Kreml ve čtvrtek v noci povolal do Omsku německé lékaře, leader ruské...

Kreml ve čtvrtek v noci povolal do Omsku německé lékaře, leader ruské opozice Alexej Navalný je v kómatu, někdo mu podal látku nebo drogu s prudkou manifestací hypoglykemie, která navozuje buněčnou smrt a selhávání mitochondrií v buňkách! Ruští řadoví lékaři v Omsku něco takového v životě neviděli, umělé zvyšování hladiny cukru v těle Navalného nefunguje, organismus likviduje v jeho těle veškerý krevní cukr! Stopy vedou k americké CIA a k vývoji nevystopovatelných bojových drog z 80. let minulého století! Co by propuklo v Rusku, kdyby Navalný zemřel zrovna v době běloruské krize?

Kreml ve čtvrtek v noci povolal do Omsku německé lékaře, leader ruské opozice Alexej Navalný je v kómatu, někdo mu podal látku nebo drogu s prudkou manifestací hypoglykemie, která navozuje buněčnou smrt a selhávání mitochondrií v buňkách! Ruští řadoví lékaři v Omsku něco takového v životě neviděli, umělé zvyšování hladiny cukru v těle Navalného nefunguje, organismus likviduje v jeho těle veškerý krevní cukr! Stopy vedou k americké CIA a k vývoji nevystopovatelných bojových drog z 80. let minulého století! Co by propuklo v Rusku, kdyby Navalný zemřel zrovna v době běloruské krize?

Situace okolo běloruské krize začíná nabírat neuvěřitelné obrátky. Jistě si pamatujete, co jsem říkal v nedávném pořadu na Svobodném vysílači CS, že v Minsku se ve skutečnosti v těchto dnech bojuje o Moskvu a o Vladimira Putina. A přesně to se nyní potvrzuje. Ruský opoziční předák Alexej Navalný je totiž v kritickém stavu a pokud zemře, jeho smrt padne na hlavu Kremlu a v Rusku vypuknou demonstrace, dojde přesně k okopírování majdanizačních procesů z Běloruska. K čemu tedy došlo? Opoziční předák Navalný totiž ve čtvrtek letěl z Tomsku do Moskvy a udělalo se mu v letadle tak špatně, že zkolaboval a pilot nouzově přistál v Omsku. Okamžitě začaly manévry a Moskva začala zjišťovat, co se to vlastně děje. Navalný je od té doby v kómatu [1].

Alexej Navalný po vyložení z letadla na letišti v Omsku

Lékaři v Omsku celý čtvrteční večer prováděli testy, odebírali vzorky a Navalného stav se stal kritickým natolik, že Kreml krátce před půlnocí volal do Berlína a požádal, aby německá vláda poslala do Omsku letadlo s lékaři z berlínské fakultní nemocnice se specializaci na gastroenterologii a internisty. V pátek ráno letadlo z Německa přistálo v Omsku a bylo připraveno Navalného převézt do Berlína. Jenže stav Navalného se dramaticky zhoršil, opozičnímu předákovi začaly podle posledních zpráv selhávat ledviny, játra, slezina a situace je kritická.

Alexej Navalný je v kritickém stavu a v kómatu, propukla u něho záhadná a akutní hypoglykemie, ruští lékaři si neví rady, Kreml povolal na pomoc letadlo s experty z Berlína

Podle moskevského rádia Echo Moskvy se lékařům podařilo diagnostikovat obecnou příčinu bezvědomí Navalného, tou je totiž akutní hypoglykemie, tedy extrémně nízká úroveň krevního cukru v těle. K takovým stavům dochází např. po brutálním předávkování inzulinem, ale rovněž i po konzumaci některých rekreačních drog, při předávkování drogami. Jenže, lékaři u Navalného v krvi žádné drogy nenašli, nenašli tam ani stopy po inzulinu, nenarazili ani na žádné jedy a toxické látky v krvi, prostě nic.

Toto všechno ruští lékaři věděli už včera večer. Podle Echo Moskvy se tak pokusili Navalnému dodat krevní cukr, glukózu a očekávali rychlé zlepšení stavu. Jenže, co se začalo dít půl minuty poté, to v životě ruští lékaři neviděli. Po aplikaci glukózy začal krevní cukr Navalnému klesat ještě rychleji, jeho tělo z nepochopitelných důvodů požírá veškerý krevní cukr ještě předtím, než se dostane do buněk, kde je glukóza nezbytná pro fungování hlavního motoru buňky, mitochondrie, která je de facto srdcem každé buňky. Bez glukózy nastává selhávání mitochondrií a přichází buněčná smrt.

