Kurdové jsou větší hrozba než ISIL, šokoval Donald Trump svým výrokem a...

Kurdové jsou větší hrozba než ISIL, šokoval Donald Trump svým výrokem a čeští poslanci tomu nasadili korunu! Poslanecká sněmovna dostala obrovský strach a odmítla přijmout usnesení o tom, kdo způsobil rozvrat v Sýrii a kdo sponzoroval a vyzbrojoval extrémistické skupiny proti legitimní vládě Bašára Asada! Většina poslanců hlasovala proti, nebo se zdržela! A bohužel, včetně SPD! Zabíjení Kurdů vadí, ale pojmenovat Turecko a USA jako viníky, to se skoro nikdo z poslanců neodvážil!

Kurdové jsou větší hrozba než ISIL, šokoval Donald Trump svým výrokem a čeští poslanci tomu nasadili korunu! Poslanecká sněmovna dostala obrovský strach a odmítla přijmout usnesení o tom, kdo způsobil rozvrat v Sýrii a kdo sponzoroval a vyzbrojoval extrémistické skupiny proti legitimní vládě Bašára Asada! Většina poslanců hlasovala proti, nebo se zdržela! A bohužel, včetně SPD! Zabíjení Kurdů vadí, ale pojmenovat Turecko a USA jako viníky, to se skoro nikdo z poslanců neodvážil!

Poslanecká sněmovna v úterý projednávala a hlasovala o mnoha bodech, ale nejenom o Hamáčkově novele azylového zákona. Na jednání sněmovny se totiž dostalo i téma o situaci v Sýrii, kde turecká armáda 9. října 2019 zahájila invazi do země a provádí etnické čistky a plošné vyvražďování kurdského obyvatelstva. Situace začíná připomínat Srebrenici. Kurdové jsou na nahánění po skupinách do izolovaných míst, které následně zaměří turecké letectvo a shodí na skupinu Kurdů zápalný fosfor. Tato taktika začala minulý týden a turecká armáda nerozlišuje mezi dětmi nebo dospělými, genocida byla spuštěna na plný výkon a na internet začínají unikat videa. Jedno z nich zachycuje raketový útok na autobusovou zastávku, kde čekali novináři z Francie a skupina kurdských obyvatel. Video je níže v tomto článku. Raketový útok vedený z turecké stíhačky F-16 za použití rakety vzduch-země zabil na místě 15 lidí.

Zavražděná kurdská politička Hevrín Chalafová.

Největším šokem byla brutální vražda kurdské političky Hevrín Chalafové, kterou v pondělí 14. října zavraždili Tureckem podporovaní povstalci ze Syrské národní armády [1], která bojuje proti Bašáru Asadovi a skupina patří mezi povstalecké skupiny podporované v Sýrii ze zahraničí. Na veřejnost uniklo video z její vraždy, její tělo leží u silnice, ruku má zaťatou v pěst. Chalafová cestovala v autě spolu s ochrankou po silnici č. M4 na severu Sýrie, když její auto zasáhla raketa z turecké stíhačky.

To je oficiální stanovisko americké vlády. Jenže uniklé video dokazuje a potvrzuje jinou verzi. Její auto bylo zastaveno povstalci ze Syrské národní armády, řidiče a ochranku povstalci postříleli, ale Chalafovou vytáhli z auta, znásilnili a poté ukamenovali.  Potom jí uřízli hlavu. Tento čin nepřímo podpořil i Donald Trump, který dnes oznámil, že Kurdská strana pracujících (PKK), která je hlavním politickým křídlem a představitelem kurdské vlády, je prý horší než ISIL [2]. Výrok Donalda Trumpa vyvolal údiv i mezi jeho podporovateli.

Poslanecká sněmovna plná zbabělců, kromě 5 poslanců nikdo nenašel odvahu pojmenovat viníky stojící za rozvratem v Sýrii

V poslanecké sněmovně v Praze proto vznikl návrhu usnesení, který by odsoudil události v Sýrii a tureckou agresi v obecné rovině a tento návrh byl poslaneckou sněmovnou přijat [3]. Co však nebylo přijato, to bylo usnesení a návrh poslance Lubomíra Volného, aby poslanecká sněmovna pojmenovala viníky rozvratu v Sýrii, mezi něž patří i cizí země, které podporovaly extrémisty s cílem rozvratu Sýrie a svržení legitimní vlády Sýrie. Jenže tento návrh na obecné pojmenování příčin syrské krize neprošel [4].

