Kauza s ricinem nikdy neexistovala, česká BIS se prý stala obětí provokace...

Kauza s ricinem nikdy neexistovala, česká BIS se prý stala obětí provokace ruské ambasády! Dezinformaci prý zaslal BIS jeden z pracovníků ruské ambasády v Praze! Koudelka přitom před měsícem tvrdil, že to byl anonym! České ministerstvo zahraničí vyhostilo dva ruské diplomaty, zpackanou zpravodajskou hru proti Rusku chce Koudelkova BIS hodit na Rusko! A proč tedy schovávali Koláře, Novotného a Hřiba před atentátníkem, když to byl jen hoax? KSČM chce okamžité odvolání Tomáše Petříčka, jinak končí s podporou Babišovy vlády. Budou předčasné volby?

Kauza s ricinem nikdy neexistovala, česká BIS se prý stala obětí provokace ruské ambasády! Dezinformaci prý zaslal BIS jeden z pracovníků ruské ambasády v Praze! Koudelka přitom před měsícem tvrdil, že to byl anonym! České ministerstvo zahraničí vyhostilo dva ruské diplomaty, zpackanou zpravodajskou hru proti Rusku chce Koudelkova BIS hodit na Rusko! A proč tedy schovávali Koláře, Novotného a Hřiba před atentátníkem, když to byl jen hoax? KSČM chce okamžité odvolání Tomáše Petříčka, jinak končí s podporou Babišovy vlády. Budou předčasné volby?

Zpravodajská provokace proti Ruské federaci, kde si hlavní roli zahrál Ondřej Kolář jako ukrytý starosta z Prahy 6, který se schovával před vraždícím ruským diplomatem s ricinem, dnes vyvrcholila neslavným a trapným závěrem, který ovšem bude mít další důsledky. Andrej Babiš na tiskové konferenci spolu s ministrem zahraničí Tomášem Petříčkem oznámili, že ČR vyhošťuje dva ruské diplomaty z Prahy. Oficiální příběh je neuvěřitelný, kterému ani neuvěříte a nikdy jste o něm neslyšeli.

Ruská ambasáda v Praze

Nejmenovaný ruský diplomat na pražském ruském velvyslanectví se prý pohádal [1] se svým druhým kolegou, zřejmě asi nadřízeným, ale to není jisté, a ze vzteku poslal české BIS falešnou dezinformaci právě o svém kolegovi, že si prý z Moskvy do Prahy v půlce března přivezl v kufříku ricin na likvidaci českých komunálních aparátčíků v Praze, na trio Ondřej Kolář, Pavel Novotný a Zdeněk Hřib. Česká diplomacie to prý chtěla s Rusy v tichosti vyžehlit, ale s Rusy prý nebyla řeč, a tak Petříčkovo ministerstvo muselo oba diplomaty vyhostit.

Zpackanou operaci proti Ruské federaci se BIS rozhodla hodit na ruské diplomaty v Praze

Zdroje z Kremlu již na toto tvrzení reagovaly výroky, že česká vláda se stydí za svoji zpackanou zpravodajskou hru odstartovanou na pokyn CIA natolik, že se to teď snaží svalit na dva ruské diplomaty, že tuto hru rozehráli proti vlastní Ruské federaci. Zdroj nás upozornil, že pokud by to byla pravda, oběma diplomatům by hrozilo obvinění z vlastizrady, ale oba diplomaté mají nejvyšší ruské bezpečnostní prověrky a nehorázné zdůvodnění české vlády pro své vyhoštění kategoricky odmítají. Naše redakce usiluje o získaní rozhovoru s oběma diplomaty. Víme v redakci přesně, co se stalo na sekretariátu BIS v Praze.

Michal Koudelka, šéf BIS

Andrej Babiš podle našich informací udeřil na Michala Koudelku, šéfa BIS, že celá ta trapná věc okolo ricinu musí okamžitě skončit, protože na to tlačí Pražský hrad. Vedení BIS tak ve snaze zachovat si svoji tvář vymyslelo příběh o tom, jak se z anonymního zdroje, který varoval BIS o agentovi s ricinem, stal najednou diplomat z ruské ambasády v Praze, který se pohádal se svým kolegou, jiným diplomatem. A aby ho naštval, posunul české BIS falešné informace o údajném ricinu v kolegově kufříku. Viníkem celé zpackané zpravodajské hry proti Rusku se má stát samotné Rusko, tedy přímo jeho diplomaté v Praze.

