KSČM může potopit vznikající vládu Andreje Babiše, na stole komunistů se objevily...

KSČM může potopit vznikající vládu Andreje Babiše, na stole komunistů se objevily požadavky alternativy na skoncování s navyšováním počtů českých žoldáků v amerických misích pod hlavičkou NATO ve světě! Náhlá změna postojů KSČM vyplývá z děsivé analýzy volební dynamiky, která ukazuje, že komunisté ztrácí voliče stejně jako ČSSD! Hamáček i Babiš jsou v šoku, tohle nečekali!

KSČM může potopit vznikající vládu Andreje Babiše, na stole komunistů se objevily požadavky alternativy na skoncování s navyšováním počtů českých žoldáků v amerických misích pod hlavičkou NATO ve světě! Náhlá změna postojů KSČM vyplývá z děsivé analýzy volební dynamiky, která ukazuje, že komunisté ztrácí voliče stejně jako ČSSD! Hamáček i Babiš jsou v šoku, tohle nečekali!

Tak to pomalu vypadá, že KSČM poslouchala můj páteční pořad na Svobodném vysílači CS, kde jsem hovořil o konci neoliberalismu v Evropě a o tom, jaké důsledky to bude mít pro tradiční politické strany, které tento proces nepochopí a neporozumí mu. KSČM totiž koncem uplynulého víkendu přišla s překvapivým krokem, protože položila na stůl ultimativní požadavek, že nepodpoří menšinovou vládu Hnutí ANO a ČSSD, pokud vládní program bude obsahovat alianční závazek navyšování počtů českých vojáků pro zahraniční americké mise pod hlavičkou NATO [1]. Tento náhlý požadavek vyvolal šok a rozčarování jak v Hnutí ANO, tak zejména v ČSSD. A američtí podpindos okamžitě vyletěli do pozoru a v jejich čele Jan Hamáček, předseda ČSSD, který dnes prohlásil, že kvůli podpoře od komunistů “spojence” neodepíše. Pod takovou změnu vládního programu by se tedy ČSSD nepřipojila a vznik vlády je tak znovu nejasný.

Armáda ČR.

Přitom ČSSD argumentuje tím, že komunisté měli dlouhou dobu na to, aby tento požadavek padl na stůl mnohem dříve, a že navyšování počtů českých vojáků bylo s komunisty projednáváno v rámci aliančních závazků, které jsou v programovém prohlášení vlády ukotveny. Před několika týdny s tím KSČM neměla problém, ale teď najednou je zde odpor a blok. K čemu došlo?

Za všechno mohou poslední dny a týdny, které z mnoha zdrojů a průzkumů ukazují velmi děsivý a setrvalý proces, který se prohlubuje. Zatímco Andrej Babiš neustále válcuje volební preference, tak současně s tím jeho Hnutí ANO vykrádá sociální programové body z volebních programů jak ČSSD, tak i KSČM. A ty průzkumy, jakkoliv jim nemusíme zcela věřit, ukazují jeden nezvratný proces: levicové i pravicové tradiční strany končí a propadají se ve volebním elektorátu. Hovořil jsem o tom na rádiu, že zatímco globalistické projekty, jako je Hnutí ANO a také Piráti, neustále posilují, sice lehce a pomalu, ale ten proces je zcela evidentní, tak naopak tradiční strany mají problém získat dynamický nástup a odmazat náskok Andreje Babiše a jeho hnutí ANO.

Andrej Babiš se stane hrobařem tradičních politických stran a komunistům to začalo docházet

K čemu se schyluje, to je následující a velmi nebezpečný proces, který by si měli komunisté i socialisté z ČSSD dobře uvědomit: Andrej Babiš není politik, nebyl a nebude. Jeho pozice je v roli nikoliv politika, ale státního manažera, který bude stát řídit nikoliv na ideových základech, ale na základech profitu. Andrej Babiš dnes a denně dokazuje, že dokáže dělat pravicovou i levicovou politiku současně, dokáže jeden den podporovat americké neocony a hned druhý den spolupracovat s Milošem Zemanem a Ruskem. Podle toho, co v ten který den je zrovna z hlediska státního managementu výhodnější. Reálně proto hrozí, že Hnutí ANO vyzobe a vykrade volební programy ČSSD, KSČM, ODS, TOP09 a KDU-ČSL, realizuje části těchto programů ad-hoc napříč podporou sněmovny a veškeré úspěchy sklidí u voličů Andrej Babiš. A k čemu dojde po 4 letech?

