Kladno, to je to město! SPD se spojila s TOP09, ODS, STAN,...

Kladno, to je to město! SPD se spojila s TOP09, ODS, STAN, Lidovci a Hnutím ANO proti KSČM a vítězné Volbě pro Kladno! Ukázkový příklad toho, proč SPD ztrácí důvěru voličů a jakým směrem vede cesta do pekel! Voliči SPD jsou z toho na Kladně úplně paf, zaplavili naši redakční poštu protestními emaily, protože na Facebooku SPD a Tomia Okamury jim jsou dotazy mazány!

Kladno, to je to město! SPD se spojila s TOP09, ODS, STAN, Lidovci a Hnutím ANO proti KSČM a vítězné Volbě pro Kladno! Ukázkový příklad toho, proč SPD ztrácí důvěru voličů a jakým směrem vede cesta do pekel! Voliči SPD jsou z toho na Kladně úplně paf, zaplavili naši redakční poštu protestními emaily, protože na Facebooku SPD a Tomia Okamury jim jsou dotazy mazány!

Redakce Aeronetu je již od včerejšího dne zaplavena stovkami emailů od voličů SPD z Kladna, kteří nám píší, že nesouhlasí s tím, co provádí za “alotria” na městě po volbách dva zvolení členové za SPD,  Oldřich Černý a Jan Štraub v nehorázné kumpanii se zastupitelem z TOP09. Volby na Kladně vyhrálo sdružení nezávislých kandidátů s názvem Volba pro Kladno [1], které je programově SPD velmi blízké a někteří označují VpK dokonce za “SPD Lite”, tedy odlehčenou verzi SPD. Plánovaná koalice VpK a KSČM potřebovala ještě třetího do party a očekávalo se, že dva zvolení zastupitelé za SPD logicky budou spolupracovat s VpK a KSČM a utvoří pro-národně ukotvenou koalici. Jenže namísto toho přišel jen pár hodin po skončení voleb v sobotu večer a potom v neděli pro voliče SPD na Kladně hotový šok.

Petr Hašek (TOP09) dojednal koalici za podpory 2 členů SPD na Kladně. Kvůli spolupráci s SPD musel z TOP09 dnes vystoupit.

Oba dva zvolení zastupitelé za SPD začali jednat o koalici s Hnutím ANO, ODS a tzv. demokratickým blokem “Kladeňáci”, což je slepenec TOP09, KDU-ČSL a Hnutí STAN. Informace vyplavala na povrch včera večer a začal neskutečný řev. Nejprve nám začali v redakci cinkat notifikace na telefonech, začala proudit záplava emailů od voličů z Kladna. Spolupráce s lidmi z TOP09, STAN a KDU-ČSL je prostě nepředstavitelná. A řev se spustil i uvnitř vedení TOP09, které samo sobě usnesením zakázalo svým členům spolupráci s SPD na všech úrovních, tedy i na komunální úrovni. Vyjednávání s SPD na Kladně prý zahájil za TOP09 Petr Hašek, trojka na volební kandidátce Kladeňáků. Jiří Pospíšil jako předseda TOP09 vyzval Petra Haška, aby jednání o koalici s SPD ukončil, anebo aby opustil řady TOP09 [2].

Tomio Okamura zatleskal spolupráci SPD s TOP09 na Kladně

A k tomu opravdu dnes podle informací došlo, Petr Hašek opustil řady TOP09, ale mandát mu pochopitelně na Kladně zůstává [3]. Reakce nelibosti přišla i od Petra Fialy z ODS, který sice neměl tak ostrý postoj k myšlence toho, že ODS bude na Kladně v koalici s SPD, ale radost z toho neměl. Co je naprosto šokující na celé této kauze, to je postoj Tomia Okamury, který naprosto nechápu a zůstává mi z toho rozum stát. Tomio Okamura si totiž vznikající koalici SPD a TOP09, ODS, Hnutím ANO, STAN a KDU-ČSL pochvaluje a oceňuje, že SPD bude zastoupena na radnice ve velkém městě, jakým je právě Kladno. Skutečnost, že SPD na Kladně právě podrazila voliče a vytvořila koalici s ideologickým nepřítelem, nechává Tomia Okamuru v klidu. Primátorem Kladna se tak v koalici stane Dan Jiránek z ODS [4], který vystřídá Milana Volfa.

Milan Volf, bývalý primátor za sdružení Volba pro Kladno.

Lidé opět zaplavili naši redakci emaily, abychom o tom napsali, že opět nemohou komunikovat na Facebooku SPD a Tomia Okamury, že jim tam mizí příspěvky a dotazy, které obsahují nesouhlasná stanoviska s postupem utváření koalice na Kladně a znovu a opět to prý máme řešit my, přeposílat vzkazy na SPD, jenže tohle je úplně špatný přístup, protože my nejsme tiskový odbor SPD a nemůžeme řešit selhávající komunikaci mezi koncovými voliči a vedením konkrétní strany. Pouze se znovu potvrzuje, že důvěra voličů s každým takovýmto podrazem bude klesat, pokaždé, když SPD vytvoří koalici s lidmi a politiky, kteří volili Jiřího Drahoše a pohybují se okolo odkazu Václava Havla a mají napojení na Pražskou kavárnu,  tak to bude cesta dolů pod hranici volitelnosti do parlamentu v příštích volbách do sněmovny.

