Konceptuální sebevražda v přímém přenosu? SPD zradila alternativu a celý Okamurův poslanecký...

Konceptuální sebevražda v přímém přenosu? SPD zradila alternativu a celý Okamurův poslanecký klub už zase jednomyslně hlasoval spolu s Demoblokem, ČSSD, Piráty a Hnutím ANO pro ustanovení parlamentní komise pro boj s hybridními hrozbami! Komise vznikla na popud Věry Jourové a Evropských hodnot Jakuba Jandy! Proti ustanovení komise hlasovali jen poslanci KSČM! Dezinformace prý už není lež, stačí jen selektivně pracovat s informacemi a kreativně pracovat s distribučními kanály, aby se to nově dalo označit za dezinformaci! Komise bude navrhovat legislativní opatření a bude prý prošetřovat šíření dezinformací z ciziny, které míří na české občany a situace v Česku!

Konceptuální sebevražda v přímém přenosu? SPD zradila alternativu a celý Okamurův poslanecký klub už zase jednomyslně hlasoval spolu s Demoblokem, ČSSD, Piráty a Hnutím ANO pro ustanovení parlamentní komise pro boj s hybridními hrozbami! Komise vznikla na popud Věry Jourové a Evropských hodnot Jakuba Jandy! Proti ustanovení komise hlasovali jen poslanci KSČM! Dezinformace prý už není lež, stačí jen selektivně pracovat s informacemi a kreativně pracovat s distribučními kanály, aby se to nově dalo označit za dezinformaci! Komise bude navrhovat legislativní opatření a bude prý prošetřovat šíření dezinformací z ciziny, které míří na české občany a situace v Česku!

To můžete vysvětlovat v článcích a na rádiu nahoru a dolu, jak je potřebné získávat konceptuální gramotnost, mohu o tom odvysílat desítky hodin pořadů na Svobodném vysílači CS, mohu o tom napsat stovky článků, ale je to marné. Když už si myslíte, že nemůže být hůř a kádrová vyprázdněnost politických stran vás nemůže už překvapit, když už vás nepřekvapí ani mlčení poslanců sněmovny ve chvíli, když české pohraničí okupují polští vojáci se samopaly [1] a nikdo z poslanců ve sněmovně ani nepípne, případně se odvolávají na kompetence, že jim to nepřísluší, protože je to v kompetenci jiného výboru v poslanecké sněmovně, tak se znovu stejně přesvědčíte, že je to ještě mnohem horší, než jste si dosud mysleli.

Za tohle demonstrovali voliči SPD, za svobodu slova, názoru a projevu. A potom 16. června 2020 všichni poslanci SPD hlasují pro zřízení komise proti hybridním hrozbám, což je pro TOP 09 a všechny další právě ta svoboda slova.

Konceptuální slepota totiž může mít ještě horší variantu, daleko horší fázi, kterou je něco, co bych nazval konceptuální sebevraždou na úrovni gigantického chucpe nedozírných rozměrů. Je to takové chucpe, taková nehorázná drzost, že ani v jidiš pro to neexistuje slovo, které by takovou drzost dokázalo vystihnout. To, co se stalo včera odpoledne v poslanecké sněmovně, to vstoupí do historie a dějin české alternativa jako Den vlastenecké zrady. Datum tomu odpovídalo, 16. 6. 2020 se bude lehce pamatovat. K čemu tedy došlo?

Sněmovna zřídila parlamentní komisi na boj proti hybridním hrozbám

Poslanecká sněmovna včera odpoledne totiž svým hlasováním [2] č. 218 na 49. schůzi Poslanecké sněmovny schválila na návrh poslance za Hnutí ANO Roberta Králíčka zřízení a vznik Komise pro boj s hybridními hrozbami, která se má zabývat vlivem kybernetických útoků a šíření cílených dezinformací z ciziny na situaci v Česku. “Komise může být politickou parlamentní podporou, která v případě potřeby dokáže okamžitě přijímat a iniciovat legislativní rozhodnutí tak, aby se nebezpečí z prodlení zkrátilo na nejnižší možnou míru,” řekl poslanec Hnutí ANO Robert Králíček za iniciátory vzniku komise. Jedním z hlavních iniciátorů vzniku této komise je přitom evropská eurokomisařka za Hnutí ANO Věra Jourová, která jen pár dní před vznikem této komise vyzvala k posílení boje proti dezinformacím v jednotlivých členských zemích, které jsou vystaveny působení dezinformací z ciziny. Jourová pro Euractiv doslova uvedla:

„Během pandemie koronaviru zasáhla Evropu vlna dezinformací. Ty pocházejí jak z členských zemí, tak ze zemí mimo unijní sedmadvacítku. Abychom s dezinformacemi mohli bojovat, musíme mobilizovat všechny relevantní hráče od online platforem až po veřejné činitele. Dále musíme podporovat nezávislé ověřovatele faktů, stejně jako nezávislá média,“ prohlásila Jourová.

