Korán není náboženská kniha, ale bojový manuál! Jsme Charlie Hebdo? Jsme Brusel?...

Korán není náboženská kniha, ale bojový manuál! Jsme Charlie Hebdo? Jsme Brusel? Ne, jsme ovce pochodující pod vedením našich elit na porážku! V Bruselu nevybuchly bomby, ale evropská politika vítacích náručí!

Korán není náboženská kniha, ale bojový manuál! Jsme Charlie Hebdo? Jsme Brusel? Ne, jsme ovce pochodující pod vedením našich elit na porážku! V Bruselu nevybuchly bomby, ale evropská politika vítacích náručí!

Stalo se, o čem jsem hovořil minulý pátek na Svobodném rádiu. Záznam zde. Došlo na potvrzení mých slov o tom, že Korán není náboženská kniha, ale bojový manuál dobyvatelů. Útoky Islámského státu v centru evropské moci otřásly (už poněkolikáté) suverenitou evropského lokajstva na nejvyšších místech, že když se kácí les neřízenou islamizací Evropy, že dirigenti islamizace budou ušetřeni padajících stromů a odlétávajících třísek. Ne, nebudou. Oni první zařvou, buď při výbuchu v metru, anebo později ve volbách, to až občanům dojde trpělivost, a to jak s výbuchy v metrech a na letištích, tak i z toho, že mají kvůli migrantům (a teoristům mezi nimi) strach vycházet na ulici a pouštět děti samotné na hřiště mezi bytovkama.

Když vybuchují bomby vítačům migrantů do obličejů

Jsme Chralie Hebdo, proklamovali politici před více než rokem, když v Paříži teroristé vystříleli redakci komiksového časopisu, který si dovolil znesvětit jistého pedofila, kterého shodou okolností muslimové uctívají jako proroka. Najednou byli všichni Charlie Hebdo. Uběhlo pár měsíců a vloni v listopadu, opět v Paříži, zaútočili teroristé na několika místech na restaurace, obchody a také hudební klub Bataclan. Najednou byli všichni Paříž. Ve Francii od té doby platí výjimečný stav. Sice ta výjimečnost není skoro vidět, pouze na důležitých bodech státní moci (banky, úřady, elektrárny, nádraží, nemocnice, školy) jsou k vidění vojáci a ozbrojení policisté, ale je to připomenutí toho, že něco se stalo, myslí si mainstream.

brussels-airport-7591.jpg
Bruselské letiště po úderu teroristů

Střih do Bruselu. Před Velikonocemi vybuchují v Bruselu bomby, na letišti a v metru. Útočí opět teroristé. Opět prý je to Islámský stát, resp. jeho buňka v Bruselu. Evropské centrum moci se otřásá v základech, nejen kvůli výbuchům, ale i obrazně, politicky. V té samé chvíli, v zemi za horami, v jisté české kotlině, se ve světle bombových útoků v Bruselu odehraje nevídaná scénka. Poslanecká sněmovna ČR zamítla návrh na bezvízový styk s Tureckem [1]. Navzdory dohodám z Bruselu, navzdory Bohuslavu Sobotkovi, který dostal jasné notičky v Bruselu, ale poslanci jeho vlastní strany ve spolupráci s opozicí mu je roztrhali na malinkaté kousíčky. Jak to teď proboha vysvětlí Angele? Jde totiž o to, že bezvízový styk s nečlenskou zemí EU spadá pod výjimky, na které se nevztahuje smlouva z Nice, ani smlouva Lisabonská. Takový bezvízový styk musí jednomyslně schválit parlamenty všech členských zemí EU, nestačí totiž majorita hlasů.

Povstání bezmocných?

