Kdy padne dolar? Video

Kdy padne dolar? Video

Kdy padne dolar? Video

V letošním létě Čína světu předvedla, jak jsou na ní ekonomiky USA a Evropy závislé, když devalvovala juan (zde, zde), načež byla na několik hodin mimo provoz Wall Street a všechny světové burzy ve ztrátách. Situace se uklidnila až po zásahu Čínské národní banky (čínské vlády) a dá se říct, že tento stav Čína uměle udržuje i přesto, že v Číně v té době “náhodou” došlo k sérii chemických výbuchů, přičemž ten první odstavil z provozu čínské počítačové centrum (zde) a od té doby Obama zvažuje zavést vůči Číně sankce (zde,zde).

Současnou návštěvu čínského prezidenta Xi-Jinpinga v USA, která začala 22. září pak B. Fulford (zde) shrnuje takto:

“Podle čínských vládních zdrojů se návštěva Xi Jinpinga zaměřuje na budování strategického partnerství mezi Čínou a Spojenými státy. Vláda USA, včetně jejich armády, je závislá na čínských penězích, které je udržují v platební schopnosti. To co byl téměř jistě krok zaměřený na posílení jejich vyjednávací síly, byly čínské dumpingové výprodeje 184 miliard dolarů amerických dluhopisu v červenci a srpnu a pravděpodobné udržení dumpingových cen celé září. Americká vláda vydává falešná čísla o svých dluzích od 15. března a uchýlila se k fikci, že některé “hedgeové fond” nakoupily všechny dluhopisy prodávané Číňany, aby předešly vlastnímu bankrotu.

Klíčovou věcí, která ale bude vyjednávána během návštěvy Xiho ve Spojených státech bude bilaterální investiční dohoda USA a Číny. Vzhledem k tomu, že Spojené státy jsou nejvíce zadluženou zemí v historii světa, a Čína je největším národem-věřitelem na světě, tato smlouva je ve skutečnosti jen o tom, jakou část reálné ekonomiky Spojených států budou moci Číňané koupit, a co už bude mimo limity. Číňané mají $ 21 miliard úspor, které by mohly nalít do reálné ekonomiky USA, takže je v zájmu Spojených států, aby se ujistily, že tyto peníze dorazí způsobem, který je pro průměrného Američana stejně výhodným, jako pro čínské investory. Čínská dohoda na stavbu super rychlo-vlaku spojujícího Los Angeles a San Francisco je příkladem druhu investic, které by měly být vítány.”

Kdy padne dolar, video

Benjamina Fulforda nijak nemusím, ale tuto část jeho pohledu potvrdil i projev, který měl čínský prezident 22. září na Čína-USA fóru, kde popsal rozsah a závislost americké ekonomiky na Číně (zde).

Pokud jde o Rusko, čerstvá zpráva říká, že právě zakončuje přípravy na opuštění dolarového systému (zde), přičemž už dříve Putin podal v Ruské Dumě návrh na opuštění dolaru a eura (zde).

Dne 17. září měl FED oznámit toužebně očekávané zvýšení úrokových sazeb, které mělo vnést dolaru krev do žil (zde), žádné zvýšení se však nekonalo a hlavní důvod – Čína (zde).

Shrnuto – otázka není, jestli dolar skončí, otázka je, kdy skončí. A především je otázka, jak moc se USA budou ve svém zoufalství bránit. Konec dolaru a hegemonie USA byly nastartovány v březnu letošního roku (zde) a současné setkání špiček světa na půdě OSN může přinést nějaké odpovědi.

V úvodním krátkém videu (zdroj a titulky Hox) ruský analytik V.V.Pjakin hovoří o okolnostech opuštění amerického dolaru jako světové měny.

