Kolik můžete přijmout uprchlíků nad rámec toho, co jste už slíbili? Brusel...

Kolik můžete přijmout uprchlíků nad rámec toho, co jste už slíbili? Brusel se znovu dotazuje a žhaví linky, hledá další místa pro uprchlíky. Česko může přijmout až 25,000 uprchlíků do konce roku 2017!

Kolik můžete přijmout uprchlíků nad rámec toho, co jste už slíbili? Brusel se znovu dotazuje a žhaví linky, hledá další místa pro uprchlíky. Česko může přijmout až 25,000 uprchlíků do konce roku 2017!

Náš zpravodaj v Bruselu nás právě informoval, že Evropská komise v nejbližších hodinách obešle vybrané členské země EU s dotazem na “navýšení možných kapacit příjmu uprchlíků” nad rámec dobrovolně přijatých kvót před cca. 3 týdny. Potvrzuje se tak předpoklad naší redakce, že původní rámec 1,300 uprchlíků a následně “dobrovolně” navýšený vládou ČR na 1,700 běženců, je pouhá salámová metoda ve vztahu k české veřejnosti. Tyto kvóty jsou nedostatečné a budou postupně zvyšovány. Je však trochu absurdní fakt, že k ukrajování islámského salámu dochází tak rychle a čísla se mění a navyšují rychleji, než člověk stíhá obracet listy kalendáře.

JAV52f043_142619_3263091.jpg
Hromadná modlitba muslimů v Praze nedaleko Letné

Česko by mělo podle těchto informací najít ubytovací kapacity až pro 25,000 běženců do konce roku 2017. To je tedy pořádná porce multikulti obohacení. V Bruselu se za tímto účelem za zavřenými dveřmi již vyjednávají podmínky dotačního programu pro integraci a ubytování běženců v zemích EU. Naše redakce získala exkluzivní informace a podrobnosti o plánech na ubytování těchto lidí. Česko navrhuje Bruselu využití starých kasáren na území ČR a jejich výkup nebo pronájem od současných majitelů naproti dotacím z EU. Kasárny bývalé ČSLA na území ČR byly po Kabátové revoluci v roku 1989 rozprodány na jednotlivé objekty a budovy, takže v areálech bývalých útvarů ČSLA dnes fungují sklady a živnostníci, jinde ale leží kasárny ladem anebo jsou budovy v havarijním stavu. Česko by podle našich informací mohlo načerpat od EU až 1.3 miliardy českých korun na rekonstrukci a revitalizaci těchto prostor pro potřeby ubytování běženců.

Do roku 2020 bude ČR schopna přijmout 135,000 běženců za podmínek, že EU poskytne dostatečný dotační rámec na zajištění renovací starých kasáren a dalších objektů, které jsou nyní buď nevyužívány anebo pronajaty soukromým subjektům. Zároveň se chystají i speciální granty pro neziskové organizace za účelem integrace arabských migrantů do “evropské společnosti”. Je zvláštní, že hlavní náplní těchto grantů má být “osvěta a zbavení se strachu z Islámu”. Takže se to dá přeložit i tak, že ty granty půjdou neziskovkám ne pro účely pomoci migrantům, ale na “převýchovu” domorodců.

 

[VIDEO] Arabské Teplice (zdroj videa: iDnes.cz)

Podle informace, která teď bude asi nejvíce zajímat obchodníky s chudobou, česká vláda uvažuje o využití některých soukromých ubytoven, které jsou ale situovány na okrajích měst a obcí. Vláda si ponechává tuto záložní variantu pro případ, že by se nepodařilo zajistit a vykoupit některé vybrané objekty bývalých kasáren. Na vládě sice zazněla i myšlenka na výstavbu nových objektů, ale toto řešení není politicky průchodné, protože by se stalo politickou municí pro současnou opozici ve sněmovně.

Česko se úzkostlivě brání rakouskému modelu asimilace. V Rakousku jsou imigranti ihned po příchodu do země rozděleni po celém Rakousku a nevznikají tak ghetta. Rakouský model, zatím, funguje a daří se předcházet protestům, demonstracím a shromažďování muslimů. Samozřejmě, že takovéto řešení bude fungovat jen do určité chvíle. Většina zemí EU tak volí uprchlická centra a kumulaci imigrantů v jednom místě, což samozřejmě šetří náklady, ale do budoucna tím vzniká nebezpečná výbušná směs.

