Kriminalizace Marine Le Pen začala! EU parlament jí zbavil imunity a Google...

Kriminalizace Marine Le Pen začala! EU parlament jí zbavil imunity a Google s Facebookem o ní budou falšovat zprávy, aby jí Francouzi nezvolili! Šest stupňů řízení odporu. Na jakém stupni je teď Marine?

Kriminalizace Marine Le Pen začala! EU parlament jí zbavil imunity a Google s Facebookem o ní budou falšovat zprávy, aby jí Francouzi nezvolili! Šest stupňů řízení odporu. Na jakém stupni je teď Marine?

Prakticky měsíc a půl před prezidentskými volbami ve Francii začala globalistická média a bruselský neomarxistický aparát konat. Evropský parlament zbavil Marine Le Pen imunity, aby mohla být vyšetřována francouzskými úřady z trestného činu podpory propagace terorismu [1]. V roce 2015 totiž na svém Twitteru uveřejnila několik fotografií z poprav z Islámského státu [2], kde Jihadi John podřezával zajatce a také novináře Jamese Foleyho a Marine Le Pen obrázky sdílela, aby ukázala francouzským voličům, jakého kulturního “obohacení” se může brzy dostat i Francii, pokud do prezidentského úřadu nenastoupí konečně někdo, kdo vystaví stopku bezbřehé migraci Arabů do Evropy a především do Francie, která už dnes je na mnoha místech spíše islámskou republikou než demokracií.

Marine Le Pen, kandidátka na prezidentku Francie.

Marine Le Pen podle posledních průzkumů šplhá v preferencích stále nahoru a už teď se ukazuje, že vyhraje první kolo prezidentské volby [3], ve Francii totiž panuje mohutný sentiment proti establishmentu. Včera honem rychle média přispěchala s novým průzkumem, že Marine ztrácí 1% na Macrona, takže se opakuje komedie z amerických voleb s manipulacemi veřejného mínění v neprospěch Trumpa, nic se nezměnilo. NBC v USA dokonce drze mluví za francouzský lid, že prý cítí ulehčení z posledního průzkumu, že Macron je na tom lépe než Le Pen [4].

Obžaloba Marine Le Pen měsíc a půl před volbami

Ale jistého není nic, takže francouzský soud se proto obrátil na parlamentní komisi EU, aby zrušil Le Penové imunitu, protože ve Francii čelí pokutě až 75,000 EUR a k tomu až 3 rokům ve vězení za uveřejnění fotografií IS na svém Twitteru. Evropský parlament žádosti pochopitelně lokajsky vyhověl, pouhých pár týdnů před konáním prezidentské volby ve Francii. Celé je to účelově načasované tak, aby to co nejvíce poškodilo Le Penovou tak, jak je to jenom možné. Soud měl rok a půl na podání žádosti k EU o zbavení Le Penové imunity, ale počkal si na to až doteď, těsně před volbami ve Francii. Otázkou je, jestli toto stíhání Le Penové bude mít nějaký vliv na volby, nebo jí to dokonce pomůže, ovšem hrozba je někde jinde. Pokud by byla narychlo odsouzena ještě před konáním voleb, nemohla by jako odsouzená na prezidentku už kandidovat. A to je zřejmě plánem globalistů a bruselského neomarxistického proletariátu.

Marine Le Pen kandiduje na francouzskou prezidentku.
Jak dostat Marine do kriminálu a pryč z internetu

Útok proti Le Penové se rozjel nejen v kriminální rovině, ale odstartoval i na mediální frontě, protože právě dnes oznámily společnosti Google, Facebook, BBC, AFP a další média, že vytvořily alianci, která bude na internetu sledovat výroky Le Penové a ihned je bude uvádět “na pravou míru” tak, aby lidé věděli, kdo je Marine Le Pen vlastně zač [5]. Mainstreamová média už prý nechtějí opakovat chybu z minulého roku, kdy alternativní média zcela ovládla veřejné mínění v USA a pomohla Donaldu Trumpovi do funkce amerického prezidenta. Mainstream se proto pokusí spojit síly a zamezit zvolení Marine Le Pen pomocí stejného modelu, jaký používají v USA další vysílačky falešného zpravodajství, jako např. The New York Times, Washington Post, Politico, Buzz Feed, CNN, ABC a další. Koncept zůstane stejný. Mediální kolosy se budou obracet na pečlivě vybrané “odborníky”, kteří budou tvrzení Marine Le Pen vyvracet a nahrazovat svojí pravdou a svými pohledy.

