Kdo nebude očkovaný, nedostane podporu v nezaměstnanosti! Kdo si nepřijde pro booster...

Kdo nebude očkovaný, nedostane podporu v nezaměstnanosti! Kdo si nepřijde pro booster dávku každých 6 měsíců, bude považovaný za neočkovaného a vy v Evropě a v USA se tomu musíte přizpůsobit! Izraelské ministerstvo zdravotnictví předložilo nový zákon do Knessetu, kterým se ustanovuje v Izraeli trvalé očkování a ztráta nároku na podporu v nezaměstnanosti pro neočkované osoby! A generální ředitel Moderny prohlásil, že pandemie skončí příští rok jen v případě, pokud se lidé budou trvale a již napořád očkovat! Zaměstnanec FDA v uniklém záznamu navrhuje, aby odmítači vakcín a zejména černoši byli stříleni vakcinačními šipkami z pušek!

Kdo nebude očkovaný, nedostane podporu v nezaměstnanosti! Kdo si nepřijde pro booster dávku každých 6 měsíců, bude považovaný za neočkovaného a vy v Evropě a v USA se tomu musíte přizpůsobit! Izraelské ministerstvo zdravotnictví předložilo nový zákon do Knessetu, kterým se ustanovuje v Izraeli trvalé očkování a ztráta nároku na podporu v nezaměstnanosti pro neočkované osoby! A generální ředitel Moderny prohlásil, že pandemie skončí příští rok jen v případě, pokud se lidé budou trvale a již napořád očkovat! Zaměstnanec FDA v uniklém záznamu navrhuje, aby odmítači vakcín a zejména černoši byli stříleni vakcinačními šipkami z pušek!

Kdo čte Aeronet, ten už je na to dávno připraven, ví o tom a není to pro něj tudíž žádná novinka. Jenže vžijte se do rolu konzumentů mainstreamu, do pocitů lidí, kteří v konceptuálním bezvědomí věřili pohádce o tom, že vakcína osvobozuje. Všechny informace, které se nyní valí na lidi z mainstreamových médií, jsou doslova jako okopírované z našich článků na Aeronetu publikovaných před zhruba rokem a půl.

Všechno to, před čím jsme varovali, se stává anebo už stalo realitou a lidé jen nevěřícně zírají, jak je tohle všechno možné. Situace je totiž natolik drastická, že veřejnost už ani nemá sílu na odpor. Izraelské ministerstvo zdravotnictví oznámilo, že poslalo do Knessetu návrh zákona [1], který by odebral lidem v nezaměstnanosti nárok na podporu, pokud nebudou očkováni, případně pokud jejich Zelený pas bude propadlý kvůli tomu, že nepřišli po 6 měsících od poslední dávky na booster injekci.

Očkování v Izraeli zajišťuje armáda IDF a její zdravotnické jednotky

S tím souvisí další opatření izraelského ministerstva zdravotnictví, které požádalo [2] USA a Evropskou unii o to, aby přestaly označovat a považovat své občany za očkované, jestliže nepřijdou po 6 měsících na booster injekci. Izrael totiž od 3. října začne považovat všechny osoby na území Izraele za neočkované, pokud nepřijdou každých 6 měsíců na booster injekci, což tedy znamená trvalé a definitivní očkování každého půl roku. Ministerstvo doslova žádá EU a USA, aby na své občany aplikovaly toto izraelské schéma, na všechny osoby, které budou chtít z USA a EU přicestovat do Izraele. De facto to znamená, že Izrael tím vysílá podnět a signál, aby se EU a USA přizpůsobily a rovněž zavedly tato opatření u sebe doma.

Šéf Moderny řekl narovinu, že lidé se budou muset očkovat již trvale a napořád, jinak pandemie bude trvat napořád

A nemusím vám snad vysvětlovat, že co doporučí Izrael, to je svaté, a to zejména v zemích, kde se to doslova hemží obdivem a láskou k Izraeli, jako např. v USA, ale rovněž i v ČR. Přeočkování dvakrát do roka znamená jedinou věc, že očkovací centra se nikdy nezavřou, pojedou non-stop a již natrvalo, protože právě těch 6 měsíců bude trvat přeočkování populace. A jakmile se dokončí jedno očkování, hned začne další kolo, které bude trvat dalších 6 měsíců. Mimochodem, generální ředitel Moderny Stephane Bancel prohlásil [3], že pandemie by mohla skončit příští rok, ale pouze v případě, že lidé se budou pravidelně a natrvalo očkovat, jinak se pandemie vrátí.

