Konec svobody shromažďování v ČR. Čeští poslanci se nechali inspirovat Pinochetovým zákonem...

Konec svobody shromažďování v ČR. Čeští poslanci se nechali inspirovat Pinochetovým zákonem z roku 1988. Policie bude moci svévolně rozpouštět a přemisťovat demonstrace!

Konec svobody shromažďování v ČR. Čeští poslanci se nechali inspirovat Pinochetovým zákonem z roku 1988. Policie bude moci svévolně rozpouštět a přemisťovat demonstrace!

A je to tady. Tohle zvolání, pokud je použito u kteréhokoliv článku, obvykle nepřináší nic dobrého. A ani tentokrát tomu nebude jinak. Poslanci českého parlamentu totiž naprosto drzým způsobem, který se rovná plivnutí do obličejů obyčejným občanům a nezřídka vlastním voličům, přijali novelu zákona o shromažďování, která nově dává policii do ruky pravomoc, kterou jsme v ČR znali před rokem 1989. Policie bude moci z vlastního uvážení rozpustit kteroukoliv demonstraci, aniž by musela tento krok s kýmkoliv z úředníků konzultovat anebo vysvětlovat odůvodnění [1]. Pro tuto novelu hlasovalo 135 ze 171 přítomných poslanců. Novela nyní míří k podpisu prezidentem republiky a my jenom se zatajeným dechem čekáme, lépe řečeno očekáváme, že pan prezident novelu vetuje a nepodepíše ji. Tento legislativní zmetek totiž dává režimu do ruky bič na rozhánění všech demonstrací mimoparlamentních opozičních subjektů, které vystupují např. proti NATO, proti migraci a uprchlíkům atd.

642a273a3a3da54ce95dd8f91eb9_w1024_h683_gi:photo:404994.jpg
Novela dává policii právo rozhodovat o rozpouštění demonstrací

V první řadě je třeba si všimnout, že k utahování šroubů dochází po Brexitu v celé Evropě. Lidé a občané jsou náhle vnímáni jako hrozba pro současné režimy u moci v jednotlivých zemích, a tak pomocí legislativních změn chtějí dát policii do ruky nástroje, aby je případně zbavila pouličních protestů, které se očekávají spolu s tím, jak budou nyní v EU urychlovány integrační a multikulturní procesy. Už v minulých měsících bylo vidět, jak policie zabraňovala opozičním subjektům v demonstracích a pochodech k Úřadu vlády, jak rozpouštěla předčasně shromáždění Národní demokracie atd. Taková rozhodnutí musela být tehdy koordinována s úředníky magistrátů, ale nově po této novele už to nebude třeba. Policie bude moci podle svého uvážení zcela rozpustit demonstraci, vykázat demonstraci jinam, přesunout jinam atd. Do rukou policie se tak dostává další rozhodovací pravomoc úzce spjatá s občanskými právy na svobodu shromažďování.

Novela podle Pinocheta, demonstrace jen podle uvážení policie

Tato situace úplně mění pravidla hry pro politické strany v ČR. A především pro strany opoziční, které mají protimigrační, protibruselský a anti-NATO akcent. Většina demonstrací těchto stran bude mít nově velké problémy. Všechno to vede k tomu, aby klid na práci (na demonstraci) měly jenom sluníčkové a systémové pro-bruselské a pro-multikulti subjekty. Opoziční názor a ostrá kritika nebude připuštěna, namísto toho bude demonstrace ihned rozpuštěna, v mírnějším případě odsunuta a vykázána na jiné, méně viditelné, místo. Trochu to připomíná Pinochetův režim v Chile, který na sklonku své éry v roce 1988 povolil demonstrace, ale policie měla tehdy právo demonstrace přesunout “z bezpečnostních důvodů” do míst, kam určila policie anebo je rozpustit, pokud uznala za vhodné. Je neuvěřitelné, že čeští poslanci se nechali v této novele zákona inspirovat právě Pinochetovýcm režimem. Svůj k svému?

1500-lidi-blokuje-pochod.jpg
Svoboda a demokracie anebo útisk a diktatura?