Tomáš Petříček se prý chtěl s Rusy domluvit, aby měli rozum a proběhlo to v tichosti

Nakolik absurdní je taková pohádka a výmysl, o tom svědčí i povídání o říkání, které dnes předvedl ministr zahraničí Tomáš Petříček na tiskovce. Snažil se vysvětlit, že prý se chtěl s Rusy diplomaticky a v tichosti domluvit, aby oba diplomaté byli z Prahy odvoláni z Moskvy, aby to nemusela udělat Praha a diplomaty vyhostit, ale s Rusy prý nebyla žádná řeč, a tak chtě nechtě muselo české ministerstvo zahraničí oba diplomaty vyhostit. Tohle neuvěřitelné chucpe a blábol by si nevymyslela ani děcka z mateřské školy, protože máme věřit tomu, že ruští diplomaté s nejvyššími prověrkami prováděnými FSB a GRU jsou naprostí idioti.

Tomáš Petříček, český ministr zahraničí

Když se totiž mezi sebou pohádají, tak máme věřit tomu, že v návalu vzteku napíšou rozvědce hostující země a obviní svého kolegu diplomata z přípravy teroristického činu na území hostitelské země proti komunálním politikům v hlavním městě. Není třeba zdůrazňovat, že pokud by to byla pravda, oba diplomati by byli v Rusku nejspíš zastřeleni za vlastizradu. Ten jeden za to, že to vymyslel, a ten druhý za to, že mu v tom nezabránil kvůli své neschopnosti. Česká BIS se tak snaží ruské kontrarozvědce FSB nasadit do hlavy brouka o spolehlivosti obou diplomatů, jestli jim lze nebo nelze věřit.

Šéf BIS před měsícem tvrdil, že BIS informaci poskytl anonym. Dnes je to prý pro změnu jeden z právě vyhoštěných ruských diplomatů

Tyto kroky by lidé okolo Michala Koudelky nevymysleli. To je viditelný rukopis americké CIA z Langley, která podle všeho přispěchala na pomoc a poradila, aby se blamáž a průser se zpackanou hrou proti Ruské federaci hodila na hlavu dvěma ruským diplomatům pod nějakou historkou a výmyslem s cílem vyvolat chaos na ruské ambasádě v Praze, vyvolat podezření k vlastním diplomatům ze strany Kremlu, nastartovat prostě procesy chaosu, aby vina za zpackanou šaškárnu s ricinem padla na údajně zkorumpovaného, nervově labilního a mstivého ruského diplomata, který se jako chtěl pomstít kolegovi. Takovouto pohádku jsem opravdu ještě neviděl, nikde jsem o ničem podobném nečetl a představa, že ruský diplomat ve vzteku na kolegu bude riskovat od Moskvy kulku do hlavy za vlastizradu a za provokační operaci proti vlastní zemi, proti Ruské federaci, to si může myslet jenom naprostý kretén a skupinka českých novinářů okolo Bakalových médií.

Ondřej Kolář, starosta Prahy 6

Je to další důkaz toho, jak české tajné služby mají své občany za naprosté kretény, kterým lze předhodit jakýkoliv blábol a pytlovinu, že tomu budou všichni věřit, protože to říká BIS. A co říkala BIS před měsícem? Michal Koudelka poskytl 9. května rozhovor [2] Lidovkám, kde odpálil informaci, že BIS se o ricinu dozvěděla od anonyma. V článku bylo vysvětlováno, že hrozba je reálná a díky skvělé práci BIS byly zachráněny životy nejen pražských starostů, ale možná i dalších lidí.

