Liberálové v USA tlačí na Hillary Clinton, aby nechala přepočítat hlasy ve...

Liberálové v USA tlačí na Hillary Clinton, aby nechala přepočítat hlasy ve 3 státech a mohla vyhrát volby. Hillary však mlčí a stejně tak vedení její kampaně. Jde o spiknutí?

Liberálové v USA tlačí na Hillary Clinton, aby nechala přepočítat hlasy ve 3 státech a mohla vyhrát volby. Hillary však mlčí a stejně tak vedení její kampaně. Jde o spiknutí?

Již od včerejšího dne začala americká liberální média publikovat informace o tom, že skupina IT odborníků z Michiganu je přesvědčená, že elektronické hlasování ve 3 státech mohlo být zmanipulováno útokem hackerů. Informaci jako první přinesl včera liberální plátek New York Magazine [1]. Za výrokem stojí právník John Bonifaz a ředitel Centra pro počítačovou bezpečnost a společnost na michiganské univerzitě J. Alex Halderman. Podle nálezů odborníků prý byly nalezeny anomálie v podobnosti odstupů hlasů obou kandidátů. Nikdo z nich však neřekl nic v tom smyslu, že by měli důkazy, že někdo úmyslně někomu přidával hlasy nebo odebíral, protože to by ani nešlo zjistit v případě elektronického hlasování, protože změny čísel v paměti počítače nelze zpětně vysledovat. Ovšem samotné potvrzení, že se někdo do systému naboural, by mohlo vést k opakování voleb, protože by byl zpochybněn volební proces a jeho zákonnost.

donald-trump-hillary-clinton-impossible-choice.jpg
Donald Trump a Hillary Clinton jako soupeři.

Do kampaně za přepočet hlasů vstoupila i nezávislá kandidátka na prezidentku Jill Stein, která už vybrala 2 miliony dolarů [2] a chce nechat přepočítat hlasy ve Wisconsinu vlastním finančním nákladem, to zákon opravdu umožňuje. Crowdfundingovou cestou nyní chce vybrat dalších 2.5 milionu dolarů, aby bylo možné přepočítat hlasy i v Michiganu a v Pennsylvánii. Tyto 3 státy mají dohromady 46 volitelů a pokud by proběhl přepočet, musela by Hillary Clinton všechny tyto 3 státy v přepočtu získat pro sebe, aby se stala prezidentkou. Nejtěsnější rozdíl v hlasech je právě v Michiganu, kde Donald Trump stále vede, ale jenom o 11,000 hlasů. To sice není moc, ale jak upozorňují analytici, jde o jinou situaci než v roce 2000 při přepočítávání hlasů na Floridě. Wisconsin a Michigan mají hybridní systémy, používají jak elektronické hlasování, tak papírové ve všech okrscích. Pennsylvánie to má jinak, v některých okrscích jsou jenom elektronické systémy, jinde mají jen klasické hlasování papírovými lístky. 11,000 hlasů je obrovské množství, i když se v porovnání s miliony hlasů zdá číslo jako nízké. Stav volebních výsledků je zde.

Hlasy mají statistickou anomálii, tvrdí šéf počítačového výzkumu

Přepočet hlasů by paradoxně byl nejprůkaznější a nejrychlejší u elektronických hlasů. Tam jde pouze o kontrolu toho, jestli čísla v počítači souhlasí se zápisy v papírové knize výsledků konkrétního okrsku. Jestli by se někde našly nesrovnalosti, bylo by to na papírových volebních lístcích. Pokud jde o elektronické hlasování, expertíza může pouze zjistit, jestli v počítačích jsou stopy po hackerech, anebo nejsou. Halderman uvedl, že v okrscích, kde zvítězil Trump, byly zjištěny podobné percentuální odchylky okolo 7% a podle něho to ukazuje na manipulaci. Okrsky se prý velmi podobají, zhruba 7% odstup ve prospěch Trumpa je matematicky natolik průkazný, že nejde o náhodu, ale o anomálii podobnou algoritmu a přesunu 7% hlasů ve prospěch Trumpa.

2016%2F09%2F27%2Fc9%2FAP_16271103614401.c8a9b.jpg
V první televizní debatě byly i úsměvy, ale nešlo říct, jestli byly upřímné.

