Když se blížil 1. Máj, policistův zval k výslechu hlas. Zatýkání, razie,...

Když se blížil 1. Máj, policistův zval k výslechu hlas. Zatýkání, razie, zásahovka, represe. Nejen za minulého režimu se preventivně zatýkalo. Rádio na drsnou noc!

Když se blížil 1. Máj, policistův zval k výslechu hlas. Zatýkání, razie, zásahovka, represe. Nejen za minulého režimu se preventivně zatýkalo. Rádio na drsnou noc!

Dnešní pořad s našim šéfredaktorem na Svobodném rádiu bude na téma aktuálních událostí, i když ústředním tématem bude asi bezprecedentní zásah proti Národní demokracii a jejímu předsedovi. Tato strana chystá na Svátek práce velkou demonstraci, a proto se policie rozhodla včera preventivně předsedu této strany zatknout a provést razii u něho doma, i na sekretariátu strany. Když docházejí argumenty, přicházejí na řadu pendreky. Demokratura je kobyla, která leží na zemi, ale o to více kolem sebe kope. Režim ztrácí kontrolu nad vývojem událostí v ulicích, protože žádná vláda se nikdy nedokáže udržet u moci, pokud jde proti lidu. Akceptace diktátu Bruselu a Washingtonu, lokajské postavení tzv. servilů s ohnutými zády, kteří čekají na pochvalu a podrbání za ušima.

hqdefault.jpg
Rádio z bunkru ideologického odboje… 🙂

V Brně se chystá po Teplicích druhé islámské ghetto, hromadně se tam nakupují nemovitost přes podivné prostředníky. Muslimské dívky si odmítají sundavat šátky, dokonce i při focení na občanské průkazy a cestovní pasy. Argumentují svými zvyky a tradicemi. Když by stejně argumentovala blondýna z Evropy na ulici v Rijádu, náboženská policie by jí nejprve přikázala si zahalit vlasy šátkem, a pokud by to neudělala, zatkli by jí a zbičovali. Co na to říct? S šátky muslimek v ČR dolů! Hned teď! V mešitě a doma ať si nosí na hlavě třeba pytel, ale na úřadech a ve školách se budou oblékat tak, jako všichni ostatní. Ústupky minoritám známe. Sudety jsou toho jasným mementem. Jaký je rozdíl mezi muslimským šátkem a páskou s hákovým křížem na paži mladíka z Hitlerjugend? Už žádné ústupky minoritám. Kdo je majitelem státu? Garnitura, nebo občané? Proč se hlas lidu natolik rozchází s činy garnitury?

Na tyto témata a mnohá další se dnes můžete těšit na Svobodném rádiu v obvyklém čase od 19:00 hodin. Pořadem bude provázet Vladimír Kapal.

Záložní streamy pro případ vysoké poslechovosti a/nebo “neočekávaných” komplikací na vysílací trase:

http://station.voscast.com/56ced8a796dd7/

http://svobodneradio.listen2myradio.com

http://studiokladnosvobod.wix.com/mysite

Záznam pořadu

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva

Zde ten záznam není celý, chybí asi 3 minuty…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Zásah stropnického a chovancova gestapa na pražském florenci…http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Jmenem-zakona-Policiste-brutalne-sebrali-cestujiciho-nikdo-pry-nechape-proc-433520 na co mají Ti gestapáci od stropnického ty kvéry…nahouby…

Václav
Návštěvník
Václav

Platí zákon…. mít občanku u sebe a předložit ke kontrole…. neměl a ještě dělá chudinku… i humánnost má své meze…

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Vím z vlastní zkušenosti, že pokud nejste agresívní a vynaložíte potřebnou součinnost ke zjištění totožnosti, tak není důvod vás předvést. Stačilo policajtům sdělit své údaje a oni to prověřili. Pak mi dali pár kontrolních otázek typu, jak se jmenovala matka za svobodna, či jméno a datum narození sestry apod. Když jsem toto zodpověděl. Tak mě pohrozili, že příště to bude s pokutičkou a nechali mě být.

