Kulhánek si spletl funkci ministra zamini s Úřadem Protektora a komunikuje jako...

Kulhánek si spletl funkci ministra zamini s Úřadem Protektora a komunikuje jako za okupace, nejprve cize a teprve pod tím česky! Američané po zpackaném atentátu na Haiti spustili operaci na Kubě na odvedení pozornosti od svého mezinárodního terorismu, kterého se dopustila na Haiti skupina žoldáků vycvičených v USA a pod vedením dvou Američanů s napojením na CIA! Známe podrobnosti skandálu, který nebere konce! Když se Washingtonu někdo znelíbí (nejen) v Latinské Americe, najme žoldáky, k nim přidá naturalizované americké poradce a prezident banánové republiky je sprovozen ze světa!

Kulhánek si spletl funkci ministra zamini s Úřadem Protektora a komunikuje jako za okupace, nejprve cize a teprve pod tím česky! Američané po zpackaném atentátu na Haiti spustili operaci na Kubě na odvedení pozornosti od svého mezinárodního terorismu, kterého se dopustila na Haiti skupina žoldáků vycvičených v USA a pod vedením dvou Američanů s napojením na CIA! Známe podrobnosti skandálu, který nebere konce! Když se Washingtonu někdo znelíbí (nejen) v Latinské Americe, najme žoldáky, k nim přidá naturalizované americké poradce a prezident banánové republiky je sprovozen ze světa!

To by nebyla Česká republika, aby její ministři zase neudělali nějakou protivlasteneckou “tečku”. Celé je to přitom součástí mohutného mezinárodního skandálu, se kterým nemá Česká republika nic společného, tedy až do dnešního dne. Ministr zahraničí ČR a člen Bakalova Aspen Institutu [1] Jakub Kulhánek totiž měl dnes nutkavou potřebu zavděčit se americkému ministerstvu zahraničí obzvláště okatě, a tak dnes publikoval podivný text na svém zamini Twitteru, čehož si všimli i někteří novináři v zahraničí. Je normální komunikovat nejprve v cizím jazyce s vlastními českými voliči?

Jakub Kulhánek, údajně ministr zahraničí, údajně České republiky

Jakub Kulhánek totiž uveřejnil dvojjazyčný text na podporu demonstrací a nepokojů, které včera v neděli na Kubě rozpoutala americká vláda telefonickými příkazy z USA kubánské opozici a kódovaným signálem ke spuštění nepokojů. Ulice Havany jsou zaplavené lidmi z opozice [2] a žádají import dem-okrást-i-jeKulhánek totiž na Twitteru napsal nejprve anglicky, že jeho ministerstvo stojí za právem Kubánců na protest, a teprve až dole pod tím tento vzkaz napsal česky. A to není to nejhorší. Spousta příspěvků na jeho Twitteru [3] postrádá jakýkoliv český překlad, všechno je psáno, až na výjimky, pouze v cizích jazycích.

Nejprve anglicky, potom česky… napsal podporu španělsky mluvícím kubánským demonstrantům

Český ministr už nepovažuje za nutné psát ve svém úřadu česky? Prioritně česky? Jakub Kulhánek si zřejmě spletl funkci ministra zahraničí ČR s Úřadem Protektora pro Čechy a Moravu, zmocněnce Úřadu pro styk s Říší, který za Protektorátu představoval spojku mezi loutkovou protektorátní vládou Emila Háchy v Praze s Berlínem. Typickým znakem úřadu byla pouze a výhradně němčina, pouze příkazy a instrukce nižším úředníkům a orgánům se předávaly dvojjazyčně, nejprve psané německy a poté pod tím česky. Při pohledu na Kulhánkův Twitter vidím doslova protektorátního úředníka.

Každý ministr zahraniční reprezentuje vlastní stát a své výroky sděluje nejprve ve svém jazyce, a teprve poté v jazyce cizím, je-li to potřeba. A proč jsme byli na tuto divnou jazykovou komunikaci ministra vůbec upozorněni? Protože jako ministr opět zatahuje Českou republiku do další americké zpravodajské hry, tentokrát na Kubě. Tam totiž začaly v neděli protesty, které byly přes noc svolány skrze kubánskou opozici na pokyn amerického ministerstva zahraničí. Chtějí snad Američané provést na Kubě převrat? Ale kdepak, je to obyčejné vrtění psem a úporná snaha odvést pozornost médií od zpackané operace a skandálu na Haiti.

