Kavárenská zášť a havlistická nenávist až za hrob, aneb „Zemanovské Česko skončí...

Kavárenská zášť a havlistická nenávist až za hrob, aneb „Zemanovské Česko skončí špatně“ v brilantním podání Jiřího Pehe. S výrazem kladeče věnců naříká nad “nevýhrou” těch prý slušných z Prahy v souboji s těmi “burany” z maloměst a venkova! Celý svět se odvrací od USA a míří na východ, jenom Praha to pořád nechápe!

Kavárenská zášť a havlistická nenávist až za hrob, aneb „Zemanovské Česko skončí špatně“ v brilantním podání Jiřího Pehe. S výrazem kladeče věnců naříká nad “nevýhrou” těch prý slušných z Prahy v souboji s těmi “burany” z maloměst a venkova! Celý svět se odvrací od USA a míří na východ, jenom Praha to pořád nechápe!

Tato glosa odkazuje na článek Jiřího Pehe uveřejněném zde, aby bylo jasné, čeho se tato autorská glosa týká. Tučným písmem jsou reakce pana Bati, kurzívou citace z článku pana Pehe.

Ona těsně nadpoloviční většina českých voličů, která dopomohla ke znovu zvolení vulgárnímu pijanovi, který neváhá hrát kvůli své moci na nejnižší pudy, obcházet ústavu a programově rozdělovat společnost, je evidentně přesvědčena, jak se pořád dokola zdůrazňuje, že zvolila „zkušeného politika“, který bude prý důsledně bránit národní zájmy a ochrání nás před nebezpečími vnějšího světa. Neochrání. A nejen kvůli tomu, že mu bude kvůli jeho zdravotnímu stavu rychle ubývat sil, a že celá ta myšlenka ochrany národa někým, kdo nemá reálné pravomoci, ani kapacitu to dělat, je nesmysl.

Chápu milý Pehe, že pro pražskou kavárnu je ona těsná nadpoloviční většina českých voličů veličina, rovnající se skoro téměř vítězství, není však rozhodující poměr většiny a menšiny voličů, ale výsledek. Jakkoli je výsledek bagatelizován, přesto výsledek, který z pohledu „skoro jsme to měli v kapse“neznamená vítězství, hodně zamrzí. Přesto lze mluvit o tom, že více rozumu bylo na straně M. Zemana, na to se nedá nic změnit! No a nebyl by to Pehe, aby se o Zemana neotřel, či spíše, aby si do něj nekopl! Asi to děláte s velkým potěšením, že ano pane Pehe? No nic, je to přece inteligent a korektnost sem, korektnost tam, no ne? Jinak svatá pravda, Zeman má propité nejen játra, ale i rozum, ten nás uvrhne zpět do náruče, ne-li područí Ruska a komunistické Číny a proto jediný, kdo nás může ochránit je silná EU, neporazitelné NATO a náš přítel nejvěrnější – USA!

Jiří Pehe v Českém rozhlasu.

V politice, i v té mezinárodní, má mnohem větší váhu, jak je ten který stát vnímán, než jaká je realita. Ve spojení s volbami do Poslanecké sněmovny si Česko nyní už definitivně vysloužilo v západní Evropě obraz vystrašeného, nacionalisticko-populistického postkomunistického skanzenu–země, s níž se nedá moc počítat ve snahách postavit se výzvám modernity, konkrétně pak v další evropské integraci.

Česko díky Zemanovi je už v zahraničí v takové pozici, že si nás musí pomalu vymýšlet, aby vůbec o Česku mohlo mluvit! Lidé jsou zalezlí v chatrčích, bojí se vylézt, protože ze všech stran na ně útočí Zeman a jeho poskoci.

Stačí si po českých volbách prolistovat západní deníky, nebo si pustit západní televize. Titulky jako „vítězství krajně-pravicového prezidenta“ nebo „vítězství proruské politiky“, mluví za vše. Mohli jsme se vydat alespoň cestou Slovenska, kde proti populistickému premiérovi stojí prezident občanské společnosti, ale výsledek české prezidentské volby nás bude opticky řadit spíše k Polsku a Maďarsku.

A jak by asi měly západní deníky a západní televize  sdělovat, když jim jdou od našeho mainstreamu tak vynikající komentáře? A přítomní zahraniční novináři, notabene ti západní, no ti asi sotva budou psát pozitivně jak o Zemanovi, tak o celkové situaci v českém skanzenu. Cesta Slovenska s Kiskou? Ne,  děkuji ale  nechci. A co je tak špatného na Polsku a Maďarsku, že nás s nimi pan Pehe srovnává?