Co se tedy stalo? Exploze v Bruselu způsobily otřesy až daleko za horami v české kotlině. Pro zamítnutí bezvízového styku hlasovala i TOP09, a dokonce i paní Langšádlová. Co ta změna? Už nejsme všichni Refugees? Je smutné, že na české politiky v zájmu zastavení sebevraždy evropské civilizace fungují až bombové exploze, aby konečně dostali rozum. Máme tomu tleskat? A nebude to pochopeno některými lidmi v tom smyslu, že na rekurz české politiky ve věci migrantů jsou zapotřebí výbušniny a trhaviny, aby politici konečně začali hájit národní zájmy, protože politici reagují pouze na teror a hrozby, jinak ani nehnou brvou? Dovedete si představit, jak by sněmovna hlasovala, kdyby v Bruselu žádné bomby nevybuchly? V tichosti, v klidu, bez zájmu ČT, která by raději ani nevysílala ze sněmovny přenos, aby to národ neviděl, by poslanci bezvízový styk s Tureckem schválili. Hlasy vládní koalice a jistě i hlasy z opozice.

Brussels-airport-3.jpg
Evakuace obětí z letiště

Jedno je ale jisté. Korán je bojový manuál! Připravuje své učedníky na prosazování Islámu v celém světě, ovšem jako monoteistické náboženství nepřipouští jiného Boha. Na území, kde je muslimská majorita, nelze proto stavět modlitebny a chrámy jiných náboženských kultur a navíc je odpadlictví od víry považované za nejtěžší hřích. V Saúdské Arábii je za konverzi od islámu k jiné víře stanoven trest smrti. Džihád je cestou víry. Korán popisuje cestu Džihádu jako šíření slov Proroka Mohameda přesvědčováním a vysvětlováním.  Ovšem ten samý Korán přikazuje věřícímu ochraňovat víru i svým životem. A ochrana víry je bezbřehá, včetně ozbrojeného boje a mučednictví. Pokud je ochrana víry pojata tímto způsobem, nemůžeme hovořit o náboženské knize, ale o bojovém manuálu. To je realita.

Korán dětem do ruky nepatří! A dospělým už vůbec ne!

Korán se nesmí dostat do rukou dítěti. Je to jedna z nejnebezpečnějších knih na světě. Kniha relativizuje úlohu rodiny, slovo víry a imáma je nade vše, i nad slovo otce či matky. Dítě získá informaci, že nemusí poslouchat rodiče, pouze imáma a slovo Boží. Podle koránu vyrůstají noví bojovníci, kteří neznají s křesťany a jinověrci slitování. Brusel nám připomněl, že mladí Arabové vyrůstali přesně podle koránu. Podle písma, podle cesty Džihádu.

Výbuchy a exploze připomínají okamžiky pádu Římské říše, která na sklonku své existence vysílala do svých enkláv učence, kteří měli civilizovat barbarské kmeny, měli je vzdělat, naučit je počítat, aby odváděli daně, měli je seznámit s vodou a s hygienou. Měli je seznámit s hodnotami Říma. A přesto docházelo už tehdy k teroristickým útokem, jednotlivá města na severu byla rabována, lidé byli zabíjeni. Římské legie uzavíraly celé oblasti a prováděly trestné výpravy jako odvetné údery. Snaha civilizovat necivilizované národy se minula účinkem a Řím se zhroutil v druhé polovině 4. století. Pádem Říma byla celá Evropa vržena kulturně a vzdělanostně o 1,000 let nazpět. Otřesným důkazem je i takový drobný detail, že jídelní příbory v podobě nože a vidličky zanikly s pádem Říma a vrátily se ke stolování až o 1,000 let později ve Florencii mezi kupci a šlechtou, ale mezi obyčejné lidi až počátkem 19. století s rozvojem pokročilé domácí kuchyně. Bramborové placky a pečená drůbež se do té doby jedla pouze rukama a polévky lžicí ze dřeva.

