Lékařka se nebála promluvit na rádiu a odpálila šokující zprávu, že záchranáři...

Lékařka se nebála promluvit na rádiu a odpálila šokující zprávu, že záchranáři začínají do českých nemocnic přivážet pacienty s vážnou formou nemoci Covid-19 i přesto, že už byli v minulých měsících naočkováni! Nemoc už dokonce napadá i její kolegy a očkované lékaře, kteří potom nakazí své celé rodiny! Vakcíny buď vůbec nefungují na zmutované kmeny koronaviru, anebo po prodělání očkování se člověk stane náchylnější k onemocnění! Proč Andrej Babiš varoval, že se lidé budou muset přeočkovávat? Stejně jako plánuje Izrael už ve druhé polovině tohoto roku? Děti bez školy, rodiče bez ošetřovného!

Lékařka se nebála promluvit na rádiu a odpálila šokující zprávu, že záchranáři začínají do českých nemocnic přivážet pacienty s vážnou formou nemoci Covid-19 i přesto, že už byli v minulých měsících naočkováni! Nemoc už dokonce napadá i její kolegy a očkované lékaře, kteří potom nakazí své celé rodiny! Vakcíny buď vůbec nefungují na zmutované kmeny koronaviru, anebo po prodělání očkování se člověk stane náchylnější k onemocnění! Proč Andrej Babiš varoval, že se lidé budou muset přeočkovávat? Stejně jako plánuje Izrael už ve druhé polovině tohoto roku? Děti bez školy, rodiče bez ošetřovného!

Během mého pátečního rozhlasového pořadu na Svobodném vysílači CS nám do studia zavolala [1] známá lékařka MUDr. Xenie Preiningerová z Třebíče, která se s námi a s posluchači podělila o aktuální novinky z jejího oboru zdravotnictví a doslova odpálila šokující informaci a zprávu, na kterou jsme o víkendu dostali do redakce několik tisíc reakcí v emailech a prosby od čtenářů, abychom se tomuto tématu věnovali. Paní doktorka Preiningerová totiž informovala, že lidé očkovaní vakcínou proti koronaviru jsou v poslední době přiváženi do nemocnic s vážnými formami Covidu-19.

Tyto informace pocházejí od záchranářů, kteří přivážejí lidi do nemocnic a mají tak tyto závažné informace z první ruky. Lidé byli očkováni oběma dávkami už v prosinci, v lednu a v únoru, ale teď najednou počátkem dubna jsou tito lidé nemocní, mají vážnou formu Covid-19 a záchranáři je odváží do nemocnic. Rovněž upozornila i na případy herpetických oparů v nosu po špejlování, což opět zvyšuje obavy před používáním čínských testů bez jakékoliv evropské registrace.

A to zdaleka není všechno. Vážnou formou nemoci Covid-19 už onemocněli i její kolegové lékaři, např. její kolegyně nakazil celou svojí rodinu i přesto, že byla očkovaná Tyto informace sdělila paní doktorka během telefonických dotazů v mém pátečním pořadu a moc jí ještě jednou děkujeme za tyto cenné a naprosto zlomové a zásadní informace, které by se na veřejnost jinak nikdy nedostaly. Lidé po odvysílání pořadu sdíleli tyto informace a lidé se nás začali ptát, jestli současné vakcíny mají vůbec smysl a význam, když zjevně koronavirus mutuje a očkovaní lidé onemocní vážnou formu Covid-19 způsobem, jako kdyby nebyli vůbec očkováni. Odpověď na tuto otázku je komplikovaná. Především je potřeba říct, že vakcíny nemají účinnost 100% a přestože farmaceutické společnosti udávají účinnosti svých vakcín nad 90% případů, tak to prostě znamená že jeden očkovaný z deseti onemocní i po očkování, protože vakcína na něj nefunguje.

Do nemocnic začínají přivážet před pár měsíci očkované lidi, mají vážné formy nemoci Covid-19 i přesto, že by je vakcína měla chránit

Jenže, jak nás teď o víkendu upozornil náš kolega lékař, bude záležet na prevalenci těchto případů, kolik lidí se začne teď od dubna objevovat v nemocnicích i přesto, že v minulých měsících prošli očkováním. Pokud takových lidí se začne objevovat více a nepůjde jen o izolované případy, potom se nabízejí jenom dvě možnosti, k čemu ve skutečnosti došlo. Všichni tito očkovaní lidé, kteří onemocněli Covidem-19, se mohli nakazit zmutovanými kmeny koronaviru, na které prostě očkování současnou 1. generací covidových vakcín nefunguje.

