Klára Samková: Kandidují do Evropského parlamentu a nevědí, že to není parlament!...

Klára Samková: Kandidují do Evropského parlamentu a nevědí, že to není parlament! Zákony navrhuje pouze Evropská komise a EU parlament k nim zaujímá stanoviska, která ale pro EU komisi nejsou závazná! Samková zopakovala, že jediná šance na změnu je zevnitř států za pomoci bojkotu evropských norem podle vzoru Maďarska! Jenže kolik politiků v ČR má koule postavit se Evropské komisi? Europoslanci jsou iluzí a hrou na demokratické zastoupení v naprosto nedemokratickém kolosu Evropské unie!

Klára Samková: Kandidují do Evropského parlamentu a nevědí, že to není parlament! Zákony navrhuje pouze Evropská komise a EU parlament k nim zaujímá stanoviska, která ale pro EU komisi nejsou závazná! Samková zopakovala, že jediná šance na změnu je zevnitř států za pomoci bojkotu evropských norem podle vzoru Maďarska! Jenže kolik politiků v ČR má koule postavit se Evropské komisi? Europoslanci jsou iluzí a hrou na demokratické zastoupení v naprosto nedemokratickém kolosu Evropské unie!

Advokátka Klára Samková napsala na svém Facebooku včera zásadní text [1], kterému je potřeba na vlastenecké scéně věnovat zásadní pozornost. V textu advokátka informuje o tom, že se na ní obrátila Národní asociace obrany občanských práv a svobod s dotazy, co bude dělat v Evropském parlamentu, pokud se tam dostane. Spolu s dotazem zaslala asociace i seznam otázek, ze kterých ale zjevně vyplývá, že mnoho voličů a dokonce i občanských aktivistů netuší, co je to Evropský parlament a jaké má pravomoci. Přestože na Aeronetu jsme toto téma probírali už před lety a stejně tak na rádiu v mých pořadech, je nezbytné si celou situaci s EU parlamentem důkladně osvěžit.

Klára Samková, advokátka a kandidátka do EU parlamentu.

Evropský parlament nemá zákonodárnou iniciativu, což znamená, že nemůže navrhovat vlastní návrhy. Nefunguje to jako v pravých a poctivých parlamentech, že poslanci se dohodnou a představí tzv. poslanecký návrh zákona a předloží ho k projednání parlamentu. Takovou pravomoc Evropský parlament nemá. Evropský parlament má pouze status plenárního sboru. Ti mladší z vás, kteří nepamatují dobu Sovětského svazu, tak to rád objasním. V Sovětském svazu držel veškerou moc Nejvyšší sovět.

Evropská komise je derivátem Nejvyššího sovětu SSSR

Ten měl absolutní pravomoc nad navrhováním, schvalováním a rušením zákonů. Pod tímto Nejvyšším sborem bylo Lidové pléno sovětů, které se skládalo z lidových zástupců celého SSSR. Toto pléno nemohlo navrhovat zákony, pouze se k nim vyjadřovalo a zaujímalo stanoviska. Komunisté měli alespoň tolik soudnosti, že tento sbor bez pravomocí nenazvali “parlamentem”. Jenže celý Sovětský svaz i s jeho Nejvyšším sovětem překonala Evropská unie.

Klopový odznak Nejvyššího sovětu.

Evropský parlament je pouze plenárním, tzn. poradním sborem. Návrhy zákonů může podávat pouze Evropská komise, což není nic jiného než bruselská kopie moskevského Nejvyššího sovětu z dob SSSR. A celý Evropský parlament je kopií moskevského Lidového pléna v dobách Sovětského svazu. Stejně jako Nejvyšší sovět, ani Evropská komise se nemusí řídit stanoviskem Evropského parlamentu. Celý parlament, který má dokonce dvě administrativní sídla, v Bruselu a ve Štrasburku, je tak pouze iluzí a falešnou hrou na demokracii. Co je to za parlament, ve kterém poslanci nemohou vytvářet návrhy vlastních zákonů? A já vám na to odpovím: Takový parlament je podvodem na evropské národy z dílny sionistického židovstva, které zrealizovalo projekt EU na základě multirasové doktríny Roberta Coudenhove-Kalergiho.

