Konspirace a Kabala: Útočník z Christchurch byl zatím obviněn jen z jediné...

Konspirace a Kabala: Útočník z Christchurch byl zatím obviněn jen z jediné vraždy, muslimové jsou vzteky bez sebe a ISIL vyzval své stoupence ke krvavé odvetě! Analýza nápisů a symbolů na zbraních střelce vede k Johnu Podestovi a Satanově synagoze, uctívání Boha Hora a okultnímu kabalismu! Mešita Al-Noor vychovala 2 teroristy, kteří v Jemenu trénovali a cvičili spolu s teroristy z Francie, kteří zabíjeli v Charlie Hebdo! Policie v Chritschurch přijela ve zbroji, protože v ten den měla cvičení! Vzpomínka na 9/11 je zpět!

Konspirace a Kabala: Útočník z Christchurch byl zatím obviněn jen z jediné vraždy, muslimové jsou vzteky bez sebe a ISIL vyzval své stoupence ke krvavé odvetě! Analýza nápisů a symbolů na zbraních střelce vede k Johnu Podestovi a Satanově synagoze, uctívání Boha Hora a okultnímu kabalismu! Mešita Al-Noor vychovala 2 teroristy, kteří v Jemenu trénovali a cvičili spolu s teroristy z Francie, kteří zabíjeli v Charlie Hebdo! Policie v Chritschurch přijela ve zbroji, protože v ten den měla cvičení! Vzpomínka na 9/11 je zpět!

Celá kauza teroristického útoku v Christchurch začíná nabírat obrysy bizarního divadla, kde veškerá selská logika jde stranou. Podivností a nejasností je okolo celé kauzy tolik, že bychom několik týdnů nemuseli psát vůbec o ničem jiném, jenže k těm největším podivnostem se musíme ještě vrátit, protože mnoho čtenářů Aeronetu se nás ptá do redakce na zákulisní propojení celé provokace v Christchurch.

Právě dnes novozélandská prokuratura šokovala celou muslimskou obec v zemi, ale nejen tam. Státní žalobce totiž dnes oficiálně obvinil zadrženého Brentona Tarranta, ale pouze z jedné jediné vraždy [1]. Místní média to zdůvodňují tím, že prokuratura nechce útočníka obvinit z terorismu, ale jenom z vraždy, a to z toho důvodu, aby nemuselo probíhat veřejné přelíčení, kde by útočník mohl veřejně hlásat svůj manifest. Z tohoto důvodu prý bude obviněn z vraždy, ale zatím se neví, jestli jenom z té jedné, nebo z více.

Radikální imám káže džihád. Nedatované foto.
Masakr 50 lidí, ale obvinění padne z jedné vraždy?

Pokud nad tím kroutíte hlavou, co to má znamenat, potom vás odkážu na můj článek s analýzou masakru v článku zde. Ve zkratce jde o to, že se pomalu ukazuje, proč útočník své video streamoval naživo. Byla to pro něho pojistka. Ptáte se proč? Protože každý schopný advokát a soudní znalec, který dostane video do ruky, tak v celém záznamu najde prokazatelně jenom jednu vraždu.

Symbol vidoucího oka Boha Hora vyjádřeného číslem 666.

To je ta žena, která je zastřelena na chodníku a útočník ji navíc střelí do hlavy, až jí odlétne kus vlasů z hlavy. I když i u ní je jedna podivnost, ale k tomu se za chvíli dostanu. Toto je prokazatelná vražda, která balisticky a obrazově je v pořádku a odpovídá vraždě. U všech ostatních záběrů, které jsme analyzovali, se o pravosti dá s velkým úspěchem pochybovat. Kdyby Tarrant video neodvysílal živě, už by byl dávno obviněn z 50-násobné vraždy, o tom nepochybujte ani na zlomek vteřiny.

Na videu střelce z Christchurch mizí nábojnice ve vzduchu a nikdy nedopadnou na zem, ani jedna jediná z nich není na videu zachycena na zemi

Soudní znalci na balistiku a znalci z oboru traumatických zranění by video a pravost masakru rozmetali argumentačně na kusy, protože jak už jsme ve zmíněné analýze uvedli, na videu chybí nejen typické stopy po skutečné střelbě z ostrých zbraní, roztrhané oblečení od střel, tratoliště krve vytékající z pod hromady lidských těl, krví nasáklé oblečení mrtvol, stopy a díry po střelbě v oknech, ve zdech a ve dveřích mešity atd.

