Kyjev: „USA, děkujeme za válku a bídu“. Další ukrajinské vraždy a sebevraždy

Kyjev: „USA, děkujeme za válku a bídu“. Další ukrajinské vraždy a sebevraždy

Kyjev: „USA, děkujeme za válku a bídu“. Další ukrajinské vraždy a sebevraždy

Série záhadných sebevražd a vražd na Ukrajině, která začala v lednu letošního roku, přinesla v dubnu už devátou oběť – stal se jí Oles Buzina, ukrajinský novinář a spisovatel, zavražděný 16. dubna.  O den dříve byl zastřelen Oleg Kalašnikov, člen ukrajinské Strany regionů a o tři dny dříve, 12. dubna, to byl  rovněž novinář, Sergej Suhobok. Vraždy se vyšetřují, detaily nejsou známy, ale v e-mailu ukrajinskému politologovi Vladimiru Fesenkovi se k nim přihlásila dosud neznámá „Ukrajinská povstalecká armáda“ s tím, že má na svědomí i vraždy tří dalších vysokých činitelů prokuratury či policie ještě z Janukovyčových časů. Ukrajinská policie je až dosud vydávala za sebevraždy, byť i americká média se nad sérií až deseti „sebevražd“ státních úředníků během několika málo týdnů na počátku letošního roku pozastavovala jako nad jen stěží uvěřitelnou. V e-mailu UPA dodala několik detailů, které policie nezveřejnila, aby stvrdila svou důvěryhodnost, a slíbila že „zahájí nelítostný povstalecký boj proti protiukrajinskému režimu zrádců“ (zdroj).

“Nelítostný povstalecký boj proti antiukrajinskému režimu zrádců” má od ledna 2015 (resp. od léta 2014, kdy byla zastřelena bývalá ředitelka Fondu národního majetku Ukrajiny Valentyna Semenjuk Samsoněnková , 27.8.2014) tyto oběti:

Leden: Nikolaj Sergijenko, první náměstek ředitele Ukrajinských železnic – zastřelil se 26. ledna 2015, Alexej Kolesnik, bývalý předseda Charkovské regionální rady – oběsil se 29. ledna 2015.

Únor: Sergej Valter, starosta města Melitopol (Záporoží) – oběsil se 25. února 2015, Nikolaj Čečetov, bývalý první zástupce frakce Strany regionů – skočil z okna 28. února 2015.

Březen: Stanislav Melnik, bývalý poslanec Strany regionů – nalezen s průstřelem hlavy (údajně sebevražda) 9. března 2015, Aleksander Peklušenko, bývalý zástupce Janukovyče v Nejvyšší radě – zastřelil se 12. března 2015.

Duben: Sergej Suhobok, novinář – zavražděn 12. dubna 2015, Oleg Kalašnikov, člen Strany regionů – zastřelen 15. dubna 2015, Oleg Buzina, novinář a spisovatel – zavražděn 16. dubna 2015.

Zavražděný Oleg Kalašnikov byl organizátorem demonstrace

Ze třech mrtvých v dubnu to byli dva novináři, třetím byl politik Oleg Kalašnikov. Dva dny po jeho smrti přinesly kyjevské stránky vyjádření Olega Careva, bývalého kandidáta na post ukrajinského prezidenta : “Mnohokrát jsem se snažil přesvědčit ho, aby opustil Kyjev, ale on mi odpovídal, že když všechno opustí, kdo bude bojovat. Vždycky vyzývám své přátelé, zůstávající na Ukrajině, že organizace protestů je beznadějná. Tato síla nebude s opozicí polemizovat, ale bude jí ničit. Mnoho mých kamarádů bylo zatčeno a některé zabili.” Kyjevský redaktor dále uvádí, že Oleg Kalašnikov  byl organizátorem protestu před americkým velvyslanectvím na Ukrajině, kde stovky lidí demonstrovaly proti válce a stavu, v jakém Ukrajina je, s přelepenými ústy a s transparenty: „USA, děkujeme za válku a bídu“. (zdroj)

 

Likvidace nepohodlných, takhle tedy vypadá ukrajinská demokracie. Kde je Západ se svým voláním po lidských právech, svobodě slova a svým antifašismem?

 

– Pozorovatelka –  19. 4. 2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavol
Návštěvník
Pavol

Hodnoty, ktorým je západ verný, nedovoľujú nič urobiť proti fašizmu na Ukrajine.