Američané oddělali prezidenta Haiti, protože se moc paktoval s Číňany a jejich penězi v poslední době

Světová média se totiž začala intenzivně zajímat o zavraždění haitského prezidenta Jovenela Moiseho, kterého odkráglovalo komando kolumbijských žoldáků vycvičených v USA a pod velením dvou naturalizovaných Američanů haitského původu, kteří celému komandu veleli. Prezidenta zavraždili v jeho ložnici a naládovali do něho podle informací 12 nábojů vypálených z automatických zbraní. Po vraždě vzali nohy na ramena a běželi se ukrýt na velvyslanectví spojence USA č. 1 na Haiti, na ambasádu Taiwanu. Jenže, haitská vláda, přestože je zkorumpovaná, tento atentát nerozdýchla a rozhodla se, že si nenechá srát na hlavu.

Jovenel Moise, zavražděný haitský prezident

Haitská armáda se vykašlala na mezinárodní právo o výsostných územích a vtrhla na velvyslanectví Taiwanu a pozatýkala pachatele atentátu. Podle Taipeie to nebylo vtrhnutí, ale přátelské “umožnění vstupu” haitským bezpečnostním silám. Několik atentátníků je stále na útěku. Nyní probíhají výslechy a stopy vedou podle posledních informací, a to není překvapení, k americké CIA, která podle všeho provedla operaci na objednávku Bílého domu, anebo jmenovitě někoho z Pentagonu. Bývalý prezident Jovenel Moise totiž začal představovat pro USA obrovskou hrozbu. A to v podobě Číňanů.

V roce 2010 postihlo Haiti obrovské zemětřesení, ze kterého se země dodnes nevzpamatovala a obrovsky se zadlužila kvůli své obnově. Jenže, kvůli korupci došlo k rozkradení většiny peněz z ciziny, přičemž v drtivé většině případů nešlo o sbírky nebo dary, ale o obyčejné a tvrdé půjčky, které země nedokáže splácet. Prezident Jovenel Moise byl nakloněný západu.

Haiti bylo dokonce první zemí v Latinské Americe, která uznala nezávislost Taiwanu a tím chtěla přilákat do země investice, jenže těch investic bylo málo, velice skromné množství, které na Haiti nijak nepomohlo. A do celé věci se začala angažovat Čína. Jak uvedl v září 2019 taiwanský list Taiwan News [4], Čína nabídla Haiti jako jediná země na světě bezúročné půjčky. V listopadu 2020 zaslala Čína na Haiti zdarma zdravotnickou pomoc kvůli Covidu [5]. Média přinesla rozporuplné informace, Taiwan později dokonce popřel, že umožnil atentátníkům úkryt se na své ambasádě, a že se do ní vloupali bez vědomí Taipeie.

Taiwan je strachem podělaný až za ušima, do ambasády se mu prý atentátníci vloupali, rozhodně je prý neukrývali, ne, určitě ne!

Jedenáct mužů podezřelých z účasti na atentátu tak bylo zatčeno ve čtvrtek poté, co tchajwanské velvyslanectví prý dalo policii povolení ke vstupu do objektu, uvádí se v prohlášení zveřejněném v pátek na internetových stránkách velvyslanectví. “Tchaj-wan jako zodpovědný člen mezinárodního společenství a dlouholetý věrný přítel a důvěryhodný partner Republiky Haiti okamžitě souhlasil a povolil haitské policii provést pátrání s cílem hledat spravedlnost a co nejdříve zjistit pravdu o tomto incidentu,” uvádí se v prohlášení.

Zadržení žoldáci, kteří provedli atentát, a jejich zbraně

Haitská policie ve čtvrtek uvedla, že komando vrahů tvořilo 26 kolumbijských státních příslušníků a dva Američané haitského původu, kteří podle předběžného vyšetřováni sloužili ve skupině jako velitel a zástupce velitele komanda. Samotné tchajwanské velvyslanectví neuvedlo národnost podezřelých zadržených na jeho půdě, která se nachází nedaleko Moiseho rezidence, kde byl zastřelen. Mluvčí tchajwanského ministerstva zahraničí Joanne Ou uvedla, že ostrovní ambasáda byla z bezpečnostních důvodů uzavřena, protože po atentátu bylo zavedeno na Haiti stanné právo, a všichni zaměstnanci až do odvolání pracují z domova.