Stephane Bancel, ředitel Moderna Pharmaceutics

Celou dobu budou lidé do sebe dostávat roztoky, v nichž plavou podivné cizí objekty, kontaminanty, které vypadají jako sondy, sentinely s anténami, ale rovněž i jako chobotničky, které jako paraziti cestují v lidském těle a končí v blízkosti srdce, plic, ale zejména v mozku. Představte si invazi nepřátelské civilizaci z vesmíru, která by se rozhodla zpacifikovat lidský odpor a došlo by k projektu napuštění roztoků do těl veškerého obyvatelstva na Zemi, které obsahují nanorobotické a parazitické organismy, a to je jedno, jestli organického nebo anroganického původu.

Jejich úkolem by bylo usídlit se v lidském mozku a ovládat vědomí celé populace, usměrňovat populaci, zbavovat ji vlastní vůle, pudu sebezáchovy, činit populaci apatickou a netečnou ve vztahu ke ztrátám a odebírání svobod pohybu, svobodné volby stravy a jídla, svobody cestování, prostě najednou by populace ztratila veškerý odpor proti bezbřehé tyranii. A teď si představte, že by to nebyla invaze z vesmíru, ale tento plán by měli globalisté s cílem ovládnutí a zotročení všech lidí.

Očkovaní lidé smrdí a páchnou neočkovaným osobám. Teorie o parazitických roztocích nabírá na konkrétních obrysech po tiskovce rakouských patologů

Znovu se zamyslete, proč tisková konference [4] v německém Reutlingenu vzbudila takový odpor a vztek německé vlády. Soudní patologové ukázali světu, že v očkovacích vakcínách plavou kontaminanty, které se pohybují, které rostou a pouze s velkou silou sebezapření a kvůli obavám z propuknutí paniky mezi obyvatelstvem nezaznělo slovo, které by tyto kontaminanty nejlépe označily. To slovo je “paraziti“. Ve vakcínách se nachází v nanometrickém a mikroskopickém spektru objekty, které mají animaci, pohybují se samy a zjevně autonomně nějakou formou samořízení, nebo samonavádění, některé polymerové objekty manifestují neuvěřitelně rychlý parazitický růst a očkovaní lidé se mění. Mění se na děsivé objekty, které příbuzní pomalu ani nepoznávají.

Chobotnička zachycená na snímku v lidské krvi soudními patology z Rakouska

První změnou je zápach. Očkovaným lidem páchne pot jinak, než jak byli lidé v jejich okolí zvyklí. Je to ostrý zápach popisovaný jako čpavek nebo síra, což je dokladem toho, že po očkování lidské tělo začalo syntetizovat organické estery a za pomocí hydroxylů dochází v těle očkovaných osob k růstu vláknových parazitů (morgellonů) na polymer-ester plastové bázi.

Vedlejším produktem syntézy je potom čpavek, který tělo vylučuje a není proto divu, že očkovaní lidé neočkovaným strašně smrdí a páchnou v případě, že se začnou potit. Očkovaní lidé nejsou schopni na sobě tento zápach poznat, protože jde o klasickou organickou netečnost, čichové receptory sice čpavek zachycují, ale mozek pachy ignoruje a nevyhodnocuje je. Je to podobné jako s jakýmkoliv lidským pachem, který mozek nereflektuje, pokud se jedná o vlastní pach.

Kdyby někdo chtěl ovládnout lidskou civilizaci s cílem invaze, napustil by do těl obránců planety (lidí) roztoky s parazity podobnými toxoplazmě

Další změnou je chování očkovaných osob. Charakterově se postupně proměňují. Všimněte si i naprosté oddanosti očkovaných lidí, jak brání vakcínu, i když ta jim ublížila. Normálně by člověk začal nadávat, jaký šmejd si to člověk nechal píchnout, ale v tomto případě ne. Lidé leží v nemocnici, po očkování u nich propukla nemoc a lidé očkování brání, že to není chyba vakcíny, že je to chyba jejich těla, jejich organismu. Tohle by se dalo označit za projev idiocie a debility, jenže pozor s unáhlenými závěry. Ti lidé mohou prostě být pod kontrolou parazita, který řídí jejich mozek a myšlení.