Polezeme do koalice s každým, s kým to půjde a budeme z toho mít radost, že je to náš úspěch?

Nesnášíme na alternativě TOP09, Hnutí STAN a Lidovce, protože jde o subjekty havlistické fronty, ale je smutné a děsivé, že i TOP09 má více charakteru, když vidí svého člena na komunálu, který uzavírá koalici s ideovým nepřítelem, tak strana z toho okamžitě vyvozuje tvrdé důsledky. SPD se naproti tomu chová, a teď mi odpusťte ten tvrdý výraz, jako laciná štětka, která jde s každým, jen když to něco hodí, zkrátka oportunistický přístup, ze kterého musí být člověku s charakterem na zvracení. Jak se potom může někdo divit, že SPD utrpěla v komunálních volbách takový debakl, když neuběhne ani pár hodin a vedení SPD z pozice předsedy pochválí své dva členy za vytvoření koaly s Drahošovsko-Kalouskovskou frontou na Kladně? SPD snese fšecko?

Jiří Pospíšil vyzval Petra Haška, aby jednání o koalici s SPD okamžitě ukončil, anebo aby ukončil členství v TOP09.

Pronárodně ukotvená strana nemůže a nesmí ani v parlamentu, ani na krajích a ani v komunálu, spolupracovat s ideovým nepřítelem, protože tím SPD korumpuje své jméno a kope do své voličské a členské základny. Ti lidé vstupovali do TOP09, STAN a KDU-ČSL kvůli nějakým hodnotám, tezím, které jsou zcela neslučitelné s SPD, mezi těmi tezemi na prvním místě jsou otázky uprchlíků, migrace a přerozdělování, což všechny 3 zmíněné strany podporují na všech úrovních státu, v parlamentu, v krajích i na obcích.

A není možné, aby SPD hájila v koalici svůj program s partnery, kteří zastávají úplně jiné hodnoty. Můžeme si myslet o TOP09 lecos, i to nejhorší, ale nemají ve svém čele předsedu, který by toleroval členům své vlastní strany spolupráci na komunální úrovni se stranou, kterou si TOP09 svým usnesením zakázala. Nikde nevidím, že by pan Pospíšil tleskal tomu, že TOP09 bude mít koalici na Kladně. Sorry jako, ale pan Okamura tímto v mých očích klesl tak hluboko, že ho do té hloubky už ani nevidím.

Propad SPD v komunálních volbách je varováním pro hnutí, že voliči přestávají věřit tomu, že SPD ztělesňuje alternativu

Principy a zásady, pane Okamuro, jsou hlavním magnetem na voliče. Bez principů a zásad posunete SPD do stejné pozice, v jaké kdysi skončilo i Hnutí Úsvit. Volič očekává, že může straně věřit. Když udělá chybu řadový člen nebo kandidát, vytvoří koalici s někým, kdo je z politického hlediska pro voliče SPD nepřijatelný, třeba s někým z TOP09, tak je vaší povinností předsedy takovou koalici na úrovni komunálu odmítnout a členy své strany upozornit, že poškozují na celorepublikové mediální úrovni program SPD, protože není možné volat na státní úrovni po referendu o vystoupení z EU a přitom tleskat a radovat se na druhé straně z toho, že na komunální úrovni na Kladně bude SPD vládnout s pro-evropskými a pro-migračními stranami tzv. Demokratického bloku Miroslava Kalouska a Jiřího Drahoše, jako se radujete vy.

Tímto způsobem diskreditujete hodnoty vlastního hnutí, odcizujete se vlastním voličům, protože lidé začnou vnímat, že SPD nemá žádné zásady, žádné mantinely, žádné bariéry a žádné principy, ze kterých by strana nikdy neuhnula a nikdy neustoupila. Volička SPD na Kladně nám napsala, že co má od SPD ještě dalšího čekat, podporu Jiřímu Drahošovi, nebo přijetí legálních migrantů, když tedy budou legalizovaní podle globálního kompaktu OSN? Když na Kladně SPD bude spolupracovat s pravicí a Pražskou kavárnou, proč to prý pan Okamura neodsoudí a nezakáže? No, asi proto, že s takovým vývojem na Kladně souhlasí, má z něho radost a těší ho to.

Na Kladně budou primátorem muž z ODS, vládnout bude s podporou Hnutí ANO, Lidovců, TOP09, KDU-ČSL, STAN a také SPD

Nejsou kádry. Kolem nás jsou jenom kohorty zrádců a prodejných štětek, které nemají zásady a mantinely, prostě je prý fajn, když to hodí účast na městské koalici, když už ty volby pro SPD dopadly tak mizerně, ne? Urvat na městech a radnicích, co se dá, koalici vytvořit třeba i s ďáblem, jen když budeme mít jako partaj na městech své radní. Principy a programové vymezení se proti Topkařům a Drahošovcům ze STAN ať vezme čert, však volič je debil a hovado, tomu se to vysvětlí, že je to v zájmu strany ta koala s kavárnou, ne?