Jaký je rozsah mutací v ČR, to se dá jen těžko zjistit, s výjimkou některých mediálních zpráv z Německa o brazilské mutaci, která se prý dostala do Evropy v krabicích s banány, kterých se při balení v Brazílii dotýkali lidé právě s touto brazilskou mutací. Určitě jste zaregistrovali v médiích zprávu [2], že předchozí prodělání nemoci před brazilskou mutací neochrání, protože imunita vytvořená v člověka proděláním nemoci nefunguje na brazilskou mutaci. Podle Omara Šerého, ředitele brněnské laboratoře Elisabeth Pharmacon, je brazilská mutace viru velmi nebezpečná právě kvůli tomu, že proti ní nefunguje imunita vytvořená proděláním nemoci způsobené evropskou mutací koronaviru [3].

Koronavirus pod elektronovým mikroskopem

Na Děčínsku se nakazili dva lidé touto brazilskou mutací a hygienici dosud tápou a nevědí, odkud tuto mutaci dostali, protože oba dva lidé do ciziny necestovali v posledních měsících. V Německu obchodní řetězce dostaly o minulém víkendu příkaz dezinfikovat všechny banány a citrusové plody ze zemí Jižní Ameriky na čele s Brazílií. Nejedná se o příkaz německé hygienické správy, ale zjevně o jakési vnitřní nařízení německých řetězců v reakci na onemocnění několika zaměstnanců německých diskontů právě brazilskou mutací koronaviru.

V hledáčku jsou podle informací hlavně banány, pomeranče, mandarinky a další ovoce z Jižní Ameriky a rovněž z Jižní Afriky, kde se to týká hroznového vína, jahod a dalších plodů. Povrchy plodů jsou ošetřovány před zabalením dezinfekčními postřiky chemickými látkami, tzv. fumiganty, jako jsou ethylenoxid a propylenoxid, což jsou obojí rakovinotvorné látky, takže ovoce se musí před konzumací opláchnout vodou.

Německé řetězce namáčí ovoce z Jižní Ameriky do kýblů s dezinfekcí, brazilská mutace se mohla do Německa dostat na ovoci z rukou česačů ovoce v Brazílii

Jenže, chemicky se ošetřují pouze ty plody, které se konzumují i se slupkou, např. jablka, rajčata, jahody, hroznové víno atd. Ovšem u banánů a citrusových plodů je to jinak, u těch se slupka a dužina nekonzumuje, protože není jedlá. A tyto plody se mohou ale nemusí dezinfikovat v balírně. Položím vám otázku. Kupujete banány?

Pokud ano, v mnoha obchodech to funguje tak, že na stojanech jsou banány obvykle oschlé a hnědé, zatímco v krabicích, které jsou vedle rozložené a zákazníci si je berou rovnou z krabic, jsou pěkně zralé, nebo dokonce ještě nazelenalé. Když si ovšem vezmete banány přímo z krabice, tak zjistíte, že jsou úplně mokré, zapáchají jakousi chemií, někdo je umýval a potom je dal do krabice zpátky s kusem igelitu pod nimi. Banány jsou mokré kvůli tomu, že vzadu ve skladu je zaměstnanec vytahal z krabic a umýval je vodou a dezinfekcí.

Dezinfekce banánů v Laosu před exportem do Evropy. Všimněte si, že nemají žádné rukavice, roušky, prostě nic. A další lidí za nimi je balí do krabic, také bez roušek a rukavic

Banány do Evropy totiž přichází tak, že se rovnou skládají do krabic a povrch banánů se nijak dezinfekčně neošetřuje, protože banány se sklízejí v době, kdy jsou ještě nezralé a zelené. Producenti v Laosu začali banány máchat v dezinfekci na žádost evropských řetězců, ale tento proces zvyšuje značně náklady a je podezření, že v Jižní Americe dezinfekce ovoce nijak důkladně neprobíhá. Když se po měsíci dostanou banány lodí do Evropy a do obchodů, řetězce je dají rovnou k prodeji. Nyní se ale banány stříkají vodou s chemickým roztokem, aby se z jejich povrchu odstranily případné viry od brazilských dělníků, kteří banány sklízejí na plantážích, a také z rukou těch, kteří je balí do krabic.

Když potom si někdo vezme do ruky banán, který sklidila nakažená osoba, výsledkem může být transport nákazy. Proto řetězce v Německu začaly mýt a ponořovat banány do věder s dezinfekčním roztokem, ostříkání hadicí prý už nestačí. A právě při tomto umývání ovoce se mohou zaměstnanci řetězců nakazit při manipulaci. Tyto mutace virů se nedají nijak zastavit, protože virus se přizpůsobuje prostředí. A tak není divu, že vakcíny z jara nemusí fungovat na zmutované viry na podzim. A jak se ukazuje, Izrael zvažuje už očkování 2x ročně kvůli rychlým mutacím, přinesli jsme o tom článek zde.

