Kde se vzal Covid? Je opravdu z laboratoře? Pokud ano, unikl náhodně...

Kde se vzal Covid? Je opravdu z laboratoře? Pokud ano, unikl náhodně nebo byl vypuštěn úmyslně? Ve kterých laboratořích se s takovými viry pracuje? Je doopravdy Covid-19 útočnou zbraní biologické války, která nedopatřením unikla z čínské laboratoře Wuhan BSL4 do světa? A kdo sponzoroval nebezpečné virologické experimenty ve Wuhanu? Proč peníze z amerického grantu pro Wuhanskou laboratoř v rámci projektu PREDICT skončily až koncem září 2019, těsně před vypuknutím pandemie? – Druhá část

Kde se vzal Covid? Je opravdu z laboratoře? Pokud ano, unikl náhodně nebo byl vypuštěn úmyslně? Ve kterých laboratořích se s takovými viry pracuje? Je doopravdy Covid-19 útočnou zbraní biologické války, která nedopatřením unikla z čínské laboratoře Wuhan BSL4 do světa? A kdo sponzoroval nebezpečné virologické experimenty ve Wuhanu? Proč peníze z amerického grantu pro Wuhanskou laboratoř v rámci projektu PREDICT skončily až koncem září 2019, těsně před vypuknutím pandemie? – Druhá část

Redakce AE News přináší druhou, závěrečnou část exkluzivního článku české občanské aktivistky Jany Karáskové, který se zabývá původem a vznikem viru SARS-Cov-2 a čerpá informace od profesora Francise Boylea a dalších amerických vědců, kteří jsou umlčování a jejich informace banovány. Původ koronaviru se postupně dostává na povrch, a to i přes veškerou snahu mainstreamových médií umlčet všechna fakta a informace.

Prof. Boyle mi později zaslal i text své přednášky z konference v Pune (červen 2020).  S tím, že ho mohu šířit v anglickém i českém jazyce. Vědce a jejich  laboratoře i zde nazývá razantními výrazy, varuje před nimi.  Snažila jsem se o doslovný překlad, proto je ponechávám v původní podobě. „Netopýří královnou“ je ředitelka wuhanské laboratoře Shi Zhengli. Vysoce nebezpečné aktivity, které provozují,  jsou závažným porušováním zákona, který formuloval, měly by podle něj být okamžitě ukončeny, postihovány.  Myslí si totéž, co MUDr. Soňa Peková: „…ty jeskyně, odkud viry vylétávají, je třeba najít a uzavřít“.

Letošní rozhovor s prof. Boylem
LAW PROFESSOR FRANCIS BOYLE CALLS COVID-19 A BIOWEAPON

Ačkoli prof. Boyle není vakcinolog, vyjadřuje se v závěru přednášky  i k vakcínám. Nepovažuje je za bezpečné, a pochybuje i o jejich účinnosti. Podle něj je důležité rychle najít účinné léky. Před mRNA vakcínami varují i odborníci jako je Dr. Whelan, který své obavy napsal FDA [1] [2] [3].

Boyle: Covid-19 je útočná zbraň biologické války, která unikla z čínské laboratoře Wuhan BSL4

Profesor Francis A. Boyle

Mezinárodní konference „O eradikaci  biologických a chemických zbraní“

Maharashtra Institute of Technology World Peace University (MIT-PUNE) Pune, Indie, 26. června 2020

© 2020 Francis A. Boyle. Všechna práva vyhrazena.

Namaste! Moc vám děkuji za to, že jsem tu dnes mohl hovořit k této vynikající skupině mírotvorců, této oblasti  jsem věnoval posledních pět desetiletí svého života. Navrhl jsem prováděcí zákon  Spojených států pro Úmluvu o biologických zbraních, známý jako Biological Weapons Anti-Terrorism Act (BWATA)  z roku 1989, který jednomyslně schválily obě komory Kongresu Spojených států a kterou podepsal prezident George Bush starší.  Moje BWATA vznikla kvůli tomu, že Reaganova administrativa a její neokonzervativci se intenzivně zapojili do používání technik genetického inženýrství  k výzkumu, vývoji a testování nelegálních biologických zbraní. Začal jsem s tím za pomoci svých přátel a kolegů v tehdejší  Radě pro zodpovědnou genetiku – některých špičkových vědců z Harvardu, MIT, Sloan-Kettering atd. Byla založena v roce 1983 a brzy poté jsem byl požádán, abych se k nim připojil za účelem spolupráce proti biologickým zbraním.

Objevil jsem se nedávno dvakrát živě v indické televizi, abych diskutoval a analyzoval koronavirus, bylo to na samém počátku této pandemie. Jednou to bylo s indickou CNN,  byl to velmi dobrý pořad. Podruhé to bylo s místní  indickou televizní stanicí, opět to byla velmi dobrá relace. V obou případech  jsem indickému lidu řekl, že na základě svého výzkumu jsem dospěl k závěru, že COVID-19 je útočná zbraň biologické války, která unikla z čínské BSL4  laboratoře ve Wuhanu. Musíte pochopit, že Wuhan BSL4 je první čínský „Fort  Detrick“. Dovolte mi to zopakovat:  toto je první čínský Fort Detrick! Všichni víme, co se děje ve Fort Detrick. Zde zkoumali, vyvíjeli, testovali, hromadili a někdy použili útočné biologické zbraně, vyrobené zejména prostřednictvím genetického inženýrství DNA a nyní pomocí syntetické biologie. To je přesně to, co jsem se rozhodl zastavit svým Zákonem proti terorismu z roku 1989 o biologických zbraních. To je to, co nás dnes konfrontuje.

