Kyjev odmítl vydat nahrávky z řídícího střediska letového provozu. Tajná služba SBU...

Kyjev odmítl vydat nahrávky z řídícího střediska letového provozu. Tajná služba SBU vtrhla do řídící věže a zkonfiskovala veškeré nahrávky! Zmocnila se letu MH17 farmaceutická lobby, která potřebovala zkušební subjekty?

Kyjev odmítl vydat nahrávky z řídícího střediska letového provozu. Tajná služba SBU vtrhla do řídící věže a zkonfiskovala veškeré nahrávky! Zmocnila se letu MH17 farmaceutická lobby, která potřebovala zkušební subjekty?

Není pochyb, už není pochyb! Kyjev stojí za sestřelením letu MH17 bez jakýchkoliv pochybností. Dnes se dostala na světlo světa informace, že onen španělský dispečer je skutečná fyzická osoba, že to, co psal na Twitter je nejspíš opravdu pravda. Kyjev dnes odmítl vydat audio nahrávky mezinárodní vyšetřovací komisi a bylo potvrzeno, že bezpečnostní ukrajinská služba SBU vtrhla krátce po zřícení letadla do řídíčí věže a pásky zkonfiskovala [1]. Kyjev odmítl i jejich pouhé zveřejnění v médiích. Opakuje se zde opět jako přes kopírák situace z března tohoto roku v kauze letu MH370. I tehdy se záznam radiového spojení s řízením letového provozu dostal na veřejnost až po několika dnech, tady v tomto případě nás čeká to samé. Co s nahrávkama Malajsie tehdy dělala? Fejkovala je? Upravovala? Stříhala a editovala? Deja vu!

[VIDEO] Rozbor situace, proč Kyjev odmítá vydat hlasové záznamy z řídícího střediska letů

Co se tedy ve skutečnosti děje? Čeho jsme svědky? Proč tady někdo unáší letadla, která mizí a proč sestřeluje letadla a zabíjí cestující? Proč se tolik indicií z březnového letu MH370 shoduje s tragédií letu MH17 na Ukrajině? Proč stejný dopravce? A proč stejný typ Boeingu? Dělá snad Malaysia Airlines nějakého zvrhlého “světlonoše”, který pomáhá lidem plánujícím NWO umetat cestu světového veřejného mínění, které má vést k většímu špehování, větší ztrátě soukromí a osobních svobod a především k velké světové válce s Ruskem?

Něco nám neustále uniká?

Zanikají nám tu fakta. Proč těla padající z nebe zapáchala a rozkládala se? Proč nikdo nezodpověděl tuto zásadní otázku? Proč by někdo naplňoval letadla mrtvolami (z březnového letu MH370??) a poté nechal letadlo sestřelit? Kde jsou potom skuteční cestující z letu MH17? Na nějaké základně? A co by tam s nima dělali? Ale to je doslova vytloukání klínu klínem, proč to dělat tak složitě? Proč nesestřelit letadlo s živými cestujícími? Jenže… možná si klademe špatnou otázku. Možná máme odpověď před očima, ale nevidíme ji. Pro naši zaujatost pro hledání stop lupou na zemi nevidíme tančícího slona uprostřed místnosti. O co jde?

Kdysi v 60. letech plánovala CIA operaci s krycím názvem Northwoods [2]. Teď v posledních dnech se o tom hodně hovoří. Šlo kromě jiného i o plán, že se letadlo naplní agenty přestrojenými za studenty, během letu se překříží na letové dráze s jiným letadlem na dálkové ovládání, a zatímco dálkově ovládané letadlo vybuchne nad Kubou, resp. v jejím vzdušném prostoru nad mořem a trosky zmizí na dně Karibiku, tak skutečné letadlo přistane na tajném letišti jako úplně jiný let s jiným číslem. Cílem bylo obvinit Kubu z mezinárodního terorismu. Ale to, co se stalo na Ukrajině s letem MH17 a v březnu v Malajsii s letem MH370, to je úplně jiný styl a jiná koncepce.

[FOTO] Tzv. Pharma Business generuje ročně na svetě přes 4 biliony dolarů, ovšem rozdělených jen mezi hrstku firem…

Řeknu teď jednu hroznou hypotézu, ale je tak šílená, až mi z ní není dobře a považuji ji za fantasmagorii, ale musím ji sem napsat, protože dává tomuhle divadlu se zapáchajícíma mrtvolama smysl. Všechno by to mohlo být o tom, že někdo potřebuje lidská těla!

Analýza: Šílená teorie s reálnými základy?