No a co, řeknou mnozí Zemanovi voliči, spolu s částí české politické a komentátorské obce, prodchnuté duchem „druhé republiky.“ Budeme společně s Visegrádem pevně bránit naše „zájmy“. A o Zemanově nadstandardních vztazích s Ruskem a Čínou, ať si na tom Západě, co do našich věcí pořád strká noc, myslí, co chtějí. A nic tak strašného se nestane  ani v případě, že by Zeman spolu se svými spojenci v partajní  politice trochu přidusil s pomocí nových zákonů a vládních opatření, či útoků na veřejnoprávní média, liberální část společnosti. Alespoň nebudou otravovat  lid a rušit klid k práci.

Vítěz prezidentských voleb, Miloš Zeman.

Pehe, udeřil jste hřebíček na hlavičku, jak se ti to podařilo? Jistě máte pravdu v tom, že budeme společně s Visegrádem pevně bránit naše „zájmy“, a proč nevyužít nadstandardní vztahy s Ruskem a Čínou, když o to samé usiluje např.  i holobrádek Macron a jiní západní představitelé? Nebo oni mohou, protože jsou „západ“ a mají moc, a my jsme nuly , které si dovolují více než je zdrávo? A opravdu by nebylo od věci  trochu přidusit (jakým způsobem je jiná věc)  veřejnoprávní média, liberální část společnosti, protože ty „veřejnoprávní media“ už dávno vzaly za své a jsou jen nástroji k propagaci  prozápadních  tendencí, k podpoře integrace Evropy, podpory vytvoření Evropského super státu a záměrů přeliberalizované část společnosti, viz pražská kavárna atd.

Tahle země je přeci naše, nebo ne? Bohužel tak úplně není, ať už budeme heslo Zemanovy „nekampaně“ vykřikovat jakkoliv hlasitě.

To bych netvrdil, že už není naše, i když  k tomu moc nechybí a to co ještě chybí, o to se snaží jisté unijní demokraté a jiní eurohujeři. O to více a usilovněji je třeba bojovat o zachování Českého státu a nedovolit splynutí s nějakým Evropským superstátem, molochem, podobným bývalému SSSR.

Páteř naší ekonomiky „naše“ není vůbec. Ekonomický růst je primárně poháněn zahraničními investicemi, jejichž celková hodnota je nyní okolo 3 biliónů korun. Politické špičky jsou stále více v roli jakýchsi servismanů, kteří zahraničnímu kapitálu jen umetají cestičky. Dokonce i prezident má přímo na Hradě „poradce“ v podobě čínské investiční skupiny CEFC.

Hergot Pehe, Vy jste chytrý, mluvíte mi  přímo z duše. Zase jenom potvrzujete holou pravdu, že naše ekonomika není (z velké části) naše, že jsme vlastně   jen montovna a že politické špičky jsou v roli servismanů západního kapitálu. Pehe víte také, čí vinou? Kdo jsou ti špičkoví politici, z kterých partají se prezentují? Proč nenapíšete, že jsou to politici dříve z ODS, KDU-ČSL, TOP 09, později z Vaší oblíbené ČSSD? Rozumím, nejsou v tom namočeni komunisté, tak raději nejmenujete, že?

Ze země, která je pod vedením Zemana údajně „naše“, odtéká každý rok na dividendách do zahraničí okolo 500 miliard korun–navzdory tomu, že mnohé tyto firmy u nás požívají daňové a další výhody. Více než 13 tisíc „našich“ firem má sídla v daňových rájích.

Chcete tím Pehe říct, že za to všechno může Zeman, pokud Vám dobře rozumím. Nepochybně máte pravdu, odtékání 500 miliard korun má na svědomí Zeman,za daňové a další výhody může také Zeman no a to, že víc jak 13 tisíc „našich“ firem má sídlo v daňových rájích, o tom, že v tom má prsty Miloš Zeman, už ani nemluvím. Pehe, vidíte taky dál, než za ten svůj poplivaný dvorek, když uvádíte takové nesmysly?