V Česku se bude očkovat pravidelně a opakovaně, stejně jako v Izraeli, kde se chystá očkování 2x ročně

Andrej Babiš v pátek oznámil [4], že Evropská unie neočekává, že by se Evropa jen tak viru zbavila, takže lidé se budou muset pravidelně přeočkovávat. Babiš oznámil, že už se chystá očkovací strategie na léta 2022 a 2023, přičemž plánem je proočkovat co nejvíce lidí v populaci. Všechno ale ukazuje na to, že virus se nepodaří vymýtit nikdy, a že virus prostě s námi zůstane už natrvalo. Virus se prostě bude chovat jako klasická chřipka, bude mutovat a měnit se každý rok, nebo lépe řečeno, podle toho, jak to vypadá, dvakrát za rok.

To by znamenalo očkování 2x ročně po 6 měsících, na jaře a na podzim. Jarní očkování by bylo kvůli tomu, aby lidé mohli na dovolené a cestovat, podzimní vakcína by byla, aby lidé mohli do zimních resortů, na hory a na sjezdovky, prostě kvůli zimním resortům. Mluvila o tom již Angela Merkel, že jarní vakcína bude zachraňovat letní resorty u moře, zimní vakcína bude zachraňovat zimní resorty v Alpách.

Andrej Babiš, premiér ČR

Jenže, pokud se lidé nechají naočkovat v únoru a už počátkem dubna jsou v nemocnici, protože dostali covid, tak to úplně likviduje tento plán, protože by to znamenalo, že virus nemutuje dvakrát ročně, ale dost možná ještě rychleji. Je velmi nepravděpodobné, že by se tolik lidí dostalo do styku s brazilskou mutací, aby na ně neúčinkovaly jen 2 měsíce staré vakcinace.

Tohle spíše ukazuje na druhou možnost, že současné vakcíny nenabízí jistotu, která do nich byla vkládána a lidé onemocní tak jako tak. Možná jste si všimli, že Andrej Babiš se inspiroval v Izraeli a nechal přebudovat O2 Universum v Praze na gigantické očkovací centrum, které pojede 24 hodin denně a dokáže naočkovat až 5 tisíc lidí za den. Podle našich informací je plánovaná kapacita až 50 tisíc lidé denně v případě potřeby a nouze. Podle všeho se tak ukazuje, že vakcínám nejde věřit.

Ministerstvo školství začalo rodičům vyhrožovat OSPODem a policií, pokud by své dítě bez testu chtěli do třídy dostat násilím

Největší záhada a spiknutí ale panuje okolo samotestování školáků. Ministerstvo Roberta Plagy začalo v neděli skrze média rodičům dokonce vyhrožovat [5], že když budou chtít své děti bez testu dostat do školy násilím, že to školy budou řešit zavoláním policie a kontaktováním OSPODu, tedy sociálky, a to kvůli ohrožování mravní výchovy dětí, a také kvůli ohrožování jejich zdraví. Kdyby dítě vidělo, jak rodič používá násilí, že by to bylo ohrožování mravní výchovy. Osobně jsem přesvědčen, že rodiče se nebudou ve škole s nikým přetahovat o kliku dveří od třídy, ovšem rodiče jistě podají žalobu na ministerstvo školství za odpírání ústavního práva ke vzdělání dětí na základních a středních školách.

Robert Plaga, ministr školství

Jak nám situaci rozebral právník, škola může označit podmínku testování pro vstup do školy jako překážku na straně školy pro výuku netestovaného dítěte ve škole, ale v tom případě je škola povinna zajistit jinou formu vzdělávání dítěte, a to vlastním nákladem. Právník to zdůvodňují tím, že testování není povinností školní docházky, takže nesplněním nepovinné podmínky nemůže být dítěti ukončeno poskytování vzdělání, protože nelze ukončit a zamezit dítěti vstup do školy na základě nepodstoupení dobrovolného samotestování, a současně neposkytnout dítěti náhradní formu vzděláváni. Tím, že škola dítěti absenci automaticky omluví, vzniká nebezpečný precedens ohrožování výchovy dětí, protože škola tímto aktem omlouvá dítě z výuky ad hoc. A tady právník narazil na obrovskou díru.

Právník objevil nebezpečnou právní skulinu v automatickém omlouvání dětí z výuky, pokud nebudou mít test. Školy by mohly čelit žalobám ze zanedbávání výchovy mládeže a výuky. Jak je to možné?