Nejsem ten, kdo by házel špínu na Čínu. Nejsem neokonzervativec. Nejsem válečný štváč. Ale věřím, že za okolností této globální pandemie musím říci pravdu o tom, co se tady stalo, abychom to my všichni občané lidstva pochopili, a pak vymysleli, co s tím udělat. Doslova zde bojujeme ve 3. světové válce. Ne proti Číně, ale proti COVID-19. Ohrožuje celé lidstvo. Jak jsme včera viděli ze statistik, nejvyšší mírou infekce na světě jsou zasaženy Spojené státy, poté Brazílie a poté vy – Indie. Jedná se tedy o velmi vážnou bitvu, kterou se zde zabýváme.

Na základě svého vědeckého výzkumu, který zde nebudu celý procházet,  vznikl COVID-19  ve  Wuhanské BSL4 jako biologická zbraň. V zásadě to začíná se SARS, což je verze koronaviru vyrobená jako zbraň. Již dříve SARS unikl z čínských laboratoří biologického boje. Ve Wuhanské BSL4 vyrobili syntetický rekombinantní virus pro SARS. Poté jej jejich notoricky známá Bat Queen přivezla do laboratoře na univerzitě v Severní Karolíně, což je BSL3, úroveň laboratoře biologické bezpečnosti 3. stupně. Provoz všech těchto laboratoří 3. a 4. úrovně biologické bezpečnosti musí být okamžitě ukončen. Ze všech unikají viry. Přesně to se stalo na Wuhan BSL4. Neříkám, že Čína to udělala záměrně. Byl to únik. Fort Detrick měl také únik. Všechny to jsou BSL4.  Jsou existenčně nebezpečné a musí být zavřeny a totéž platí pro BSL3.

Takže Wuhan BSL4 přenesl tento syntetický rekombinantní virus SARS na BSL3 University North Carolina, což je známé středisko pro biologickou válku zde ve Spojených státech, které jsem předtím veřejně odsoudil.  BSL3 provádějí každý typ odporné špinavé práce jakou si jen dovedete představit  – jaké dělali nacisté pro biologické války, stejně tak jako BSL4, které jsou mnohem horší.

A vzali to do UNC BSL3 za účelem aplikování technologie získání nových funkcí (gain-of-function),  což znamená použití genetického inženýrství DNA a syntetické biologie, aby byl virus smrtelnější a infekčnější. Do této špinavé práce nacistické vědy smrti se zapojila nejen univerzita v Severní Karolíně, ale také americká vládní FDA (Úřad pro potraviny a léčiva), která má dlouhou historii zapojení do biologické války. Stejně tak byla do projektu zapojena  moje alma mater Harvard –  Dana-Farber Cancer Institute na Harvardské lékařské fakultě, který je považován za jedničku  v zemi, ne-li na světě, a je součástí světově proslulého komplexu nemocnic Massachusetts General Hospital v Harvardu. (Když jsem byl studentem na Harvardu, byl jsem ošetřován na Harvard MassGen).

Výzkum rakoviny a vývoj biologických zbraní se dlouhodobě částečně překrývá.  Tento Nacistický projekt smrtící vědy biologické války (Nazi biowarfare death science project)  byl schválen a placen americkými Národními instituty zdraví, které jsou součástí amerického ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb, a NIAID pod vedením Dr. Tonyho Fauciho. Fauci je až po krk v této  špinavé práci nacistické vědy smrti biologických zbraní od té doby, co se stal ředitelem NIAID během neokonzervativní Reaganovy administrativy. Od té doby ji schvaluje, financuje a dohlíží na ni.

Moje BWATA byla speciálně navržena tak, aby zastavila Fauciho a tyto další americké nacistické vědce zabývající se smrtí v biologickém boji. Aby byl kruh dokončen, projekt UNC BSL3 / Wuhan BSL4 také přiznal přijetí buněk z Fort Detrick. Známá PRC Bat Queen osobně předala  veškerou tuto nacistickou špinavou práci bio vědy smrti do Wuhan BSL4, poté ji přinesla do UNC BSL3 pro vylepšení funkce a poté přinesla tuto smrtící kombinovanou biotechnologii zpět na Wuhan BSL4.

Vaši odvážní indičtí vědci zde navíc hned na začátku této pandemie poukázali na HIV, který byl genetickou manipulací přímo vložen do COVID-19. Četl jsem tu studii. Určitě mě to přesvědčilo. Měli tam obrázky. Samozřejmě na ně byl  vyvíjen obrovský politický tlak, aby tuto studii stáhli. Ale i francouzský mikrobiolog Montagnier, který získal Nobelovu cenu za medicínu za zjištění, že HIV způsobuje AIDS, tuto studii potvrdil a řekl: Ano, HIV je geneticky vložen přímo do COVID-19. Jak jej  Wuhan BSL4 získal? Poslali vědce do Austrálie a ve spolupráci s Australian Health Board DNA geneticky upravili HIV přímo do SARS, což je jak jsem již vysvětlil koronavirus – biologická zbraň. Takže přivedli tuto smrtící biotechnologii zpět na Wuhan BSL4 a to může být potvrzeno dalším vědeckým výzkumným dokumentem, který jsem uvedl v mých rozhovorech o této záležitosti.

Opravdu, pokud pochybujete o mé analýze zde, asi před měsícem vyšla zpráva známého Výboru pěti očí (Five Eyes Committee ) zpravodajských služeb ze Spojených států, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu a Británie, která unikla  do australského Daily Telegraph, a zcela souhlasí s mou analýzou, že COVID-19 vyšel z Wuhan BSL4 s laskavým svolením University of North Carolina a této  Australian Health Board  (Australské zdravotní rady). To bylo zveřejněno v australských zpravodajských médiích a já jsem se při další dostupné příležitosti  objevil živě na Sky News v Austrálii  asi tak na 10 minut, abych o tom diskutoval s australským lidem.