Co ovšem vstoupí do historie, to je Králíčkovo následující vyjádření pro ČTK, tomu prostě neuvěříte: “Dezinformace není lež, stačí pracovat jen selektivně s informacemi, kreativně pracovat s distribučními kanály,” podotkl [3poslanec Robert Králíček z Hnutí ANO. Rovněž uvedl, že hybridní hrozby se týkají všech oblastí a souvisí s kybernetickými útoky, terorismem, nelegální migrací nebo průmyslovou špionáží. Páteří těchto hrozeb jsou však podle něho cílené dezinformace, které mají ovlivnit veřejné mínění a dezorientovat cílové skupiny. A teď si možná řeknete, co je na tom skandálního, vždyť mainstreamové strany toto blábolí pořád dokola, ne? Ano, mainstreamové strany o tom mluví, ale nikdo by nečekal to, k čemu došlo včera při hlasování.

Spolu s TOP 09 a STAN pro zřízení komise hlasovala celá SPD, a to jednomyslně!

Celý poslanecký klub SPD, s výjimkou nepřihlášeného a chybějícího Jaroslava Foldyny a omluveného Zdeňka Podala, hlasoval pro zřízení této komise jednomyslně a společně s celým Demoblokem, společně s ČSSD, Hnutím ANO, ODS a Piráty. A neuvěříte, jakým způsobem se SPD nyní totálně odkopala takovým způsobem, že poběžíte na záchod a budete zvracet. Všechny strany ve sněmovně měly ve svých řadách pár lidí, kteří se alespoň zdrželi hlasování. Neměli na to žaludek, tak se alespoň zdrželi. Jediné 3 strany ve sněmovně však hlasovaly jednomyslně pro zřízení komise bez mrknutí oka. A jaké to byly 3 strany? TOP 09, STAN a … SPD! Pouze tyto 3 strany hlasovaly jednomyslně pro zřízení komise! Megachucpe!

Ve všech ostatních stranách se našli alespoň někteří, kteří se zdrželi, ale ne v případě těchto 3 stran. Sami se podívejte na připojené snímky z hlasování v tomto článku, sami vidíte, jakým způsobem se právě odkopala jediná bývalá vlastenecká a alternativní strana v Poslanecké sněmovně. SPD právě tímto krokem vyhlásila válku alternativě, vlastenecké frontě v ČR, přidala se na stranu Kalouskovy TOP 09, bude v komisi společně vyšetřovat ruský, čínský a hlavně alternativní zpravodajský vliv, hlavně prý z ciziny, a to na události v ČR. Všimněte si toho upřesnění dezinformací “z ciziny”.

Všude se tam hovoří o boji proti dezinformacím a hybridním hrozbám z ciziny. To je pojistka, aby kvůli dezinformacím nemohla být komisí vyšetřována Koudelkova BIS, Bakalův Respekt a jeho dezinformace o ricinu, Česká televize a její dezinformace atd. Kdepak, bude se vyšetřovat pouze vliv dezinformací z ciziny, rozuměj z Ruska a z Číny. A co je 31 let po Sametovce k neuvěření? No přece zjištění, že jediná strana, která včera ve sněmovně hlasovala proti zřízení komise, i když bohužel ne jednomyslně, byla KSČM! Její 4 poslanci se zdrželi.

Dva roky se o vznik komise snažili poslanci TOP 09 a Evropské hodnoty Jakuba Jandy. Marně! A potom v roce 2020 tuto komisi navrhne poslanec Hnutí ANO a SPD rázem hlasuje pro návrh jednomyslně! WTF?

A to není všechno, protože právě poslanci KSČM jako jediní hlasovali včera proti celé sněmovně. Žádná jiná strana ve sněmovně včera hlas proti usnesení nedodala. Naše redakce na tomto místě musí poděkovat poslancům KSČM za to, že jako jediní se postavili na odpor zřízení ideologické a ideové policie na půdě Poslanecké sněmovny. Protože přesně taková bude role této komise, doslova jako ideo-policie, která bude vyhledávat, pátrat a zahajovat vyšetřování webů, blogů, článků, postů, tweetů, prostě všeho, co bude ideologicky někým (hádejte, kým asi) označeno za závadnou informaci a tudíž za dezinformaci.

