Krize mezi CDU a CSU odpálila sudetoněmeckou otázku, byla to stejně jen...

Krize mezi CDU a CSU odpálila sudetoněmeckou otázku, byla to stejně jen otázka času! Horst Seehofer sedí každý rok na sudetoněmeckých slavnostech vedle Bernda Posselta a tohle je výsledek Seehoferova lobbingu u Merkelové! Kancléřka odpálila novou vlnu německého poválečného revizionismu a našla podporu u české fiat-alternativy, to budete zvracet!

Krize mezi CDU a CSU odpálila sudetoněmeckou otázku, byla to stejně jen otázka času! Horst Seehofer sedí každý rok na sudetoněmeckých slavnostech vedle Bernda Posselta a tohle je výsledek Seehoferova lobbingu u Merkelové! Kancléřka odpálila novou vlnu německého poválečného revizionismu a našla podporu u české fiat-alternativy, to budete zvracet!

Angela Merkel šokovala většinu českých politiků, když včera při příležitosti Mezinárodního dne uprchlíků prohlásila na setkání s občany v Berlíně, že pro vyhnání Němců ze zemí střední a východní Evropy po druhé světové válce neexistovalo morální ani politické ospravedlnění, i když tehdejší události byly následkem nacistické diktatury [1]. Angela Merkel tím vyšla vstříc politickým lobbistickým kruhům, které do vládní koalice přinesl Horst Seehofer z CSU. A dnes navíc její výrok podpořil i šéf Sudetoněmeckého landsmančaftu Bernd Posselt a stejně jako jistý šéfredaktor českého fiat-alter serveru varoval před komunismem v ČR [2]. Ale k tomu se ještě dostaneme. Sudetská otázka je tak znovu na stole a Češi v pohraničí se znovu mohou začít bát o svoji budoucnost. Proč Angela Merkel pronesla tento výrok? To musíme jít poněkud zpátky do historie.

Kdo se trochu zajímá o Sudetoněmecký landsmančaft, tak si nemohl nevšimnout, že šéf CSU Horst Seehofer je rok co rok pravidelně čestným hostem na Sudetoněmeckých slavnostech, kde má čestné místo hned po pravici nebo levici Bernda Posselta, šéfa Sudetoněmeckého landsmančaftu [3]. Vedení CDU a německá centrální vláda dlouhodobě izolovala Sudetoněmecký landsmančaft, protože politikům v Berlíně bylo jasné, že otevírání Sudetoněmecké otázky je časovanou bombou pro likvidaci vzájemných vztahů mezi ČR a Německem, takže až dosud žádná berlínská vláda od roku 1989 se oficiálně nechtěla k odsunům Němců z Československa po roce 1945 nijak vyjadřovat. Jenže teď se něco stalo.

Horst Seehofer (vlevo v černém saku) a Bernd Posselt (žlutá kravata) společně na Sudetoněmeckém sjezdu.

Horst Seehofer před několika dny pohrozil Angele Merkelové, že Bavorsko začne vracet migranty ze svých hranic [4], protože Angela Merkel podle kuloárních informací z CSU je prý slabá a ztrácí autoritu v Evropské unii, protože si nedokáže prosadit takové kroky Evropské komise, které by reflektovaly zájmy německých spolkových zemí. Horst Seehofer, který byl do března tohoto roku předsedou Bavorské zemské vlády, pohrozil tím, že Bavorsko nasadí policii a bezpečnostní složky na vracení migrantů z hranic Bavorska, takže to nelze brát jen za plácnutí do louže. Angela Merkel tomuto odporuje a chce, aby proces navracení a odmítání migrantů byl zakotven v evropských dohodách a nejednalo se tak o jednotlivé kroky jednotlivých zemí, protože by to mohlo vyvolat lavinový efekt v celé Evropské unii, obává se vedení CDU. A tato obava je zcela oprávněná.