Posledním kouskem skládačky, přinejmenším, jak jsem zatím dokázal určit, a jsem plně připraven přehodnotit své závěry na základě dalších důkazů, je to, že se Wuhan BSL4 pochválila na svých webových stránkách, že úspěšně aplikovali nanotechnologie na viry. Nanotechnologie na viry! K čemu je nanotechnologie dobrá, pokud jde o viry? Aerosolizuje je! To je to, co děláte s nanotechnologiemi. Aerosolizujete viry a bakterie atd., které mají být použity jako zbraně přenášené  vzduchem, aby je mohly vdechnout  lidské bytosti. Aerosolizace – dělá to i Fort Detrick. Aerosolizace je vždy zakončením vývoje biologické zbraně. Neslouží vůbec žádnému legitimnímu vědeckému nebo lékařskému účelu. Proto při práci na Wuhan BSL4 musí nosit  „měsíční obleky“ s vlastním  přenosným přívodem vzduchu. Stejně tak to dělají na BSL4 ve Fort Detrick. To je to, co dělají všichni tito Nazi biowarfare death scientists, vědci zabývající se biologickými zbraněmi na všech BSL4.

To je to, co dělají na BSL4 přímo tady v Pune. Viděl jsem ty obrázky. Ať už vám říkají jakékoli nesmysly o tom, co se tam děje, jedná se o indický Fort Detrick. Indie chce hrát s velkými chlapci – Spojenými státy a Čínou a Ruskem, a zejména soutěžit s jejich dlouholetým protivníkem Čínou. A tak založili vlastní Fort Detrick v Pune navzdory požadavkům Úmluvy o biologických zbraních.

Takže při mém hodnocení situace, toto je to, čím se zabýváme. Covid-19 je SARS na steroidech. SARS má podle vědecké literatury letalitu kolem 14–15%. S tím máme co do činění v Indii, ve Spojených státech, v Brazílii a na celém světě. Je extrémně infekční, je vysoce smrtelný, je existenčně nebezpečný. Lidstvo v zásadě bojuje ve 3. světové válce proti COVID-19. Zabije miliony, pokud nějakým způsobem společně nezjistíme, jak to zastavit.

Mezitím musíme vypnout všechny tyto BSL3 a BSL4, včetně indického Pune BSL4, protože budou znovu unikat. Všechny unikají. To se stalo tady v Číně. Věřím, že k úniku došlo – podle toho, co jsem mohl zjistit z veřejných zdrojů –  někdy kolem prvního listopadového týdne 2019. Nemělo to nic společného s trhem se zvířaty. Toto je pouze krycí příběh a propaganda čínské komunistické vlády. Poprvé zakryli únik biologické zbraně SARS a jak víte, možná 1200 lidí zemřelo. Nakonec jsme mohli potlačit  SARS. Ale toto je vylepšený SARS na steroidech, který byl  aerosolizován a obsahuje HIV. Je tedy mnohem více a existenčně nebezpečnější než samotný původní SARS. A proto jsem dvakrát  živě mluvil pro indickou televizi, abych indickým lidem vysvětlil, proti čemu stojíte tady v Indii. A teď to na této vědecké konferenci dělám potřetí ve větším rozsahu.

Se vší úctou k vašemu předchozímu řečníkovi si myslím, že hlavním problémem zde nejsou takzvané teroristické organizace. Hlavním problémem zde vždy byly teroristické vlády, jako jsou Spojené státy, Velká Británie, Rusko, Čína, Francie, Izrael atd. A nyní lituji, že s vaší Pune BSL4   jmenuji  Indii. Všimněte si, že ve vašem Pune BSL4 pobíhají v měsíčních oblecích s přenosnými zásobami vzduchu, aby mohli aerosolizovat jakékoli biologické zbraně biologického boje proti lidem. To sahá až k neokonzervativní Reaganově administrativě a jejich Tonymu Faucimu, který se zapojil do aplikace genetického DNA  inženýrství na biologické zbraně, které jsem se snažil zastavit svou legislativou BWATA. Od té doby došlo k závodům ve zbrojení, které probíhají v hlavních průmyslových zemích světa: v USA, Velké Británii, Číně, Rusku, Francii, Izraeli a nyní s politováním oznamuji, že se do jejich řad přidala Indie. To se tady děje. Tomu čelíme jako lidské bytosti.

Je to dlouhodobý problém. Všechny tyto BSL3 a BSL4 musí být okamžitě vypnuty, včetně těch zde v Pune. Bude to unikat.  O tom není pochyb. Virus západonilské horečky unikl ve Spojených státech z laboratoře ministerstva zemědělství pro biologické zbraně (Department of Agriculture Biowarfare Lab) na ostrově Plum Island. Nakazil lidi po celé zemi. Lymská borelióza unikla také ze stejné laboratoře USDA pro biologickézbraně na Plum Island a infikovala lidi po celé zemi. Existuje dlouhá historie USDA provádějícího špinavé nacistické biologické pokusy na rostlinách a zvířatech.

Takže COVID-19 unikl z  Wuhan BSL4 pravděpodobně  první listopadový týden. První případ byl veřejně hlášen 16. listopadu. V tomto bodě, alespoň ne-li dříve, si čínská vláda uvědomila únik a pokračovali v lhaní a zakrývali to stejně jako v případě SARS, stejně jako to udělaly  Spojené státy u Fort Detrick a Plum Island a některých dalších laboratořích s vývojem biologických zbraní. Všichni to zakrývají, protože vědí, že to, co dělají, je v rozporu s Úmluvou o biologických zbraních a je to morbidně, fatálně a existenčně nebezpečné pro lidi a stejně tak pro zvířata a rostliny. Takže tady nezmiňuji pouze Čínu.