airport.jpg
Nakládání zraněných lidí po útocích

Možná si řeknete, že civilizace a její vyspělost se přece neposuzuje podle úrovně stolování. Ale to chce někdo říct, že se neposuzuje ani podle oblékání? Bederní rouška na opáleném občanovi Bornea je stejným výrazem vyspělosti civilizace jako bílý muž v business obleku od Armaniho? Žena zahalená do černé pytloviny od hlavy až k patě, včetně obličeje, je stejným výrazem rovnocenné civilizace jako žena v šatech na večerní ples, která pracuje jako ředitelka firmy a má pod sebou 200 mužských zaměstnanců? Rituální podřezávání zvířat kvůli obědu je stejným výrazem civilizace jako rychlá a bezbolestná porážka zvířat omráčením na jatkách v západních zemích? Je snad zákaz konzumace alkoholu a vepřového masa důkazem úrovně civilizace ve srovnání s tou západní? Má snad Evropa přijímat cizí kulturní hodnoty a přizpůsobovat jim vlastní životní prostor svých občanů?

Honem začít myslet na lidi, blíží se volby!

Blíží se volby. V Česku ty krajské. Tajné služby ČR hlásí, že by extremisté a odpůrci migrace mohli ve volbách pěkně zatopit zavedeným stranám. A tak přišel povel do sněmovny ze sekretariátů, že je potřeba zařadit zpátečku. Pracovníci BIS projdou AE News, Parlamentní listy a další alternativu, zjistí pravdu a vypočítají kvocient rizika hrozby změny režimu. Že se něčeho dopočítali, to vidíme na těch zoufalých mediálních útocích proti našemu serveru v poslední době. Ano, něco se děje. V Bruselu vybuchly bomby a v Praze potopili poslanci jedním šmahem celou dohodu EU s Erdoganem. Tedy ne celou, zamítli pouze ten bezvízový styk. A schválili i výzvu, že země, které nedokáží zajistit ochranu schengenské hranice, mají ze Schengenu vystoupit. Facka Řecku? No, snad to nebude znamenat brzy i facku Slovensku, které má Schengen na východě své hranice.

MetNEW.png
Vagon bruselského metra po útoku teroristů

Když v Bruselu vybuchly bomby, najednou se politici zalekli, že ta rozvrácená Sýrie je najednou dole na ulici pod okny Rady Evropy. Tak blízko. Rozvrátili jsme Sýrii a severní Afriku před 5 lety [2] a teď dole na ulici máme Sýrii a severní Afriku tady u nás v Bruselu.

Ovce chtějí zvonce! Požadujeme více zvonců!

A co takhle zpřísnit zákony na držení zbraní v EU? A myslíte, že ti teroristé měli platné zbrojní pasy? Neměli místo zbrojních pasů spíš pásy? S výbušninami okolo těla? A co bude teď hlavní starostí politiků v Bruselu? Zastavení migrace? Anebo tvrdá masírka v médiích, že migranti za útoky nemohou, že nejsou všichni jako islamisté z ISILu? Že je třeba se bránit projevům nenávisti? Že je třeba zpřísnit kontroly občanů na letištích, že je třeba více kontrolovat internet, soukromé emaily, že je potřeba posílit policii, aby stála na každém rohu, jako v policejním státě? Protože občané se cítí ohroženi, jako ty ovečky v ohradě, které bečí na poplach a požadují tvrdě svá práva na ochranu, aby je chránila smečka ovčáckých psů s obrovskými zuby. Ovce chtějí chránitele a chrániče.

boltchest.jpg
Obrázek z Koránu… pardon, rentgenový snímek hrudi jednoho ze zraněných na bruselském letišti. Útočníci naplnili bomby hřebíkama pro zvýšení devastujícího účinku a na snímku je vidět, že zraněný má hřebík v oblasti plic.