Kancléřství v Berlíně se hroutí Merkelové pod nohama, Seehofer přitlačil na pilu a Merkelová musí najednou prosazovat Sudetoněmeckou otázku pro Seehoferova kámoše Posselta

Pokud začne Bavorsko od 1. července řídit migrační politiku na svých zemských hranicích samo bez účasti Berlína, vyšle to do celé Evropy celkem dva signály. Jedním signálem bude vzkaz, že když migranty může vracet spolková země Bavorsko, proč by migranty nemohla vracet Itálie? Anebo další země? Když může migranty vracet Bavorsko, může je vracet i italská vláda a nepotřebuje se doprošovat Bruselu a Evropské unie. A druhým signálem bude vzkaz, že Angela Merkel už nemá pod kontrolou německou vládu, ani domácí politiku, natož tu zahraniční a evropskou. Byl by to signál, že politické dny Angely Merkel jsou sečteny a tím by byl vyvolán tlak na její odstoupení z funkce kancléřky. Evropská dohoda o přerozdělování uprchlíků a o kvótách postavená na půdorysu Dublinu IV je prakticky v troskách a hlasování v Evropské radě ministrů zemí EU, které proběhne v rámci summitu, může dopadnout odmítnutím Dublinu.

Sudetoněmecký sjezd v Norimberku v roce 2016, zleva ministr kultry ČR Daniel Herman, Bernd Posselt a opět Horst Seehofer, donedávna premiér Bavorské vlády.

Na úrovni Rady EU se totiž dosud hlasuje tzv. kvalifikovanou většinou s blokační klauzulí [5]. Pro schválení usnesení navrženého Evropskou komisí je potřeba prostá většina hlasů, přičemž minimem je 15 zemí EU, které se musí vyslovit pro návrh a současně počet obyvatel těchto zemí musí představovat 62% celkové populace EU. Pokud návrh v Radě nepředkládá Evropská komise, je pro jeho schválení potřeba 2/3 hlasů osmadvacítky.

Návrh ovšem mohou zablokovat minimálně 4 členské země. A tady se dostáváme k jádru problému s Dublinem 4 a k plejádě zrádců. Skupina zemí V4 nevznikla nijak náhodou. Jejím úkolem bylo vytvořit do budoucna pilíř zájmů středoevropských zemí v Evropské radě a v Radě ministrů EU, ale v posledních letech je skupina V4 vnímána jako právě blokační menšina právě v Radě EU. Pokud by země V4 držely pospolu, mohly by v Radě Dublin IV snadno zablokovat. Jenže, to by v zemích V4 nesměli politiku řídit zrádci.

Skupina V4 měla prosazovat společné zájmy, ale nakonec je prolezlá zrádci odshora dolů

První zradu jsme ve skupině V4 zažili v roce 2015, kdy se Polsko naprosto skandálně přidalo na stranu Berlína a hlasovalo pro kvóty a přerozdělování uprchlíků [6]. Důvodem této servility tehdejší polské vlády byla funkce Donalda Tuska, evropského prezidenta. Když mělo Polsko svého evropského prezidenta, na oplátku servilně hlasovalo v roce 2015 pro kvóty a přerozdělování uprchlíků. Teď se opět v Evropské unii jedná o kvótách v rámci Dublinu IV a polská vláda, i když už zcela jiná než v roce 2015, se opět staví v rámci V4 poněkud divně k odporu proti migraci, protože před dvěma týdny na zasedání Rady ministrů EU v Lucemburku se Polsko pouze zdrželo při hlasování o osudu Dublinu IV. Jenže naprostý šok na tomto zasedání vyvolal další zástupce V4, tentokrát Babišův ministr vnitra Lubomír Metnar, který zvedl ruku pro Dublin IV a pro pokračování Rady ve vyjednávání o tomto dokumentu [7].

Bohuslav Sobotka a Horst Seehofer.

