Kdo potřebuje válku? Má se Izrael obávat světa anebo svět Izraele?...

Kdo potřebuje válku? Má se Izrael obávat světa anebo svět Izraele? Dračí hlava, Dračí ohon a dračí (Dragounská) jízda. Zatmění Slunce a Krvavý Měsíc

Kdo potřebuje válku? Má se Izrael obávat  světa anebo svět Izraele? Dračí hlava, Dračí ohon a dračí (Dragounská) jízda. Zatmění Slunce a Krvavý Měsíc

Zítra dojde k zatmění Slunce a jak už jsem psala jinde (zde), je to pro svět vždy zlé znamení. A jak jsem psala, dnes není nutné se dívat na znamení na obloze, dnes stačí sledovat dění dole, na Zemi.  Ve vzduchu je ekonomický kolaps, válečný konflikt.  Ale po pořádku od k nám nejbližšího dění:

Českem projde Dragounská jízda NATO

Akce rozpoltila českou politickou scénu i českou společnost, vznikají petice proti. Dle mého je ale  úplně jedno, jestli jízda projde Českem nebo jinudy, podstatné je, že vůbec vznikla. A podstatné je, jestli je to pořád jen nějaká jízda anebo už nějaký přesun vojsk ve válečné pohotovosti. Že se jmenuje Dragounská, k tomu se ještě vrátím.

 

V Rusku je ve válečné pohotovosti Severní flotila, v Kaliningradu jsou umísťovány rakety Iskander, NATO bude zkoušet Patrioty a zapojí i Atlantic resolve

Po téměř dvou týdnech nezvěstného prezidenta Putina se ten v pondělí náhle objeví. Objeví se v Petrohradu (Pobaltí) a jako první akci vydává rozkaz k válečné pohotovosti Severní flotily. V následujících dnech zprávy hlásí, že Rusko do Kaliningradu umísťuje rakety Iskander s doletem 500 km a se schopností zasáhnout  kterýkoliv vojenský cíl v Evropě do 15-ti minut , NATO bude v reakci testovat své zbraně Patriot a (jaká to náhoda) , do akce bude zapojena i Evropa v rámci cvičení Atlantic resolve (zde). Rusko hlídá vzdušný prostor kolem Velké Británie a to v reakci na odhalení, že právě VB má v příštích dnech proti Rusku vést jaderný útok. A když si shrneme Norsko a NATO vyzbrojené Pobaltí, k tomu Severní flotilu Ruska, Murmansk a Kaliningrad, k tomu Krym a Černé moře – ještě pořád si někdo myslí, že má nějaký význam, jestli Dragounská jízda projde Českem nebo jinou zemí Evropy? Útok na Rusko je zjevný stejně, jako ruské odhodlání se bránit.

Blízký východ, Izrael, Írán

V Izraeli se slaví, protože Netanjahu opět vyhrál volby. Jako první jeho řeč je opět téma Írán, íránská jaderná hrozba a nutnost jí, nejlépe preventivně, čelit. Premiér Netanjahu okamžitě volal po nutnosti „zavést vůči Íránu značně ostřejší sankce“, protože, jak se vyjádřil jeho americký rebuplikánský zpřízněnec senátor Cotton: „Musíme se postavit íránským snahám o nadvládu v oblasti. Už kontrolují Teherán, a stále více kontrolují Damašek a Bejrút a Bagdád“ (no, to jsou opravdu věci, že Írán kontroluje Teherán! – více).

USA tahají za nitky všeho, ale Obama to není

USA rozehrály dlouhodobou a velikou hru s celým světem a vypadá to, že před jejím finále se do těch nitek samy pořádně zamotaly.

Pokud jde o Rusko, kde přes záminku Ukrajinu do konfliktu zatáhly celou Evropu, přinejmenším Merkelová a Holande se od plánů odklánějí a mění kurz směrem k Rusku a stejně ho mění i Obama. Ten měl na tajných schůzkách informovat jak bývalého tak současného ředitele ruské bezpečnostní služby (FSB), že globální válka se blíží a není v jeho silách ji odvrátit. Pokud jde o VB, tam se Obama měl vyjádřit, že Cameron neskončí ve funkci dříve, než bude pozdě. A celkově pokud jde o Ukrajinu, Evropu a Rusko, rozpolcenost USA nejlépe vyjádřila Victorie Nuland, která v telefonátu se Sergejem Lavrovem prohlásila, že v USA teď už nevládne Obama, ale Dick Cheney.