Časně ráno 8. července bezpečnostní pracovníci velvyslanectví objevili skupinu plně ozbrojených, podezřele vypadajících osob, které pronikly přes bezpečnostní perimetr a vstoupily na nádvoří. Bezpečnostní firma okamžitě provedla tísňové volání, aby informovala zaměstnance velvyslanectví i haitskou policii,” uvedla. V reakci na žádost haitské vlády tchajwanské velvyslanectví okamžitě souhlasilo s tím, že umožní policii vstoupit do svých prostor, aby provedla prohlídku a zatýkání, a zajistila tak, aby zvítězila spravedlnost a vyšla najevo fakta týkající se tohoto incidentu, zdůraznila.

Dolarové uznání Taiwanu banánovými republikami pod kuratelou USA

Haitská policie zahájila operaci 8. července kolem 16. hodiny a zatkla 11 ozbrojených podezřelých osob. Operace proběhla hladce a podezřelí nekladli při zatýkání odpor,” uvedla Ou a dodala, že policie muže odvezla k vyšetřování. Při první prohlídce velvyslanectví bylo zjištěno, že byly rozbity některé dveře a okna, ale žádný jiný majetek nebyl ztracen ani poškozen, uvedla a dodala, že tchajwanské ministerstvo zahraničí dalo velvyslanectví pokyn, aby posílilo bezpečnostní opatření a pečlivě sledovalo další vývoj.

Další zadržení členové americko-kolumbijského komanda

Haiti je jednou z 15 zemí, které uznávají Taipei namísto Pekingu. Většina těchto zemí se nachází v Latinské Americe a ostrovních státech v Tichomoří. Říká se tomu “dolarové uznání Taiwanu”. Tyto země údajně dostávají od USA zaplaceno za to, že uznávají Taiwan, i když samotné USA dodnes samostatnost Taiwanu neuznaly.

Mezinárodní právo nařizuje, že hostitelská země může vstoupit do diplomatických misí cizí země, jako jsou velvyslanectví a konzuláty, pouze poté, co k tomu dostane výslovné povolení. V důsledku toho byly v průběhu několika staletí zaznamenány desítky případů, kdy jednotlivci – od svržených vůdců a politických disidentů až po drobné zločince – uprchli na diplomatické mise ve snaze vyhnout se dopadení orgány hostitelské země.

Auto s rozstříleným oknem před prezidentským palácem v Port-Au-Prince na Haiti

Moise byl ve středu v časných ranních hodinách dvanáctkrát střelen. Jeho manželka byla po těžkých zraněních letecky převezena na Floridu do USA soukromým tryskáčem bez registračního čísla, které bylo na směrovce stroje přelepené černou izolační páskou, stroj podle informací patřil právě CIA. Přesné motivy vraždy zůstávají nejasné, podle haitských úřadů však byli zabiti nejméně tři podezřelí, sedmnáct osob je ve vazbě a osm dalších zůstává na útěku.

Kolumbijská vláda přislíbila pomoc při vyšetřování s tím, že nejméně šest členů nájemné vraždy bylo zřejmě vysloužilými příslušníky její armády s výcvikem v USA na vojenské základně Fort Bragg v Severní Karolíně v USA. Vražda prezidenta podle novinářů souvisí s jeho posledními výroky z dubna tohoto roku, kdy hovořil o potřebě mohutných investic na Haiti, které USA a ani západní partneři nechtějí Haiti poskytnout, a že jedinou zemí, která je ochotna pomoci s přestavbou zničené země je Čína a její peníze.

Čína by oslabila americkou moc v Latinské Americe, takže prezident Haiti musel zemřít

Pokud by Čína získala vliv na Haiti, představovalo by to obrovské nebezpečí pro americkou dominanci v Latinské Americe, která dosud nemá konkurenci. USA jsou pány nad zeměmi latinské Ameriky, ale příchod Číny by přinesl nové mocenské rozložení, kdy USA by se musely dělit s Čínou o moc v regionu. A k tomu není Washington připraven.

Moise by nedokázal čínským penězům dlouho odolávat a Čína by Haiti ovládla a vytvořila ze země předsunutou základnu v Karibiku. Došlo tedy k tomu, co Američané umí nejlépe, když jim dojdou diplomatické karty: Najmou žoldáky z Kolumbie a do čela komanda dají několik naturalizovaných Američanů, aby nic nevedlo k americké vládě. Ve skutečnosti všechno vede k americké CIA, ten rukopis je profláknutý.