Klára Samková je jedna z prvních, která pochopila, že nejde o volby, ale o válku proti národům Evropy

Klára Samková na svém Facebooku naznačila, jaké je řešení. Jednou z možností je změna složení Evropské komise, že by se tam dostali odpůrci migrace, alternativci a národovci. Jenže to se nestane, to je naprostá utopie. Takových komisařů se do EU komise dostane jen pár, můžeme říct, že pouze ze dvou zemí, z Itálie a z Maďarska. Ostatní komisaře obsadí globalistické, rozuměj sionistické kádry. Tudy proto cesta nevede.

Sídlo Evropské komise.

A s potěšením konstatuji, že Klára Samková to konečně jako jedna z prvních pochopila, že proti EU je potřeba bojovat z domova. Jednou z možností je tzv. maďarská cesta, tzn. bojkotování zákonů a příkazů Evropské komise ve vlastní zemi, stejně jako to dělá Viktor Orbán v Maďarsku, který se nezakecá. Zrovna v pátek zazněla další výhrůžka z Bruselu, že Budapešť může čelit sankcím EU, pokud přijme plánovaný zákon na zákaz činnosti neziskovek George Sorose v Maďarsku. Nosatí v Bruselu jsou vztekem bez sebe, protože Viktor Orbán jim vzkázal, že se nenechá vydírat a zastrašit a zákon bude prosazen.

Je třeba se učit od těch, kteří se již Evropské komisi postavili

Chápete, dámy a pánové, o čem pořád dokola mluvím i na SVCS rádiu? Mluvím o tom, že nejsou kádry a těch pár kádrů, které jsou, ti vypadají přesně jako Viktor Orbán nebo Vladimir Putin. Jenže kolik znáte takových politiků a jejich vlád, které by měly koule na to jít do války s Evropskou komisí, a to dokonce za národní zájmy? Jak zajistit změny v Evropě? Jedině zezdola a zevnitř národních států, které začnou bojkotovat Evropskou komisi stejně jako Viktor Orbán a jeho vláda. Protože jedině tak je možné zlomit moc sionistické hydry, pokud uvidí, že národní vlády evropských zemí nedají své národy do náruče migrace a s ní související islamizace.

Viktor Orbán

A teď ruku na srdce, dovedete si představit Babišovu vládu, že by se postavila EU komisi za národní zájmy jako Viktor Orbán? Sami víte, že je to utopie v zemi, kde šéf tajné služby BIS si jezdí za ředitelkou CIA do Langley pro vyznamenání za “effective collaboration”, tedy v překladu za účinnou spolupráci, i když překlad anglického slova pro spolupráci je v češtině hodně dvojznačné, protože “kolaborace” má v češtině mnohem jiné konotace. A jak jistě uznáte, s takovými kádry nelze očekávat, že budou bojovat proti Evropské komisi.

Potřebujeme generály pro ochranu národa, ne politiky pro ochranu Evropské unie

Změna je možná pouze tehdy, pokud se změní v ČR volební elektorát, který bude více kritický vůči Evropské unii a její politice, protože všechny volby, které probíhají na všech úrovních, tak de facto potvrzují, že český volič upřednostňuje EU i s jejími nedostatky, než že by chtěl z EU vystupovat nebo v EU něco měnit ve smyslu jejího fungování. A změna elektorátu je ideologickou prací, což je úlohou médií a alternativy zejména. A jsme zase zpátky u Aeronetu a naší práce. Na začátku všeho je informace a od ní se odvíjí všechny ostatní procesy ve společnosti.

George Soros, filantrop a majitel Open Society Foundations.

Proto se nikdo nesmí divit, že se snažíme lidem otevírat oči, a to někdy i velmi drsným způsobem, který boří ideje, vzdušné zámky, rozbíjí modly a demontuje mesiáše. Jsme ve válce, dámy a pánové. Chtějí nám sebrat hranice, naši kulturu, naše děti, naší půdu a vodu, naše majetky a hlavně naši svobodu a budoucnost. Každý, kdo si vezme do úst slovo “vlastenec”, musí pochopit skutečnost, že toto není politika, ale toto je válka o přežití národů. A ve válce se musíte řídit radami generálů, ne politiků. A právě Viktor Orbán je jedním z takových generálů, který pochopil, že už není v politice, ale ve válce.

