Lidl letákovou reklamu s černochem z Afriky převzal z německého portfolia. Kamiony...

Lidl letákovou reklamu s černochem z Afriky převzal z německého portfolia. Kamiony Lidlu přitom pašují ve Francii migranty do Velké Británie. Německo se chce zbavit černého oblečení v Česku. Bude se chtít zbavit v Česku i svých migračních černochů?

Lidl letákovou reklamu s černochem z Afriky převzal z německého portfolia. Kamiony Lidlu přitom pašují ve Francii migranty do Velké Británie. Německo se chce zbavit černého oblečení v Česku. Bude se chtít zbavit v Česku i svých migračních černochů?

Obrovský skandál protlačování multikulti dnes otřásá celou Českou republikou. Řetězec Lidl začal do schránek rozesílat nabídkové letáky na oblečení a spodní prádlo s africkým modelem [1] a podle informací jde o francouzského občana Mustaffu Ardeye, který je původem ze Senegalu a dnes žije v Německu, živí se fotomodelingem a fotí pod uměleckým jménem Alpha Dia. Jeho německá webová prezentace je zde. Tuto informaci nám zaslala a o podrobnosti doplnila jedna z pracovnic pražské reklamní agentury, jenž s námi spolupracuje a která nám potvrdila, že focení přišlo jako hotové portfolio z Německa pro Lidl. Na internetu o tomto muži nic není, žádná profesionální kolekce, takže tuto informaci musíme nejprve verifikovat. Ale je zjevné, že focení neprobíhalo v ČR, protože oblečení si “český Lidl sám nedělá”, jak nám kolegyně sdělila, tedy v tom smyslu, že si nefotí kolekce oblečení sami. “To chodí už hotové z centrály Lidlu z Německa”, uvedla na náš dotaz. České zastoupení Lidlu kolekci oblečení Livergy Urban Looks pouze převzalo. Společnost Lidl se podle všeho nechala inspirovat americkou reklamou na deodorant Old Spice, kde svalnatý černoch křičí, že žádný citron, ale použijte timber. Old Spice je americká značka a černoši k Americe patří, takže spotřebitele v ČR to asi neurazí, ale zde evidentně Lidl přestřelil.

900e1fd4327ba0b1dadbf3201d6f_r16:9_w630_h354_geeef8e34d25811e6b13b002590604f2e.jpg
Reklama Lidlu v ČR

Kolekce Livergy Urban Looks se prodává v Lidlu i ve Velké Británii, ale žádné černochy do letáků s oblečením britský Lidl nedává. Černošský model Lidlu původem ze Senegalu vypadá opravdu jako migrant a uprchlík, to prostě je první věc, která spotřebitele napadne. Proč ale český Lidl přebírá fotomodelaci z německého portfolia? Může jít prostě jenom o pohodlí, dělá se to tak standardně se vším, že jedna reklama jede v několika zemích, pouze se změní hlasy a dabing reklamy anebo nápisy do různých jazyků. Co je průchodné v Německu, nemusí ale projít v Česku, které není tak multikulturně ještě obohaceno, jako nebohý Deutschland pod šílenou vládou Angely Merkel, která naštěstí tento rok konečně skončí a prohraje volby. Český občan je extrémně háklivý na provokace a dávat babičkám do schránek slevové letáky s černochem, to je opravdu úlet.

Afričan v Německu nikoho nepřekvapí, v Česku je to ale FAIL!

Podle informací Novinky.cz se vedení Lidlu přiznává, že použilo pro kampaň, která běží ve více zemích, materiály a podklady z domova, ale také z ciziny. To tedy potvrzuje i naší informaci od kolegyně z mediální agentury, která pro Lidl v minulosti kampaně připravovala. Lidl na celou věc reaguje sluníčkově, že Evropa je multikulturní a Lidl se nebojí propagovat Afričana na letácích, které právě v případě Lidlu jsou hlavním cílem zájmu důchodců v ČR. Jak se na to budou dívat starší zákazníci, to je otázka. Nabídka oblečení Livergy Urban Looks je však určena mladým lidem a vyobrazení “statného migranta” je 4 dny po Silvestru možno chápat jako německý balónek na český spotřebitelský trh, jak reaguje na multikulturní kolekce oblečení.

zob_i_lidl_1.jpg
Reklama Lidlu v ČR.

Mezi migranty v Německu frčí hlavně černá. Všechno v černé barvě. Boty, kalhoty, mikiny, bundy, spodní prádlo. Je to možné vidět i v nákupních centrech, kde se obměnil sortiment od předminulého roku, přibylo hodně černého oblečení, černých šátků, riflí a také černých sukní. Nejde ale o nějakou novou vlnu Emo nebo Gothic, ale jde o reakci německého trhu na migrační vlnu a změnu nákupních stylů obyvatelstva. Němci se totiž bojí oblékat vyzývavě, takže pestré barvy jsou na ústupu a Němci volí šedou a černou. Když se podíváme na nabídku Lidlu a jeho Livergy Urban Looks, tak to jenom potvrzuje kopírování německého módního trendu.