Andrej Babiš a Jens Stoltenberg v centrále NATO.

Přijdou další volby a voliči tradičních stran zjistí, že jejich volební cíle nesplnily tradiční politické strany, které dříve volili, ale splnil je Andrej Babiš a jeho Hnutí ANO. Všechno máme, všechno dodáme, nízké ceny, vysoká kvalita. Nakupujte u nás, těšíme se na vaši další návštěvu. Váš Andrej!” Přesně takto bude potom moci státní manažer Babiš “prodávat” své vládní úspěchy a voliči zjistí, že je dobrý manažer, protože to umí “zmanažovat”, protože není politik a prostě maká. A proto voliči nebudou mít už důvod volit tradiční strany jako KSČM nebo ČSSD, protože všechno zařídí a všechno vyřeší Národní fronta Andreje Babiše v podobě jeho Hnutí ANO. Když totiž máte stranu, jejíž šéf šel do politiky ne kvůli politickým ideálům, ale kvůli businessu, tak nemůžete očekávat, že se začne chovat jako politik. Ne, bude se dál chovat jako manažer v supermarketu!

Státní manažer Babiš bude voličům prodávat Krista i Marxův Kapitál, rohlíky, kuřata i celoživotní hypotéky. A lidé mu budou líbat ruce. Národní fronta na neomarxistický způsob!

Přesně a doslova jako ve velkém supermarketu, kde manažer sleduje, co lidi chtějí. Lidé chtějí jogurty, a tak jim dáme jogurty na akci. Lidé ale nekupují ovesné vločky, tak je stáhneme z nabídky. Když si půjdete koupit ovesné vločky, máte smůlu, lidi to nekupují, takže to nemáme. Sorry jako! Andrej Babiš uvažuje stejně. Před volbami lidé nechtěli, aby lithium padlo do australských rukou. A tak Andrej Babiš vyrazil do boje za lithium. Několik měsíců předtím mu to bylo jedno.

Jenže stejně tak Babiš ví, že lidé chtějí placené první 3 dny nemocenské, a tak to schválí, nemá s tím problém. Lidé to chtějí, ne? Málokdo ví, že tohle je hlavní bod z volebního programu ČSSD, ale kdo si toho všimne z voličů, když se tím pochlubí Andrej Babiš, že on to schválí? Bude to přece “jeho” vláda, která to schválí! A tak bychom mohli pokračovat. Proto tyto procesy vedou k tomu, o čem jsem mluvil v pátek na rádiu. V Evropě končí model amerického neoliberalismu a nastupuje novodobý model neomarxismu, což je pouze převlečený model trockismu, tedy komunismu pod pevnou vládou nadnárodní internacionály, rozuměj dnes Bruselu.

Demonstrace proti NATO v Praze.

Všechno všem! Levičák, pravičák, křesťan, ateista, běloch, černoch, adamita, sodomita, éto vsjo róvno! Barevné a duhové politické Hnutí ANO zastřeší všechny třídy ve společnosti, jako kdysi Národní fronta. A právě proto Hnutí ANO neoslabuje a naopak posiluje, protože globalizace v ČR je objektivní proces a rozpad neoliberální společnosti, která byla postavena na tradičních politických stranách, je v plném proudu. Komunisté si zřejmě zavčas uvědomili, že se musí honem rychle a na poslední chvíli vzpamatovat, protože by mohli dopadnout podobně jako ČSSD.

Komunisté by mohli začít ztrácet více voličů, protože Andrej Babiš bude přetahovat voliče všech stran. KSČM se proto musí jasně profilovat a odlišit od Hnutí ANO před voliči, a tím nejjasnějším odlišením je postoj vůči NATO. To je právě ten hlavní prubířský kámen a lakmusový papírek v jednom, který odlišuje Hnutí ANO od KSČM. Andrej Babiš nepůjde proti NATO, protože je silně ovládaný americkými elitami. To je zcela zjevně vidět, drží ho silně pod krkem, zatím ale není jasné, co na Andreje Babiše mají, a rozhodně to není Čapí hnízdo.