Z těchto informací a údajů jasně vyplývá, že skupina V4 je jalovým spolkem zrádců, kdy tuhle a támhle některá ze zemí zradí a nakonec hlasuje v Radě úplně jinak, než jak veřejně předtím deklaruje v médiích svým voličům. Blokační menšina 4 zemí v Radě ministrů EU tak není jistá, aby bylo možné s jistotou říct, že Dublin IV bude zablokován a smeten ze stolu. Víme pouze jedno, že proti Dublinu bude hlasovat určitě a zcela jistě Maďarsko, ale u dalších zemí tu jistotu nemáme. Na jednání v Lucemburku totiž nešlo o hlasování o Dublinu IV jako o takovém, ale šlo pouze o hlasování procedurální, jestli má Rada pokračovat v jednání o Dublinu IV, anebo jestli má s jednáním skončit a vrátit politický míč Evropské komisi, která je předkladatelem Dublinu IV v Radě EU. Tím by byl vyslán signál, že Rada EU dokument odmítá a Evropská komise by ho musela přepracovat anebo úplně hodit pod stůl.

Hlasování 7 zemí v Lucemburku proti Dublinu si nelze vysvětlovat automaticky jako hlasování proti migraci, to by byl krutý omyl!

To, že se v Lucemburku našlo 7 zemí, které hlasovali proti dalšímu projednávání Dublinu IV, to si rozhodně nesmíte vykládat jako odpor vůči migraci. To by bylo naivní. Např. Španělsko, které v Lucemburku před 2 týdny také hlasovalo proti Dublinu IV, je migrantskou a vítačskou zemí, nová španělská socialistická vláda řádí ve Španělsku jako černá ruka a nasunuje do země migranty a jejich děti dokonce s nemocemi [8]. Jenže Madrid v Lucemburku nehlasoval proti Dublinu IV jako takovému, ale hlasoval proti jeho nedostatečnosti a měkkosti, protože španělská vláda prosazuje do Dublinu IV zavedení systémů pokut a sankcí na ty země, které nebudou migranty přijímat, sankce v podobě pozastavení členství v EU, suspendace hlasovacích práv v EU atd. Španělsko je v této otázce jednou z nejvíce pro-migračně a militantně nastavených zemí. Takže, jakmile dojde na ostré hlasování o Dublinu a bude jasné, že nic lepšího se nedokáže prosadit, Madrid bude hlasovat pro.

Sudetoněmecký sjezd v roce 2017 v Augsburgu. Zleva: Daniel Herman, Pavel Bělobrádek (oba KDU-ČSL), Bernd Posselt a opět a znovu Horst Seehofer.

A stejně tak si nesmíte dělat iluze o italské vládě. Aby nedošlo k omylu, italské vládě nevadí migranti, kteří přichází do Evropy, ale vadí jí migranti, kteří neodchází a zůstávají v Itálii. To je zásadní rozdíl v chápaní toho, jak se oni dívají na Dublin. Itálie přestala přijímat migranty kvůli tomu, že už další migranty nedokáže zvládnout. Ale v žádném případě nikde nevidíme od nové vlády v Římě kroky, že by armáda zahájila hromadné deportace migrantů z Itálie zpátky do Afriky. No to ani náhodou.

A výroky nové italské vlády nejsou nijak dvakrát protimigrační, jsou to pouze výroky směrem k EU v tom smyslu, že Itálie už nesmí a nemůže nést sama břemeno migrace. A to rozhodně nejde tlumočit jako odpor vůči černým migrantům, kteří jedou do Evropy plodit děti s bílými ženami a vytvářet novou civilizaci mulatů v Evropě. A italské dívky ve věku 15 až 17 let, nezletilé, okupují italské přístavy a vyhledávají si černošské partnery, protože jsou tak krásní a přitažliví, jak se nedávno rozplývaly v reportáži německé ARD dvě fifleny z Itálie, nezletilé, ale zjevně důkladně multikulti indoktrinované ze svých škol.