Současná imigrace z arabských zemí představuje nové stěhování národů, které je motivováno katastrofální bezpečnostní a ekonomickou situací migrantů v jejich domovských zemích. Pojďme si udělat malou rekapitulaci. Poté, co americké tajné služby ve spolupráci se Saúdskou Arábií a Izraelem zinscenovali 11. září 2011 a americká vláda tak zavraždila ve zničených budovách přes 3,000 Američanů, rozpoutala se celá série válek. Nejprve útok na Afghánistán. Poté rozvrat Iráku. Následovalo Arabské jaro, rozvrat Libye, destabilizace Egypta. Následoval rozvrat Sýrie. A poté opět rozvrat Iráku a vznik Islámského státu.

JS55130d_164055_5693358.jpg
Arabské Teplice

Miliony Arabů ztratili obživu a práci. To málo, co měli, to jim vzaly války vyprovokované a rozpoutané USA a v neposlední řadě Bruselem. Armáda uprchlíků je tak na pochodu a dochází k posunování tzv. “Arabského rovníku” směrem na sever. Arabský rovník je výraz pro oblast, kde míra zastoupení muslimů ve společnosti, jednotlivých městech a oblastech dosahuje 50% a více. Všimněte si, že evropští politici se nasunování Islámu nebrání, ale vyhovuje jim. Imigrace pomáhá urychlovat globální chudnutí v západní společnosti, pomáhá snižovat mzdy a životní náklady. Chudnutí je projevem Islámu, projevem imigrace, a to všude na světě. Vidíme to v USA, kde je imigrace Hispánců a Mexičanů katalyzátorem globálního chudnutí americké střední třídy. Vidíme to v Evropě, kde ve velkých evropských městech klesají reálné mzdy a roste počet krácených a sdílených pracovních úvazků.

Chudnutí jde ruku v ruce s degenerací a zjednodušováním. Děti ve školách se přestávají učit psát perem a psacím písmem. Přestávají si číst knihy. Používají více obrazovou formu učení z displejů, internetu a z televizorů. Nový evropský člověk (euročlověk), o kterém se tak rád zmiňuje předseda Evropské komise Jean Claude Juncker, je právě produktem takových škol. Euročlověk nemá národní cítění, považuje se totiž za Evropana. Euročlověk bude čerpat informace z oficiálních multimédií, nebude potřebovat číst, ani psát. Bude mu stačit znát tiskací znaky na klávesnici. A brzy ani to ne, budou stačit dlaždice s ikonami a obrázky, kterých se bude dotýkat. Viz. třeba Windows 8 a pozdější verze. Euročlověk bude komunikovat vizuálně, gesty, elektronicky, nebude mít zřejmě ani děti, místo nich si pořídí psa, později ale jen virtuálního na displeji, protože venčení psa nebude v souladu s Islámem.

Nečekají nás dobré časy. Jsme na počátku nového věku, nové víry a nového krále, který má mnoho tváří a podob a přitom je to bestie a v jejích stopách jde válka, bída, otroctví a bolest… přesně v tomto pořadí. Všude kolem sebe můžete vidět znamení. Nový věk smete staré pořádky a nastolí nové vládce. Korporace a nikým nevolené manažery světového dění. Než však převezmou moc, pokusí se nám vzít majetky, národní identitu, vlastní kulturu, děti a na samotném konci i naději.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lukáš Ratajský
Návštěvník
Lukáš Ratajský

no klidně bych odpověděl, přijmeme až 180K bílých němců, křesťanského původu, ale po vstupu na naše území budou muset s noži bránit naše hranice

Aleš K
Návštěvník
Aleš K

Islamizace Evropy může mít i pozitivní důsledky. Například, že se v Moravských Budějovicích (a jistě i jinde) nebudou vodit psi do prodejen potravin-tam pracujícími ženštinami.
K Teplicím. Pobýval jsem tam opakovaně, ale to bylo za socíku. Jezdili tam Arabové, Němci… Dlužno říci, že se např. hosté z Libanonu a jiní chovali velice kultivovaně a věřím, že skalní arabští návštěvníci Teplic jsou stavem znepokojeni a není jim to zrovna vhod. Ale situace se mění, stárneme, oni též. Takže ti, kteří tam jezdili před 25 lety už také nemusí být živi…
Na teplických obyvatelích se mi líbilo, že počastovali “Děkujem!” každého, koho uviděli odhazovat odpadek do koše.