Pro návrh hlasovalo jen 5 poslanců z řad KSČM a nezařazených, 55 poslanců bylo proti a 85 poslanců se opět zdrželo. Co je opravdu bizarní a znepokojující, to je znovu postoj SPD, protože celá SPD se jako jeden muž zdržela. Všechny ostatní strany to měly různě, někdo proti, někdo se zdržel, ale SPD jednomyslně se zdržela. To je velké zklamání. Co by na tom usnesení bylo špatného a zvednout ruku pro návrh? Situace v Sýrii vznikla vměšováním cizích zemí do procesů v Sýrii a vyzbrojováním a financováním povstalců v Sýrii z ciziny. Proč se SPD bojí zvednout ruku pro návrh? Čeho se bojí? Proč takhle SPD ztrácí politické body a podporu?

Bohužel, nejde jenom o SPD, ale podobně v tom nemá jasno ani KSČM. Pouze 3 komunisté zvedli ruku pro návrh, ostatní se opět zdrželi hlasování. Copak i komunisté už dočista zešíleli a bojí se hlasovat pro návrh, který označuje a pojmenovává viníky syrského rozvratu, tedy cizí zahraniční mocnosti? Ten návrh nikoho nejmenoval, žádnou zemi neoznačoval, pouze v obecné rovině odsuzoval cizí země jako takové, které usilovaly o svržení legitimní syrské vlády. A to je dokonce politicky i korektní. Tak proč ten strach?

A už ani komunisté nemají odvahu pro toto zvednout ruku? Co to má sakra znamenat? Podívejte se, vy zbabělci, na ta videa se zavražděnou syrskou političkou, podívejte se na ten raketový útok na autobusovou zastávku a potom se styďte a profackujte se za licoměrnost a zbabělost, kdy se bojíte zvednout ruku proti americkým místodržitelům v Praze, bojíte se ozvat proti Turecku, bojíte se vyslání vzkazu do Bruselu, protože i Brusel chtěl svrhnout vládu Bašára Asada. To nebyli jenom Američané, aby bylo jasno.

Donald Trump vystřílel všechnu munici a začal zoufale obhajovat své kroky, Kurdové jsou prý horší než ISIL

Když se podíváte na výjezd hlasování, tak vidíte tu strašnou situaci v České republice. Jenom 5 poslanců má rovnou páteř z celkem 200 členů parlamentu. Nepočítáme poslance, kteří byli omluveni a ve sněmovně ten den nebyli, anebo se někde potulovali a nebyli přihlášeni k hlasování. Ale ten vzkaz je naprosto jednoznačný. Jestliže poslanec není schopen zvednout ruku pro usnesení, ve kterém se odsuzuje intervence cizích zemí a pokusy o svržení legitimní vlády v Sýrii, tak potom takový poslanec je zbabělec, který nemá rovnou páteř, ale je někomu zavázán, povinován, nesmí prostě hlasovat proti někomu nebo proti něčemu, nebo pro něco, co by bylo negativní pro někoho kvůli něčemu. Pouze je to ukázka toho, že někteří poslanci mají tu odvahu a mají ten charakter a vědí, co je správné a pro co se musí hlasovat. Problém je, že těch poslanců při tomto úterním hlasování bylo jenom pět. To je stav české společnosti, to je reflexe voličů, co navolili do sněmovny. Video níže ukazuje útok turecké stíhačky na autobusovou stanici.

 

Jestliže americký prezident řekne v roce 2019, že kurdská PKK zastupující kurdský národ je horší než ISIL, tak to znamená, že procesy řídí v této chvíli Izrael a Židé. Byli to právě Kurdové, kteří velkou měrou se zasloužili o porážku ISILu v Sýrii, který v roce 2013 vznikl jako projekt CIA pod politickou záštitou Johna McCaina, který se dohodl s tehdejšími předáky Free Syrian Army na tom, že se FSA transformuje do Islámského státu. V následujících letech Islámský stát dostával peníze a výzbroj od CIA skrze zásobovací kanály z Turecka a letecky ze vzduchu shazované zásoby z amerických letadel.