PS: Protože mnozí se pořád ptají na význam označení “Globální prediktor” a protože toto označení začíná být až zprofanováváno, opětovně vkládám odkaz na video, kde ruský analytik V.V.Pjakin vysvětluje, že jde o tzv. “globální elitu”, tedy o moc, která ze zákulisí a skrytě hýbe celosvětovým děním po staletí až tisíciletí (video zde).

Za sebe dodávám, že je to moc, která m.j. stála i u vzniku Spojených států stejně, jako nyní stojí za jejich koncem. Součástí této moci je i onen tajemný Bilderberg, o kterém novinář Daniel Estulin v roce 2011 dal rozhovor České televizi, stanici čt 24 (video zde), kde za pozornost stojí nejen část “Chceme-li zničit Rusko, ceny ropy snížíme, chceme-li zničit Čínu, cenu ropy zvýšíme”, dále část, kde říká “Aby oni mohli jíst a pít, vy musíte zemřít”, čímž říká, že jde o zdroje, kterých je pro přemnožené lidstvo málo, dále část, že společenství BRICS je přechodem od dominance Západu směrem k Východu (čímž zdůrazňuje význam Anglie a VB, které stály za vznikem USA, VB, která má výjimku na přistěhovalecké kvóty a která se chystá vstoupit z EU, nemluvě o jejím vstupu do čínské AIIB, tzn. zradě USA), ale především část, která se až nyní ukazuje jako velmi aktuální, a to je část o degradaci Evropy (právě naplňována přistěhovaleckou politikou).

-Pozorovatelka- 26.9.2015

Do konce měsíce zbývají 4 dny a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 16% potřebné částky. Všem, kteří do konce měsíce přispějí jakoukoliv částkou (zde) na záchranu AE News, moc děkujeme. Bez Vaší pomoci náš server nepřežije.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
LCZ
Návštěvník
LCZ

Kdy teda padne?
Že by?
Pět největších držitelů amerických státních dluhopisů prodávalo své papíry v září.

Od začátku roku prodaly centrální banky americké dluhopisy v hodnotě 115,3 mld. dolarů. Jestliže se do konce roku statistika nezmění, bude rok 2015 prvním rokem v dějinách, kdy suverénní věřitelé předložili cenné papíry USA ke s p l a c e n í.

http://cz.sputniknews.com/byznys/20151119/1716308.html#ixzz3suB0LcLa

A že by? (volný překlad)
ELITY se připravují na něco velkého: Soroš prodává cenné papíry v dolarech za desítky milionů pod cenou – i dluhopisy takových bank jako Goldman Sachs a JP Morgan), a nakupuje za to zlato!

http://beforeitsnews.com/self-sufficiency/2015/11/elite-is-preparing-for-something-big-soros-sold-shares-worth-millions-of-dollars-below-the-price-and-changes-them-for-the-gold-2497438.html

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Otázka kdy padne dolar bude brzy bezpředmětná. OSN má v plánu zavést jednotnou globální mněnu. Viz článek: Toto se stalo v září: OSN zahájilo „Globální cíle“ – Plán pro spojený svět: http: //www.nwoo.org/2015/10/03/toto-se-stalo-v-zari-osn-zahajilo-globalni-cile-plan-pro-spojeny-svet/ Problematikou zavedení jednotné globální mněny se zabývá také článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Robert
Návštěvník
Robert

Ano, opet zde mame krach dolaru a USA. Jiz tak usmevne tema v podani Pozorovatelky…:) Zavislost USA na Cine? Ano. Ale o zavislosti Ciny na USA pro jistotu ani slovo. Opet jen obhajoba vyjimecnosti zeme s nejtvrdsim kapitalismem pod vedenim komunistu:)

Aksal
Návštěvník
Aksal

Systémová změna je proces, ne jednorázová akce.

Robert
Návštěvník
Robert

Jasně. Který dle některých trvá již desítky let….