Sonda s anténou v krvi očkované osoby, snímek z tiskové konference patologů v Reutlingenu

A nemyslíme tím parazitem toxoplazmu, tedy známého parazita, který ovládá lidský mozek, zpomaluje reflexy, mění rysy obličeje člověka, a to s cílem, aby byl člověk sežrán tygrem, resp. jakoukoliv kočkovitou šelmou, protože jenom ve střevech kočkovité šelmy se může toxoplazma rozmnožovat. Jenže toxoplazma je primitivní parazit, zatímco tyhle chobotničky zachycené na snímcích rakouských patologů mohou být mnohem schopnější.

Sami se zamyslete a nemusíte být odborníci, stačí vám selský rozum. Soudní patologové objeví v krvi očkovaných osob kontaminanty, které se hýbou, které cestují. Vypadají jako sondy s anténami, jako moduly, jiné vypadají jako olihně nebo chobotničky. Co vás napadne? Jaké slovo? Ano, paraziti. A co je terčem těchto parazitů? Podle soudních patologů z Rakouska jsou to zejména plíce, srdeční sval a mozek.

Podivné kontaminanty ve vakcínách se zaměřují hlavně na plíce, srdce a mozek

Co mají tyto tři orgány společného? No, všechny tři orgány představují hlavní orgány podpory života lidského hostitele. Plíce filtrují kyslík, který potřebuje krev, aby srdce mohlo pumpovat okysličenou krev do mozku. A tito parazité jsou nacházeni právě v těchto 3 orgánech.  Jenom náhoda? Invaze nepřítele by touto cestou probíhala tak, že musí být naočkováni, rozuměj parazity inkubováni, všichni lidé, bez ohledu na věk, včetně dětí. Nikdo se nesmí očkování vyhnout, představoval by hrozbu pro invazní sbory.

Proto neočkovaní musí být internováni v kempech, případně izolováni doma se zákazem vycházení. A teď si představte, že ten nepřítel není z kosmu, ale jsou to globalisté a správci této planety, kteří potřebují zotročit celou populaci, aby se nemohla už nikdy vzbouřit a postavit na odpor, bez ohledu na to, kdy se na tuto planetu vrátí z dalekých cest vesmírem původní majitelé tohoto planetárního nosiče.

Očkování v Izraeli

Proto neočkovaní nesmí cestovat, pohybovat se, shromažďovat se, stýkat se. Najednou se všude objevují stroje Syndikátu, stroje TR-3B vidíte na obloze už i v ČR. Začala právě skrytá invaze, kterou nevidíme? A mezitím vlády národů zavádějí režim Total Control a Izrael jde v čele a neočkovaní nebudou mít nárok na podporu v nezaměstnanosti, to znamená, že umřou hlady. A Izrael oznamuje, že lidé se budou muset natrvalo nechat napouštět těmito parazitickými roztoky. Napořád, trvale. Chápete? Podívejte se znovu na ty obrázky od patologů z Reutlingenu. Sondy s anténami, chobotničky, doslova parazitické struktury, které ale nemají dlouhou životnost. Ne déle než 6 měsíců? Kdo by si dobrovolně nechal vstříknout do žil takový bordel s pohybujícími se objekty, doslova tedy s něčím, co vypadá jako paraziti?

Pracovník americké FDA navrhuje střílet neočkované odpírače vakcinačními šipkami z pušek, podobně by se mohly použít i drony

A teď si představte, že zaměstnanec americké FDA si na skrytou kameru nebral žádné servítky a vyzval k násilnému očkování černochů. Americká organizace Project Veritas natočila [5] skrytou kamerou rozhovor s ekonomickým poradcem FDA Taylorem Lee, který v rozhovoru řekl, že nejlepší by bylo, aby dům od domu chodily vakcinační hlídky, které by kontrolovaly status obyvatel a pokud by narazily na neočkovanou osobu, střelily by jí očkovací šipkou z pistole nebo pušky jako zvěř.