Když se rozhodnete hrát karty s čertem, nikdy nevyhrajete. Evropská unie je přesně takový čert, který byl navržen tak, aby eurposlanci nikdy nemohli vyhrát nad Evropskou komisí. Jedinou cestou k rovnému boji je odmítnutí pravidel hry, které určil čert, tzn. Evropská komise. Jak se to dělá, to ukazuje Viktor Orbán. Bojkotuje Evropskou komisi a řídí národ jen podle zájmů vlastního národa. V roce 2015 postavil na jižní hranici plot proti migrantům a Evropská komise to odsoudila a chtěla po Maďarsku jeho odstranění. Viktor Orbán neuhnul a neustoupil nátlaku. Evropská komise nakonec musela rezignovat. Toto pouze ukazuje, že změna EU může přijít jen zevnitř národních států, ne z Evropského parlamentu. A je dobré, že alespoň Klára Samková to pochopila. Potřebujeme více generálů národa než politiků Evropy!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Co si má vlastenec myslet a co volit či nevolit ,když volby ,kdyby něco podstatného mohli změnit tak by je dávno zrušili a zrovna tak Klára ,když někdo obhajuje mačetový romáky a islámským dobyvatelům pomůže k mešitě v Brně ,propadá tak snadno deziluzi i díky infiltraci SPD topáky a zednáři .Za vším hledej smradlavý prachy posluhovačům zlatého telete v rukách sionbangsterů.

anonym
Návštěvník
anonym

Je zajímavé, jak kde kdo ví, co je třeba udělat, ale málo kdo to udělá. Dnes probírali u místní hospody venku kuřáci Frontex. Tak jsem stražila uši a div jsem z těch keců nepadla. Je dosti lidí co si ještě myslí, že Frontex bude hlídat evropské hranice a nevadí jim ani další nehorázné částky na tuhle organizaci, co budeme platit do EU.
Ti parchanti z EU si to již zařídili tak, že Frontex bude hájit práva migrantů. A to zcela legálně na příkaz EU. Jelikož v Africe stále někdo s někým bojuje, mají ovšem všichni migranti právo jít do Evropy, když by se náhodou nebojovalo, tak tam jsou klimatické změny, a když by ani to ne, tak utíkají před bídou a kriminalitou. Takže právo nám sem nalézt mají vždy. Frontex je ovšem geniální, ty co právo žádat azyl nemají, budou vracet, jen nevím, kteří to jsou, dle výše uvedeného.
Novinky čtu, nebo si potřebuji každý den řádně vyčistit žaludek, obvykle je mi z toho na blití. Dnes extra a z lidské blbosti zvlášť.
Opětovně dík AE za osvětu, je to záslužná práce, lidi jsou jak tupohlavé ovce a stále věří tomu, co jim z EU nabulíkují.
Dnes na Novinkách o Frontexu:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/502840-hranice-eu-by-melo-v-budoucnu-strezit-10-tisic-prislusniku-frontexu.html

alfatanker
Návštěvník
alfatanker

Ja by som chcel podotknúť jedno:: Globalisti nie sú sionisti medzi globalistami je dostatok antijudaistov a antisionistov. To po prvé. Po druhé : Európská FÚRIA- ja ju tak nazývam- je organizácia, ktorú založili prívrženci krajinskej elity USA- kennedyovcov, bushovocov a clintonovcov…. Tieto “elity” USA- a treba vedieť, že Trump k nim nepatrí ale proti nim bojuje- a dáva im do tela- sa posledných 30 rokov rozťahovali po planéte ako na svojom teritóriu. Prišiel čas zmiesť ich moc- a to znamená radikálne prerobiť Európsku fúriu an niečo, zodpovedajúce potrebám EURÓPANOV- a nie prisťahovalcov – a trestne zakázať podporu prisťahovalectva do Európy!!!

Aby bylo jasno
Návštěvník
AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Ten choroz ne a ne chcipnout. To nejake divne.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Tyhle zrůdy jsou naklonované.