Tohle prý vadí a posunuje nás to na východ, říká Pehe…

Globalizace má mnoho tváří, od migrace až po stále propojenější ekonomiku a politiku. Tyto tváře se od sebe nedají oddělit tak, že v některých oblastech prohlásíme naši zemi jen za „naši“, zatímco v jiných oblastech se budeme jako současný prezident poníženě ohýbat před investory, kteří mají dostatek peněz. Anebo vykládat v autoritářských režimech, jak jsme se k nim přijeli „učit, jak stabilizovat společnost.“

Bože Pehe, jak já Vám rozumím, samozřejmě že jsme pokrytci přímo k pohledání, že si hrajeme na „naši“ zemi, když to potřebujeme a jindy se budeme ohýbat jako vrbový proutek před komunistickými oligarchy  jak v  autoritářském Rusku  tak i Číně a učit se stabilizovat společnost. Nebo si Pehe myslíte, že nám to není třeba, že my si svoji společnost umíme ukočírovat? Pokud si to myslíte, tak sakra proč píšete tyto nesmysly?

Mnohé z „našeho“ ekonomického růstu souvisí s členstvím v Evropské unii a konkrétněji pak v schengenském prostoru. Člověk nepotřebuje být Kassandrou, aby odhadl, kolik z onoho vzmachu české ekonomiky by nám zůstalo v případě, že by Česko bylo vytlačeno z dále se integrujícího jádra EU.

Moudra se z Vás jenom sypou, jak z roztrženého pytle, Pehe. Je jasné, že se vidíte v silné, integrované, multikulturní Evropě s vyhlídkou na již zmíněný superstát,  ale pokud by bylo Česko vytlačeno z „integrujícího se jádra EU“ (což by nám ohromně helflo), nic tak strašného by se nestalo, protože ty miliardy, co rveme do EU, které nám pak jsou jako milodary z jedné třetiny vraceny jako „evropské dotace“, ty by nám úplně stačily, abychom se udrželi nad vodou. Samozřejmě bez takových lidí, jako Vy, Pehe!

Ale těmto dvěma, stojícím po obou stranách, vztahy s Putinem a posunování na východ nevadí…

A přesně to se může nyní stát. Zemanovsko-babišovská část Česka si bohužel neuvědomuje, že všechno má svoje důsledky. Zatím může tato část společnosti poměrně snadno podléhat dojmu, že ani ten největší přešlap proti demokracii a dobrým vztahům se zeměmi, na kterých ekonomicky závisíme, nám neublíží. Vždyť se zemi ekonomicky daří, máme nejnižší nezaměstnanost, je u nás bezpečno, “neroztahují se tady žádní migranti” atd.

Nepodsouvejte nám Pehe nějaké přešlapy proti demokracii a dobrým vztahům se zeměmi, na kterých jsme ekonomicky závislí. Přešlapy a dobré vztahy kalíte především vy, novináři, politologové a jiní rozumbradové, kteří všechno vidíte a prezentujete jinak, než to ve skutečnosti je, resp. tak, jak byste si to sami představovali a on o to takové není. V tom je ten zakopaný pes! 

To vše se ale může začít měnit už za několik týdnů, pokud vznikne nová vládní koalice v Německu. Jejím nejsilnějším společným mottem bude reforma Evropské unie. Ochota přijmout celou řadu návrhů z dílny francouzského prezidenta Emmanuela Macrona bude vysoká.

No a to je právě ta katastrofa, milý Pehe, co se na nás řítí a které je třeba zabránit. Macronovy návrhy jsou, resp. by znamenaly záhubu národních států, neboť silná, integrovaná Evropa, potažmo následný Evropský superstát není nic jiného, než změnit charakter národů, států a celé Evropy a vytvořit z ní moloch nesvéprávných porobených národních identit, kterým budou vládnout islamistické konglomeráty. Není divu , že ochota rozumných lidí, vlastenců, přijímat takové návrhy a opatření, bude velmi, velmi mizerná. Tedy snad až na pražskou kavárnu, havloidy a ostatní elitu národu, kteří stejně jako Vy Pehe, jsou na mrtvici z vítězství M. Zemana!

Ani britské královské rodině nevadí vztahy s čínským prezidentem a posunování na východ…

Česko, které si volbou Zemana vybralo spokojené, mírně nahnědlé zápecnictví, pepřené doma prezidentovými a premiérovými komickými, popřípadě přisprostlými výstupy a antidemokratickou rétorikou, vůbec není připraveno, aby se na reformách EU podílelo.