Michala Kopečná
Návštěvník
Michala Kopečná

Není vyloučeno že sestřel Germanwingsve Francii si objednal Kolomojský.
Významní letečtí odborníci: Pilot Lubitz je obětním beránkem. Práce stejné agentury jako při 11. září? Více otázek než odpovědí. Platí-li oficiální verze, přestaňme cestovat letadlem.

http://prvopodstata.blog.cz/1504/byli-jsme-prvni-kdo-vam-napsal-ze-lubitz-nebyl-sebevrah

Lukáš
Návštěvník
Lukáš

Dnes je situace taková, že z jedné strany fašismus podporovaný USA a z druhé strany komunismus podporovaný Čínou. Zdá se sice, že Rusko si jde svou cestou, ale nezapomínejme, že Rusko je s Čínou čím dál více svázané a při vyhrocení konfliktu půjde také Rusko do červena. Zdá se mi, že Rusko vůbec nezradilo NWO, jen hraje svoji roli tak, jak má, abychom prohlédli co možná nejpozději.

nuki
Návštěvník
nuki

Běž si kvákat na Parlamentní listy Kosiuko–:-))))))))))))))))))

xerox
Návštěvník
xerox

už to tady zas začíná …

jaký smysl a přínos mají lejna jakýchsi tzv. nových nicků – Anna žaluje , Kolaps Ruska … ? …

MSI
Návštěvník
MSI

Musíme si zvykat, těhle šmejdů se sem infiltruje víc a víc, SS už na ně vyčlenilo pár inflačních doláčů, inu čož, jen ať si pindají!

xerox
Návštěvník
xerox

já si na nic zvykat nemíním , tyhle sračky jsou naprosto všude …

včera jsem adminovi napsal jak na to , pokud ho napadne něco lepšího ať to udělá , jinak ty tzv. diskuse tady nemají smysl a můžou je sem kopírovat z ostatních webů , protože je to vlastně uplně jedno co se píše …

klidně může udělat kolchoz s pallistama , pustit sem live ty jejich ,, diskuse ,, a je to to samé …

Kajmik01
Návštěvník
Kajmik01

A jaký smysl mají tvoje příspěvky? Vůbec nic konkrétního, pouze urážky nebo fňukání nad kvalitou příspěvků.
A teď k věci. S něčím co psal administrátor ohledně práce se dá souhlasit, jen pár poznámek. Máme IT pobočku v Texasu a tamní zaměstnanci rozhodně o víkendu nepracují a dvě zaměstnání taky nepotřebují.
Zato třeba bezpečnostní situace v některých čtvrtích v Dallasu není ideální, beze zbraně ani ránu.

xerox
Návštěvník
xerox

kajmiku … nevšim jsem si že bychom si tykali , to zkoušejte na vodníky v berounce nebo vodpalte na pallisty … když nevíte jak to tady vypadalo než zasáhnul admin tak buďte radši zticha …

TSq
Návštěvník
TSq

“jaký smysl a přínos mají lejna jakýchsi..”, dost veliký, dávají odpovědi už jenom tím, že jsou tady, přemýšlejte

xerox
Návštěvník
xerox

TSq … ,, dávají odpovědi ,,

mám jeden skromný dotaz , po bedlivém přemejšlení jsem na nic nepřišel , na co dávají odpovědi ?

Lock
Návštěvník
Lock

Jestli je to profitroll anebo jen materiál do střižny vlny, obecně jsou jejich výplody argumentů prosté a vypovídají jen o jejich “úrovni”. A je fakt, že pak může člověk ztrácet čas kdekoliv jinde. Skladba slov bídná, za to nenávist světové strany na které vychází slunce všeobjímající. Brzy bude vycházet nad UK 😀

xerox
Návštěvník
xerox

pro některé stále platí , že nad západním pákistánem slunce nezapadá z čehož vyplývá , že jsou o východ sluníčka ochuzeni … nebo na slunci moc dlouho … :–)

Pavel Nowak
Návštěvník
Pavel Nowak

Tak umírají hlady? Ne neumírají a zde jeden odkaz, který myslím pomůže více lidem. Je to pouze z jednoho kraje na Sibiři.. Schválně počítejte kolik ožralých mužiků spatříte.
S pozdravem Pavel Nowak
https://www.youtube.com/watch?v=7OSFJjq_WD0