Alexej Navalný

Podle ruských novinářů tak v podstatě v nemocnici v Omsku vypukla panika a ředitel nemocnice volal v půl jedenácté večer do Moskvy, do Kremlu se informace dostala o půl hodiny později. Po zhodnocení situace bylo rozhodnuto, že do Omsku budou pozváni němečtí odborníci na gastroenterologii a internisté, přičemž bylo rozhodnuto, že Berlín bude požádán, aby vyslal letadlo a došlo tak k převozu Navalného do Berlína.

Jenže, dnes ráno, když letadlo z Berlína do Omsku dorazilo, Navalného stav se kriticky zhoršil, začaly mu selhávat orgány. Alexej Navalný v Tomsku něco vypil nebo snědl, co u něho vyvolalo nejen prudkou hypoglykemii, ale i absolutní rozvrat organismu, který si nedokáže udržet normální hladinu cukru v krvi. Nemyslete si, že ruští lékaři jsou nějací amatéři, že neumí vyřešit jednoduchou hypoglykémii a podat pacientovi cukr. Toto chování organismu totiž odpovídá bojové látce, kterou v 80. letech vyvíjela americká CIA.

Léky na diabetes lze použít v kombinaci s některými chemikáliemi jako zbraně na likvidace protivníků, aniž by to vypadalo jako vražda

Americká zpravodajská služba prováděla testy s tzv. SGLT2 inhibitory, které zabraňují spotřebovávání glukózy v buňkách a namísto toho je glukóza odváděna do ledvin a do moči. Dlouhodobější používání SGLT2 inhibitorů k léčení diabetu může vést k selhávání právě těch ledvin. A podle Echo Moskvy začaly Navalnému v pátek ráno selhávat ledviny, ale i další důležité orgány v těle. Americká CIA s těmito SGLT2 inhibitory experimentovala, protože se jedná o látku, kterou lze zabít člověka, ale lékaři nebudou schopni najít cizí zavinění.

Jediné co najdou, je extrémní hypoglykemie a stav organismu, který odmítá absorbovat glukózu v buňkách a namísto toho končí veškerá glukóza v ledvinách, které to nezvládají a začínají selhávat. O těchto bojových drogách hovořil Edward Snowden v souvislosti s činností amerických tajných služeb na Blízkém Východě v 80. letech minulého století, když se potřebovali zbavit nepohodlného politika nebo nějaké osoby, kterou nelze “terminovat” běžným způsobem a musí to vypadat jako smrt ze zdravotních důvodů.

Julia Navalná před nemocnicí v Omsku hned poskytovala novinářům stanovisko, že za útokem na jejího manžela stojí Kreml a FSB.

Zkuste se zamyslet, kdo by tak mohl dnes a v těchto dnech mít zájem na likvidaci Navalného způsobem, aby to vypadalo, že byl otráven? Co by se stalo, kdyby Navalný zemřel? V Rusku by vypukly obrovské demonstrace a přestože stav Navalného se podle posledních informaci stabilizoval a může [2] být letecky převezen do Berlína, i když je stále v kómatu, tak do ulic ruských měst už vyšli demonstranti a tzv. hlídky demokracie, které varují Kreml, že pokud by se něco Navalnému stalo a zemřel by, vypuknou v Rusku demonstrace jako po smrti Borise Němcova.

Příznivci Navalného mají jasno a obviňují ruskou FSB z atentátu na Navalného, že ho chtěli zabít nějakým jedem, na ruských médiích se začínají svolávat lidé k demonstracím. Je to dokonale načasované a naplánované, zrovna když se v Bělorusku podařilo alespoň trochu stabilizovat situaci a utlumit protesty, okamžitě dochází v Rusku k útoku na život Alexeje Navalného, taková náhoda, že?