Kohorty zrádců v ČR, kteří odsuzují poválečný odsun Němců a dokonce litují toho, že kvůli porážce Německa se moci v Československu chopili komunisté, mimochodem v demokratických volbách

Takže Angela Merkel, aby zažehnala vládní krizi v Německu, začala Horstu Seehoferovi ustupovat a podnikla několik kroků. Na tuto neděli svolala summit vybraných premiérů evropských zemí [9], které leží na hranici Schengenu, ale taktéž zemí tranzitních, se kterými chce narychlo ladit noty před velkým summitem EU příští týden. Česká republika na minisummit pozvána nebyla, z čehož jasně vyplývá, že Berlín nepovažuje českou vládu za odpůrce Dublinu, což tak nehorázně a okatě dokladoval Babišův minsitr vnitra Lubomír Metnar před dvěma týdny v Lucemburku. Když se přitlačí na Babiše, nebude dělat problémy. Angela to ví moc dobře, když volala v polovině dubna Babišovi a rozmluvila mu koalici s Tomiem Okamurou a jeho SPD [10]. Andrej Babiš poslechl a jeho ministr vnitra předvedl v Lucemburku, že poslušnost funguje.

Horst Seehofer na Sudetoněmeckém sjezdu už v roce 2013, nevynechá ani jeden sjezd, protože členové landsmančaftu tvoří nejsilnější členskou základnu bavorské frakce CSU, které Seehofer šéfuje.

Dalším krokem Merkelové je ale něco daleko vážnějšího, a to je Seehoferova agenda sudetoněmeckého landsmančaftu. Včerejší výrok Merkelové v Berlíně o vyhnání Němců z Československa je totiž součástí doktríny nově se rodícího německého poválečného revizionismu, který vidíme na všech frontách v Evropě, v médiích, ve školních osnovách. Němci jsou nově vykreslováni jako oběti ve II. sv. válce, jako ti, kteří byli po válce utlačováni, perzekuováni a zabíjeni a tento narativ nejvíce rezonuje v Česku u zrádců a kolaborantů. Největším skandálem je asi výrok Pavla Šafra, šéfredaktora fiat-alternativního serveru Forum24, který na Twitter napsal, že vyhnání Němců bylo hnusné a přispělo prý k nástupu komunismu v Československu. Viz. twitterový widget níže.

Šafr zřejmě převzal svůj narativ právě od Bernda Posselta, který dnes v prohlášení varoval Česko před vlivem komunistů a podpořil slova Merkelové ze včerejška o tom, že odsun Němců z Československa nemá ospravedlnění. Takovéto výroky by po roce 1945 byly podle tehdejších dekretů hodnoceny jako novinářská kolaborace, protože pan Šafr zapomíná, že odsun Němců z Československa nevymyslel Edward Beneš, ale nařizoval to prováděcí protokol č. 216 Postupimských dohod o odsunu obyvatelstva poražených mocností v prostoru Střední Evropy v návaznosti na prováděcí vyhlášky (a dekrety) jednotlivých poválečných vlád.

Hrozbou není ani tak Angela, ale spíš kohorty zrádců v českých řadách

Pan demokrat Šafr zapomíná, že německé obyvatelstvo v případě vítězství Berlína ve II. světové válce mělo podle plánu Generalplan Ost získat majetky českých obyvatel, domy a pozemky v plánované pozemkové reformě a slovanské národy podle tohoto plánu měly být odsunuty za Ural. Tam měli Slované pracovat v roli otroků v továrnách a dolech pro účely budování nové Germánie, která měla vzniknout na půdorysu poválečné III. Říše. Když Angela Merkel začne revizionismus poválečných procesů řízení, rozehrává se tím nebezpečná hra o českou státnost a suverenitu.

Protože stejně jako před rokem 1939, ani dnes nemáme v ČR silnou a pevnou protiněmeckou vládu, ale pouze stafáž servilních pro-německých marionet, které něco jiného říkají voličům v televizi, ale úplně jinak potom jednají a hlasují za zavřenými dveřmi v Evropské komisi, Evropském parlamentu, v Evropské radě a v Radě ministrů EU. Angela Merkel tak vychází vstříc Seehoferovi úsluhami, aby si ho udobřila a nepoložil její vládu. Seehofer si přihraje přízeň a body Sudeťáků v Bavorsku, kteří mimochodem hlasují v drtivé většině právě pro jeho CSU, proto je Seehofer pečený vařený na Sudetoněmeckých slavnostech u Posselta. Ruka ruku myje.

