KSČM může potopit vznikající vládu Andreje Babiše, na stole komunistů se objevily...

KSČM může potopit vznikající vládu Andreje Babiše, na stole komunistů se objevily požadavky alternativy na skoncování s navyšováním počtů českých žoldáků v amerických misích pod hlavičkou NATO ve světě! Náhlá změna postojů KSČM vyplývá z děsivé analýzy volební dynamiky, která ukazuje, že komunisté ztrácí voliče stejně jako ČSSD! Hamáček i Babiš jsou v šoku, tohle nečekali!

KSČM může potopit vznikající vládu Andreje Babiše, na stole komunistů se objevily požadavky alternativy na skoncování s navyšováním počtů českých žoldáků v amerických misích pod hlavičkou NATO ve světě! Náhlá změna postojů KSČM vyplývá z děsivé analýzy volební dynamiky, která ukazuje, že komunisté ztrácí voliče stejně jako ČSSD! Hamáček i Babiš jsou v šoku, tohle nečekali!

Tak to pomalu vypadá, že KSČM poslouchala můj páteční pořad na Svobodném vysílači CS, kde jsem hovořil o konci neoliberalismu v Evropě a o tom, jaké důsledky to bude mít pro tradiční politické strany, které tento proces nepochopí a neporozumí mu. KSČM totiž koncem uplynulého víkendu přišla s překvapivým krokem, protože položila na stůl ultimativní požadavek, že nepodpoří menšinovou vládu Hnutí ANO a ČSSD, pokud vládní program bude obsahovat alianční závazek navyšování počtů českých vojáků pro zahraniční americké mise pod hlavičkou NATO [1]. Tento náhlý požadavek vyvolal šok a rozčarování jak v Hnutí ANO, tak zejména v ČSSD. A američtí podpindos okamžitě vyletěli do pozoru a v jejich čele Jan Hamáček, předseda ČSSD, který dnes prohlásil, že kvůli podpoře od komunistů “spojence” neodepíše. Pod takovou změnu vládního programu by se tedy ČSSD nepřipojila a vznik vlády je tak znovu nejasný.

Armáda ČR.

Přitom ČSSD argumentuje tím, že komunisté měli dlouhou dobu na to, aby tento požadavek padl na stůl mnohem dříve, a že navyšování počtů českých vojáků bylo s komunisty projednáváno v rámci aliančních závazků, které jsou v programovém prohlášení vlády ukotveny. Před několika týdny s tím KSČM neměla problém, ale teď najednou je zde odpor a blok. K čemu došlo?

Za všechno mohou poslední dny a týdny, které z mnoha zdrojů a průzkumů ukazují velmi děsivý a setrvalý proces, který se prohlubuje. Zatímco Andrej Babiš neustále válcuje volební preference, tak současně s tím jeho Hnutí ANO vykrádá sociální programové body z volebních programů jak ČSSD, tak i KSČM. A ty průzkumy, jakkoliv jim nemusíme zcela věřit, ukazují jeden nezvratný proces: levicové i pravicové tradiční strany končí a propadají se ve volebním elektorátu. Hovořil jsem o tom na rádiu, že zatímco globalistické projekty, jako je Hnutí ANO a také Piráti, neustále posilují, sice lehce a pomalu, ale ten proces je zcela evidentní, tak naopak tradiční strany mají problém získat dynamický nástup a odmazat náskok Andreje Babiše a jeho hnutí ANO.

Andrej Babiš se stane hrobařem tradičních politických stran a komunistům to začalo docházet

K čemu se schyluje, to je následující a velmi nebezpečný proces, který by si měli komunisté i socialisté z ČSSD dobře uvědomit: Andrej Babiš není politik, nebyl a nebude. Jeho pozice je v roli nikoliv politika, ale státního manažera, který bude stát řídit nikoliv na ideových základech, ale na základech profitu. Andrej Babiš dnes a denně dokazuje, že dokáže dělat pravicovou i levicovou politiku současně, dokáže jeden den podporovat americké neocony a hned druhý den spolupracovat s Milošem Zemanem a Ruskem. Podle toho, co v ten který den je zrovna z hlediska státního managementu výhodnější. Reálně proto hrozí, že Hnutí ANO vyzobe a vykrade volební programy ČSSD, KSČM, ODS, TOP09 a KDU-ČSL, realizuje části těchto programů ad-hoc napříč podporou sněmovny a veškeré úspěchy sklidí u voličů Andrej Babiš. A k čemu dojde po 4 letech?