Školy oznámily, že budou dětem automaticky omlouvat neúčast ve škole, pokud se odmítnou dobrovolně samotestovat, jenže škola není povinna dítěti poskytovat dálkovou výuku. Je to čistě na dobrovolnosti školy. Zdánlivě to nedává moc smysl, ale jak upozornil náš právník, je v tom dokonalý smysl. Je-li dítě omluveno z výuky kvůli odmítnutí testování, potom je dítě omluveno per se. To znamená, že jde o omluvu z výuky jako takové, nikoliv z výuky v určité formě výuky. Tím pádem je dítě školou omluveno a nemusí se učit. Vůbec se nemusí učit!

Není to neomluvená absence, je to školou uznaná omluva z výuky! Po právní stránce by se to dalo vyhodnotit jak ohrožování výchovy a zanedbávání školní docházky z podnětu samotné školy, upozorňuje právník. Rodič totiž nebude mít nárok na vyplácení ošetřovného, jak upozorňuje pro změnu ministerstvo školství [6].  Takže rodič doma nebude, bude v práci, ale dítě bude samo doma a bude školou omluveno. A tady vzniká neuvěřitelný právní delikt a nebezpečný fenomén, který právník zdůvodňuje následovně.

Špejlování dětí

Škola se odmítnutím poskytnutí vzdělání v budově a v místě obvyklého poskytování výuky, tedy v budově školy, svévolně zbavuje své zřizovací povinnosti k poskytování vzdělání přijatých žáků ke studiu. Jestliže škola, na základě nařízení ministra, požaduje po školácích podstoupení dobrovolných samotestů, které nejsou povinností danou školským zákonem, potom se jedná o svévolné odepření práva na vzdělání nezletilé osoby, aniž by tato osoba nebo její zákonný zástupce porušila zákon.

Ten problém spočívá v dobrovolnosti. Právní systém ČR nedovoluje udělování sankcí za nic, co není protizákonné. Co není protizákonné, není sankcionovatelné. A odepření dítěti vstupu do školy za to, že se prostě odmítlo zúčastnit dobrovolného samotestování, je jednoznačně sankce. A to i v ohledu na rodiče, který je postižen další sankcí, ztrátou nároku na ošetřovné. A dítě ztrácí i nárok na dálkové online studium. A navíc, dítě dostane omluvenku z výuky, bez zajištění online výuky, a rodič nedostane ošetřovné, takže rodiče půjdou do práce a dítě bude doma samo.

Děti samy doma bez rodiče a s omluvenkou z výuky od ředitele školy, rodiče v práci, nebudou mít totiž doma nárok na ošetřovné. Právník: Který idiot tohle vymyslel?

Udělování sankcí v ČR občanům za to, že nesplnili podmínku, která není zákonnou povinností, ale pouze dobrovolností, je v rozporu s jádrem české Ústavy a principem právního státu, kde nic, co není povinné a zákonem vynucené, nesmí být sankcionovatelné. Podle názoru právníka je toto materiální problém zralý k posouzení Ústavním soudem, jestli v právním státě lze udělovat sankce dětem a rodičům za to, že se odmítnou zúčastnit nepovinné a dobrovolné akce, v tomto případě špejlování dětských nosů.

A poskytování omluvenek dětem, aby byly samy doma, bez online výuky a bez dozoru rodičů, kteří nedostanou na děti ošetřovné, je defacto zanedbáváním školní výchovy a výuky za asistence samotných škol. Právník nám napsal, že tohle je v právním důsledku něco, co by neprošlo ani v banánové republice a ptá se, který idiot tohle mohl vymyslet? Ale v Česko projde fšecko!

Děti zůstanou od pondělí bez online výuky. Buď špejlování 2x týdně ve škole neregistrovanými špejlemi z Číny, nebo sám doma u kompu s počítačovou hrou a s omluvenkou od ředitele… rodiče, vyberte si!

Nemůžeme předjímat stanoviska soudů, o kterých si nikdo nedělá iluze, odebírání lidských práv je v plném proudu a Ústavní soud může opravdu říct, že lze udělovat sankce i za nesplnění dobrovolnosti. Ale dokud soud nerozhodne, je potřeba předjímat, že jádro Ústavy ČR stále platí, že co není ze zákona trestné, nesmí být sankcionované.

