Lidovecký docent z FF UK chce doučovat vedení SPD z historie o...

Lidovecký docent z FF UK chce doučovat vedení SPD z historie o Evropské unii, která prý nebyla založena nacisty! Pan docent by se měl ale raději doučovat sám a nejlépe u nás na Aeronetu, protože šíří bludy a nesmysly! Evropská unie doopravdy vznikla na půdorysu nacistického plánu na Ekonomickou evropskou zónu, kterou v roce 1942 sepsal ředitel nacistické Reichsbank! Vznik centrální banky Evropy byl rovněž předložen za války v Berlíně a byl součástí plánu na rozvoj Germanie jako nástupnického subjektu III. Říše po vítězném skončení války!

Lidovecký docent z FF UK chce doučovat vedení SPD z historie o Evropské unii, která prý nebyla založena nacisty! Pan docent by se měl ale raději doučovat sám a nejlépe u nás na Aeronetu, protože šíří bludy a nesmysly! Evropská unie doopravdy vznikla na půdorysu nacistického plánu na Ekonomickou evropskou zónu, kterou v roce 1942 sepsal ředitel nacistické Reichsbank! Vznik centrální banky Evropy byl rovněž předložen za války v Berlíně a byl součástí plánu na rozvoj Germanie jako nástupnického subjektu III. Říše po vítězném skončení války!

Úroveň akademické obce v ČR opravdu klesá a dnes jsme se o tom mohli znovu přesvědčit. Bývalý děkan FF UK v Praze, docent historie a člen KDU-ČSL Michal Stehlík se dnes chtěl zviditelnit a pokusil se o velmi špatný a nepovedený trolling, který mu explodoval do obličeje jako při manipulaci s nebezpečnou výbušninou. Sepsal totiž dopis s nabídkou na jeden semestr historie, který zdarma poskytne Tomiu Okamurovi a vedení SPD, protože prý zjevně mají mezery v historii a ve znalostech, když o Evropské unii šíří informace, že prý má nacistické kořeny. Lidovecký docent reagoval na jeden z tweetů Tomia Okamury, který spolu s obrázkem nacistické orlice obsahuje informace o nacistickém původu vzniku Evropské unie. Pan docent se tudíž aktivisticky nabídl, že vedení SPD doučí v semestru o historii [1].

Nacistické kořeny EU jsou zcela nezpochybnitelné.

Na tento trolling ihned zareagoval velký milovník muslimů, ministr vnitra Jan Hamáček, který tuto aktivitu docenta přivítal, že prý je to třeba, alespoň zase někdo nebude kácet stromy na koleje. Tím narážel na kauzu Jaromíra Baldy, který prý jako důchodce a o berli šel s motorovou pilou do lesa a pokácel stromy na koleje. Pan Balda byl příznivcem SPD a za svůj údajný čin dostal 4 roky natvrdo. Lidovecký docent historie neúspěšně kandidoval v roce 2016 na senátora, i když se dostal do 2. kola, ale mandát nezískal. Nyní to vypadá, že se chce zviditelnit na účet vedení SPD, protože tahle kavárenská smetánka pánů profesorů má na SPD spadeno a vedení hnutí považují za bandu diletantů, hlupáků a nevzdělanců. Jenže, to se šeredně mýlí. Tomio Okamura totiž publikoval na Twitteru naprosto validní a přesné informace, jenom to nerozvedl do podrobností, takže to udělám já.

Výkresy stavebního plánu EU vznikly v roce 1942 v Říšské bance

Nacisté vypracovali „základní plán“ pro Evropskou unii desetiletí předtím, než byla EU skutečně vytvořena, tvrdí to např. šéf UKIP Gerard Batten, který již v roce 2016 vystoupil na obranu Borise Johnsona, který na sebe přivolal kritiku za přirovnání cílů EU k cílům Adolfa Hitlera. Gerard Batten upozornil, že Boris Johnson skutečně vystihl vazby mezi EU a nacisty a že EU má mnohem „užší vazby“ na fašisty, než si mnozí uvědomují. V roce 1942, kdy si Němci stále mysleli, že vyhrají válku, vydali zprávu nazvanou Europaische Wirtschafts Gemeinschaft – která se překládá jako Evropské hospodářské společenství,” napsal Gerard Batten ve svém příspěvku na svém blogu, který už mezitím byl z internetu smazán.