Ve skutečnosti ve Wuhan BSL4 byla delegace amerického ministerstva zahraničí, PRC (Čína) žádala o americkou pomoc a radu, jak ji postavit – světoznámí odborníci na biologické zbraně a válčení jsou Made in USA a UK (Velké Británie). Ministerstvo zahraničí se vrátilo a jejich zprávu si můžete přečíst ve Washington Post s tím, že na Wuhan BSL4 došlo k vážným bezpečnostním a technologickým problémům. Takže to prosakovalo, Čína to zakryla a jsme tady dnes. Pokud by PRC (Čína)  jednala okamžitě a účinně, aby efektivně uzavřela město Wuhan a jeho okolí v okamžiku, kdy si toho všimli někde kolem nebo mezi  1. – 16. listopadem 2019, místo aby to zakryli, možná bychom se mohli vyhnout celé této pohromě a celosvětové pandemii.

Dovolte mi jen zopakovat, že tento výzkum byl schválen a financován americkými národními instituty zdraví a Americkým národním institutem pro alergie a infekční nemoci pod vedením Tonyho Fauciho (National Institutes of Health and the U.S. National Institute of Allergy and Infectious Diseases). Všichni o tom věděli. Všichni to financovali. Tato Wuhan BSL4 byla také výzkumnou laboratoří WHO. Představte si to,  WHO je sponzorem první čínské Fort Detrick!

Byla zapojena moje alma mater Harvard, věděli o tom všechno a byli také sponzorující institucí Wuhan BSL4. Představte si to – Harvard je sponzorující institucí pro čínskou First Fort Detrick a jejich Dana-Farber Cancer Institute na Harvardské lékařské fakultě / MassGen se podílela na výrobě COVID-19. Vedoucí profesor katedry chemie Harvardu tam byl.  Specializuje se na nanotechnologie aplikované na chemii a biologii. Pracoval pro Fort Detrick. Ve Wuhanu měl vlastní laboratoř nanotechnologií. Harvard přesně věděl, co dělá! Tady máme co do činění s kabalou a kultem nacistických vědců zabývajících se smrtí v biologickém boji, kteří provádějí tento typ existenčně nebezpečné špinavé práce ve všech vyspělých průmyslových zemích světa.

Dovolte mi tedy uzavřít, kde dnes stojíme. Jak indičtí vědci správně určili, a to bylo potvrzeno  i francouzským nositelem Nobelovy ceny za medicínu, pomocí genetického inženýrství je HIV vložen do COVID-19 , což je i podle mne ten případ, pak nebudete schopni vyvinout bezpečnou a účinnou vakcínu na Covid-19. Proti HIV / AIDS dnes neexistuje žádná vakcína, přestože se ji pokouší  vyvinout poslední tři desetiletí. Osobně si nemyslím, že na COVID-19 někdy bude existovat bezpečná a účinná vakcína. A i když Big Pharma prohlásí, že vyvinula vakcínu pro COVID-19, bude pravděpodobně spíš nebezpečnější než jen  zbytečná.

Myslím, že nejlepší, co nám zůstane, jsou terapeutika a léky. Terapeutika a léky významně snížily úmrtnost na HIV / AIDS a významně snížily úmrtnost na rakovinu. Pokusili jsme se najít vakcínu proti rakovině pro poslední generaci, a to se nezdařilo. Terapeutika a léky však fungovaly. S úctou doporučuji tady v Indii, abyste vzali své špičkové vědce a nechali je pracovat na terapeutice a lécích.  Věřím, že jakákoli vakcína pro COVID-19 bude spíš nebezpečnější než jen pouze zbytečná. Terapeutika a léky jsou místo, kam byste měli dát své peníze, čas a vědecké nadání, zdroje a odborné znalosti. Děkuji.

Francis A. Boyle

Law Building

504 E. Pennsylvania Ave.

Champaign IL 61820 USA

(Toto můžete volně šířit a zveřejňovat, jak chcete – v angličtině a v češtině. )

_____________________

Několik vysvětlujících poznámek, které se vztahují k tématu přednášky.

Co je “gain of function?”

V článku ze srpna  2013 „Virologové plánují  experimenty získání nových  funkcí  (gain-of-functionu) chřipkového viru H7N9“ se píše o skupině virologů vedené Yoshihirem Kawaokou a Ronem Fouchierem, která zaslala do „Nature and Science“ dopis popisující experimenty, které navrhují provést.

„Virus ptačí chřipky H7N9 způsobil v Číně více než 130 lidských infekcí s 43 úmrtími. Zdroj viru není znám, ale předpokládá se, že drůbeží  trh. Nebyl detekován žádný přenos z člověka na člověka a zdá se, že ohnisko je pod kontrolou. Podle autorů dopisu by se virus mohl znovu objevit tuto zimu, a proto je třeba provést další hodnocení rizika lidské infekce. Výzkum, který virologové navrhují, zahrnuje experimenty se ziskem funkce, které poskytují viru H7N9 nové vlastnosti. Příkladem experimentu se ziskem z funkce je izolace virů ptačí chřipky H5N1, které se mohou přenášet aerosolem mezi fretkami. Navrhované experimenty se ziskem funkce spadají do pěti obecných kategorií:

  • Zjistit, zda viry se změněnou virulencí, rozsahem hostitele nebo přenositelností mají změny v antigenicitě nebo schopnosti viru reagovat s protilátkami. Výsledky těchto studií naznačují, zda by například získání přenosnosti z člověka na člověka mělo dopad na ochranu poskytovanou vakcínou na současný kmen viru H7N9.
  • Zjistit, zda může být virus H7N9 přizpůsoben savcům a zda může produkovat rekombinanty s jinými viry chřipky. Výsledky této práce by poskytly informace o tom, jak je pravděpodobné, že by se virus H7N9 lépe adaptoval na infikování lidí.
  • Izolovat mutanty viru H7N9, které jsou rezistentní na antivirové léky. Účelem těchto experimentů je zjistit, jak vzniká rezistence na léčiva (mutace lze poté sledovat na klinických izolátech), určit stabilitu mutantů rezistentních na léčiva a zda udělují viru další vlastnosti.
  • Určit genetické změny u těch  virů H7N9, které se mohou přenášet aerosolem na savce, jako jsou morčata a fretky. (…)
  • Identifikovat změny viru H7N9, které mu umožní stát se patogennějším. Výsledky těchto experimentů poskytují informace o mechanismu zvýšené patogenity a o tom, zda je doprovázen dalšími změnami ve vlastnostech viru.Autor uzavírá „Věřím, že všechny navrhované experimenty se ziskem funkce stojí za to udělat. Nesdílím obavy ostatních ohledně potenciálních nebezpečí spojených s experimenty gain-of-function: například možnost, že virus vybraný pro vyšší virulenci by mohl uniknout z laboratoře a způsobit smrtelnou pandemii.“ [4]

__________________________________

Časopis Nature publikoval 9. listopadu 2015 článek s názvem “Klastr cirkulujících netopýřích koronavirů podobný SARS vykazuje potenciál pro vznik u člověka”.  Šéfem vědeckého týmu byl Ralph Baric z University North Caroline, většina týmu byli Američané epidemiologové, mikrobiologové, z plicního institutu a dva čínští vědci z Wuhanu. Od americké vlády dostali grant [5] [6]. Pár dní na to vyšel článek o těchto experimentech v češtině. RNDr. Stanislav Mihulka, Ph.D. publikoval  13.11.2015 článek, varující před únikem viru.

Chimérický netopýří virus rozvířil obavy z výzkumu

Důvtipný experiment, při němž vytvořili hybridní verzi netopýřího koronaviru, tedy viru z příbuzenstva SARS (Severe Acute Respiratory Syndrome), opět vyvolal dohady. Stojí pokusy s umělými viry, schopnými se šiřit mezi lidmi, za to riziko?

Ralph S. Baric

Šéf výzkumu Ralph Baric z Univerzity Severní Karolíny v Chapel Hill a jeho kolegové studovali virus SHC014, který infikuje čínské vrápence. Během toho vytvořili chiméru, virus s povrchovým proteinem viru SHC014 a s vnitřnostmi viru SARS. Tahle chiméra infikovala lidské buňky dýchacích cest a badatelé prokázali, že se povrchový protein viru SHC014 může vázat na klíčový receptor buněk a pronikat tak dovnitř. Chimérický virus také dovede infikovat buňky myši, ale nezabíjí je.

Naprostá většina koronavirů se na dotyčný receptor lidských buněk nedovede navázat. Ze světa se ale ozývají virologové, kteří si nejsou jisti, jestli výsledky takového výzkumu ospravedlňují riziko, které jej doprovází. Podle Simona Waina-Hobsona z pařížského Pasteurova institutu je sice obtížné v takovém případě zhodnotit reálné riziko, chiméra koronaviru se ale každopádně velmi dobře množí v lidských buňkách. Kdyby se prý takový virus dostal ven, tak se nedá odhadnout, co natropí.

Kdo sponzoroval nebezpečné experimenty ve Wuhanu?

James Corbett zde mluví o projektu PREDICT, který byl spuštěn v roce 2009.  Peníze z amerického grantu pro Wuhanskou laboratoř skončily koncem září, těsně před vypuknutím pandemie. Ta, dle odhadů, začala v říjnu 2019. Právě o tomto výzkumu psal Mihulka / přeložil článek z Nature. Mnozí další vědci před ním varovali.

Dr. Anthony Fauci

Dlouholetý ředitel washingtonského Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) byl lékařským poradcem sedmi po sobě jdoucích prezidentů USA, počínaje Ronaldem Reaganem. Zemi pomáhal řídit během vypuknutí Eboly, SARSu, Ziky, ptačí chřipky, prasečí chřipky a hrozby biologických zbraní po 11. září. Byl jedním z prvních vědců, kteří se zajímali o nový smrtelný syndrom, kterým byl AIDS na začátku 80. let [7]. Dr. Fauci se mohl dostat kvůli poskytnutí milionů dolarů pro wuhanskou laboratoř do problému potom, co se o něm dozvěděl prezident Trump.

Dr. Anthony Fauci, šéf Národního zdravotního institutu (NIH), vpravo

„Dodnes musím být neustále střežen ozbrojenými federálními agenty,“ řekl doktor Fauci. Steve Bannon, který pracoval jako stratég pro Trumpa navrhl [8], aby byl Fauci popraven a usekli mu hlavu (beheading).

Jak se mohli koronavirem nakazit domorodci v Amazonii? Jak daleko se mohou šířit viry?

Článek z roku 2018 možná napoví…

„Vědci z University of British Columbia objevili alarmující objem virů a bakterií, který každý den doslova „spadne z nebe”.

Autor studie Curtie Shuttle k fenoménu uvedl: „Asi tak před 20 lety jsme začali nalézat geneticky zcela shodné viry cestující zdánlivě nepochopitelně a náhodně po všech místech okolo světa a to i ve zcela rozdílných prostředích od místa jejich zrodu.”