Pokud chtějí děti špejlovat, nechť to stanoví novelou Ústavy a článku 2/1993 Sb. v Listině základních práv a svobod, konkrétně v odstavci 33, že občané ČR mají nárok na vzdělání na základních a středních školách JEN za splnění podmínek stanovených zákonem. Poslanci budou muset změnit Ústavu a omezit lidská práva v Listině, pokud budou chtít současné konání vlády a ministrů uvést do souladu s českou Ústavou, uzavírá náš právník svůj pohled na věc.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
QuoVadis
Návštěvník
QuoVadis

Rakousko uz taky vymenilo ministra zdravotnictvi.
Dosavadni “zeleny” (Strana zelenych) ministr zdravornictvi Rudi Anschober dnes oznamil, ze z osobnich / zdravotnich duvodu nebude dale ve funkci pokracovat (je vycerpan).
Nahradi ho jiny “zeleny muzik”, prakticky lekar z Vidne Wolfgang Mückstein, ktery byl posledne ale spis urednikem (12 let funkcionar rakouske “Ärztekammer” (rakouská Lékařská asociace).
Urcite se brzy ukaze, co je zac ….

Mila
Návštěvník
Mila

Všimněte si jak obtížné a hůře zjistitelné jsou počty nakažených v zemích okolo nás,zejména těch vyspělých starých , hodných, lepších členských států, co nási kritizují za to,jak nezvládneme kovid.vsechno to sem dřív přišlo stejně z venku od nich,a teď to tak bude znovu.,u nich toho mají mraky tak jsou zticha,u nás to kleslo,rázem nám snížili rizikovost a může se vesele bez zabran cestovat.D vcera 25 000/300 FR 50 000/300 Pl 22000/700!! UN 7000/200 jinak to všude celkem ustupuje.az se nám to tu zvedne, stačí to jen přepočítat na počet obyvatel:)))a múzou zas honit Machry.pritom počet mrtvých na počet nakažených ČR 1,86% Němci 2,68% o ostatních radši ani nemluvit.jednoducha čísla staci kalkulačka.ze tu nový brazil mutant už je,je jasné snad všem kromě těch na min.zdravotnictvi.bude to jak s britskou.3 případy v Praze,2 v Brně s za týden vám oznamujeme že britská varianta je v ČR dominantní:))))))

Dejna
Návštěvník
Dejna

Pro ty, kdo vládnou němčinou: podvod s PCR testy + další. Odvážný muž, aby ho brzy nepřejelo auto. Je otázkou, za jak dlouho to FCB smaže.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=282015173393628&id=100047554411046

dan
Návštěvník
dan

Lidi, blázníte tu s chemií, karcinogeny na stěrové tyčince apod. Vytváří se tady zbytečně jakési negativní prostředí ve společnosti. Chápu různé argumenty, ale pokud je jedním z nich absurdní výklad od otrav až po rakovinu sliznice, tak si uvědomte, co jíme a čemu jsme vystaveni – otrávená vajíčka, otrávené kuřecí (atb a růstové hormony), otrávené pečivo (pesticidy v mouce), otrávená voda (pesticidy, ftaláty, hormonální antikoncepce), otrávená zelenina, otrávený vzduch…Chápu, že jde o princip, tak lpěme na principu a nesnižujme jeho hodnotu nesmyslnými argumenty.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Jaký nesmysl, karcinogen aplikován přímo na sliznice je v pořádku? To není chemie v jídle,nějaky éčka. Ethylenoxid je vysoce nebezpečná látka.

Tonda
Návštěvník
Tonda

Dan – ty si tak blby nebo ti za ten blabol nekdo zaplatil?

Tonda
Návštěvník
Tonda

Vite co si myslim ja? Oni nas ti Rusove za te valky nemeli osvobozovat. Meli nas obejit obloukem, mozna nekde shazet zbrane, a zdejchnout se a nechat to na Cesich, at si to vybojuji sami, a kdyz ne tak at si ponesou nasledky. Podle me toto – to ze Cechacci byli schovani za bukem, nechali Ruse at za nas padnou a pak az je po vsem tak Cechacci vylezou a budou hazet machry, pochazi z valky. Kdyby fura Cechu padla, daleko vic by si vazili svobody a nenechavali by veci dojit tak daleko. Cechacci jsou velci borci kdyz prijde na drzkovani a machrovani, arogantne klapat hubou to teda umi., jo a jeste jsou dost statecni na to aby treba nekde ukradli kolo (napr me primo pred domem). Kdyz dojde na vec, zalezou a maji i pristup ze se “nebudou hadat”, ani kdyz jde o zivot a zdravi jejich malych deti, jak dnes predvedli. Jak dojde na vec, jak se Cesi maji za neco postavit, ukazat aspon trochu osobni statecnosti, nepostavi se nidky, zalezou jak zbabelci a doufaji ze to nejak dobre dopadne, a kdyz to dobre nedopadne tak ze zase prijdou nejaci Rusi nebo nekdo jiny kdo je vytahne z pruseru zatimco oni budou zalezli schovani a nic se jim nestane. nebo jestli jsou tak blbi ze si mysli ze se stane zazrak, nekdo prijde, mavne kouzelnym proutkem a rekne abrakadabra a vse bude fajn, nevim. Oni absolutne odmitaji celit problemum dokud jsou problemy male, nechaji to dojit prilis daleko a vse je v p*deli, jak vidite v CR denodenne. Je to neuveritelne, ja neznam zadny jiny takovyto narod, a to cestuju po svete cely zivot a ruzne zeme dobre znam. A je to naprosto chybny kalkul. Doba se zmenila, a zadni Rusove za Cechy padnout neprijdou. A cim dyl si budou Cechacci lhat do kapsy ze se nic nedeje, cim dal to nechaji zajit, tim horsi to bude. Jiste je par statecnych lidi, neberte me za slovo. Take je znam. Ale ja se nebavim o individualnich vyjimkach ale o povaze naroda.