Dopis Tomiovi.

Tuto zprávu napsali v roce 1942 různí bankéři a akademici a stanovil plán, jak by Německo mohlo po válečném vítězství řídit ekonomiky dobytých zemí Evropy nevojenskými metodami. Zpráva byla vypracována pod vedením profesora Waltera Funka, říšského ministra hospodářství a prezidenta Reichsbank. Zpráva obsahovala oddíly a kapitoly o zemědělství, průmyslu, zaměstnanosti, dopravě, obchodu, hospodářských dohodách a o společné evropské měně. Navrhla „harmonizaci“ evropských měn a harmonizovaný měnový systém.

Pokud vám to všechno zní povědomě, je to proto, že základní plán pro Evropské hospodářské společenství z roku 1942 byl velmi podobný skutečnému Evropskému hospodářskému společenství, které vzniklo v roce 1957 na základě Římské smlouvy. To, co se objevilo jako Evropské hospodářské společenství v roce 1957, bylo plánováno a vytvořeno lidmi, kteří by řídili evropské ekonomiky tak jako tak, i kdyby Německo vyhrálo válku, a jejich plány tudíž sledovaly stejný model.

Britská MI-6 získala po válce veškeré dokumenty Reichsbank a informace unikají k britským politikům

Tyto výbušné informace dnešního šéfa UKIP pochází zjevně od britské rozvědky MI-6, která byla pověřena na konci války zajištěním veškerých materiálů Reichsbank a souvisejícími materiály Úřadu říšského ministra hospodářství. Europaische Wirtschafts Gemeinschaft je základní stavební kámen Evropské unie, protože již v roce 1942 nacisté v okolí Reichsbank pochopili, že Germanii jako nástupnický megastát po III. Říši nepůjde řídit pomocí Wehrmachtu a armády.

Bude potřeba jednotlivé země a regiony řídit ekonomicky, pomocí investic a udržování sociálního smíru, ale naprosto pevným převedením rozhodovacích procesů z jednotlivých zemí do Berlína. Uvnitř Germanie neměly být žádné hranice, všude měla platit společná měna, všude měly platit jednotné zákony, ale i rozpočty a daně. Ovšem veškeré řízení mělo být civilní, nevojenské a řízeno čistě ekonomicky skrze Centrální evropskou banku. Tuto banku by vytvořily všechny existující banky v rukách bankéřů, tedy ne nezbytně Němců a nacistů, ale v rukách Domu Sion.

Gerard Batten, šéf UKIP.

O pražské fakultě FF UK se vypráví lecos, ale nikdy bych nevěřil, že někdo s titulem docenta nezná takové základy, jako je tak klíčový dokument Europaische Wirtschafts Gemeinschaft, který se stal předlohou Římské smlouvy, která je doslova kopií nacistického dokumentu EWG. Pan docent zapomíná, že ve veřejných funkcích Evropského hospodářského společenství po roce 1957 sice nebyli nacisté, ale veškerý kapitál a firmy, kterými EHS od prvopočátku disponovalo a bylo tvořeno, pocházelo z nacistických zdrojů.

IG Farben byl rozdělený na AGFA, BASF a Bayer, dále Hugo Boss, Adidas a Puma, všechno firmy podílející se na nacistickém válečném úsilí, ale po válce najednou pilíře Římské smlouvy. Kam myslíte, že zmizelo v květnu 1945 z území Protektorátu Čechy a Morava veškeré zlato a šperky zabavené po odsunutých Židech? No přece odvezla ho Skupina armád Střed, která v květnu 1945 měla na území Protektorátu téměř 1 milion mužů a velící důstojníci SS a Wehrmachtu měli již rozkazy od nového vedení Německa k odvozu veškerých cenností z okupovaného Protektorátu do “americké zóny”.