Jana
Návštěvník
Jana

Dobrý den, dovolujeme si vás pozvat na další z Hovorů na pravici, které se pod názvem „Politické neziskovky přetvářejí svět – Mají k tomu mandát?“ konají v pondělí 29. dubna 2019 od 18 hodin v Praze na Novotného lávce.

http://www.akce-dost.cz/2019/04/10/hovory-na-pravici-xxvii/

Do panelové diskuse jsme pozvali lídra kandidátky za SPD do eurovoleb Ivana Davida, sociologa a publicistu Petra Hampla a předsedu Asociace nezávislých médií Stanislava Novotného. Za Akci D.O.S.T. vystoupí její místopředseda Michal Semín.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Pan doktora Davida zde radši nevypichujte, protože zdejším čtenářům je známa “jeho stopa” v případě ruského hackera Nikulina. Kdo má čest a svědomí v těle, tak ho nemusí ani vidět, ani slyšet, natož volit do EU-panoptika.

anonym
Návštěvník
anonym

Taak nevím, co se děje, před chvílí jsem napsala příspěvek, akismet ho nesežral, normálně vyběhl do textu, ale po návratu na stránku zmizel. Už se mi to stalo několikrát, dříve, spíše jsem tomu nevěnovala pozornost, nebyla jsem si jistá, zda jsem nepsal k jinému článku, po několika dnech už člověk přesně neví, ale nyní se mi potvrdilo, že ne všechny příspěvky se objeví. S Akysmetem počítám, vím že to chvíli trvá než se příspěvek objeví, ale toto zmizení bez výstrahy mne udivuje. Navíc tam nebylo nic mimořádného, co by třeba i redakci nemuselo líbit. Tak nevím co se děje.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Nepropadejte panice a klidně počkejte i několik hodin. On se Vám pak zobrazí. To se stává i ostatním.

anonym
Návštěvník
anonym

To se zde píše v tomto článku jsem pochopila již před dosti dlouhou dobou a proto jim na volby do EU parlamentu prdím. Pokládám za báječný stav, že se na toto téma začíná veřejně mluvit a konečně to začínají chápat aspoň někteří politici. Samkovou pokládám za tu chytřejší z nich. Důležité jsou volby doma, počínaje od komunálek až po volbu presidenta. K těm je nutno chodit v co největším počtu a volit národní strany. osvěta je též důležitá, lidi se jednak bojí, a jednak jim dost věcí ze současného stavu vyhovuje, neboť nedohlédnou dále než do nejbližšího supermarketu a bojí se, že za jiných podmínek, žrádlo nebude. lidi se obecně bojí změny, i když je špatně, mohlo by být ještě hůř, a tak volí tu stávající chamraď co máme ve vládě. Teprve díky osvětě prohlédnou a uzří běh dalšího dějství současného svrabu, a to, že nebude jen špatně ale hrozně. a teprve začnou volit rozumně. Asi to chce ještě nějaký čas a další práci aletrnativy, aby k tomu došlo, a nebo opravdu toho českého Orbána, který vezme věci správně do rukou a ukáže lidem cestu.

Dnes se dal slyšet Soukup, že by se rád stal presidentem. Je to trochu podivná figurka, jeho minulost je , no já nevím jak bych to řekla, ale zdá se mi, že myšlenkově již dozrál k trochu jiným stanoviskům, než měl před lety. Z kavárny mám v tomto ohledu dosti obavy, jejich poslední kampaň za obrýlený kontajner byla značně agresívní, Zeman vyhrál sotva o prsa, i když normální člověk by tu jejich obrýlenýho akademika sotva mohl volit. kavárna má v záloze mladého kandidáta s lékařským titulem, a celkem přijatelným zevnějškem, typ co nikomu od pohledu nevadí a navíc lékařů si lidé váží. Mám obavy, že další volba presidenta nedopadne dobře, Soukup mi připadá nezkušený, nevíme jakou bude mít podporu a kdo za ním stojí. Možná to většině lidí přijde předčasné, ale čas letí doslova hrůzně a každý by už dnes měl hodně věcí zvážit.
https://www.novinky.cz/domaci/502653-jaromir-soukup-chce-kandidovat-na-prezidenta.html

marujo
Návštěvník
marujo

Vrat´te volbu prezidenta do parlamentu !Bud´ jsme národ buranů ,nebo inteligentů! Z ulic zmizí uřvaní primitivové házená rajčata či vajíčka nechutné plakáty §Každá kandidující strana navrhne na své kandidátce i jméno kterého navrhne na prezidenta a pak to ukážou volby !Vrat´me se k parlamentní demokracii a s úctou kráčejme po stopách T.G.M. a ctěme jeho myšlenky !On nám dal svobodu a lásku a co jsme nyní ?Jen banda uřvaných primitivů ve Strakovce sedí esébák ,co si z naší země dělá fabriku a do jeho firem putují dotace z E.U. !Lidi jste ještě Češi?