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Zřejmě nejsi a nebo se za Čecha nepovažuješ, dle toho jak si se vyjádřil

Tonda
Návštěvník
Tonda

Ja takovy nejsem, kamo. Ale nejsem slepy ze nevidim ze 95% lidi v CR je. Bez spinkat ty radobychytracku

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Tak za prvé
,zřejmě nedoceníš ty kteří padli ať na Dukle či u Britské letky , Slovenského povstání až po barikády v Praze.
a druhak nepodléhaj pesimismu ,já tvrdím , že tento národ vybuchne včas , jen je bohužel zvyklej na to si ledacos nechá líbit déle než jiní ,duch Čechů žije!
a chytráky hledej jinde, ale snad se nestydíš a povíš jaké si národnosti , Kámo, dobrou

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Bezejmenny
on ten Tonda bohuže ltrochu pravdy má a jen prostě patří k té rezignované menšině o které mluví.

Tonda
Návštěvník
Tonda

Ja k rezignovane vetsine nepatrim, ja se o rodinu postaram. Tedy o deti v rodine. Dospeli maji byt dost schopni a nelini a postarat se sami o sebe., a pokud nejsou protoze to maji na haku, jejich problem. Ohledne testovani deti ve skole, na to jsem v rodine musel rozpoutat primo valku, ale spejlovat ho nenecham, a kdyz na to byla potreba valka tak byla valka.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tonda
najednou. A před tím uskuhranej jako malej smrad. A to myslíš ty “najednou hrdino”
že se sám,kdo se postará? Vůbec ne, jan ti ostatní u toho hloupě nekecají.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Pane Tondo. Já jsem tady sice furt, ale už strašně nerad sem píšu. Ale, tak přeci…
To, co jste tu nakousl, je strašně ožehavé téma. Máte tady realitu, že to, co se stalo, v 38 roku, je realita. Pak tu máte iteraci, ve které jsme se skutečně postavili na odpor a….co se asi stane? Prohráli bychom to, diky anšlusu Rakouska. To byla podpásovka. Z jihu, od Rakouska, jsme měli úplný hovno na obranu, narozdíl od strany z Německa. Ale, kdybychom se preci jen vzepřeli (vůle byla, teď z hlavy nevím, ale 1 500 000 mužů bylo ), tak si troufám tvrdit, že bychom zabránili II.Světové válce. Hitler, se akorát na nás, tim pádem vojensky napakoval. Zabral nejen všechny zbraně, ale i zbrojovky. To, mu dovolilo napadnout Polsko a II. Světová válka, byla za NAŠÍ spolupráce, zahájena, neb jsme dovyzbrojili Wehrmacht. Na druhé straně, možná by nebyla II.Ww, ale my, bychom jako národ nepřežilli. Nikdo, by nám nepomohl. Navzdory smlouvám, tak akorát Rusko. A to, nechtěli nechat přejít k naší pomoci Poláci a Rumuni? Viz. Mapa tehdejšího uspořádání…Toto, jsem maximálně zkrátil. Je to na obsáhlý článek, ne na diskusi.Takže tak to vidím já. To je informace pro Vás. Ne pro mě. Ke svým komentům, se nevracím. Nereagujte na mě. Je mi to fuk. A vlastně, se omlouvám za příspěvek. Promiňte, Nikdy nebudu číst reakce. Bůh ochraňuj všechny lidi, dobré vůle. Amen.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Rusové by pomohli, ale to by dle smlouvy musela i zesraná Francie a ta se na nás vysrala. Pak to ty svině žabožroutské zbabělé dostali vyžrat stejně jako my. Francouzi jsou taková zženštilá prasata.