Seznam fake news médií, které se budou podílet na internetu na dezinformační kampani proti Marine Le Pen.

Pokud mluvíme o odbornících, budou to specialisté podobného ražení jako např. Jakub Janda nebo Roman Máca z Evropských hodnot v ČR. Prostě ideologicky vyprofilovaní “odborníci” z ulice, které média dosadí do role “pravdivostních arbitrů”. Stejnou úlohu už v ČR plní Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH), které řídí jiná “odbornice”, Eva Romancovová. Hlavním operačním nástrojem těchto agentur je odkazování na “odborníky”, jejichž úkolem je veřejnosti převysvětlit a převyprávět informace podle zadání režimu, aby občan věděl, jak si má informaci z internetu správně ideologicky vyložit. Je teď naprosto jisté, že všechny tyto kroky mají za cíl sjednotit síly a zabránit v EU další exitům. Marine Le Pen totiž kandiduje ve volbách s tím, že pokud se stane prezidentkou, vyvede zemi, podle jejích slov, z toho šíleného spolku s názvem EU. A Frexit by znamenal konec celého projektu Evropské unie. I když se dá předpokládat, že Berlín by dál usiloval o vznik Nové Evropy, tak bez Francie by takový útvar měl jenom jepičí život.

Marine Le Pen čelí pátému stupni řízení odporu. Co to je?

Proti Marine Le Pen je vedena i další žaloba, že z fondů EU platila v Evropském parlamentu dva zaměstnance, kteří vykazovali falešnou práci. Francouzská policie provedla razii v sídle Národní fronty [6], její politické strany, a to právě v době, když byla na návštěvě v Libanonu, kde se proslavila mediálně tím, že si odmítla nasadit šátek na hlavu před setkáním s vrcholným islámským muftím v zemi [7] a schůzka se tak nekonala. Bývalý italský premiér Enrico Letta varoval, že zvolení Le Penové by znamenalo konec Evropskému projektu [6], takže režim ve Francii se nyní snaží le Penovou nejen zdiskreditovat, ale úřady už i zkriminalizovat, aby byla vykreslena jako zločinec a kriminálnice. Le Penová už dříve uvedla, že je potřeba vybudovat jinou Evropu, ať už to madam Merkel, nebo monsieur Schulz, nebo Evropská komise chce, nebo nechce [8]. Všichni dobře víme, že tyhle procesy jsou všude stejné. Je proto dobré si připomenout, jak funguje 6 stupňů řízení odporu v tzv. pseudodemokracii, jak vypadá a co je to “odporový gradient.”