Jak uvedl Robert Králíček, komise má drtivou parlamentní většinu, takže komise může navrhovat sněmovně zákonné návrhy a novely, které budou šity na míru proti zjištěným hybridním hrozbám. Toto přitom už mnoho let požadoval Jakub Janda z Evropských hodnot, pamatujete? A nyní v roce 2020 pro tento návrh na zřízení takové komise hlasuje jednomyslně celá SPD. To už není chucpe, to už je konceptuální sebevražda SPD v přímém přenosu. Musíme si ale připomenout minulost starou pouhé dva roky.

Po 2 letech už zůstala jenom KSČM jako jediná strana, která odmítá vznik poslanecké ideo-policie kontrolující svobodný tisk, nezávislý internet a alternativní zpravodajství

O vznik komise totiž usilovali už předloni v roce 2018 zástupci pravicové opozice ve sněmovně, tzv. Demoblok, jak uvedla ČTK. Komise měla být podle jejich návrhu vyšetřovací a měla vyhodnotit vliv autoritářských režimů na dění v Česku. Členové komise měli hledat oblasti, v nichž se stát nedokáže s těmito riziky vypořádat, a doporučit opatření včetně případných změn legislativy. Část kritiků se tehdy ozývala zejména z řad KSČM a SPD a poukazovali na to, že komise zjevně míří na vliv Číny a Ruska a proti nim. A podívejte se, co se stalo. Uběhly dva roky a z těch dvou stran, které vznik komise v roce 2018 kritizovaly, už zbyla jenom KSČM. SPD přeběhla na stranu jednomyslných zastánců komise. U blbejch na dvorku se mohou na motorku vykašlat, místo toho si mohou teď číst volební sliby SPD.

Stačily 2 roky na to, aby SPD zradila úplně všechny, své voliče, své členy v regionech, aby vyměnila krajské buňky, aby rozbila svoji nejúspěšnější buňku v Ostravě [4], která v roce 2017 udělala pro SPD nejlepší výsledek ze všech regionů, SPD stačila ve volbách do komunálu v Praze nasadit zednáře [5], stačila v Evropském parlamentu hlasovat [6] pro usnesení evropských národů o tom, že Sovětský svaz je spoluviníkem vypuknutí II. sv. války, SPD stačila hlasovat jednomyslně [7] pro usnesení na ochranu Izraele a jeho okupací kolem dokola, SPD stačila prohlasovat [8] s Janem Hamáčkem zbraňový zákon na zákaz domobran v ČR, a teď v červnu 2020 už SPD nepokrytě hlasuje spolu s TOP 09 a Evropskými hodnotami Jakuba Jandy pro zřízení poslanecké komise, která bude vyšetřovat hybridní hrozby a vliv alternativních zdrojů na ČR, a to zejména působících z ciziny, tedy z Ruska, z Číny a z USA, čímž zjevně asi myslí nás. Ty vole, to nevymyslíš!

Zrada alternativy a vlastenců je možná vynucená ze strany SPD kvůli Trikolóře, ale hlasování pro vznik ideového orgánu, který půjde po krku alternativě, lze chápat pouze jako zradu

Konceptuální sebervažda SPD je dokonána a završena. A tím je to dané! Okamurovo hnutí přešlo na stranu temnoty, spojilo se s Demoblokem a systémovými stranami jako je ČSSD (viz. zbraňový zákon a zákaz domobran) a TOP 09, která usilovala mnoho let ve spolupráci s Evropskými hodnotami o ustanovení této komise. Jednomyslné hlasování SPD jasně ukazuje, že v Okamurově hnutí se rozhodli provést systémovou změnu spojenou s konceptuální sebevraždou a integrovat se do poslanecké neoliberální sněmovny s cílem zabránit Trikolóře za každou cenu dostat se do Poslanecké sněmovny.

Kalkul SPD je průhledný a očividný, budou se snažit činnost komise nasměrovat proti Trikolóře. Jinou motivaci v této konceptuální sebevraždě SPD nalézt nelze, je to kalkulace, která počítá s tím, že když se zabrání růstu Trikolóry a komise bude amplifikovat obvinění, že Trikolóra je napojena na ruskou stopu v ČR, o což se snaží Šafrovo Forum24 v první vlaštovce [9], Trikolora se do sněmovny nedostane, protože ztratí podporu pravicových voličů, kteří tvoří více jak polovinu základny Trikolory. Druhou polovinu tvoří lidé nespokojení s prací SPD po volbách 2017. Trikolóra přitom rovněž není pravá alternativa, a to vzhledem k personálnímu složení a lidem, kteří do strany vstupují, anebo za ni kandidují, jako např. Vladimír Železný (Eisenkraft) [10] napojený na Ronalda Laudera a další.