Gaučový občan ČR je momentálně zaneprázdněn dovolenkovými radovánkami. Mezitím mu poslanci doma mění zákony o shromažďování, pěkně potichu a bez veřejné diskuse, která by tomu měla předcházet. Okurková sezóna je slušná “maskírovka” pro schválení a prosazení podivných zákonů a novel, které mají elitističtí mazlíčci a šíbrové rádi. Gaučový občan se vrátí z dovolené a dostane ihned pendrekem po hlavě od režimu. Zatím jen obrazně. To až si přečte na našem Aeronetu tento článek. Anebo doopravdy, až půjde na demonstraci opoziční partaje a po první větě předřečníka naběhnou mezi lidi kordony policistů a demonstraci rozpustí za pokřiku z amplionů, aby účastníci demonstrace zanechali protiprávního jednání a rozešli se.

Režim nechce vidět a slyšet odpor lidu v ulicích

Bývaly doby, kdy si lidé mysleli, že demokracie je systém, který se prosazuje zezdola. Dodnes lidé jako trumbelínkové podepisují petice v domnění, že NWO a režimy, které ho pomáhají prosazovat, hrají podle demokratických pravidel. Ne, dávno už ne. A po Brexitu už vůbec ne. Šíbrové a elitisté si uvědomili, že referenda a demonstrace jsou nástroji odporu lidu a tento odpor musí být zlikvidován. Zakázat shromažďování úplně si zatím elity ještě netroufnou, ale rozpustit policií demonstraci jen tak, to už ano. Občanská společnost opět zařvala. Včera nám elity zlikvidovaly název republiky, dnes nám berou svobodu projevu a dávají policii bianco šek na rozpouštění demonstrací, a to podle uvážení toho kterého řadového policisty, který zrovna v konkrétním místě té které demonstrace posoudí, že se mu zdá, že demonstrace není košer.

KHA62302f_152906_616512.jpg
Adam B. Bartoš byl “demokraticky” umlčen a odveden z vlastní demonstrace.

Můžeme zde s nadějí čekat, že prezident republiky se zachová jako vlastenec a tuto novelu vetuje. I když se tak stane, v poslanecké sněmovně je podle všeho dost hlasů na prezidentovo přehlasování. Dalo by se říct, že je vymalováno. Jak je možné, že poslanci ČSSD a ANO hlasují takto proti zájmům svých voličů? Koblihy se najednou přeměnily v kamení. Klobásky v pendreky. Občan vyjde do ulic, zvedne se z gauče, k čemuž ho vyburcovala alternativa. Ale sotva přijde na demonstraci, může jít zase domů, protože nějaký policista jí rozpustil, sotva právě začala. Důvod se člověk nedozví. Policista usoudí, policista rozpustí. Soudruh příslušník má vždycky pravdu, to přece ví každý disident z před roku 1989. Takže si lidé opět osvěží paměť.

V tichosti, když jsou lidé na dovolených…

Lidé jsou v principu nepoučitelní. Volí strany, které jim jdou po krku. Postupně občané ztrácí své svobody. V takovém Švýcarsku by se o tak zásadní věci jako je dání pravomoci policistům svévolně rozpouštět demonstrace muselo hlasovat v referendu. V Česku žádné obecné referendum raději pro jistotu politici ani nechtějí, aby měli klid na práci [2]. A tak zatímco český daňový soustrastník se cachtá na Jadranu v moři, jeho politik v Praze mu stačil za dva dny zprznit název republiky na “Čechii” [3] a ještě dát policii pravomoc k libovolnému rozpouštění demonstrací. Česká letní dovolenková pohoda proložená okurkami? Kdepak, tyhle okurky k jídlu nejsou, naopak z nich hrozí prudká otrava a pro někoho i smrt. Česká demokracie opět došla k úrazu. Kdybyste si jí vyfotili, tak zapláčete. Je celá pomlácená, se zlomeninami, ostříhaná jako ovce, sedřená z kůže, dořezaná do krve, oholená na kost, v odrbaných hadrech, s vymlácenými zuby a v ruce už nedrží ani standartu s nápisem Pravda vítězí, protože jí nějací aktivisté ukradli a rozstříhali. Ano, přesně tak vypadá “česká demokracie” po 27 letech.