Tedy ředitel BIS před měsícem tvrdil, že ricin je reálný, ruský agent FSB s kufříkem pod diplomatickým krytím je reálný, informace je zaručená, ale pochází od anonyma. O pouhý měsíc později Andrej Babiš a Tomáš Petříček na tiskovce tvrdí, že informace byla hoax, podvrh, který české BIS poskytl ruský diplomat v Praze ve vzteku na svého kolegu, aby ho poškodil a vykreslil jako agenta FSB. Chápete? Rozumíte, že pokud by to byla pravda, tak ruský diplomat je teď chodící mrtvola, protože Moskva ho obviní ze spiknutí proti Ruské federaci a z vlastizrady z důvodu snahy poškodit a falešně obvinit jiného ruského diplomata v Praze?

Diplomat informující tajnou službu hostitelské země o nepřátelském plánu tajných služeb své země proti zemi hostitelské by skončil s prostřelenou hlavou, s obviněním z vlastizrady, celá jeho rodina by zmizela i s dětmi

Moskva na toto obviněni určitě nebyla připravena, protože taková stupidita je tak neslýchaná a nehorázná, že by jí nikdo nebral vážně. Ovšem Kreml se tím bude muset reálně zabývat a bude muset na to reagovat, protože bude muset chránit dobré jméno svých diplomatů. Mohlo by se stát, že tyto pohádky o zdivočelých ruských diplomatech, kteří rozesílají hoaxy o ostatních diplomatech, se rozšíří i proti dalším ruským ambasádám ve světě, kdy jakákoliv tajná služba hostující země si vymyslí, že ten a ten ruský diplomat nám poslal tu a tu falešnou zprávu, pokusil se tím vyvolat krizi, a proto ho naše země musí vyhostit. Ruské bezpečnostní systémy používají stále starou sovětskou a legendární Kaliněnkovu doktrínu.

Pavel Novotný, starosta m.č. Praha-Řeporyje

Pokud jste o ní neslyšeli, jedná se v podstatě o to, že všichni ruští diplomaté, konzulové, zahraniční pověřenci a rovněž agenti tajných služeb ručí za svoji integritu a věrnost vlasti svojí vlastní rodinou, dětmi a rodiči. Pokud by ruský diplomat provedl jakýkoliv krok, výrok, operaci, posun, nebo rozhodnutí proti Ruské federaci, odnese to celá jeho rodina, včetně dětí. Americká CIA používá obdobný Benfordův protokol pro své operativce, který je v podstatě totožný se sovětskou doktrínou. A jistě i Michal Koudelka spadá pod Benfordův protokol od chvíle, kdy v centrále CIA v Langley převzal od ředitelky Giny Haspel legendární Tenetovu cenu za “collaboration”.

Zpackaná zpravodajská hra proti Ruské federaci musí vést k odvolání českého ministra zahraničí a šéfa BIS. Tato nehorázná blamáž nemá obdoby

Česká zahraniční politika klesá do takových hlubin, že se to ani nedá komentovat. V Moskvě si uvědomí, že celá česká zahraniční politika je řízena diletantem, kterého úkolují české tajné služby, které zpackaly zpravodajskou hru s ricinem, a tak se to snaží hodit na ruské diplomaty v Praze, kterým ale by hrozilo obvinění z vlastizrady, kdyby Moskva uvěřila, že jakýmsi konfliktem mezi sebou vyvolaly úmyslně krizi v česko-ruských vztazích a vrhly na Ruskou federaci podezření z chystání atentátu na tři české komunální politiky.

Zdeněk Hřib (uprostřed). primátor hl. m. Prahy

To je tak neuvěřitelné a stupidní chucpe, že nemohu uvěřit tomu, že tohle ze svých úst vypouští český ministr zahraničí. Zcela se proto ztotožňuji s názorem [3] KSČM, že Tomáš Petříček by měl být ze své funkce odvolán. Totéž by mělo proběhnout i v čele BIS, kde není nadále myslitelné a udržitelné, aby v čele české kontrarozvědky byl někdo, kdo je držitelem medaile CIA, kterou obdržel při soukromém a utajeném ceremoniálu. Pokud nedojde ke změně, tyto provokace proti Ruské federaci se budou postupně opakovat v různých podobách a iteracích. KSČM pohrozila, že pokud Tomáš Petříček nebude odvolán, strana přestane podporovat ve sněmovně Babišovu vládu a její zákony. Pokud by k tomu došlo, reálně bude nakročeno k předčasným volbám.