Nacísté nevyhráli II. světovou válku, ale vyhráli až po jejím skončení

Vrcholem triumfu nacistů byla potom operace americké tajné služby s názvem Paperclip, která kryla přesun nacistů do USA k vývoji nacistických technologií, které III. Říše během války nestihla dokončit. Nacistům se podařilo dokonce infiltrovat i americkou vládu (skupina Majestic 12) a převzít v následujících letech kontrolu nad procesy v USA, které trvají dodnes. O tomto se více rozepisuji ve své nové knize. Jenže s nacisty nespolupracovali po válce jenom Američané, kteří jednoho z největších nacistů postavili do čela svého raketového a kosmického vývoje (SS-Sturmbannführer Wernher von Braun), ale byli to i samotné německé, francouzské a italské poválečné nacistické elity a firmy, které pochopily, že ovládnout Evropu nebylo možné zbraněmi III. Říše, ale že to bude možné pomoci načrtnutého nacistického plánu Europaische Wirtschafts Gemeinschaft z roku 1942.

Operace CIA “Paperclip” – Wernher von Braun spolu s důstojníky Wehrmachtu před transportem do USA.

Jedinou změnou v plánu bylo, že projekt nebude koncipován v Evropě pod hlavičkou Germanie, ale pod symbolem evropského kvazi-SSSR na bázi neomarxismu, protože sionisté pochopili, že marxismus dovedl Sovětský svaz k vítězství ve II. sv. válce a má tudíž z hlediska vývoje vyšší sílu a perspektivu ovládat masy než nacismus. Proto i dnes byrokracie EU a její aparát tak moc a okatě připomíná Nejvyšší Sovět a struktury řízení v Sovětském svazu, protože neomarxismus je zkrátka založen na prakticky identických základech jako původní marxismus SSSR. To jediné, co je na neomarxismu nové, to je liberalismus. To je právě ten hlavní rozdíl, protože původní marxismus má filosofii v komunismu. Takže liberální Evropa je plná socialismu, ale na liberálních základech, z čehož plyne marasmus, protože Evropa v liberalismu ztrácí svoji podobu a kulturu. Pomalu mizí a rozpouští se v návalech etnik, migrace, genderismu, homosexuality a cizích kultur.

Docent z univerzity, který žije ve své sociální bublině a nevidí, co se v Evropě a okolo děje ve vztahu k poválečnému revizionismu

Tohle všechno pan docent by měl vědět a neměl by se snažit poučovat politiky z SPD o historii Evropské unie, o které máme tolik informací, že podobný trolling bude mít za následek jenom to, že pan docent se ztrapní. Nacisté vyhráli II. světovou válku a ovládli celou Evropu a celé USA. Problém je v tom, že mnozí profesoři a docenti si toho vůbec nevšimli. Zřejmě si nevšimli, jak se v EU potichu znovu oslavují vojáci Wehrmachtu, jak se jim znovu staví pomníky, zatímco jiné pomníky sovětských osvoboditelů se pro změnu zakrývají plachtami a odstraňují, že?

Prof. Michal Stehlík

Najednou se omlouvají oběti odsunu ze Sudet v roce 1945, najednou čeští politici a předsedové KDU-ČSL jezdí na Sudetoněmecké slavnosti [2], najednou vdovy po německých vojácích dostávají v ČR restituce a zámky [3]. A co že tak najednou, pane docente? Co tak najednou, když prý nacisté prohráli válku a nestojí za vznikem EU? Co ty německé neziskovky v ČR jako Konrad Adenauer Stiftung nebo Witikobund, kterou dokonce sleduje [4] i česká BIS, protože je napojena na bývalé nacisty? Snažíte se trollit proti vedení SPD, pane docente, ale přitom vůbec nevíte, co se v Evropě děje a kde všude nacisté se najednou hlásí ke slovu a přitom se zaštiťují právě Evropskou unií a jejím liberalismem!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Dobrý den, pane Stehlíku,