Pokud jde o Blízký východ, i tam je Obama už jen bezmocná loutka. Jeho snahy o kompromisní a mírová jednání s Íránem skončily výsměchem poté, co republikáni pozvali Netanjahua na jednání Kongresu USA, aniž by to s Bílým domem projednali, bez ohledu na to, že Obama si to nepřál a bez ohledu na to, že Obama se s Netanjahuou odmítl setkat (více). A tak se i stalo a za téměř permanentního standing ovation Netanjahu v americkém Kongresu pronesl svou řeč o nebezpečí Íránu a o nutnosti se před ním preventivně bránit (což si vysvětluji jako předem zaútočit), standing ovation zde:

Obama se s Netanjahuem opravdu nesetkal a republikány byli jak Obama tak Írán varováni, že pokud uzavřou nějakou vzájemnou dohodu, ta bude mít platnost jen do skončení prezidentského období Obamy (zde).

Když si to laicky shrnu, tak Obama by si v Evropě nepřál Camerona a v Izraeli si dělal naděje, že Netanjahu nevyhraje volby. Ale nic z toho se neděje a obzvláště pokud jde o Izrael, tak Netanjahu si ve velkém užívá svého nečekaného (?) volebního vítězství:

Což m.j. znamená nejen sbohem Palestinskému státu, ale hlavně sbohem dohodě s Íránem. A tak tady v měsíci březnu roku 2015 máme situaci, která se dá shrnout takto:

V zemi, která se vyhlásila za vůdce zeměkoule, nevládne prezident, ale Viktoria Nuland, Dick Cheney a spol. a republikáni v hlubokém a neochvějném přátelství s Izraelem. Toto spojenectví nyní řídí dvě ohniska celosvětového válečného konfliktu. A nějakou „náhodou“ jde o dva velmi “neposlušné” státy, pokud jde o respektování USA a jejich dolaru a tedy dva státy nejvíce zatížené sankcemi: Rusko a Írán. V této chvíli nemohu jinak, než opětovně vzpomenout video německého satirika, a kde i on  v čase 03:25-03:45 říká, že jsou jen dvě země, které nikdy nikoho nenapadly: Rusko a Írán, vidět můžete zde – video.

A když si to úplně shrnu, určité skupiny v USA (opravdu americké?) se rozhodly, že válka bude a že jejich příčinou budou Rusko a Írán. A ať Rusko a Írán udělají cokoliv, nic to na tomto rozhodnutí nezmění a že ani americký prezident na tom nic nezmění. Takový je stav dole, na Zemi.

A teď se podívejme, jak to vypadá nahoře, na obloze a co k tomu všemu obloha zvěstuje. Jak píši v jiném článku, dojde 20. března k zatmění Slunce a od roku 2011 k němu poprvé dojde nad územím Evropy. Do článku se mi ale nevešlo, že hned 4. dubna dojde k zatmění Měsíce a bude to velmi, velmi důležité zatmění! Bude totiž třetím ze čtyř po sobě jdoucích, mezi nimiž uplyne 3 krát 6 novoluní. Dá se to říct i tak, že mezi čtyřmi zatměními Měsíce je číslo 666. Ale ať nejsem tzv. konspirační, tak zpět k obloze.

Ač astrofyzikové tvrdí, že astrologie je bludný výmysl, astrologie ve skutečnosti pracuje se stejnými zákony pohybu vesmírných těles, jako astronomie, rozdíl je jen v tom, že astronomie v nich nevidí smysl a význam, zatímco astrologie ano. Ze všeho nejvíce to platí pro obě naše nejvýznamnější “světla” – Slunce a Lunu (dále budu používat výraz Luna, ať se to neplete s měsícem jako časovou jednotkou). Vždy, když dojde k zatmění některého ze dvou našich světel, je to velmi významná událost. Naše současnost, tzn. rok 2014 a 2015 je významná tím, že v ní dojde nejen k zatmění Slunce (v roce 2015 ke dvěma), ale především a hlavně dojde v letech 2014 a 2015 ke čtyřem zatměním Luny. Všechna budou tzv. totální, tzn. že Lunu uvidíme jako blood, tedy krvavou. Jako v případě zatmění Slunce i zde je důležité zeměpisné pásmo, odkud bude její totální zatmění pozorovatelné, nic to ovšem nemění na významu toho, že dojde ke čtyřem úplným zatměním Luny, mezi nimiž vždy dojde k šesti novoluním. A těch bude celkem tři krát šest v tomto časovém rozmezí:

15.04.2014 úplné 07:47 1,291 3h 35min
1h 18min
Austrálie, Tichý oceán, Amerika
08.10.2014 úplné 10:56 1,166 3h 20min
0h 59min
Asie, Austrálie, Tichý oceán, Amerika
04.04.2015 úplné 12:01 1,001 3h 29min
0h 05min
Asie, Austrálie, Tichý oceán, Amerika
28.09.2015 úplné 02:48 1,276 3h 20min
1h 12min
Amerika, Evropa, Afrika

Úplná zatmění Luny v letech 2014 a 2015

Na dalším obrázku můžete vidět, kdy ke dvěma zatměním Luny už došlo a kdy k dalším dvěma dojde poté, co mezitím nastane březnové zatmění Slunce:

 Čtyři krvavá zatmění Luny a mezi nimi zatmění Slunce

Čtyřem takto po sobě jdoucím úplným zatměním Luny se říká tetráda a od začátku našeho letopočtu k tomuto úkazu došlo jen šestkrát a vždy to mělo souvislost s židovským národem (biblickou kulturou), nyní to bude posedmé.

První  tetráda – roky 162 a 163 našeho letopočtu, což jsou roky velké perzekuce jak Židů tak křesťanů, a to Římskou říší, na druhou stranu je to pád Říma a velká expanze křesťanství do celého světa.

Druhá tetráda – roky 795 a 796 našeho letopočtu, kdy se Římské říši pod vedením císaře Karla podařilo zastavit islámské invaze do západní Evropy.

Třetí tetráda – roky 842 a 843, další invaze islámských vojsk z Afriky do Říma a Vatikánu.

Čtvrtá tetráda –  roky 1493-1494. V roce 1492 Kolumbus objevil Ameriku a pro Židy těsně předtím  vstoupil v platnost dekret Španělska, kterým z něj byli všichni vyhnáni, bylo to přes 200 000 lidí. Téměř všichni tehdy našli nový domov v Americe.

Pátá tetráda – roky 1949 – 1950. Po válečném holocaustu vznikl stát Izrael a Židé měli oficiálně přiděleno své vlastní území.

Šestá tetráda – roky 1967-1968. V rámci šestidenní války Izraele s arabskými státy došlo k dobytí Jeruzaléma židovským státem a k následnému rozšíření jeho území.
Čtyři současná krvavá zatmění Luny 2014-2015, sedmá tetráda
K tomuto jevu dojde pošesté v našem letopočtu tak, že všechna zatmění připadnou na židovské svátky, navíc dojde i ke dvěma zatměním Slunce, která rovněž připadnou na židovské svátky. Když je totiž převedeme na židovský kalendář, tak to vypadá takto: První a třetí krvavá Luna připadá na židovský svátek Pesach (Svátek nekvašených chlebů), druhá a čtvrtá krvavá Luna pak na židovský svátek Sukot (Svátek stánků). A úplné zatmění Slunce 20. 3. 2015 připadne na židovský kalendářní 1. nisan (první jarní měsíc) a částečné zatmění Slunce 13. 9. 2015 připadne na židovský kalendářní 1. tišri (svátek Roš ha-šana, kterým se mění židovský letopočet a 14.9. zaíná židovský Nový rok).
Židovská tradice říká, že zatmění Slunce v době biblických svátků signalizuje přicházející meč na národy, zatímco zatmění Luny v době těchto svátků je znamením velikých událostí, přicházejících na Izrael. Po letošním Velkém pátku, tzn. dni, kdy byl Ježíš ukřižován, nastane hned druhý den úplněk a s ním třetí krvavá Luna.
Po letošní Velkém pátku, dni ukřižování Krista, nastane v sobotu 4.4. krvavý úplněk,  čeká svět oheň a síra? 
Mnohé o tom je ve videu, ve kterém je i tato interpretace minulých po sobě jdoucích čtyř krvavých úplňků: 1949-50 vzniká izraelský stát, 1967-68 se jeho hlavním městem stává Jeruzalém. A 2014-2015 má dojít k vybudování chrámu, pro který už je údajně vše připravené – video .

