Karel Schwarzenberg odhalil, že současné protesty v ČR proti Andreji Babišovi mohou...

Karel Schwarzenberg odhalil, že současné protesty v ČR proti Andreji Babišovi mohou stvořit novou hvězdu politiky, která usedne na Pražském hradě a zopakuje se tím scénář ze Slovenska, kde se prezidentkou stala aktivistka z ulice, které vadil zápach z komunální skládky v Pezinku! Předčítaná zdravice od Petra Pitharta ukázala, že zhrzeným uctívačům Havlova odkazu dochází munice a chtějí svrhnout Babišovu vládu za každou cenu, bojí se “orbanizace” vrcholové moci v České republice!

Karel Schwarzenberg odhalil, že současné protesty v ČR proti Andreji Babišovi mohou stvořit novou hvězdu politiky, která usedne na Pražském hradě a zopakuje se tím scénář ze Slovenska, kde se prezidentkou stala aktivistka z ulice, které vadil zápach z komunální skládky v Pezinku! Předčítaná zdravice od Petra Pitharta ukázala, že zhrzeným uctívačům Havlova odkazu dochází munice a chtějí svrhnout Babišovu vládu za každou cenu, bojí se “orbanizace” vrcholové moci v České republice!

Nedělní demonstrace na Letné v Praze, které se podle nových přepočtů Policie ČR zúčastnilo 280 000 lidí, má další dohry a odezvy, které odhalují hrozivá chapadla monstrózní chobotnice, která se začala rozlézat ve všech médiích v České republice. Jednotlivé figury, které stojí v pozadí těchto procesů, pomalu začínají pouštět více informací a rozhodně nás nesmí překvapit, jako procesy budou na tyto mohutné demonstrace navazovat v nejbližších týdnech a měsících.

Cizí mocenské skupiny se snaží o provedení Barevné revoluce v ČR podobně, jako to proběhlo minulý rok na Slovensku. Karel Schwarzenberg dnes poskytl rozhovor [1] serveru Seznam Zprávy, kde přímo otevřeně oznámil, že je již starý a řízení občanské společnosti v ČR musí převzít mladí lidé. Šokoval však výrokem, že doufá, že současné demonstrace proti Andreji Babišovi zrodí novou politickou hvězdu podobně, jako se to povedlo na Slovensku. Karel Schwarzenberg tak nepřímo odhalil, že někdo z předáků současných demonstrací by mohl usilovat o prezidentský post v ČR v roce 2023.

Martin Myšička přečetl zdravici od Petra Pitharta.

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová je totiž přímo ukázkovým modelem někoho, kdo přímo z ulice usedl přímo do funkce prezidenta státu. Zuzana Čaputová se totiž v roli aktivistky věnovala problému skládky komunálních odpadů v Pezinku, kterou místní obyvatelé odmítali, protože byla umístěna velmi blízko města a zahrádkářských kolonií. Jako aktivistka pomáhala místním lidem bojovat s byrokracií a státním aparátem, který s problémem nechtěl dlouhou dobu nic dělat. Do této chvíle se zdálo, že její práce byla záslužná a chválihodná. Jenže, v září roku 2017 se Zuzana Čaputová objevuje v neziskovce Via Iuris [2] a začíná její proces školení jako kádra pro příští volby.

Slováci věděli, koho volí za prezidenta, ale přesto tento proces dopustili. Ostatní národy v Evropě to postupně mohou odnést, liberalismus je nástrojem likvidace národů v Evropě

Neziskovka dostává od George Sorose a jeho dvou neziskových divizí Open Society  pravidelně každý rok štědré dotace, nechybí peníze od americké ambasády a dokonce ani od slovenského ministerstva spravedlnosti. O půl roku později na Slovensku propuká kauza Jána Kuciaka a Zuzana Čaputová se začíná profilovat jako nový možný kandidát na prezidentku. Občané na Slovensku jsou znechucení korupcí a hledají někoho čistého a hlavně “slušného”. Najednou se objevuje izraelský podnikatel Aaron Shaviv a Zuzana Čaputová oznamuje kandidaturu na prezidentku. Od počátku má mohutnou reklamu v médiích a je jasné, že se stává koněm kohosi, na kterého nelze ukázat přímo, protože zůstává skrytý v pozadí.

Zuzana Čaputová v roce 2017 v neziskovce Via Iuris.

Slováci šli letos k prezidentským volbám a opět udělali osudovou a zásadní chybu, že zvolili namísto kandidáta s vlastním názorem pouze marionetu ovládanou z Izraele, která má naprosto nulové zkušenosti z vysoké politiky, což ji dopředu předurčuje k tomu, že bude zcela závislá na svých poradcích, což budou oni, kteří budou řídit slovenskou zahraniční politiku.