Obhajoba by roznesla důkazy obžaloby na kopytech a zjevně by se před soudem začaly přetřásat nesrovnalosti s počty mrtvých, s oživlými mrtvolami, které vstávají o odcházejí, viz. náš článek zde, a celé by se to mohlo obrátit proti architektům této provokace. Brenton Tarrant si živým přenosem videa vyrobil pojistku a najednou dává smysl, proč při střelbě provedl některé zdánlivě nelogické a nesmyslné kroky, včetně těch 3 výstřelů z brokovnice do čelního skla, které tam prokazatelně žádné díry neudělaly. Někdo je dodatečně potom do okna prosekl, zřejmě krumpáčem. Odpovídá tomu tvar děr z oficiální fotografie, které nejsou z brokovnice, ale pravidelného obdélníkového tvaru. v porovnání s pravými průstřely autoskel z brokovnic na YouTube.

 

Na internetu se již objevilo video, které upozorňuje na podivnost při střelbě Brentona Tarranta venku před mešitou Al-Noor na chodníku. Analýza videa odhaluje, že vystřílené patrony ze zbraně nedopadají a neposkakují na zemi, ale mizí během letu ve vzduchu. Mnoho lidí začne argumentovat tím, že video má ztrátovou kompresi a vyhozené patrony nejsou vidět, to by ale platilo jen pro některé patrony, ne pro všechny. Patrony jsou totiž typické mosazné barvy a vyletují naproti bílé zdi a před dopadem na zeď mizí ve vzduchu. I když jde o ztrátovou kompresi, tak si všimněte, že vyletující patrony jsou zcela perfektně viditelné po celou dobu letu z komory zbraně a nedochází k žádným poruchám komprese videa. Patrony prostě mizí v bílé zdi.

Kdyby šlo o chybu ztrátové komprese, na zemi by byly vidět alespoň artefakty od válejících se nábojnic, ale video dokazuje, že na zem nic nedopadne

Stejně tak by na chodníku byly patrony vidět, jak poskakují po zemi při dopadu a poté, co dopadnou, tak zůstávají na chodníku ležet nehnutě a video by je zachytilo, jak tam leží. Světlá mosazně zbarvená patrona na tmavém mokrém chodníku by byla na videu i s vysokou kompresí vidět naprosto dokonale. V jednom záběru je vidět, jak stříbrná patrona letí naproti tmavému povrchu chodníku, kontrast je tedy obrovský, bílá a černá, ale v dalším frejmu už patrona není, najednou zmizí a už se neobjeví, žádný dopad na zem, žádný výpadek komprese videa, nic.

Na tmavém chodníku by byly světlé nábojnice vidět naprosto dokonale i při nízkém rozlišení videa.

Sami se na video výše podívejte. Toto všechno ukazuje na to, že video bylo dodatečně upravovovánu v editačním video editoru, zřejmě After Effects od společnosti Adobe apod. Animace dopadajících patron a jejich poskakování a rendering stínů je velmi náročná grafická operace, takže ten, který video upravoval, si chtěl ušetřit práci s animací dopadajících projektilů po zemi. Sami se podívejte, že na zemi není ani jediná patrona! Toto nelze omluvit kompresí videa, tam prostě na zemi žádné patrony nejsou. Jejich animace, jak vylétávají ze zbraně, v kompresi zachycena jsou i v rychlých pohybech, ale byla prostě post-procesně ručně přidána do videa v grafickém editoru.

Brenton Tarrant zahazuje zbraň vedle auta namísto do otevřeného kufru a zastřelené ženě se rozvázaly obě sportovní boty a přemístily se daleko od ní

Další podivností je, že střelec zahazuje zbraně. V čase původního videa 09:30 až 09:33 je vidět, jak při výměně zbraně u kufru auta odhazuje zbraň na zem, namísto toho, aby zbraň položil do kufru auta, což je přece logické. Má otevřený kufr auta, sundáte zbraň a hodíte ji do kufru, ale ne na zem vedle auta. Co je to za nesmysl? Všimli jste si toho?

Pochopili bychom, že střelec odhodil úvodní brokovnici v chodbě mešity, protože ji už nepotřeboval a přebíjet brokovnici je velmi pomalé. Ale proč zahodil na zem zbraň, když stojí u otevřeného kufru svého auta, to opravdu nedává smysl. Chtěl snad, aby ta zbraň tam po něm zůstala jako vzkaz a stopa? Anebo to bylo kvůli ulehčení práce grafika ve video editoru, protože animovat zbraň položenou do kufru by bylo náročnější? A když v čase 12:10 odjíždí s autem pryč, tu odhozenou zbraň tam nechává ležet, stejně jako tu brokovnici v chodbě mešity.