Andrej Babiš a Jens Stoltenberg v centrále NATO.

Přijdou další volby a voliči tradičních stran zjistí, že jejich volební cíle nesplnily tradiční politické strany, které dříve volili, ale splnil je Andrej Babiš a jeho Hnutí ANO. Všechno máme, všechno dodáme, nízké ceny, vysoká kvalita. Nakupujte u nás, těšíme se na vaši další návštěvu. Váš Andrej!” Přesně takto bude potom moci státní manažer Babiš “prodávat” své vládní úspěchy a voliči zjistí, že je dobrý manažer, protože to umí “zmanažovat”, protože není politik a prostě maká. A proto voliči nebudou mít už důvod volit tradiční strany jako KSČM nebo ČSSD, protože všechno zařídí a všechno vyřeší Národní fronta Andreje Babiše v podobě jeho Hnutí ANO. Když totiž máte stranu, jejíž šéf šel do politiky ne kvůli politickým ideálům, ale kvůli businessu, tak nemůžete očekávat, že se začne chovat jako politik. Ne, bude se dál chovat jako manažer v supermarketu!

Státní manažer Babiš bude voličům prodávat Krista i Marxův Kapitál, rohlíky, kuřata i celoživotní hypotéky. A lidé mu budou líbat ruce. Národní fronta na neomarxistický způsob!

Přesně a doslova jako ve velkém supermarketu, kde manažer sleduje, co lidi chtějí. Lidé chtějí jogurty, a tak jim dáme jogurty na akci. Lidé ale nekupují ovesné vločky, tak je stáhneme z nabídky. Když si půjdete koupit ovesné vločky, máte smůlu, lidi to nekupují, takže to nemáme. Sorry jako! Andrej Babiš uvažuje stejně. Před volbami lidé nechtěli, aby lithium padlo do australských rukou. A tak Andrej Babiš vyrazil do boje za lithium. Několik měsíců předtím mu to bylo jedno.

Jenže stejně tak Babiš ví, že lidé chtějí placené první 3 dny nemocenské, a tak to schválí, nemá s tím problém. Lidé to chtějí, ne? Málokdo ví, že tohle je hlavní bod z volebního programu ČSSD, ale kdo si toho všimne z voličů, když se tím pochlubí Andrej Babiš, že on to schválí? Bude to přece “jeho” vláda, která to schválí! A tak bychom mohli pokračovat. Proto tyto procesy vedou k tomu, o čem jsem mluvil v pátek na rádiu. V Evropě končí model amerického neoliberalismu a nastupuje novodobý model neomarxismu, což je pouze převlečený model trockismu, tedy komunismu pod pevnou vládou nadnárodní internacionály, rozuměj dnes Bruselu.

Demonstrace proti NATO v Praze.

Všechno všem! Levičák, pravičák, křesťan, ateista, běloch, černoch, adamita, sodomita, éto vsjo róvno! Barevné a duhové politické Hnutí ANO zastřeší všechny třídy ve společnosti, jako kdysi Národní fronta. A právě proto Hnutí ANO neoslabuje a naopak posiluje, protože globalizace v ČR je objektivní proces a rozpad neoliberální společnosti, která byla postavena na tradičních politických stranách, je v plném proudu. Komunisté si zřejmě zavčas uvědomili, že se musí honem rychle a na poslední chvíli vzpamatovat, protože by mohli dopadnout podobně jako ČSSD.

Komunisté by mohli začít ztrácet více voličů, protože Andrej Babiš bude přetahovat voliče všech stran. KSČM se proto musí jasně profilovat a odlišit od Hnutí ANO před voliči, a tím nejjasnějším odlišením je postoj vůči NATO. To je právě ten hlavní prubířský kámen a lakmusový papírek v jednom, který odlišuje Hnutí ANO od KSČM. Andrej Babiš nepůjde proti NATO, protože je silně ovládaný americkými elitami. To je zcela zjevně vidět, drží ho silně pod krkem, zatím ale není jasné, co na Andreje Babiše mají, a rozhodně to není Čapí hnízdo.