Marine Le Pen v Bejrůtu odmítla navléknout na hlavu nabízený šátek.
Stupně řízení odporu ve společnosti (Odporový gradient)
 • Ignorace
  • První stupeň odporu proti vlivu opozičního názoru. Média, televize, noviny, tisk, rozhlas a další, ti všichni nejprve ignorují opoziční názor, který je mediálně na svém počátku. Když někdo řekne, že migrace Arabů do země je špatná, média to ignorují, je to názor, který není moc slyšet. Média o odporu vědí, ale zatím jim stačí proti němu bojovat tak, že o názoru neinformují a ignorují ho.
 • Bagatelizace/Marginalizace
  • Druhý stupeň odporu. Média již o opozičním proudu musí informovat, protože probublává na veřejnost. Nemá však nijak velkou razanci a média tak opoziční teze bagatelizují, odsunují na okraj zájmu společnosti, marginalizují tezi. Nejčastěji se používá výraz, že jde o “okrajový názor ve společnosti”, nebo že tento názor je ojedinělý. Pokud se objeví server, médium, opoziční hnutí, tak se zdůrazní, že má málo členů, sympatizantů, čtenářů, diváků a tudíž není potřeba se tezemi tohoto opozičního bloku zabývat.
 • Diskreditace
  • Třetí stupeň odporového gradientu a tady již začíná jít do tuhého. Opoziční teze je již velmi silná, procento veřejnosti, které tezi nebo skupinu tezí považuje za správnou a ztotožňuje se s ní, je už vyšší a názor se dostává do mainstreamu, teze ovlivňuje i názory lidí na mainstreamu, především těch, kteří mají otevřené myšlení. V této chvíli nastupuje diskreditace média, vyrábí se na zakázku kauzy, které mají dokázat nedůvěryhodnost opoziční teze nebo média. Je vyvinuta snaha o vykreslení opoziční teze tak, aby byla považována za zmatenou, nereálnou, fantaskní, epizodickou, konspirační nebo propagandistickou.
 • Dehonestace
  • Čtvrtý stupeň řízení odporu. Tady už jdou všechny ohledy pryč. Veřejnost nevěří diskreditační kampani namířené proti tezi nebo hnutí, takže přichází na řadu dehonestace lidí, kteří za hnutím nebo tezí stojí. Pokud jde o odpor proti migraci, média vytáhnou dehonestaci na šéfa strany, aby byl vykreslen jako zločinec, kriminálník, podvodník, pedofil, rasista, xenofob. Cokoliv, co pomůže zmenšit a snížit podporu veřejnosti a důvěryhodnost dané straně, hnutí, tezi, projektu, serveru nebo listu.
 • Kriminalizace
  • Pátý stupeň odporového gradientu. Zde už končí vliv mainstreamu, ten je nucen se obrátit na režim a spolupracuje přímo s ním na kriminalizaci osob, které stojí za opozičním hnutím, za opoziční tezí nebo hnutím. Hledají se prostředky, jak doslova klíčovou osobu, která prosazuje opoziční tezi, dostat do tepláků, tzn. do kriminálu. Pokud se systém řízení odporu dostane až sem na pátý stupeň, je to pro režim velmi zlé. Znamená to, že opoziční teze má ve společnosti tak obrovskou podporu, že už nelze konat jinak, než kriminalizací osoby, která tezi zastupuje nebo ztělesňuje. Kauza Marine Le Pen je pěkným příkladem, kdy jí chtějí zavřít za pár fotek na Twitteru.
 • Likvidace
  • Šestý a finální stupeň řízení odporu. Všechny prostředky na potlačení opozičního názoru selhaly, je potřeba fyzicky odstranit klíčové osoby nebo subjekty, které za opoziční tezí stojí. Dělí se celkem na 3 procesy likvidace.
   • Ekonomická (hmotná) likvidace
    • Přistupuje se obvykle nejprve k likvidaci ekonomické. Uvalení zničující exekuce majetku, zablokování účtů subjektu nebo vypovězení smluv o účtech ze strany banky, vypovězení služeb, nájmu, zrušení domény serveru, zabavení serveru nebo movitého vybavení subjektu, počítačů, nábytku, materiálů, propagačních předmětů, přístupu k webovým službám atd. Subjektu je zabráněno na fyzické úrovni, aby mohl svými opozičními tezemi působit na veřejnost.
   • Institucionální likvidace
    • Jinými slovy jde o soudní likvidaci. Zákaz činnosti subjektu, rozpuštění strany na základě rozsudku, rozpuštění spolku, obstrukce ze strany úřadů, které úmyslně nepovolují demonstrace s výmluvou, že prostranství je již zamluveno jiným subjektem atd. Systém likviduje subjekt na institucionální úrovni.
   • Fyzická likvidace
    • Pokud výše uvedené nestačí, následuje likvidace fyzická, a to nejprve v rodině, obvykle manžel nebo manželka opozičního leadera přijde “k nehodě” a zemře. Osoba tím dostane “brutální vzkaz” a je jí tím naznačeno, že příště bude na řadě ona. Úmrtí partnera obvykle psychicky člověkem otřese a je naděje ze strany režimu, že se osoba zhroutí, nebo alespoň se přestane politicky angažovat, že se stáhne. Typickým příkladem byl Gustáv Husák, který po tragické smrti své druhé manželky Viery při letecké nehodě v Bratislavě se uvnitř partajních struktur KSČ stáhl do sebe, protože psychicky ho ztráta ženy zlomila. Moc uvnitř strany potom naplno převzala klika okolo Lubomíra Štrougala. Pokud “vzkaz” nezabere, následuje likvidace přímo klíčové osoby, obvykle formou “nehody”, “sebevraždy”, “nešťastné události”, “infarktu”, “utopením při koupání na dovolené” apod. Např. záhadná autohavárie Alexandera Dubčeka v listopadu 1992 patří do skupiny šestého stupně řízení odporu. Stejně tak i podivná autonehoda šéfa rakouských Svobodných Jörga Haidera v roce 2008.
“Máme snad na výběr, když naší zemi hrozí zánik naší kultury a identity?” Marine Le Pen položila tuto řečnickou otázku jako odpověď na dotaz z publika, proč usiluje o vystoupení Francie z EU.