Německý Lidl se chce v ČR zbavit skladových zásob černého oblečení

To není dobrý spotřebitelský signál. Lidl se snaží do ČR importovat německý styl v oblékání a nebojí se k tomu přibalit model s africkým mladíkem. Podle názoru kolegy na marketing se německý Lidl “jen” snaží na českém spotřebním trhu prodat zásoby černého oblečení, které v poslední době už je v Německu okoukané a Lidl očekává, že se Němci vrátí letos zpátky k barvám, alespoň se to očekává. Livergy Urban Looks s Afričanem je tak reklama na výprodej zásob oblečení původně vyrobeného pro Německo a minulý rok, kde oděvní trh a konfekce upřednostňovala černou a šedou. Lidl k tomu napsal: „Jsme v Evropě v 21. století, kde spolu soužijí různé rasy. A protože Lidl najdete také po celé Evropě, nevidíme rozdíly. Čím více ze světa totiž poznáte, tím větší toleranci vůči jiným máte. Proto jsou naši modelové ze všech koutů světa…”

1948054.jpg
Reakce lidí na sebe nenechaly dlouho čekat.

Já bych firmě Lidl vzkázal, že lidé v ČR nejsou v Evropě, ale u sebe doma! Evropu si laskavě Lidl může nechat do propagandistických agitek, protože realita je taková, že zákazník v ČR očekává české zboží, a když už není české, tak alespoň ty letáky by nemusely vzbuzovat dojem, že Lidl zahájil import migrantů na akci. Je sice pravda, že TV Nova má svého Korantenga a také Old Spice má svého černocha se svaly, ale pouštět v Česku mezi lidi letáky s Afričanem a se spodním prádlem, to je opravdu marketingový úlet. Česko je země extrémně proti-migračně orientovaná a rozdráždit si zákazníky takovou provokací, to opravdu není dobrý nápad. Určitě se objeví i výzvy k bojkotu Lidlu, ale já bych spíš sledoval jinou věc, jestli se Lidl ponaučí a příště si dá pozor, anebo jestli bude v propagaci multikulti pokračovat. Protože to by potom byl důvod k masivnímu celoplošnému bojkotu tohoto řetězce. Do ČR Lidl žádné multikulti manýry tahat nesmí!

Ve Francii totiž byly zaznamenány případy, kdy řidiči kamionů Lidl ve spolupráci s  pašeráky lidí nabízeli převoz uprchlíků z Calais ve Francii do Velké Británie [2]. Za Íránce si pašeráci účtovali 5,000 liber, za Afghánce minimálně 3,000 liber, policie dosud kauzu vyšetřuje. Jak je možné, že zapečetěné kamiony šlo takto využívat, to není jasné a policie podezřívá i zaměstnance jednoho ze skladů Lidlu, který kamiony pečetil a podepisoval transportní deklarace. Nebo snad máme brzy čekat i na zásilku migrantů na slevové akci Lidlu, až se jednoho dne vysypou v ČR z kamionů tohoto řetězce?

Na Slovensku je to větší maso, Lidl propaguje mezirasové mísení

Jak uvedl slovenský alternativní server Hlavné správy [3], slovenská divize Lidl vybalila na slovenské spotřebitele o třídu těžší kalibr. Na propagačních letácích je totiž kromě černého Mustaffy i bílá slečna. Toto je klasický genderový model vyvažování známý z amerického mediálního průmyslu, kde v každé reklamě nebo filmu musí být černý herec nebo herečka. V níže uvedené galerii si můžete “vychutnat” multikulti masírku slovenského Lidlu na občany pod Tatrami.

V Evropě je to součást nového marketingového newspeaku, který tomuto zobrazování černochů a bělochů v reklamách říká “REB”, nebo-li “Racial Equality Balancing” (vyvažování rasové rovnosti). Mohu potvrdit, že německý Lidl je opravdu v čele, ale nechodíme k nim nakupovat. Ovšem do schránky nám chodí letáky pravidelně a tam se to černochy opravdu jenom hemží, což je zvláštní, protože v Německu je největší cizoetnické zastoupení v podobě Turků a na druhém místě Arabů. Černoši tvoří jen malou část obyvatelstva Německa a pocházejí hlavně z rodin vojáků amerických okupačních sil v zemi po II. sv. válce.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Dvě provokace, namířené na rozeštváni Ras v ČR placeníma hlupákama ted Celebrity .Se snaží navážet do Čechu, néni divu karieru maj díky Bohémia groveru!!!Diky Satanu ju mají jinač by pes neštěkl potomhle.
GALERIE: Ben Cristovao se vysmál všem rasistům a oblékl se za černocha z Lidlu! Co jim vzkázal?
http://style.iprima.cz/showbyznys/galerie-ben-cristovao-se-vysmal-vsem-rasistum-oblekl-se-za-cernocha-z-lidlu-co-jim-vzkaza
VIDEO: Youtuber Johnny Valda si dělá srandu z černocha z Lidlu! Mluví o neg*ech a zamindrákovaných Češích! Má podle vás pravdu?
http://style.iprima.cz/youtuberi/video-youtuber-johnny-valda-si-dela-srandu-z-cernocha-z-lidlu-mluvi-o-negech-zamindrakovan

Tomino
Návštěvník
Tomino

Nestačí, že nám Lídl dováží Polské sračky, ještě se nám snaží vnutit jejich hosty takovou ubohou propagandou. V Lídlu si naše rodina nekoupí ani rohlík.