Neznama
Návštěvník
Neznama

SIRTE TO MEZI LIDMA – Toto by mel Babis Pospisil a Telicka na Parl Listech v otazkach vysvetlit volicum proc chteji cernochy v CR aby byly valky v ulicich mezi …. Kellera (i Konecna s Kohlickem) nechapu ten me prekvapil. Zdechovsky varuje pred muslimy a presto hlasuje jinak za dvermi v EU:

z diskuse na Parl Listech u clanku kde Svoboda vysila video jak uklizel pred kostelem a zebra o hlasy :
Další prasátko – europoslanec Svoboda s nádherným lalůčkem a čestným ůsměvem , tady odpověď …, xxx , 15.04.2019
Martina Dlabajová (ANO) pro
Dita Charanzová (ANO) pro
Petr Ježek (ANO) pro
Pavel Telička (ANO) pro

Jan Keller (ČSSD) pro
Miroslav Poche (ČSSD) pro
Olga Sehnalová (ČSSD) pro
Pavel Poc (ČSSD) nepřítomen

Jaromír Kohlíček (KSČM) pro
Kateřina Konečná (KSČM) pro
Jiří Maštálka (KSČM) pro

Luděk Niedermayer (TOP 09) pro
Stanislav Polčák (TOP 09) pro
Jiří Pospíšil (TOP 09) pro
Jaromír Štětina (TOP 09) pro

Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) pro
Pavel Svoboda (KDU-ČSL) pro
Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) pro

Jiří Payne (Svobodí) proti

Tady si každý normální i nenormální člověk udělá obrázek za celkem 5 ks Prasnic a 14 Kanců z EParlamentu, při hlasování zda : brát černochy z Afriky do naši nádherné vlasti ! Já myslel, když jsem je volil, že jim dám důveru a budu jim moct věřit ! Zklamání obrovské, platy ještě větší a důstojnost žádná !!!

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Něco k 2):

Je už čas přestat uctívat Stalina, který v žádném případě není vzor hodný následování. Je třeba nazvat věc pravými jmény. Stalin byl jen obyčejná zrůda. Démon v lidské podobě. Duševně chorý člověk. Stejně jako ostatní významní bolševičtí představitelé. Byl jen člověkem, který se odcizil ruskému lidu – jeho duchovním kořenům, hodnotám i tradicím. A vnutil mu jen bezbožný bolševismus, naprosto cizí ruské národní duši – které je jakákoli totalita, internacionalismus a nenávist k Ježíši Kristu zcela cizí.

Jeho pokus svrhnout židovské jařmo nad Rusí v závěru svého života na jeho hříších a zločinech proti ruské zemi a jejímu lidu nic nemění. Sám nikdy svých zločinů a hříchů nelitoval a nikdy se nekál (ani tajně v šuplíku).

Koneckonců, i Ivan Hrozný byl proti židům-judaistům. A přesto by bych jej neoslavoval a nedával za vzor, jelikož historie moc dobře pamatuje jeho nesmyslné utápění ruské země v krvi (přestože měl nepochybně pravdu v tom, že je třeba omezit moc šlechty, zejména prozápadních bojarů). To samé v případě dalších některých ruských panovníků (kteří také byli proti židům-judaistům, přesto však bych je nikdy neoslavoval a nedával za vzor, nezapomínaje na jejich hříchy). Např. v případě Petra I. “Velikého” a Kateřiny II. “Veliké”.