Nejen o této kauze budeme hovořit dnes po 19. hodině na Svobodném vysílači CS v pravidelném pořadu o aktuálních událostech z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ema
Návštěvník
ema

No tak já jsem docela zvědavá, kolikže se z té grupy tolika českých dip, dip… bude muset přestěhovat a kolikže tam z těch mraků a českého domu, pošpacíruje zuruck. Taková pidizemička a tolik diplomatů, to nedává smysl, zvlášť když nejsme kamarádi, nespolupracujeme a pod. . v mnohem větších zemích je zastupitelů mnohem míň a taky to funguje. Takže co s námi. To co by se rusové mohli u nás dozvědět o ejůnii a pod. , se dozví mnohem levněji přímo z místa a nemusí to být přes nás, nota bene, když jsme už dávno na chvostě a dozvídáme se některé věci až z novin…. chi. jo jo…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Z článku:
“Michal Koudelka poskytl 9. května rozhovor [2] Lidovkám, kde odpálil informaci, že BIS se o ricinu dozvěděla od anonyma. V článku bylo vysvětlováno, že hrozba je reálná a díky skvělé práci BIS byly zachráněny životy nejen pražských starostů, ale možná i dalších lidí…”

Jak to, že se touto otázkou nezabývá dávno Státní Zastupitelství ? Potřebují snad PODNĚT od nějakého občana, aby si všimli, že došlo k ŠÍŘENÍ NEBEZPEČNÉ POPLAŠNÉ ZPRÁVY ohledně možného ohrožení občanů ČR nebezpečným jedem – a navíc tato zpráva se šířila v celostátním měřítku,
a to prostřednictvím dokonce STÁTNÍHO (Státem placeného) MEDIA – ČT, a tato poplašná zpráva – bez kontroly Rady pro Televizní a Rozhlasové vysílání, publikovaná též TISKEM, se rozšířila jako FAKE NEWS – tedy BEZ OVĚŘENÍ PRAVDIVOSTI (!) (kde jsou a za co jsou placení státem všichni ti “Hlídači pravdivosti zpráv a zdrojů”
u této FAKE NEW ???!!!)
Navíc FALEŠNÁ ZPRÁVA O NEBEZPEČÍ OTRAVY JEDEM, KTERÁ PROKAZATELNĚ VYVOLALA PANIKU – a to nejenom u obyvatelstva ČR, ALE DOKONCE U OBRANNÝCH SIL – MV, BIS A POLICIE – s následky státní bezpečnostní ochrany pro několik agresivních provokatérů! ZCELA ZBYTEČNĚ – EVIDENTNĚ — NA ZÁKLADĚ TÉTO FALEŠNÉ A NEOVĚŘENÉ POPLAŠNÉ ZPRÁVY !!!
Jaké jsou sazby za falešný poplach, a KDO PLATÍ NÁKLADY S NÍM SPOJENÉ?
Jaké jsou ZBYTEČNÉ finanční náklady, spojené s důsledky TÉTO FALEŠNÉ POPLAŠNÉ ZPRÁVY ???
KDO JE AUTOREM této falešné poplašné zprávy, a KDO NEKONAL v zabránění jejímu šíření?
KDO TEDY BUDE PLATIT, A PYKAT?

Jaké jsou třeba následky a náklady za výjezd hasičů k falešně oznámenému požáru? A kdo nese odpovědnost?

tehu
Návštěvník
tehu

Mohu jen opakovat, je nutné si zachovat kvantový pohled na věc – opět je tu něco řízeno a to z několika hnízd. Ale ve skutečnosti je to pořád jedno a totéž – dokola se opakující.
A ten co to řídí sebou smíchy plácá o zem…

A pak to takto to vypadá, když volič nejdříve spí – systém se v tomto čase posune do stavu, kdy sám sebe potřebuje pro svou existenci a nedovolí žádnou změnu, Takže sebevíce lépe a radostněji probuzený volič už tu nic nezmůže.