Demonstrace před americkou ambasádou v Port-Au-Prince na Haiti

A protože Washington potřebuje odvést mezinárodní pozornost od skandálu na Haiti, došlo ke spuštění nepokojů na Kubě s cílem odvedení pozornosti médií od Haiti, aby média začala přinášet obrázky z Kuby namísto z Haiti. Aby se to prostě zametlo pod koberec a média na Haiti zapomněla. Propuknutí nepokojů v Havaně tak zaplní všechna západní média a různí podržtaškové a Kulhánkové ihned uvidí svoji příležitost a začnou psát anglicky své podpory kubánskému lidu, přičemž na Kubě se mluví španělsky a kreolsky. Bože, to snad ani není možný!

Jenže ten výrok není určen Kubáncům, ale americkému místodržitelství v Praze. Česko se musí zase připojit k další americké sviňárně, k dalšímu vrtění psem s cílem odvádění pozornosti od nájemné vraždy prezidenta Haiti skupinkou kolumbijských žoldáků se dvěma Američany v čele. Je mi zle a na zvracení z takového českého ministra. Když už podporujete Kubánce, mistře ministře, tak jim to alespoň napište v jejich rodné řeči, které rozumí, a ne v řeči vašich páníčků ve Washingtonu! Takové chucpe!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Teodor
Návštěvník
Teodor

Kulhanek je uz jen od pohledu tak sympaticky, ze by potreboval vylepsit xicht tvrdou pesti.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Co na to říct, článek je pravda, Kulhánek je připosránek..

Jinak:
“Lotyšsko čelí výskytu počítačového viru, který vyřazuje z provozu určité relativně nahodilé části civilního sektoru. Je aktivován integrovaný záchranný systém za účelem ověření a posílení zejména kybernetické ochrany subjektů kritické infrastruktury České republiky.

Počítačový vir se relativně nahodile v krátké době (řády hodin) objevuje v počítačových systémech dalších evropských zemí včetně České republiky. Podle zpráv Lotyšska je vir způsobilý obejít standardní produkty v oblasti antivirové ochrany v civilním sektoru a krátkodobě vyřazuje z provozu i subjekty kritické infrastruktury (vir např. narušil zdravotnický systém a systém řízení dopravy, v důsledku čehož se množí počet úmrtí účastníků dopravních nehod). Orgán krizového řízení vyhlašuje s ohledem na zdroj ohrožení a potenciál šíření viru stav nebezpečí pro celé území státu. Civilnímu sektoru je neprodleně nařízeno prověřit stav počítačových systémů a podle zhodnocení se tento odpojuje od dalších doposud nezasažených systémů (je nařízena systematická pracovní povinnost z řad odborníků v civilním sektoru).

Vir se dál šíří po celé Evropě. Pobaltské státy potvrzují, že šíření počítačového viru není nahodilé a objevující se i doprovodné systematické kybernetické útoky na subjekty kritické infrastruktury, které jsou vyřazovány z provozu bez předpokladu brzkého obnovení jejich funkčnosti. Na území těchto států dochází k rozsáhlým výpadkům energií. Orgán krizového řízení vyhlašuje nouzový stav pro celé území státu, kdy ohrožení má potenciál zásadně dopadnout na chod celé společnosti.”
https://stavbeznouze.cz/blog/pocitacovy-virus-odpojeni-civilniho-sektoru-od-systemu/

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

Je normální komunikovat nejprve v cizím jazyce s vlastními českými voliči?
Kulhánek nikdy nikde nekandidoval, takže osobně žádný voliče nemá…

Zamini komunikuje anglicko – česky na Sociálních sítích už drahnou dobu…
Nicméně stejně to nikdo nečte… A nikoho to nezajímá…

Kromě těch pěti zaměstnaců ministerstva, pěti z ambasády a pěti novinářů, co o tom na pokyn shora napíšou – aby se ukázalo, že jsem součástí internacionály a “vyvíjíme aktivitu”, aby byla zelená fajfka “splněno”.