Aksal
Návštěvník
Aksal

Saudové schválil zákon, že všichni ateisté jsou teroristé !!! Zajímavé od státu, který byl teˇv v OSN zvolen do rady pro lidská práva..
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6667-v-saudske-arabii-byl-schvalen-novy-zakon-vsichni-ateiste-jsou-teroriste

Aksal
Návštěvník
Aksal
Vesna
Návštěvník
Vesna

Vystúpenie z EU, aj keď nebudete so mnou súhlasiť, nie je až také prioritné, a prinieslo by to dosť veľké problémy. EU, by sa dala za určitých okolností, ešte rekonštruovať a poslúžiť, aby sme ako biela rasa nezanikli. Iná vec je NATO. Toho sa treba zbaviť okamžite ako to nude možné.

Aksal
Návštěvník
Aksal

NATO krachne s krachem USA, EU nám hrozí svěrací kazajkou…Co asi tak čeká: očipování, zrušení hotových peněz, zákaz pěstování potravin, zákaz provádění oprav nemovitostí svépomocí, zákaz zahradničení atd…
Co se týče nástupu muslimů: pro ženy zákaz práce, žádné minisukně, žádná osobní svoboda, totální podřízenost můžům…
Ale ani kluci to nebudou mít lehké: takže žádný fotbal, žádný hokej žádné pivko, vínko, nebo slivovička, místo toho mátový čaj a modlení 5x denně. Pro všechny, žádná hudba, žádné umění, žádné knihy, žádná kultura, pro “fajnšmekry”, žádné porno… Jenom memoování Koránu a modlení, popřípadě samopal a svatá válka… No a pro homo spoluobčany, rovnou smrt shozením z nějaké budovy…

Aksal
Návštěvník
Aksal

Včera jsem četla zajímavý názor. Proč židé podporují islamizaci Evropy? Proč duchovní islámu (je podezření, že jsou to chazarové) radikalizují muslim?. Odpověď je jednoduchá. Židé (chazarové) žijí z úroku. A v muslimské víře je úrok považován za největší hřích. Proto ta muslimská civilizace, která hlásá hříšnost úroku musí zmizet. No a jak se jí dá zbavit? Tak, že ji někdo zničí, vyvraždí. A kdo by to měl udělat? No přece křesťané, kteří se budou bránit teroristickým muslimům !!! Takže zase tady vidíme snahu bojovat cizími rukami. Křesťané mají zničit muslimy, aby pak zbytek křesťanů dál platil úroky a tím živil chazarskou hydru…
Je zajímavé, že muslimové se začali radikalizovat až v době, kdy začalo být jasné, že ekonomika úroku dosáhla svého vrcholu a bude ji potřeba zachránit zuby nehty, do té doby si muslimové u sebe doma žili klidně,nikdo je neradikalizoval….

bantustan
Návštěvník
Snehova
Návštěvník
Snehova

Zacina globalne masirovanie cez hollywodskych hercov:
Globalne ciele 2030
https://www.youtube.com/watch?v=RpqVmvMCmp0

Podla komentarov pod videom ludia tu propagandu prehliadli.

MarieT
Návštěvník
bantustan
Návštěvník

Autor pan Koukal by měl změnit umělecké jméno,MÁM TO MARNÝ, takže JEHO výpotky NEČTU https://www.youtube.com/watch?v=YrFe2_LLSV0

bantustan
Návštěvník
Vabio
Návštěvník
Vabio

Já tedy nevím jak vy ostatní, ale po dlouhé době jsem viděl Čechomor a to co vídím je jen černota … nejlépe to tam předvedla ta zpěvačka .. černé vlasy, řady, stíny, nehty, oblečení, punčocháče, boty … komplet černá … kdopak sí té černoty ve svém okolí již také všiml … už jsem viděl i černé ledničky (tj. za chvilku to už nebude bílá technika, ale černá technika) … postupný nenápadný přerod z barevnosti, pestrosti, unikátnosti k davové šedočernosti.

A co váš šatník, jak vypadá?

bantustan
Návštěvník