Jeho tvrzení ale odmítá levicový aktivista a liberál Nate Silver, který uvedl na svém Twitteru, že vítězství Trumpa není důsledkem práce hackerů, ale důsledkem chybných předvolebních průzkumů [3]. Protože nelze přiřadit hlasy Hillary jenom tak, že se někde podobají odstupy a odchylky, přepočet by nakonec s největší pravděpodobností skončil u amerických soudů všech instancí a zřejmě i u soudu Nejvyššího. Ten by mohl vynést jen verdikt v tom smyslu, jestli se volby mají opakovat nebo ne. V elektronickém systému nelze zpětně vystopovat změny v paměťových čipech, není možné zjistit, jaká čísla byla u kterého kandidáta v jakou dobu, takže opakování voleb by bylo na pořadu dne.

Levicová média tlačí na Hillary, ale ta mlčí!

Jenže ta největší záhada je okolo Hillary Clinton a její kampaně. Přestože americká mainstreamová média tlačí a buší do Hillary, aby využila práva na přepočet hlasů ve zmíněných 3 státech, tak žádná reakce nepřichází. Hillary Clinton mlčí, nevydala žádné stanovisko a stejně tak mlčí i její kampaň. Příznivci Hillary jí zasypávají dotazy, proč nevyzve k přepočtu hlasů a proč přepočet prosazuje nezávislá kandidátka Jill Stein, která tvrdí na Twitteru, že to dělá ne kvůli sobě, ale kvůli pravdě a spravedlnosti, ale kampaň demokratů a Hillary mlčí? Její Twitter [4] mlčí stejně. Utíká totiž čas. Lhůta pro podání žádosti o přepočet ve Wisconsinu vyprší zítra v pátek, v Pennsylvánii v pondělí a v Michiganu příští středu. Mnoho podporovatelů Hillary zarazilo, jak rychle přijala porážku. Na nynější výzvy nereaguje a její kampaň mlčí. Co to všechno znamená?

CuQqANRUMAAlXoO.jpg
Manželé Clintonovi byli Trumpovi na svatbě, když si bral Melanii. A výborně se bavili. Hillary měla dokonce pro Trumpa oči.

Pokud by Hillary věděla, že má nějakou šanci, určitě by hlasy nechala přepočítat a šla by do toho. Stejně tak její kampaň. Jenže šance na to, že by v přepočtech dokázala stáhnout Trumpovy desetitisícové náskoky ve Wisconsinu a Pennsylvánii, jsou prakticky v říši snů. Na tyto výzvy k přepočtům nereaguje dokonce ani Trump. A tady je velmi zajímavé sledovat určité momenty, které stojí zato. Když skončily volby a Donald Trump přišel pronést svoji vítěznou řeč, mluvil hned na začátku o tom, že se zpozdil, protože měl důležitý business. Hillary mu volala a gratulovala k vítězství. Trump jí ihned galantně poděkoval, až z toho média byla překvapená. Jenže, to nebylo všechno. Před 2 dny Donald Trump oznámil, že nepověří generálního prokurátora, aby vyšetřoval Hillary kvůli emailovému skandálu, a to kvůli tomu, že nechce Clintonovým ublížit. Takový krok by totiž přilil olej do ohně mohutným protestům proti Trumpovi, které stále pokračují. Jenže celé tohle divadlo může mít úplně jiný podtext.

Došlo k povolebnímu kšeftu mezi Donaldem a Hillary?

Ačkoliv je to úplně jenom moje nepodložená spekulace, mám velmi silný pocit, že když Donald Trump při vítězném projevu hovořil hned zkraje o složitém businessu (viz. video zde), že měl možná na mysli dohodu a kšeft s Hillary Clinton. Ta mu nabídla hladké uznání výsledku voleb, že nebude usilovat o přepočty ve státech, kde je to těsné, a to výměnou za svoji beztrestnost, pro sebe a pro manžela. Musela vědět, že Trumpovo vítězství je mohutné, a že přepočet v některých státech by stejně nic nezměnil, pouze pozdržel. Dokonce může jít i o obavy, že vyšetřování voleb by mohlo odhalit manipulace s volebními lístky ve prospěch Clintonové v Ohiu a v Pennsylvánii, kde před volbami na americké alternativě zaznívaly šokující zprávy s kradením volebních lístků z domovních schránek, informace o vyplněných lístcích ve prospěch Clintonové atd. Informaci přinesla dokonce i mainstreamová CBS, že lidé si stěžují, že elektronické hlasovací stroje samy přehazují hlasy Clintonové, i když lidé hlasují pro Trumpa [5]. Současné mlčení kampaně demokratů i samotné Hillary je totiž velmi podivné. Jako kdyby drželi tzv. basu anebo měli máslo na hlavě a strach hlasy přepočítat.

donald-trump-hillary-clinton.jpg
Donald Trump, Hillary Clinton, Bill Clinton, Melania Trump.