Tayyip Erdogan však začal CIA vydírat (podobně, jako dosud vydírá EU za to, že zadržuje migranty) a chtěl obrovské peníze za to, že dál bude umožňovat CIA zásobování ISILu přes hranice Turecka pěkně v tichosti a v klidu. Američané se nechtěli nechat vydírat. A proto v létě roku 2016 se CIA spolu s Pentagonem pokusila o vojenský puč v Turecku a o odstranění Erdogana, který ale skončil nezdarem. Veškeré vojenské operace ISILu v Sýrii řídili vojenští poradci Mossadu a CIA. To se odhalilo po vstupu Ruska do Sýrie, když při jednom ruském náletu na Idlíb zahynulo přes 5 desítek izraelských a amerických důstojníků Mossadu a CIA, kteří zahynuli ve velitelském bunkru ISILu.

Veškeré bojové operace ISILu řídila CIA a Mossad, dnes má Turecko za úkol vyhnat USA ze Sýrie, ale původní problém nezmizí

Západní média se snažila namluvit občanům na západě, že Islámský stát má ve svém čele jakési geniální vojevůdce, kteří postupně obsazují celou Sýrii takovým rychlým způsobem, že v létě 2015 už se v médiích psalo, že Bašár Asad to má spočítané a do konce roku padne i Damašek. Syrský prezident tehdy odletěl do Moskvy a požádal ruského prezidenta Vladimira Putina o vojenskou pomoc. Chudák netušil, že nežádá o pomoc Rusko, ale ruské Chasidy, což není jedno a totéž. A před tímto ho varoval otec Hafíz Asad, že Sýrie se nemůže spoléhat na vojenskou pomoc zemí, kde procesy kontrolují Židé.

Vojenské úspěchy Islámského státu však nepatřily arabským vojevůdcům, nikdo takový neexistoval. Byly to vojenské úspěchy amerických a izraelských poradců, kteří v centru ISILu řídili vojenské operace celého Islámského státu. Zajišťovali vojenské velení, zásobování, americkou pokročilou munici a zbraně, které se objevovaly v rukách islamistů a nikdo nechápal, odkud je ISIL proboha bere a shání. Ruská armáda potom v Idlíbu objevila muniční sklady plné amerických zbraní, čerstvé a fungl nové neotevřené bedny s americkými raketami, municí, výstrojí. Islámský stát byl projektem amerických neoconů a Izraele. Video níže ukazuje mrtvolu Hevrín Chalafové předtím, než jí uřízli hlavu.

 

Po vstupu Ruska do konfliktu se ISIL rázem stal nepohodlným pro Izrael i pro USA, protože bylo jasné, že Rusové za nějaký čas odhalí, kdo stojí za Islámským státem a jeho vojenskými úspěchy, a proto CIA ukončila podporu, to samé učinil Izrael a najednou rázem začal ISIL prohrávat střetnutí a boje, ISIL se začal vojensky hroutit a ztrácel území rychleji, než je předtím získal. Nástupem Ruska do Sýrie na podzim roku 2015 došlo ke zvratu a bylo jasné, že se nepodaří svrhnout vládu Bašára Asada pomocí Islámského státu, a že je potřeba honem rychle po ISILu a jeho poradcích zamést stopy. Jenže likvidací ISILu se nevyřešil starý a původní problém, který se jmenuje Bašár Asad. Neoconi odtáhli s porážkou, ale Izrael hledá nové cesty, jak získat kontrolu nad Sýrií, ale za pomoci jiného spojence. A tím spojencem je Turecko jako kočka a Kurdové jako myš. Cílem je totiž znovu rozvrátit Sýrii. Rozvrat tentokrát už nejde provést zevnitř pomocí povstalců jako za Arabského jara v roce 2011, to už dnes nejde. Rozvrat tedy musí zajistit Turecko.