Co mají společného tito panovníci se Stalinem? PŘEDEVŠÍM DEFORMACI RUSKÉHO DUCHOVNÍHO ŽIVOTA A KOŘENŮ. S tím rozdílem, že Petr I. “Veliký” a Kateřina II. “Veliká” deformovali ruskou zemi svými západnickými reformami (nepřipomíná vám to západnické vlády Borise Jelcina a Vladimíra Putina). Stalin zase svými komunistickými reformami. Všichni tito lidé vnucovali ruskému národu zkrátka něco, co je ruskému národu úplně cizí – Petr a Kateřina západní osvícenství, Stalin zase bolševismus. Petr a Kateřina také se pokoušeli zlikvidovat nezávislost pravoslavné církve (Petr se tím inspiroval u Anglie, kde anglický panovník byl hlavou anglikánské církve) – což bylo zcela v rozporu s ruskými duchovními hodnotami a tradicemi (předchozí ruští carové garantovali nezávislost pravoslavné církve]. A Stalin ruskou pravoslavnou církev se pokoušel rovnou kompletně zlikvidovat a vyhladit. Všichni tito tři vládci se kompletně odcizili ruskému lidu (svými hodnotami, tradicemi i kulturou). A co je horší, vychovali i šlechtu, kompletně odcizenou ruskému lidu a ruské zemi – Petr a Kateřina západnickou šlechtu, Stalin bolševickou šlechtu. Šlechtu, která velmi poškodila ruskou zemi. Ne nadarmo většina ruského lidu (zejména prostého ruského lidu z řad pravoslavných rolníků a také lidé z řad pravoslavné církve) považovala Petra I. za “Antikrista”. Obdobně většina ruského lidu nemohla přijít na jméno Kateřině II.

PS: Ne nadarmo neo-stalinisté vzhlížejí vedle Stalina také k Petru I. “Velikému”. Mj. i kvůli ohavné myšlence (tolik protěžované neo-stalinisty a samotným Stalinem) “účel světí prostředky”.

Je tu přece však přece jeden podstatný rozdíl – Petr a Kateřina nebyli sionistické loutky, jako Stalin (který jí byl po většinu svého života).

Je čas konečně hledat vzory mezi lidmi a panovníky, kteří si to skutečně zasluhují. A takoví v ruské historii jsou:

– Sv. Vladimír
– Sv. Alexandr Něvský
– Sv. Dmitrij Donský
– Ivan III. Veliký
– Michail I. Fjodorovič
– Alexandr II.
– Sv. Mikuláš II.
Atd.

anonym
Návštěvník
anonym

Jděte se už vycpat s tím Ježíšem, byl to žid, navíc buřič, a šiřitel bludů. Kdyby Rusové neměli Stalina, žádný Rus by patrně dnes už neexistoval, nebo možná jen jako otrok, vítězné třetí říše. A to bez ohledu na to, že Stalin nepochybně byl psychopat, tak jako každý velký vládce, nepochybně byl tyran, který neodpouštěl neposlušnost, měl mnoho záporných vlastností, které ovšem mít musel, aby jednak sám přežil a dále dokázal ohromnou a zanedbanou zemi dovést k vítězství a následnému rozvoji. Očekával oběti a bral si je sám. Profitoval na tom celý ruský národ. Kdo profitoval ze zrození Ježíše? Jen Křesťanská církev a část světa byla uvržená do temnoty modlářství a fanatismu na téměř 2000 let.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

anonym

Zlo se nyní ukázalo v celé své náhotě. Duševně chorá osoba, vzhlížející ke svému vzrou velikého duševního mrzáka. A jak jinak, samé temné výmluvy a jen výmluvy.

Naopak právě díky Stalinovy se Rusové málem stali otroky Třetí říše. Jelikož díky Stalinovy SSSR málem prohrál válku s německou Třetí říší. Byl to totiž Stalin, který před válkou nesmyslně (mj. na rozkaz Židů-sionistů, kteří se báli vzpoury Rudé armády) vymlátil půlku důstojnického sboru, což silně podetlo bojeschopnost Rudé armády. A také tím, že Stalin ignoroval informace (ze strany sovětských tajných služeb, sovětské vojenské generality a německých informátorů) o chystaném německém útoku a zcela nechal sovětskou hranici prakticky bez obrany. Což způsobilo nesmyslné a zbytečné ztráty či zajetí milionů sovětských vojáků na začátku války. A také to, že Němci pronikli až k největším a důležitým ruským městům.

Díky Bohu, že právě že Stalin nevelel vojenským operacím. To by tu válku SSSR skutečně prohrál. SSSR tuto válku ale vyhrál – mj. i především díky vojenské generalitě, které Stalin přenechal hlavní rozhodovací pravomoce v plánování a řízení vojenských operací. A také díky pomoci bývalých carských důstojníků jako maršál Rokossovský, kteří měli potřebný výcvik a zkušenosti. Bez nich by nezkušení a diletantští stalinští Komsomolci zvládli leda tak velký prd. Čili, tuto válku vlastně vyhrálo carské Rusko (jeho duch), nikoli Stalinovi děti.