Komunisté zjistili na poslední chvíli, že jim Babiš může vykopat hrob s jejich vlastní pomocí. ČSSD je na tom hůř, ta dosud nepochopila, uprostřed jakého procesu se strana ocitla

Pokud by KSČM vyslovila důvěru Babišově vládě a ve volebním programu by zůstal závazek vlády k navyšování počtů vojáků AČR do zahraničních misí NATO, potom by to byla pro KSČM sebevražda. Voliči KSČM by potom obžalovali vedení vlastní strany z ideové vlastizrady, protože komunisté by tím de facto vyslovili souhlas s tím, aby Andrej Babiš a jeho vláda navyšovala vojenské počty v cizině, přičemž jde o americké operace, pod velením americké armády, a to platí jak o Afghánistánu, tak o Pobaltí. Všude těmto operacím velí vrchní velitelství amerických ozbrojených sil. Komunisté se nemohou pod něco takového podepsat, to by je zničili a zlikvidovalo. Co je ovšem znepokojivé, že to KSČM zjistila až teprve nyní, a předtím jí to nevadilo a jednání s Hnutím ANO ohledně programu vlády proběhlo a komunisté v minulých týdnech žádné problémy s navyšováním počtů vojáků do misí neměli.

Jan Hamáček a Jiří Zimola (oba z ČSSD) a Andrej Babiš. Socialisté netuší, do jakého svazku se právě upsali.

Změna nastala až tento týden. A důvod je jasný, komunisté pochopili, k čemu se schyluje v celé Evropě. K nasunování modelu trockismu pod maskou neomarxistické Evropy s nadnárodním vedením a s dosazením státních manažerů do jednotlivých zemí EU. Zániky tradičních partají, jako je i ta komunistická, byly nastartovány. Záchrana je možná pro tyto strany jen v případě, že pochopí nutnost změny politického myšlení. Nikdo už nestojí o neoliberalismus, nyní rozhodují o Evropě globalisté, kteří budou v Evropě šířit tvrdý neomarxismus. A ten půjde po krku americkým neoconům a americké ozbrojené moci. Andrej Babiš zatím plní roli “tandemčíka” pro chráněnce globalistů Miloše Zemana, ale v určité chvíli se globalisté Andreje Babiše zbaví, pokud by hrozilo, že udělá z ČR americké dominium v Evropě podobně, jako se o to pokouší Američané v Polsku. V Praze něco takového nebude připuštěno, ale o tom až někdy jindy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jiří
Návštěvník
Jiří

KSČM byla stranou se stabilním členstvem i volebním elektorátem, protože jejich volební program, ať si zuřiví antikomunisté vyjí své mantry, byl a s výhradami stéle je stabilním volebním programem s rozumnou perspektivou pro dolní miliony. Jejich tragédie v této chvíli je, že vrchní velení KSČ i KSČM se stále už od sjezdu devětadvacátáho roku utápí v mocenských soubojích mezi jednotlivými frakcemi, které se jako psi perou o kost, a ani v této chvíli nepřestali. Pohlavní spojení s Babišem naštvalo tolik příznivců, že ten pokles preferenčních hlasů byl naprosto zákonitý. Naštvání postihlo i členskou základnu a tak soudruhům ubývají i členské příspěvky. Po 47 letech jsem poslal ÚV KSČM oznámení, že pro ideologickou zradu s nimi končím. Odpověď mě nepřekvapila: Politika je umění možného. Tedy jinými slovy: Spojíme se pragmaticky i s čertem (třídním nepřítelem), jímž Babiš bezpochyby je. Bohužel choroba nebyla vyléčena a uzdravení (katarze) na obzoru není. Znovu říkám BOHUŽEL.

JiH
Návštěvník
JiH

S tou KSČM je to poněkud jinak. Jednak byl odejít Jiří Dolejš, který krom trendu, který poměrně úspěšně prosazoval a ještě navíc, tu stranu a její pozice ve prospěch středového vidění překrucoval. Současný tandem vedení tuto zátěž sice nenese, ale stále dává přednost výsluní parlamentních možností, i když to znamená temno ve volební přízni. V té věci vojenských misí by se, při takové orientaci nic nezměnilo, nebýt bouřlivého tlaku pléna ÚV KSČM, možná i patrných nálad v členské základně. Pohříchu, tandem páně Filipa a jeho stínů jen těžko významně vybočí z technologií politických živnostníků. Jakápak to extremistická strana, že pane Fialo v čele ODS? Prostí konkurenti v boji o voliče. Nic víc, nic méně, vy všichni manipulátoři ve „velké“ politice.