0409CR_STRANY_DEMONSTRACE_NARODNI_DEMOKRACIE_874.jpg
Takovéto transparenty budou nyní třeba důvodem k rozpuštění demonstrace.

V každé občanské společnosti probíhají procesy, které vedou buď k posilování občanské suverenity anebo k posilování moci státního režimu. Která z těchto variant probíhá v ČR, to snad není těžké uhádnout. Přetahovaná o reorganizaci policie a ÚOOZ tak pouze odhalila, jak moc je důležitá pro politické strany kontrola nad policií a jak velké souznění panuje mezi ANO a ČSSD, pokud jde o posilování pravomocí policie vůči obyčejným občanům, zejména na opozičních demonstracích. Demokracie umírá. Celá Evropa se mění na koncentrační tábor. Kdo uteče, vyhraje, psali v posledním Forbesu v nadsázce pro investory. Ale já se obávám, že brzy to nebude jen nadsázka. Vezmou nám demokracii, právo protestovat, právo sejít se, právo mluvit, právo psát, právo vysílat. “Čistý stůl” je potřeba nejen v ČR, ale v celé Evropě. A rozpouštět demonstrace je přece tak snadné. Rozpustíte demonstraci a politik má opět “klid na práci”. Konec svobody je zase o něco blíž…

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

víte že:… řidič linkového autobusu, coby osoba pověřená, může kdykoliv legitimovat cestujícího?! Zejména ty, kteří se odmítají smířit s jejich arogancí.
Pomáhat a chránit nebo Podlost a padoušství? “B” je správně.
Co je tohle za prostor, planeta opic? http://www.alekus.rajce.net. Už jsem tam dlouho nebyl a nic mne tam neláká.

sprej z jůesej
Návštěvník
sprej z jůesej

1. pomáhat chránit režim
2. pomáhat chránit svoje výsluhy
3. pomáhat chránit hnědý
4. pomáhat chránit bílý

V tomhle pořadí.

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Psát „čeští poslanci“ v souvislosti s chazary a jejich šábes goji sedícími v parlamentu ČR je značně zavádějící.

Professor Wilhelm Boomberg
Návštěvník
Professor Wilhelm Boomberg

Tak s tou fotkou, kde je skupinka mladých slunčat v podřepu před policií, problém nemám. Takto by to mělo vypadat během každé demonstrace ultralevicových neomarxistů 🙂

Nobody
Návštěvník
Nobody

Pro mě osobně je na tom nejsmutnější to, že jediná partaj, která byla tvrdě PROTI, byl celý klub TOP09. I ti komunisti, co mají pořád plnou hubu keců, jak je narušována svoboda u nás, byli všichni jednomyslně PRO. Ny výsledky hlasování se můžete podívat http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=63924

Frna
Návštěvník
Frna

TOP 09 je vzdy proti omezovani svobody.

Professor Wilhelm Boomberg
Návštěvník
Professor Wilhelm Boomberg

TUPCI09 jsou systémová euro-ami-hujerská strana prolezlá liberály a neomarxisty. V podstatě nevolitelný subjekt, odsouzený k zániku, obzvlášť s hvězdami, jakými jsou Karel Schlafenberg Von Poserplína, či demagogický rétor Kraďousek

4321
Návštěvník
4321

Tady je další důkaz, co jsou komunisti zač. Jsou to vlastně socani, co akorád nemusejí NATO. Jiný patrný rozdíl u nich nevidím. Jinak kromě TOP 09 proti byla i SPD – Tomio Okamura a nebo ještě i ti zrádcové, co mu ukradli Úsvit.

A u Topky mě to jejich proti zase ani až tak nepřekvapuje. Mají totiž automaticky naprostou alergii na všechno co je “bolševické”. Tohleto do této katergorie spadá. Naopak socialisti, KSČM a tzv. levičáci těm to prostě proudí v krvi.