Zahozená zbraň vedle auta na zemi.

Ještě jedna podivnost je v čase 12:06 u té nešťastné ženy, kterou zřejmě opravdu zastřelil do hlavy. Ta žena má na sobě boty, to je vidět zcela evidentně, bílé podrážky nelze přehlédnout. Jenže co proboha tam dělá ten pár sportovních bot vedle na chodníku? Komu patří ty boty, když žena na zemi má svoje boty na nohách? Teoreticky je možné, že to bílé na nohách ženy nejsou boty s bílými podrážkami, ale bílé ponožky. Jenže, pozor! Pokud jsou to opravdu boty ženy, tak je záhadou, jak došlo k jejich zutí?

Zuté sneakery na chodníku, žena přitom má vlastní boty, na ponožky to moc nevypadá. Ale i kdyby, jak se jí boty dostaly dolů z nohou?

Nejsou to sandály, které sklouznou z nohy, ale jsou to normální šněrovací sportovní sneakery na zavázání tkaničkami, ze kterých nevyklouznete, ani kdyby vás někdo odstřelil ze dvou metrů z brokovnice. Obě dvě boty jsou navíc proti sobě postavené a daleko od ženy, směrem od její hlavy. Tady už se člověk ničemu ani divit nemůže, prostě v těch botách na chodníku byla asi jiná mrtvola, která mezitím vstala a odešla. Nebylo by to poprvé, pán v zelenkavé tyrkysové bundě, který v té druhé mešitě v Linwoodu vstal z mrtvých, článek jsme přinesli zde. Anebo se paní vyzula poté, co byla z dálky střelena, když střelec jí poprvé trefil, když vycházel ze dveří mešity.

Symboly okultních organizací na zbraních Brentona Tarranta vedou k židozednářské Kabale, ritu nejvyššího zasvěcení a oku Boha Hora

Nemá smysl tady dále vypisovat podivnosti a naaranžované scény s mrtvými či nemrtvými, živými či obživlými, ale podíváme se propojení a symboly, které se nesou celým tímto masakrem. Jak už jsem informovali, útočník měl zbraně popsány jmény Evropanů, kteří prosluli svým bojem proti muslimům v různých dobách a v různých událostech, ale na zbraních je i něco jiného, mnohem zlověstnějšího. Mnoho lidí si všimlo, že kromě jmen osob měl Brenton Tarrant na zbraních napsána i různá čísla a nordické runy.

Propojení symbolů ze zbraně Brentona Tarranta na Johna Podestu, šéfa volební kampaně Hillary Clinton.

Na své útočné pušce měl nakreslený starobylý symbol ryby a hned naproti měl napsané číslo 14. Každý, kdo se trochu zajímá o kabalistické rituály, tak hned ví, o co se jedná. Je to odkaz na egyptského Boha Hora a jeho legendární Bdící oko, které je symbolem židozednářské tajné a vrcholné okultní organizace Illuminati, tedy Osvícení. Oko Boha Hora je tzv. 3. oko člověka uvnitř mozku, epifýza, resp. šišinka. Je to vnitřní oko člověka, které se aktivuje u lidí s vyšší úrovní vědomí a poskytuje nadpřirozené schopnosti, vize, projekce, ovládání vůle druhých osob, vkládání myšlenek do hlav jiných osob atd. Více bude v té mojí nové knize. A právě odkaz na Boha Hora a jeho oko najdeme u Brentona Tarranta.

Vidoucí oko Boha Hora a nejvyšší archetyp Satanovy synagogy odvozený od egyptských kultů

Spouštěčem masakru v Christchurch mohl být přímo John Podesta. Ten už dříve před časem vyslal do světa signál, že je členem Satanovy synagogy, když se nechal vyfotit se zvednutými dlaněmi, na nichž má napsané číslo 14 a na druhé je obrázek ryby. Abychom pochopili, co to vlastně znamená, tak se musíme vrátit do dob starověkého Egypta a vysvětlit si jeden ze starých příběhů.

Egyptský bůh smrti Osiris byl zavražděn svým bratrem a bohem chaosu Sethem. Seth rozřezal jeho tělo na 14 částí a rozprášil je po celém Egyptě, aby jeho části už nikdy nikdo nenašel. Osirisova manželka Isis to však tak nenechala a vydala se hledat všech 14 částí svého manžela, aby ho mohla znovu oživit. Našla nakonec všechny části, kromě jedné jediné. Osirisův pohlavní úd nebyl k nalezení a důvodem bylo, že jej sežrala ryba v řece Nil. Bohyně Isis proto ryby v řece Nil proklela.