již podle oslovení pana Poslance Okamury je patrná Vaše kulturní úroveň, kdy Vaším velice neznalým a nesprávným používáním Vašeho (snad) mateřského jazyka, za vlastního zdůrazňování vlastních titulů, díky jejichž získávání jste toho zřejmě ve vašem životě ještě mnoho reálně společnosti nevrátil (té společnosti Lidí, i bez titulů, kteří Vám Vaše studování a Vaše profesory platili ze svých daní – jako investici), Vám zřejmě uniklo, že pan poslanec Okamura je poslancem Parlamentu naší (a snad i vaší) Republiky, a jeho titul Poslance mu právem náleží, protože do této funkce byl zvolen značnou částí populace naší Republiky.
Proto si také dovolím “podat Vám pomocnou ruku” v etiketě (i když u normálních lidí je to jen otázka dobrého vychování) – adekvátní oslovení pana poslance by od dobře vychovaného gentlemana znělo:
“Dobrý den, Vážený pane Poslanče Okamuro,”.

Co se týče validity Vašich titulů, a Vašeho vlastního sebeoznačení “Historik”, lze, s přihlédnutím ke mnoha plausibilním historickým materiálům, vloženým i ve článku, i níže do komentářů v diskusi, vznést minimálně pochybnosti o Vašem oprávnění takové sebeoznačení z Vaší strany reálně a bez uzardění vůbec používat.
Asi byste se měl ještě dovzdělat, jinak naše investice do Vašeho vzdělání je marnou investicí.
Děláte ostudu nejenom nám, investorům, ale i Vašim učitelům.

S pozdravem
Zvědavá Matka

Svetlare
Návštěvník
Svetlare

Po lobotomii paní?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Nakonec eu založilo rusko…comment image

Radek
Návštěvník
Radek

Opět skvělý příspěvek, před chvílí jsem na to koukal na to novinkách, protože když něco nápíše The New York Times nebo Washington Post, tak se z toho komplet český mainstream může posrat. Vtipný koment tam měl Jiří Kalvoda, Brno, cituji “Zejména top agent této jednotky Merkelová”(ty neoconi, to je zoufalost sama). Se svojí troškou do mlýna, přispěla i Gazeta Wyborcza “Spojené státy se staly zemí, jejímuž slovu se nedá věřit a v jejímž čele stojí velikášský podvodník!” Jó, kdyby tam byla Hillary, tak by titulek zněl asi jinak “Spojené státy se staly zemí kde je potěšení každého podpindose být nasunut do jejího rekta.”

masterful servant
Návštěvník
masterful servant

Rád by som k článku dodal,že v Pobaltí /kde majú Rusi už od roku 1991 asi také práva ako Poliaci za Hitlera/ už dlhšie oslavujú “vlastencov” v službách SS celkom otvorene a beztrestne. A samozrejme s tichým súhlasom EÚ, ktorá je inak “ľudskými” či menšinovými právami doslova posadnutá. Akurát Slovania /Rusi v Pobaltí, Srbi v Chorvátsku či Kosove, Slováci na ohrozenom juhu/ žiadne práva mať nemusia.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Pane Stehliku, precetl jsem si vas pamflet trochu pozorneji. Co takhle kdybyste navstivil zakladni skolu (nejspise jste chodil za skolu jako Greta), abyste se naucil poradne cesky. Nase ucitelka cestiny na sedmiletce by vam urcite za tu slataninu dala kouli. Neni mi jasne, jak jste mohl dostat misto docenta, ale v dnesni dobe je za penize vse mozne.

Teodor
Návštěvník
Teodor

“Vodbornik” nejaky Michal Stehlik s nejakymi koupenymi cizimi tituly vyjádřil na jinem vebu lítost nad tím, že český národ nemá jednotný postoj ke „komunistickým dějinám naší země.”
Tak demente Stehliku, CS nema zadne komunisticke dejiny, ale socialisticke. Kdyz neznate ten rozdil mezi socializmem a komunizmem, je to zakladni neznalost nejakeho diletanta a prectete si nejlepe nekde zakladni informace. Kdyz ma nekdo takove zasadni neznalosti, muze byt vse, co vytlaci jen velice ridky kravinec.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Teheodor
ale český národ má jedinný postoj k dějinám naší země, které nebyly komunistické jak tvrdí ten pitomec a historickej nedouk a diletant s koupeným titulem, ale lidově demokratické a socialistické. A jestli to ten klerofašistickej trouba neví,nebo chce popírat jako zbytky vymaštěných havloidů, aby se zavděčil svým páníčkům ,pak nevím jak pořišel k místu na kterém sedí, protože tam jen dokazuje ,že osel a nedouk a jaká individua dnes oblbují na šlolách mládež.. A v porovnání s těmito dějinami je ten odpornej havloidní marasmus něčím,co nikdy nemělo českou zemi potkat.