Komu by prospěla náhlá smrt ruského opozičního politika v době běloruské krize? Navalného manželka poslala Macronovi dopis adresovaný Putinovi. Je to provokace, zní z Kremlu

Ne, nic není náhoda. Smrt Navalného by se náramně hodila západním mocnostem a jejich tajným službám. Bylo by totiž velice výhodné obětovat Navalného jako loutku a odkráglovat ho právě teď, ale takovým způsobem, aby z jeho smrti byl naopak zcela očividně podezřelý Kreml, což by následně vyvolalo v Rusku mohutné demonstrace. Kreml se úzkostlivě brání jakémukoliv tvrdšímu zásahu proti Navalnému, protože v Rusku oslovuje obrovskou základnu mladých voličů a rovněž těch Rusů, kteří mají až možná moc blízko k západním hodnotám života. Demonstrace za Navalného by totiž musely být potlačeny, pokud by se v nich objevilo násilí. A můžete si vsadit, že násilí je přesně to, které by se v demonstracích objevilo, protože cílem by bylo vyprovokovat pořádkové síly k brutálnímu zásahu. A každý takový zásah může jako jiskra přeskočit do dalších ruských měst.

Představte si, že manželka Navalného, Julia, poslala francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi dopis s žádostí, aby ho přeposlal Vladimiru Putinovi, ve kterém žádá ruského prezidenta o vydání manžela Alexeje do péče německých lékařů, a aby Putin povolil transport a převoz do Berlína. Celé to bylo dopředu připravené jako divadlo, protože Julia Navalná poslala Macronovi dopis v době, kdy už stálo v Omsku na letišti německé letadlo, které přivezlo německé lékaře a ti mají zajistit Navalného transport do Berlína v okamžiku, kdy se stabilizuje. Kreml se před pár minutami ohradil proti dopisu Navalného manželky, protože to byl právě Kreml, který včera večer dojednal přílet německých lékařů do Omsku a byla to žádost Kremlu na Berlín, aby Navalný podstoupil léčení v Berlíně. Takže, Julia se de facto snaží vlámat do otevřených dveří, jenže proč to dělá?

Navalný ani netuší, že jeho chlebodárci ze západu se ho s největší pravděpodobností právě pokusili “vytěžit” a jako mrtvola by odvedl pro západ skvělou práci

Ano, je to součást plánu na vykreslení příběhu, kdy Kreml se ve světle a ve strachu z přenesení protestů z Minsku do Moskvy rozhodl náhle a rychle Navalného zbavit a tajná služba FBS ho otrávila nějakou látkou, která u něho vyvolala prudkou hypoglykemii. Ten příběh ochotně a pohotově převzala už všechna západní média, včetně ruské opozice a v ruských ulicích se objevují první demonstranti. Opravdu je někdo tak tupý, že by věřil, že Kreml takto teatrálně a amatérsky zaútočí na Navalného, který nejen, že nezemřel, ale ještě navíc honem rychle pro něho volají letadlo a zdravotní experty z Berlína?

Letadlo, které přivezlo do Omsku německé lékaře a kterým Navalný odletí do Berlína.

Kdepak, smrt Navalného může vyhovovat jen západním mocnostem, protože by tím došlo k vypuknutí demonstrací v Rusku, a o to přesně sionistům jde v první řadě. Navalný ani netuší, jaké má štěstí, že mu Kreml zavolal německé lékaře a letadlo, protože možná netuší, že jeho chlebodárci ze západu se ho právě pokusili oddělat a mediálně vytěžit, protože jako mrtvola by Navalný posloužil nejlépe.

Ukázalo se totiž v minulosti, že jak živý opozičník nemá šanci vyvolat velké protesty v Rusku, ale jako mrtvola mediálně vyrobená a vykreslená západem by mohl Rusko opravdu nebezpečně destabilizovat. Sami vidíte, že nosatí vůbec neztrácí čas a jakmile se otřásá Minsk, na nic nečekají a už se pokouší destabilizovat i  Moskvu a ruské ulice obětováním své věrné loutky. A věřím, že Navalný je tak tupý, že i když to přežije, tak mu to vůbec pořád nedojde.