BPN
Návštěvník
BPN

Ten Kulhánek, je jen dalším dámským přirozením, sloužícím americkým zájmům řízeným z detašovaného pracoviště americko/sionistického “deep state”pro Českou kotlinu, jež se ASPEN Institutem Prague zove a jehož všichni členové jsou poskoci amerických zájmů a zrádci. Pouze Babiš je výjimka, ten sic pracuje proti nám občanům ČR, ale zrádce není, neb není Čechem…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

On se hlavně hodně spletl někdo,když posadil toho Kulhánka na tu sesli. Už na ní sedělo po listopadu89 pár pěkných exotů a pitomců, ale jak vidno vrcholu ještě dosáhnuto nebylo.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

SOUVISLOSTI

-VK-
“Konceptuální gramotnost je schopnost pochopit, že veškeré procesy v České republice řídí Židé. Proč? Z jakého důvodu? No, protože všechny kontrolní orgány v České republice řídí židovské rodiny, komplet. Po roce 1989 všechny ústavní funkce, instituce, ovládly židovské rodiny. Všechny důležité pozice, všechny organizační struktury řídí zednářské spolky, tedy židozednářské organizace”
(Svobodný vysílač, 5. 6. 2020)

-VK-
“Ministr zahraničí ČR a člen Bakalova Aspen Institutu [1] Jakub Kulhánek totiž měl dnes nutkavou potřebu zavděčit se americkému ministerstvu zahraničí obzvláště okatě, a tak dnes publikoval podivný text na svém zamini Twitteru, čehož si všimli i někteří novináři v zahraničí. Je normální komunikovat nejprve v cizím jazyce s vlastními českými voliči?”

Členové Aspen Institutu – všichni židovského původu: J. Farský, M. Žantovský, A. Černý, V. Dlouhý, V. Špidla, V. Rakušan, Z. Roithová, I. Gabal, J. Zahradil, J. Středula, K. Havlíček, C. Svoboda, D. Kroupa, J. Pehe, J. Schneider, K. Šrámková, M. P. Adamová, P. Fischer, P. Pithart, V. Pecha, J. Hartl, M. Singer a mnoho dalších.

Aspen Institut je jedním z tisíců chapadel židovsko-zednářské moci.

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

Vyd. Alexej Fjodorovič Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

Arno Schickedanz; SPOLEČENSKÝ PARAZITISMUS V ŽIVOTĚ NÁRODŮ
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Spolecensky_parazitismus_v_zivote_narodu.pdf

Johannes Rothkranz; SVĚTU VLÁDNOU SUPERLÓŽE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

PaVo
Návštěvník
PaVo

Rád bych položil otázku panu VK ( pokud bude ochoten ji “zvednout” ).

V jeho pátečních relacích nebylo k tomu téma, až teď v článku, kde zmiňuje Taiwan. Dlouhodobě běží přetahovačka mezi Čínou a USA ohledně “samostatnosti” , já tu hru neberu a se dívám od kdy a proč a hlavně, proč je vše okolo tak mlhavě okecáváno z obou stran . A před lety, dá se říct více než 20ti zpět, jsem při návštěvě USA mluvil s člověkem, který až do důchodu pracoval pro vládu a ten mi řekl, že USA právě tam zbudovaly tzv. mozek světa. Vysoce rozsáhlou a účinnou síť počítačů, která má schopnost mít v evidenci úplně všechno. Plochu udával v mílích. TEHDY ještě Čína pracovala pro USA, dnes to už neplatí!

Nejsem zvyklý brát vše, co se mi k věření předloží, ani od příbuzných, ale zajímalo by mne, co si o tom pan VK myslí, a samozřejmě, jsme na veřejném fóru, uvítám od kohokoliv, co kdo k tomu kde posbíral a je ochoten či má co říci. Předem děkuji!

P.S. Pořád jsem přesvědčen, že systém ovládání lidí je nutné shodit a hlavně o tom, že možné to je!
Všechno posírají lidi ochotní plnit psychopatické nápady vládnoucích JENOM proto, že jim věří a víra se zlomit nedá! A když jste, pane VK ve své knize Superkrize psal, že nechcete lidem brát víru, mylně jsem to považoval za slabošství. Dnes a denně se přesvědčuji, že to opravdu nelze.

Znám kluka v Rakousku, který se tímto zabývá tak, že ani nemá soukromý život a několik dalších taky, vzali si na “paškál” registr očkovaných a další. I v USA jsou lidi, co vědí, co dělat, ale zmanipulovanci jsou natolik v zajetí snů, že dostat je k realitě, je těžší než je zabít.

