Lékař z Tokia: Očkovat se nenechám, protože vakcíny se klinicky testují 10...

Lékař z Tokia: Očkovat se nenechám, protože vakcíny se klinicky testují 10 let a Pfizer bude odevzdávat závěry studie až koncem roku 2023! Hopkinsova univerzita mu dává za pravdu! Lékař českých olympioniků zopakoval argumenty z článku Aeronetu a nebojí se ukázat, že nedůvěřuje experimentální vakcíně! Čísla z Izraele jsou alarmující, vakcíně se snižuje účinek o desítky procent a v nemocnici skončili noví pacienti, více jak polovina jich byla očkovaných! Ano, vakcinovaní opravdu přitahují mutace, je to potvrzené! Už nejenom Andrej Babiš, ale i poslanec za SPD navštívil Izrael a namířil si to rovnou do Knessetu! Máme fotografie!

Lékař z Tokia: Očkovat se nenechám, protože vakcíny se klinicky testují 10 let a Pfizer bude odevzdávat závěry studie až koncem roku 2023! Hopkinsova univerzita mu dává za pravdu! Lékař českých olympioniků zopakoval argumenty z článku Aeronetu a nebojí se ukázat, že nedůvěřuje experimentální vakcíně! Čísla z Izraele jsou alarmující, vakcíně se snižuje účinek o desítky procent a v nemocnici skončili noví pacienti, více jak polovina jich byla očkovaných! Ano, vakcinovaní opravdu přitahují mutace, je to potvrzené! Už nejenom Andrej Babiš, ale i poslanec za SPD navštívil Izrael a namířil si to rovnou do Knessetu! Máme fotografie!

Velkou radost nám včera v redakci udělal lékař českých olympioniků MUDr. Vlastimil Voráček, který se v rozhovoru pro Novinky.cz ohradil [1] proti palbě a útokům zfašizovaných českých médií a jejich čtenářů, kteří v diskusích na českých mainstreamových serverech rozpoutali doslova kanonádu proti lékaři za to, že si prý dovolil v letadle s českými olympioniky cestovat bez naočkování. V letadle bylo podle informací více nenaočkovaných lidí, takže nikdo nemá důkaz, že se lidé nakazili právě do něho.

On byl pouze první z české výpravy, kdo byl v Japonsku otestován v pořadí jako první pozitivně. Před cestou se testoval 2x pomocí PCR testu, který byl negativní. V Japonsku prý tamní covidový dozorce použil neschválený PCR test, který nemá mezinárodní registraci, takže de facto jej lze zpochybnit. Japonci podle informací používají až 100 cyklů během PCR testu, tedy nechávají vzorek ve vývojce až 3x déle, než doporučuje WHO. Proč Japonci cyklují až 100x vzorek ve vývojce, to není jasné.

MUDr. Vlastimil Voráček s tenistkou Petrou Kvitovou

Lékař ovšem na dotaz novinářů odpověděl, že nemá nic proti vyzkoušeným a prověřeným vakcínám, které se testují 10 let a vakcína Pfizer podle příbalového letáku, který Aeronet publikoval v našem článku [2], bude předkládat evropské lékové agentuře EMA závěrečný výsledek klinické plošné studie až koncem roku 2023. Vakcína Pfizer má v Evropské unii od EMA do té doby pouze podmínečné schválení na základě bezpečnostní výjimky.

Tato výjimka neznamená, že vakcína je bezpečná, jak mylně vykládají nejen čeští novináři a politici, ale znamená to, že epidemiologicky závažná situace v Evropě ospravedlňuje riziko plošného použití vakcín, které nemají ukončené klinické studie. Tedy jde o výjimku z bezpečnostních pravidel schvalování vakcín, není to potvrzení o bezpečnosti vakcíny na omezené časové období. Toto veřejnost nechápe, resp. odborníci toto nechtějí otevřeně lidem vysvětlit, že jde o výjimku z bezpečnosti vakcíny, nikoliv o podmínečnou bezpečnost v rámci dostupných klinických studií.