Zaměstnanec FDA tak otevřeně popisoval, že by hlídky střílely z foukacích či plynových pušek vakcíny stejně, jako veterináři střílejí šipky se sedativy na uspání divokých zvířat. Svoji myšlenku ale ještě rozvinul, když reportérovi Project Veritas řekl, že by lidé mohli být očkováni z dronů, které by v komunitách vyhledávaly neočkované osoby a ze vzduchu by drony do těchto lidí střílely očkovací šipky.

Taylor Lee, zaměstnanec FDA

Své povídání navíc doplnil tím, že by bylo nezbytné zavést seznam, resp. databázi neočkovaných osob. A jak sám přiznal, bylo by to trochu jako v nacistickém Německu. Takto uvažuje zaměstnanec americké Agentury pro kontrolu potravin a léků (FDA). Jsme ve válce, dámy a pánové. Chtějí do nás střílet, zatím jenom vakcinační šipky, a to i za pomoci dronů. Chtějí zavádět seznamy, jako byly seznam Židů v Německu.

Všichni lidé musí mít roztok, včetně malých dětí. A následně všichni musí mít pasy, elektronické povolenky a jako v koncentráku musí být sledováni. A všimněte si, pouze neočkovaní lidé mají ještě sílu stavět se na odpor proti odebírání práv a svobod. Avšak jednou ovcovaný, navždy zpracovaný! A když jsme o tom psali před rokem a půl, byly to prý hoaxy a konspirace. Dnes je to děsivá realita, která i těm největším optimistům bere zbytky iluzí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 53% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 6 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Díky moc a ohledně té konferecne, ofic. odkaz a veškeré info je zde: https://www.pathologie-konferenz.de/

Noname
Návštěvník
Noname

Pane VK, prosím, vzkažte panu Adamovi Bartošovi (ND), ať do svého programu (který není špatný) přidá ten NEJDŮLEŽITĚJŠÍ – jediný bod, a sice NAPROSTÉ ODDLUŽENÍ REPUBLIKY, ZRUŠENÍ VŠECH DANÍ A GARANCE ZBOHATNUTÍ KAŽDIČKÉHO ČECHA O 1 000 000Kč – a to zabezpečením výhradního práva státu na prodej a rovněž zabezpečení prodeje nerostů na Cínovci za nejvyšší možnou cenu.
Tento bod by mu dokázal dát naprostou většinu hlasů voličů….

Nerosty na Cínovci by skutečně svojí hodnotou zvýšily životní úroveň, oddlužily stát, a zabezpečily by každého Čecha…

Jenom blázen by nechtěl v současné době přestat platit daně, oddlužit stát (sebe) bez jakéhokoli zvyšování daní, a jenom blázen by nechtěl milion za jediný hlas …=

Cituji:

Pokud se tedy vrátíme k tomuto oficiálnímu dokumentu Ministerstva životního prostředí ČR viz zde, tak na straně 338 zjistíme, že bilanční zásoba lithia v tom kopci Cínovci je celkem:
1 138 331 000 kg v hodnotě 92 887 809 600 USD, tj. kurzem 21,45 Kč/USD, 1 992 443 516 000 Kč, slovy ==== jeden tisíc devět set devadesát dva miliard korun ====== (1 992 miliard korun).

Cesia (pokud je kovnatost rudy ve všech ložiscích stejná) tam pak celkem je:
12 807 505 kg v hodnotě 791 503 809 000 USD, tj. kurzem 21,45 Kč/USD, 16 977 756 700 000 Kč, slovy ==== šestnáct tisíc devět set devadesát sedm miliard korun ====== (16 997 miliard korun).

Rubidia (pokud je kovnatost rudy ve všech ložiscích stejná) tam pak celkem je: 339 414 386 kg v hodnotě 6 190 922 982 000 USD, kurzem 21,45 Kč/USD, 132 795 298 000 000 Kč, slovy ==== sto třicet dva tisíc sedm set devadesát pět miliard korun === (132 795 miliard korun).