No a to je právě ta výhoda. Přihlouplé, mírně nahnědlé, zápecnické Česko s prezidentovými přisprostlými výstupy a antidemokratickou rétorikou se prostě nehodí do kultivované, uvědomělé, ctnostné, ničím nezasažené civilizace a společnosti západních států, obohacené o kulturně vyspělé, inteligentní a pracovité muslimské imigranty, kteří evropskou kulturu obohatí o nám dosud nepoznaný Korán, Šaríu a jiné exotické prvky.

Jako by to bylo to nejdůležitější, s čím si máme na mezinárodní scéně poradit, Andrej Babiš jezdí po Evropě s populistickými výkřiky, jak je prý nutné zabránit jakýmkoliv migrantským kvótám a odmítnout navrhovanou podobu evropské azylové politiky–tzv. Dublin IV. Jenže změny se budou dít nejen v oblasti azylové politiky, ale na mnoha dalších frontách.

A jak byste si to představoval Vy, Pehe? Že by Babiš jezdil po Evropě, tedy té západní  a všem se snažil natrhnou řitní otvor ve snaze zalíbit se Makrele či Makaronovi a bezohledně podporoval migranstké kvóty, či lépe řečeno Dublin IV? A že se nás připravovaný Dublin IV dotkne na mnoha dalších frontách, o tom není pochyb. A právě proto je třeba se tomu postavit a bránit se!

Český ekonomický zázrak se zdá být pevný jako žula, ale ve skutečnosti je zcela závislý na exportech do těch zemí, které se mohou cítit po právu zaskočeny už samotným znovu zvolením někoho, jako je Zeman. Český ekonomický růst navíc začíná narážet na uměle vybičovaný strach z migrace jakéhokoliv druhu, takže podniky volající po nových zaměstnancích, nemají odkud brát. 

A ani britské premiérce nevadí východní posun a úsměvy s čínským prezidentem!

Opakovaný vtip není vtipem, stejně jako opakované skutečnosti nepřekvapí. Český ekonomický zázrak není realita, ale výplod chorého mozku, milý Pehe. Všichni dobře víme, jak na tom jsme , co máme, co je a co není naše notabene o co všechno  jsme díky listopadu 89 a následujících let přišli. My to víme, Vy o tom jenom kecáte, ale pomoci to nějak napravit, Vás ani nenapadne. Ale hledat pomoc u imigrantů, Pehe, to myslíte vážně?

Před časem jsem napsal, že Česko je montovnou strachu a průměrnosti. Volba prezidenta to potvrdila. Lidé, kteří Zemanovi znovu pomohli na Hrad, jsou prý ti sociálně slabší, s nižším vzděláním atd. „Povýšená“ pražská kavárna je prý nemá podceňovat, má s nimi mluvit, brát je vážně.  Dobře. Začněme tedy sdělením, že případné negativní ekonomické a politické dopady českých sněmovních a prezidentských voleb na rozdíl od vzdělanější, kosmopolitnější a jazyky vládnoucí části společnosti dopadnou především na ně. Měli by se začít připravovat na horší časy. 

Hele Pehe, chápu, že byste radši, kdyby byl na Hradě Drahoš, nicméně ta zemanovská sociálně slabší „lůza“ s nižším vzděláním dala jasně najevo, že  stabilitu a klid ve společnosti nám nepřinese západně orientovaný, rádoby noblesní akademický gentleman, kravaťák a prý slušňák, jak o něm pyšně prohlašovala jeho paní, aby se pak na pódiu v Brně hrubě, sprostě a urážlivě (oba) naváželi do zdravotně postiženého M. Zemana. Drahoš, opravdu člověk na prezidenta jak stvořený, ale jen pro těch horních několika deset tisíc a bohužel tisíce dalších vypatlaných, protizemanovskými řečmi zblblých, zvláště mladých lidí  a studentů! Ty hloupé řeči, že pražská kavárna, pardon, ta vzdělanější, kosmopolitnější a jazyky vládnoucí část společnosti by prostý (podle některých sprostý) lid měla brát vážně  a mluvit s nimi, je prach sprostá provokace.

Už slyším, jak s plným  pochopením, kultivovaně  a od srdce, (spíše od plic) k lidu „prostému“ uvědoměle, vlastenecky promlouvá např. vrchní sestra  Bára Štěpánová, nezlomný Pavel Nový,  hééérečka Geislerová, Svěrák, Menzel, Hřebejk, Mádl , Novotný, Fišerová, Kubišová a další,  „lampiony“ osvícené celebrity. No a pokud jde o ty horší časy, milý Pehe, tak mohu říct, že my, vlastenci, jsme si už zvykli a na to horší jsme opravdu připraveni. Snad se Babiš pochlapí a ukáže, že to není pro pražskou kavárnu jen fackovací panák ale člověk, který to s námi myslí dobře. Ale jinak, pane Pehe, díky  za varování, ani nevím, čím jsme si to zasloužili, fakt! 