A výsledek: Diletanti dláždí cestu diletantům a bojují mezi sebou o moc – a tisíckrát opakovaná lež se tu má stát pravdou…

Radek
Návštěvník
Radek

https://eurozpravy.cz/domaci/politika/anketa-komuniste-poslapavaji-odkaz-horakove-rikaji-opozicni-politicky.e3541d8f/
Neomarxisté se rozhodli tancovat na hrobě Milady Horákové, aby z toho mohli vytloukat politický kapitál aneb, když nemáme George Floyda, tak vytáhneme Horákovou.
Vybírám z článku některé “perly”:
Olga Richterová (1.místopředsedkyně Pirátů): “I díky paní doktorce máme demokracii.”
Jakou máme demokracii se mohla přesvědčit znásilněná nezletilá dívka, když soud odsoudil Abdallaha Ibrahima Dialla k 2 letům ústavní léčby. To je demokracie jakou svět neviděl. Od stejné osoby ještě: “Rovněž pošlu mimořádný dar na Amnesty International (organizace, jež usiluje o dodržování lidských práv na celém světě – pozn. redakce)… Tak to určitě:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/sefove-amnesty-international-konci-sikanovali-zamestnance-40284615
Věra Kovářová (místopředsedkyně hnutí STAN): “Jen my, SSSR a Albánie popravily ženu…”
V islámských zemích popravují ženy jak na běžícím pásu, ale to nechává Kovářovou v klidu. Protože paní Kovářová účelově lže, dávám zde odkaz na jeden případ, kdy byla zavražděna nevinná žena soudním systémem. Otázka pro blbé, kde to tak asi mohlo být? Že by Čína 🤔? Ale kdeže… USA!
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Julius_a_Ethel_Rosenbergovi

angel
Návštěvník
angel

horáková , bezskrupulósní dvojitá agentka, nebyla nikdy popravena, není proč pro ni štkát… celé to byla komedie…

Petr
Návštěvník
Petr

Zajimalo by mne jak to s ni skutečně bylo…

Jaris
Návštěvník
Jaris

Petr
http://hedvicek.blog.cz/0912/je-milada-horakova-falesnou-modlou

Velmi zajimava informace o Horakove.

victor12gCx
Návštěvník
victor12gCx

V Anglii zase ničí sochu Churchila, v Praze demoblog Koněva. Nějak nám ta Antifa a liberální demokraté začínají připomínat německé nacisty a to přesně po 75 letech. Čiší z nich těžká nenávist k vítězům války proti Hitlerovi. A přitom by každého, kdo s nimi nesouhlasí označovali nálepkami nacistů, antisemitů a podobně.

Les
Návštěvník
Les

Opět jen náhodný záchyt při přepínání programů hledajíc nějaký klidný film pro pamětníky nebo třeba něco národně vlasteneckého od pana Dietla…ejhle opět mně zarazily toporné pařáty Soukup made in Barrandov kde mu seděl naproti ten vlastenec Okamura co kdysi tvrdil, že EU je třeba zrušit a teď už že EU by potřebovala vhodně zreformovat…tak ten s prkennýma pařátama zlostně dštil na Okamuru kvůli znásilnění naši České hezké dívky, že dávejte POZOR JAK MLUVÍTE O TZV. ČESKÉM NAPROSTO SVATÉM A DOKONALE SPRAVEDLIVÉM SOUDNICTVÍ. V podstatě Okamurovi mával kriminálem před xichtem. Nevím zda tito dva boxéři – spolužáci z dětských let hrají levou na diváky kvůli rejtingu a vykají si a dělají že se nikdy neviděli, nebo je to jakkoli jinak, ale jedno je jisté, vyhoďte z bedny tv Barrandov, zžumpovatěla až za dno hnusného možného.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Že je to tatrman je jasné už delší dobu. A jako tatrman si může zvát jen tatrmany.

victor12gCx
Návštěvník
victor12gCx

To slovo tatrman Soukupa vystihuje absolutně. Jedno slovo za tisíc jiných.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Celou bednu hodit do rokle