Pavel Šafr, šéfredaktor Forum24

Jenže co je mnohem nebezpečnější, to jsou kohorty zrádců v České republice v tiskových médiích. Ovlivňují totiž veřejné mínění a pomáhají tak německému revizionismu ve změně pohledů na poválečné procesy řízení v Evropě. Šafrovy výroky jsou do takové míry fašizující, že bychom opravdu měli mít strach, protože je něco jiného, když takovéto výroky létají od lidí z landsmančaftu, ale když zaznívají už i od šéfredaktorů českých, byť velmi malých a obskurních, tiskových outletů, tak už je to velmi vážné. Kdykoliv se zapotácí berlínská vláda, okamžitě se pokusí přenést pozornost jinam, do zahraničí. A ve chvíli, kdy Angela Merkel řeší Dublin IV a nedaří se jí to, co se stane? Najednou vypustí výroky, které znovu otevírají sudetoněmeckou otázku. A co je nejhorší, výroky nacházejí pozitivní odezvu u českých zrádců.

Vážení čtenáři, náš server nahrazuje roli mainstreamových médií a přinášíme zásadní informace a kauzy, které veřejnoprávní a velká média ignorují. Přinášíme informace zdarma a bez otravných reklam v článcích. Pokud se vám líbí naše práce, přispějte prosím, podle svých možností, jakoukoliv částkou našemu projektu na zachování jeho provozu. Náš server funguje pouze z darů a příspěvků našich čtenářů. Devět dní před koncem měsíce jsme zatím vybrali jen necelých 30% potřebné sumy pro zachování našeho provozu na další měsíc. Bez vás nemůže náš projekt pokračovat. Každé málo pomáhá a přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem nebo poštovní poukázkou na účet, všechny informace najdete na naší obvyklé darovací stránce zde. Děkujeme za Vaši neutuchající podporu! Naše práce a úspěchy jsou umožněny jen díky Vaší podpoře.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dan
Návštěvník
Dan

Nemci jsou odjakziva nasi uhlavni nepratele. Museli jsme jim platit vypalne uz za Sv. Vaclava viz ceske kroniky. Pozdeji z nas delali hyeny a nepratele jako dnes to delaji se vsemi, ktere chce zapad ovladnout kvuli surovinam.
Praseckar Posselt chce prepsat dejiny 2. svetove valky a nasi zradci ho v tom podporuji. To jsou vsechny vlady doposud i Babisova. Pomaha jim i EU a otevrene hranice se zakony EU, ktere jsou nasemu zakonodarstvi nadrazene. Proto ven z EU a NATO!!!

herbertvonkravajan
Návštěvník
herbertvonkravajan

Prasátko Bernt je opravdu árijský býk , ochotně přispěchal na podporu muti Andule Makrelové v jejich revanšistickém blábolu o odsunu Němců z Československa , osobně se domnívám že odsun byl k Němcům až moc demokratický , Sudetští Němci kteří souhlasili s okupací Česka měli být souzeni za vlastizradu , ostatní Němci měli dostat možnost výběru buď zůstat nebo odejít , příslušníci SS , Gestapa a ti kteří se prokazatelně účastnili masakrů Lidice , Ležáky , Jevíčko měli být souzeni a popraveni , Německo by mělo Československu vyplatit válečné reparace od r . 38 . až do r. 89. protože vše co se dělo v tomto období bylo důsledkem okupace

Karin
Návštěvník
Karin

Před 76 lety dne 24. června 1942, 14 dní po vyhlazení Lidic v důsledku heydrichiády byly vypáleny Ležáky a její obyvatelé povražděni jednotkami německé okupační armády, pardubickou rotou 20. záložního policejního pluku „Böhmen“ pod vedením Gestapa jako odplata, dle principu kolektivní viny, za to, že v ní byla ukrývána vysílačka Libuše parašutistické skupiny Silver A, která se účastnila atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Němci 24.6. popravili v Pardubicích 34 dospělých obyvatel obce, dalších sedm lidí z Ležáků a více než 40 spolupracovníků parašutistů Němci zastřelili 25. června a 2. července 1942. Třináct dětí z Ležáků odvlekli, 11 jich našlo smrt 25. července v plynovém voze v polském Chelmnu.