Pokud by Hillary vydala povel k přepočtu, dohoda s Trumpem o milosti pro ní by padla ze stolu. A Trump si je toho vědom, proto se nijak nevzrušuje jekotem a křikem CNN, že Jill Stein chce přepočítávat hlasy. Na výsledku to nic nezmění, Hillary ani po přepočtu nezíská všechny 3 zmíněné státy, pouze by mohlo dojít k tomu, že pokud by kauza došla do stavu zpochybnění zákonnosti voleb, potom by kauza skončila u Nejvyššího soudu, který by maximálně mohl rozhodnout o opakování voleb ve zmíněných 3 státech. Pikantní na celé věci je, že samotné zpochybnění voleb by uvrhlo USA do naprostého chaosu a soudních bitev, protože stejné přepočty by mohli požadovat i republikáni ve státech, kde naopak těsně vyhrála Hillary, např. státy Nevada, New Hampshire nebo Maine.

112315-news-hilary-clinton-voting-experts-tell-clinton-to-recount-votes-in-swing-states.jpg
Uznání porážky. Hillary Clinton se oblékla do fialové, stejně jako její manžel s kravatou. Fialová barva vzniká sloučením barev modré (demokraté) a červené (republikáni). Fialová symbolizuje syntézu, sloučení a smíření.

Jestli někdo v této chvíli má největší obavy o přepočítávání hlasů a odhalení fixlování, je to právě Hillary Clinton a její demokratická kampaň. Kromě toho, na internetu zuří okolo Clintonových skandál PizzaGate, o kterém přineseme článek zítra. Pokud by padla dohoda s Donaldem Trumpem, půjdou rukavičky rázem dolů a celá famílie Clintonů by mohla v odvetě Trumpa po přepočtu hlasů skončit za mřížemi, přesně jak Trump sliboval ve druhé televizní debatě. Přepočet nechce ani Barack Obama, který se také k posledním výkřikům liberálů nevyjádřil. Elity vědí moc dobře, jaká masivní vlna se prohnala přes Ameriku při volební kampani, že američtí voliči chtěli změnu. Podivné smířlivé výroky Trumpa na adresu Hillary a její poslušné odporoučení se do stínu ve fialovém kostýmku bylo jasným vzkazem uznání porážky a mlčení jasně ukazují na podivný kšeft a dohodu mezi elitáři.

Aktualizace 25-11-2016 – Trump nakonec vyhrál i v Michiganu!

Další hřebík do rakve Hillary Clinton. Michiganská státní volební komise právě dokončila po 3 týdnech sčítání a verifikaci volebních hlasů. Donald Trump zvítězil i v Michiganu o více jak 10,000 hlasů a bude tak mít 16 hlasů volitelů za tento stát [6]. Tato informace zřejmě opět významně sníží reálnost nadějí příznivců Hillary Clinton na přepočet hlasů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 5 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 71%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky fungovaly i příští měsíc.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Máša
Návštěvník
Máša

Trump je izraelska loutka, sam rika, ze on je tou nejlepsi veci, ktera se Izraeli mohla stat, viz clanek nize. Je tam i zajimava diskuze a nevim, proc byla tak brzy zavrena…

. Takze to odpovida tomu, co tady pise Pozorovatelka!