MauMau
Návštěvník
MauMau
Trashman
Návštěvník
Trashman

Samozřejmě, že se mýlíte. Od roku 2000 se může občan prokázat i jiným způsobem než je občanský průkaz. Například svým rodným číslem. Tuhle tupost policistů nechápu. Opakují to co se naučili ve škole a nesnaží se sami vzdělávat. To jistě o něčem svědčí.

jiný satan
Návštěvník
jiný satan
VLASTENCI, SLOVANÉ
Návštěvník
VLASTENCI, SLOVANÉ

1. MÁJ OSLAVÍME NA SLOVANSKÉM OSTROVĚ :
https://www.youtube.com/watch?v=69W8BiEl5sw

opus
Návštěvník
opus

Musím se tedy opravdu smát, jak si pan Kapal vyrábí z nouze ctnost, když tvrdí, že lidé nechodí na demonstrace, protože se prý bojí. A čeho by se tak asi báli? I v dobách Kalouskovy krutovlády, kdy Kalousek škrtil co se dá, tak lidé chodili na stotisícové demonstrace.

A proč by chodili teď, když vidí, že se věci pohnuly k lepšímu. Nezaměstnanost se snžila o 30% a mzdy rostou prakticky všude kam se člověk podívá. A navíc spravedlivě, kdy nejvíce porostly těm s nejnižší mzdou. Daří se čerpat fondy, daří se tyto peníze investovat do již novou vládou konečně připravených projektů.

Jestli pan Kapal hovoří o tom, že nikdo už vládě nevěří, tak ať mluví sám za sebe. Já vládě věřím, že to dělá dobře. ČSSD realizovala 80% jejich volebního programu a je tímto nejdůvěryhodnější stranou v parlamentu.

Prostě já si skutečnosti ověřuji a nenechám se ohlupovat Kapalem.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pane opus, Vy jste tedy opravdu “dílo”, a zřejmě i boží ( opus Dei) – dle Vašich ostatních příspěvků…..
než začnete publikovat svá pohádková tvrzení, zkuste si pro kontrolu položit pár otázek, a hledat odpovědi. Zkusím napovědět:
Jaké fondy se daří čerpat?
Kdo je čerpá, a na co?
CO ( nejen KOLIK!) nás to nakonec bude stát? ( SVOBODA, SUVERENITA, HLAVY NAŠICH DĚTÍ – inkluze atd., ZDRAVÍ – schválení GMO!, ……)
A jestli je podle Vás spravedlivé, když minulý rok, za velké pompy veřejně několik měsíců plnili sděl.prostředky mimořádným přídavkem pro důchodce 1000 Kč (které nakonec dostali až násl. rok!), a SOUČASNĚ s tím navýšili potichu platy soudcům – O DESÍTKY TISÍC – k těm mnoha desítkám tisíc, které už měli.!
Soudce si totiž potřebují “zainvestovat” , důchodce ne, ti poté, co si svoje odpracovali, jsou navíc! – zvláště potom, co jim vaši soudruzi vypumpovali do dna DŮCHODOVÝ FOND…..už neníííí.

Zřejmě si info ověřujete z oficiálních, a dobře placených zdrojů, a neumíte číst mezi řádky…..zkuste i alternu a cizojazyčné 😉 Nebo zkuste přijít dnes na Slovanský Ostrov – jen ze zvědavosti… 🙂
Jinak klidně spěte dál, a začněte se modlit – bude to potřeba……..

milos
Návštěvník
milos

Vy jste nejaka zakomplexovana nikoli zvedava matka. Tak s vami rozumna diskuze mozna neni.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

A ty jsi otravný jak poševní kvasinka.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Milý milosi, můžeme klidně diskutovat.
Jaké jsou vaše argumenty?
Jak to vidíte Vy?
Jaké vidíte řešení?
Nevím, v čem spatřujete nějaký můj komplex? A čemu říkáte komplex?
Jestli si nepletete pojmy.
To, co uvádím, je lehce dohledatelné i na mainstreamu:
http://www.novinky.cz/domaci/369466-soudci-114-847-zalobci-101-151-kc-to-jsou-letosni-prumerne-platy.html
Dotace také nejsou dárek, a jsou cílené ( kam asi). Zaručené naším státem, pokud nebudou splaceny – a to už teď nemáme ani nárok splatit.
A kdo má dluhy – není nikdy svobodný.
A co dnes vyrábíme – a čí ty fabriky a zdroje dnes jsou, a kam ty aktiva z nich odcházejí? Určitě ne do naší ekonomiky.
Jsem pouze nas..ná zvědavá matka, která (pro upřesnění) není důchodce, ale má toho dost za sebou, a hledá odpověď na otázku – jak jsme se ocitli v tomto hoaxu, a jak z toho ven, a jestli to ještě stihneme, nebo budeme podruhé emigrovat ( poprvé to bylo na Západ…)
Jaké je tedy Vaše téma k diskusi?

