Kompro CIA: Prezident Miloš Zeman naznačil, že BIS pod vedením plukovníka Michala...

Kompro CIA: Prezident Miloš Zeman naznačil, že BIS pod vedením plukovníka Michala Koudelky odposlouchávala i premiéra Andreje Babiše! Ředitel BIS se prý zjevil na jednání vlády a po půlhodinovém jednání Andrej Babiš pověřil plukovníka dalším vedením BIS, navzdory slibu prezidentovi! Miloš Zeman potvrdil, že Andrej Babiš souhlasil s odvoláním Koudelky, ale po rozhovoru plukovníka s Babišem na vládě se prý něco stalo! Američanům se nepodařilo odkoupit Grónsko, a tak přichází Plán B v podobě Trojmoří a budoucí Středoevropské unie! Když se bourá, jinde se staví!

Kompro CIA: Prezident Miloš Zeman naznačil, že BIS pod vedením plukovníka Michala Koudelky odposlouchávala i premiéra Andreje Babiše! Ředitel BIS se prý zjevil na jednání vlády a po půlhodinovém jednání Andrej Babiš pověřil plukovníka dalším vedením BIS, navzdory slibu prezidentovi! Miloš Zeman potvrdil, že Andrej Babiš souhlasil s odvoláním Koudelky, ale po rozhovoru plukovníka s Babišem na vládě se prý něco stalo! Američanům se nepodařilo odkoupit Grónsko, a tak přichází Plán B v podobě Trojmoří a budoucí Středoevropské unie! Když se bourá, jinde se staví!

Situace s údajnými odposlechy lidí a poradců v okruhu prezidenta Miloše Zemana začíná nabírat na obrátkách. Miloš Zeman totiž pro Parlamentní listy uvedl již minulý týden [1] výbušnou informaci, že premiér Andrej Babiš souhlasil s odvoláním ředitele BIS, plukovníka Michala Koudelky z funkce, na tomto se prezident a premiér údajně shodli a taková byla dohoda. Jenže, když ihned poté na Úřadu vlády zasedala vláda a projednávala, kdo bude novým ředitelem BIS, tak na jednání vlády se dostavil přímo Michal Koudelka a po údajně půlhodinovém jednání s premiérem změnil Andrej Babiš názor.

Pověřil totiž Michala Koudelku dalším vedením BIS, i když jenom dočasně, do ustanovení nové vlády po volbách. To byl podle Miloše Zemana podraz od Andreje Babiše, protože dohoda zněla, že Andrej Babiš prostě Koudelkovi mandát neprodlouží. Není jasné, čím Michal Koudelka premiéra přesvědčil, aby mohl pokračovat ve funkci, i když jen podmínečně do ustanovení nové vlády po volbách. Tato informace prezidenta však naznačuje, že ředitel BIS může disponovat kompro materiály na Andreje Babiše, a to zřejmě z odposlechů.

Ředitel BIS Michal Koudelka s medailí CIA

Andrej Babiš není v pozici, aby si mohl dovolit znepřátelit si prezidenta. To je zásadní rovina, kterou Andrej Babiš nikdy neporuší, protože tím by ohrozil vlastní politickou bezpečnost. Pokud je ale Babiš čímkoliv nebo kýmkoliv přinucen k tomu, aby ohrozil své dohody s prezidentem, musí se jednat o natolik výbušné a kompromitující materiály, které představují větší hrozbu, než jsou důsledky z nalomení dobrých vztahů s prezidentem.

Andrej Babiš bude potřebovat maximální vstřícnost prezidenta po volbách a je jasné, že Miloš Zeman bude na odvolání Michala Koudelky nadále trvat. Určitě jste si všimli, že ještě nikdy v historii se nestalo, aby ředitel české BIS na soukromém a utajeném ceremoniálu v sídle americké CIA v Langley ve Virginii přebíral od šéfky CIA medaili v podobě Tenetovy ceny za zahraniční spolupráci. Cena se uděluje za mimořádné služby a pomoc americké CIA v cizině. A není divu, že právě za šéfování Michala Koudelky došlo na území ČR k rozehrání hned několika zpravodajských her proti Ruské federaci.