Jakub Janda, ředitel Evropských hodnot. Dlouhodobě usiloval a lobboval za vznik poslanecké komise proti hybridním hrozbám. Nyní se mu to splnilo, ovšem s podporou celé sněmovny, včetně SPD. A s výjimkou komunistů.

Je to ale nebezpečný tanec na ostří nože, protože tahle taktika se může SPD šeredně vymstít, protože parlamentní komise vzniklá na popud Věry Jourové, Demobloku, Evropských hodnot a Hnutí ANO opravdu může začít být vnímána jako ideo-policie namířená proti svobodě slova, proti samotné SPD, ze které se stane partaj užitečných idiotů z pohledu Demobloku a podpora SPD této komisi se může v roce 2021 navíc stát hlavní municí a olovem pro Trikolóru proti SPD při volbách do sněmovny. Takže v červnu 2020 už víme, že jenom komunisté brání svobodu slova a alternativu v ČR. To je neuvěřitelný paradox pro mnoho lidí v reflexi po 31 letech od Sametu, že to budou právě komunisté jako poslední mohykáni ochrany svobody v neoliberální džungli české politiky. V pátek na Svobodném vysílači CS tuto událost o vzniku komise důkladně probereme, tímto krokem SPD se situace se pro alternativu stala opravdu vážnou.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Marco
Návštěvník
Marco

Mě se líbí ten nadpis… Jak si Kreml kupuje vliv :o))) Fakt úsměvné, když tu máme nyní místo Primy CNN. Když převzali američani Primu, došlo mi, že jakákoliv TV s totožnou sledovaností bude čelit identickým pokusům o převzetí a hlásání té jediné pravdy. Jourová mi připomíná mou bývalou šéfku. Byla absolutně blbá, nikdy s ničím novým nepřišla, jen jedno jí šlo perfektně…plnit zadání. Cokoliv jí přišlo zhora, okamžitě převzala jako slovo boží i když to byla pitomost a za nedlouho se to rušilo nebo upadlo v zapomnění. Připomíná mi též ty tupé těžké soudružky, které jsme tak milovali. Ona každá doba vytahuje do popředí úplné tupce, kteří nemyslí ale plní úkoly.

sestka
Návštěvník
sestka

Pervert Janda a Pitomio se stali kamaradi a zalozili spolek padlych holek nazvazny “Kurburti svetly zitrek LGBTQ++ kozomrdi slepicari a dalsi zverosvestove kultury trans zvanych odborne shemail Radost na ne pohledet obvzlaste kdyz provadeji lasku v sestici -do hvezdy
Hrdi budme houkacky a hobojisti na straz Proud Bratri vpred do te nasi domoviny Doporucuje Biden kandidat

komplot Babiš Kalous
Návštěvník
komplot Babiš Kalous

Je to komplot Babiše a Kalouska.

Babiš a Kalousek se tajně dohodli v lednu 2020, že si odhlasují stálou komisi pro hybridní hrozby – namísto Langšádlové vyšetřovací komise pro hybridní hrozby.

Tady krásně vidíte, jaké hrají divadlo, že prý nepřátelé… Staří privatizační tuneldědci Babiš a Kalousek společně 30 let škodí, kradou, dříve tiše v ústraní, teď už zcela veřejně.

Babišův pologramotný ministr Metnar (ANO) nakupuje předražené radary od Kalouskova osobního přítele Hávy OMNIPOL, ani souzená Parkanová (KDU-ČSL, TOP9) s dvojnásobně předraženými letouny Casa od překupníka OMNIPOL jim nestačí…
Nákup radarů je podvod, Metnar může skončit jako Parkanová, tvrdí Štefec. Ministerstvo zvažuje právní kroky
https://video.info.cz/strunc/nakup-radaru-je-podvod-metnar-muze-skoncit-jako-parkanova-tvrdi-stefec-ministerstvo-zvazuje-pravni-kroky-44204.html

Ale proč přiblblá SPD hlasovala s nimi, asi chtějí se zlodějem Babišem sedět v příští vládě. 😀