Mároš
Návštěvník
Mároš

Lidl v Německu,Lidl v Čechách a na Moravě,mají společného snad jen pouze ten leták.Složení výrobků a jejich gramáž jsou naprosto odlišné pro náš trh.Proč?Zas ryjeme držkou v zemi?(Karel Kryl).Sežereme cokoliv-následně to hodí na Poláky.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Přijde černoch do trafiky a na rameni mu sedí krásný barevný papoušek.
– Ten je krásnej, kdes ho sehnal? ptá se trafikant.
– V Lídlu, odpověděl papoušek.

Uplnej Vypatlanec
Návštěvník
Uplnej Vypatlanec

toz dys uz ten jedinej spravedlivej a moralni gigant Lidl (jiste sem vozi a prodava tu samou kvalitu co prodava v Reichu) chtel bejt multykulty, toz proc tam teda nedal nakyho naseho Vjetnamce ? nebo Roma ? tech je tu mnohonasobne vic a tudis by to bylo i spravedlivejsi

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Šak Rasisté ani nejsme jak nás nazývaj skorupovanci a vlastizrádci no prasata
Černoch v letáku vyvolal kritiku. Řada českých osobností s africkými kořeny ale nevidí Čechy jako rasisty
Včera
Desítky zákazníků obchodního řetězce Lidl pobouřil černošský model v mikině v reklamním letáku. Firmu na jejím facebookovém účtu obratem zaplavily rasistické komentáře. V pořadu 168 hodin okomentovala situaci řada českých osobností s africkými kořeny. Někteří vidí spojitost s migrační krizí. Moderátorka ČT Zuzana Tvarůžková například říká, že nikdo nezmiňoval její práci v souvislosti s jejím vzhledem tak často jako poslední dva roky. Lékař Sedegan Florent Natabou zase říká, že Češi nejsou rasisti. „Jenom dokud vás neznají, tak jsou opatrní,“ uvedl.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/2007446-cernoch-v-letaku-vyvolal-kritiku-rada-ceskych-osobnosti-s-africkymi-koreny-ale-nevidi-cechy

styx
Návštěvník
styx

no aby to bolo uplen REB, tak by tam mal byt este zastupeny mohamedan, nejaky cinan, ind, indian a eskimak, alebo okrem negrov a belochov ine rasy neuznavaju?
hardcore nastane, ked budu v letakoch este hermafroditi, buzici, lesby a pod. napr krizenci zvierata a cloveka (nemyslim negrov)

jana1234
Návštěvník
jana1234

nie je pravda ze lidl nerobi rozdiely, na rovnakom letaku pre bulharov a poliakov pouzila bieleho modela – takze PRECO???

Petr Klíma
Návštěvník
Petr Klíma

Díky lidem podobného smýšlení jaké máte Vy radím svým dětem , aby se po studiu již nevraceli zpět do CZ . Bude trvat ještě mnoho let , než vyčichne bolševismus…

hestroy
Návštěvník
hestroy

To nevadí, klidně jim to poraďte, průměrné IQ zde se tím značně zvýší. Mně chybět rozhodně nebudou. A když odjedete i vy, tím lépe! I ten bolševismus (to je to, co tlačí EU) tím vyčichne rychleji.

Václav Havel
Návštěvník
Václav Havel

Odstěhuj se hodně daleko a nikdy nevracej, demente.

styx
Návštěvník
styx

do CZ? ako do zbrojovky? nech si ta niektore z deti aj vezme domov so sebou aby si nemusel doma v CR dychat ten bolsevizmus.

Uplnej Vypatlanec
Návštěvník
Uplnej Vypatlanec

co to meles ty jedna ruda tlamo ?! vypadni a uz se nevracej

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Když se někdo jmenuje Klíma, tak je to nejspíše chazar, viď Klímo-Klebersteine?

Jewrej
Návštěvník
Jewrej

Jasný, je to Žiďák jako já.

comment image

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Revoluce v SK se bliži pujdou ty svine kam patři
Poslanci už bijú na poplach! Ľudia nás chcú pozabíjať a nikto si to nevšíma?!
https://www.youtube.com/watch?v=5Np14cwX6O0
Kotlebovci sú bojovníci proti fašistickej praxi !
https://www.youtube.com/watch?v=M2UTaPD0g5g
Kiskov koniec obchádzania a zahovárania genocídy
https://www.youtube.com/watch?v=MOvYuzMWVxU
Skorumpovaní politici sa boja krutej smrti! Trestanie za myšlienky? Polícia hľadá Vaského!
https://www.youtube.com/watch?v=qK5GBaBFqNo
Polícia už vyšetruje show Takže tak! Trestné oznámenie podal anonym!
https://www.youtube.com/watch?v=isYK79nkQNY