Mata Hari
Návštěvník
Mata Hari

..z hlubinné psychologie : “na druhých nám vesměs vadí to, čím trpíme sami..”

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

ten neochvějný AMERICKÝ VZOR má co nabídnout https://www.youtube.com/watch?v=r9q-stsWPXI

konzerva
Návštěvník
konzerva

Důchodci dostali 200 kč a proti tomu byli poslanci top, ods ,ale když se hlasovalo o zvýšení platů poslanců o 7000kč měsíčně tak všichni poslanci top a ods byli pro. Pěkné pokrytectví…

Mirek
Návštěvník
monsanto
Návštěvník
monsanto

Chudaci Nemci, muslimaci zacinaji byt agresivni a psychicky utocit neskutecnou demagogii na mainstreamem udrzovane cerne svedomi nemeckeho naroda.
To je poprve od hitlerovskeho Nemecka, kdy je cela nabozenska komunita diskreditovana a existencne ohrozovana.
Aiman Mazyek, reditel nemecke Ustredni rady muslimu

Kurvos
Návštěvník
Kurvos

Kdepak je dneska pán “Mladíčku budete obohacen statným migrantem” do recta Mladíčku? Uvítal bych jeho fundovaný komentář k vypouštění hoaxů.

Avari
Návštěvník
Avari

Bude tu článek o Zemanovi, jak vyjádřil na Čapím hnízdě podporu Babišovi? Tak je tu spousta zemanofilu, co mne minule ukamenovala, že jsem si tuhle modlu dovolil popsat pravdivě jako dalšího Havla. A Okamura se zase spojil se Zemanovci. To nám to začíná do sebe zapadat. A chcete mi říct, že režim je úplně pitomej a udělá Bartošovi před demonstrací takovou reklamu?

Martin O. W.
Návštěvník
Martin O. W.

No, ti volajici, to bylo neco… Ale i ten management tech hovoru… Idealni by bylo, kdyby panove Kapal a VK vedli diskuzi sami. A otazky byly prijmany pouze smskama.

pedros
Návštěvník
pedros

VK když nechce “nedemokratickou”diskusi,tak asi nemůže za “volající”,volající třeba z jungmanovky.Zkuste si na chvilku představit takovou “volnou”diskusi třeba s bohuslavem,synem starého sobotku/jestli/!Dobrá představa,že jo!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Taky si myslim, ze by se tim zajistila urcita plynulost, zamezilo skakani do reci a zvysila celkova profesionalni uroven. Dosavadni princip fungovani budi dojem improvizace vesnického ochotnického divadla. Priklad vstupu té chaotické pani, ktera si pletla charismu s charitou byl opravdu hruzostrasny.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Dnešní pořad byl celkem pohoda, takže pochvala jak pro VK, tak pro Kapala. Kvalitu jako vždy srazila dolů část s volajícími, někteří by se měli zamyslet, jestli je opravdu nutné volat opakovaně s celkem nepodstatnými záležitostmi. Ale jinak koncept pořadu jako duo Kapal + VK mě zatím přijde asi nejlepší.