4321
Návštěvník
4321

Topka je navíc narozdíl od podbně založené KDU-ČSL v opozici, takže je teď pro ní výhodné se zviditelnit a nabrat si nějaký kredit u svých potencionálních voličů, kteří jsou v tomhletom ohledu stejní, jako oni.

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

TOP09 je hlavně produktem KDU-ČSL, takže jedni a ti samí zloději, lháři a podvodníci sedí ve vládě a zároveň vedou údajnou opozici. Proč to lidem nedochází?

Professor Wilhelm Boomberg
Návštěvník
Professor Wilhelm Boomberg

Že bylo přirozeně proti i SPD však nikdo vědět nesmí. Ta strana je pro naše plutokraty momentálně tak nebezpečná, že se v médiích snaží vyvarovat jakékoliv zmínky o ní, a v diskuzích mainstreamových plátků typu Lžidnes, mají političtí trollové za cíl kydat na ní, a jejího leadera, co největší hnůj

Holy
Návštěvník
Holy

Mily Professore pan Okamura z SPD kaze vodu a pije vino. Ma plnou hubu kritiky priprchliku a vcera ve snemovne hezky unisono zvedal rucicku pro zakony, ktere jim maji pomoci se u nas uhnizdit.
http://hlidacipes.org/okamura-ve-snemovne-hlasoval-pro-vetsi-podporu-uprchliku/
Je to presne o tom samotnem vojakovi v poli a planovani GP na desitky let dopredu.

4321
Návštěvník
4321

Podle hlídacího psa se hlasování o Možnosti odmítnutí azylu pro spáchání tresného činu = hlasování o Novele z. o azylu a o pobytu cizinců na území ČR – EU a to je celkem poněkud zavádějící – vysvětlím:

Po rozkliknutí na vašem odkazu ( http://hlidacipes.org/okamura-ve-snemovne-hlasoval-pro-vetsi-podporu-uprchliku/ ) zdroje tohoto hlasování, který hlídací pes uvádí udajně pod grafem jako: “Možnost odmítnutí azylu pro spáchání trestného činu” se otevře http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=61517 Kde je však uveden jako předmět hlasování: Novela z. o azylu a o pobytu cizinců na území ČR – EU (nikoliv to, co je napsáno přímo pod grafem na strankách hlídacího psa) a tu novelu si můžeze v celém znění prostudovat zde: http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?O=7&CT=463&CT1=0 – v tomto hlasování se Tomio Okamura zdržel hlasování.

Lena
Návštěvník
Lena

Podsouváte zde velmi povrchně zpracovaný článek, možná ani ne tak povrchní, jako účelový. Podle jeho logiky by musel být Okamura blázen, stačí se popídit po podrobnostech k hlasování, stačí přečíst aspoň komentáře pod článkem

Milan
Návštěvník
Milan

Je to jen zdánlivé,hrají s námi hru,říká se tomu odvedení pozornosti.Velmi dobře to popsal A.H ve své nize Mein Kampf.Je to velmi nadčasová kniha a v ní popisované dění plně odpovídá skutečnosti a obsahově ve vztahu k dnešnímu dění sedí jako zadek do nočníku.
Cituji v nepřesném znění z mnoha v knize uvedených skutečností:Tam,kde se žid zmocní vlády,vytvoří politické strany,tzv. pravici a levici,které se mají za účelem odvedení pozornosti ok klíčových problémů za úkol na oko hašteřit a hádat,ve skutečnosti jsou tihle parlamentní a straničtí parazité na jedné lodi.
Už chápete,smějí se nám do ksichtu a při zákulisních společných ožíračkách se smíchy za vypasené bachory popadají,jak opět a zase s hloupými gójímy vyjebali!!
Do kdy a jak dlouho jim to budeme žrát a necháme si s odpuštěním srát na hlavu??!!