Marine Le Pen se tak zhruba měsíc před volbami dostala na 5. stupeň odporového gradientu a je důvod mít obavy o Marine Le Pen, protože odpor proti islámské migraci ve Francii je tak mohutný, že opravdu může způsobit zvolení Marine Le Pen a následný Frexit, a to elity nebudou chtít připustit, ne po zkušenostech z Brexitu a Trumpexitu. Globalistické elity udělají všechno proto, aby Marine Le Pen zastavily, a to i za použití 5. stupně řízení odporu. Pokud ten selže, začne jít Marine o život. Nejen o zbavení imunity Marine Le Pen budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném rádiu. Dostaneme se ke všem zásadním tématům a událostem uplynulého týdne. Všichni jste tak srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tak Le Penovou zbavili imunity, včera jí vypálili office, a FB jí zruší účet…

cenda.prochazka
Návštěvník
cenda.prochazka

Zajímá mě Váš názor na tajné operace NATO na území Evropy, viz. Itálie operace “Gladio”
nikomu nevadí že jednotky NATO zabíjely v Evropě civilisty aby pro zachování té správné tehdy pravicové vlády (bombové útoky byly tehdy přisouzeny levicovým extremistům)
byl by to celkem dobrý námět pro delší článek.
Pokud si skutečně někdo myslí že NATO je tady pro to aby chránilo civilisty a národní zájmy členů hluboce se plete. Není to pravada a historie to jasně dokazuje.

jik
Návštěvník
jik

Uměle splácaná tzv. euroatlantická společnost se blíží k vážné krizi. Upřímně řečeno, vyhlídky nejsou příliš dobré. Viz http://pospolne.cz. Je na čase zbavit se liberalizmu.

Francouzská občanská revoluce
Návštěvník
Francouzská občanská revoluce

Odpor proti nelegální islamizaci v západní Evropěi vnucované západoevropanům zdegenerovanými politiky EU vzejde z Francie.
Držme všechny palce paní Le Pen.

Filip
Návštěvník
Filip
Jarnee
Návštěvník
Jarnee

Výročí 15. března 1939 se blíží – do naší země vtrhli něměčtí okupanti a němečtí fašisté začali okupovat naši zemi.
Nezapomínejme na to,kdo je i dnes proti nám.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Svobodné volby! Co to je? Nyní všichni lidé co pořád tvrdošíjně popírají jakoukoliv možnost, že to špatné jde z Eurohujerského Bruselu musí otevřít oči.
Naše volby budou taky asi pod drobnohledem, jelikož co si dovolí říct ten plešatý Žalud Sobotkovic to je vrchol. Je de si zastupovat stát a aby se neopakoval sarajevský puč tak šmahem zpět a bojovat o koryto.
Jak je možne někoho trestat za sdílení videii, když je nám lidem ukázaly na začátku celé válečné mašinerie samy media.
Francie jde do kopru, mi budeme ekonomicky rozvojová země a 15 března nám celá Evropa připomene, že jsme pouze otroky pod nadvládou Germánských kmenů.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Marine Le Penová představila začátkem února svůj “prezidentský jízdní řád” – 144 bodů. Hned prvním bodem je referendum o vystoupení z EU. Protože prostě rozbít EU je prioritou Le Penové, nikoli zhoršená bezpečnostní situace kvůli 7 milionům muslimů, co do Francie nalezli za 30 let a EU s tím nic společného neměla (až teď nakonec “uprchlíci”), což podle mě trápí Francouze nejvíc. Co k tomu dodat?
Les 144 engagements présidentiels ke stažení zde:
http://www.frontnational.com/le-projet-de-marine-le-pen/