Třetí vidoucí oko v centru lidského mozku, oko Boha Hora.

Isis to však nezastavilo a chybějící úd nahradila zlatým a Osirise dočasně oživila a počala s ním dítě. Tímto dítětem se stal Horus, egyptský bůh pomsty, zloby a války. A právě Horus je nejvyšším archetypem židozednářské Kabaly a jejich výkonného mocenského okultního spolku Illuminati.  Vidoucí oko, které dlí na vrcholu nedokončené pyramidy na rubové straně amerického dolaru, je židozednářským odkazem na oko Boha Hora, které spočívá v každém člověku uvnitř jeho hlavy v podobě epifýzy, thalamu a každý člověk může být tímto okem ovládán, ale i obráceně, tímto okem může ovládat druhé.

Symbol 666 vytvořený prsty je odkazem na podřízenost a příslušnost k okultní organizaci Illuminati a znamená důkaz pod vidoucím okem Boha Hora

Kdo ovládá koho a kdo je ovládán, o tom rozhoduje stupeň zasvěcení a tím úroveň otevření nebo zavření vnitřního oka v rámci tzv. svatav, tzn. zasvěcovacích rituálů, kdy oko Boha Hora se probudí a prohlédne v hlavě člověka při spáchání brutálního činu během rituálu. Obětování dítěte Satanovi je obvykle prvním iniciačním krokem pro zasvěcence v rámci Satanovy synagogy na dlouhé cestě k plnému otevření vnitřního oka. Vnitřní oko se začne postupně otevírat a jedinec získá nevídané schopnosti, ovládat myšlenky a konání jiných lidí, aniž by ti tomu mohli odporovat. Kdokoliv se dotkne Kabaly, zednářských ritů a okultismu, přechází tím pod vliv vnitřního oka Boha Hora. Lidé za tuto moc platí vlastní karmou, charakterem, lidstvím a Boží spásou, které se tím navěky zříkají a stávají se otroky Satana a jeho pozemské i posmrtné synagogy.

Symbol 666.

Když byl Brenton Tarrant předveden před soudce před dvěma dny, ukázal novinářům prsty své ruky symbol 666, což je pouze jiný symbol a znak pro Bdící oko Boha Hora. Je to signál a symbol jeho masterům, že provedl svůj úkol a je součástí spiknutí skrze vyšší procesy řízení na této planetě. Celý masakr tak dostává úplně jiný rozměr naplánovaného spiknutí ze strany vyšších řídících procesů na této planetě a cílem je vyvolat válku mezi křesťany a muslimy. Islámský stát již dnes vyzval ke krvavé pomstě na celém světě za masakr muslimů v Christchurch [2].

John Podesta na legendární fotografii z uniklých emailů volební kampaně Demokratické strany.

Dokonce i pražský vůdce muslimů vyzval k tomu, aby se začali ozbrojovat [3]. Takže i v Česku to už začíná, spouštěcí mechanismus jede. Dají se očekávat teroristické útoky v Evropě proti křesťanům, protože tento čin, alespoň jeho mediální narativ, povede k náboženskému násilí po celém světě. Na tyto procesy budou vlády reagovat utahováním šroubů občanských svobod a omezováním svobody na internetu, což je naprosto prvoplánovým účelem. Jenže v celé věci nezazněla ještě jedna výbušná informace.

Policie v Christchurch měla ten den protiteroristické cvičení

Ve stejný den, kdy v Christchurch došlo k masakru, měla celá policie ve městě cvičení a věnovala se nácviku prevence před terorismem. Informaci přinesl list The New York Times a redaktoři dalších médií si všímají na chlup stejného příběhu, který proběhl v USA 11. září 2001 [4]. Tehdy v ten den probíhalo v New Yorku a ve Washingtonu D.C. cvičení amerického letectva, které kvůli tomu vypnulo radary včasné výstrahy v obou městech, takže unesená letadla mohla změnit dráhy a vletět do měst a provést útoky, aniž by to vyvolalo poplach protivzdušné obrany NORADu, protože v ten den přece probíhalo vzdušné cvičení a všichni tak byli v klidu, když letadla na radarech létala všude možně, i tam, kde neměla. A totéž se odehrálo v Christchurch. Na dotazy novinářů, jak je možné, že speciální jednotky dorazily na místa činu do 4 minut a tak rychle, odpověděla policie v Christchurch tím, že policisté měli protiteroristické cvičení, a tak se ze cvičení rovnou hladce přesunuli do ostré akce. Tak určitě, náhoda.