Můžete si to vzít tak, že letadlo plné dětí, plné lidí, je doslova orgánová banka a variační vzorek populace. Prodat na černém trhu jejich orgány, to musí být zlatý důl. Kdo je příjemcem? Nemocní bohatí lidé, magnáti, bankéři, ropní šejkové a různá elita. Ovšem proč by někdo potřeboval tolik lidských těl v takovém množství? Něco se sice může uskladnit a zmrazit, ale ne na dlouho. Takže je to jinak. Nemusí jít o orgány ale může jít o pokusy na živých lidech! Vědecké anebo lékařské, za hranicí etiky. Buďme přesnější:  za účelem testování nových léků farmaceutických lobby! Kde sehnat dobrovolníky? Stačí unést letadlo a je hotovo. Ve farmacii se tomu říká “urychlení schvalovacího procesu léků”. Na nevyléčitelně nemocných se zkoušejí nové preparáty, legálně a s jejich souhlasem. Takových lidí v terminálním stavu ale není moc.

Když ale lék vyzkoušíte na 200 nebo 300 subjektech, s širokou věkovou a etnickou variací (od děti až po starce, od evropanů, přes černochy až po asijce), tak potom se dá říct, že “vzorek” z letadla je pro testování léků naprosto nepředstavitelný kauf pro farmaceutickou společnost. A nový lék, jeho vývoj, to jsou miliardy dolarů, které se můžou vrátit jedině tak, že lék bude schválen. A to rychle! A miliardy dolarů, to je dostatečný motiv pro únos lidí s celým letadlem.

[FOTO] Oběti letu MH17 nebo rozkládající se pozůstatek medicínského spiknutí?

Tato varianta potom dává opravdu smysl, proč z letadla letu MH17 vypadla mrtvá hnijící těla. Letadlo holt bylo třeba naplnit před letem “mrtvým materiálem” a skutečný let MH17 s “živým materiálem” je teď bůhví kde. Pouze se spojilo nutné s užitečným a let se nechal sestřelit nad územím povstalců na Ukrajině, a to za účelem zmatení vyšetřovatelů. Odvedení pozornosti. Všichni řeknou, že šlo o sestřelení letadla povstalci a sestřel byla náhoda. Hotovo, vyřízeno. Kdyby letadlo totiž zmizelo stejně jako v březnu, to by byl takový poprask a průser, že by to mohlo prasknout. Takové riziko si nikdo nemůže dovolit. Čili nešlo o náhodné sestřelení letadla ale ve skutečnosti někomu šlo jen o jeho obsah. A to jak nyní (v případě letu MH17), tak i v březnu (v případě letu MH370).

Tahle teorie je opravdu neskutečně ujetá, já sám ji pokládám za natolik fantaskní a šíleně zvrhlou, že jí nepovažuji za pravděpodobnou, ale je dobré se s ní seznámit, protože už dříve se ukázalo, že na Ukrajině řádí jednotky smrti, sběrači orgánů, kteří vyřezávají lidem části vnitřností, evidentně pro medicínské účely, ovšem ve velkém měřítku, tam by mohla být spojitost na ose Kyjev -> Farmaceutická lobby. Tohle je možná jen vrcholek ledovce [3].  Když se taková svinstva na Ukrajině dějí na zemi, proč by se nemohla dít ve vzduchu s pasažéry letadel? Zkuste se nad tím za domácí úkol zamyslet.

-VK-

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavel
Návštěvník
Pavel

Nápad je to šílený, doslova konspirační. Ale kryž už mám takové za vlasy přitažené věci, tak mě napadá, že daleko jednodušší zdroj lidí na experimenty by byl od islámského státu. Tam je takový chaos, že ztráta nějakolika lidí se ani nepozná a nikdo je hledat nebude. V našich zemích by ztrátu 100 lidí jistě řešila policie.

Tady šlo daleko spíše o to učinit záminku rusko-ukrajinské vojenské konfrontace – a to říkal Pjakin. Pokud by vypukla válka, tak už by se nikdo o nějaké spadlé letadlo nezajímal. Chlapci se přepočítali a k válce protentokrát naštěstí nedošlo. Lidstvo mělo štěstí.

Ale je jasné, že oficiální informace lžou jako když kdysi Rudé Právo tiskly. Kdyby to nebylo tak průhledné, tak by konspirace nevznikaly v takovém počtu.