MTK
Návštěvník
MTK

No, hlavně by se pan docent měl trochu vzdělat sám, a to hlavně v gramatice a tvorbě smysluplných vět. Na děkana FF je to ostudný písemný projev….

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

MTK
jenže jak to má “docent” udělat když má v hlavě vymaštěno a hnědo?

.lak
Návštěvník
.lak

Problém obyvatel evropy v novodobé exploatované “indiány komplet zaprodanci a ještě neví že včetně a ti co to řídí je spočítají na prstech jedné ruky a o jejich blaho se co by mameluky potom postarají jako ostatně vždy bez vyjímek, no a je v tom že o dění v evropě dávno nerozhodují lidé subjektů podlokajníků a ještě dám bonus na 2. odkazu i k chemtráči.
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc
https://www.youtube.com/watch?v=SQ1r_XPbdLI time 7:00 / 9:25

michalj22
Návštěvník
michalj22

vyborny clanok !
celkovo momenty kedy vznika nejaky novy pociatok myslienky, obdobia alebo vynalezu su velmi zaujimave prave v tych zaciatkoch, kedy vznikaju za uplne inych okolnosti a neskor sa ucelovo podla potrieb doby menia,
a prave pravdivo vykreslit toto historicke obdobie aby to prijal citatel po dlhej dobe je velmi tazke
tesim sa na novu knihu

ad admin:
aby vas zase nechytali za slovo: bratia Dasslerovci sa rozdelili myslim po vojne v 1948, cize pocas vojny profitovala firma Gebrüder Dassler-Sportschuhfabrik, az po vojne vznikol Adidas a Ruda (potom Puma)
ale urcite to normalni citatelia vedia 🙂

Radek
Návštěvník
Radek

Myslím, že by stálo za připomenutí i 1. světovou válkou, neboť právě Hitler pokračoval v odkazu císaře Viléma II., který byl vnukem královny Viktorie, což je vtipné, když chtěl vypráskat Brity ze Sinaje pomocí džihádu http://denikreferendum.cz/clanek/20791-s-koranem-proti-hitlerovi-a-za-svobodu-a-za-svobodou-evropy-1-svetova-valka . Jelikož se učíme historii a ne dějiny, dochází pak dogmatům za které pak jsou perzekování lidé jako třeba německý novinář Michael Sturzenberger za to, že napsal článek o vzájemném obdivu nacistů a islámských autorit, nazvaný Svastika a půlměsíc (půl roku vězení a 100 hodin pro drzého góje, aby věděl, že o sionistické kádry se neotírá). Jak se říká, jeden obrázek vydá za tisíc slov, tak já místo obrázku, ukážu video https://youtu.be/HRrNa1SA9Ok .Myslím, že by si ten lidovecký blb(dneska véjšku vystuduje kdejaký tupohlav) poslechnout britského europoslance za UKIP Gerrarda Battena, který to velice dobře vysvětlil v tomto videu https://youtu.be/GuZVtu9VERY , ještě pro zajímavost ohledně Wernhera von Brauna, který byl prominentní nácista jako Speer, pracoval 2 roky pro jednoho z největších hollywoodských zednářů Walta Disneyho. Jako bonus přidávám jedno hudební video, které slaví velký úspěch na Blízkém Východě https://youtu.be/vaWTpmDDQR8

weissbach
Návštěvník
weissbach

Tak další psyop… v Halle?
The Matrix Has You GIF from Thematrixhasyou GIFs