Vakcíny mají v EU bezpečnostní výjimky EMA opravňující vystavit obyvatelstvu riziku, nejsou to výjimky s dočasným schválením bezpečnosti!

Na Aeronetu jsme minulý měsíc přinesli zásadní článek [3], který si kladl otázku, kdo vlastně nese zodpovědnost za bezpečnost vakcín. Článek měl stovky přístupů z lékařských univerzit, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí. Článek totiž kladl provokativní otázku, kdo vlastně ponese zodpovědnost za experimentální vakcínu, která je testována na širokém obyvatelstvu bez toho, aniž by obyvatelstvo vědělo, že se účastní klinické studie zkušební a dosud neschválenou vakcínou.

Znovu zopakuji, že vakcíny jako Pfizer nemají v EU žádné schválení na základě bezpečnosti a studií, ale mají výjimku z bezpečnostních protokolů EMA na omezené období do konce roku 2023. V článku jsme uvedli, že standardní doba na klinické studie nové vakcíny je 10 let, což uvádí i Hopkinsova univerzita na svém webu [4], která pouze doplňuje, že některé vakcíny se klinicky studií ještě déle. A rovněž jsme upozornili, že Pfizer bude odevzdávat výsledky plošné studie agentuře EMA až koncem roku 2023. Do té doby je veškeré očkování klinickou studií, nikoliv očkováním schválenou vakcínou.

Experimentální vzorky Comirnaty 500 Pfizer

A přesně tyto informace pan doktor Voráček uvedl v rozhovoru pro Novinky.cz, že se nenechá očkovat experimentální vakcínou, protože klinická studie obvykle trvá 10 let a příbalový leták k vakcíně Comirnaty 500 od Pfizeru jasně uvádí, že Pfizer odevzdá výsledky plošné studie agentuře EMA až koncem roku 2023. Z tohoto důvodu se lékař očkovat nebude. Novináři zůstali v šoku a po tomto rozhovoru se na sociálních sítítch proti panu doktorovi spustilo doslova peklo.

Zfanatizovaný dav lidí začal křičet, že pan doktor je antivaxer, že pan doktor nerozumí epidemiologii, protože je jenom ortoped, že by se jeho chováním měla zabývat lékařská komora, že by Český olympijský výbor měl s lékařem rozvázat spolupráci, no zkrátka při čtení té nenávisti jsem si připadal jako v 50. letech během kolektivizace, kdo není s námi, je proti nám. Pan doktor si zaslouží slova uznání, je vidět, že má rozum a nebojí se postavit té obrovské vakcinační lobby, která představuje už spíše kult nebo náboženství než racionální volbu. A obavy jsou opravdu na místě, a to nemusíte být ani lékař.

V Izraeli začaly nemocnice přijímat nové pacienty s koronavirem, více než polovina jich je plně očkovaných!

Izrael totiž oznámil šokující informace. Jerusalem Post informoval [5], že podle ministerstva zdravotnictví bylo v Izraeli ve středu ve 12 hodin hospitalizováno s COVID-19 přibližně 143 Izraelců. Padesát osm procent z nich bylo očkováno, 39% nebylo a 3% byla očkována částečně, což znamená, že si vzali jednu dávku nebo od druhého očkování neuplynul celý týden. Pouze jeden pacient bylo dítě. Pět z nich byly těhotné ženy nebo ženy, které nedávno porodily. Z 64 vážně nemocných pacientů v zemi, včetně 17 v kritickém stavu, bylo 12 invazivně ventilovaných. Zatímco však procento očkovaných bylo vysoké, procento těch, kteří vyžadují invazivní léčbu, bylo nízké: Pouze tři plně očkované osoby byly invazivně ventilovány.

Izraelský Knesset. FOTO: Pavel Jelínek (SPD) – Facebook

Také pouze dvě osoby byly připojeny k přístroji pro zevní oxygenaci ECMO a ani jedna z nich nebyla očkovaná. Přestože počet závažných případů stoupá – tento měsíc přibylo 154 nových pacientů, zatímco v květnu jich bylo jen 31 a v červnu 17 – loni v červenci bylo zaznamenáno 972 nových závažných případů. Od začátku pandemie bylo na seznamu vážných nebo kritických stavů uvedeno přibližně 18 469 Izraelců. Třicet ze 143 hospitalizovaných pacientů bylo ve středně těžkém stavu a 49 v lehkém stavu.