Erdogan odvádí špinavou práci za Izrael, zatímco ten nabízí Kurdům pomocnou ruku, tomu říkám výstavní chucpe

Jakmile bude bezpečnost Sýrie rozvrácena, bude možné znovu použít a vytyčit v Sýrii procesy řízení na bázi “rozděluj a panuj”. A jednu z těchto rolí mají mít Kurdové, kterým Izrael chce nově udělit hlavní roli bojového nástroje proti Íránu a íránským gardám, které operují na území Sýrie a značně pomáhají Asadovi v obraně jihu Sýrie proti Izraeli. Právě proto Benjamin Netanyahu nabídl Kurdům humanitární pomoc a odsoudil agresi Turecka [5]. Přitom jde o zjevnou taktiku, protože Izrael je štěstím bez sebe, že šílený řezník Erdogan vtrhl do Sýrie, protože díky tomu v Sýrii vznikne chaos a rozvrat, který je tak důležitý pro prosazování izraelských cílů v Sýrii.

Rozstřílené auto Hevrín Chalafové.

Kurdové budou terorizováni Erdoganem a protože USA se od Kurdů odvrátily, nezbude jim nic jiného, než se obrátit na Izrael. Jenže, to Kurdové odmítají a raději se obrátili na Bašára Asada o pomoc, a ten jim vyhověl. Syrská armáda tak posílá na sever své jednotky, aby zastavily postup turecké armády. Problém je v tom, že syrská armáda na to nemá, aby zastavila tureckou invazi po celé délce fronty. Odsun americké armády je tak signálem, že USA přenechávají Sýrii celkem 3 hráčům: Turecku, Rusku a Izraeli. A jsme znovu u ukázkového příkladu mocenského tenzoru.

Hafíz Asad varoval už v 70. letech, že Sýrie může být rozvrácena na více území s cílem, aby kontrolu nad zemí převzal Izrael buď přímo, nebo skrze své vazalské země

Co je lepší nebo co je horší pro Sýrii? Když prostor ovládají neoconi a Američané skrze své povstalce, anebo když prostor obsazuje a etnicky vyčišťuje Turek, zatímco Izrael plánuje zavázat ke spolupráci Kurdy proti Íránu a proti Bašáru Asadovi, zatímco Rusko upřednostňuje spolupráci s Tureckem, které vyžene Američany ze Sýrie? Takže, co si vybereme? Sýrie pod kontrolou USA a ISILu, nebo tureckou genocidu v Sýrii, po níž kontrolu nad oblastí získá Ankara na severu, Rusko na západě a Izrael na jihu země? Sionisté v Sýrii utrpěli porážku, ale nově procesy řízení v Sýrii budou řídit Židé, skrze Rusko a Izrael. Video níže ukazuje popravu kurdských zajatců povstaleckou Syrskou národní armádou, která je sponzorována Erdoganem.

 

Rusko bude řídit procesy skrze Ankaru, Izrael skrze Kurdy, kterým nic jiného nezbude. Turek donutí Kurdy spolupracovat buď s izraelskými Židy okolo Bibiho, anebo s ruskými Židy okolo Vladimira Putina. V obou případech to ale vyjde nastejno. Sýrie bude po turecké agresi pod kontrolou Židů. To, před čím varoval Bašárův otec Hafíz Asad již v 70. letech, se stane nakonec realitou. Mocenský tenzor je neúprosný, neexistují dobrá a špatná řešení. Jenom špatná a ještě horší. A český poslanec má strach zvednout ruku pro odsouzení takových procesů.

Vizitka turecké armády a členské země NATO… pouze pro otrlé!

Závěrem článku vkládám odkazy na dva tweety s videi, které čtenáři vložili v diskusi do komentářů, a jenž zachycují příslušníky turecké armády, zdůrazňuji členské armády NATO, jak nesou mrtvolu kurdského muže na tyči a vtipkují, že ho jdou opékat a udělají si kebab. Ve druhém videu, které pochází údajně již z roku 2017 z tureckého Sirnaku [6], uřezávají turečtí vojáci zabitým Kurdům hlavy. Pošlete prosím tento článek všem poslancům českého parlamentu, emailové kontakty na ně získáte zde. Možná, že videa v tomto článku v nich probudí svědomí, a možná že ne. Ale tyto informace se musí dostat k co nejvíce politikům. Neklikejte na dvě videa níže, pokud máte slabý žaludek!