Pista
Návštěvník
Pista

Na prvý pohľad blud. Ale v kontexte udalostí znie zaujímavo. Až desivo. Pár udalostí, ktoré nemusia ale môžu súvisieť:
1) Let MH370 sa otočil, “zneviditeľnil” (aj keď v oblasti s vojenskými radarmi to nie je možné) a zamieril nikam. Tam niekde nikde leží US základňa na atole Diego Garcia. Náhoda??
2) Je zostrelený let MH17 nad Ukrajinou (a je v podstate jedno kým) a padajú mŕtvoly v rozklade. Prečo??
3) Na twitteri jedného z obetí je foto lietadla s komentárom v zmysle: “ak by sme náhodou zmizli, toto je ono” (presný text neviem).
4) Der Spiegel (bulvár, ktorému sa dá veriť asi viac než našim iDnes a Nový čas) prinesie o tom článok a všimne si otvorených dverí na podvozku s číslom lietadla. Autor špekuluje o tom, že číslo sa podobá na číslo letu MH370 (tuším MH370 = 9M-MRO, MH17 = 9M-MRC). Let MH17 mal mať veľmi podobné číslo. Ale pod článok jeden diskutujúci napíše že je to nie MRC ale 9M-MRO a teda že ide o zmiznutý MH370. Následne Der Spiegel článok stiahne, zmaže. A zmaže ho aj v archíve. Ten komentár nenájdete. Podivná prax. Bežná u nás, ale v Nemecku??
5) Slovenský rozhlas včera poobede akosi mimochodom hlási správy z afriky. “Armáde sa podarilo zadržať skupinku všetkých (tuším 16 ľudí) nakazených ebolou, ktorý utiekli z nemocnice.
– A toto je nenápadná ale kľúčová informácia. Prečo by smrteľne chorí utekali z nemocnice, kde im môžu pomôcť, niekam von kde isto zomrú??
Jeden-dvaja môžu mať halucinácie a ujsť… Aj horiaci človek beží ako o život a nepočká kým ho uhasia. Ale aby ich ušlo toľko?? Nedáva to zmysel ak by boli chorí. Ale čo ak neboli?? Čo ak ich tam niekto doviezol ako materiál na pokusy?? Počuli alebo vytušili čo sa chystá a riskli to… podarilo sa im utiecť… napr. 200-300 členná vzorka z lietadla s medzipristátím na Diego Garcia. Možno skúšali ujsť všetci a len tí cca 16ti mali šťastie. V tom prípade majú “úrady” jednoduchú situáciu. Situácia win-win. Vyhlásia že “utečenci” sú nakazení a každý vojak či policajt ich radšej zastrelí než by riskoval kontakt. A je po svedkoch. Alebo sa nechajú chytiť a je materiál na testy. Ktorý sa potom naloží do letu MH17 a zhodí niekam kde to “zhorí”. Testy čoho?? Napr. novej biozbrane maskovanej ako ebola?? Mimochodom pred schválením lieku je potrebný aj test na “dokonale zdravých” aby sa zistili vedľajšie účinky a tolerancia. – Len taký námet na rozmýšľanie, keď už sme pri tých uletených konšpiráciách.

DavoutViceEmperor
Návštěvník
DavoutViceEmperor

Súhlas so všetkým iba nie 9M-MRC, ale 9M-MRD, mám to na fotke z haly letiště uložené v počítači.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Media nezajímá, proč ty záznamy Ukrajina nezveřejní? Velmi podivné.

To zírám
Návštěvník
To zírám

Jsem tady u vás “nezávislých” antiami konspirátorů poprvé (a naposled) a připadám si, jako bych četl kombinaci Dikobrazu a Rudého práva před 30 lety. Zdravím zvláště soudruha VK. To s váma spolupracuje bývalý prezident? Ani bych se nedivil. No nic, rychle od těch blábolů pryč.

vladamo
Návštěvník
vladamo

No tak se černé skříňky vezou do Anglie, jsou tak přece odborníci ! Do Prahy je asi nepovezou… nevzpomíná si někdo, kdo potvrdil bojové plyny před válkou v Zálivu ?

Postmenn
Návštěvník
Postmenn

Vzhledem k tomu jak usilovně se shánějí důkazy o sestřelení MH17 separatisty vyzbrojovanými Putinem, jak hysterický je tlak na jmenovaného aby uznal a převzal odpovědnost za akce separatistů na východní Ukrajině tím víc jsem (a nejen já) přesvědčen o sestřelu letu MH17 ukrajinskou armádou. Zatímco veškerá propaganda pořád dokola omýlá jak nehorázně bylo z ostatky pasažérů nakládáno, nikdo, vůbec nikdo ani nehlesne po tom aby vyšetřovatelé vyrazili do Kyjeva na řízení letového provozu a nekompromisně požadovali vydání všech záznamů o letu MH17 od jeho vstupu nad Ukrajinu až k pádu u Doněcku. Proč tohle nikoho nezajímá?! No prostě se to nehodí. A teď se dozvíme, že tajná služba SBU záznam zabavila a odmítá ho vydat, vč. toho, že černé skříňky byly převezeny do Anglie kde budou v údajně špičkovém středisku analyzovány. Jak to do sebe krásně zapadá. Mimochodem žádost prez. Putina na odůvodnění odklonu letu MH17 nad místa bojů je podle politologa Jana Šíra dezinformační kampaň Ruska mající za cíl odvrátit pozornost od vyšetřování. Vysíláno na ČT24 22.7.2014 odpoledne. Schválně jak dlouho bude britům trvat úprava záznamů z černých skříněk tak aby cíle “vyšetřování” bylo dosaženo.