Komunisté zjistili na poslední chvíli, že jim Babiš může vykopat hrob s jejich vlastní pomocí. ČSSD je na tom hůř, ta dosud nepochopila, uprostřed jakého procesu se strana ocitla

Pokud by KSČM vyslovila důvěru Babišově vládě a ve volebním programu by zůstal závazek vlády k navyšování počtů vojáků AČR do zahraničních misí NATO, potom by to byla pro KSČM sebevražda. Voliči KSČM by potom obžalovali vedení vlastní strany z ideové vlastizrady, protože komunisté by tím de facto vyslovili souhlas s tím, aby Andrej Babiš a jeho vláda navyšovala vojenské počty v cizině, přičemž jde o americké operace, pod velením americké armády, a to platí jak o Afghánistánu, tak o Pobaltí. Všude těmto operacím velí vrchní velitelství amerických ozbrojených sil. Komunisté se nemohou pod něco takového podepsat, to by je zničili a zlikvidovalo. Co je ovšem znepokojivé, že to KSČM zjistila až teprve nyní, a předtím jí to nevadilo a jednání s Hnutím ANO ohledně programu vlády proběhlo a komunisté v minulých týdnech žádné problémy s navyšováním počtů vojáků do misí neměli.

Jan Hamáček a Jiří Zimola (oba z ČSSD) a Andrej Babiš. Socialisté netuší, do jakého svazku se právě upsali.

Změna nastala až tento týden. A důvod je jasný, komunisté pochopili, k čemu se schyluje v celé Evropě. K nasunování modelu trockismu pod maskou neomarxistické Evropy s nadnárodním vedením a s dosazením státních manažerů do jednotlivých zemí EU. Zániky tradičních partají, jako je i ta komunistická, byly nastartovány. Záchrana je možná pro tyto strany jen v případě, že pochopí nutnost změny politického myšlení. Nikdo už nestojí o neoliberalismus, nyní rozhodují o Evropě globalisté, kteří budou v Evropě šířit tvrdý neomarxismus. A ten půjde po krku americkým neoconům a americké ozbrojené moci. Andrej Babiš zatím plní roli “tandemčíka” pro chráněnce globalistů Miloše Zemana, ale v určité chvíli se globalisté Andreje Babiše zbaví, pokud by hrozilo, že udělá z ČR americké dominium v Evropě podobně, jako se o to pokouší Američané v Polsku. V Praze něco takového nebude připuštěno, ale o tom až někdy jindy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

209 Komentářů o "KSČM může potopit vznikající vládu Andreje Babiše, na stole komunistů se objevily požadavky alternativy na skoncování s navyšováním počtů českých žoldáků v amerických misích pod hlavičkou NATO ve světě! Náhlá změna postojů KSČM vyplývá z děsivé analýzy volební dynamiky, která ukazuje, že komunisté ztrácí voliče stejně jako ČSSD! Hamáček i Babiš jsou v šoku, tohle nečekali!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000

  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miro
Návštěvník

Také jsem tomu všehoschopnému zlodějíčkovi skočil na špek. Pryč s Babišem!

kolemjdoucí
Návštěvník

Pane VK, prosím, pokud k tomu mohu vyjádřit svůj názor – když popisujete vize nepřítele, nečiňte to způsobem, jako by to již byla reálná pravda (navíc líbezná), mělo by být více zdůrazněno že je to “jen” jejich představa a že to tak nakonec být nemusí, pokud se lidé začnou zajímat o skutečný stav věcí a o to, kam spolu s tímto státem (zatím ještě, snad to tak i zůstane) směřují. To proto, že pokud svým příliš expresivním popisem manažerských vizí globalistů nějaké lidi zmatete (přičemž významná část lidí ma tendenci “plout s davem”), tak tím šlapete především sami po své práci, a to by byla věčná škoda, protože jinak ji děláte velmi dobře.

Děkuji.

Jarek
Návštěvník

PP co si myslíte o Eurovizi , vyhrála Židovka s hroznou písničkou a od kdy je Izrael v Evropě , když tedy ,, Eurovize,, Děkuji.

vlk samotář
Návštěvník

Tam už “Euro” nehraje roli, ale spíš jen ty “vize”
Izrael by byl rád součástí EU, protože potom by jsme se museli jít nechat pozabíjet za jeho zájmy, kdyby byl napadený muslimem!
Já ale zastávám názor, že kdo si co navařil, ať si i sám i vyžere!
Nehledě na to, že Čechoslováci mu pomohli až moc, protože by dnes už neexistoval, ….. a jak se nám za to všechno odvděčil?
Že si u nás zřídil kasína a udělal nešťastné lidi, když tam prohráli své existence???
Jinak o ničem nevím, v čem tkví jeho vděk, o kterém tak stále mluví, jak je nám vděčný?!
Za vděk si nic nekoupíme!
Toho mám plnou půdu za celý život.