Kde jsou hospitalizováni?

Podle ministerstva je 42 pacientů v jedné ze čtyř nemocnic v centrálním Izraeli kromě Tel Avivu. Asi 37 lidí se léčí v Tel Avivu, 25 v Haifě, 15 v jižním Izraeli, 15 v severním Izraeli a dalších devět v Jeruzalémě. Nejvyšší počet pacientů má Meir Medical Center ve Kfar Sabě – 14 a také nejvyšší počet závažných případů – spolu s Beersheba’s Soroka Medical Center – sedm. V těsném závěsu následuje lékařské centrum Hillel Yaffe v Hadeře se šesti případy. Žádná jiná nemocnice neměla žádný vážný případ ve dvouciferném čísle; nejvyšší počet pacientů v jakémkoli jiném zařízení byl devět.

Kolik lidí zemřelo?

Od začátku koronavirové krize zemřelo na tuto nemoc 6 452 Izraelců. Nejsmrtelnějším měsícem byl leden 2021, kdy zemřelo 1 445 Izraelců. Tento měsíc zatím na virus zemřelo 20 lidí, zatímco minulý měsíc to bylo devět lidí a v červenci 2020 237 lidí. Patnáct z 20 osob, které zemřely tento měsíc, bylo plně očkováno!

Účinnost vakcín začala v Izraeli u očkovaných osob klesat o desítky procent, jen pár měsíců po očkování jsou lidé znovu nakaženi, někteří končí v nemocnicích, bude se očkovat 3. dávkou!

A to není zdaleka všechno. Server Israel News přinesl informaci [6], která potvrzuje články Aeronetu z posledních dnů. Účinnost vakcín v Izraeli prudce klesá.  Izrael hlásí prudký pokles účinnosti vakcíny proti koronaviru společnosti Pfizer. Předběžné údaje z analýzy provedené ministerstvem zdravotnictví ukazují 42% pokles ochrany před infekcemi a až 60% pokles ochrany před závažnými onemocněními u očkovaných. Izrael zvažuje 3. posilovací očkování pro všechny starší 65 let Izrael v úterý oznámil prudký pokles účinnosti vakcíny proti koronavirům společnosti Pfizer/BioNTech poté, co obdržel údaje z nedávné analýzy.

FB status poslance za SPD Pavla Jelínka

Údaje z analýzy provedené ministerstvem zdravotnictví naznačují, že účinnost vakcíny při prevenci infekce a závažných onemocnění v průběhu času klesá. Zdravotníci v pondělí večer na zasedání ministerského týmu pro zvládání epidemií představili svá zjištění, která ukázala, že ochrana před koronavirovými infekcemi u očkovaných osob od začátku očkovací kampaně v Izraeli klesla o 42%. Kromě toho byl zaznamenán také prudký pokles ochrany před závažnými onemocněními, a to až o 60% u osob, které byly očkovány v počátečních fázích zavádění vakcíny.

Zatím se hovoří jen o lidech starších 65 let, o mladších lidech nejsou zatím data

Zdá se však, že většina osob, které byly očkovány v počáteční fázi očkovací kampaně, je starší 65 let a zjištění nemusí odrážet účinnost vakcíny u osob v jiných věkových skupinách. Představitelé ministerstva považovali tato zjištění za znepokojivá, ale tvrdili, že se jedná pouze o předběžné analýzy velmi hrubých údajů. Zatím nebylo jasné, zda výsledky souvisejí se zjevným oslabením ochrany vakcíny proti viru nebo s větší odolností varianty Delta vůči očkování. Očekává se, že generální ředitel ministerstva zdravotnictví profesor Nachman Ash svolá další kola konzultací o těchto údajích se zdravotnickými odborníky.