SamTingWong
Návštěvník
SamTingWong

ODS si hraje na pravicovou stranu a přiom jako jeden muž hlasovali pro okleštění svobody. Ubožáci.

lenka
Návštěvník
lenka

Nechtěla bych být policajtem. Asistovat při exekucích, chránit pochody parády homosexuálů a rozhánět davy nespokojených občanů nebo vyhánět bezdomovce z laviček. Jestli to bude takto pokračovat, tak policejní řady budou ti slušní tiše opouštět a kdejaké důležité pako je obsazovat. Páni poslanci se připravují na nejhorší, ale nic jim to nepomůže. Jak psala T. Spencerová, každý scénář, který nás napadne, je pravděpodobný a nikdo neví, co bude dál. Musím se smát, když si vzpomenu na naše sluníčkáře, jak se pohoršovali nad porušováním práv v Rusku. Teď se bojí referend, demonstrací tedy lidí a vůbec jim nedochází, že se dostávají do horší pozice než komunisti před sametem. Tohle nedopadne dobře.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Slušní lidé už v 70 – 80. letech k policajtům a estébákům nechodili. I když měli 30 dní dovolené a prd na práci kromě buzerace občanů. A kdo vstoupil do KSČ ocitl se za neviditelnou hradbou informačního embarga. Nikdo před nimi nemluvil a lidi si říkali: dej si bacha von je “u nich”.
A jak to dopadlo? Řehtaj se nám s výsluhama do dneška. Díky Václave Lahvele.

Milan
Návštěvník
Milan

Lenko,není slušný policajt,nikdo je nenutí,aby likvidovali dle zadání vlastní národ a tím i nepřímo sami sebe a své rodiny. A pokud nemají vlastní rozum a úsudek,tak je to rozhodně nezbavuje jakékoliv osobní zodpovědnosti z podílnictví na genocidě národa,to že se stali příslušníky zločinecké organizace,kterou bezpochyby ozbrojená soldateska židovské diktatury,… tzv. Policie ČR je. Na cestu vykonavatele likvidačních příkazů nadnárodní genocidní vládní židovské mafie se dali zcela dobrovolně.
PČR= zločinci a vrazi,kteří ,pokud si neuvědomí,komu vlastně slouží a zaprodali vlastní duši a neučiní nápravu,sejdou ve finále stejnou cestou,jakou sejde celý národ.Budou totiž sami svými živiteli v zastoupení jimi importovanými hordami negrů a kozomrdů zlikvidováni a použiti jako kanonenfuter.
Mouřenín úkol splnil,mouřenín může jít. Kdo s čím zachází,tím taky schází.Tak nějak by to znělo,přeloženo do jednoduché pranostiky.

styx
Návštěvník
styx

pripojte sa k Vaskiho roxorovej revolucii 🙂

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Pamatujte pište si jména a u voleb nekroužkovat ychtyly co sedí v parlamentu a senátu. Nyní poznají naše děti co je to režim. Jak funguje demokracie versus komunismus. Že jedna mince má dvě strany,ale je to pořád stejná jedna mince se stejnou hodnotou. A tak končí krásné léto, říkal jsem známým, že toto léto rozhodne. A je to tady. Jen aby nás nezačaly rozhánět, až budeme stát před magistrátem na kotlíkové dotace.
Jen více do občanů jen více zákazů. Dějiny se opakují a dlouho se neopakovala Pražská defenestrace.

jandův nadřízený
Návštěvník
jandův nadřízený

Tak to vypadá, že už EUROTOTALITA začíná i u nás.

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

No a ještě k tomu pak Brusel pošle OJROPOLIC a budeme úplně v prdeli.Jelikož Ital, Němec, Belgičan nerozumí co říkáme a voláme. V hlavě si to přebere a zmydlí nás pedrekem a vodou.
Eurohujeři vidí co se děje v SSA a bojí se o své posty a domečky. Spodina se přece nebude vzpouzet. Před volbami budou za chvilku házet chleba do davů.

.lak
Návštěvník
.lak

Krásně zesumírované a jsme v totalitě kdy srdceryvný Jakeš byl kůl v plotě jednoduchým providerům toho co se nyní činí, kupodivu, kupodivu?