Američané začali s mohutnou přestavbou české zahraniční politiky za pomoci svých tajných služeb. Chystají si nový životní prostor

Vloni v dubnu to byla zpravodajská hra “Ricin” [2] a údajný plán ruského diplomata otrávit v ČR několik osob za to, že se angažovali v odstranění pomníku maršála Koněva na Praze 6. Tehdejší protiruská kauza vyšuměla do ztracena, ale již o rok později, letos rovněž v dubnu, to byla nová protiruská hra, tentokrát v kauze Vrbětice, kde dvojice údajných ruských agentů GRU známých z kauzy Novičok v britském Salisbury se prý podílela na výbuších muničních skladů ve Vrběticích v roce 2014.

Na základě této zpravodajské hry došlo k praktickému vyhoštění drtivé většiny ruských diplomatů v Praze a ruská vláda v odvetě zařadila ČR spolu s USA na seznam [3] otevřeně nepřátelských zemí vůči Ruské federaci. Všechno toto je zásluhou vlivu a moci americké zahraniční politiky a CIA v Praze. A pravda je taková, že Američané nemají za Koudelku žádnou náhradu v Praze. Do funkce šéfa kontrarozvědky, která namísto vnitřního nepřítele bude špehovat členy vlády a ústavní činitele, nemůžete nasadit diletanta. A pro Američany je Praha naprosto klíčová, doslova strategická.

Detail Tenetovy ceny

Američané se totiž v jedné z iterací blízké budoucnosti obrazně, ale i doslova přestěhují do Střední Evropy a vytvoří uprostřed Evropy novou formu Spojených států, jenom se to už nebude jmenovat USA, ale Středoevropská unie. Ta by měla vyrůst na troskách části bývalých členských zemí EU, které se nebudou okolo roku 2040 chtít nadále podílet na destrukci ekonomik a zhoršujících se podmínek pro život obyvatelstva. Tento prostor Středoevropské unie není nic jiného než dnešní koncept Trojmoří, který Američané v předtuše rozpadu USA chystají uprostřed Evropy.

Ano, procesy amerických nacistů se znovu vrací do Evropy, protože čas USA vypršel. V rámci operace Paperclip americké tajné služby převážely německé vědce a nacistické pohlaváry z Evropy do USA a zapojovali je do amerického vojensko-průmyslového komplexu. Taková je ale jen polovina pravdy. Ta druhá polovina je dosud utajená a uniká na veřejnost jen výjimečně. Velká část německých nacistů skončila přímo v okruhu americké stínové vlády nazvané Majestic-12, resp. MJ-12 a již od konce 40. let minulého století ovládají veškerou americkou zahraniční politiku.

George Friedman a jeho záhadná svědectví z budoucnosti dávají odpověď na otázky, co se to sakra děje v Česku a v celé Střední Evropě

Nacistické procesy jsou proto stále implementovány i nyní v době covidové hysterie. S lidmi je nakládáno jako s pokusnými vězni, jako s experimentálními myšmi. Jenže globalisté mají s USA úplně jiné plány a těmto kruhům okolo MJ-12 hrozí úplná likvidace a ztráta moci. A proto se tato skupina obrátila na Syndikát a začala s ním spolupracovat na změnách exopolitiky. Proto se najednou v USA, v Evropě, v Rusku, v Austrálii, v Africe a prakticky všude v poslední době objevují podivná pozorování trojúhelníkových objektů, jinak známých jako TR-3B Aurora.

George Friedman ve své knize The Next 100 Years vydané v roce 2009 předpovídá, že v prostoru Střední Evropy se Polsko stane novou velmocí jako de facto centrum ochrany Kříže, tedy křesťanského zbytku civilizace. Ale dojde k tomu s mohutnou podporou elit z USA a jejich partnerů ve Střední Evropě. Ano, to není nic jiného, než projekt Trojmoří. Podle této iterace celý zbytek Evropy skončí v islamizaci pod řídící kontrolou Turecka. Německo se podle Friedmana stane Novým Tureckem. Ten proces je nezvratný, uvádí ve své knize Friedman s odkazem na… vlivy a síly, které jsou mimo naše lidské chápání.