Takto se chovají vojáci členské země NATO, páni poslanci. Takto se chovají naši spojenci v alianci,  takto aliance NATO brání a chrání kurdské občany, kteří se zasloužili velkou měrou o porážku Islámského státu. Takto se k nim dnes chová nejen turecká armáda, ale celé NATO, které toto dovolilo, připustilo a tomuto přihlíží. To není Islámský stát na videích, to jsou vojáci členského státu NATO! Šiřte a sdílejte prosím tento článek, aby vyšlo najevo pokrytectví NATO a pokrytectví mnoha českých poslanců, kteří nejsou schopni ani zvednout ruku pro obyčejné usnesení, které odsuzuje viníky, kteří se zasloužili o rozvrat Sýrie do takové míry, že v ní dnes mohou probíhat taková zvěrstva, jaká jsou na videích zachycena.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

Lubomír Volný
@lubomir_volny
·
14. 10.
Paradoxy 21. století.
Syrská armáda postupující ke Kobani se míjí s US Army, která se z Kobani stahuje.
Život píše romány.

RT
@RT_com
· 14. 10.
Syrian Army meet US troops on a highway as American forces move out from Kobani. Wondering if they waved to each other…

https://twitter.com/i/status/1183833742881763329

Mr. Nobody
Návštěvník
Mr. Nobody

Je****aaat aj celu sku*****vvvenu Turecku vladu a armadu…aj Hitler by si povedal,ze sa ma co ucit…najskor sponzorovali a podporovali IS,teraz likviduju narodnost,ktora proti IS bojovala…nasss****at…nehnevajte sa ale tie pejorativy tak proste citim…a co sa tyka nato tak nasss****at takisto…krvava organizacia…

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Źakaldatele EUro-pské fašistického sojuzu nechta odpočiavt v pokji byl to on kdo propustil na smrt osouzaného polského terorsitu Banderu aby se ten mu odvděčil že vyhlásil ve Lwově nezávislost a okamžitě skoušel okupavat celičkou tzv. U-krajinu tak ho posla do koncetráku pak mu zřídil s Ghelenem v Mnichově vlastní oragnizaciní přeabarli ho OSS-CIA aby po té co UPA nepršla ani polskem mu zřídil štvavou vysílačku ješ je dnes na Hagiboru

Jana
Návštěvník
Jana

Vzhledem k tomu, mi odepsal Zdeněk Ondráček před časem (sz na facebooku), tak vím, že kritika válek NATO není jejich prioritou. Jejich škoda, řekla bych. Exprezident Václav Klaus jako poradce Trikolory pro zahraniční záležitosti propaguje setrvání ČR v NATO, závažnou kritiku NATO snad ani nezmiňuje. Radim Fiala z SPD to samé, podobně jako Fiala z ODS ST.
Chtělo by to novou stranu, jejíž prioritou by toto bylo. Ukončení těch ničivých válek, vybuzených v naprosté většině případů lží / false flag operací. PRAVDA OSVOBOZUJE, ale není ji slyšet skoro nikde.

Jana
Návštěvník
Jana

Jsou tam chyby, upravovala jsem google překlad a všechny jsem nevychytala.

Jana
Návštěvník
Jana

Rita Katz a její zpravodajská skupina SITE interpretují teroristické události od července 2002. Kdykoli dojde k terorismu a krutosti kdekoli na světě, poskytne Rita Katz za hodinu nebo dvě interpretaci pro západních média a zpravodajské agentury – informace získané z teroristických webů, které jak se zdá zná jen ona sama. Pochopení toho, že Rita Katz ve skutečnosti funguje jako ústřední odbytiště pro izraelskou vojenskou inteligenci pro postup a řízení války proti teroru, je zásadní pro pochopení skutečnosti, že takzvaná válka proti teroru je ve skutečnosti konstrukcí izraelské vojenské inteligence od začátku do konce.

Úryvek z článku Bollyna z 23. května 2017 .”Manchester Bombing: Jak izraelská inteligence řídí válku proti teroru”

Na konci prvního dne Donalda Trumpa v Izraeli zabila teroristická bomba více než 20 v anglickém Manchesteru.

Rita Katz rychle informovala západní mediální a zpravodajské agentury, že „ISIS účty“ „oslavují útok“ v Manchesteru. Přesně tak izraelští propagandisté ​​prohlašovali, že Palestinci oslavovali útoky na Světové obchodní centrum 11. září. Takto izraelská inteligence interpretuje útoky, jako je bombardování, aby posílila izraelský konstrukt známý jako válka proti teroru. Každý aspekt války proti teroru pochází z izraelské vojenské inteligence.