Zvláštní číslo 666

Za jistě zajímavou pozornost stojí ještě tři šestky, které, ať to zní jakkoliv “konspiračně”, na obloze prostě jsou:
6 novoluní proběhlo mezi krvavými úplňky v době 15.4.2014  –  8.10.2014
6 novoluní proběhne mezi krvavými úplňky v době 8.10.2014 – 4.4.2015 (při šestém novoluní navíc dojde k zatmění Slunce, 20. března)
6 novoluní proběhne mezi krvavými úplňky v době 4.4.2015 – 28.9.2015 (při šestém novoluní opět dojde k zatmění Slunce, 13. září)

Proč se dějí zatmění Slunce a Luny – Dračí hlava a Dračí ohon

Jestliže Slunce i Lunu, tedy obě naše “světla” vidíme, je to díky vzájemnému vztahu, v jakém mezi sebou Slunce, Luna a Země navzájem jsou, přičemž pouze Slunce co by hvězda (naše životodárná spojnice s vesmírnou energií) je zdrojem světla. Země kolem Slunce obíhá po své oběžné dráze (ekliptika) a Luna kolem Země obíhá po své oběžné dráze. Obě tyto dráhy vůči sobě svírají úhel cca 5 stupňů – tu do plusu, tu do mínusu.  Nám ze Země to umožňuje měsíc co měsíc vidět Lunu ve všech fázích, do kterých ve vztahu ke Slunci (zdůrazňuji, že především ve vztahu ke Slunci) vstupuje. Luna nemá žádné vlastní světlo, má vždy jen tolik světla, kolik je schopna od Slunce přijmout a jako v zrcadle jej odrazit natolik, aby pro nás ze Země byla viditelná. Když se vždy jednou za 29 a půl dne (sinodický oběh Luny) ocitne z pohledu ze Země na stejném místě, kde ze Země vidíme i Slunce, říkáme tomu novoluní a tehdy žádnou Lunu nevidíme – její světlo je pro nás na odvrácené straně. Když se začne od Slunce vzdalovat, podle velikosti plochy osvětlení Luny Sluncem vidíme její srpek, čtvrť, úplněk a pak ubývající čtvrť a závěrečný srpek.

V tomto cyklu jsou významné dvě fáze – první, kdy je Luna na stejném místě jako Slunce (je s ním v konjunkci) a tedy v novoluní a my žádnou Lunu nevidíme  a druhá, kdy je přesně naproti Slunci (je vůči němu v opozici a naplno odráží jeho světlo) a je tedy v úplňku a my ji vidíme v plné velikosti. Tak to probíhá téměř pravidelně právě proto, že vůči oběžné dráze Země je oběžná dráha Luny v 5-ti stupňovém úhlu. Většinou tedy je nad nebo pod ekliptikou Země a mimo stín, který by mohl její osvětlenou část přikrýt.

Oběžná dráha Země kolem Slunce a oběžná dráha Luny kolem Země se však ve dvou místech protínají. Astronomie tato místa zná jako Vzestupný lunární uzel (Luna vystupuje nad ekliptiku) a Sestupný lunární uzel (Luna sestupuje pod ekliptiku). Astrologie tyto dva body nazvala jako karmické (“odkud” se jde a “kam” se má podle karmy směrovat) a ať jde o horoskopy jednotlivců či o horoskopy všeobecné, tak je to vždy důežitá výpověď . Mýticky pak astrologie oba body pojmenovala jako Dračí hlavu (vzestupný lunární uzel) a Dračí ohon (sestupný lunární uzel). Čistě astronomicky jde o tohle:

Oběžné dráhy Země a Luny se protínají a jejich průsečíky se jmenují Vzestupný a Sestupný lunární uzel 

Výjimečně nastávají situace, kdy k novoluní (konjunkce Slunce a Luny) či k úplňku (opozice Slunce a Luny) dojde v bodech, kde se protínají oběžná dráha Země a oběžná dráha Luny, tedy v místech Vzestupného či Sestupného lunárního uzlu. Pokud se tak stane ve fázi Luny za novoluní, zažíváme zatmění Slunce, protože pohledem ze Země Luna přikryje Slunce. Pokud se tak stane ve fázi Luny za úplňku, zažíváme zatmění Luny, protože pohledem ze Země Luna stojí v jejím stínu, žádné sluneční světlo neodráží a proto ji nevidíme.