Rusko - ráj za Zemi
Návštěvník
Rusko - ráj za Zemi

To je ráj na Zemi. Otevřel jste mi oči. V Rusku se mají lidé nejlépe. A všechny ty indexy životní kvality jsou jen protiruská propaganda 🙂

Administrator
Admin

O těchto “indexech kvality života” nejlépe hovořil průzkum časopisu Forbes na jaře 2008, kdy v Evropě se nejlépe hned po Švýcarsku žilo Řecku… hádejte, díky čemu a komu to bylo. Když vláda zadluží naší zemi podobně, jako jsou zadlužené třeba USA, také se nám opticky bude žít kvalitativně lépe než Křovákům v Africe, ale za cenu brzkého státního bankrotu. V Rusku možná nemají takový luxus jako ve Švýcarsku, ale rozhodně tam třeba nemají 50 milionů svých občanů na potravinových lístcích jako v USA. Kvalita života má dvě strany mince, rub a líc a třeba v USA ti, kteří nechtějí zůstat na ulici, aby nepřišli o dům, mají standardně dvě práce, full time a part time. Spolu s přesunem z jedné práce do druhé, cesta autem ráno a večer, jim ukrojí 15 nebo 16 hodin z celého dne. Přijedou domů, cestou ve fast foodu koupí “večeři” a sixpack piv, padnou utahaní na gauč k televizi a usnou, než je probudí budík a jdou znovu do práce. Děti jim tudíž vyrůstají samovolně jako dříví v lese, protože rodiče jsou furt v práci. A takto žijí 6 dnů v týdnu, protože v Americe se normálně pracuje i v sobotu (a v retail sektoru dokonce i v neděli, pět dnů pracují jen federální zaměstnanci, někteří jen čtyři, ale to by bylo na jinou diskusi). Takže sice mají “kvalitu života” podloženou jumbo hypotékou na obrovský krásný dům a leasingy na dvě několikalitrážní auta, ale kvalita je to z pohledu lidského opravdu sporná. Tyhle průzkumy tudíž nemají žádnou vypovídací hodnotu, přesně jak o tom hovořil pan Petr v našem článku o agenturách pro průzkum veřejného mínění.

Lukáš
Návštěvník
Lukáš

Tak počkat. Já mám taky dvě práce, a pracuji i o víkendech. Dostalo se to už i sem. Ale teda ten obrovský krásný dům mi chybí, takže je tady něco špatně.

Administrator
Admin

To je právě ten rozdíl mezi “bohatými” USA a “chudým” Českem. Ty uvozovky jsou tam úmyslně, abych zvýraznil tu absurditu toho, když se někdo v diskusi opírá o průzkumy indexu kvality života. Je to totiž nesmysl provádět takové průzkumy, protože kvalita života je dynamický proměnný parametr, který se mění z minuty na minutu a není ohraničen státními hranicemi, ani se nedá fixovat na nějaký index. Můžete zahrnout do indexu nějaké faktologické parametry, třeba “hamburgerový index” mají mediální kouzelníci rádi (tzn. kolik BigMaců si jedinec ve státě koupí za hodinovou mzdu, přičemž absurdita spočívá v tom, že cenotvorba BigMaců se stanovuje v různých státech různě podle kupní síly obyvatelstva, takže celý hamburgerový index je tím pokřivený), ale kvalita života se především určuje subjektivně a nedá se tudíž změřit. Jsou lidé, kteří založí svůj život na askezi a skromnosti a jsou přitom nejštastnější na světě a naopak jsou lidé, kterým nestačí ani několik stovek milionů z podnikatelských aktivit a žijí pořád ve stresu, rodinu mají rozvrácenou anebo se už poněkolikáté rozvádějí.

Ty dvě práce, o tom by vám nejlépe napsal asi VK, jeho teorie “globálního chudnutí” toto vystihuje úplně nejlépe, má tady na AE News o tom několik článků. Kvalita života je tudíž relativní a různá podle regionu, kde žijete. V rámci geopolitiky a globálního chudnutí potom je velký rozdíl v ceně práce, kdo kolik a jak těžce pracuje a kolik za to dostane. V Česku šla cena práce za posledních 10 let drasticky dolů, dnes jsou lidé přitom už zcela běžně nuceni k tomu, aby pracovali ve směnných provozech (agenturní práce na 12h směny) anebo aby měli dvě práce, aby dokázali ufinancovat své životní standardy, na které jim před 10 lety stačila jenom 1 práce s 8h pracovní dobou. VK připravuje velký článek o této problematice, bude to zajímavé počtení, co jsem alespoň viděl od něho rozpracované v redakci.