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Krysy vylézají ze všech kanálů.
Nevíte někdo náhodou, zda-li ten zlodejsky parchant Kocáb už odškodnil lidi za vytunelované fondy?
Případně, zda-li už nám Němci zaplatili válečné reparace?
Jinak totiž nechápu, jak vůbec může to prase něco takového vypustit z té jeho odporné tlamy.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020060612039451-dluzi-nam-obrovske-miliardy-kocab-chce-penize-za-pobyt-sovetske-armady-na-uzemi-ceskoslovenska/

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Kocab je havloidni ubozak neco jako sabatova a spol . UZ zije asi 30 roku v bludu ,ze vyhnal Rusaky a ” ridil ” podvod sametova rrrevoluce , kazdy s mozkem vi ,ze nebyt gorbacovů , havlů a walesů a podobnych kolaborantu ci vlastizradcu nic se nekona . TRI setkani regan a gorbacova v reykjaviku atd . Nikdy bych neveril treba v den 14 listopadu co se bude dit za 30 let , stat rozkradeny , zdevastovany . prumysl a zemedelstvi a dalsi v anusu . NECERNÍ pachaji vlastni genocidu a klani se kriminalnikum , negramotum a nasilnikum a zbavuji se poslednich prav a svobody ve vlastni zemi .Dobrovolne odevzdavaji vlastni zemi po svych predcich . Boji se rici jsem běloch a mam manzelku a deti a chodim normalne do prace .a neminim se s ni ,kym delit o to o co jsem se sam zaslouzil , rad bych chodil na fotbal do kina , vecer po ulici aniz bych byl zmlaceny ci dosel s kudlou v zadech .Taky nemam zajem zivit molochy jako ct lež 24 , neZiskovky , stovky divadel kam nikdo nechodi ., soukrome akce jak GP Brno apod . Zkuste nekdo spocitat kolik nas stala policejni ochrana tech trech dementu a co by za to bylo ??§ A uz vubec nechapu proc treba cesky duchodce ma mensi duchod nez jakasi cenzura z pralesa kapesné !§jen me ted napadlo kdy vrati dluhy neumannka s mafianam z ods za ms v liberci ???§ ale treba se mylim staci zajid na demonstraci milion chvilek ci do havlovy knihovny nebo do USTRU a nalezt tu spravnou ” pravdu ” . Jo jo takhle si tady zijem .Dekuji za zverejneni .

victor12gCx
Návštěvník
victor12gCx

A to i ten Regan a Gorbačov byli pouze nástroje, marionety, jak zde píše pan VK. Jaká je tedy úroveň řízení pana zpěváka. Asi jako pěnice Hvězd pvuhů.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Je ale dobré, že dají vědět, kde mají noru.

Věčný Slovan
Návštěvník
Věčný Slovan

Slovanka

Jestli chce odškodnění (pominu teď jeho pokrytectví a vlastizrádnou aktivitu), tak ať se obrátí na ruskou komunistickou stranu. Sovětští komunisté byli zodpovědní za 21 letou okupaci Československa. Nikoli Rusko jako národ.

Rusko a Sovětský svaz jsou dvě různé věci. Rusové a komunismus není jedno a totéž.
Komunismus byl vždy ruské národní duši cizí. Proto se Sovětský svaz nakonec zhroutil (škoda, že ne za lepších okolností). Ruská národní duše jej dále už nemohla snést.

TREX
Návštěvník
TREX

Z toho člověka se mi dělalo od 15 let zle!
To je ďábel!
Pražský výběr: fetky

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Slezanka
ten posthavloidní kretén má zase politické záchvaty. Jaké škody? Zachránili nám státní majetek na 20 let před rozkradením. Ten ubohej blb se chvástá,že on je “vystěhoval”. Kdyby rusové
chtěli , jsou tu klidně dodnes a vypatlaní blbečci jako on by s tím nic nenadělali. Jenže rusové jsou slušní na rozdíl od USA kteří jak se někde naserou tak se tam drží jako klíště a kradou a kradou. Odešli ale národ byl sprostě podveden havloidní bandou a začalo masové rozkrádání a rozprodávání republiky těm kteří havloidům pomohli k lizu. A tohle hovado mělo za své podvody a zlodějny sedět a ne rozumovat kdeo způsobil jaké škody. To ví národ dobře.