Dan Jiránek (ODS), nový primátor Kladna.

Namísto sebereflexe po nepovedených volbách přichází pachtění koalicí s Kalouskovci na radnicích. Ty vole, to nevymyslíš! A lidé jsou zděšeni a zaplavují nás emaily, přestože my s tím nic dělat nemůžeme a vlastně už ani nechceme, od tohoto ruce pryč. Maximálně tak o tom můžeme napsat a to je tak vše. Pokud vám někdo blokuje dotazy na Facebooku SPD, my s tím nic udělat nemůžeme. Jenom se ptám sám sebe, kam jsme to došli jako alternativa, když voliči z alternativy k nám utíkají se stížnostmi na jinou alternativu, pro změnu tu politickou. SPD může ještě situaci napravit, že ukončí koaliční jednání se sdružením “Kladeňáci”. Moc nadějí ale tomu nedávám, to nadšení pana Okamury z takové koalice je až příliš “genuine” a “real”. A kdo může mít radost? Miroslav Kalousek. Ten totiž teď získá munici proti SPD a Tomiu Okamurovi, protože kuloární poslanecké výroky o bezpáteřnosti a křivém charakteru už nebudou od této chvíle vyhrazeny jen pro bývalého předsedu TOP09.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Rohl
Návštěvník
Rohl

Hmm, ono to nevyšlo s Úsvitem, ale stejně Okamurovi skočili na špek podruhé. V politice se druhé šance nedávají.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Vítězem se stává Dan Jiránek (potlesk) náčelník Chazarské ucho (frenetický potlesk). Potlesk zajistil reproduktor.

tehu
Návštěvník
tehu

Nerozumím jednomu, co všichni od SPD očekáváte..?
Žádné nové Pražské jaro tu nenastane…..
Není náhodou pozdě, plakat nad rozlitým mlékem..?

konzerva
Návštěvník
konzerva
Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

A potom že voliči nejsou inteligentní… : D
Už toho hňupa v bulváru měli všichni plné zuby, tak ho poslali do politiky, aby se odrovnal v terénu, protože teď může ukázat, co dokáže, místo hloupého žvanění..!

https://zpravy.idnes.cz/reporyje-volby-pavel-novotny-rozstrel-starosta-f6h-/domaci.aspx?c=A181009_175955_domaci_zaz

Jestli Vietnamci jsou pracovitější než Češi, tak proč se nemají tak dobře ve Vietnamu a chodí sem k nám, kde by to logicky mělo být horší, když nejsme pracovití?
Z nebe nám to nespadlo, hňupe!
Já jen vím, že Vietnamci jsou pracovitější jak ten šašek Novotný, který má tak opuchlou tlamu jen od toho blbého kecání, protože jen plácá pantem, jako když kráva žvýká…!

Ten pošuk je další adept na emigraci, až ho tady místní začnou za ty urážky fackovat na potkání na ulici.
Přiznám se, že bych mu asi taky jednu natáhl, kdybych ho někde potkal na místě beze svědků… : D.
A já na to mám, na rozdíl od něj..!

Zdeněk Veselka
Návštěvník
Zdeněk Veselka

Raději bych nejdřív zaměřil zrak odkud se opravdu valí ty hordy přistěhovalců.
To znamená na východ. Celej ten zaostalej balkán a Rusko.

Zdeněk Veselka
Návštěvník
Zdeněk Veselka

Já tomu slovanskému japončíkovi nevěřím odjakživa.

Slovanka že Slezska
Návštěvník
Slovanka že Slezska

V minulém článku se mně ptal, tuším, Duchy XP, kdo jsou morgoši vs cikáni. Dan (pokud to bylo naopak, tak se omlouvám) napsal, že “morgoš je cikán. To není pravda. Normální neRom, ale cikorka řekne, že je cikàn. Obzvláště, alespoň to je zkušenost z mého města, se tady narodili, mají zde vazby a “snaží” se makat a neberou dávky. Tohle je pointa. I cikánovi vadí dluhy města, Romům ne. A aby nedošlo k omylu, jsem rasista a nestydím se za to. Nevidím důvod, proč dotovat parazity. Ale pro mne je parazit i sfině , byť bílá, ukotvená v ziskovce , či na radnici. A je jedno, s kým chrochtá. Důležitější je, čí žrádlo žere.
A pro Antisiona, Navždy otroka, Jaris..
zdžte se prosím komentáře. V něčem máte pravdu, ale pokud váš koment nenabídne řešení, je o ničem.
Být člověkem znamená přemýšlet. Hezký večer všem.
PS:Česko možná snese fčecko, ale země moravské, slezské a české jen do času.Pesimismus je možná na místě, ale není řešením.

JeBe
Návštěvník
JeBe

Mimo téma, ale….

Počet sazeb amerických spekulativních investorů na oslabení rublu se za poslední zúčtovací týden snížil o 97 %.

https://cz.sputniknews.com/byznys/201810098221009-rubl-usa-burza/