Analytik George Friedman

O této iteraci mluvit na Aeronetu je jako mluvit o provaze v domě oběšencově. Je to však velmi důležité, abyste pochopili, jakou cenu a důležitost má Praha pro Američany, protože podle Friedmana nezbyde z USA prakticky vůbec nic okolo roku 2070 a většina USA se hispanizuje a afrikanizuje. Potomci Kříže, jak se začne bílé bělošské křesťanské menšině posměšně říkat, budou mít poslední útočiště v prostoru Trojmoří.

Podle iterace Syndikátu bude prostor od Baltu, k Jadranu a k Černému moři pod vlivem zbytků bílé civilizace, která se bude bránit terminaci a redukci za pomoci rozmístěných jaderných zbraní, které MJ-12 přemístí do Středoevropské unie z USA. Zbytek světa bude primitivizován, zdegenerován a neutralizován, aby se vědomě nechtěl množit a bude pod trvalou vyšší kontrolou, tedy pod systémem vedení a velení Total Control. Němci chtěli za války z prostoru Protektorátu udělat životní prostor pro novou Germanii, Američané (rozuměj potomci nacistů) si tento prostor rovněž uzpůsobují pro své budoucí potřeby.

Potomci Kříže seskupení okolo Polska a Trojmoří v oceánu islamizované a afrikanizované Evropy. Friedmanova děsivá vize nabírá již dnes reálné obrysy

Největším nepřítelem Potomků Kříže ale bude Rusko, které se podle Friedmana okolo roku 2040 islamizuje do největšího muslimského chanátu na světě. Islamizované Rusko je děsivý obraz z Kapitoly XIX Syndikátu. Tato iterace obsahuje proces, kdy velká část Rusů emigruje do Běloruska, a to se stane po čase součástí prostoru Středoevropské unie, která bude zasahovat až do Běloruska, které zůstane křesťanské. Do Středoevropské unie se jako poslední připojí i Ukrajina, která se stane zdrojovou základnou pro celou Středoevropskou unii.

V Moskvě bude vládnout největší velkozednářská lóže na světě, Talmudistické Bratrstvo vzešlé z B’nai B’rith. Jak už jsem říkal minulý pátek na SVCS, informace publikované Georgem Friedmanem jsou velice přesné a detailní ve smyslu buď popisu projekcí z projektoru, anebo jako zkušenosti z cesty, kdy Friedman mohl být MJ-12 vyslán tzv. “dopředu” do budoucnosti, aby zaznamenal procesy a jejich popis, aby mohl před nimi varovat, resp. odhalit je. V kvantové fyzice platí podivný paradox zvaný superpozice reality.

Země Trojmoří, budoucí Středoevropská unie, ke které se připojí Bělorusko a Ukrajina

Realita nebo rámec události se stane náhodně ustanoveným v okamžiku, kdy na něj pohlédneme, abychom stav ověřili. Bez pohledu neexistuje určitý stav reality. Pouhé měření stavu kvantové události, pouhý pohled na stav, prostě způsobí změnu iterace. Pokud někdo chce měnit budoucnost a disponuje zařízením pro cesty dopředu a potom zpět, kterým se říká “Stargate“, tak nejjednodušší cesta, jak změnit budoucnost, je zachytit její popis, obraz a přivézt její popis do minulosti a publikovat popis.

Tím okamžikem se iterace odhaluje, je na ni vrhán pohled a tím se může (ale nemusí) změnit, takže dochází k pokusu o ovlivnění iterace z budoucnosti do minulosti. Tím je popřen zákon kauzality a vzniká časoprostorový paradox, kdy informace z budoucnosti mění minulost, která ale teprve nastane z relativního pohledu pozorovatele v minulosti, ale již nastala z pohledu pozorovatele v budoucnosti, přestože se dívají na tentýž časový úsek. Je to kauzální paradox. Friedman podle mého názoru má přesně tuto úlohu, zabránit naplnění iterace, kdy dojde k zániku USA, který vyvrcholí exodem Američanů do Střední Evropy a do prostoru Trojmoří, později přejmenovaného na Středoevropskou unii (Central European Union).