Symbol ryby a číslo 14 na zbrani u spouště a také na periskopu a vrcholu hlavně.
Mešita Al-Noor, kde se střílelo na videu, vychovala dva členy Al-Kajdy, kteří odešli do Jemenu cvičit spolu s teroristy, kteří později zaútočili v Paříži na redakci Charlie Hebdo

Jenže největší výbušnou zprávou je, že právě z té mešity, odkud uniklo video masakru, z mešity Al-Noor v Christchurch pochází dvojice konvertitů, kteří vstoupili do řad Al-Kajdy v Jemenu a v roce 2013 byli oba zabiti při útoku amerického bezpilotního dronu. Jednalo se o Daryla Jonese a Christophera Havarda, kteří se v mešitě Al-Noor učili radikálnímu islámu a džíhádu. Informaci v roce 2014 přinesl server Newshub [5]. Oba dva byli o rok dříve zabiti ve výcvikovém táboře Al-Kajdy v Jemenu, kde se v té době cvičili pozdější útočníci z Paříže na redakci Charlie Hebdo, Chérif Kouachi a Saïd Kouachi.  Oba dva se cvičili v Jemenu ve stejném táboře jako Daryl Jones a Christpoher Havard z mešity Al-Noor v Christchurch. V mešitě, kde se vyučoval radikální islám a vycházeli z něj konvertování členové Al-Kajdy v Jemenu, zastřelil běloch muslimy. A teď snad máme pro ty muslimy plakat, bez ohledu na to, jestli šlo o krizové herce nebo to bylo doopravdy? Chápete tu absurditu?

Symbol oka Boha Hora

Ministr vnitra ČR vyhrožuje vlastním občanům před schvalováním útoků v Christchurch, ale právě z té konkrétní modlitebny Al-Noor, odkud pochází uniklé video se střelcem, vzešli dva konvertovaní teroristé z Al-Kajdy, kteří odjeli do Jemenu do výcvikového tábora Al-Kajdy. A nad takovou modlitebnou máme plakat? Co si to vůbec politici k nám občanům dovolují? To nás mají za debily a hovada? Proč novozélandská vláda v roce 2014 neuzavřela tu modlitebnu, když se provalilo, že se tam káže radikální islám a z jejích řad potom vybraní členové odjíždí do táborů Al-Kajdy v Jemenu? Co to je za klauni? Chápete, o co se jedná? O genocidu bílého člověka a křesťanské rodiny v přímém přenosu. Mešita, která produkuje členy Al-Kajdy, klidně v Christchurch dále pokračuje, ale jsou zavíráni lidé, kteří publikují uniklá videa. Autogenocida vlastní rasy. A stejné líhně džihádistů jsou i v ČR, ale ani česká policie modlitebny nezavírá a zůstávají otevřené. Zeptejte se Lukáše Lhoťana, co všechno v modlitebnách v ČR probíhalo, když byl ještě členem jejich komunity, než odešel.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Petr
Návštěvník
Petr

Ty boty, co se údajně ženě zuly zřejmě žena sebrala při útěku a v době, kdy byla zastřelena je nesla zřejmě v levé ruce.

Willy
Návštěvník
Willy

Pochopitelně nemám k dispozici všechna videa / foto, na nichž je ona „skutečně zastřelená“ ani potřebné znalosti k vyhodnocení případných skrytých rozporů. Proto jen jako DOTAZ PRO FUNDOVANĚJŠÍ:
1. Existuje záznam z okamžiku, kdy je zastřelena a ještě neleží na zemi? (teprve padá apod.)
2. Mohla být k pořízení publikovaného záběru střelby do hlavy (odlétnuté vlasy) použita již „starší“ mrtvola?

kvakin
Návštěvník
kvakin

Pořád se to rozebírá, ale základ příběhu by me byt, že to nebyl přímý prenos!

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Právě proto, že to byl živý přenos, tak se to video dostalo okamžitě do světa, kde si ho všichni postahovali.
Proč si myslíte, že nebylo celé, i z druhé mešity, ale nahrávka trvala jen necelých 17 minut?
Protože ho potom na udání vypnuli, když jim došlo co se děje.

Během té doby od střelby do zatčení, se s nikým nekontaktoval, aby mu nahrávku předal k nahrání na net, .. a snad si nemyslíte, že to tam dala sama policie, když mu při zatření sebrali vše co měl u sebe, včetně kamery…?

Myslet, sakra!!! Myslet!