Jiří  B a ť a , 31. ledna 2017

Redakční úpravy layoutu, obrázky a komentáře k nim: -VK-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ema
Návštěvník
Ema
Frank
Návštěvník
Frank

Havlozmrdi se chtějí zase posrat.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr
Frank
Návštěvník
Frank

Kde jednou žid strčí svůj rypák, tam sto let tráva neroste.

NarodniZajemce
Návštěvník
NarodniZajemce

Nechápu ty kavárenské řeči o buranství. Ale možná je to taky kvůli způsobu oslovování názorového oponenta, se kterým nejsem v přátelském vztahu:
Pehe
Hele Pehe
jak se ti to podařilo
Úplně z toho cejtim tu zaplivanou hospodu plnou buranů, ať už je v Praze, nebo na venkově.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Peheho bych vyhostila z CR a zakazala vstup zpet. Je to skodna. At si tahne do Izraele ke svym chazarum.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Jaris, jednou jsi mě napadla, že jsem asi blázen, takže teď to potvrdím ( ale neboj se, jsem dávno na černé listině, takže admin se postará, aby to neprošlo 🙂 )

Já nehodnotím Peheho, je to podobný pitomec jako Každý jiný politik a možná i větší, ale o to nejde. 🙂

Jde o to, že názory jako ” vyhostit, zakázat, nedovolit návrat …” už nemají jen a Jen podle mě Nic společného s lidskostí, s láskou, s úcotu, se ženou … ale chápu, že v té posr … politice se láska, lidskost, úcta a tak dále nenosí, ale Jarisi Ty jsi také politička?

Ne, ahaaaa … 🙂

V tom je ten Probém!

Na tomto webu už jsou ” jen samí politici”, jen sami ” s tím správným názorem”, jen sami ti, co rohodnou, kdo zde může psát své názory a kdo už ne a je to je a JEN Politika, no ne Jarisi, admine, ” VK”, ” pozorovatelko”?!

Nemuseli jste klesnou tak hluboko jako ti, o kterých zde píšete a Nikdy jsem si ani nemyslel, že tak hluboko Zde klesnete, ale třeba příspěvek jednoho … pod článkem …, kde napsal něco jako: ” “Smrt těm a těm a dostal asi 50 plusů a Žádný mínus …. a mě amdin ani nepustí názor, který je Pravdivý a ve kterém jsem jen chtěl odepsat někomu, kdo platí desátky a kdo mě saám od sebe napadl, což mi je zcela jedno, ale pronzábavu jsem mu odepsal a to bez urážek a admin, nebo ” VK” nebo ” pozorovatelka to prostě zatrhli 🙂 🙂 🙂

No, vlastně mě to ani nepřekvapilo …

Jste na stejné lodi, jako ti, které nemáte rádi = vaší politickou proti stranu a to je ubohost a Ne
” alternativa ” … ale rád se pobavím nad názory jiných … 🙂 🙂 🙂

Formelák
Návštěvník
Formelák

V tomto poměru byste drahá Jaris, měla být ve vyhnanství pěkných pár měsíců na Čukotce. Vlastně ne, tam by se Vám líbilo. Do Ohňové země s Vámi 😀

crusarder
Návštěvník
crusarder

Ko kot Formeláku?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak bývalý pasák ovci Ruml už má opět připravený spacák na okupaci rozhlasu… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zamestnanci-Ceskeho-rozhlasu-broji-proti-rediteli-Ten-kritiku-odrazi-522843

konzerva
Návštěvník
Tuhyjakoveka
Návštěvník
Tuhyjakoveka

Pomýlená Praha vs. zbytek republiky… Prof. Drahoš v Praze získal necelých 17 % “svých” hlasů, přes 83 % ve zbytku republiky. A naopak třetině Pražanů “křivdíte” – pan prezident Zeman v Praze získal přes 200 tisíc hlasů… Takže vyhlásit nezávislost na Praze asi nepomůže.