František
Návštěvník
František

A jaké je řešení? revoluce?

Lukáš
Návštěvník
Lukáš

Revoluce podle mě nic moc neřeší, protože se jedná o násilnou změnu (i kdyby šlo o nenásilnou revoluci), se kterou nikdy nebude někdo souhlasit. Ta změna by měla být pozvolná, jenže zjevně není politická vůle. Občas mě udivuje, co za hrozné politiky máme a co vymýšlí za nesmysly. Chybí v tom podle mě nějaká jasná vize, směr. Přijde mi to na způsob “po nás potopa”. Na druhou stranu lituji slušné politiky, kteří by třeba něco chtěli změnit k lepšímu, ale pro masy jsou neviditelní.

František
Návštěvník
František

Politická moc vždy korumpuje. Nedělám si iluze, že by existoval slušný poctivý politik. Třeba tam jde s ideály, ale systém jej semele a taky začne mlaskat u koryta. Tohle není řešitelné.

Administrator
Admin

Revoluce je prostředek, ne cíl. A Češi revoluce ani dělat neumí, pro někoho bohužel, pro jiné zaplaťpánbůh. Řešením je posílení úlohy rodiny a výchovy dětí k tradičním hodnotám, vlasti a národu, včetně kulturního a historického odkazu našich velikánů. Bohužel, ani jedno z toho je nenaučí dnešní systém školství, který je nastaven jinak, multikulturně, tedy s důrazem na inkluzi s různými kulturami. Musí vyrůst nová generace, která bude “dětmi své vlasti”. Rodiče musí usilovat o to, aby jejich děti byly hrdé na Česko, na svoji vlast a v budoucnu, až vyrostou, aby v politice prosazovali onu masarykovskou republiku, o které dnes každý vypráví, ale málokdo ví, co to znamenalo, když se tehdy řeklo, že Masaryk byl národovec a interancionalista, tak mnozí si to dnes spletou s nacismem a komunismem. Až tak daleko jsme dnes došli, že se lidé bojí vlasteneckých projevů, aby je mediální fronta neoznačila za extrémisty.

Dokud naši politici budou sloužit zájmům cizích mocností, do té doby budeme jenom hosty a de facto sluhy ve své vlastní zemi.

František
Návštěvník
František

Lze zabránít globalizaci? A proč se jí vlastně bránit? Už je tady. Notebooky máme z číny, džíny z bangladéše, rajčate jíme španělská, jablka polská, Tv máme korejské, květiny z holandska, čokolády z belgie….. Přece nechcete aby se toto dělalo všechno v ČR. bylo by to mnohem dražší a méně kvalitnější.

Vedoucí kolotoče
Editor

Jak to tady čtu vaší diskusi, musím reagovat. S tímto nemohu souhlasit. Tvrdit, že bychom v ČR neuměli vyrobit televizory nebo notebooky ve stejné kvalitě jako v Číně, to není pravda, je to pouze o technologii, kterou tam do Číny někdo dovezl a namontoval tam výrobní linku v hale postavené na zelené louce. A ta linka, jak stojí někde v Číně, může stát i kousek za Prahou. Argument kvality je tudíž mimo. Na druhé straně ale je pravda, že vyrobený televizor v ČR by byl dražší než, ten samý z Číny. Ale otázka drahoty, ta je v globální ekonomice velmi zákeřná. Sice nakoupíte lacino TV z Číny z jedné kapsy, ale z druhé vám stát sebere rozdíl v ceně skrze daně, a ty peníze, které jste ušetřil na TV z Číny, skončí v kapse dlouhodobě nezaměstnaného v ČR, který by býval měl jinak práci v té továrně na české TV. A jelikož zaměstnanost produkuje v návaznosti další volná pracovní místa, ve výsledku lidé mají ve společnosti více peněz, stát nemusí vyplácet tolik dávek v nezaměstnanosti, a tak paradoxně dražší cenu televizoru z ČR vykompenzuje jistota práce nejen pro vás, ale i pro další lidi ve společnosti. Aby toto fungovalo, muselo by dojít k ochraně trhu před laciným importem, který by tuto rovnováhu jinak zlikvidoval.