A pastevec v pozici elit jim rád vyhoví. Bude mít méně práce a obav s ovcemi, že by se mu rozutíkaly, že by mu lezly do míst, kam nechce, aby mu lezly. A každá ovce, kvůli její bezpečnosti, dostane velký zvonec, který zazvoní kdykoliv, když ovce udělá krok. Cink. Druhý krok. Cink. Třetí krok. Cink. A když se ozve Cink, Cink, Cink rychle za sebou, hlídací psi vědí, že ovečka se dala na útěk. Kdo ví, jestli kvůli strachu před vlkem, nebo už prozřela a má života v hlídané ohradě po krk a chce utéct od chránitelů, kteří jí nutí sdílet ohradu s divnýma dovezenýma kozama, slepicema, vepřema, krávama, volama… různých barev a druhů z celého světa, kteří začínají ovečky v jejich vlastní ohradě ohrožovat, později šikanovat a utlačovat. Ovečku už nebaví život v multikulti ohradě. Nechce cizáky ve svém výběhu, ve své vlastní ohradě, ale bača se prostě zbláznil a dál do ohrady dováží podivné a veskrze nebezpečně exoty z celého světa.

Taková ovce nemá sílu vyhodit se (a ostatní) do vzduchu. Nemá schopnosti bránit se tomu, aby kvůli jednomu vlkovi (kterému pastevec podstrojoval v boji proti medvědovi, který také běhá po lese, ale pastevec ho nemá rád, a proto vlka proti medvědovi naváděl, ale vlk se vymkl z podkontroly… kupodivu) nemusela na sobě nosit zvonec. Politická reprezentace EU zneužije teroristické útoky v Bruselu k instalaci zvonců na krky občanů EU. Zpřísní se držení zbraní, zpřísní se postihy za projevy nenávisti proti migrantům, zpřísní se kontroly na letištích i na internetu, přijmou se špehovací a šmírovací zákony, které dohlédnou na blaho ovčanů v EU. A dokonce se za ty sežrané ovce v ohradě neobviní vlk, ale medvěd. A co na to ovčané? Slyšíte? Cink, cink… cink, cink…

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Dalši fake show s herci,néni to skutečné to same v Berlíně taky fake utok.
Belgie teroristický útok Hoax (Fake Miminko, 3/22, herci a Old stopáže) – vyvrácením a odhalenými
https://www.youtube.com/watch?v=jbGtnWUWMLU
Belgium Terror Attack Hoax Part 2 (Reusable Actors, Training Drills Explained, Bad Acting Busted)
https://www.youtube.com/watch?v=QO_kgYfp0sU

mami
Návštěvník
mami
rakos
Návštěvník
rakos

Mluvci US State Departmentu mlzi na otazku jestli souhlasi s odstranenim Islamskeho Statu z Palmyry:
Hmm, hmm … to je opravdu … hmm, hmm … podivejte se … hmmm, myslim, ze …
https://twitter.com/LinaArabii/status/713094885478440961

Pozorovatelka
Autor

Johna Pilgera mám ráda a tady něco posledního od něj:
http://zahranicni.eurozpravy.cz/asie-a-australie/149530-jak-blizko-je-dalsi-svetova-valka-novinar-mel-projev-z-ktereho-mrazi/
Projev lze číst i tak, že Rusku a Číně nezbývá, než být spojenci, protože momentálního nepřítele mají oba společného – USA. V ostatním už ale je Čína ve výhodě, na rozdíl od Ruska.
PS: John Pilger v tomto několik let starém videu https://www.youtube.com/watch?v=AYF0td7Ykus

Pozorovatelka
Autor
Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

Dnes je výročí útoku teroristického spolku NATO na svrchovanou republiku Jugoslávii.
Dokument RT, výpovědi očitých svědků a příbuzných civilních obětí útoků.
Rozhodně by bylo dobré ho nechat přeložit.
Doufám, že si příště zvolíme takovou vládu, která nám umožní tento vražedný spolek opustit a nejlépe by bylo ho rozpustit.

https://www.youtube.com/watch?v=DpmIGTivA44

Len
Návštěvník
Len

Máte ve všem pravdu, jen jste zapomněl na to, že ovečky nechodí k volbám. A občané budou volit cokoliv, jen ne současné vládnoucí strany. Myslím, že velké překvapení to bude už na podzim…..