Do troposféry se pak viry dostanou díky aerosolizaci mořské vody ve „sprej”, nebo ve vzduchu jako prachové částice sebrané větrem ze země. Jeden jako druhý pak čeká na svoji příležitost a je k zemi zpět vyslán deštěm, popřípadě písečnou bouří. A jelikož se obojí vyskytuje 2500 – 3000 metrů nad běžnou atmosférou, pomáhá to všem virům i bakteriím se dostat dále, nežli by to zvládly standardně u země (není náhoda, že zde létají letadla).

„Každý den spadne v průměru více jak 800 milionů virů a bakterií na jeden jediný metr čtverečný po celé planetě. Je to zkrátka na Zemi dost běžné, aby jeden virus (nebo bakterie) byl smeten a vtažen do atmosféry na jednom světadíle a spadl na jiném.“ [9]

Co se stalo v roce 2009 v Baxter?

Baxter rozeslala začátkem roku 2009 do 15 evropských laboratoří „omylem“ vzorky na sezonní chřipku kontaminované živými viry smrtelně nebezpečné ptačí chřipky. V Bohumili u Kolína se ptačí chřipkou nakazily fretky. Naštěstí se nenakazil personál, byl pak v karanténě.  Byla svolána Bezpečnostní rada státu. O tom, jak se mohly živé viry smrtelně nebezpečné ptačí chřipky do vzorků vakcín dostat, se začala zajímat rakouská novinářka J. Burgermeister.

O tom, co o případu zjistila, nesměla do Medical Journal napsat. Později zjistila, že farmaceutická firma Baxter použila materiál,  který jí byl zaslán z referenční laboratoře WHO (šlo o vietnamský kmen). Kvůli tomu, že jí nebylo umožněno o kauze napsat, poradila se s právníkem a podala na Baxter  a později i na WHO trestní oznámení. Kriminalisté začali vídeňskou pobočku Baxter vyšetřovat, ale v září kauzu státní zástupce Apostol zametl pod koberec.

Nejen rakouská vláda totiž v té době potřebovala vakcíny. V době vyšetřování se objevily první případy prasečí chřipky (některé zdroje uváděly, že to bylo nedaleko mexické pobočky Baxter), kupodivu bez nakažených vepřů. Baxter měla v té době již 6 měsíců patentovanou vakcínu na tento typ chřipky, stala se tedy velice žádaným výrobcem.

Topolánkova vláda (tehdy již v demisi) původně chtěla od Baxter objednat 20 milionů dávek. O jejím kriminálním vyšetřování nevěděla. Ministryní zdravotnictví  byla tehdy krátce Daniela Filipiová. V neveřejném jednání byla nakonec předjednán odběr 12 milionů vakcín.. Již po dvou dnech byl tento Pandemický plán zrušen, těsně před odstoupením vlády.

“In July 2009, a container with vials of swine flu virus exploded on a Swiss Intercity train during a peak passenger time, exposic 61 people to a potentially lethal virus. The container was sent from a WHO and Baxter Corporation – affiliated laboratory in Mexico City and was destined for the National Influenza Laboratory of Switzerland in Geneva. The container may have been imporperly packaged, the dry ice meant to cool the vials was packed in the wrong part of the container and melted, resulting in an explosion in the train compartment.”/p. 95 Merrill Singer, Pamela I. Ericson Global Heatth: An AthropologicalPerpective/

V červenci 2009 explodoval kontejner s lahvičkami viru prasečí chřipky ve švýcarském meziměstském vlaku během dopravní špičky, což vystavilo 61 lidí potenciálně smrtelnému viru. Kontejner byl odeslán z laboratoře přidružené k WHO a Baxter Corporation v Mexico City a byl určen pro švýcarskou národní chřipkovou laboratoř v Ženevě. Nádoba mohla být nesprávně zabalena, suchý led určený k ochlazování lahviček byl zabalen do nesprávné části nádoby a roztekl se, což vedlo k výbuchu ve vlakovém prostoru.“ / s. 95 Merrill Singer, Pamela I. Ericson Global Heatth: An Athropological Perpective

WHO v roce 2009 změnila pravidla pro vyhlášení celosvětové pandemie. Nezáleží již na vysoké smrtnosti, ale na rychlosti šíření. Prasečí chřipka by se bývala mohla rozšířit ještě rychleji, kdyby skončila tragicky jedna neobvyklá událost. Mohlo to vypadat dokonce jako úmyslná akce. A to když ve Švýcarsku v době dopravní špičky v jednom vlaku explodovala zásilka z WHO a mexické pobočky Baxter mířící do Národní chřipkové laboratoře v Ženevě. Právě tato exploze mohla kontaminovat 61 osob. A jako důvod bylo uvedeno, že se roztekl suchý led, který byl uložen ve špatné části kontejneru.

Předchozí první část článku si můžete přečíst zde.

-Jana Karásková-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Už 21 zemí zakázalo očkování směsí syntetických patogenů, drze nazávaných “vakcína” od firmy AstraZenek.
Důvodů a důkazů , že je nebezpečná jsou stovky a stále přibývají. A ta kreatura Blatný, kterého Babiš vyhrabal bůhví kde , pořát to svinstvo na zabíjení lidí propaguje a chtěl by tím “očkovat “i naše děti. Ten parchant patří před soud a do kriminálu , nebo přinejmenším na uzavřené ,oddělení u Chocholouška.

TREX
Návštěvník
TREX

Jsme svině, nejhorší dospěli v historii!
Zabijime vlastní děti!
Není co dal psát, není nic! Jen peklo každý den! Každý den další zrůdnejsi nápad!
Seru na vaši společnost, Vy zvířata v unii, zavřeny v západní zkurvený kleci nesvobody, nelidskosti, nevzdělaní!!!
Běžte do prdele

Ent
Návštěvník
Ent

TREX procitl 😂😂😂👌

Bess
Návštěvník
Bess

Ent
Za to ty ne. Švindlkauste.