On je nastrceny od GP. Ja si myslim, ze globalizatori, to je nekolik vetvi ( zrejme 3), ktere mezi sebou souperi, ale ta silnejsi je ze strany Izraele, ne z USA. USA prece byly vzdycky puzivany Izraeli. Obcas si trochu stavely hlavu, viz neochota napadnout Iran, ale misto toho nabidly rozjet Ukrajinu, takze se to s Iranem zklidnilo. Je to ale jasne nad slunce, ze jsou to vsichni zidovky kmen. Pokud ne vsichni, tak vetsina. Podle chovani. Valky se vedly i pred zidy, ale ta jejich hadovina je vzdy prozradi. Oni nejsou na primy stret, jenom zakernosti.

http://www.veteranstoday.com/2016/11/07/trump-is-israels-puppet-netanyahu-is-the-puppet-master/

Takze Trump je sionista, a to vysvetluje jeho suverenitu. Proto si muze dovolit rikat a slibovat co chce. Slouzit nebude lidu, ale svym panum. Falesny komediant…prolhanec.
Tady je zajimave video, kde mluvi k Izraelcum pred volbami v roce 2013:

https://www.youtube.com/watch?v=tm5Je73bYOY
Jsem velkym fanouskem Izraele….opravdu mate skveleho ministerskeho predsedu Benjamina Netan Yahoo, nikdo neni jako on, vitez, vysoce respektovan, lidi maji great great, (opakuje dvakrat, je vidno, ze to slovo u nej je zvyk) uctu k tomu, co se stalo v Izraeli. Takze volte Benjamina, je to uzasny chlapik, skvely vudce, skvely pro Izrael.

Takze pan Trump neni nic jineho nez opet herec. Takze takto nam pan horuje pro zrudu, co sefuje Mossad a ten zorganizoval 9-11 v NY!!! Uz vidim, jestli Trump otevre vysetrovani, jak slibil, ze jeho zaverem bude potvrzeni oficielniho tvrzeni, prece neshodi Netahla z Jahu…Fujtajbl.

A lidi zase naleteli na jeho krasna slovicka!

Pavel
Návštěvník
Pavel

No jo Mášo, ale paní Clintonová je také loutka. A to americké státní elity, která je pyšná a zapoměla, že by se měla někomu zodpovídat, když už ne vlastnímu lidu. Americká státní elita je tak rozhazovačná, že by Země jejich spotřebu neustála.

Volba Trumpa není dobrá, ale je to to menší ze dvou zel. Bohužel lidi si mohli vybrat mezi zlem, že se dostane k moci šílená státní elita a nebo globální elita, která má v plánu ameriku zničit.

Máša
Návštěvník
Máša

Je docela zajimave, jak rychle se vybraly prachy na prepocitavani hlasu. Uz je to podane. Ovsem melo by jit o prepocitavani hlasu jen u Jill Stein, ale kvuli ni se to prece nedela, ze…jen jako nahodou se pri teto akci zjisti, ze jsou tam nedostaky jineho druhu a pojede nova hra. Prepocitavani musi byt zakonceno do 13. prosince.

Máša
Návštěvník
Máša

Tady se podivejte na toto video, to je sila!

Kdyby mi to nekdo vypravel, budu si myslet, ze to neni mozne… Madonna, znama nohyroztahovacka a sestrenice Hillary Clinton slibila volicum Hillary, ze kdyz budou volit ji, tak jim ho vykouri! Take tam zazni hlas, potvrzujici co jsem rikala, ze lidi si reknou, ze zensku jsme jeste za prezidentku nemeli, tak ji dame hlas. Je to proste neuveritelne, ale je to tak, ze fantazie nema zadnych hranic a u dementu obzvlaste.
https://www.youtube.com/watch?v=9B2N9_tQ0ns

Trump tam rika, ze Clintonku patri zavrit, ze ta rodina jsou kriminalnici, tak doufejme, ze to splni.

Jinak jeste poznamku: Alex Jones na infowar dostava” zachvaty”… Pry Turecko vyhlasilo valku Syrii a to znamena, ze NATO vyhlasilo valku Rusku. Ja to radeji nebudu komentovat….

monsanto
Návštěvník
monsanto

Trump dokazal vyhrat volby prestoze vybral od svych sponzoru a prispevatelu “pouhych” 800 milionu dolaru zatimco Clintonova 1300 milionu.

https://www.washingtonpost.com/graphics/politics/2016-election/campaign-finance/

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Z tohoto mraku prset nebude. Clintonova je zalezla a je rada, ze je rada. Neni o co stat. Podminky hry byly predem dabe, odhlasovsli si Trumpa (sice mel o 2 miliony hlasu lidi min, ale to je USA denokracie), tak at si ho maj, kdyz jsou pitomy. Jde hlavne o ne, svet to prezije☺. (Doufam). Obavam se ale, ze se tam pred nastupem Trumpa neco semele

pavelka70
Návštěvník
pavelka70

Tenhle článek konečně odpovídá poslání tohto webu. Oproti některým kontroverzním předešlým ….