WIKINGER PETR
Návštěvník
WIKINGER PETR

TO;ŽE MNOŽSTVI PODVODŮ VZRŮSTA NENI NIC NOVÉHO:BEZ KONTROLY OBČANŮ

kteři pro to vymysleli dokonce svůj NPV, program občanů voličů,kde se hned v v druhém članku toho NPV mluvi o instalaci OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIE,která lze uskutenit téměř IHNED a navic bez peripetii Parlamentu ,se nemůže a nesmi NIC uskutečnit a dovoleno bude jen obirat občany o dvě třetiny jejich platů.
Dopidil jsem se jedné z prozatim neporušených versi Programu voličů,kde se vysvětluje jakým mechanizmem jsou domorodci obiráni o penize z jejich kapes a bude to trvat dál,aniž by došlo k nápravě pokud o tom rabováni nebude zajištěna otevřena diskuse.

Josef
Návštěvník
Josef

TOP09 16. 6. 2020:
“Nedopustíme, aby hybridní hrozby ohrožovaly budoucnost České republiky a jejich občanů
Česká republika je jedním z cílů hybridních útoků. Ty jsou dlouhodobým ohrožením bezpečnosti i nezávislosti země. Poslankyně TOP 09 Helena Langšádlová se dlouhodobě hybridními hrozbami zabývá a iniciovala vznik vyšetřovací komise. Na základě politických jednání došlo ke shodě na zřízení stálé komise Poslanecké sněmovny pro hybridní hrozby, o které budou dnes poslanci hlasovat. „Během pandemie jsme byli svědky kybernetických útoků na české nemocnice, masivní dezinformační kampaně, která se týkala koronaviru nebo již dříve 5G sítí, očkování a dalších. Současně jsme pocítili agresivní chování ze strany Ruska a Číny, souvislosti s kauzou Koněv či Tchaj-wanu. Hybridní hrozby dnes ovlivňují nejen veřejné a politické dění, ale představují také riziko, které může být i bezprostředně nebezpečné pro naše zdraví,“ poukazuje poslankyně Langšádlová.
Stálá komise bude mít možnost na hybridní hrozby upozorňovat, apelovat na vládu, aby se jimi více zabývala a dodávat konkrétní doporučení, díky kterým bude česká společnost proti hybridním útokům více odolná. „České bezpečnostní složky odvádějí skvělou práci. I na parlamentní úrovni by měla vzniknout instituce, která se bude zvyšujícími hybridními hrozbami komplexně zabývat. Doufám, že z těchto mnoha důvodů komisi podpoří co nejvíce poslanců napříč politickým spektrem,“ dodává Helena Langšádlová.”
https://www.top09.cz/co-delame/tiskove-zpravy/nedopustime-aby-hybridni-hrozby-ohrozovaly-budoucnost-ceske-republiky-a-jejich-obcanu-27404.html

BAKALOVA KUNDRA 30. 1. 2020:
“Stálá komise je tak kompromisem. Nebude si jako v případě vyšetřovací předvolávat jednotlivé svědky a podávat trestní oznámení policii, téma bude mapovat v širších souvislostech. Může vyzývat vládu, aby se hybridními hrozbami více zabývala, může dávat doporučení, co konkrétně by se v dané oblasti mělo dělat.
S jejím vznikem souhlasilo nyní i vládní ANO, je proto pravděpodobné, že projde. Hlasovat se bude na další schůzi poslanců; na té současné dojde ke stažení staršího návrhu na zřízení vyšetřovací komise.
Jak dlouhodobě upozorňují tajné služby, v Česku jsou nejaktivnější ruští a čínští špioni. Snaží se oslabit zdejší demokracii, mají zájem o tajné informace z NATO a EU, provádějí technologickou i energetickou špionáž. Česko rovněž čelí dezinformační kampani.”
https://www.respekt.cz/agenda/poslanci-se-dohodli-na-stale-komisi-k-hybridnim-hrozbam

Josef
Návštěvník
Josef

Je to velmi, velmi, velmi divné. KSČM a SPD byly od roku 2018 do března 2020 proti hybridní komisi a teď náhle v červnu SPD změnili názor a všichni SPD hlasovali pro. Kromě Foldyny. Komplot!