Pavel Jelínek (SPD) v izraelském Knessetu. FOTO: Pavel Jelínek, Facebook

V úterý odpoledne se má rovněž setkat s premiérem Naftalim Bennettem. Premiér a zdravotníci budou diskutovat o různých řešeních prudce rostoucí nemocnosti a možná se budou zabývat možností podání třetího posilovacího očkování starším obyvatelům země. Minulý týden začal Izrael podávat třetí očkovací dávku společnosti Pfizer/BioNTech pacientům s oslabeným imunitním systémem, včetně osob po transplantaci srdce, plic a ledvin.

Česká vlastenecká strana? Poslanec za SPD v izraelském Knessetu… to je úplně nejvíc!

Určitě jste si výše všimli zajímavých fotografií z Facebooku českého poslance za SPD. Představte si, že v této divoké situaci dojde v Izraeli k oficiální návštěvě poslance SPD, který byl pozván rovnou do Knessetu, kde vystoupil s projevem. Poslanec za SPD Pavel Jelínek se pochlubil na svém Facebooku zajímavými fotkami, které potvrzují informace Aeronetu o tom, že SPD se postupně stává systémovou pro-izraelskou stranou v českém parlamentu pod ideologickým křídlem Pražského hradu. Toto zasvěcení k Izraeli je společným pojítkem SPD s Hnutím ANO, jehož vůdce Andrej Babiš rovněž před více jak dvěma lety navštívil Izrael a u Zdi nářků přijal slib Halachy. Pavel Jelínek je na alternativě velmi známý.

Poslanec Pavel Jelínek (SPD) před Knessetem. FOTO: Pavel Jelínek, Facebook

Na ČT 24 v Událostech Komentářích uvedl 26. července 2019, že weby české alternativy prý podrývají bezpečnost a obranu země [7].  O rok později 8. července 2020 se stává [8] členem Komise proti hybridním hrozbám a dezinformacím, pro jejíž vznik předtím SPD v parlamentu jednomyslně hlasovala. SPD tím vyhrála první cenu soutěže o Zlaté Chucpe alternativy. Následně Jelínek obhajuje šmírovací aplikaci e-Rouška, viz článek [9] na AE. A nakonec na eklektické datum 21. června 2021 (21-06-21) se chlubí výměnou zkušeností o bezpečnosti v izraelském Knessetu. Mazeltov! A tím je to dané! Český parlament je tak plný pro-izraelských stran, které jsou vskutku hybridní hrozbou pro vlastenecké zájmy národa. A vůbec se neptejte, jak se dnes poslanec SPD dostane v době leteckých uzávěr a covidových pasů do ostře uzavřeného Izraele na návštěvu Knessetu.

Nejen o těchto informacích budeme hovořit dnes po 19:15 hodině na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 78% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 7 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
anonymka
Návštěvník
anonymka

Připravte se lidičky na bídu a enormní daně. Dluhy budou splácet nejméně tři generace.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/andrej-babis-ockovani-vakciny-centrum.A210726_065832_domaci_kuka

anonymka
Návštěvník
anonymka

Zdá se, že jedním z mála míst, kam by se dalo ještě zdrhnout před očkováním, je Bělorusko. článek je premium, takže si ho nepřečtete celý, ale to málo na úvod k pochopení situace v Bělorusku úplně stačí.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/belorusko-lekari-pandemie-lukasenko-ockovani.A210725_175149_zahranicni_albe?zdroj=zahranicni_hp

Karolina
Návštěvník
Karolina

Dva z nejbohatších mužů na světě, Bill Gates a George Soros, se prostřednictvím svých nadací a globálních fondů spojili s nákupem společnosti Mologic Ltd., která vyrábí testy COVID-19.
https://republicandaily.net/2021/07/bill-gates-and-george-soros-backed-organization-buys-out-covid-19-testing-company/
No, tak to je další chuťovka. Od teď už budou pozitivní naprosto všichni a za všech okolností. Připravme se.