Aleš K
Návštěvník
Aleš K

A propos, jaké hodnoty uctívají asi tito? http://www.alekus.rajce.net.
To není z jiné planety, ale budete si mezi nimi tak připadat. Zmýlil jsem se, když jsem tvrdil, že soužití s pohraničím je obtížné. Opravuji na “Žít se s nimi nedá!”. Slyšeli jste něco o bílých cikánech? Zde je i uvidíte.

Radis
Návštěvník
Radis

Žvanit na internetu, nebo v hospodě, to nám jde. A když vláda odsouhlasí 25.000 imigrantů, budeme jen remcat. Ještě budeme děkovat Romům za to, že je máme a oni si nenechají žrát své sociální výdělky od nějakých přivandrovalců.

Vabio
Návštěvník
Vabio

Nevím jak je kdo v Rakousku zastrašován, ale v jednom videu Pjakin povídal o tom, jak fungují gheta (tam to popisoval na židovských) a bylo to velmi poučné a k zamyšlení. Takže rakouský model nekoncentrace (když vynechám absurditu celé situace) je mnohem lepší než koncentrace v jakémkoliv zařízení.

Samozřejmě, pokud je běženců přes určitý počet vůči domorodcům a není možné je již rozhodit mezi domorodce tak, aby byly dostatečně od sebe, tak je jasné, že to přestává fungovat. A pak je to pro změnu zase ta mnohem horší varianta, protože jsou všude. Ale pokud je domorodců výrazně více, tak je ta nekoncentrovaná cesta mnohem lepší.

Příklad ze života
V paneláku pod nami bydlela 1 romská rodina, ty dvě jejich děti jsou dnes dospělí chlapi a normálně žijí v našem městě … jsou jako místní, tj. není problém. To se v getu stát nemůže.

berto
Návštěvník
berto

zberba arabacka!!! bratia vykopte ich cim skor zo svojej zeme lebo dopadnete ako francuzi

Kadanka
Návštěvník
Kadanka

Můj názor??? Mám 4 děti a myslím si,že dopadneme úplně stejně,jen to někomu z našich vyšších svér nedochází.Budeme jezdit po naší zemi a vlasti s doprovodem(policejním v lepším případě v tom horším … pod patrolou USA a OSN )Ale tady i jinde pohádky a pohádky, jak budeme šťastní.Tady si musi dát jen člověk na hubu,ale to nějak k dnešní době patří (za mého mládí se tomu říkalo ,, PŠŠT AŤ TĚ NESLYŠÍ NEBO TĚ ZAVŘOU ” a dnes MLČ NEBO TĚ UMLČÍ. Nejsem ani rasista ani bůhvíco jsem jen blbej čech a hlavně u Vás ??? ??,, jen spodní pracující člověk( který jde ráno do práce a večer z práce a nikam se nedostane protože živí svoje děti,kteří nejsou romové a nemaj právo na dávky a jiné nesmysly, musej si vážit každé koruny,aby věděli ,že musej počítat a šetřit pro ty jiné,kteří to potřebují víc na automaty).Jen aby jsme opravdu nedopadli pod vlajkou USA a EVROPY stejně.Taky nemuseli albanci nemuseli platit nic a na vše si stěžovali,nepřipomíná Vám to něco????
Asi tak stejně to smažete,ale pravda je asik tu:
“https://www.youtube.com/watch?v=QWcSFCmgx_g

Hanick
Návštěvník
Hanick

Tady nemají co pohledávat. Hlavně ti mladí, zdraví, se svaly z posiloven a výcvikových táborů. Pokud nebudeme budovat svou zemi na tradicích zděděných po předcích, zasloužíme si pouze zmar a smrt.

crovax
Návštěvník
crovax

jedina sanca je vystupit z eu

bantustan
Návštěvník
bantustan
Roman
Návštěvník
Roman

Píšete, že „Rakouský model, zatím, funguje…” Jistě, že funguje, když prostí Rakušané jsou zastrašováni a souzeni zrádnými soudci! Takových případů je více – ale jednou trpělivost přeteče! * A u nás ať to raději nikdo nezkouší…