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Alex Jones už to říkal před rokem, že – mimo jiné – prezidentem bude Trump:
https://www.youtube.com/watch?v=1SE-t-npfYo (min 1:34)
( A také že Trump cestuje v čase….. No to by bylo nadějné! Ale nedovedu si představit ten zmatek, kdyby to začal dělat každej…) 😉

Masha
Návštěvník
Masha

Cestovat v case mozne neni, to je fantazie. Manipulace pocasim je realita. Je to ale zahravani si s ohnem, protoze je to vzdy akce, ktera ma reakci, a v tomto je priroda nekompromisni. Ty reakce zatim nedokazi eliminovat, viz co se stalo po Fukusime, zaplava zapadniho pobrezi USA neskutecnym mnozstvim odpadku….
Alexe Jonese nelze brat vazne, protoze jeho prvoradym cilem neni informovat, ale vydelavat, a proto take do sveho vysilani zarazuje jen to, co se mu hodi. Nejlepe se vydelava na strachu lidi, takze jeho orientace je jasna. Zvoleni Trumpa se dalo predpovidat snadno, protoze lide byli uz otraveni i unaveni vyvojem udalosti za posledni dve volebni obdobi “demorkatu” a Clintonka byla zarukou, ze se ten trend jeste vystupnuje. Pri volbach tedy neslo ani o to, kdo pro koho bude hlasovat, ale zda se povede demokratum uhrat manipulaci voleb ve prospech sveho vitezstvi ( viz media, ta podpora Clintonce, kterou predvadela, byla vylhana od pocatku, nemela mezi lidmi podporu, kterou media hlasala, dale pomahali tzv. analytici, ze). Ona spolehala na silu propagandy a jejiho vlivu na lidi. Kdysi to fungovalo, ovsem dnes uz ne. A media v te spinave hre pokracuji, protoze predkladaji lidem zamerne jen videa, kde se proti vysledkum bouri podpurci Clintonove, ale ta podpurna pro Trumpa uz ne. On uz jim slapl do hry, a nazval je vsechny lhari. To bude mit jeste dohru. Ale ona ma samozrejme dalsi pripravene tahy. Pripomenu, jak pri gratulaci Trumpovi nezapomnela mu nabidnout spolupraci. A ze na tento fakt zadny z jejich volicu nereagoval doklada, ze vetsna jejich podpurcu to dela za penize. Tady aspon vidite, jake jsou volby fraskou. Z protivniku jsou kdykoliv spolupracovnici a naopak. Trump na to zaregoval docela dobre a rychle s priskrcenim lobyngu :-). Ted pojede podplaceni Trumpovych lidi. Az kdyz vse selze, nastoupi cesta likvidace, ale v zadnem pripade jako s JFK. Strilet se nebude, jsou uz lepsi metody, viz ta, kterou pouzili na Chaveze….vyvolat nekomu rakovinu neni dnes zadny problem..

Masha
Návštěvník
Masha

At mi nekdo rekne, ze toto v koutku mysli necekal! Vzdyt uz se to prece osvedcilo u Bushe ml. Ja to ani nechci rozebirat, proste debilove, kteri maji za debily i vsechny ostatni okolo sebe. Toto, prosim, provadi zeme, ktera se prohlasuje za nejlepsi na svete a chce mit tzv. leadership? RUcni prepocitavani hlasu pri novych volbach by byl zase podvod, jako u Bushe. A co tech 6 republikanskych volitelu, co chteji take zmenit volbu? Vzpominate, co vzkalazala Clintonova lidem, kteri na ni cekali cely den a ona nakonec neprisla a nechala je poslat domu? Ze nic neni ztraceno. A ze o prepocitavani nepozadala ona je prece logicke. Tim by se shodila. Ma na to prece lidi, kteri chteji pry jen pravdu a spravedlnost, jeste ze k tomu nepridali slovo laska, to uz by se jeden z toho…. je to vsechno zidovina. Lez, honba za penezi a moci, nic jineho nedokazi. Cest vyjimkam…