Jan
Návštěvník

Co jiného jste čekal?
Pozitivní vzory třeba lidu vštěpovat každý den zas a znovu i kdyby u toho měli všichni zvracet, jak notorik po antabusu na houpacím koni, protože jde o nejvyšší dobro.

M.C.
Návštěvník

Co si myslím o Eurovizi – ta soutěž měla možná někdy nějakou úroveň, dneska už je to jenom show kolísavé úrovně a přehlídka exotů. A od té doby, co tam kromě diváckého hlasování přidali tzv. porotu, která ovlivňuje výsledky a podle potřeby organizátorů jedny interprety sráží a druhé vyzdvihuje podle klíče, který nemá s hudební úrovní nic společného, tak to začíná připomínat festival politické písně.

Centroeuropan
Návštěvník

Jednoznačný súhlas s názorom o súčasnej úrovni písničkovej Eurovízie. Kde sú časy, keď víťazná skladba znela prinajmenšom týždeň denno-denne z rádií. Dnes súťaž vyhrávajú exoti typu “ženy s bradou” a naozaj sa zdá, že vyhrávajú takí, pre ktorých je to vopred prichystané… Dnes by sa asi nepresadila ani ABBA v najlepších rokoch…

Jeseter
Návštěvník

Ať si moc nevyskakují, nemají zdaleka vyhráno.V republice se jako lavina začíná šířit odpor proti Americe, Eu, Nato a vraždícím černým migrantům.Lidé se začínají připravovat a organitovat.

Iva
Návštěvník

A to je dobře.

kolemjdoucí
Návštěvník

To je pravda jen do určité míry, protože i s odporem a nepokoji globalisté ve svých plánech počítají – umí “si dav povodit”, jsou na to připravení, vizte Ukrajina atd.

Je potřeba jít střední cestou, tj. nejít do žádného extrému ani na jedné straně portfolia možností (globalisté chtějí buď tuhou totalitu, nebo bezútěšný “imigrantský” maxichaos), ale přesto si stát neústupně za svými hodnotami a získávat lepší pozice. Rusové by mohli vyprávět.

J.V.
Návštěvník

Dej Buh, ze tomu tak je, nebo bude.

neo
Návštěvník

Asi žiji někde jinde! Lidi kolem zajímá jen konzum, mít co nejnovější mobil na který čumí 150x za den, ty starší zajímají hlavně slevy v Kaufu, movitější zase kam na dovolenou! Doporučoval bych všem, kteří byli v 89 cinkat na náměstích aby se znovu sešli. Jen by si měli místo cinkání navzájem nakopat…..

Jaris
Návštěvník

Neo, neni treba kopat do obycejnych lidi. Vzdyt to ceske sebevedomi je uz tak male. Naopak, je treba ceskemu narodu dodavat sebevedomi. Odmalicka nam vtloukali ve skolachdo hlav, ze jsme maly narod, ze nic sami nezmuzeme, pricemz to vubec neni pravda. Takovy Island si s lotry, kteri je chteli okrast, poradil. Nenechali si to libit a Cesi by se jejich prikladem meli ridit. Ti lide, co cinkali klici byli sproste podvedeni. Cesi jsou strasne duverivy narod a kdejaky tluchuba je podvede, aniz by od nej cekali ranu pod pas. Takova velkozlodejna za bileho dne se nestala nikdy v ceske historii, jako se stala po prevratu socialisticke vlady v 90.letech.
I ja jsem V. Bombardakovi skocila na spek. Za cas jsem prisla na to, ze ochlasta kulisak je ‘blbej jak tago’ , podvodnik a zradce. Verim, ze dnes vetsina lidi, co cinkali klicemi, to vi dnes take. Reseni, jak z tehle slamastyky je opet znarodneni velkych podniku.
Osobne neznam zadneho Cecha, ktery je spokojeny se soucasnou ne/vladou.