Jenom moc nesouhlasím s názorem, že lidi nechodí na demonstrace, protože se bojí. Pokud to vezmu za sebe, tak vlastně ani nevím, za co bych měl demonstrovat. Nebo jinak, za co demonstrovat bych věděl, ale jak oba pánové dále v pořadu sami konstatovali, tak není v tomto státě momentáně nikdo, kdo by to realizoval. Politická alternativa je naprosto tragická :

Okamura – nemám problém s Japoncem, ale mám problém s člověkem, který se nechá vyhodit z vlastní strany, což svědčí mimo jiné o schopnosti si vybrat lidi do týmu. Jak dlouho by asi zůstal ve vysoké politice ?
Bartoš – není pro mě důvěryhodný, jak potvrdili oba pánové, tak nemá ani charisma. A upřímně, pokud plánuji se dostat do vysoké politiky, tak se nefotím s oprátkou v ruce …
Konvička – stačí tohle https://www.youtube.com/watch?v=GbzB5f3v_18

A čistě hypoteticky, pokud se objeví nějaký skutečný vůdce, takový český Putin, lidi si ho zvolí, stačí to k nějaké velké změně ? Jak opět oba pánové sami v pořadu potvrdili, společnost je v rozkladu celkově, konkrétně tam třeba probírali děti vs. mobily, čtení knih … Takže změnit se musí prakticky každý, tím se musí hlavně začít. Obávám se ale, že na to už není čas a i kdyby byl, tak se to nestane. A na to samé může dojet i to Rusko, sice tady Pozorovatelka píše oslavné články (v pořádku, to není míněno jako kritika), ale to se už asi tak netýká posledních generací (období 90tých let a později), se kterýma právě můžou mít velký problém do budoucna. Ostatně o tom mluví často i Pjakin, sice tam jsou snahy, reforma školství, ale tyto generace již asi nikdo nepředělá.

Miele
Návštěvník
Miele

Pro Pavel: Musím se ohradit, nepodstatná záležitost Vám přijde – kandidatura p.Horáčka? Zatčení Adama Bartoše? A i Ipadu a jeho vlivu na děti? Mohl jste zatelefonovat sám, je to vaše vůle. Ale toto jste neučinil. Snažil jsem se otázky vtěsnat do co nejmenšího bloku a to tam v záznamu najdete, nicméně to nešlo zcela a sám vidíte, že VK odpovídá na jednu otázku, Nicméně Pjakin je člověk, kterého může každý chápat po svém, není dobré dělat z Pjakina téměř BOHA, jak to v poslední době všude vidím. Nezapomeňte na -nusy.

Pozorovatelka
Autor

Já naprosto sdílím Váš skepticismus – ostatně, jsem jim pověstná a jak jsem už několikrát psala, mým krédem v pozorování světa jsou především slova Terezy Spencerové, shrnutá ve větě “Až všichni půjdou skákat z mostu, já mezi nimi nebudu”. Přesto jsem v základu optimista, ač s tím, že si myslím, že nejen naše, ale nejspíše ani další generace se nedočká toho, co se jmenuje Boží mlýny a že jediné, co současné generace mohou činit, je šíření pravdy v souladu právě s těmi Božími mlýny (jinak řečeno v souladu se svědomím).

Proto já opěvuji Rusko a kromě zcela pragmatické motivace, plynoucí z toho, čím tento národ prošel, čemu musel ve své historii čelit a že jeho války byly vždy válkami obrannými, mě k mému postoji vede i nadčasový (mozaikovitý) a ne zcela pragmaticky doložitelný fakt, že ti, kteří si přivlastnili poznání (gnozi) mají největší strach z – světe, div se – z Polárky. A jak víme, Polárka je hvězda v souhvězdí Medvědice (ruský medvěd?) a Země jako taková pravě říká, že Polárka (Ves-Mir) se právě chystá zas jednou “promluvit” …

Miele
Návštěvník
Miele

Pozorovatelko – opěvujte si co chcete, to je doposud netrestné, nicméně ví každý čím si prošlo Rusko, a stejně je potřeba hodnotit, čím si prošlo Česko – potažmo Uhersko, nelze vše brát skrze hvězdy, či boha.

Pozorovatelka
Autor

Doplnění, které jsem do komentáře opomněla napsat – a březen 2100 se blíží… (a GP neví, kudy kam a své naděje o to víc vkládá do Ruska – medvěda (?) )

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

O co půjde v Březnu 2100?