Nebudu to dál rozvíjet, pokud kdokoliv najdete čas odpovědět k předmětu, budu rád, a děkuji.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Ty budeš asi nějaký trol, co má lidi neustále varovat před vírou. Tvoje kecy na toto téma jsou už únavné a nikoho moc nezajímají. To, že ty nemáš žádnou víru, je pouze k politování tebe samotného.

Bess
Návštěvník
Bess

Pesimista
Ten zoufalec je tak primitivní, že prý považoval (mylně) za slabošství to, že VK nechce lidem brát víru v Boha. Co to je za blábol? Ten primitiv si skutečně myslí, nebo myslel, že lze vzít lidem víru v Boha tím, že tady a jinde bude neustále opakovat: Bůh neexistuje, Bůh neexistuje. Nebo, že ho někdo popře v knize. Větší primitivismus jsem v životě neslyšel. Navíc motá víru v Boha s vírou ve vládnoucí struktury. Tedy naprosto odlišné věci. Ten kdo skutečně věří v Boha a je přesvědčen o jeho existenci, moc dobře chápe, že vládnoucí struktury jsou zlem! A tento kašpárek to motá dohromady.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Bessi, s výmyslem boha šlo o vědomé i podvědomé nacpání lidem přijetí nad sebou pána!
A pod tímto vlivem i pána lidského, vždyť je to tupost chtít nad sebou pána a majitele!!!
To byl cíl toho výmyslu , nic jiného a jestli žereš primitivní biblické pohádky, tak jenom proto,
že se ti líbí myšlenka spasení a života věčného. Ale nemyslíš u toho, protože pokud by existoval takovýto stvořitel, nikdy by nedovolil zásahy do lidského DNA a na vlastní oči vidíš, že se to děje ! To jsou fakta, před kterými neutečeš.

Takže pan VK měl pravdu, že lidem vzít víru nelze, o tom mluvím. A ještě ti k tomu něco dodám: Kdyby lidé nevěřili v nějaké zachránce, dávno by si nenechali poroučet a o svůj život by bojovali!
A věřící ve spasitele nejsou schopni či připraveni na fakt, že jsou jen majetkem těch, co jim záměrně smíchali DNA se zvířecím a dnes už je nepotřebují a výsměšně likvidují, přímo ti to jejich poskoci říkají do očí, že se musíš nechat ukončit. Pecka, co?
Ten tvůj bůh by už dávno musel zaúřadovat, jenže byl to jejich výmysl a ten tě zachránit nepříjde. Podle biblického vzorečku lidem cpali do hlav filmy, kde jim ukazovali, co s nimi budou dělat a na konci dodrželi scénář zachránce, aby si lidi podrželi ve víře. Jsi schopen toto si vůbec uvědomit či aspoň odpřemýšlet?

PaVo
Návštěvník
PaVo

Pesimisto, někdo varuje před židy, já varuji před vírou. Vůbec nejde pouze o bohy, jak si mylně myslíš, ti byli pouze použiti jako nástroj a indikátor věření, jde o víru jako takovou. A především jde o to, aby se lidi vírou neřídili, nenechali ovládat svůj život a jednání vírou.

Vidíš sám na vlastní oči, kam lidi víra v politiky, covid, smrtnost chřipky, ochranné prostředky a dokonce záchranu očkováním zavedla! Lidi jsou popravování a ještě je jim to sdělováno, viz”Tečkou vás ukončíme”.

Přitom stačí tak málo: Aby používal mozek, logiku, že pokud ti někdo něco k věření předkládá bez důkazů, jde o manipulaci,, podvod, zisk, atp.

Pokud by se lidé vírou neřídili, dávno bylo po covid divadle a podvodníci seděli v base a nebo leželi na kerchově. Co lidí už utrpělo všechny druhy ztrát a lidi pořád věří, a nechápou, že je to špatně.

A ty ještě navíc věříš, že já jsem troll! Takže nepoužíváš rozum. A nejsi sám, další jako ty si myslí, že jsem vykopnutý politik z FM (kalíšek), další zase že satanista, a všechno jsou to kecy o ničem, se kterými si akorát špiníte gebule a ostatním okolo taky.
Mělo by ti být jasné, že v dnešní době jsou už trolové na nic. V politice určitě, tam je dokončeno. Jedině ještě ohledně očkování, tam jsou angažováni ve velkém. Jestli chceš, se nad tím zamysli, jestli ne, tak ne.