Adrian
Návštěvník
Adrian

Sahra Wagenknecht: Jestliže zakážeme falešné zprávy, budeme muset umlčet Merkelovou
http://www.nwoo.org/2017/03/05/sahra-wagenknecht-jestlize-zakazeme-falesne-zpravy-budeme-muset-umlcet-merkelovou/#more-72415

Karel
Návštěvník
Karel

Kdyby establišment ve Francii nebyl slepý, hluchý a úplně blbý, Le Pen by prezidentství radostně odevzdal. To by jim umožnilo vyvázat se z následků své vlastní politiky, než dojde k nejhoršímu. Za 5 let při dalších volbách – pokud se tomu nebude spíše říkat revoluce – bude již situace zcela katastrofální a od koryt odejdou v truhle, následovat bude obrovská čistka, při které ztratí pozice všichni jejich podporovatelé.

Možná situaci někteří dnešní mocní chápou, což by se dalo soudit z podrazu na Strauss-Kahna, Fillona, … a rozbití pravicové scény – jakoby po vítězství Marine Le Pen přímo toužili. Podobně se rozložila pravicová scéna v USA, nakonec ani Hitlary nebyla silný kandidát.

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

REPRÍZA pořadu s panem VK dnes ve 12:30 hod na Svobodném rádiu: http://www.svobodne-radio.cz poslouchejte a finančně toto přední řádné alternativní nesoterické rádio

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Dukáte, ty přední řádné alternativní nesoterické jelito, nic ti nepošlu.

josef
Návštěvník
josef

Co to je nesoterické rádio?

mantid
Návštěvník
mantid

@josef:

Zadal jsem to do googlu, ale v celém širém světě tento výraz zřejmě nikdo nezná. Jen pan Dukát.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Pane Josefe, ze strany pana Dukáta došlo k překlepu. Správný výraz je NOSOterické rádio – informace se nepřijímají uchem ( ušima) nýbrž nosem.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Tipuji, ze LePenova volby ve Francii nevyhraje. Bude to nekdo vice konzervativni.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

A to bude kdo? A v jakém smyslu bude konzervativni?

Ne, ne …to by byl fatalni error. Stejne by tomu bylo v USA, kdyby byla zvolena Clinton. Ve Francii neexistuje jedina alternativa k soucasnému stavu, ktera by se byt jen priblizila k jejimu volebnimu programu, kterému dominuje referendum na vystup z EU!

Takze pokud Marine Le Pen nevyhraje volby, tak zustava pouze jedina alternativa. Tou je status quo a otevrena cesta do pekel …a je jedno, kdo bude nasunuty do uradu prezidenta. Ted je to bud a nebo. Francie si uz nemuze dovolit dalsich 5 let valcujiciho hollandismu, nebo sarkozysmu!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Minoltisto, amozrejme, ze si preji, aby se Evropa vydala k lepsim zitrkum a ty jsi mel pravdu. Presto si myslim, ze LePenova nema ten spravny rodokmen, aby ji bylo dovoleno ujmout se vlady ve Francii. Vystoupit z EU a zastavit migraci, to jsou preci jen velka sousta. Je to pouze muj nazor.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Dnes uz rodokmeny nehraji zadnou roli a na povolenky se nehledi. Evropa je na historickém prelomu a nyni se rozhoduje, kterou cestou se bude ubirat v blizké budoucnosti. Uz delsi dobu pozoruji, ze lidé konecne proziraji a s hruzou konstatuji, kam jsme se dostali vlastni naivitou a bezstarostnosti. Vidim to i sam na sobe. V 80-tych letech jsem ve Francii zil a v té dobe jsem byl zaryty anti-lepenista. Tenkrat jsem jeste nechapal vsechny souvislosti organizovaného nasunovani kulturne a vyvojove zaostalych etnik do zapadni civilizace. To vse jsem si zacal plne uvedomovat az pozdeji …a to postupnym skladanim vsech udalosti, které se udaly po roce 89.