Niky
Návštěvník
Niky

Aka je ale skutocna motivcia Jill Stein?? Ako okrem ineho hovorí : “to give ourselves a gift on this Thanksgiving and have something to be thankful for…”??
Ak sa potvrdí, že s hlasovanie v týchto 3 štatoch nebolo manipulované tak to upevní pozíciu Trampa. Potrebuje to ?? Podla mna nie. Ak by Clintonovej tabor sa hned prihlasil a k akcii Steinovej bola by to podla mna takticka chyba a uz duplovane ked za tým stoja. Takze mlcanie je takticky spravne. Ci existuju dohody mezi Trampom a Clintonovou ?? Možno. Pre NY Times odpovedal na priamu otázku ci otvori stihanie Clintonovej ze im nechce ubližovat a ze sa ma krajina pozerat dopredu, a ze kampan bola velmi tvrda. Naznacuje to dohodu?? Mozno ano mozno nie. Tých informacii na difinitivne stanovisko je malo. V kazdom pripade je toto prekvapujuci vývoj, uvidime co prinesie.

Masha
Návštěvník
Masha

V USA plati jenom jedna motivace, a tou jsou penize. Jill Stein vam za ne nakeca cokoliv, jen to musi byt libive a delat lidem dobre, to je podminka. To je ta prava a nejlepe funkcni struna. Co se tyka mozne dohody ohledne nestihani Clintonky ( mimochodem, ta uz mela viset, a ne kandidovat na presidentku, uplne k tomu staci, co udelala vlastnim v Benghazi – omlouvam se, nevim, jak se to spravne pise, a ma toho na triku daleko vice) tak Trump uz ted dostava zahul v podobe varovani nejmene a podobe hazeni klacku pod nohy, jako priklad uvedu, ze i v otazce deportace ilegalu. A pritom jde o vec podruznou. Udelat Ameriku opet skvelou ( mimochodem, nikdy nebyla), to predstavuje i zlikvidovat zlocin, korupci. A on uz ted dela ustupky ve veci vlastizrady? Co je proti tomu nejaky nelegalni pobyt. Rozumite mi? Trumpa ceka roller coaster ride, tj. projizdka na horske draze. Netroufam si odhadnout, nakolik na ni je pripraven.

Niky
Návštěvník
Niky

… ano peniaze, ale tuto motivaciu najdeme v podstate takmer vsade na svete nielen v USA. Inak J .Stein vyzbierala za 3-4 dni viac penazi ako za celu svoju volebnu kampan! A co zistia, že volby boli ok a neprislo ich zmanipulovaniu Ruskom?? To by bol odpis Clintonovej ved to bola jej karta manipulácia volieb Ruskom , nie? Preco by to robili….??
Takmer vsade na svete stupa napatie vo vnutri štatov, ludia su rozdeleni na nepriatelské tabory práve týmito podla mna zamerne vyvolávanými dejmi. Jedným z nich su aj tieto prezidentské volby. Podporovaním oboch stran nemozete prehrat a chaos je sucastou scenara! Dos5 desivého.

Masha
Návštěvník
Masha

Na svou otazku si primo odpovidate. Tou akci J. Stein se presne odehraje to, co popisujete v poslednim odstavci. Clintonka k tomu, aby hadim zpusobem vyvolavala valky mezi lidmi nepotrebuje sedet na presidentkem postu. Rozumite mi? Lidi se nesmi na to nachytat a prat se mi sebou! Kdyz jsme na potapejici se lodi, a to jsme, tak k cemu je prat se o to, kdo koho podporuje? Potopime se vsichni, a o to jde. Podari se Trumpovi dat dohromady zemi? Kdyz se lidi budou mezi sebou prat, tak v zadnem pripade. Co jsem uz nasbirala nalepek a urazek na ruznych webech za poslednich 10 let se neda spocitat, ale mohu Vam rict, ze mne to akorat rozesmiva, nenastve. Nesmi vas to nastvat. Vzdycky si uvedomim, ze ten protivnik je na tom uplne stejne jako ja, jen o tom nevi. Tim, ze budete nekomu stranit si zivot nezachranite. Jedine pouze spolecnou praci, spolupraci proti nasi likvidaci. A lidi se z nejakeho duvodu brani videt realitu v sirsim pohledu nez svem. Nechapu proc. Pro dokresleni: vidim, ze lidem v Syrii rezou hlavy a myslim si, ze k nam to nedojde? Ale ano, kdyz je vpoustime do zeme. A kde je reseni? Ne v tom, ze se ozbrojite ( jak populisticky predhodil lidem Zeman), ale ze se spojite a sundate ty, kteri to umoznuji. A neni pritom podstatne, v jake strane jste, jestli jste zemanovec nebo ne, proste pud sebezachovy by mel kazdeho donutit k tomu, ze se na zabomysi valky vykasle a bude resit prioritu, to je zachrana zivota. Toto lidem chybi a zaplatime za to.