Pozorovatelka
Autor

To je na delší psaní, ale kus odpovědi je např. zde (a všímejte si té “Polaris”)
https://www.youtube.com/watch?v=qlVgEoZDjok&feature=youtu.be

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Milá Pozorovatelko, co říkáte na tento obrázek – čas 14:51
https://youtu.be/GVtJ-yzqT24
Já tomu – v té mojí mozaice – rozumím asi tak, že naše Slunce má (binární) dvojče ( součást našeho systému), které, když profičí okolo jednou za 26.000 let, působením svého magnetického pole posune tu naši osu o kus dál…tj. aktuálně by nás měl čekat posun z Polárkového směru na Vegový ? 😉
Nerozumím astrologii – pouze zvědavě pozoruji a skládám střípky informací, které kolem mne proběhnou, za použití selského rozumu.
Ale pokud by to tak nějak mohlo být, čistě teoreticky by mne zajímalo, kde pak bude ten náš (zemsk) pól – severní, i magnetický.
Děkuji předem za reakci.
Případně simulovaný model nenalézám 🙁

Sesam
Návštěvník
Sesam

Skvělá Pozorovatelko, mohla byste prosím okomentovat tuto událost. Přijde mi divné, že se dostala na veřejnost – vždyť je to přece jen takové obyčejné rodinné video… 🙂 Stejně divné, jako prezidentská návštěva do rodiny, pozdržení dětské večerky a maminčiny červenomodré šaty. Děkuji a přeji krásný svátek moudrých žen 🙂

Pozorovatelka
Autor

Já už jsem o tom něco málo psala v souvislosti s datem 22.4.2016 – https://aeronet.cz/news/smrt-prince-purpurovy-dest-obama-v-britanii-netanjahu-v-moskve-revoluce-a-uplnek-22-4-2016/
ale podívám se – jestli takové video bylo zveřejněno, tak to podle mého jistě není náhoda. A děkuji : )

opus
Návštěvník
opus

Naprosto s vámi souhlasím, jednuduše řečeno, nejsou “kádři”.

A myslím to zcela vážně, nikoliv jako výsměch nebo nadsázku. Najdou se lidé, kteří vyčítají Bohuslavu Sobotkovi, že pracoval vždy jen v poslanecké sněmovně. Ale copak praxe třeba lékaře, učitele, soustružníka nebo automechanika je kavlifikací k tomu být premiérem? Premiér musí do své funkce “dorůst” a trvá to mnohdy i dvě desítky let. A kde jinde se to naučit než v PS?

Alternativy rozhodně nemohou vygenrovat skutečného politického lídra, takového může vygenerovat jen dlouholetá práce v parlamentu nebo komunální úrovni. Ale připouštím, že mohou být i vyjímky u extrémně talentovanýcjh lidí.

Politika je umění možného a ikdyž uznávám odborné kvality Babiše jako podnikatele, tak politckou rovinu Sobotky nedosahuje ani náhodou. Přesto jsem rád, že tito dva pánové velmi kvalitně spolupracují.

Mírně odbočím a třeba by mohla pak dodat koment Pozorovatelka. Poslouchal jsem čtvrteční interakci na Svobodném Vysílači neumětela Hlávky. Tak ten člověk šíří jakousi aureolu jeho všeobjímajícího poznání a pak se odkopal naproto triviálním dotazem, “že vlastě neví, kde se vzalo to “křeťanství”. Vůbec netuší, že Ježíš Kristus byl ŽID a první vlna křtů byla určená Židům, kteří po dlouhá staletí očekávali příchod Spasitele, následná vlna křtů zahrnula proselyty, kteří již dříve z pohanství konvertovali na židovství a teprve ve třetí závěrečné vlně poslal Ježíš učedníky, aby křtili lidi ze všech národů.

Pokud Hlávka nezná tyto elementární informace, jak může potom tvrdit něco o poznání a následně svými pořady generovat nějaké osvícené vůdce?

A pokud se v současné době potýkáme s náporem uprchlíku a jimi importovaného islamismu a zaštiťujeme se řečmi o “křesťanských hodnotách”, tak toto bychom skutečně měli vědět, kde že se to Křesťanství vlastně přihodilo!!!

Pak se nedivme, že nejsou “kádři”, když místo skutečného vzdělání běží na alternativách jen jakási propaganda.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Kdepak by se objevili tací lidé,když tady jsou jen POTUSTALÍ????? https://www.youtube.com/watch?v=s-QHfKEzHo4