pzv
Návštěvník
pzv

Poválečný odsun sudetských Němců neznamenal i zapomnění.
https://quintus-sertorius.webnode.cz/news/povalecny-odsun-sudetskych-nemcu-neznamenal-i-zapomneni/

zaujímavý článok k téme krivda a pomsta voči sudetským nemcom…

mechanik
Návštěvník
mechanik

Ten kluk Posseltu zkrmenej, s xichtem, jak reklama na vepřovou konzervu tam v tom sudeťáckým manšaftu není náhodou. Je to dosazenej klaun s velkejma knoflíkama a dělá tyátr kolem naší země a mocná skupina v pozadí čeká, jak ty jeho tanečky vezme publikum.
Všimněte si, že skoro nestárne, to je příznak retardace.

.lak
Návštěvník
.lak

Stresový hormon je svinstvo a on ho nemá ale přesto rozdává. I proto je tu svinstvo demokradtůry na depopulaci bílé rasy v rozvojové zemi za mrzké mzdy. A nejlepší byl ten 16. letý migrant co na kameru tvrdil to že musel po převrhnutí lodě plavat se mu už stalo před 30. lety.

Milada
Návštěvník
Milada
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tož děcka, zrovna sem sa chystál poslat nějaků zlatku na provoz, ale s tým, že si začnu kopírovat komenty a jak zjistím, že nejaký, uveřejněný zmizél, tajak dyby ho Bakala zežrál, ani vidu ani smradu po něm nezostalo, tož už nepošlu ani vindry. Včil si představte, že pro kontrolu hledím na dnešní diskuzu a zaséj sa gumovalo ani razítko cenzora nezostalo. Nejsu rád za hňupa, co švarnů dorotu v hospodě hostí, aby si ani pak nešmátl.
Ani vindru nedám a jak by pověděl Antision ani zlomený Šekel. Hotové.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Jaryn
Mimochodem, ten váš przněný český jazyk, který se chvílemi tváří jako slang, chvílemi jako hnus, je odporný. Je to jen můj názor, ale vaše komenty ani nečtu, neboť jsem z toho paskvilu zhnusen. Bez ohledu na to, co píšete. Vtipné to není ani náhodou.

Dan
Návštěvník
Dan

Slovácko patří taky do našeho státu a nářečí tam takové je. Pokud nerozumíš, stáhni si zde slovník – http://slovactina.unas.cz/
Jinak já např. pražským pepíkům taky občas nerozumím, ale max. se zasměji jejich protahování a prznění češtiny.
A pro Jaryna – tady se nic jen tak nemaže.

JZD Chvojkovice - Brod
Návštěvník
JZD Chvojkovice - Brod

Piš česky a ne tou hatmatilkou. Jseš potom sám za hňupa. V pravidlech je napsané, že je povolena v komentářích jen čeština a slovenština. Somrákovštinu, kterou píšeš, tam nikde nevidím.

Iva
Návštěvník
Iva

Nikdy mně osobně žádný komentář nezmizel a občas se i vracím ke starším diskuzím a některým info tam, a nikdy tam nic nezmizelo. Myslím, že lžete a pouze se děláte zajímavým. Navíc jste lakomý. A vaše pasování se do role Bohuša z Dědictví také není vtipné. Psával jste líp.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Jaryne, tady se opravdu nemaže a sám se divím, že mé hrubější výrazy kolikrát šéf pustil dál do čtení.
Na iDěsu by mne Banga už dávno vybangoval, a podařilo se mu to, parchantovi, už několikrát.
V tom posledním zdůvodnění měl asi deset pravopisných chyb, z toho šest hrubých! : )
No a na moji obhajobu, že kolikrát nejdu pro výraz daleko, stejně jako náš prezident Zeman, bych dal odkaz na tento vysvětlující článek, proč tomu tak “snad” prý je. : DDD
Osobně vím, že splňuji všech šest bodů a zvláště vynikám v tom prvním a třetím…:

https://www.lajkit.cz/zpravy/item/1217-jste-chytrejsi-nez-ostatni-zde-je-6-vedecky-podlozenych-znaku-inteligence