Globální chudnutí je přímým důsledkem globalizace trhů, kdy laciné importované zboží z krajin s lacinou pracovní silou likviduje místní podniky, zaměstnanost a sociální služby ve státě. Ti, kteří neuspějí v této konkurenci cenové války, potom končí jako zaměstnanci v otřesných podmínkách montoven zahraničních firem v ČR, kde podmínky práce už v mnoha ohledech připomínají ty čínské. Laciná TV z Číny potom vyjde draho nejen vás, ale potažmo celou zemi a její ekonomiku. Česko je ale vazalem tzv. “německého salda” obchodní bilance, pokud by Česko zavedlo ochrany trhu, byl by to jako bumerang a český export do Německa a EU by šel do kytek v následné odvetě Berlína a Bruselu. Globalizace v první fázi zlevňuje zboží, v druhé fázi vyvolává nezaměstnanost, ve třetí fázi zadlužuje rodiny i státní rozpočet a v poslední fázi způsobuje globální chudnutí napříč společností, napříč segmenty trhů. Jak už tady naznačil admin, připravuji o tom obsáhlý článek. Ta problematika je komplexní, v diskuzi se to nedá pokrýt.

Roman
Návštěvník
Roman

Předpokládám, že jste to myslel ironicky. No, já tam na rozdíl od vás byl. Mám tam pár známých. Vysokoškolsky vzdělaní lidé, běžná střední třída. O životní úrovni současných Rusů si mnoho z nás může nechat zdát. Ono totiž mezi současnou kapitalistickou Ruskou federací a bývalým Sovětský svazem je nepopsatelný rozdíl. A to včetně Jelcinova intermezza, které Rusko úplně položilo na kolena. Totálně rozkradená a zbídačená země. Hyperinflace. Ale z pohledu západu země přátelská a vysoce demokratická. Taky aby ne, když se tam každý mohl chovat jak zlatokop na Klondiku. No, ještě dodám, nezapomeňte, že optikou, kterou se Vy díváte na současné Rusko, se současný západ stále dívá na nás.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Vražda v datum nějaké významné události = zednářský podpis a vzkaz. Resp. vzkaz lokálního nebo globálního prediktora místní elitě. Zednáři jsou jenom krvaví sluhové mocnějších pánů a jednou budou předhozeni běsnícímu davu, aby je roztrhal. Aby si na nich lůza zchladila žáhu a výše už nechtěla jít. Naučte se číst mezinárodní události a souvislosti. Pak nebudete obětí médií pro tupce.

Nechápu to
Návštěvník
Nechápu to

A kdo je tedy podle vás ten nejmocnější pán? Světovládce? Kdo je tedy nejvýše? To tedy znamená, že je poslouchá i Obama, Putin, Merkelová, Zeman apod?

Valerij
Návštěvník
Valerij

O fungování a struktuře světových elit si nejdříve nastudujte základní koncept. Díky němu pochopíte i dění ve světě. Psát sem jména nemá smysl, protože život člověka je krátký a tzv. Globální prediktor není o jednom životě. A ano, poslouchá je/ho i Obama, Putin, Zeman atd. Resp. někdy neposlouchají a pak sklízí důsledky spolu se svým obyvatelstvem. Tady je video, nejdříve musíte pochopit základy: https://www.youtube.com/watch?v=tzFVEuZibes

Skeptik
Návštěvník
Skeptik

Bojíte se? A už jste zkoušel navštívit s tím lékaře? Že si myslíte, že nám někdo vládne, má neomezenou moc a pod. Snad se to dá lečit… Já věřím tomu, že za své štěstí je zodpovědný každý sám za sebe. A nějaké deux ex machina neuznávám. Neexistují. Nikdo taková jako “globální vládce není”. kdyby byl, tak to tady vypadá úplně jinak, nemyslíte?

Valerij
Návštěvník
Valerij

Měl byste se svým štěstím asi něco dělat. Vaše komentáře jsou plné zloby a vzteku. Více vám pomoci nedokážu.