Grónsko se nepodařilo odkoupit, a tak Američané přichází s Plánem B

Jenže, jak se ukazuje na Koudelkově příkladu, zvrácení iterace se Friedmanovi zřejmě nepodařilo, vývoj iterace podle všeho směřuje nadále k rozpadu USA a k procesu exodu bílých amerických elit do prostoru Trojmoří v Evropě. A před každým exodem platí, že je potřeba připravit prostor pro nově příchozí. Je třeba vytvořit kádrové zabezpečení, je potřeba změnit procesy řízení na kompatibilitu s novými příchozími.

Sami se dívejte, co poslední 4 roky dělala Babišova vláda? Přibližovala českou zahraniční politiku té americké, jak to jen šlo. A zjevně a ani zdaleka není hotovo. Další 4 roky jsou proto nezbytné. Proto není dovoleno, aby plukovník Koudelka skončil. A troufám si tvrdit, že pokud se nestane nějaká převratná událost ve volbách, že ve funkci ředitele BIS zůstane i po ustanovení nové vlády. Miloši, sorry jako.

Trumpovi se odkup Grónska nezdařil

Prezident republiky zřejmě nic neví o současné iteraci a o snahách George Friedmana ovlivňovat a měnit budoucnost tím, že zveřejňuje výsledky iterace v předstihu s cílem, aby se nenaplnily díky superpozičnímu paradoxu, ale vzhledem k tomu, že od roku 2009 se nic nezměnilo a Friedmanova kniha iteraci nezměnila, tak z toho důvodu se musí česká BIS podílet na čistících operacích v ČR proti Rusku.

Protože když se Američanům nepodařilo v rámci operace Valland od Dánska odkoupit Grónsko [4], tak chystají Plán B ve Střední Evropě přesně, jak popsal Friedman ve své knize. Všechno do sebe dokonale zapadá. Tato iterace vede nejen k zániku USA, ale k praktickému vyhlazení bílé rasy, která najde poslední útočiště ve Střední Evropě. Friedmanova úloha na prolomení iterace je logická, pochopitelná, ale tyto procesy zjevně nepůjde zvrátit.

Rozpad USA bude spojen se vznikem nové Středoevropské unie v Evropě, která bude menší iterací USA, ale s mnohem větší militarizací a výzbrojí

Nyní už víte, proč je pro Američany najednou Praha tak klíčová a důležitá. Nemohou již počítat s Grónskem, v této věci Trump neuspěl, takže naplno chystají projekt Trojmoří. A k tomu je potřeba změnit politické procesy ve všech zemích Trojmoří na procesy plně amerikanizované, plně v područí USA, plně pro-americké, plně proti-ruské, naprosto bez výjimky a beze zbytku. Všechno jede z povelu MJ-12 jako reverzní operace Paperclip, tentokrát budou nacistické elity přesouvány z USA do Evropy.

Kdykoliv se ale přesouvá MJ-12, tak spolu s nimi se přesouvají taktické a později strategické jaderné zbraně a spolu s nimi i stroje, které jim poskytl Syndikát. Dokonale lze potom identifikovat koně tohoto procesu. Středoevropská unie vznikne na hodnotách Maastrichtu bývalého EHS a amerického trhu. Pokud vidíte v ČR najednou v přírodě nebo nad městy trojúhelníkové černé objekty se světly, které visí ve vzduchu, v tichosti, maximálně vydávají pulzní zvuky, potom jste svědky přítomnosti strojů Syndikátu, kterými disponuje MJ-12. Skenují terén a půdní podloží pro budoucí vybudování podzemních základen, těch samých, které mají desítky let v USA, ale i v Antarktidě.

TR-3B Aurora (též designovaná jako TR-3B Astra) vyfotografovaná nad kanadským Ontariem. Tyto stroje jsou v posledních týdnech a měsících hlášeny z celé Střední Evropy

Tzv. vlastenecké strany přestanou odmítat vystoupení z EU per se a budou naopak prosazovat reformu v podobě návratu k volnému trhu a volnému pohybu zboží, služeb, osob a financí. To je přesně původní koncept Maastrichtu. A přesně tyto tzv. vlastenecké strany spolu s tím nebudou ani usilovat o vystoupení z NATO, protože to je hlavní konstrukční mechanismus na vybudování pilířů Trojmoří. A přesně takto se chovají dosud všechny tzv. vlastenecké strany, které se dostaly do parlamentů v Evropě.