zvědavá matka
Návštěvník

Imigranti z vydrancovaných zemí nemají co dělat U NÁS DOMA!
Je potřeba VYSVĚTLOVAT a OPAKOVAT NEUSTÁLE NAŠIM DĚTEM , i všem známým, na potkání, že MY, ČEŠI, MORAVÁCI, SLOVÁCI, A SLOVANÉ VŮBEC, N I K O M U N I C N E D L U Ž Í M E !!!
RádobytakySoudruzi zaprodaní ve Vládě NAŠÍ země se snaží nám namlouvat, že MY MUSÍME pomáhat vydrancovaným na pochodu …
NENÍ TO PRAVDA! MY jsme NIKDY NIKOHO NEOKUPOVALI, NEKOLONIZOVALI, NEDRANCOVALI A NEVYCUCÁVALI! Naopak jsme vždy – i za totáče, I v rámci našich skromných možností, všem POMÁHALI! Prvního napadení jsme se dopustili až z rozkazu naší zemi velícího útočného paktu NATO “humanitním bombardováním” Madly s Havlem!

Kosovo a Srbsko jsou jediné země, kterým (ne vlastní vinou) dlužíme omluvu a pomoc.
NAŠE DĚTI NESMÍ TRPĚT POCITEM VINY ZA ZVĚRSTVA, SE KTERÝMI MY NEMÁME NIC SPOLEČNÉHO!
Musí vědět KDO jsou praví viníci rozvracení cizích zemí, a také ti, kteří jediní JIM DLUŽÍ nápravu jejich situace – tedy všechny bývalé i současné koloniální země v čele s Anglií, USA, Francií, Holandskem, Dánskem, Španělskem, Itálií, a Římem.
Ti jediní dluží, a mají tedy VRACET!
NE MY!

Pravdou je, že jediní, kteří se upsali “naplnit kvóty” Bruselských, a tvrdí nám že za NÁS, si to podepsali samovolně – za svoje palmare, a tedy musí plnit – jinak je po nich!
Pokud si ovšem MY toto nenecháme líbit, bude po nich stejně!
I těm je potřeba připomínat denně a na potkání, kde je jejich místo, a jaké jsou jejich pravomoci, ke kterým jsme je MY, Lid České Republiky, zmocnili!

okal
Návštěvník

Pěkná blbost !

Bubla
Návštěvník

Omyl, pěkná bublost 🙂

Je třeba se bránit NATu a islámu.
Návštěvník
Krymský most
Návštěvník

27 měsíců stavby ve 3 minutách: https://www.youtube.com/watch?v=hDbR-_tEmr4

sibolet
Návštěvník

nějak mi chybí sto let výstavby nuselského mostu v deseti minutách..

AntiSion
Návštěvník

ŽIDÉ V SOUDU VĚKŮ:
Židé se hnusí lidskému pokolení… Opovrhují vším, co je nám svaté, zatímco jim je dovoleno vše, co my považujeme za zločinné a bezbožné… Jsou tím nejničemnějším národem.
(Tacitus)
Mravy tohoto prokletého národa se již rozšířily do všech zemí; poražení vnutili své zákony vítězům.”
(Seneca)
Malý židovský národ si troufá stavět na odiv nesmiřitelnou nenávist vůči všem národům, vždy pověrčivý, vždy chtivý zmocnit se lstí majetku jiného, pokorný v neštěstí, zpupný v úspěchu. Židé jsou nejhorší ničemové, jací kdy špinili povrch této Země.
(Voltaire)
… Lid Boží … je zde tisíciletí, ale téměř od samého svého vzniku je parazitující rostlinou na kmenech ostatních národů: rod vychytralých zprostředkovatelů bezmála po celém světě, který přes veškerý útisk nikdy nezatoužil po své cti a své vlasti.
(Johann Gottfried von Herder)
V téměř všech zemích Evropy se současně rozprostírá mocný, nepřátelsky smýšlející stát, který je se všemi státy a národy v nepřetržité válce a jenž tak těžce doléhá na mnohé jejich příslušníky: tím státem je Židovstvo.
(Johann Gottlieb Fichte)
Přijde okamžik, kdy všechny národy, mezi nimiž Židé žijí, pochopí, že otázka zda nechat vše při starém nebo Židy vyhostit, je otázkou života a smrti.
(Ferenc Liszt)
V příběhu zkázy lidstva je Žid ztělesněním démona.
(Richard Wagner)
Židé jsou jako Židé v každém evropském státě cizinci a jako cizinci nejsou ničím jiným než nositeli rozkladu.
(Paul de Lagarde)
Až po nejvýše vzdělané kruhy společnosti nyní zaznívá jako z jedněch úst: „Židé jsou naším neštěstím.“
(Heinrich von Treitschke)
Na všech velkých katastrofách mého (francouzského) národa nesou vinu Židé. Bylo tomu tak i u všech ostatních národů a všechny budou nuceny se proti Židům bránit a chránit se před nimi.
(Henri de Rochefort)