Celkem tyto tři kovy mají tedy hodnotu podle údajů Ministerstva životního prostředí České republiky 151 784 miliard korun neboli 151, 8 triliónů korun. Český stát dostane za vytěžené lithium 12,2 miliardy korun. To tedy není moc, že ano, pane ministře!

https://blisty.cz/art/105118-megatunel-nenechme-si-rozkrast-cinovec-ii.html?fbclid=IwAR19txJA_iD1eTBGq59oUf7K1eTFaRr1jSRFBwZWEW1FuE6YbU-K_nNYAn4

slopka
Návštěvník
slopka

Všichni by se na to měli vysraa. Kdo vydrží déle????? V jednotě je síla.
Teprve až se všichni, ale opravdu všichni na to z vysoka, tak bude konec.

tretieoko
Návštěvník
tretieoko

Nasi dedovia umierali za nasu slobodu a ich vnuci buduju svojim detom totalitu!!!!!!!!!!!

slovan
Návštěvník
slovan

Koupím kvér. Zn. ráže 9mm a 1000 ks. střeliva. Platím hotově. Konec hlášení.

Buchanka
Návštěvník
Buchanka

Kvéry má i polície, BIS, a Armáda. Jsi sám.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Jima mne hrůza když vidím ty duchovní degeneraty s kverem u pasu. Velmi nezodpovědné.

rytier
Návštěvník
rytier

Ja si dovolim poukazat na tu foto – omotany had.
Kde sme to videli nedavno?
V Budapesti u Frantu….

Takze Franta bol na Slovensku rozdat prikazy.

Aziza
Návštěvník
Aziza

Záleží na každém, co si z dnešního pohnutého dění připustí k tělu. Každý jedinec má nárok na svůj takzvaný “osobní vývojový hologram”, který mu pomáhají nastavit jeho duchovní průvodci v souladu s karmickým plánem duše jejich svěřence. Správně nastavený vývojový hologram obsahuje filtry, které propustí k jedinci jen to, co skutečně potřebuje ke svému vývoji. Mám celou řadu známých, kteří se pod vlivem určitých okolností nechali naočkovat. U vícero z nich jsem byla svědkem toho, jak po ukončení vakcinace byla jejich těla zaplavena jasným duchovním světlem a to z nich vytáhlo vše, čím by jim mohly vakcíny ublížit. Taková “Komplexní Asanační očista” v praxi. Celý tento Očistný proces zajistili a jeho průběh pečlivě střežili duchovní ochránci mých známých. Zajímavý je způsob, jakým to probíhalo. Duchovní ochránci očkovaných osob k nim nepozvali ani Ježíše Krista ani Panenku Marii ani archanděly a ani další svaté patrony. Provedení očistného procesu svěřili bytostem, které se v minulosti zapletly do temných operací s Luciferány. Šlo o bytosti, které se nechaly svést do temnoty, kde napáchaly spoustu špatných skutků. Mimo jiné opakovaně sáhly na život různým osobám včetně svých blízkých. Nyní svých skutků litují a hledají příležitosti, jak si napravit svou negativní karmu. V předchozích desetiletích prodělaly tyto bytosti různá školení pod dohledem Vyšších světelných bytostí. Nyní jim byla vyslovena důvěra, že mohou své špatné skutky odčinit tím, že se opět postaví na stranu pravého života. Když pomáhají naočkovaným osobám detoxikovat jejich těla, navracejí jim sílu do života a sami se tím duchovně očišťují. Moji známí jsou naprosto v pohodě a mají energetické napojení na Nejvyšší kosmický zdroj. Na tomto případě je zřejmé, že ne všechno, co na první pohled vypadá jako katastrofa, lze nazývat katastrofou. Zkrátka a dobře: Cesty Páně jsou nevyzpytatelné:-)

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Ale pokud jim byla zajištěna duchovními průvodci očista po vakcinaci, tak se tato skutečnost neměla v jejich životě odehrát a tak to bylo napraveno. Vše je invidualni. A nebo také dohoda před inkarnaci že tak bude učiněno a pak napraveno jako prostor pro zlepšení karmy. U někoho chyba a vytvoření karmy a v příštím životě si to zopakuje, aby se naočkovat nenechal. Atd.Atd.Atd. Vše je invidualni.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Tak to já už mám kliku, protože tento život žiji už podruhé, když nepočítám ty předchozí, a to se stane pokaždé, kdy reinkarnace na této prokleté planetě pro kohokoliv končí.

Jak zemřu, ani se neohlédnu a mizim plnou parou nahoru, zpět do vesmíru.