No uvidíme na večerní vysílání, jak se k tomu postaví VK,
Doufám, že si taky nenaběhne na vidle…

Pro jistotu tady v té rozvířené situaci na nějaký čas skončím v diskuzích, protože to tady začíná silně zavánět “stádem”, které odkýve vše, co se mu shora předhodí, místo toho aby lidé používali vlastní mozek.
Nechci dopadnout jako paní Pozorovatelka… : D

anonym
Návštěvník
anonym

Tak a vzhledem k tomu, co dnes spustil Erdogan, a ke značné zfanatizovanosti části turecké populace, se jen modlím, aby Amíci nakonec Turka nevyhodili z NATO, a Turkům s tou jejich obrovskou armádou a početnou muslimskou komunitou v Evropě, na Evropu nezaútočili. Dokud dřepí v NATO, tak to snad nenastane. I když člověk opravdu neví, jak to neokoni budou směrovat, když celkově se dá říci, že Evropa se od atlantické aliance odklání a to zejména Němci si už od Amíků nenechávají srát na hlavy. Viz odkazy.

Abych řekla pravdu, Turkům prostě nevěřím, otec Atatyrk dal Turkům civilzační nátěr, ale ta civilizační malůvka se snadno smyje a pod ní je zas jen muslim s vypatlaným mozkem islámem. Bohužel tihle muslimové mají velmi zdatnou a velkou armádu s moderními zbraněmi a navíc se dají velmi snadno zfanatizovat. Celkově z toho moc dobrý pocit nemám.

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/500283-erdogan-pobouril-australii-oznacil-strelbu-v-mesite-jako-spiknuti-proti-islamu-a-hrozil-odvetou.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/500278-erdogan-pousti-na-mitincich-video-z-utoku-na-mesity.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/500260-americky-velvyslanec-vytaci-nemce-chova-se-pry-jako-komisar-okupacni-mocnosti.html

anonym
Návštěvník
anonym

Tak podle Novinek se ten chlápek projížděl před tím činem po Evropě po stopách dřívějších bitev s Osmany. Údajně byl i v Praze a mířil do Polska, po stopách rytířských řádů. Pokud zde padá v diskusích rok 1683 jako datum, kdy se Vídeň ubránila Turkům, nutno podotknout, že by se tak nikdy nestalo, nepomohl-li by Vídni polský král. A to jak u našich po celá staletí dobrých přátel ze západu, za mohutného pohrdání Slovany od celé západní šlechty. Celkem si to už historicky nepamatuji přesně, ale mám za to, že se k polskému králi připojili někteří čeští šlechtici se svými ozbrojenci.
Zde nabízím velmi dobře historicky zpracovaný filml, o oné události roku 1683.

https://fastshare.cz/4422453/bitva-o-viden-11-settembre-1683-2012-historicky-velkofilm-dobrodruzny-akcni-cz-titulky.avi#.XJL82slKhdg

Na Ulož to jsem film nenšla, za to je tam zajímavá výzva, týkající se též svobody slova, OSY a internetu vůbec.
https://uloz.to/zachraninternet

Ať už to video s masakrem je pravé, či nikoliv, na následných událostech to nic nemění, muslimové se budou mstít a už to začalo. Stále oficiální tisk mele jen o tomto, ale o teroristickém útoku v holandské tramvaji jen malá řádka. Jak bych tak řekla, den po té. Kdo za tím masakrem stojí, se těžko dozvíme, aspoň konkrétní osoby určitě ne, že by do toho ten chlap šel sám od sebe si nemyslím. Obrys situace si nejspíše udělá každý sám.
Dívám se po různých diskusích a je zcela patrné, že lidé se již bojí. Hamáčkovy výhružky počaly zabírat.

Neznama
Návštěvník
Neznama

V novém fondu pro migraci jde o 51-procentní navýšení oproti předešlému rozpočtovému období . To, že ho nyní po bouřlivém migračním období europoslanci schválili, jen dokazuje, že EU se vydala na cestu politickém protlačování zájmů , a to bez jakékoliv snahy sladit rozdílné přístupy zemí EU. Upozorňuje na to další europoslanec, Branislav Škripek. https://www.nejvic-info.cz/europarlament-schvalil-zrizeni-fondu-pro-azyl-a-migraci/