Posouzení ale nechám na vás. : D

U prvního bodu si dokonce myslím, že už mám druhý stupeň Moribundu….:

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Moribundus

Ale v mém věku si to už mohu po celoživotní dřině dovolit neléčit…

raspberry
Návštěvník
raspberry

Extrémní zloděj Babiš a jeho extrémistické soukromé hnutí ANO se momentálně snaží ukrást státu ČEZ.
Babiš nerespektuje usnesení Poslanecké sněmovny, když Sněmovna 17. ledna 2018 rozhodla, že vláda má odmítnout Dublin IV.
Ze státní správy, státních a polostátních podniků Babiš vyhazuje nepohodlné lidi (ředitel Vojenského výzkumného ústavu Bohuslav Šafář, pedagog katedry dokumentární tvorby FAMU Vít Janeček – natočil „antibabišovský“ dokument Selský rozum, ředitel GIBS, ředitel civilní rozvědky, šéf Czechinvestu, šéfka Státního zdravotního ústavu atd.), a z policie vyšetřovatele Babišovy trestné činnosti.
Babiš zneužil své funkce pro přerozdělení 14,8 miliard dotací do své firmy Agrofert.

Tak to je puč!

_________________________

Vláda má odmítnout přerozdělování migrantů, rozhodla Sněmovna (17. ledna 2018)

„Sněmovna důrazně odmítá návrh Evropské komise na zavedení takzvaného korekčního přidělovacího mechanismu a na něj navázané finanční sankce,” shodla se dolní komora po celodenním jednání o azylové reformě. Na tomto postoji se dohodli zástupci všech devíti sněmovních frakcí a sněmovna ho přijala téměř jednomyslně hlasy 163 ze 165 přítomných poslanců. Babiš o usnesení Sněmovny “Změna azylové politiky EU a revize tzv. Dublinského protokolu” nehlasoval, omluvil se a odešel, a Metnar není poslanec.
https://www.denik.cz/z_domova/vlada-ma-odmitnout-prerozdelovani-migrantu-rozhodla-snemovna-20180117.html
http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=67278

Radim Fiala (SPD), 17. ledna 2018: „Jestli vydáme Babiše s Faltýnkem zítra nebo pozítří, je jedno. Nebezpečí z prodlení je podle nás u dublinských protokolů. Chceme vybavit pana Babiše usnesením Poslanecké sněmovny, aby mohl jednat jménem národního parlamentu.“

Předseda vlády ČR Andrej Babiš 17. ledna 2018 v Poslanecké sněmovně:
“Děkuji za slovo. Vážený pane předsedající, vážené kolegyně, kolegové, pro vládu, která dnes ráno podala demisi a která byla jmenována 13. prosince, samozřejmě problematika azylového systému a kvót je prioritní. Proto jsem požádal pana prezidenta, aby jmenoval vládu 13. prosince, abych se mohl zúčastnit Evropské rady 14. prosince. A ještě jsem navštívil výbor pro evropské záležitosti 13. prosince, vlastně ještě ani vláda oficiálně nebyla jmenována panem prezidentem, a myslím si, že jsme tam debatovali asi hodinu a půl. A ve čtvrtek se tam znovu odeberu, abych informoval o tom, jaký je vývoj a co vlastně děláme.

My to skutečně považujeme za prioritu, věnujeme tomu zvýšenou pozornost. Já myslím, že je zbytečné, aby pan kolega Okamura – prostřednictvím pana předsedajícího – tady vlastně strašil naše občany. Protože my nejsme skutečně v trvalém ohrožení. Nejsme. My jsme šestá nejbezpečnější země na světě, kriminalita klesá. A k těm zátarasům? Prosím vás, ty zátarasy tam samozřejmě dala samospráva. Ano, po diskuzi i s Ministerstvem vnitra. Ale ty zátarasy tam jsou od roku 2015. Bylo to nějaké opatření, protože se může stát leccos, a pokud po Pařížské pojede někdo nadrogovaný nebo pod vlivem alkoholu a nezvládne tu… a vjede na ten Staromák, tak samozřejmě priorita je bezpečnost našich občanů.