Dr. Hack
Návštěvník
pzv
Návštěvník

K téme Izraela a jeho “übermensch” pohľadu na palestíncov. Z blogu Terezy Spencerovej. Odkazy na zdroje každej jednej vety sú v jej originálnom blogu:

http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/26276-ten-slavny-den-kdy-v-jeruzalem-skonila-palestina

“Mimochodem, od 30. března, kdy v pásmu Gazy započaly pravidelné páteční demonstrace, izraelští vojáci zabili nejméně sto Palestinců a zranili jich přes 10 5000. Se souhlasem většiny Izraelců a v zásadě na přímý rozkaz ministra obrany Avigdora Liebermana, podle něhož v pásmu Gazy žádní nevinní lidé nejsou. V zásadě i na popud ministra pro strategické plánování Gilada Erdana, podle něhož v Gaze nejsou žádné demonstrace, jen „nacistický hněv“. V zásadě také na popud ministra školství Naftaliho Bennetta, podle něhož je povinností „národního bezpečnostního aparátu“ zabíjet Palestince jako první, protože to jsou do jednoho samí nepřátelé a i jejich děti jsou „háďata“, které je třeba zabíjet také, jak už před časem vysvětlila pro změnu ministryně spravedlnosti Ayelet Shakedová. V zásadě i na popud izraelského hlavního rabína Jicchaka Josefa, který vyzval k etnickým čistkám proti „Nežidům“ a k zabíjení „ozbrojených“ Palestinců, byť by byli ozbrojeni jen kamenem nebo láhví. Týž rabín, mimochodem, před nedávnem označil černochy za „opice“, sekulární ženy kvůli jejich „neslušnému“ způsobu oblékání za „zvířata“, přičemž je podle něj úkolem všech „Nežidů“ v Izraeli sloužit Židům. V zásadě i na popud dalšího rabína, Ophira Wallase z Bnei David Military Mechina, podle něhož mají izraelští vojáci „biblickou povinnost“ vyhladit palestinský národ, ale neučiní tak jen v obavě z „masivní odplaty“. V zásadě i na popud rabína Josefa Pinta, hlavy globální organizace Mosdot Shuva Izrael, který před dvěma lety vyzval izraelskou armádu k vyhlazení „kmenů“ žijících na Izraelem okupovaných územích a k zabíjení jednoho Palestince „každou hodinu“. V zásadě na popud ministra pro zpravodajské služby Israele Katze, který vyzval k zabíjení protagonistů hnutí BDS…

Bílý dům se do této řady přidal a masakry posvětil: To, že izraelská armáda zabíjela Palestince po desítkách, je prý jen „propaganda“ Hamasu a Palestinců… “

Jaryn
Návštěvník

Tož včil jak s tej šlamastyky ven,P Pozorovatelko. Nemáte nějaků mapku, lebo aji graf? Pozoruji, že sračky ze senkrovny hore kopcom tečů.

Janaz
Návštěvník

Pani Spencerová je jasne tendenčná, celý článok vyznieva v duchu “chudáci palestínčania”. Akosi sa stalo módou považovať barbarských muslimských teroristov za obete, či už bieleho muža alebo žida. Po desaťročí vrážd, strieľania, výbuchov….nie je rozdiel medzi izraelčanmi a medzi palestínčanmi. A aj T. Spencerová ignoruje, prečo došlo k streľbe a za akých okolností.
http://www.delet.sk/spravy-a-politika/dilema/pravda-o-gaze-a-zivote-pod-hamasom

Jan
Návštěvník

Zkuste si zjistit, jak se chová Izraelská ozbrojená moc k obyčejným Palestincum, určitě se Vám bude líbit postup při rozšiřování židoosad – výzva k vystěhování napsaná hebrejsky, namotaná na papír, ten hozený na dvůr a za dva dny přijíždí opancéřovaný buldozer. Co můžou v zoufalství dělat, než házet kameny? Kdo že má být ten špatný?