Obrazy propagandy poskytnuté izraelskou zpravodajskou skupinou SITE se pravděpodobně vyrábějí v Izraeli, stejně jako většina propagandy, která řídí válku proti teroru.

Když se prezident Donald Trump připravoval na lůžko ve své “bomb odolné suitě” v hotelu King David v Jeruzalémě (což je místo masivního bombardování sionistickými teroristy v roce 1946, které Benjamin Netanyahu slavil s bombardéry v roce 2006), bomba vybuchla na pop koncertu v anglickém Manchesteru, kolem 22:30 místního času.

Hotel King David byl bombardován Menachemem Beginem v roce 1946. Begin je jedním ze zakladatelů války proti terorismu, skryté izraelské válečné strategie.

To znamená, že Benjamin Netanyahu řekl Donaldovi Trumpovi o bombovém útoku těsně předtím, než šel spát, nebo Trump o tom slyšel první věc v úterý ráno. V každém případě načasování bombardování Manchesteru dokonale zapadá do protiteroristického turné Donalda Trumpa ve Svaté zemi.


Ačkloli se nikdo okamžitě k útoku nepřihlásil, příznivci islámského státu, který drží území v iráckém Mosulu a kolem jeho de facto hlavního města v syrském městě Raqqa, oslavili incident online. Jeden napsal: „Mohou ochutnat to, co slabí lidé v Mosulu a (Raqqa) pociťují při bombardování a spálení,“ tvrdí americká zpravodajská skupina SITE.

https://www.bollyn.com/manchester-bombing-how-israeli-intelligence-steers-the-war-on-terror/

Jana
Návštěvník
Jana

Dva roky starý článek Chrise Bollyna o tom, kdo publikuje videa Islámského státu, například uřezávání hlav natočená ve velmi dobré kvalitě – je to známá Rita Katz.

Proč všechna videa ISIS pocházejí z izraelských zpravodajských služeb?
10. května 2017

Příšerná videa ISIS, stejně jako ta poslední, která údajně ukazuje zabíjení ruského vojáka, k nám přicházejí prostřednictvím izraelských agentů pracujících pro izraelskou inteligenci. Jak je možné, že mediální výstup ISIS „al Furat Media Foundation“ dokáže produkovat vysoce kvalitní videa, ale nemá ani webové stránky? ISIS ani nedokáže poslat svá ošklivá videa přímo vybranému publiku, v tomto případě ruské vládě nebo médiím. Proč k nám všechna videa ISIS přicházejí z izraelských zpravodajských služeb?

Pojďme se podívat na nejnovější video ISIS a prozkoumat, jak se to dostalo do západních médií:

Nejprve izraelská zpravodajská agentka Rita Katz ze zpravodajské skupiny SITE v Bethesdě v Marylandu vydá zprávu s fotografiemi a informacemi, jako je ta výše. Western Media Outlets se přihlásila k odběru své propagandistické služby a informovala o videích poskytujících zdrojový kredit SITE Intelligence Group, která je obvykle označována jako „založená na USA“, ačkoli o ní není nic amerického. Krmit izraelskou podvodnou válku proti teroru je čistě izraelská inteligence / progaganda. V této zprávě Katz říká, že video pochází z Furat Media – co je to?

Pokud se podíváme na „al Furat“ na Wikipedii, najdeme čtyři mediální centra s názvem Furat, ale žádná z nich není „al Furat Media Foundation“. Pokud Google vyhledáváme videa z al Furat Media, zjistíme, že všechna videa údajně z ISIS Furat Media nepocházejí z webu patřícího „al Furat“, ale k nám přicházejí z webu s názvem Jihadology. síť. Co je to?
 
Tady je nejnovější příšerné video ISIS v horní části webové stránky Jihadology.net. Říká si to „clearinghouse pro primární zdrojový materiál džihádu“. To je zajímavé. Všechna videa z Furatu pocházejí z džihádologie.net. Kdo to řídí?

Aaron Yosef Zelin – No, Jihadology.net provozuje židovský sionista z Highland Park v Illinois, jménem Aaron Zelin. Spolupracuje s sionistickými think tanky jako Washingtonský institut pro politiku Blízkého východu a absolvoval Brandeis University.