Záznam pátečního pořadu na SVCS

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
trtal
Návštěvník
trtal

Navalny je byvaly zlodej, tunelar a poskok Zapadu, ktery takove rad nazyva leadry demokraticke opozice…
Ma minimalni podporu verejnosti, je uz davno k nicemu – zadarmo drahy a jak se logicky predpoklada, studeny je alespon trochu pro Zapad prospesny…

Kamjdu
Návštěvník
Kamjdu

Mají v tom prsty amíci mi vychází psychotronicky.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Ted uz jen chybyi otraveny Novotny, Prasivka a Kolar.
nemecky “Bild” mel vcera celostrankovy titul: Putin Otravil celky svet” nebo tak nejak, nemam ty noviny pri ruce.

trtal
Návštěvník
trtal

po techto nulach by ani pes nestekl…jejich zhovadilost se protivi dokonce i nekterym havloidum…

Pepé CZ
Návštěvník
Pepé CZ

Ať vědí pindos a podpindos, jak skončí, až nudou potřební, či nepotřební svým páníčkům.

yoshi
Návštěvník
yoshi

Obetovali ho ako Kuciaka…

trtal
Návštěvník
trtal

to byl take slunickovy kolaborant….

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Nevalny Navalny a jen dalsi BS provokace jude masovymi medii?
http://www.informationclearinghouse.info/55496.htm

vanitas vanitatum
Návštěvník
vanitas vanitatum

Na ruských webech se objevují pochyby kolem té aféry s Navalnym. Je to prý obrovské divadlo. Samotného mne zarazila ta obrovská suita aut ,když přijížděly do toho špitálu v Berlíně. Spíš to vypadalo jako příjezd E.T mimozemšťana. A hlídají to prý tam ,jak ve Fort Knoxu. Prý tam nesedí i přílet toho německého letadla,které přiletělo až moc brzo a bylo organizováno nestátní organizací. A přistálo v té části letiště v Omsku vyhrazené pro vládní návštěvy , pěkně bokem. Ale ten humbuk s tou kolonou se už odehrál s požehnáním Makrely.
Prý třeba zviditelnit tohoto VIP revolucináře, jehož sláva již pominula. Mimo jiné je členem Skull a bones. A je taky prý spolupracovníkem GRU,FSB, kteří mu dodávají ty komro videa na oligarchy. Možná to je vše hoax a možná né .A možná, milý Alexej, bude opravdu sakrální obětí a stane se ikonou možného buntu v RF.

Karol
Návštěvník
Karol

“Zdá sa, že vrcholní politici všetkých štátov boli podplatení stovkami miliónov USD, aby hrali toto nechutné pandemické koronové divadlo a podarilo sa nastaviť Reset celého sveta elitami, čo bolo naplánované už v Davose, na ekonomickom fóre v januári tohto roku. Jedine Tramp im tam trochu prekážal a Šoroš ho nazval podvodníkom a ďalším.Jedine Lukašemko to odmietol a odolal a to mu neodpustia.”

https://www.youtube.com/watch?v=FVEdehHjCOg&feature=share&fbclid=IwAR2LCE_E_M2HIIUFAmCzbGD8aSM-9Xwwr-JMyEUrTMPbwI1e0KaXAalkqpg

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

-“Sire, Rusové otrávili Navalného!”..

-“Děkuji za informaci, Jeane. A kdy má pohřeb?”

-“On nemá pohřeb. Je v komatu v nemocnici v Německu.”

-“Tak to nebyli Rusové, kdo ho otrávil.”…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Že se ten presstitut nestydí psát taqkové debility. Prý :”leader ruské opozice je v comatu”. Leader ruskéopozice je tento spratek, kriminálník, tunelář a defraudant proti kterému je i v současdné době vedeno trestní stáhání pro urážku hrdniny velké vlastenecké války? No to tedy ta banda špinavců které židofašisti kteří je platí vydávají za “ruskou opozici” má opravdu úroveň. Chce se mi zvracet.

raspberry
Návštěvník
raspberry

A především, lídr ruské opozice je komunista Gennadij Zjuganov!

03.08.2020 Zyuganov: Belarusian people are wise to make the right choice
https://eng.belta.by/society/view/zyuganov-belarusian-people-are-wise-to-make-the-right-choice-132180-2020/

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jaryn
Zda se, ze slusny clovek v dnesni dobe to na vysoke pozice nedotahne. Proste na tech nejvyssich mistech sedi 99,9% gauneru, smelinaru, mafianu, podvodniku, uchylu, lehce podplatitelnych smejdu a v neposledni rade uplne pitomce, kteri budou poslouchat rozkazy z vyssich mist. Normalniho slusneho cloveka vystvou nebo zlikviduji.

Josef
Návštěvník
Josef

Na vysokých pozicích v Česku Čecha neuvidíte, všichni jsou Turkomongolové. Mafie, tfuj.