Dejna
Návštěvník
Dejna

nechci být škodolibá, ale to není dobrá zpráva pro ty, co si nechali exp. látku vpravit do těla ve víře, že se nebudou muset testovat…

kacíř
Návštěvník
kacíř

Tak proto už s předstihem v TV informují, že bude potřeba “kvalitnějších” testů. Jestli ta různá videa o balení testů, nekvalitě atp. nebyla účelová. Nyní budou smět být používány jen ty “ověřené” od Billa, které budou určitě drahé a pozitivní bude snad každý. Tím taky donutí neočkované k očkování. Jestli bude test stát třeba 2 tisíce a testovat se bude 3 krát týdně, tak na to nebude mít spousta lidí peníze.

Haluz
Návštěvník
Haluz

Proč bych měl proboha platit za test? 😀 ani oni kdyby mi platili tak se nenechám, nebo jako proto abych mohl chlastat v hospodě? Njn, tyhle hlouposti nedělám.. abych mohl chodit do práce? Leda první den a druhý den na nemocenskou, v tom případě se to i tak vyplatí, a v takovém případě, bych nešel na obyč nemocenskou, ale naprosto drze by se mi stal první den v práci pracovní úraz.. pěkně mezi svědky.. a máme 100% platu za nic.. 🙂 děkuji 🙂

Vojtěch
Návštěvník
Vojtěch

Upozorňuji redakci i čtenáře na toto:
https://resetheus.org/prokazte-nam-hypotezy-o-viru-sars-cov-2-znaleckymi-posudky-a-kontrolnimi-experimenty/
Za mě konečně něco, co je exaktně podložené. Doporučuji proklikat i odkazy, zvláště sekce ”Chronologie občanské aktivity” je výživná. S pozdravem Vojtěch

bokke123
Návštěvník
bokke123

Nejhorší je na tom to, že na ty otázky jim nikdo neumí odpovědět. Proč asi. 😃

TREX
Návštěvník
TREX

Jaké máte zprávy ze zahraničí?
– covid
– covid
– covid
A nebo i jiné?
Víte, co se děje?
Všichni on net in CZ?
Nebo se někdo (je to jeho práce, za kterou dostává peníze) se snaží zamlžit info pole?

– covid
-covid
– covid
????

A ono se nic jiného neděje????
Aha
A já jsem myslel, ze jsme v 21’ a ne v 1939:-)))
Ale každý z vas na to přijde!
Trojmoří – oficiální název pro fašisty:-))€
Fašistická diktatura je tu, ale důležité je se porichnat, v každém poradu vám vysvětlit plusy této diktatury!
Každý den jsem obohacen dalším náckovskym hrdinstvem!
I zde!
Náckové Nám velí, Náckové jsou i zde!

Smrt fašismu a diktatuře ES
Běžte se vzdělávat, to (ti) co je na vrcholu… si prali od 45’!!!
Jenom my nevidíme!
A pokaždé sem přiletí další covid článek!
A ne, ze se budeme seriózně zabývat , proč?
My nesmíme- kontrolována opozice!???

Naši dědové by nás nakopali mezi nohy!!

Pravda Boží Zvítězí
Návštěvník
Pravda Boží Zvítězí

K info:
Tajfun Infa se blíží k přehradě 3 soutěsky a městu Wuhan.
Centrální část činy je těsně po záplavách + mnoho oblastí tam stále plave.
xcomment image

raspberry
Návštěvník
raspberry

Zvláštní zmocněnec prezidenta USA Bidena pro klimatickou agendu John Kerry říká, že rekordní povodně v Číně jsou KLIMATICKÁ ZMĚNA.

Na youtube se pošklebují, že Číňané si teď můžou říkat “říční lidé”:
https://www.youtube.com/watch?v=FV5AON7O5bM

John Kerry, 2013-2017 ministr zahraničí USA.
http://www.johnkerry.at/FG_Kerry_Grossmutter.htm
https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Kerry
Dědeček Johna Kerryho: Friedrich Kohn / Frederick Kerry (1873 Horní Benešov – 1921 USA)
Babička Johna Kerryho: Ida Löw-Beer Kerry (1877 Budapešť – 1960 USA)
Babička Johna Kerryho pocházela z vedlejší větve rodiny jihomoravských textilních průmyslníků a lihovarníků Löw-Beerů, majitelů řady textilních továren v Brně a okolí a vil Löw-Beer a Tugendhat v Brně.