Miro
Návštěvník
Miro

Také jsem tomu všehoschopnému zlodějíčkovi skočil na špek. Pryč s Babišem!

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Pane VK, prosím, pokud k tomu mohu vyjádřit svůj názor – když popisujete vize nepřítele, nečiňte to způsobem, jako by to již byla reálná pravda (navíc líbezná), mělo by být více zdůrazněno že je to “jen” jejich představa a že to tak nakonec být nemusí, pokud se lidé začnou zajímat o skutečný stav věcí a o to, kam spolu s tímto státem (zatím ještě, snad to tak i zůstane) směřují. To proto, že pokud svým příliš expresivním popisem manažerských vizí globalistů nějaké lidi zmatete (přičemž významná část lidí ma tendenci “plout s davem”), tak tím šlapete především sami po své práci, a to by byla věčná škoda, protože jinak ji děláte velmi dobře.

Děkuji.

Jarek
Návštěvník
Jarek

PP co si myslíte o Eurovizi , vyhrála Židovka s hroznou písničkou a od kdy je Izrael v Evropě , když tedy ,, Eurovize,, Děkuji.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Tam už “Euro” nehraje roli, ale spíš jen ty “vize”
Izrael by byl rád součástí EU, protože potom by jsme se museli jít nechat pozabíjet za jeho zájmy, kdyby byl napadený muslimem!
Já ale zastávám názor, že kdo si co navařil, ať si i sám i vyžere!
Nehledě na to, že Čechoslováci mu pomohli až moc, protože by dnes už neexistoval, ….. a jak se nám za to všechno odvděčil?
Že si u nás zřídil kasína a udělal nešťastné lidi, když tam prohráli své existence???
Jinak o ničem nevím, v čem tkví jeho vděk, o kterém tak stále mluví, jak je nám vděčný?!
Za vděk si nic nekoupíme!
Toho mám plnou půdu za celý život.

Jan
Návštěvník
Jan

Co jiného jste čekal?
Pozitivní vzory třeba lidu vštěpovat každý den zas a znovu i kdyby u toho měli všichni zvracet, jak notorik po antabusu na houpacím koni, protože jde o nejvyšší dobro.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Co si myslím o Eurovizi – ta soutěž měla možná někdy nějakou úroveň, dneska už je to jenom show kolísavé úrovně a přehlídka exotů. A od té doby, co tam kromě diváckého hlasování přidali tzv. porotu, která ovlivňuje výsledky a podle potřeby organizátorů jedny interprety sráží a druhé vyzdvihuje podle klíče, který nemá s hudební úrovní nic společného, tak to začíná připomínat festival politické písně.

Centroeuropan
Návštěvník
Centroeuropan

Jednoznačný súhlas s názorom o súčasnej úrovni písničkovej Eurovízie. Kde sú časy, keď víťazná skladba znela prinajmenšom týždeň denno-denne z rádií. Dnes súťaž vyhrávajú exoti typu “ženy s bradou” a naozaj sa zdá, že vyhrávajú takí, pre ktorých je to vopred prichystané… Dnes by sa asi nepresadila ani ABBA v najlepších rokoch…

Jeseter
Návštěvník
Jeseter

Ať si moc nevyskakují, nemají zdaleka vyhráno.V republice se jako lavina začíná šířit odpor proti Americe, Eu, Nato a vraždícím černým migrantům.Lidé se začínají připravovat a organitovat.

Iva
Návštěvník
Iva

A to je dobře.

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

To je pravda jen do určité míry, protože i s odporem a nepokoji globalisté ve svých plánech počítají – umí “si dav povodit”, jsou na to připravení, vizte Ukrajina atd.

Je potřeba jít střední cestou, tj. nejít do žádného extrému ani na jedné straně portfolia možností (globalisté chtějí buď tuhou totalitu, nebo bezútěšný “imigrantský” maxichaos), ale přesto si stát neústupně za svými hodnotami a získávat lepší pozice. Rusové by mohli vyprávět.

J.V.
Návštěvník
J.V.

Dej Buh, ze tomu tak je, nebo bude.

neo
Návštěvník
neo

Asi žiji někde jinde! Lidi kolem zajímá jen konzum, mít co nejnovější mobil na který čumí 150x za den, ty starší zajímají hlavně slevy v Kaufu, movitější zase kam na dovolenou! Doporučoval bych všem, kteří byli v 89 cinkat na náměstích aby se znovu sešli. Jen by si měli místo cinkání navzájem nakopat…..