Niky
Návštěvník
Niky

Ano, súhlasím s Vami. manipulatori velmi dobre poznaju psychologiu más, vedia a vedeli ju aj v minulosti velmi dobre využit pre svoje ciele. Je v ludskej prirodzenosti ” niekam patriť” či byt na tej ci onej strane. Trump povedal v rozhovore pre NY Times že nechce nepokoje v Amerike , je si teda vedomý tohoto nebezpecenstva, ale koniec koncov to povedala aj Hilary 9. 11. že je treba dat Trumpovi sancu vladnut ,a ze si praje kludný prenos moci. Iniciatíva na prepočítanie hlasov tomu ale nenasvedcuje … Vidite napr VB, aj tam silneju názory na druhe referendum o Brexite, taktiez R Branson sa chysta financovat kampan proti Brexitu . … Posilnuje sa chaos, zvacsuju sa priepasti a vzrasta nespokojnost a nevraživosť napriec svetom….nemyslim, ze sa to da zvratit, tie procesy su uz v pokrocilom stadiu, bohuzial.

Máša
Návštěvník
Máša

Zvratit se to jeste da, ale lidi do toho nepujdou, takze je to tak,jak pisete v posledni vete. Ac jsem za to byla “kamenovana”, napisi i sem, jak by se to dalo zvratit. Pres prezidenty a vlady a i za cenu prevratu. A ne jenom jedna zeme, ale pokd by s tim nekdo zacal, dalsi se pridaji a cele se to roztrhne. Musi se resit jak valka tak genocida pres barevne soucasne. Delegace, vybrana losem, aby je nebylo mozno povazovat za organizatory za presidentem. Podle Ustavy ma na zodpovednosti ozbrojene slozky a nese zodpovednost za bezpecnost zeme. Jsme v ohrozeni zivota, takze zadni privandrovalci a zadni cesti vojaci v jinych zemich a uz vubec ne na hranici s Ruskem. Termin k pozadavku. Na papire i citaci z Ustavy, ze clovek v ohrozeni zivota ma pravo se branit jakymkoliv zpusobem, tedy padarespektovani vsech zakonu. A archy s podpisy lidi, ktere nemusi vubec byt prave, hlavni je pocet. Pokud nedojde ke splneni, prevrat za pomoci Ruska. Putin je ochoten pomoci kazdemu, kdo si o pomoc rekne. Musi to byt jisteno, protoze jinak by doslo ke krveproliti, a to nesmi. Ze se lide boji? Kdyz jde o zivot, strach musi jit stranou, je prekazkou akceschopnosti. A nejaky zakon, zakazujici proruskou propagandu? To neni propaganda. Na strane Ruska je spravedlnost, pravo i pravda. To je viditelna vec. Je obklicovano a pritom z nej delaji agresora? Nezajem poslouchat kravska narizeni. Co mne nejvic desi je cas, ktery ztracime a nechceme videt, ze mame uz za zady gilotiny. Lide davaji prednost vire v zachrance, ci spasitele. Nic takoveho se nestane. Proc myslite, ze je u nas tolik nadseni pro Trumpa. Lide v nem vidi zachrance. Sam to ale nezvladne nikdo. Lidi musej se zvednout a ne k tomu, aby se prali mezi sebou. Tady je zakopany pes, jak se rika.

P.S. Nezmenila jsem prezdivku, jen ji pocestila pres prekladac.

Nespokojený občan
Návštěvník
Nespokojený občan

Vypadá to tak, jak píšete. Je to tak? Zřejmě ano. Alespoň pro to všechno svědčí. Nikdo se zkrátka v tom celém předvolebním totálním svinstvu již nechce šťourat.