oskar
Návštěvník
oskar

Od roku 2015 bedlivě sleduji plánovanou a řízenou imigrační krizi…a troufám si říct, že vím, co nás čeká, pokud setrváme v EU. Nad lidmi jsem už zlomil hůl, protože převládající názor – musíme dobře zvolit do EU a bude líp, má daleko menší vypovídající hodnotu, jako…musím se dobře vysrat a bude líp. A co se týká toho, jestli jde o false flag v Christchurch? Co na tom sejde, když muslimovi namluvíte, že tamten urážel korán, ihned se jich seběhnou stovky a bez mrknutí oka vás zlynčují, aniž by se zabývali tím, jestli to byla pravda. Takže účel byl splněn a nemyslící tupá zvěř může kdykoliv a kdekoliv začít pomstu….a naši politici ještě budou mít pro ně slova omluvy. My jsme hloupí a slabí, oni jsou debilní a silní (ve víře, tím pádem ve všem, protože víra je jím nade vše). Elity si vybraly nadmíru dobře…tupější a agresivnější (velmi dobrá kombinace v dobývání) svoloč nikde jinde na Zemi nenajdete, než mezi muslimy. Třeba s budhisty nebo hinduisty by to nemělo smysl, chtít vyhubit bílou evropskou rasu, oni by se s námi kamarádili, chápeme?

Enni
Návštěvník
Enni

Ještě se vrátím k téma třetí oko.
Skoro všichni lidé ( říkám skoro, protože někteří lidé nechtějí měnit svůj vnitřní svět). Jinak každý člověk má v sobě zdroj mimosmyslového vnímání, kterému se říká třetí oko. Bůh byl ke všem stejně spravedlivý.
” Náš mozek by byl pak zbytečně velký na to aby jsme jen jedli, spali a množili se”.

Jak s tím kdo naloží je jeho svobodná volba.Dobrá myšlenka se dá ve špatnou obrátit a obráceně.Za vším stojí jen člověk !
Otevření třetího oka je proces poměrně dlouhý .Je to o 9 vzestupech duchovního růstu člověka a ten první schod na který máme vystoupat je nejtěžší. Opouštíme staré zvyky a máme pocit, že nám nikdo nerozumí.Začínáme podezřívat sami sebe, jestli jsme duševně v pořádku.
Většina lidí sáhne v tomto zlomu vývoje raději po antidepresivech, aby nebyli jiní a nevybočovali z davu.

Pocity jako hledám něco nevím co……potřebuji znát odpovědi na své otázky, ale skoro nevím koho a jak se ptát….to co pracovně dělám ztrácí pro mě význam ….ze současnými přáteli si přestávám rozumět…..

Kdysi jsem na toto téma dělala přednášky a trpělivě vysvětlovala a učila co a jak. Jak otevřít třetí oko jak se naučit abecedu prvního spojení. Není to věc jen vyvolených, chce to na sobě pracovat.
Je to jak nová abeceda, kterou známe někde hluboko uvnitř.
Je to jako setkání s dávným dobrým přítelem, kterého jsme jen mnoho let neviděli.

Tato schopnost není bohužel v lidech rozvíjena. Myslím že je to něčí záměr. ” Čím víc ovcí tím lépe, co kdyby chtěli sami myslet “?

Co se týká rituálů a zlých myšlenek. Většinou potrestání přijde samo. Jak se otevírá více a více třetí oko, člověk roste duchovně a už mu nestačí být někým řízen. Začne sám uvědomovat sebe a vyhodnocovat svoje skutky. Něco jak u posledního soudu, ale ještě za živa.
Člověk který páchá zlo pomocí otevřeného třetího oka, většinou padne postupně do těžkých depresí nebo sám sobě je pak soudcem. Špatně se to vysvětluje v krátkém textu.

Vzdělávejte se hledejte pravdu a nedejte se.

vandal
Návštěvník
vandal

Doporucte literaturu kde najdu relevantni informace k tomu co pisete. Dekuji. Ted studuji filosofii Lazareva ktera je postavena na karme.

Anna
Návštěvník
Anna

Pane vandale, nedoporučovala bych vám studium Lazarova, protože toto je již překonané. Dnes již bylo odhaleno, že karma je nástroj Archonů (pánů karmy), kteří nás tímto neustále udržuji na Zemi v otroctví, aniž bychom měli nějakou šanci se z toho vyvléci. Existuje fyzikální zákon příčiny a následku, ale vše má své vyřešení, protože existuje milosrdenství, láska a hojnost Vesmíru, které vyléčí každou ránu. Doporučuji sledovat u nás na http://www.matrix-2001.cz kanály TV Gaia s překladem, kde se dozvíte ohromné informace viz Odhalený vesmír, Odhalení, Hluboký vesmír, Starověké civilizace – např. Mimozemské kořeny gnosticismu, kde je právě vyzkumníky zkoumána právě karma. Jsou zde opravdu zásadní informace, které se nikde nedovíte, ale musíte mít otevřenou mysl. A dále opravdu nejnovější informace na http://www.bod-zlomu.blogspot.cz, sekce Odhalení, kde najdete opravdu zásadní informace. tento web je českou mutaci amerického webu http://www.2012portal.blogspot.com. Studuji všechny tyto věci 30 let, takže už jsem schopna rozeznat pravdivé informace. Přeji vám radost z hledání pravdy o tomto světě a Vesmíru vůbec.

lubo
Návštěvník
lubo

Veľmi zaujímavý a poučný komentár. Vďaka.