Hlasování poslanců
49. schůze, 218. hlasování, 16. června 2020, 16:42
SK PS hybridní hrozby
https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=73289

Jde o původní návrh poslankyně TOP 09 Heleny Langšádlové a Pirátů na zřízení vyšetřovací komise pro vyhodnocení vlivu autoritářských režimů na vnitřní záležitosti ČR. Pod návrh se podepsali poslanci napříč stranami, čtyři desítky poslanců z TOP 09, pirátské strany, KDU-ČSL a STAN a také jednotlivci z ODS, ANO a ČSSD.
Poslanecká sněmovna mohla stálou komisi zřídit už 12. března 2020, kdy bylo hlasování na programu. O den dříve se ale kvůli pandemii koronaviru jednání přerušilo. Kritika plánu se tehdy ozývala zejména z řad KSČM a SPD. Její zástupci poukazovali na to, že komise zjevně míří na vlivy Číny a Ruska.
https://cnn.iprima.cz/fake-news-ci-kyberutoky-poslanci-si-posviti-na-bezpecnostni-hrozby-ze-zahranici-3709

Návrh na zřízení Vyšetřovací komise PSP ČR pro vyhodnocení vlivu autoritářských režimů na vnitřní záležitosti českého politického systému /sněmovní dokument 1778/
Sněmovní dokument 1778
Předkladatel Helena Langšádlová
Předloženo 28. 11. 2018 v 13:59:30
https://www.psp.cz/sqw/sd.sqw?cd=1778&o=8

Josef
Návštěvník
Josef

Vyšetřovací “komise pro hybridní hrozby” je komplot a dílo Babišovců!!!! Hanba Babišovým koblihám!!!! Kmotr Babiš hlasoval pro, většina hlasů byla od Babišových poslanců (62 ze 136)!!!! Zástupcem navrhovatelů-poslanců byl Babišův poslanec Robert Králíček (ANO)!!!! O této hanebnosti ani jeden jediný poslanec nechtěl ve Sněmovně diskutovat, mlčeli a bleskově schválili!!!! Všichni poslanci jsou zřejmě protičeští šmejdii!!!! Že vás hanba nefackuje, jste nečeši!!!!

“poslanec ANO Robert Králíček za iniciátory vzniku komise. O vznik komise usilovali už předloni zástupci pravicové opozice.”
https://echo24.cz/a/SAiGg/poslanecka-snemovna-ustavila-novou-komisi-pro-hybridni-hrozby

Robert Králíček (ANO) na svém facebooku 3. června:
“Dodržujeme dohodu, která vznikla při projednávání návrhu na zřízení vyšetřovací komise pro vliv autoritářských režimů. Domnívali jsme se, že vyšetřovací komise nedává smysl, ale podporujeme myšlenku na zřízení stálé komise. Nacházíme se v moderní době, kdy nás ohrožují hybridní hrozby. Stálá komise by mohla navrhnout legislativní úpravy, dát doporučení vládě či diskutovat se zpravodajskými službami.”
https://www.facebook.com/KralicekRobert/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Robert_Kr%C3%A1l%C3%AD%C4%8Dek
https://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=6509

Řeči ve Sněmovně v úterý 16. 6. 2020
https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/049schuz/s049288.htm
https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/049schuz/s049289.htm

Místopředseda PSP Petr Fiala (ODS): “Ano, děkuji. My se nyní budeme zabývat bodem 370. Návrh na zřízení stálé komise Poslanecké sněmovny pro hybridní hrozby. Prosím, aby se za navrhovatele slova ujal pan poslanec Robert Králíček. (Hluk v sále je velký!) Prosím, pane poslanče, máte slovo.”

Poslanec Robert Králíček (ANO): Dobré odpoledne. Vážený pane předsedající, vážené paní poslankyně, vážení páni poslanci, současná mocenská mezinárodní politika využívá k dosažení svých cílů řady otevřených i skrytých aktivit celého spektra nástrojů a operací, které jsou známy pod pojmem hybridní hrozby. Tyto střety se odehrávají v oblasti diplomatické, informační, ekonomické, finanční a legislativní. Rizika přicházejí v podobě působení cizí moci, kybernetických útoků, energetického a surovinového ohrožení, průmyslové bezpečnosti, terorismu a nelegální migrace. Páteří tohoto působení jsou cílené dezinformace, jejichž cílem je ovlivnit, dezorientovat a v cílených segmentech společnosti ovlivňovat, měnit, vytvářet názory, postoje, a dokonce aktivizovat cílené skupiny osob. Dezinformace není lež. Stačí pracovat jen selektivně s informacemi, nastolovat veřejnou agendu, kreativně pracovat s distribučními kanály, posouvat kontexty a podobně, aby v důsledky tyto aktivity zásadním způsobem ovlivnily veřejné mínění, vychýlily demokratickou debatu, demokratické procesy a v neposlední řadě ohrozily bezpečnost a suverenitu České republiky. Náš bezpečnostní systém tyto hrozby reflektuje, nicméně s turbulentním technologickým rozvojem akcelerují i způsoby modifikace dosud poznaných způsobů a děje se to daleko rychleji, než je schopnost jakéhokoliv státu na tento proces adekvátně reagovat. Stálá komise pro hybridní hrozby může být politickou parlamentní podporou, která v případě potřeby dokáže okamžitě přijímat a iniciovat legislativní rozhodnutí tak, aby se nebezpečí z prodlení a reaktivní doba zkrátily na nejmenší možnou míru. V podrobné rozpravě tedy navrhnu usnesení o zřízení stálé komise pro hybridní hrozby s paritním zastoupením politických stran zvolených do Poslanecké sněmovny. Děkuji.”