Ent
Návštěvník
Ent

Bessy, nebuď trdlo🙂🙂👍

aragonit
Návštěvník
aragonit

A čo je najhoršie EMA je toho názoru že treba očkovať touto vakcínou ďalej preto že získaná imunita miliónov stojí za tie obete či už trvalo postihnutých alebo mŕtvych aj keby ich bolo pár tisíc. Skrátka sme vo vojne a musíme bojovať a obetovať sa v prospech celku a stať si do radu na jedovatú vakcínu ktorá je vlastne tou Ruskou ruletou
https://aragonit11.blogspot.com/2021/03/sputnik-ludi-nezabija-po-pol-milione.html

TREX
Návštěvník
TREX

Dnes jsem si uvědomil fašistické myšlení v CR. Oslavují okupaci a naše stádo opět na MSM nezklamalo!
Opravdu si myslíme, ze se něco změní?
Tak si přečtěte mínění našich spoluovecek!!!!!
Věcná sláva všem, kteří se podíleli na osvobození naši vlasti od anglosaských sviní!
Věčné peklo všem, kteří s okupaci souhlasí a ještě to hlásají natvrdo do médií.
Sviní je v tomto pseudodegennárodu dost.
DOST
A DOST!!!!

Dnes se za nás stydím před všemi vlastenci, před všemi vojáky, kteří padli a položili svůj život za NÁS!!!
Děkuji Vam

Kolemjdouci
Návštěvník
Kolemjdouci

Tak uz i Nemci zastavili ockovani Astra Zenecou. Blatny k tomu nevidi duvod…
Kdyz se podivam na cloveka jmenem Blatny, ktery prisel jako vazeny lekar do vlady, co se z nej za par mesicu stalo, jak absolutne nezvlada svuj post, jak uz byl nekolikrat pristizen pri lzi, jak se vykecava ze sve odpovednosti, jak se dodnes nezminil o zastrelenem cloveku pred svym ministerstvem… tak to je nove moralni dno. To je chovani naprosteho diletanta a bezcitneho cloveka, ktery ztratil veskerou soudnost. Kdyby se to delo v jinych dobach, clovek by si jen odplivl, ale za touto lidskou kreaturou uz zustavaji tisice mrtvych.
Zazivam kazdodenni porci znechuceni, odporu a zloby, kam tento stat miri. Uz to ani neskryvaji, protoze OVCANSTVO se podelalo, pokorne nasadilo nahubky i venku a uz se tesi na svuj koktejl do zily. Mezitim si prodlouzime lockdown, s uvolnenim se nepocita. Na Velikonoce zapomente, na decka ve skolach zapomente. Hospody a sluzby – to jeste existuje? Chceme 13 milionu testu nejlip z vasich rypaku tydne. A vsichni debilove ve zdravotnictvi si nakreslete srdicko na svuj nahubek, at to ma ten spravny svazacky nadech. Jedeme z kopce raketovou rychlosti.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Pro soudruha ministra z EU chalifátu čr- návrh- na základě výše uvedených skutečností : NAVRHUJI PANA MUDr. BLATNÉHO NA UDĚLENÍ VYZNAMENÁNÍ – CENY JOSEFA MENGELEHO – ZA VYSOCE EFEKTIVNÍ ZPŮSOB LIKVIDACE OBČANŮ ČESKÉ REPUBLIKY. Čest jeho polistopadové práci.comment image?v=2

konzerva
Návštěvník
konzerva

Sputnik V se bude vyrábět v Německu a debyl a durak blok/ v čele s Koudelkou, Pekařovou, Fialou ,Kalouskem , Langšáglovou, soudruhy piráty atd. / už vyhlašují válku Německu?….viz novinky?

Dáša
Návštěvník
Dáša

A jakou dobrotu budou v Německu do základního sputniku přidávat? Nebude to jako přeposílání virů mezi jednotlivými laboratořemi k jejich postupnému šlechtění?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
Sputnik už prokázal, že je jediný, který zmírňuje a tedy léči příznaky covidu. Nelze se tedy divid , že státy jako Itálie, nově německo a další , jej hodlají jako lék nejen užívat,ale i sami si vyrábět. Je koncipován jako lék na eliminaci příznaznaků , protože “vakcína” proti covidu je nesmysl. Je to spíše terapeutikum či lék , než vakcína. Žádná vakcína na covid neexistuje. Ty podvodné firmy AstraZenek, Pfizer, Moderna a další které se bleskově vytasily s “vakcínami”, měly ty syntetické patogeny které za ně vydávají už předem připraveny. Ty jejich jedy mají jedinný účinek. Po vstříknutí se dostávají do zdravých buněk člověka kontaminují je a způsobí, že buňky začnou rovněž produkovat patogen a tak vzniká v podstatě obdoba rakovinového ,bujení. Zdravé buňky se začnou chovat jako špatné a produgují jedy. A tvrzení o “vakcínách” je stejné , jako v případě rakoviny. Za hromadu let co rakovina zabíjí v populaci nikdo žádnou “vakcínu” nevymyslel. A u těchto biologických zbraní je to obdobné a trvalé. Mylně se utěšují ti, co byli tak naivní, nebo
byli donuceni, aby se dali očkovat. Pokud ustáli celkem bez vážnější újmy ten nápor jedovatého patogenu který obdrželi , nemusí už zvládnout druhou dávku,protože tu mnoho lidí ve světě už nezvládlo. A pokud ano, ani tady uspokojení není na místě. Nejen , že to co bylo do těla vstříknuto naprosto nijak nepůsobí proti covidu , nevytvoří žádnou resistenci, či obranu , ale naopak byl zahájen proces samozničení organizmu , kdy napadené buňky namísto imunitní reakce začínají rovněž produkovat patogen , což z dlouhodobého hlediska znamená jediné. Pomalé umírání podobně jako na rakovinu. A léky a terapeutiky lze tento proces jen zpomalovat a jen ve vyjímečných případech zcela včasné pomoci odstranit. Protože tak byla tato biologická zbraň nastavena. A syntetický patogen, který ty zoufalé židofašistické svině vyvinuli , napojili na vir HIV a i proto je obrana proti němu téměř nemožná a léky lze jen oddálit konec.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

manboat
no vítej odborníku, kdepak jsi promoval?

anonym
Návštěvník
anonym

Já ale výrobě v Německu nebudu důvěřovat. Západu nedůvěřuji již od poloviny 90tých let!