Anna
Návštěvník
Anna

Domnívám se, že zde v článku pana VK je popis epifýzy čili tzv. “třetího oka” příliš zjednodušen, protože to vypadá, že jen krvavou oběti se šišinka stimuluje, což si myslím, že není správné a je zavádějící. Šišinka se především stimuluje duchovními cvičeními – meditaci, dýcháním či pomoci správných tzv. solffegio frekvencemi vědomě zaměřených na aktivaci, což je velmi účinné. Je to hyperdimenzionální brána do vyšších světů. Takto můžeme cestovat vědomím, aniž bychom opustili Zemi. Pyramida s okem na vrcholu představuje probuzenou epifýzu, která je probuzena vlnící se energii kundalini (symbol hada) stoupající nahoru páteřním kanálem z kostrče. Spíci energie v kostrči je symbolizována stočeným hadem. Energie by měla být probouzena postupně s duchovním vývojem člověka, náhle probuzení by mohlo být pro nepřipraveného člověka kritické. Probuzený člověk je nanebevzetý mistr, který se již nemusí inkarnovat na Zem. Typickým představitelem je Budha. Těch Budhů bylo více, my ale většinou myslíme historického Budhu – prince Siddhartu. Na sochách vidíme vždy blažený výraz a hlava je pokryta znázorněnými kudrnami, což vlastně znamená šišinku, protože její název je odvozen od vzhledu šišky. Od stavu blaženosti vidíme, že probuzením šišinky se zbavujeme utrpení a bolesti a stáváme se kosmickými bytostmi. Rozhodně se skrze utrpení, které způsobíme nějakou krvavou oběti, nestaneme blaženými. Krvavé oběti a rituály přinesly na tento svět reptiliánské bytosti, jejichž popisy nalezneme všude na světě. Ony samy slouží vyšším nefyzickým bytostem zvaných Archoni nebo Archonti. To jsou skuteční páni, kteří ovládají prozatím Zemi, která má vězeňský status, a těm slouží všechny tyto iluminátské rodiny. Říkám prozatím, protože vysvobození se blíží a na Zemi nebude zaveden NWO ani další zotročovací programy, i když se temné síly hodně snaží. Před svítáním je největší tma. Mimochodem u symbolů záleží, jaký obsah jim dáme a jak je použijeme např. pentagram je symbol zdánlivého pohybu Venuše po obloze. Šišinka je u všech lidí je bohužel kalcifikována (normálně se uvnitř nacházi tekutina) a tudíž nefunkční. Jednou z látek, která blokuje činnost šišinky je fluor, který se právě záměrně dává do vody, zubních past apod. Tady není prostor na popsání všech věcí s tím souvisejících a proto vše jen stručně. Je nutno studovat a hledat. Např. gnostické spisy z Nag Hammádí. Klepejte a bude vám otevřeno.

Enigma
Návštěvník
Enigma

Když jsem viděla ty zuté boty, vybavil se mi pořad, kde o tom hovořil Ole Dammegard – speciální pořad o falešných vlajkách. https://www.youtube.com/watch?v=GrYszevowqo

Konkrétně to vidí (ztacené trepky zn. Nike jako zprávu, že jde o falls flag.

Jana
Návštěvník
Jana

Zde po 13. minutě mluví Ole o botách v souvislosti s akcí Christchurch.
https://lightonconspiracies.com/jim-fetzer-the-real-deal-3-18-19-ole-dammegard-fake-shooting-in-new-zealand/

crystal
Návštěvník
crystal

Jsem velký skeptik po 9/11 … ale
K patronám třeba. Videí je tuny tuny nebo se zeptejte někoho kdo s tim má zkušenost. Ale problém je, oni se k tomu nechtějí moc vyjadřovat. Něco na celé události nehraje to ano a někdy je pravda děsivější než si lidi dovedou připustit. 9/11 mělo tisíce obětí i když to byl fals flag.
https://www.youtube.com/watch?v=1KKSHsZt6Lg