Místopředseda PSP Petr Fiala (ODS): Děkuji, pane poslanče. Prosím, abyste se mnou od stolku zpravodajů sledoval všeobecnou rozpravu. Otevírám všeobecnou rozpravu. Hlásí se někdo do rozpravy? Do rozpravy se nikdo nehlásí, rozpravu končím. Přistoupíme k rozpravě podrobné, kterou jsem právě otevřel. Do podrobné rozpravy se hlásí pan navrhovatel, pan poslanec Králíček. Prosím, máte slovo.”

Poslanec Robert Králíček (ANO): “Děkuji za slovo. Jak jsem zmínil ve své řeči v obecné rozpravě, navrhuji tedy usnesení Poslanecké sněmovny ze 49. schůze ze dne 16. června 2020 k návrhu na zřízení stálé komise Poslanecké sněmovny pro hybridní hrozby a způsobu jejího ustanovení nebo volby.”

Místopředseda PSP Petr Fiala (ODS): “Děkuji. Hlásí se ještě někdo do podrobné rozpravy? Pokud se nikdo nehlásí, podrobnou rozpravu končím. Zájem o závěrečné slovo není. Budeme nyní hlasovat o návrhu usnesení, jak ho před okamžikem přednesl pan poslanec Králíček. Přeje si někdo ještě, aby bylo usnesení znovu přečteno? Ne. Budeme hlasovat. Všichni jsme slyšeli o čem. Zahajuji hlasování. Kdo je pro? Kdo je proti? Hlasování číslo 218, přihlášeno 177 poslanců, pro 136, proti 9. Konstatuji, že jsme návrh přijali a komisi jsme zřídili. Děkuji panu poslanci Králíčkovi. Otevírám další bod.”

CML
Návštěvník
CML

Hrobníkem alternativy nejsou zavedené strany, hrobníkem alternativy jsou infiltrované strany typu SPD, které celý proces zdiskreiditovaly a promarnily historickou šanci. Nechci být zlým prorokem, ale poslední rok skloňována trikolora je s největší pravděpodobností to samé , akorát v bleděmodrém:)))) Je třeba vzít v úvahu alternativu, že skrze volby změna nenastane, protože jak všichni víme, nad kasínem se vyhrát nedá, je třeba hru přerušit a nastavit vlastní pravidla…

HSD
Návštěvník
HSD

Moje řeč! Koukám na to s otevřenou pusou, jak tam lezou staré struktury převlečené do vlasteneckého kabátu viz Železný. Kolikátý kabát už to ten Železný převléká? Pokud budeme politiku chápat jako šaškárnu, proč ne?

hudyn
Návštěvník
hudyn

Dobrý den, plně s Vámi souhlasím. SPD má jen plnou pusu keců a skutek je pryč.
Hezký den všem.
Hudyn

WIKINGER PETR
Návštěvník
WIKINGER PETR

Zkusit nastavit naše vlatni pravidla? Dal jsem tu članek jednoho známého profesora a i když se tady v odkazu objevil a odkaz byl publikován, po jeho aktivováni najednou celý přispěvek zmizel,jakoby to nebyl Český zajem a to nned 2x .Zajimavé,zkusim ho dát zvlášt.

WIKINGER PETR
Návštěvník
WIKINGER PETR

ČESKYM ZAJMEM BUDE MUSET BÝT ZAVEDENI SOLIDÁRNIHO STATU PODOBNÉMU

Socialnimu statu,který maji sousedé v Zakladnima zakoně tj jejich provizorni ÚSTAVĚ v ARTIKLU Č..20
U nas NIKDY neexistoval a je nahrazen jakýmsi kapitalismem bez přivlastků,privezeným na hřbetě pana presidenta ODS a tento stat vycházi jak všichni vidite z gangsterismu..
Ten má a bude rabovat ČR donekonečna v čemž prý má pokračovat synátor se svou Trikolorou.