A teď konečně pointa, proč jsem se o tom tak obšírně rozepsala. Jak píšu výše, naši dávní předkové oba uzly pojmenovali jako Dračí hlavu a Dračí ohon. Když na této ose došlo k zatmění Luny (za úplňku), říkali tomu, že drak požírá minulost (Luna je mateřský, domovský princip, od kterého je třeba se postupně odpoutávat a “osvíceně” – úplňkově se vydat vlastními cestami, ač je přitom nutné čerpat z kořenů a tradic jako základny). Když na této ose došlo k zatmění Slunce (za novoluní), říkali tomu, že drak požírá budoucnost (Slunce je otcovský princip, který ve světě hledá své místo, možnosti seberealizace, obživy, uplatnění ega a zakořenění pro vlastní potomstvo).

Když se podíváme na letošní zatmění Slunce a na všechna čtyři zatmění Luny, tak se to nedá interpretovat jinak, než že půjde o jedno “setkání s drakem” za druhým a skoro se mi chce říct, že drak se chystá “sežrat” všechno – kořeny i semena. Osa Vzestupného a Sestupného lunárního uzlu je jinak mýtickým symbolem Uroborose , draka či hada, požírajícího sám sebe a je to starodávný symbol sebezničení a sebeobnovy, což se dá shrnout do slova transformace.

Uroboros, symbol osy Vzestupného a Sestupného lunárního uzlu, drak, který “požírá” jednou minulost, jindy budoucnost a my to symbolicky vidíme jako zatmění Slunce nebo Luny  

Jak nahoře, tak dole

Když si porovnám současné pozemské dění kolem Ruska, Íránu, Merkelové a Holandeho, odstaveného Obamy a triumfálního vítězství Netanjahua jak na půdě amerického Kongresu, tak v domácích volbách, a k tomu “dění” na obloze, tak mi přijde,  že židovský národ, resp. především aškenázský Izrael a jeho premiér Netanjahu, se na toto období dlouho připravovali. A že ke své další expanzi potřebují válku, protože při pohledu na krvavá po sobě jdoucí zatmění Luny v minulosti vždy po každém utrpení Židů přišlo jejich velké rozšíření.

A když se tímto pohledem podíváme čí slovo má v USA větší váhu – jestli slovo Obamy či slovo Netanjahua, pak se nemůžeme divit, že situace kolem Ruska a Íránu graduje k válce a že po volebním vítězství Netanjahua bude zřejmě gradovat ještě více. K tématu se ke mě včera dostalo video, které mě zaujalo hlavně v čase od 03:36, kde je část o NWO a kde jsou popsány TŘI světové války, a to takto:

1. WW – svržení cara v Rusku a nastolení ateistického komunismu

2. WW – válka mezi VB a Německem, komunismus proti židovsko-křesťanské kultuře, vznik židovského státu Izrael

3. WW – blízkovýchodní válka, zahrnující židy a muslimy a šířící internacionalismus

Odkaz na video s Henry Kissingerem a o třech světových válkách vkládám už jen pro zajímavost.

Související:

Březnové zatmění Slunce a ruský “Březnový šok” 

Dragounská jízda

– Pozorovatelka –   19.3.2015

  

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lock
Návštěvník
Lock

Čerstvá zpráva z rozhlasového média: záchranáři, hasiči a policejní složky provádějí nácvik situace při tzv. blackoutu. Patrně ta poslední solární emise nebyla úplně v normě a vzhledem k tomu, co vědci zpozorovali na sluneční koroně musí panovat nějaké obavy. Vše se má dít někde na Moravě.