Pozorovatelka
Autor

Tak právě se objevila hypotéza, že vzhledem ke své popularitě by se Babiš po případném rozpadu vlády mohl stát příštím premiérem… Tak asi tak se radujme, že občané mohou volit. Občané volí vždy jen někoho proti někomu, čímž je jistota že vždy volí tak, jak systém potřebuje.

Len
Návštěvník
Len

Pro mnohé podnikatele + OSVČ – je Babiš nevolitelný. A to za kontrolní hlášení a EET. Pro malé je to velice nákladné a znalostně náročné. Vím o čem mluvím – řeším to také a daňový únik je to poslední co mě na tom vadí. A pro ty větší má Babišova kumpačka nesrovnatelně lepší přístup k dotacím ( zemědělství) – neb má “informace” a jeho potravinářský zpracovatelský průmysl dorazí malé české ( rodinné) firmy – opět “informace”, zde z kontrolního hlášení.
A nikde není psáno, že nemůže nastat situace, že i Babiše někdo sekne přes prsty a donutí ho k odprodeji jeho firmy – kdo má rodinu, je zranitelný vždy.

Pozorovatelka
Autor

Za 1) vykládejte to lidem, kteří budou rádi za koblihu. A za 2) jak by někdo mohl klepnout po prstech Babiše, když současný systém chce mít u moci oligarchy?

Lenka B
Návštěvník
Lenka B

Dobré by bylo i to, aby byly volby povinné. Těch naštvaných a nerozhodných je hodně, dokázali by výsledek pěkně promíchat. Babiš sice v průzkumech vede, ale ze svého okolí nevím o nikom kdo by ho volil. Jenže známe lidi, většina dá na to, co je psáno to je dáno- viz. zprávy, noviny, radio…

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Někde i jsou, ale podstata problému zůstává – ať už zvolíte kohokoliv, systém zůstane nezměněn. Ten, kdo ho chce skutečně změnit, nemá peníze na volební kampaň, př. bude “odejit”. Řešením by teoreticky bylo spíše omezení hlasovacího práva – pouze pro skutečné občany (viz sci-fi Hvězdná pěchota). Např. u nás mohou volit i pravomocně odsouzení (podle jedné st. ankety dávali hlasy většinou ODS…)

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
Kazatel-mt24
Návštěvník
Kazatel-mt24

Na webových stránkách televizního kanálu RT byly uveřejněny dokumenty IS (v Rusku zakázán) a výpovědi jeho zajatých teroristů o ropném odvětví islamistů a o exportu ropy do sousedního Turecka.

Z Turecka do Sýrie — teroristé

Dokumenty se dostaly do rukou Lidových obranných jednotek (YPG) při dobytí města Šaddadí na severu Sýrie, a pak byly předány zpravodajům RT, kteří navštívili tuto oblast. Kurdští domobranci zajali rovněž teroristy z Turecka, Saúdské Arábie a jiných zemí, kteří vyprávěli o stycích IS a Turecka.

Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20160324/2662763/dokumenty-isil-ropa-dodavky-turecko.html#ixzz43sAOw2CI

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

To je o tom odstoupení krále hrdlořezů, když se to potvrdí? 😉

Kazatel-mt24
Návštěvník
Kazatel-mt24

Dokumenty s dodacími listy na prodej neočištěné ropy nalezené na podlaze bytu jednoho z velitelů IS.http://cz.sputniknews.com/foto/20160324/2660326/is-tajne-dokumenty-foto.html
comment image

Kazatel-mt24
Návštěvník
Kazatel-mt24

Knížka byla otištěna v Istanbulu a nalezena v nemocnici v Šaddadí, kterou bojovníci IS udržovali dokonce i poté, co bylo osvobozeno celé městocomment image