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Přesně tak , tady zrada těch , kterým tolik věřili byla rozhodující a odhodlání bránit vlast bylo veliké i tak ,přesto že v zemi a zvlášť v pohraničí bylo kolem 3 milionů Němců , který kdyby museli narukovat tak při první příležitosti by otočili kvéry proti Čechům
Za takové situace byl boj marný ale přesto by i prohra byla přínosnější než poddanost a ztráta svobody s rodnou hroudou.
A taky jak píšeš by Dolfi tolik neposílil a oslabil se před dalším tažením

Tonda
Návštěvník
Tonda

Pane Mirousku. Osvobozovalo se ve ’45, ne v ’38.

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Tak že ked používáš slovo čecháček na Čechov tak potom ja ako Slovák som slováček? No ty si dobrý kkt, admin prepac

Slovan
Návštěvník
Slovan

Bohužel máš pravdu Tondo.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tonda
bohužel, něco pravdy na tom je. Ale trošku mne uklidňuje fakt, že Rusko a možná i s dalšími jadernými zeměmi východu to nakonec stejně vyřeší. Ne že by nás přišli osvobozovat. O nějakých pozemních dobyvačných válkách mezi velmocemi už dnes sní jen totálně vypatlaní židofašističtí generálové. Bude to mnohem jednodušší a krátké. Židofašista ve své zvrácené touze po mamonu a ve snaze zachránit svůj totálně zadlužerný a krachující stát , udělá tu osudnou chybu a rusa nebo některou jinou východní velmoc napadne. A pak to veme rychlý konec. A bude jen záležet na tom, aby byl židofašista zlikvidován za co nejmenších ztrát na životecvh nevinných lidí , hlavně v evropských zemích , kde přiblblí a prodejní politici dovolili židofašistům z USA se nasáčkovat se svými hnízdy zhulených mariňáků , aby byli blíž rusku, protože disponují jen archivní technikou. A po likvidaci židofašismu půjde svět opět k normálu. Jen to mělo prostě přijít dříve, než židofašista začal ve svém zoufalství užívat takového svinstva
jako jsou zákeřné biologické zbraně , protože si je vědom, že na otevřený a férový střet s velmocemi už dávno nemá. Protože to biologické svinstvo které vyrábí ti šmejdi proti celosvětovému zákazu vývoje a výroby biologických a chemických zbraní a které již opakovaně a stejně jako jadernou zbrań, jako první použili, bude svět trápit více, než než ten jaderný smrad který v ovetě po židovi zbude.

karpi
Návštěvník
karpi

Kola berou Ukrajinci…

Tonda
Návštěvník
Tonda

Karpi, u nas zadni nejsou. Takze Ukrajinci to nebyli.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Arenberger: Ministr uvedl, že by byl rád, kdyby mu právníci vyšli vstříc. Buď prý uznají, že medicínská stránka je důležitější než právní čistota a „nebudou to kazit,” nebo se podle něj dohodnou, že má být všechno čisté, pak „to bude nějakou dobu trvat.” https://www.novinky.cz/domaci/clanek/arenberger-setkavani-lidi-mozna-jeste-omezime-40356555

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Proto to rozdělili na víc kokotů služebníků satanovy synagogy , kdyby to dělal jeden tak už za to, co to přineslo se stal terčem někoho ,kdo to už neunesl a je to i důkaz , že oni své,,kádry,,vždy najdou.
A nejsmutnější na tom je ,že tyto vrahy si platíne z našich daní.

Kolemjdouci
Návštěvník
Kolemjdouci

Cekal jsem specialne na dnesni den. Dnesek byl pravdepodobne posledni sanci jak se postavit bez vetsi ujmy tomuto covid-fasistickemu systemu. Bohuzel se stalo, ze prevazna cast rodicu zradila a prodala svoje deti za kus zvance, za svoje pohodli a za svoji mizernou budoucnost, ktera uz bude jen horsi a horsi. Uz neni cesty zpatky a tito dementni rodicove uz nemaji pravo kricet, az jim novodobi fasisti naridi povinne ockovani a dalsi totalitni lahudky. To, ze se oni sami nechaji napichat smrticim jedem, je jejich volba, ale ze tak rozhodli i za sve potomky, za to neexistuje zadna omluva. Stydim se za to, v jake dobe a vedle jakych dementnich ovcanu musim zit. Uz je jedina moznost, spolehat se jen na sebe, na svuj nejblizsi okruh lidi. Za jediny rok se ukazalo, ze tento narod se posere pri prvni prilezitosti a necha se utahnout na varene nudli.
A jaka nahoda: dnes je to 77 let od narozeni Karla Kryla a ja jsem si vzpomenul na jeho prorocka slova:

Už nejsme, nejsme to, co kdysi, už známe ohnout záda,
Umíme dělat kompromisy a zradit kamaráda
A, vděčni dnešní realitě, líbáme cizí ruce
A jednou zajdem na úbytě z tý smutný revoluce.
I v naší generaci už máme pamětníky
A vlastní emigraci a vlastní mučedníky.