Ani jedna z nich, které jsou v parlamentech, dodnes otevřeně nevyzvala k okamžitému a bezpodmínečnému vystoupení z EU, ani k vystoupení z NATO. Maskování těchto stran probíhá pomocí slibu o “referendu” o vystoupeních. Slibem nazarmoutíš! Proto všechno, co probíhá okolo plukovníka Koudelky, je ve skutečnosti důsledkem Plánu B amerických elit na přesun do Střední Evropy ve chvíli, až v USA bude globalisty dokončena hispanizace a afrikanizace životního prostoru, přesně tak, jak o tom psal George Friedman. O tomto tématu více pohovořím v pátek na SVCS, protože je nejvyšší čas uvolnit další informace. Nadešel čas.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 60% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 5 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Forester_3000
Návštěvník
Forester_3000

Prostredníctvom ctihodnej Terézie Neumannovej nám Pán oznámil už v roku 1948, že Varšava sa stane centrom a Poľsko “roztiahne svoje krídla” a rozšíri svoje hranice.

https://youtu.be/7tSz54ZuDbE

Pravda Zboží Zvítězí
Návštěvník
Pravda Zboží Zvítězí

Dnes večer to bude konečně masakr. Volejte, ptejte se, ať je veselo.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Skutečný šéf čučkaře Kudelky? comment image
A tohle mi udělali ..13 mrtvých mých vojáků.comment image

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

No ten shabboz goj “jsemzionista” Bajden ma na makovici povijan jak nekde z Babylonskeho Talmudu ci jeho odrudy, Koranu!

konzerva
Návštěvník
konzerva

Záběry jak USA bezpilotní letadla vraždila v Afganistánů malé děti a jejich rodiny? https://rusvesna.su/news/1630047268

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Ex clen SSM Koudelka odposlouchava ex komouse, ex Stbackeho praskace Burese?

Absolutne smesne. Ale za to usacka zidozednarska klika CIA (ktera pred lety vyssavala rozumy v akci “Paperclip” z nemeckych ex nazi) dava medaile.
Jak by rekl Vlasta Burian, “dali mi medajli nebo nedajli”.

A Satanova Synagoga se rehta, pod kaftany si mne vzajemne obrizky, pejzy jen poskakuji …😈

sheepx
Návštěvník
sheepx

Oficiální stránky svobodných zednářů. Všem na očích, přesně jak píše pan VK.
http://www.vlcr.cz/obedience/loze/

Lada Vondra
Návštěvník
Lada Vondra

První odstavec, co se týče šéfa BIS Koudelky, má úžasnou informační hodnotu, protože stejné mechanismy, které americká CIA používá k ovládání naší společnosti, s úspěchem používá ve všech zemích, kde instaluje tzv. demokracii. Na našem příkladu vidíme, proč se Spojené státy tak aktivně angažují ve vývozu tohoto společenského uspořádání s názvem demokracie, jehož struktura nejlépe umožňuje ovládání daného státu vnějšími silami. V další části článku to vypadá, jako kdyby se VK zalekl dopadu zveřejnění této mimořádně choulostivé informace na svoji osobu, a hodnotu článku účelově bagatelizoval. Veřejně odhalovat tuto řídící strukturu, která ovládá tzv. demokratické státy se může každému vymstít na životě. V demokraciích nejsou političtí vězni, ale pouze oběti infarktů či uměle vyvolaných rakovin.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Taky je možné, že Koudelkovi ze všeho toho odposlouchávání, tu Zemana, tady zase Babiše, ondy zase neJedlého, a dalších, naroste třetí ucho. A někdo to našeptá do vrby, ze které si pak někdo uplete rákosku.

Jotar Jablatar
Návštěvník
Jotar Jablatar

Jedna bota za 5000 dolarů ve walmartu

https://www.walmart.com/search/?query=shoe%205000%2C00

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Je fuč, Vy jste ji vyplašil.

Jotar Jablatar
Návštěvník
Jotar Jablatar

Je tam pořád, dokonce 2 nabídky

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ
Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Moderátorka zemřela a vakcinator si litá po světě dál, tak jako čeští vakcinatori, už rekonstruuji Ytong za vakcíny?