Btw. Ivan III. Veliký sjednotil ruskou zemi, osvobodil ruskou zemi od mongolsko-tatarského jařma a rozšířil hranice Rusi. A nemusel utápět zemi v krvi a vyhladit skoro půlku národa. To samé např. Michail I. Fjodorovič (osvoboditel Rusi od polské-katolické okupace) či Alexandr I. (dovedl Rusko k vítězství nad Napoleonem). Vše bez utápění ruské země v krvi a kruté tyranské despocie. Co vy na to?

Nebo Mikuláš II. – vytvořil ekonomický vzestup Ruska, nemající v historii obdoby (řada lidí a vzdělanců jako např. Mendělejev vypočítali, že jestli Rusko bude pokračovat v reformách Pjotra Stolypina, do konce tohoto 20. století bude mít 596 milionů obyvatel a největší ekonomiku světa) a málem dovedl Rusko k vítězství v 1. světové válce (za cenu minimálních ztrát, v porovnání s 2. světovou válkou). To vše, aniž by vyhladil miliony lidí a stvořil brutální totalitní režim. Vše ale lehlo popelem, mj. i díky revolucionářům a buřičům jako Stalin aj. jemu podobných vlastizrádců, kteří sabotovali vlastenecký boj Rusů na frontě proti Německu a R-U. A ruský lid z toho neměl nic – Stalin a bolševici způsobili jen ekonomické zaostávání země, duchovní úpadek ruského lidu a smrt desítek milionů lidí.

PS: Jste hodná, že považujete Ježíše Krista za autentickou-historickou postavu. Za to vám zdejší žido-gnostik brutopýr dá co proto. 😉

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Všude dobře, dogma nejlépe.
Viď Nafurte?

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

brutopýr

Tady nejde o dogma, ale o historická fakta. Ignorování historických faktů je typické také v neposlední řadě i pro neo-stalinisty. Že, pane (či snad soudruhu) brutopýre?

maori
Návštěvník
maori

Dobře si nastuduj si historické období 1875-1960 Ruska. A teprve pak hodnoť Stalina.
Jako jediný v dějinách Země předal skutečnou moc lidu! Jen za něho (ale ne celé období) si v SSSR rozhodoval lid sám. To nikdy nikde nebylo. A spolu se sociálními výtahy a celkem schopnou organizací státu to SSSR vystřelilo zářnou rychlostí mezi nejvyspělejší a nejprůmyslovější ekonomiky světa. A trockistická klika, přestože byla mocná, nic nezmohla. A nevytahujte tady hladomor na Ukrajině a středověké poměry na ruské vsi.
Za několik desítek let a v totálním embargu by žádný stát nedosáhl na plnou modernizací na celém území. Vždyť ani dnes přece i ve slavných USA není plná modernizace na vesnicích v okrajových částech unie. A to na to měly 300 roků a zdroje z celé Zeměkoule-

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

maori

Za cara Mikuláše, kdyby pokračovala jeho politika, by Rusko bylo největší ekonomickou evropskou a světovou velmocí s až 400 000 000-500 000 000 obyvateli (tedy Rusko by hravě ekonomicky a ve vyspělosti předehnalo celý Západ).

Za Stalina nedosáhl počet obyvatel ani 300 000 000. A ekonomická vyspělost SSSR ani zdaleka nedosáhla na západní země. To je teda fakt opravdu “úspěch”. 🙂
Totalitní režim. Tak tam fakt “lidé o něčem rozhodovali”. Zatleskám za vaše úctyhodné “myšlenkové konstrukty”.

Golgota
Návštěvník
Golgota

Anonyme, nevíš co plácáš . Kdyby Kristus , Ježíš z Nazareta nepřišel a nedokonal své dílo , dnes bys tady nebyl , a protože tomu nevěříš , tak můžeš plácat takové hlouposti a plivat po Kristu , stejně jako ti co Ho ukřižovali. Dnes tuto událost Nevěsta Kristova připomíná . Až budeš krájet beránka s mašličkou, dej pozor ať se neudusíš. Nevím , jak by pro tebe dopadlo setkání se Vzkříšeným.

petsk
Návštěvník
petsk

comment image

r.m.
Návštěvník
r.m.

Jak u blbejch: http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/sat/data_jsmsgview.html
Ani kapku vody z Atlantiku do Střední Evropy
16. dubna 2019 celý den