4fun
Návštěvník
4fun

K pátečnímu pořadu na SV:

ZYMURGYHO PRVNÍ ZÁKON VÝVOJE DYNAMIKY SYSTÉMU
Když otevřete plechovku červů, jediný způsob, jak je dostat zpět, …
… je použít větší plechovku.

(http://www.home.karneval.cz/0148071401/murphy.htm)

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zvedava matka
Tady je clanek, ktery by vas mohl zajimat, jak se USA snazi svalit covid 19 na Cinu a pozadovat od ni penize.

https://cz.sputniknews.com/byznys/2020051011922938-v-sazce-je-bilion-cina-se-pripravuje-na-odprodej-statniho-dluhu-usa/

TREX
Návštěvník
TREX

Přesně toto jsem předpokládal.
Největší dlužník v historii naši civilizace bude kolem sebe kopat, jak malé dítě. A ze největší věřitel tohoto dlužníka, bude dlužníka držet pod krkem!
Čekám na zprávu, ze Čína už toho Ussa bordelu ma plné zuby a rozprodá Ussa:-))))
Teď na To koukám zpětné a je až absurdní, dle západní ideologie, ze:
Největšího Kapitalistu vlastní komunistická Čína:-))))))
Bohužel ekonomika Ussa stojí a padá s vojenským průmyslem. Z logiky věci vyplývá, ze jedině válka a zbrojení= existence tohoto světového hovada.
Nevěřila by jste, ale tento fakt neví 98%(možná přeceňuji) západního ovcoobyvstelstva.
Proč také, že.
Jsem presvetcen, ze kdyby nebyly textilní revoluce ve východní Evropě a otevření těchto trhů této lůze, hodpodarská krize západu by začala v 90 minulého století.
Rusové za to Gorbika budou do smrti nenávidět.
Stále mě v tom utvrzují roky agrese, které Ussa předvádějí: 7let, 7zemí.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris
to je už obecně známo. Stejně jako to,že tuto Trumpovu provokaci už Čína nezkousla ,protože je to neskutečná drzost od dlužníka aby po svém věřiteli požadoval umazání z dluhu za něco co sám uklohnil a rozšířil. Ten všivák Gates to veřejně přiznal a financoval a Trump přesto měl tu drzost něco takového vypustit ze své narcistické huby. Jenže čína reagovala na tu sprototu rychle . Vlastní USA dluhopisů za 1,6 trilionů dolarů a začala je dávat do oběhu. Jen za poslední měsíc už za 200 miliard. A spousta věřitelů USA se přidala. Rusko zastavilo investice do US dluhopisů a další a dokonce i američany okupované Japonsko. To vše se rychle mobjevilo i ve správě ministerstva financí USA které vyrovalo před nebezpečím hrozivého zásahu do ekonomiky USA.Protože dluhopisy ztrácí hodnotu a jsou už krajně rizikové. A pro USA je to velmi špatné. Okamžitě vyletěly nahoru úrokové sazby protože USA jsou na věřitelích extrémně závislé. Spousta států světa zesílila snahu zbavit se zavislosti na dolaru včetně EU. Obchoduje se ve zlatě, eurech, juanech,rublech i národních měnách a dolar přestává být “rezervní” měnou. Svět navíc pochopil, že USA své dluhy které mají vůči světu ve výši 6,2516 trilionů dolarů nikdy nemohou splatit a začal se zajišťovat proti ztrátám. Takže ten drzý nápad Trumpa může být brzy důvodem , že se stane hrobařem ekonomiky USA. Nic víc z něj nemůže být .

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ta parta nekompetentních šašků co si drze říká “tajná služba” jen skáče na kdejaký špek který jim někdo vhodí a nebo i umí zpravodajskou práci aq ověřují si a získávcají informace jak je v jejich pracovní náplni?

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Spíše to vypadá, že celá ta kauza šla mimo výkonnou složku BIS a celé to zpatlal Koudelka s podržtaškami na příkaz či s požehnáním páníčků ze zahraničí. Takto neschopní agenti snad nejsou ani v USA. 🙂