dux
Návštěvník
dux

comment image

kaca
Návštěvník
kaca

Musim priznat, ze me to napadlo tez.. Tam nekde podvedome v moji mysli se to ukazalo, ale zavrhla jsem to…Tedy to, ze ty dva lety spolu nejak souvisi a nebo ze byla letadla zamenena…to zmizele letadlo proste smrdi a tohle jeste vic…taky jsem nekde cetla, mam pocit, ze to zrovna bylo na idnes v tom clanku o konspiracich, ze nesedi reg.znacka letadla ( ? ). Videla jsem i fotku, u ktere mi prisla myslenka, ze i cislo letu bylo prelepene z MH370 na MH 17..ale opet jsem ji nevenovala pozornost. Kazdopadne me vcera intuice donutila udelat numerologicky rozbor, prosim vas, nejsem ezoterik ani zadny mag ci vestec, ale jen tak pro zajimavost jsem to udelala a podivejte:
pad letadla: 17.7.
letadlo: B777
let: MH17
pocet obeti: 295 ( 2 + 9 + 5 = 16 1+6= 7 ! )

Kdyz mi pri scitani cisel u poctu obeti vysla sedmicka, trochu jsem se zasmala a schvalne si rikam ” no jestli tech sedmicek bude 7, tak se zasmeju jeste vic, jenze ono jich opravdu sedm je a ja se smat prestala.

Je to 7 sedmicek !

Cislo 7 v crowlyho tarotu je : Valecny Vuz
Zde je odkaz na kompletnejsi popis karty.
http://probud.se/index.php/tarot/crowleyho-tarot/velka-arkana/979-crowleyho-tarot-07-valeny-vz
Nemyslim si, ze to ti pomatenci planuji podle okultismu ( i kdyz kdo vi ), ale ze je to vzkaz ( z hury )pro ty, co chteji znat pravdu a jelikoz se ji zde v matrixu nedostava, prisel tento vzkaz z mista za oponou.
Tak to jenom tak na okraj, aby tech “konspiraci” bylo jeste trochu vic:)

kaca
Návštěvník
kaca

tak se omlouvam za omyl, obeti je 298. tim padem cely num.rozbor pada:) pardon

dux
Návštěvník
dux

Let MH17 byl na holandskem letisti ve skutecnosti ZRUSEN!!! http://ulozto.cz/x7neHkKw/flightradar-jpg

Mira
Návštěvník
Mira

Po 11. září není žádná teorie dost šílená… Myslím si, že MH370 přistál na Diego Garcia, kde byl buď ukrytý a cestující věznění, nebo jen natankoval a pokračoval na Ukrajinu, nebo do Izraele. Když nebyl problém, aby letěl hodiny neidentifikován, mohl po natankování stejným způsobem doletět kamkoliv, zřejmě v noci, aby nemohl být tak snadno spatřen. Tomu odpovídá i mimořádný režim základny na Diego Garcia v té době, což bylo zdokumentováno myslím na beforeitsnews.com. Stejným způsobem mohl být naveden MH370 o několik měsíců ukrývání později na trasu MH17 a odpálen místo něho s tím, že skutečný MH17 mohl být unesen stejně jako před několika měsíci MH370. Důvody?
Kromě těch vojensko-politických a ekonomických může jít opravdu o zájmy další ralativně úzké skupiny lidí. V případě MH370 může jít o ten patent na vojenský mikročip, na kterém bezpochyby někdo hodně bohatý ještě více zbohatne, může tam jít o obchod s orgány, nebo skutečně o získání “živého materiálu” pro testování léků, nebo také třeba pro testování účinků nových biologických zbraní (nemoci atd.).
A proč MH17? To, že spadl (nebo spíš zmizel?) let plný specialistů na AIDS, to mi také nepřijde jako náhoda. Buď jde o to získat potenciál pro vývoj nových léků na AIDS, nebo má naopak někdo hodně velký zájem, aby se naopak ještě několik let “léčilo” postaru…
Do této teorie mi však nezapadá skutečnost, že těla budou vydána do Nizozemí, protože tady bych naopak předpokládal, že nikdy nebudou k dispozici pro zjištění totožnosti (DNA), pitvy atd., kde by se na záměnu cestujících mělo přijít. Takže jsem velmi zvědavý, zda těla obětí skutečně dorazí, zda ostatky budou identifikovány alespoň v některých případech příbuznými, nebo zda se to jen “vyřeší” jednořádkovým sdělením v hlavních denících, ve kterém bude, že všechny testy DNA potvrdily totožnost cestujících.
Každopádně si myslím, že nejde o neštěstí, ale plán. A dokud se budou páchat taková zvěrstva, budou i konspirační teorie… Lidé chtějí znát pravdu a mají na ni právo…