Aaron Y. Zelin mluví a píše o ISIS. Jeho otec, Richard D. Zelin, je sionista na vysoké úrovni v Chicagu. Byl mimo jiné přidruženým ředitelem Rady židovských komunitních vztahů Židovského sjednoceného fondu a ředitelem Chicagské konference o sovětském židovství. Jak se toto sionistické dítě z Chicaga stalo takovým odborníkem na ISIS?

Aaron Zelin se účastní izraelských zpravodajských akcí, jako je 16. mezinárodní konference Mezinárodního institutu pro boj proti terorismu (ICT) na Mossad univerzitě, interdisciplinární středisko (IDC) v Herzliya. Tato událost byla zahájena večer 11. září 2016. Jedním z klíčových řečníků byl izraelsko-americký občan Michael Chertoff (dvojí občanství), bývalý generální prokurátor, který dohlížel na ničení důležitých důkazů z bombových útoků z 11. září. Jewish Voice (Židovský) hlas uvedl, že Aaron Y. Zelin hovořil také na pětidenní konferenci. Zdrojem videí „al Furat“ je tedy americký sionista, který velmi úzce spolupracuje s izraelskou vojenskou inteligencí. Kdo tedy vlastně dělá tato příšerná videa a proč k nám všechna přicházejí prostřednictvím izraelských agentů, jako jsou Rita Katz a Aaron Zelin?

Odpověď: Protože všechna tato videa jsou výtvory izraelské inteligence, které vyděsí Západ na podporu izraelské válečné agendy na Blízkém východě.

https://www.bollyn.com/why-do-isis-videos-all-come-from-israeli-intelligence/

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

A proc se tady nikdo nenavezl do Putina, ktery se ekonomicky hoji na Turecku prodejem S-400? Potrasa si rukou s Bibim a Erdoganem a vubec to zde nikomu nevadi. O licomernosti zapadu uz vime davno, to je mlaceni prazdne slamy. Tak to mne pratele sere jeste vic nez kupa hnoje doma v Parlamentu, od ktere nemuze nikdo nic cekat.
Alespon ze to podotkl pan VK – diky mu za to.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zdravim Carlosi! Jak pozoruji Putina, tak mi jeho ciny cim dal tim vic nesedi. Nevis o tom, zda Syrani vubec pouzili ony S-300, ktere Putin dodal Assadovi se znacnym zpozdenim? Tu dodavku mu Satanyahu zatrhl a teprve po zriceni ruskeho letadla, generalove Putina prinutili S-300 dodat. Zda byly kdy pouzity jsem se nikde nedocetla.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Zdravim Jaris,
mam za to ze je pouzili uz pri onom naletu na Basirovu leteckou zakladnu ktery pry nevzesel z hlavy Trumpa ale od jeho jidasskeho zetacka Kushnera (stejne jako napad presunout US Embassy do Jeruzalema) a nenapachal velkou skodu. Syrane vetsinu letadel prevedli jinam a dalsi rakety z USS pal-postu budto nedoletely nebo byly sestreleny. Spekulovalo se o tom ze to byla vlastne takova mala dohoda mezi obema pany.
Mne se to jevi tak ze trojka Trump-Putin-Zeman to kouli na vsechny strany vcetne Izraele aby si neuskodili a tezko rict kdo od koho vlastne opisuje 🙂 . To je ten rozdil od CZ vlastizradcu vedoucich partaji kteri jsou hluboce zalezli vzdy pouze jen do jedne (_!_) a na cele maji ted misto peticipe uz sesticipou hvezdu (Ostravak by asi rekl ze jsou “cipove”.).

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Carlos IV – Mne se to jevi tak ze trojka Trump-Putin-Zeman to kouli na vsechny strany vcetne Izraele aby si neuskodili

Výborný postřeh díky a souhlas

mantid
Návštěvník
mantid

Nenačítá se mi stránka Svobodného vysílače, tak mám z pořadu VK kulový.