Bohužel Američané nebojují s těmito vnitřními nepřáteli – Biden, Kerry, Clinton, Clintonová, Soros, Albrightová, Kissinger…

luadu
Návštěvník
luadu

Čerstvě aplikovaný sPUTAnik pod kůží a neodymový magnet + vlastnosti grafenu s magnetem. Docela mi to připomíná závěrečné scény z filmu Lucy https://www.bitchute.com/video/DiYl4njUXfu3/

Radek
Návštěvník
Radek

luadu
comment image
Lucy je programovací film Hollywoodu na propagaci luciferianismu a transmunismu. Na obrázku vidíte, že Lucy, když vytváří super kvantový počítač tak sedí na pomyslném trůnu uprostřed pentagramu: https://youtu.be/yUOLRdY10iA
Mimo jiné před tím také varovala doktorka Carrie Madejová v tomto videu:comment image
https://otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madej-transhumanismus-vakcina-na-covid-19-a-clovek-2-0/

a je to tu zas
Návštěvník
a je to tu zas

rok 2016
Biosensors based on graphene oxide and its biomedical application
Biosenzory zalozene na oxide grafenu a ich medicinske vyuzitie
https://europepmc.org/article/MED/27302607
je treba otvorit pdf dokument, alebo full text.

su tam popisane zakladne mechanizmy aj fyzikalne principy pouzitia oxidu grafenu pri biochemickych a biofyzikalnych procesoch v tele cloveka az na bunkovej urovni.

je tam popisana aj jedna uz odskusana metoda na monitorovanie bunkovej aktivity, ktora napadne pripomina mRNA vakciny. je to tam uvedene ako PNA NGO complex.

oxid grafenu je pojitko medzi biologickymi a elektronickymi systemami.
to je ako hovoria transhumanisti ich vlastna de/mentalna singularita.
spolu s 5g vezami, umelou inteligenciou a internetom veci bude vsetko jedno a to iste.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

prosim preposilat!!!
info o vedlejsich ucincich a to primo od vakcinacni lobby….
stopaz od 1:08:22 – https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-07-24-starnuti-je-prezitek-s-hostem-mudr-monikou-waksmundskou-63-dil-126-min/

Andrej
Návštěvník
Andrej

Vedel by to niekto odzdrojovat ?? Ak je to pravda, aspoň malý úspech

V Spojených štátoch zrušil Najvyšší súd univerzálne očkovanie.

Bill Gates, hlavný americký špecialista na infekčné choroby Fauci, a spoločnosť Big Pharma prehrali súdny spor na Najvyššom súde USA, pričom nepreukázali, že všetky ich vakcíny za posledných 32 rokov boli bezpečné pre zdravie občanov!

Súdny spor podala skupina vedcov pod vedením senátora Kennedyho. Robert F. Kennedy mladší: „Novej vakcíne COVID by sa malo za každú cenu vyhnúť. Naliehavo vás upozorňujem na dôležité otázky súvisiace s ďalším očkovaním proti Covid-19. Prvýkrát v histórii očkovania takzvané mRNA vakcíny najnovšej generácie priamo zasahujú do genetického materiálu pacienta a preto menia individuálny genetický materiál, čo je genetická manipulácia, ktorá už bola zakázaná a predtým bola považovaná za trestný čin . Vakcína proti koronavírusom NIE JE VAKCÍNOU! POZOR! Čo vždy bola vakcína? Vždy to bol samotný patogén – mikrób alebo vírus, ktorý bol zabitý alebo oslabený, to znamená oslabený – a bol zavedený do tela za účelom produkcie protilátok. Ani vakcína proti koronavírusu! To vôbec nie je ono! Je súčasťou najnovšej skupiny mRNA (mRNA), údajne „vakcín“.