My děláme všechno pro to, aby to, co se stalo, že jsme byli přehlasováni, aby se to nemohlo opakovat. Proto já jsem už 14. prosince na Evropské radě, a ještě předtím jsem měl schůzku s předsedou Evropské rady Donaldem Tuskem, který potvrdil naši pozici, že kvóty jsou neefektivní, nefungují a rozdělují Evropu, ano. A to je jednoznačné. A proto samozřejmě my máme jasnou strategii. Proto i prioritně se tomu věnujeme. Já jsem na Evropské radě vystoupil, ta vystoupení byla různá. Samozřejmě Evropská rada o tom nehlasuje, to je politický orgán, hlasuje o tom samozřejmě Rada na úrovni ministrů vnitra a spravedlnosti.

Samozřejmě systém kvót je nepřijatelný. A já znovu opakuji, že z naší pozice určitě uděláme maximum pro to, a máme na to plán, ale já nechci ho teď říkat, koho a jak oslovíme, kdo by nám mohl pomoci, ale máme na to plán. Máme na to plán, abychom se nějakým způsobem snažili získat i tu blokaci, kdyby se náhodou něco stalo. Protože pravda, že na té Evropské radě jeden z premiérů tím vlastně víceméně vyhrožoval, a stále mluví o solidaritě, ale my říkáme o zodpovědnosti. Takže my uděláme pro to maximum, abychom to vysvětlovali. A já bych poprosil pana kolegu Okamuru prostřednictvím pana předsedajícího, aby skutečně tady neříkal, že jsme v trvalém ohrožení a že vlastně nic neděláme, že nás tady straší teroristi atd.

Takže my určitě uděláme všechno proti těm kvótám. A ta debata samozřejmě bude hlavní téma i na Evropské radě, myslím v březnu. A samozřejmě nějaké finále by mělo být v červnu. Takže věřte mi, my určitě budeme rádi, pokud nám Sněmovna řekne něco nového, co bychom měli dělat. A já myslím, že my děláme pro to maximum.”

http://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/006schuz/s006010.htm

Jaris
Návštěvník
Jaris

Babise vam byl cert dluzen! Nechapu, proc ho Zeman neustale krecovite protezuje. Co je, jaka certovska umluva je mezi tema dvema. Cele to uz hodne dlouho smrdi. Zajimalo by mne proc a jaky je duvod k protezovani toho zmetka.

ric
Návštěvník
Iva
Návštěvník
Iva

Fakt je to ubožák. Navíc odporný, vzhledem i projevem.
Volby byly na 1000% zfalšované, protože ani degenerovaní Francouzi by si toto určitě dobrovolně nevybrali. Fuj tajksl.

Dan
Návštěvník
Dan

Zidak Macron je odchovany Zidaky Rotschildy a je jejich pacholek. Zajmy Francouzu jsou mu ukradene. Zastupuje jenom zajmy bank a investoru, prumyslniku a korporaci. Ti ho tam protlacili zdiskreditovanim Fillona. Maji prachy a mohou tam prosadit kdykoliv sve lidi. Evropu ovladaji bezdetni uchylove svazacka z DDR Merkelova a gerontofil Macron.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Starý dobrý článek na AE. Řeším Bradáčovou ze seznamu, čteného na Klárově. Prý je pronárodní 🙂 Je tam i vysvětlení hluboké nenávisti k Babišovi od politiků, napojených na penězovody made USA.
https://aeronet.cz/news/my-vsichni-ze-stanice-zoo-slachta-bradacova-istvan-janecek-fendrych-kundra-a-parta-z-kavcich-hor-rizene-uniky-nejen-o-bankovnich-uctech-alternativy/