Co myslite je to pravda nebo ne?

veverlík
Návštěvník
veverlík
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ferri si nechal narůst knírek ? 😉

veverlík
Návštěvník
veverlík

a kozzi 🙂
né, kdyby takhle vypadal ferri ultra, měl bych ho rád 🙂
btw… ten knírek mně na ádovi mrzel … je to vyměklost, je to takový malý afro pod nosem.
Fousy mi nesmí do domu 🙂
Víš že jméno Adolf prej už nikdo nikomu nedává??? Bylo hodně ádů, adolf born… ale teď není už žádný nový… lidi se bojí, že by je pak označili za fašouny… což nakonec udělají tak jako tak.
My fšichní sme fašouní…
Až budu mít syna pojmenuju ho Adolf… doufam že mi to zapíšou do matriky… ti parchanti 🙂
Dělam si srandu…
Jinak hadry dobrý… to tílko bude asi Tommy Hilfiger 🙂

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Pornojanda si vytřel pozadí s posměváčky. Toto není vše, sázím pro něj v budoucnu post ministra školství. Stojí za ním Libor Rouček a ctihodná společnost z Londýna.
VK mluvil o 30/15% pro alternativu, skutečnost je 5%.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Že by s Roučkem vydali autoerotický manuál pro mateřské školky a školy prvního stupně?.Pornodžanda& Pornorouček nakladatelství pod kontrolou Sérešjugend.

WIKINGER PETR
Návštěvník
WIKINGER PETR

JAKO REAKCE NA VZRŮSTAJICI TEROR CENZURY PROTI OBČANŮM VOLIČŮM PRÝ VZNIKÁJI

prvni formace samotných voličů.
Nikoho v republice prý nenapadlo,že by mohli volici vymyslet sami svůj navrh PROGRAMU
VOLIČŮ,tedy co chtěji oni sami,když své “zastupce” vlastně plati a začit ho vnucovat prosazovat svým zastupcům tedy politickým subjektům,kteři 30 let vodi své voliče za nos neustálými vadnými zákony typu na př exekučniho či jak se podařilo dokonce i schválit za zády voličů i celý “policejni stát a nyni i orgán policejni policei v Parlamentu a teror zda se nikdy nechce přestat.
Prý ti občané dokonce maji prvnich 5 članků toho Programu voličů už kdesi publikovany,ale jsou zuřivě a vztekle okamžitě zcenzurováni a tak je zničen,nebot prý z tech bodů jde strach,že se moc ukradená zdemolovanými informacemi GŘ TV což je podvod podle jakésiho platného zákona a tak vlastně takové volby stran typu SPD zrádců a jiných majitelů ukradené moci vráti do rukou voličů a zfalšované volby demolici skutečnosti na bludy typu i Jandy a Jourové včetně toho ANO kralička nemusi vůbec platit.

Nevi o tom někdo z vás něco ?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lubomír
po podvodu v listopadu89 kdy nám byl s vydatnou pomocí soroše propašován na hrad
ožralej židovskej povaleč z rodiny která kolaborovala s nacisty udělal český národ ještě
spoustu chyb než pochopil jaké svinstvo a marasmus to přineslo. Ale už toho snad bylo dost.
Další ostudu s nějakým teploušským kuřbuřtem se spolku který jasně ukázal co za svinstvo
jsou ty “evropské hodnoty” za které se tento odporný hošen schovává , už snad nemáme zapotřební.

WIKINGER PETR
Návštěvník
WIKINGER PETR

VŠIMLI JSTE SI ,ŽE JE MOŽNÉ NAPSAT GIGANTICKÉ MNOŽSTVI ČLANKŮ POPISUJICICH SITUACI

která se jakoby salámovou metodou zhoršovala skoro každý den.
Nejprve sam Parlament “nechápe” jak se stalo,že schválili Policejni stát do zákonů a pak zcela nepokryte schváli k němu legislativu politické policejni komise,která zcela jistě bude nařizovat dalši legislativni zmetky a bezmocni občané budou zcenzurováni.

NAVRHOVAT VE SVÝCH LIDOVÝCH KOMENTECH NIKDY DOVOLENO NAPRAVU NEBUDE MOŽNÉ,A ZAVŘOU MU PUSU POLITICKOU POLICII !