Akonáhle je vo vnútri ľudskej bunky, mRNA preprogramuje normálnu RNA / DNA, ktorá začne vytvárať ďalší proteín. To znamená, že nemá nič spoločné s tradičnými vakcínami! Robert F. Kennedy mladší: „Novej vakcíne COVID by sa malo za každú cenu vyhnúť. Naliehavo vás upozorním na dôležité otázky spojené s ďalším očkovaním proti Covid-19. Prvýkrát v histórii očkovania takzvané mRNA vakcíny najnovšej generácie priamo zasahujú do genetického materiálu pacienta a preto menia individuálny genetický materiál, čo je genetická manipulácia, ktorá už bola zakázaná a predtým bola považovaná za trestný čin . Vakcína proti koronavírusom NIE JE VAKCÍNOU! Po bezprecedentnej vakcíne mRNA nebudú očkovaní už schopní liečiť príznaky vakcíny ďalším spôsobom. Očkovaní ľudia sa budú musieť vyrovnať s následkami, pretože už sa nedajú vyliečiť jednoduchým odstraňovaním toxínov z ľudského tela, ako je to u osôb s genetickou chybou, ako je Downov syndróm, Klinefelterov syndróm, Turnerov syndróm, genetické zlyhanie srdca , hemofília, cystická fibróza, Rettov syndróm atď.), pretože genetická chyba je navždy! To jasne znamená: ak sa po očkovaní mRNA objaví príznak očkovania, nemôžem vám pomôcť ani ja, ani žiadny iný terapeut, pretože POŠKODENIE SPÔSOBENÉ VAKCINÁCIOU BUDE GENETICKY nezvratné. Robert F Kennedy ml Súdne spory proti vakcínam Covid Očakávané mandáty vakcín COVID: CHD spolupracuje s konzorciom právnikov na príprave výziev pre nadchádzajúce inštitucionálne, mestské a štátne mandáty pre vakcíny COVID.

Výsledok: Federálny zákon teraz zakazuje mandáty na núdzové použitie vakcín, testov a masiek COVID.

anonym
Návštěvník
Anonym
Návštěvník
Anonym

>>> https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Nazvali-protestujici-obcany-luzou-Novinari-politici-z-TOP-09-Jana-Bobosikova-se-neudrzela-Brusel-neziskovky-na-skolach-ockovani-671705/diskuse
Další perla v diskusi. Jakási “AjkaBajka” tam plodí pitomosti:
## Já věřím vědě, své rodině lékařů, kteří mi toto info a odkaz předali, jelikož já jako právník nejsem v oboru erudovaná.

To jí nikdo nebere, ale je-li “neerudovaná právník” (asi “ono”, protože to ve svém “erudovaném” příspěvku ani do jazykového rodu nepřevedla), tak proč vystupuje pod pseudonymem “AjkaBajka”? Právnička s přezdívkou pro pětileté dítě nebo sedmnáctky? Tak to jo. To rozhodně zvýší důveryhodnost.

## mRNA vakcíny jsou již deset let vyinuté a odzkoušené na SARS. Základ je naprosto shodný. Došlo pouze ke změně komponentu ze SARS na Covid.

No, pokud to je vyzkoušené, tak proč se výrobci zbavují odpovědnosti za následky? Proč je ta marmeláda v EU povolena jen podmínečně a ne řádně a “naplno” když je to tedy “odzkoušeno”? Není se tedy třeba ničeho bát a můžou výrobci i celý “ensamble” hrát s otevřenými kartami. Ale to se neděje.

Tak to jsou Bajky, až mě to skoro přesvědčilo a takovou právničku si najmout, tak vyhrajete co si zamanete 🙂

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Zoufalý trolove, rodina lékařů, ona právnicka, jistě, jen aby z toho čísila erudovanost, to samé jako když se Babiš zaštiťuje doktorkou, která je MUDr. šest let a povídá horory o těžkým průběhu covidu. Pořád ten samý princip. Pořád ty samé obelhavaci taktiky a manipulace, dnes na novinkách už půl dne vysi článek že protilátky stačí, fakt? Imunita? Prymule? Vysí to tam tak dlouho, protože žádná novinářská krysa není očkovaná, tak aby to bylo jasně dáno na vědomí, ale do lidí budou očkování tlačit horem spodem. Prostě krysy.