Jiri Kolek
Návštěvník
Jiri Kolek

Jenom bych dodal trosku profesionalni pohled, protoze pri tomto typu zatmeni Luny, ktere prijde budou pozitivni prvky skutecne prevazovat (coz uz se v geopolitice velmi nekompromisne a rapidne projevuje)… Zatmeni Luny vzdy `provazi NOVE A POZITIVNI, PROGRESIVNI prvky ve spolecnosti viz. Americke Jaro, ktere se objevilo pri minulorocnim zatmeni Luny a akce vsech ameriuckych statu k REVIZI USTAVY!
Toto zatmeni bude provazeno pochopitelne jiz UNIFIKACI SVETOVYCH FINANCNICH INSTITUCI! a pravdepodobne ilegalizaci chudoby (kterazto je pripravena v OSN ke schvaleni, predlozili dva argentinsti profesori). Je take dulezite misto, protoze Zatmeni Luny se tyka hlavne ASIE A SPOJENYVH STATU. A je jasne videt, ze svetove financni instituce stejne jako ekonomiky a politika nejakym velmi rychlym zpusobem konverguji do JEDINE VLADY, ovsem pochopitelne jako kontrapunkt k Novemu (spise staremu 🙂 Svetovemu Radu.
A. Ruperti:….. Protože tady je Luna v konjunkci se svým jižním uzlem, bude pasivním faktorem tohoto zatmení. Luna je receptivní ke Slunci, která ji tlaèí k tomu, aby uvolnila to, co bylo asimilováno a vybudováno v minulosti, zvláštì pokud jde o osobní city a emoce. Intenzifikace solární vùle a solárního cíle stimuluje ego a jeho cítìní, podnìcuje ho a nutí jej jednat silou podle jeho “vlastních svìtel”. Jestliže to “jeho vlastní svìtla” – osobní smìr individuálního osudu – umožòují, mùže být èlovìk podnìcován k tomu, aby zaujal osobní pozici síly vzhledem k momentální sociální tendenci tohoto okamžiku nebo nìjaké významné události, odehrávající se v geografickém pásmu. Bude to zvláštì úèinné tehdy, jestliže èlovìk žije v místì, situovaném na dráze zatmìní.
Když zatmìní Luny následuje po solárním zatmìní na jižním uzlu, je Luna v konjunkci se svým severním uzlem a stává se pozitivním faktorem. Je tedy možno oèekávat efekt v reakci na to, co se objevilo bìhem solárního zatmìní. Prvky minulosti, obvyklé egocentrické chování – zvláštì v projevování nálad, emocí a citù – a každodenní automatizmy se mohou se zvýšenou silou vrátit, podmínit jednání jedince a dokonce vyvolat negativní reakci na to, co bylo uvedeno do pohybu bìhem solárního zatmìní. Efekt zatmìní Slunce, který je èasto zdánlivì negativní a destruktivní, mùže být pøiøazován zatmìní Luny, které po nìm následuje a zpochybòuje vynikající pøíležitosti pro zaujetí nové a pozitivní pozice, nabízené zatmìním Slunce na jižním uzlu. Je tedy dùležité si poznamenat, jestli po zatmìní Slunce následuje zatmìní Luny nebo ne. Když tedy astrolog interpretuje situaci, musí brát v úvahu všechny možnosti.
Jestliže po zatmìní Slunce následuje zatmìní Luny, máme kompletní kruh lunaèního cyklu. Všechny ohromné akce, které se objevily pøi zatmìní novoluní, dojdou svého osudového naplnìní pøi následujícím zatmìní úplòku. Celý lunární mìsíc bude obdobím soustøedìné vitální aktivity. Povaha této aktivity se presto bude mìnit podle toho, zda zatmìní Slunce mìlo povahu severního nebo jižního uzlu.
http://www.astrologie.cz/texty/cykly/so-lu2.htm
http://rt.com/business/241365-china-bank-eu-usa/
http://www.veteranstoday.com/2015/03/19/global-shift-in-the-balance-of-power-is-moving-from-west-to-east/
http://www.lacapital.com.ar/economia/Lanzan-desde-Rosario-una-campaa-para-declarar-ilegal-a-la-pobreza–20140323-0007.html

Pavel
Návštěvník
Pavel

A tuší někdo, co znamená slovo šelma?

Slovo “šelma” pochází z knihy Zjevení a značí říši. V tomto případě se jedná o Římskokatolickou říši. Při sečtení cifer jména Neron Cézar (napsaných hebrejsky) vyjde číslo 666. Takže tato událost by spíše měla mít nějaký dopad na tuto říši.
https://www.youtube.com/watch?v=pkxhW7BT3DU (35min 15s vysvětleno zde)

Pozorovatel pozorovatelky
Návštěvník
Pozorovatel pozorovatelky

Čtu Vaše články rád, nenechte se otrávit diváky hlásné trouby současného režimu ČT a čtenáři MF Dnes. Děkuji, za astrologický a hermetický rozměr Vašich analýz. Všechno souvisí se vším a i kdyby měl jeden čtenář za celou dobu existence tohoto webu něco pochopit, mělo to smysl. Ti ostatní, nechť žijí ve svých světech, neboť na další rozměr nejsou připraveni.