Zastavím se až tak daleko, až budu z dosahu těch zmetků, kteří mne zde uvěznili po celá staletí.

Stal jsem se zde nedobrovolným trosečníkem, a pokud mne najdou do té doby naši, tak jak jsem psal už kdysi na AC24, slibuji, že vás osvobodím všechny z tohoto koncentráku uvězněných duší.

Usednu na místo velitele kosmické lodi, aniž by proti tomu nějak protestoval, protože tuto vlastnost neznáme, a antiplazmou rozstřelím celou planetu.
Zanikne veškerý život, ale budete všichni svobodní, a všichni se budete moci vrátit domů, odkud pocházíte.
Až na ty šmejdy, co nás tady vězní, protože ti žijí z neštěstí živých bytostí, a ti bez žrádla zemřou.

nepisteminic
Návštěvník
nepisteminic

Aziza, jsi jasnozřivá? 😉
Slyšel jsem toho mnoho od různých lidí, co viděli Světlo boží, jak říkali….ano, viděli světlo, ale právě bylo luciferovo. Ve jménu dobra, to dobro páchali.
Tím nesnižuju tvůj výklad- prožitek.
Bylo by to zaímavé, jak to píšeš, ale jsem nevěřící Tomáš 🙂

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Š/švábi mají Plán: Greyt Reset do 2025 …

Malý počty: 2021- 2025 = 8 x VAX (každýho půl roku podle instrukcí z IsRealu) == z toho plyne, že v 2025 – po osmi JABech ,chtějí mít SouDruzi HOTOVO.
Mapka je jasná:

https://pbs.twimg.com/media/EwH3ESLXcAcRBt_?format=jpg&name=large

Metatron
Návštěvník
Metatron

A už to začlo..už programují nic netušící masy… Budoucnost masa je velmi nejistá. Podle některých zdrojů bude v roce 2040 většina masa, kterou lidé zkonzumují, pocházet z vlastní produkce nebo bude nahrazena rostlinnými produkty. Ty budou jako maso jen vypadat a chutnat. https://pestujme.cz/konzumace-masa-projde-brzy-velkou-promenou-budoucnost-je-otevrena-udrzitelnemu-pestovani/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=596531&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=ApxUtWI5Sdv-202109241455&dop_id=13500080

nepisteminic
Návštěvník
nepisteminic

Proč? Protože je nadprodukce masa, mléka, aby pulty v marketech byly stále plné. I když se neprodají. Tzv. velkochovy je hnus, o tom žádná. Ale jde ćhovat zvířata na maso v malém, v jim přirozených podmínkách. Bez krávy nebude mléko ani hnůj na pole, kde se budou pěstovat- jejich snové nadprodukce rostlinné stravy. Ano, může se pěstovat na hydroponii, jak už dnes, s doplňky chemie. Pak vše chutná umělohmotně a hlavně!! Výživové hodnoty- minerály/vitamíny klesly o 75% v takové rostlinné, oproti pěstování bio, jak za našich předků.
Tj, s dobytkem a hnojem. Bez chemie- jedů.
Tímto systémem pěstování plodin neprospíváme ani přírodě, a naopak je to energeticky nevyhodné! 🙂
Myslím, že bychom měli vše dělat s mírou a s tradicí předků, slézt dolů z těcho pseudochytrých nápadů 🙂
Prostě jíst střídně ale zdravě, né umělohmotně, mít úctu ke zvířatům a přírodě. Člověk se úplně zparchantěl v tuto. 🙁
A ty žvásty globalistů o CO2 aj, je lež!! A vůbec se nedají číst 😀

jorg
Návštěvník
jorg

gretka trumberova vybudila klimaticky uvedomelou mladez k serii demonstraci pred nemeckyma volbama. svet 21. stoleti ridej rozmazleny spratci :))))

logika za ideou ciste energie v kostce:
abychom si my, zeleni nadlide, mohli uzivat jizdu autem bez emisi, musi nekdo jiny, v jine casti sveta, prilozit uhli pod kotel.
(napr jako nemci dovazejici “skoro ekologicky” vodik z maroka)

dobre to ilustruje napr. tohle video:
ucinkuje pan Pollard a jeho gar(b) age car (1923! ) 😀
https://youtu.be/PRAP_w0eYDA