Změna je život
Návštěvník
Změna je život

Ani v tomto videu toho moc neřekl o globálním prediktorovi. Kdo by to měl být? Nastínil jeho původ ve vedení egyptské říše, a dál? A když tedy žreci Egypta, tak kdo to byl? Faraoni? Ti snad byli až číslo 2 v hierarchii.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Krátká citace: Vyšší žrečestvo antického Egypta, realizující konceptuální moc v obou smyslech toho termínu, sestávalo z desítky vyšších zasvěcených Severu a desítky vyšších zasvěcených Jihu. Každá desítka měla v čele jedenáctého žrece – prvohierarchu a vedoucího. Všichni byli vybírání po principu dědičnosti z otce na syna.

Tato konceptuální moc, staletí stojící nad faraóny a státní mocí, přišla v době Mojžíše spolu se zasvěcenci hiearchie Amona s novou misí, zastavila patronství nad Egyptem, přešla do podzemí a na globální nadstátní úroveň řízení.

Právě k tomuto období se váží kořeny nyní vládnoucí euro-americké (biblické) koncepce řízení, a také principiálně jiné světonázorové představy svatoruského žrečestva, které bylo v kontaktu s egyptskou hierarchií Ra v předcházejících dobách. Posledním faraonem, nesoucím pravdu jedinoboží (истину единобожия) byl Achnaton (1375-1325 př.n.l.).

Od té doby se změnilo máloco. Na vrcholu globální mocenské pyramidy se nachází stejných 22 dědičných klanů, jediná skupina, která je uměle, pro vytvoření iluze volby rozdělena na dvě skupiny (levou a pravou).

Těchto 22 klanů, v souladu s funkcí nositelů konceptuální moci globální úrovně významu, je možné nazvat globálním prediktorem (scénáristou-plánovačem). Oni neinzerují svou činnost, viditelná je jen jejich výkonná periferie. Ta realizuje skutečné řízení ovládanými zeměmi ve světovém měřítku skrze dědičnou korporaci klanových finančních rodin, kontrolující mezinárodní organizace, strany, fondy, nadnárodní korporace a banky.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/globalni-transformace-rusky-projekt/

nebo interview s V. Zaznobinem s titulky:
http://oraclesworld.com/vm_vm_vm/V_M_Zaznobin___interview_22_5_2013/132103/

Lock
Návštěvník
Lock

Zajímavé pro mne bylo datum vydání článku, asi jako předznamenání na notové osnově: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Svet-a-politiku-ovladaji-zednari-a-tajne-spolky-Cesky-vedec-se-rozpovidal-269241
„Zbigniew Brzezinski poznamenal, že oproti dřívějšku je nyní situace úplně jiná, že dříve bylo jednoduché kontrolovat milion lidí, ale těžké zabít milion lidí. Zatímco dnes je to naopak. Dnes je lehké zabít milion lidí, ale je těžké kontrolovat milion lidí. To řekl veřejně,“ dodává Solis. Btw je zajímavé datum vydání článku…a patrně proto je svět v takovém stavu. Odstranění starých pořádků nehledě na kultůrní kořeny nebo náboženství. A nástroje? Jedno jestli je to islámský “terorista” nebo ukronacista, vše je dobré když má starý řád padnout a udělat místo globální diktatůře. Hegemonovi už je i jedno jakou si dělá v Jemenu špatnou reklamu, co se týká vlastních občanů. Tedy pokud si má ještě co zkazit.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Zajímavý článek. Děkuji za odkaz.

Otázky
Návštěvník
Otázky

Připravuje se atentát na Putina a změna režimu v Rusku? Vyvolalo by to válku? Nebo by došlo k poklidné změně?

Guest
Návštěvník
Guest

V Ciernej hore bol zavrazdeny aktivista proti pritomnosti NATO v krajine Sasa Markovic.

Tu je originalny clanok: http://www.vostok.rs/index.php?option=btg_novosti&idnovost=72954

Tu preklad:

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=sr&tl=sk&u=http%3A%2F%2Fwww.vostok.rs%2Findex.php%3Foption%3Dbtg_novosti%26idnovost%3D72954&sandbox=1

Marković bol hosťom v minulom roku v Rusku, kde sa pri príležitosti prezentácie svojej knihy “Manifest proti Ríši – príspevok k histórii americkej neo-imperializmu”.