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

No,
něco takového se hned tak nevidí. Na tento web chodím rád, protože se rád pobavím tím, jak jde z několika faktů, naředěných polopravdami a výmysly, které ještě okořeníme mystičnem udělat článek cílící na flustrované a jednodušší jedince, kteří po přečtení získají pocit, že patří mezi hrstku vyvolených, kteří ví tu velkou PRAVDU, kterou jim klasická média zamlčují.
Ale co, alespoň je nějaká legrace, jen doufám, že se počet lidí, kteří se dají nachytat těmito senzačními články nebude příliš rozrůstat. Ono to, že naše běžná média nejsou moc kvalitní neznamená, že alternativní scéna musí být kvalitnější nebo pravdomluvnější. Tohle bohužel neplatí.
Osobně jestli chce někdo fakta, tak doporučím spíš kombinovat naše, západní a třeba ruská nebo latinskoamerická oficiální média, kdy propojením těchto zdrojů dostanete relativně přesný obraz bez většího politického zabarvení.

Ladislav S.
Návštěvník
Ladislav S.

Milá Pozorovatelko! Jen těžko mohu brát vážně Tvá slova, pokud projevuješ takovou donebevolající
neznalost dějin-není pravda, že Rusko nikdy nikoho nenapadlo. A co Finsko v zimě roku 1940?! A to nemluvě o Čečně a Gruzínsku. No a Afganistán v roku 1980 nestojí ani za zmínku, že?
A Írán, který napadl kolébku demokracie, Řecko, co ten dělá dnes? Podporuje a propaguje kulturu, která udělala ze ženy pouhé dobytče, kterému je možné beztrestně ořezat stydké pysky, aby si nedovolilo mít ze sexu požitek. Jsi opravdu žena, anebo je tvůj nick jen maska nějakého muslima?
Mimochodem, Tvoji přispěvatelé též nejsou práve světla vzdělání. Například tart/ar/us, který netuší, že první Velká válka byla kvůli přerozdělení světa a ne kvůli závodům v ekonomice. Mimochodem, v té době bylo Německo hospodářsky už dávno před VB, tak jak je tomu i dnes. Jelikož jsem kritizoval i Tvé přispěvatele, kterým jsem vlastně i já sám, spěchám všechny ujistit, že to je můj první a poslední příspěvek. Mladí lidé, hovoří k vám starý muž: “Věnujte se něčemu smysluplnějšímu, například kvalitnímu alkoholu a sexu, dokud na to máte…”

TSq
Návštěvník

Ladislav S.
“první Velká válka byla kvůli přerozdělení světa a ne kvůli závodům v ekonomice. ”
Trošku blud, přerozděluje se výhradně pro ekonomiku, skočte si na VŠE pro zápočet.

” to nemluvě o Čečně ”
o té víte hodně málo, když píšete toto.

“hovoří k vám starý muž: „Věnujte se něčemu smysluplnějšímu, například kvalitnímu alkoholu a sexu, dokud na to máte…“ ”
Se stářím přichází moudrost, občas přichází stáří samo….pak zůstává jenom zášť a jed z vlastních proher

Jiri Kolek
Návštěvník
Jiri Kolek

Vzdyt vy si clovece pletete Rusko a Sovetsky Svaz. Ostatne jako vsechna propagandou zblbla pritroubla .. co jste pil, ze vam to mota mozek? A Cecna nebyla nikdy Ruskem napadena, ale byla to pomoc proti prefabrikovane agresi (ostatne jako v mnoha jinych pripadech). A cecenci jsou za to dodnes vdecni… Vy se zase dal venujte intenzivni automanipulaci..to vas uklidni 🙂

xerox
Návštěvník
xerox

chtělo by to , aby se alternativní servry spojily , problém s financováním jich má vícero , nerozumím tomu , proč se nedomluvíte …
pro všechny by to znamenalo značné snížení nákladů , zkvalitnění publikovaných názorů , zvýšení množství čtenářů a sloučení diskutérů … takže by se časem na to mohla nabalit i nějaká ta smysluplná reklama …
rozkouskování servrů po netu vede k jejich stagnaci , přetiskování si navzájem svých článků a povede to časem k jejich finančnímu zatmění …