Ještě takový dodatek: Zlikvidovat podvod s covidem se dá snadno: donutit vrchnost, aby dokládala počty tzv. nakažených dle konkrétních míst. Žádná vymyšlená čísílka, co je sypou z rukávu. A odpověz si sám, proč ten tlak na dokazování od lidí není.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

PaVo, jak správně píše Bess, ty motáš všechno dohromady. Píšeš aby lidi používali mozek. S tím naprosto souhlasím, ale co to má společného s vírou? Víra v cokoli je jedna věc a používání mozku pro tzv. selský rozum věc druhá. Podle tebe někdo, kdo je naprostý bezvěrec v cokoli, používá mozek a ten co má víru, tak ne? No to je teda blábol století.

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Pesimista připojuji se k Vašemu hodnocení s dovolením.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Bezejmenný, tím jenom prokazuješ neochotu myslet a chtít důkazy. Nazvat někoho trolem za popis viditelné reality je ubohost na úrovni ovčího bé..

Kdyby lidi byli skutečnými věřícími v boha, ani jeden by se nenechal očkovat a já vidím, že lozí si pro “tečku” a ještě u toho bučí, že je to vůle boží, když zemřou. Tak si t užívej to bé..

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Víra neznamená nemyslet a slepě věřit ano ti co uvěřili ve vakcínu slepě věřili ,jinak správně není bé ale A.
Věř ve svoje schopnosti jako by si byl samotným bohem ale v rozumné míře a určité pokoře aby se ti Bůh nevysmál.

Vladimir81
Návštěvník
Vladimir81

DŮLEŽITÉ !!!

Americké CDC dnes zveřejnilo další údaje ve svém systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), což je databáze financovaná americkou vládou, která sleduje poškození a úmrtí způsobená vakcínami, a přidalo více než 2000 úmrtí po očkování vakcínou COVID-19 oproti údajům z minulého týdne.

Minulý týden hlásili 6 985 úmrtí a tento týden toto číslo vyskočilo na 9 048.

To je zdaleka největší nárůst zaznamenaných úmrtí za jeden týden od doby, kdy začali hlásit úmrtí po očkování vakcínou COVID-19.

https://otevrisvoumysl.cz/cdc-pridava-vice-nez-2000-umrti-spojenych-s-injekcemi-covid-19-za-jeden-tyden-917-umrti-nenarozenych-deti/

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Tyto informace jsou hlavně veřejně dostupné všem, takže i 100% ověřitelné a z ofic. zdroje. 9 048 je ale jen v USA. Kdo chce být v obraze úplně. doporučuji OpenVAERS zde: https://www.openvaers.com/
18,554 Total Deaths = tzn. celkem do minulého týdne podáno 18.554 úmrtí po této šmakuládě! A vemte si, poslední update je (jen) ze 7.7.! Je tam spousta ofic. informací. “Tento projekt je postaven na datech HHS, umožňuje procházení a prohledávání zpráv bez nutnosti skládat pokročilé vyhledávání.”

9,048 COVID Vaccine Related Deaths / 18,554 Total Deaths
26,818 COVID Vaccine Related Hospitalizations / 104,297 Total Hospitalizations
438,440 COVID Vaccine Adverse Event Reports

Teodor
Návštěvník
Teodor

Otazka je, kdo zemrel ale urcite nikdo z vrchnosti.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Ze zdroje:
Na pitvu těla mladé ženy, která bude provedena v úterý, čeká Gianluigi Zona, ředitel neurochirurgické a neurotraumatologické kliniky nemocnice San Martino v Janově, aby se vyjádřil pro La Stampa: „Ještě nikdy jsem neviděl mozek zmenšený za těchto podmínek tak rozsáhlou a závažnou trombózou.“
Kdyby pitval Merklovou, Lejnovou, langsadlovou nebo Pekarovou a jine, nenasel by vubec zadny mozek, ani jeho zbytky.