A s hubou rozmlácenou dnes zůstali jsme němí,
Ne, nejsme na kolenou – ryjeme držkou v zemi!

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Prorocké ale kdo vydrží v dobré naději i přes utrpení, zvítězí.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Mají to vymakaný, což? S takovouto bude úroda mnohem vyšší, než cekali. Proto se Billík uchcaně usmíval, i s tou svou konkubínou. Nedá se říct, Bůh s nimi. Ale, Bůh s námi!

barracuda
Návštěvník
barracuda

Nemohl jste to napsat lépe

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Kolemjdoucí,
já už nemůžu ani mluvit. A Kryl? Je hodně lidí kteří vědí, ovšem většina převálcuje všechno snažení.
Zůstáváme osamocení, nedokážeme vyvinout dostatečnou sílu.
Nesmíme to v zdávat, bude to ale hodně těžké. Jsme připraveni?

Gafitoso
Návštěvník
Gafitoso

Děti se vrací do škol jen proto, aby byly ošpejlované….
To je hlavni idea cele klauniady okolo testovani ve skolach.

Kdyby to nebyla genocida nasich deti, tak by to mohla byt docela komicka taskarice:
– Pravidla pro pondělí
– Pravidla pro čtvrtek
– Jiná pravidla pro pedagogy
– Pár výjimek

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/testovani-ve-skolach-zacina-bod-zlomu-ale-prijde-ve-ctvrtek-150156

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Genocida – citace z wikipedie:
definuje genocidu jako „činy, spáchané v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou národní, etnickou, rasovou nebo náboženskou skupinu jako takové“, včetně zabití svých členů, což způsobuje vážné ublížení na zdraví nebo duševní zdraví členů skupiny, úmyslné nastolení životních podmínek, které usilují o „úplné nebo částečné fyzické poškození“

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Přeci je to daleko jednodušší ,vše Slovanské ,,nedej bože ,, Ruské , je špatné.

VM-84
Návštěvník
VM-84

Pro ADMINA, Pana VK a ostatním: Teď jsem našel zprávu na Global Research, s nadpisem: “Rozsudek historického soudu v Německu: „Hrozba pro blaho dětí“. Žádné masky, žádná sociální vzdálenost, žádné další testy pro studenty.” Celý rozsudek a text je v němčině na stránce: Hammer-Urteil in Weimar: Keine Masken, kein Abstand, keine Tests mehr für Schüler “Gefahr für das geistige, körperliche oder seelische Wohl des Kindes”
https://reitschuster.de/post/hammer-gerichtsentscheid-in-weimar-keine-masken-kein-abstand-keine-tests-mehr-fuer-schueler/.
Možná by stálo za úvahu s tím seznámit nějakého právníka u nás, protože by to mohl být precedens, i když v evropském právu, snad kromě UK precedenty neexistují, ale určitý vzor to je.

Tomas 1861
Návštěvník
Tomas 1861

Výborná zpráva v každém případě…díky za odkaz. Možná to bude dlouhá a těžká cesta, ale toto rozhodnutí soudu myslím, může pomoct i nám tady v Čechách!

Jochen
Návštěvník
Jochen

Tady protesty, pravnici,petice nepomužou! Pouze provaz, sudlice,cepy,AK 47…………!

Prorok
Návštěvník
Prorok

Nesouhlasím.
Banány byly vždycky v bedně mokrý a zapařený.
Často i citrusy.
Chemie která se na to sype aby nehnili zabije vše co se dá a spolehlivě pak tráví i konzumenty. Nestaci se.
Je nesmysl aby virus přežil dlouhou cestu v chladaku, skladování atd.
A pokud jestli tak určitě ne v masivním množství
Pokud je pravdou jak nám říkali že do 48h sám končí. Je to zcela nepravděpodobné. To už spíš věřím na chemtreils. Tenhle článek je hodně neobjektivní v části přenosu.
Další věci je že stále nemají separovaný izolát a to ani z první mutace. Tímto i alternativa přichází na tu jejich hru. A obrázek je velmi nepovedený opět grafika né realita. Buďte rozumní.