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Děkuji Pozorovatelce za zajímavý článek. Na rovinu říkám, že astrologii, numerologii a podobným věcem nerozumím. Vím jen to, že jsem zemské znamení s ascendentem ve Vodnáři. Pozorovatelka bude vědět určitě lépe než já, co to znamená. Z mého původního dosti racionálního životního postoje jsem se postupně dostala do situace, že jsou věci mezi nebem a zemí a že je neumím vysvětlit. Proto už nic dopředu neodsuzuji, i když mi to třeba přijde jako neuvěřitelný výmysl.
Snad mi astrologicky vzdělaní prominou menší OT. Jak tu někdo u jiného článku zmiňoval ten Voice of Vrillon (video jsem pak přikládala) – tam zaznělo, že lidstvo se vstupem do věku Vodnáře bude mít jedinečnou šanci se posunout a dopředu a velmi rozvinout a že je k tomu třeba zbavit se zbraní a naučit se žít v míru. Že pokud tuto šanci promarníme, tak už možná další nikdy nepřijde. Tak jsem hledala, kdy že měl začít ten věk Vodnáře (Voice of Vrillon měl zaznít v roce 1977) a ono je to prý mezi léty 2012 a 2017 (znalejší to určitě rádi upřesní). Našla jsem k tomu i tohle povídání: http://www.tetakaterina.cz/70-vek-vodnare/405-cekaji-nas-zmeny.html
Pokud k tomu domyslím i cyklus Pluta a Uranu, o kterých Pozorovatelka psala už dřív, a poslední 3 minuty věku (nebo čeho; které mají trvat skoro 200 let a už běží), tak to všechno ukazuje na velkou transformaci, kterou lidstvo a tato planeta prochází. Jak to dopadne, by mě tedy vážně zajímalo. Je to svým způsobem velmi napínavé a strhující. Zajímalo by mě, jestli se toho ještě dočkám. Jen tedy bude děsná sranda, pokud k žádné přeměně nedojde a lidstvo zůstane i nadále tak blbé.
Jinak tento článek a můj příspěvek musí na ryze racionální lidi působit, že jsme se už definitivně zbláznili. 😀

Jiri Kolek
Návštěvník
Jiri Kolek

To jste trefila na hlavicku! Jde o to, zresuscitovat skuponou chazarske sio-nacisticke mafie dlouho vykradany svetovy financni system a zrusit chudobu. Jakmile se zivot trochu uklidni, prijde i zajem lidi o politiku. Ovsem to musi jit ruku v ruce se vzdelavanim. Nicmene jakmile dojde ke zmene financniho systemu, uz to bude velky skok, ktery uvidime v nasich zivotech a penezenkach konkretne. Dalsim tahem bude volna a vodikova energie a solarni energie. Dve zakladni struktury, jejich vykradani a zakazovani nebo mystifikace vlastne zpusobovaly tu desnou chudobu a nasledne zneuzivani “lidskeho potencialu”…ja myslim, ze dobro dosli 🙂

Miloslav
Návštěvník
Miloslav

Dohodou lze zabránit vzniku válečného konfliktu. Vyjednáváním znepřátelených stran lze umlčet zbraně. Informační revoluce už nese ovoce. Politickou evoluci je možné pouze zpomalit ne zastavit. Američané v připravenosti na kosmopolitizaci zaostávají za evropskými kolegy. Jedna možná cesta k novému politickému uspořádání světa je uvedena v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

wigo
Návštěvník
wigo

Jeden génius kdysi napsal-NA KONCI KAŽDÉHO PROBLÉMU NAJDEŠ ZAKUKLENÉHO žida!
Dnes a denně se to potvrzuje.

Alternativní názor
Návštěvník
Alternativní názor

Nebude to tím, že jsi antisemita?

SitňaN
Návštěvník
SitňaN

Možno je – možno nie, ale tak otázka nestojí. Otázkou je či má pravdu a dovolím si tvrdiť že ju má. A to proti semitom (skutočným) naozaj nič nemám.

Ale ja Vám rozumiem, ono je jednoduché niekoho onálepkovať že “antisemita”. A s “antisemitom” sa predsa nikto nebaví, nie je to slušné a správne. A že má pravdu? Na tom predsa nezáleží – treba kričať z plného hrdla ANTISEMITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A mám další úlovek
Návštěvník
A mám další úlovek

A hele další antisemita. Potrefená husa zakejhala 😛

SitňaN
Návštěvník
SitňaN

Iste, na raňajky mám židovča s volským okom, naobed je to potom varený žid a na večeru žid na plyne 😈

Tedy - a tobě to chutná?
Návštěvník
Tedy - a tobě to chutná?

Máš zajímavé menu. No, když Ti to chutná, co by ne,