Vladimir81
Návštěvník
Vladimir81

Ústavní právník Jan Wintr zrekapituloval seznam rozsudků, které byly postupně za necelé dva měsíce označeny NSS za nezákonné: „Máme konec června, tak jsem si udělal malou rekapitulaci. Vyšlo mi, že Nejvyšší správní soud od 14. dubna využil své pravomoci podle pandemického zákona a konstatoval nezákonnost mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví celkem 24krát.“

6 Ao 21/2021 z 30. 6. 2021 – diskriminace lidí s protilátkami
8 Ao 7/2021 z 29. 6. 2021 – nezákonnost omezení vstupu do prostor, účasti na schůzích a provozoven služeb
6 Ao 6/2021 z 28. 6. 2021 – testování zaměstnanců malých podniků neodůvodněné
6 Ao 7/2021 z 28. 6. 2021 – testování zaměstnanců malých podniků neodůvodněné
9 Ao 10/2021 z 24. 6. 2021 – nezákonnost omezení heren a kasin
8 Ao 16/2021 z 23. 6. 2021 – nezákonnost zavření středních škol, ministr není diktátor
8 Ao 6/2021 z 22. 6. 2021 – nezákonnost omezení maloobchodu zákazem přítomnosti lidí
2 Ao 3/2021 z 22. 6. 2021 – nezákonnost rotační výuky základních škol
6 Ao 24/2021 ze 17. 6. 2021 – neodůvodněný zákaz nočního prodeje
4 Ao 1/2021 ze 17. 6. 2021 – nezákonnost zavření mateřských škol, chybné čtení § 69 odst. 1 písm. b)
9 Ao 11/2021 ze 16. 6. 2021 – nezákonnost zavření provozoven služeb
9 Ao 7/2021 ze 16. 6. 2021 – neodůvodněný zákaz nočního prodeje
10 Ao 12/2021 z 11. 6. 2021 – neodůvodněný příkaz nosit respirátor, mechanické kopírování odůvodnění
8 Ao 15/2021 z 9. 6. 2021 – nezákonnost zavření sportovišť, posiloven a fitness center
9 Ao 3/2021 z 3. 6. 2021 – nezákonnost zavření mateřských a základních škol
10 Ao 2/2021 z 2. 6. 2021 – nezákonnost zavření mateřských a základních škol
8 Ao 11/2021 z 1. 6. 2021 – nezákonnost uzavření restaurací
8 Ao 14/2021 z 28. 5. 2021 – neodůvodněný zákaz vleků a lanovek
7 Ao 6/2021 z 27. 5. 2021 – neodůvodněný příkaz nosit respirátor
6 Ao 22/2021 z 21. 5. 2021 – nezákonnost uzavření restaurací, výtka vůči zjevně nezákonným opatřením
8 Ao 4/2021 z 20. 5. 2021 – neodůvodněný zákaz nočního prodeje
3 Ao 3/2021 z 11. 5. 2021 – testování OSVČ neodůvodněné, důrazná výtka vůči odůvodňování
6 Ao 11/2021 z 22. 4. 2021 – nezákonnost zákazu shromáždění, náboženských akcí a omezení vstupu na schůze a do vnitřních prostor
8 Ao 1/2021 ze 14. 4. 2021 – testování zaměstnanců neodůvodněné
„Rozsah možností zakazovat, přikazovat či omezovat, kontrolovat a vynucovat sankcemi je nebývalý. Právě pro jejich povahu mohou být používána jen na nezbytnou dobu a v nezbytném (osobním, územním, sektorovém) rozsahu.”
Josef Baxa, soudce

Dan
Návštěvník
Dan

Je tam chyba – celkový počet je 25 – viz:
Zatím poslední zrušení padlo 2. července. Opatření ministerstva zdravotnictví z 19. května umožňovalo vstup na zahrádky restaurací, do hotelů, saun, welness center, solných jeskyní či bazénů jen testovaným a očkovaným.
Od pátku 9. července už ale platí zase nová opatření. Lidé, kteří byli 22 dní po první dávce očkování pokládáni za bezinfekční, se od pátku musí opět prokazovat na akcích a v zařízeních negativním testem. Za bezinfekční jsou opět považováni až 14 dní po druhé dávce vakcíny proti koronaviru. Vzhledem k předchozímu vývoji se dá očekávat, že i toto opatření bude napadeno u soudu.

Karolina
Návštěvník
Karolina

Něco málo k té “Deltě” : žádný PCR ani jiný test neumí detekovat žádné mutace, ani varianty. Žádný test takto nefunguje, ani na to není vyroben. Totiž, i kdyby PCR test uměl detekovat nějakou “Deltu”, tak by přece museli vyházet všechny testy, které již kolují po světě a vydat nové, upravené tak, aby nějakou “Deltu” vůbec uměly rozeznat. Je to prostě všechno jedna velká lež.