Ale myslím, že je na čase zklidnit vášně. Zdá se mi, že vy zde na provokatéry typu pánů Pehe/Kubera čekáte, abyste mohli rozjet svoje exotermické reakce. Občanská válka by sice byla vzrůšo, ale na rozdíl od mnohých zdejších přispěvatelů o nic takového nestojím.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Zachovejte klid.
Tady běží jenom reakce, řekněme polemika s články pana Pehe(ho).
Na tom není nic špatného, za první republiky, kdy většina novin měla nějakou názorovou orientaci nebylo nic neobvyklého, když na článek v jedněch novinách reagoval někdo jiný v jiných novinách a uvedl svoje námitky. Pan Pehe představuje dlouholetého a docela významného exponenta havlistů, proto má význam s ním polemizovat.

Ano, prezidentské volby Praha zvrátit nedokázala, naštěstí, ale kvůli ,,pomýlenosti” části Pražanů máme v parlamentu lidovce a topku, kteří by se tam jinak nedostali.
Procento hlasů pro Jiřího Drahoše v Praze bylo nižší, protože spousta Pražáků byla o víkend na horách a hlasovala tam.
Každý má právo na svůj názor a nelze mu ho upírat, ale lidi by se měli zamyslet nad tím, jak a podle čeho si svoje názory tvoří.
Konkrétně u politiků je do nebe volající, když lidé hlasují po politiky ,,podle ksichtu”, aniž by měli výraznější povědomost o tom, co má jejich kandidát za názory a jestli má nějakou proveditelnou představu o jejich naplnění.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jiří Pehe opět v akci:
https://www.novinky.cz/komentare/462172-komentar-socialni-demokracie-u-konce-s-dechem-jiri-pehe.html

Ten Pehe je užitečný člověk, zdá se.
Existuje kniha Zákony profesora Parkinsona.
Mimo jiných zajímavých zákonitostí je tam popisován fenomén člověka, který se intuitivně vždy rozhodne špatně. Autor tam vysvětluje důležitost tohoto prvku pro rozhodovací proces. Často si totiž lidé rozhodující o dalším postupu nejsou jisti, která varianta je nejlepší.
Pokud mají po ruce někoho, jehož schopnost ,,vždy špatně” je v praxi ověřena, může jim to velmi pomoct, pokud mu danou problematiku předloží a zeptají se ho na názor.
Já jsem takto využíval Václava Havla neblahé paměti. On se vždy stavěl na stranu větších darebáků, kteří páchali horší zločiny než druhá strana.
Pokud jsem se nemohl v nějaké situaci vyznat, jsa odkázán jenom na otevřené informační zdroje, názor Václava Havla byl velmi užitečný.
Naposled jsem ho takto využil při orientaci v situaci v Lybii v roce 2011 při svržení Muamarra Kaddáfího. Václav Havel se opět nezmýlil.

hirameki
Návštěvník
hirameki

Pehe je skutečně podezřelá osoba. Podobně Mitrofanov. Další takový výtečník. Oba ovšem lehce překonává v blbosti bezcharakterní Štětina.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Tak si dole pod tim Pehovym clankem prectete, kym byl a co dela dnes a budete mit celkem jasno, za koho a pro koho to Pehe na seznamu neustale chrli sve vyblitky.
To je proste ” to nase male vztekle Pehe” ??

konzerva
Návštěvník
konzerva
Návštěvník
konzerva
M.C.
Návštěvník
M.C.

Telička je blázen, hoďte na něj síť.
Prý že v Unii existují důležitější témata než migranti a kvóty. My prý vyvoláváme strach.

hirameki
Návštěvník
hirameki

Odporná korytářská kreatura divoce kličkující mezi chlebodárci. Směšný kašpar, ale také obludný.

BPN
Návštěvník
BPN

Jen tak pro zajímavost: s tímhle Havlovým hemoroidem založil slizoun Sobotka nevládku….

M.C.
Návštěvník
M.C.

Nezbývá než ho odeslat na smetiště dějin. Magor, zdráhám se napsat ,,člověk! který na poslední chvíli podepíše smlouvu zavazující ČR k něčemu, na co nemá ani chuť ani peníze by měl být volán k zodpovědnosti.

Motopes
Návštěvník
Motopes
Sasin
Návštěvník
Sasin

Proč tam za tím debilem co to jako prostřednictvím ukradených podílů “vlastní”, nezajde pět kluků z plzeňské domobrany a nepokecají o tom.

NarodniZajemce
Návštěvník
NarodniZajemce

Je to prosté – asi se necítí být dostatečně zdatní v diskuzi.