Jaris
Návštěvník
Jaris

Neo, neni treba kopat do obycejnych lidi. Vzdyt to ceske sebevedomi je uz tak male. Naopak, je treba ceskemu narodu dodavat sebevedomi. Odmalicka nam vtloukali ve skolachdo hlav, ze jsme maly narod, ze nic sami nezmuzeme, pricemz to vubec neni pravda. Takovy Island si s lotry, kteri je chteli okrast, poradil. Nenechali si to libit a Cesi by se jejich prikladem meli ridit. Ti lide, co cinkali klici byli sproste podvedeni. Cesi jsou strasne duverivy narod a kdejaky tluchuba je podvede, aniz by od nej cekali ranu pod pas. Takova velkozlodejna za bileho dne se nestala nikdy v ceske historii, jako se stala po prevratu socialisticke vlady v 90.letech.
I ja jsem V. Bombardakovi skocila na spek. Za cas jsem prisla na to, ze ochlasta kulisak je ‘blbej jak tago’ , podvodnik a zradce. Verim, ze dnes vetsina lidi, co cinkali klicemi, to vi dnes take. Reseni, jak z tehle slamastyky je opet znarodneni velkych podniku.
Osobne neznam zadneho Cecha, ktery je spokojeny se soucasnou ne/vladou.

Jan Vok
Návštěvník
Jan Vok

Můj kolega myslivec si šel prodloužit papíry na své braně. Dal se s úřednicí do řeči a ta mu zdělila, že by nevěřil, jak se v dnešních dnech národ ozbrojuje. Toš tak.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Imigranti z vydrancovaných zemí nemají co dělat U NÁS DOMA!
Je potřeba VYSVĚTLOVAT a OPAKOVAT NEUSTÁLE NAŠIM DĚTEM , i všem známým, na potkání, že MY, ČEŠI, MORAVÁCI, SLOVÁCI, A SLOVANÉ VŮBEC, N I K O M U N I C N E D L U Ž Í M E !!!
RádobytakySoudruzi zaprodaní ve Vládě NAŠÍ země se snaží nám namlouvat, že MY MUSÍME pomáhat vydrancovaným na pochodu …
NENÍ TO PRAVDA! MY jsme NIKDY NIKOHO NEOKUPOVALI, NEKOLONIZOVALI, NEDRANCOVALI A NEVYCUCÁVALI! Naopak jsme vždy – i za totáče, I v rámci našich skromných možností, všem POMÁHALI! Prvního napadení jsme se dopustili až z rozkazu naší zemi velícího útočného paktu NATO “humanitním bombardováním” Madly s Havlem!

Kosovo a Srbsko jsou jediné země, kterým (ne vlastní vinou) dlužíme omluvu a pomoc.
NAŠE DĚTI NESMÍ TRPĚT POCITEM VINY ZA ZVĚRSTVA, SE KTERÝMI MY NEMÁME NIC SPOLEČNÉHO!
Musí vědět KDO jsou praví viníci rozvracení cizích zemí, a také ti, kteří jediní JIM DLUŽÍ nápravu jejich situace – tedy všechny bývalé i současné koloniální země v čele s Anglií, USA, Francií, Holandskem, Dánskem, Španělskem, Itálií, a Římem.
Ti jediní dluží, a mají tedy VRACET!
NE MY!

Pravdou je, že jediní, kteří se upsali “naplnit kvóty” Bruselských, a tvrdí nám že za NÁS, si to podepsali samovolně – za svoje palmare, a tedy musí plnit – jinak je po nich!
Pokud si ovšem MY toto nenecháme líbit, bude po nich stejně!
I těm je potřeba připomínat denně a na potkání, kde je jejich místo, a jaké jsou jejich pravomoci, ke kterým jsme je MY, Lid České Republiky, zmocnili!

okal
Návštěvník
okal

Pěkná blbost !

Bubla
Návštěvník
Bubla

Omyl, pěkná bublost 🙂

Je třeba se bránit NATu a islámu.
Návštěvník
Je třeba se bránit NATu a islámu.
Krymský most
Návštěvník
Krymský most

27 měsíců stavby ve 3 minutách: https://www.youtube.com/watch?v=hDbR-_tEmr4

sibolet
Návštěvník
sibolet

nějak mi chybí sto let výstavby nuselského mostu v deseti minutách..