Dáša
Návštěvník
Dáša

a kde to budou vařit, v IG farben?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
nevyráběli tam Cyklon B ?

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Konecne uz jo schvaleno z eu – muzu si pichnout sputnik . Ja si dam
tri davky a red bull a budu si zpivat raketou na mars poletime zas JÁ a TY tou rourou z ocele letime pratelé a pekny pocasi a sobe pro radost.

Jan Voštěp
Návštěvník
Jan Voštěp

Někdo píchá vakcínu, já radši ženskou.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jan Voštěp
to zdaleka nejsi sám. Ale je ještě jedna skupina. Ti si také píchají kde co a říkají si Piráti.

Hela
Návštěvník
Hela

Korespondenční hlasování u nás je možné?Toto mi přišlo mailem.Je to názor V.FILIPA a je to celkem děsivé,je-li to pravdacomment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Hela
korespondenční hlasování je megapodvod a nedovedu si představit , že po tom,co předvedla amerika při té podvodné volbě “prezidenta” k němu bylo kdekoliv ve světě přistoupeno. Jednoznačně by to znamenalo, že jde o volebbní podvod na národ. A Filip už by měl táhnout konečně do řiti. Zasmrádl tam , jako každý politik co vypadá,že by chtěl ve funkci umřít. To už není KSČM pod jeho vedením a dlouho. Je to ubohej přizdisráč ochotný přitakat čemukoliv který už dávno zapoměl na nějaké ideje této strany, která se zbavila po tom podvodu na národ toho hnoje který v ní zahníval a chtěla pracovat pro lidi. Všechno špatné co v bývalé KSČ bylo ,briskně s větrem majdanu přeskotačilo přes nejprve Občanské forum ,do ODS která vznikla z těchto zasmrádlých kreatur a později se rozlezlo i do dalších stran demobloku , zejména po Kalousem tibetským nalejlámou založení té strany gaunerů TOP09, když ho vyhnali ze svách řad i klerofašisté. A Filip už tu očištěnou a tedy v podstatě novou stranu dlouho jen špiní za vydatné pomoci pár jemu podobných a zbytečně zabírá místo pro “nový vítr”.

anonym
Návštěvník
anonym

https://www.infowars.com/posts/gov-abbott-biden-open-border-policy-encouraging-illegal-immigration-enriching-drug-cartels/

Obsah článku v “mojí” kostce:
Analogie s Evropou. Harrisová a její pohůnci (Biden v tom nejede, protože netrefí ani na záchod) se postarali o legální díru do USA stejně jako Merklová do Evropy. To už víme. Trump tomu čtyři roky bránil, ale nyní se původní plán ukázal ve své úplné obludnosti.
Nejenom se imigranti dostanou do USA, ale oni si i něco “vydělají” do začátku (v kapsách drogy).
A navíc v Evropě prachanti z ISIL a v USA drogoví zločinci.

Ať mě někdo neříká, že to NIKDO z vlád neví. Na uchopení moci blbí nebyli a toto nedokáží předvídat? Ani s ansámblem, který jim přizvukuje? No, tak to určitě.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonym
a co jiného se dalo čekat? Ten volebním megapodvodem dosazený pedofilní dement , který
jak správně říkáš netrefí ani na záchod , je zezadu podpírán feťačkou klintnovou a tou
největší židofašistickou špínou která se v USA nachází. Jetě uvidíme co je to, když chcípající
kobyla USA kope.Svět bude opět vděčný rusku , že ho zbavilo dalšího hnusného vředu. Jen
doufejme, aby to provedlo rychle a čistě s minimálními ztrátami v evropě. Ale země které
mají na svém území základny těch židofašistických šmejdů, předem lituji. S USA budou
muset zlikvidovat i tyhle hnízda hnisu.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Máte reklamu na Valentových putinových listech, ale o projevu ředitele CIA nic? Mý práškovali z 11 km? https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/My-jen-praskovali-Covid-ne-brani-se-zemedelci-No-jo-ale-Volny-657300

Ludmila
Návštěvník
Ludmila

Pane řidič rrychle jeďte, jeďte jako v gétéáčku! Honem!!! :-))))
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/zena-na-liberecku-vyskocila-za-jizdy-ze-sanitky-40353995

Ent
Návštěvník
Ent

Nerozvolňovat, tvrdá opatření prodloužit, razí Hamáček

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/brifink-cssd-k-aktualni-situaci-40353969

Hamáček se na videu zalkává strachy, a lid sedí doma, místo aby byl v ulicích a tuhle marionetku posla za mříže.

Na výročí okupace další okupaci, ale jinou, rafinovanější !!!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ent
Hamáček patří před soud a za mřížč za zločiny proti národu a Blatný do cvokhauzu na uzavřené oddělení. A oba bez požnosti propuštění.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ent
tenhle socanskej křivák a zločinec bude škodit do poslední chvíle, než ta jejich strana konečně
půo volbách skončí na hnoji. A je to také Babišova vina. To on vybírá a dává se dohromady s takovými pazgřivci.