Milada
Návštěvník
Milada

M.T.
Tak Halika vyznamenal nemecky president, ani se nedivim, vypadaji z jedne lihne.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Milada
no v čele německa se hodně vyskytovaly všelijaké kreatury. Takže pokud i dnešní prezident je na úrovni a z jedné líhně jako podvodník a potrhlej černokněžník Halík, hloupý to nevzdělanec který vždy když po něm chtěli prokázat nějaké vzdělání, tak na čas zalezl, blbec který si hraje na kněze, přes to,že církev se vyjádřila, že nikdy nebyl vysvěcen. Takže potrhlej trouba ze stejné líhně jako ožralej židovskej synek z vůle StB kulisák z rodinky která kolaborovala s nacisty, rovněž s úrovní vzdělání 9 tř. ZDŠ, stejně jako adoptovaný levoboček a “genius” co se nedokázal ani vyučit hajným a myslí si, že když si říká v rozporu se zákonem ČR “kníže”, že to nahrazuje vzdělání. A že by i němec? To bude asi jen takové ta oblíbená fraška “židé sobě”.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Halik – Duka – Vlk, vsichni katolicti knezi jsou chazarsti zmetci a podvodnici. Ten posledni uz vyhodil kopyta a lezi pod drnem.

J.V
Návštěvník
J.V

Zde bych úplně nesouhlasila , Halík a mrtvý Vlk jsou zřejmě z jedné líhně, to ano. Ale Halík Duku nesnáší a stěžuje si na něj u “vrchního velení církve ” , což o něčem svědčí….

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

J.V
Halík nesnáší jakékoliv “vzdělance” s vyšším vzděláním než má on. A to je prakticky naprostá většina lidí, protože Čáryfuk nikdy nemohl své vzdělání doložit a to které uvádí , jsou jen pochybné černoprdelnické “kurzy” k oblbování lidí, rovněž s absencí doložitelnosti, že jde o “vzdělání” prakticky nikde neuznávané , k ničemu a neposkytující vědění v čemkoliv reálném .V normálním
režimu právního státu by dávno sděl za užívání vylhaných titulů a provozování činností ke kterým není oprávněn. Dostával prostor v havloidním režimu kde se jako zapálený a arogantní “kazetel” proti čemukoliv hodil a nyní dostává prostor u pohrobků havloidů ,
pražské kavárny a různých “stohoven” odkud špiní lidi kterým nesahá ani po kotníky , oblbuje pubescenty a snaží se škodit kde
může, protože cítí, že příležitost pro rozvracení státu a zbytků
demokracie, které mají tito parchanti v “programu”, pro blbce jako
je on končí.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Duka se asi probral a polepšil, avšak jeho účinkování při dopeklavzetí Flašky bylo nechutné. Tehdy, v tom temném předvánočním týdnu, se do Katedrály slezla temná kabala z celého světa, a Duka tam “sloužil” – Katedrála byla znesvěcena.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

brutopýr
Duka se nepolepšil , ale proto,že si je vědom,že to má “za pár” tak si řekl: “sakra co kdyby ten boží trest co o něm celej život plkám a peklo se Záhořovým ložem bylo pravda”. A tak se černoprdelník zalekl a snaží se ve finále “sekat dobrotu”. Marně a pozdě! Žádné odpoustky neplatí.

Jaris
Návštěvník
Jaris

jaryn
😀 😀 😀

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris
a k čáryfukovi Halíkovi se církev nehlásí. Dokonce prohlásili,že nikdy nebyl vysvěcen. Takovej blbec by kazil image každému spolku.

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Je to jedno zmyjí satanhnízdo

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jestliže je člen NATO turecko schopen páchat taková zvěrstva a navíc proti vůli ostatních členských států,které dali janě najevo že to má okamžitě ukončit, co proboha my děláme v tom spolku do kterého taková zvířata a
agresoři patří. Dyť nás to staví na rověň těhle středověkých zvířat a odporných muslimských iuslámem degenerovaných hovad.

vese
Návštěvník
vese

Jaryn, sice souhlasím, ale zvířata do toho netahejte. Takového chování je schopen pouze člověk!

Jaris
Návštěvník
Jaris

vese
Ano, jsou to gauneri nejhrubsiho zrna.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

vese
omlouvám se ,příměr byl použit v rozhořčení nad tím svinstvem. A souhlasím , jsem milovník zvířat a vím ,že tímto příměrem bych je urazil.