Tak dlouho budou střílet do Babiše, až to středové voliče unaví. Tento plán je prostý a Babiš by měl přejít do protiútoku, svolat vlastní monstr-demonstrace, jako to udělal před několika lety Viktor Orbán. Pokud to neudělá, bude vypadat jako slaboch a ztratí část voličů

Pokud chcete vědět, jakou politiku bude razit slovenská prezidentka, podívejte se na její poradce a máte odpověď. A bohužel se ukazuje, že cizí mocnosti, které ovládly výsledek voleb na Slovensku, by rády tyto procesy zopakovaly i v ČR. Plán je celkem jednoduchý, pokračovat v destabilizaci české společnosti tak dlouhou, dokud to nezačne vadit i umírněným a nezávislým voličům, kteří nic proti Andreji Babišovi sice nemají, ale neustálé demonstrace je unavují a mohou získat časem pocit, jestli by to nebylo bez Babiše klidnější.

Dárci neziskovy Via Iuris.

Tento proces vnitřního rozvratu systémů je velmi dobře propracovaný ze zahraničí a funguje na principu znechucení společnosti z politiků, kteří jsou vykresleni jako zkorumpovaná chátra a sdružení osob toho nejhoršího zrna. Společnost je těmito mediálními útoky očkována k tomu, aby začala požadovat do funkcí premiérů a prezidentů tzv. “slušné” lidi, což ve skutečnosti žádný z politiků nemůže splnit, a proto i minulý rok šel do boje proti Miloši Zemanovi ve 2. kole prezidentské volby člověk, který nebyl politikem, ale jenom “slušným” člověkem vytaženým odkudsi ze 2. patra Akademie věd ČR.

Systém rozvratu: Společnost je třeba otrávit, aby začala zvracet z politiků a hledala lék a záchranu “ve slušnosti”, kterou nabídnou neznámé figury vytažené z klobouku

Stejně tak architekti těchto převratů věděli, že ani na Slovensku nelze vyhrát volby s politikem, takže nasadili “slušnou” Zuzanu Čaputovou, kterou nikdy nikdo neviděl a neznal, kromě několik zahrádkářů v Pezinku. To je chucpe, řekli byste. Jenže, tohle chucpe na lidi funguje. Podívejte se, kdo vyhrál prezidentské volby na Ukrajině. Rovněž člověk, který nikdy nebyl v politice, byl herec, ale najednou je prezidentem. Takhle bychom mohli pokračovat, třeba až k Donaldu Trumpovi, nebo právě k Andreji Babišovi, protože ani on nikdy nebyl politik.

Milan Myšička na pódiu na Letné.

Současné demonstrace proti Babišovi mají v první fázi vyvolat v ČR hluboký odpor proti politické garnituře jako takové a nahradit ji tzv. občanskou společností, což je pouze slušnější označení pro vládu uřvané lůzy z ulice, i když ona sebe sama tak nenazývá a označuje se za ochránkyni odkazu Václava Havla. Jakmile veřejnost začne být z útoků na Babiše otrávená, začne se v ČR rozvíjet stejný proces jako na Slovensku a na Ukrajině, kde v obou zemích byli prezidenti zvoleni z důvodu naprostého odporu obyvatelstva vůči tradičním politikům, ze kterých se lidem v obou zemích chce zvracet.

Viktor Orbán a proces “orbanizace” státní moci je strašákem pro globalisty a jejich poskoky, tzn. liberály

Tento narativ přitom je indukovaný uměle pomocí médií, která jsou financována a řízena ze zahraničních zdrojů, jak na Ukrajině, tak na Slovensku. Není to o tom, že by politika byla čistá, ale není rozhodně pravda, že by situace byla tak zlá, že řešením je volba někoho, kdo vůbec politikem není. Jenže mediální narativ přesně k tomuto národy vede. A to je nebezpečný proces, protože nezkušený ne-politik v politice skončí jako marioneta naprosto závislá na svých loutkovodičích, rozuměj poradcích. Hrozivá a neblahá vzpomínka na Václava Havla a jeho poradce, kteří de facto řídili Pražský hrad za něj, zatímco Vašíka vozili po světě a ukazovali ho světu jako cvičenou a hlavně roztomilou a usměvavou opičku. A tohle je proces, který je nachystaný znovu i pro Českou republiku.

Petr Pithart

To potvrzuje i text zdravice od Petra Pitharta, kterou na Letné přečetl Martin Myšička, umělecký vedoucí Dejvického divadla. Pithart v textu upozorňuje, že v Česku nesmí být dovoleno, aby proběhly stejné procesy jako v Maďarsku, kde prý tamní vládce uchopil veškerou moc. Demokracie prý má mít liberální rámec, který má mít i bojovný obsah, pokud je potřeba.

Petr Pithart se kvůli nemoci nemohl demonstrace zúčastnit, ale jeho názory předčítané ze zdravice pouze odhalují skutečnost, že mrtvola Václava Havla neustále působí ze záhrobí na své pohrobky v politickém spektru v ČR a veškeré procesy vedou k tomu, aby Česká republika postupně zanikla a stala se součástí německého protektorátního území v rámci Nové Evropy, která již žádné vnitřní hranice mít nebude, ale budou existovat pouze vnitřní teritoria a sféry vnitřní moci.

Jakmile padne Babiš, útok se přesune na Miloše Zemana a demonstrace budou pokračovat pro změnu proti němu

Není náhodou, že Benjamin Roll vítal na pódiu jáhna “ze Sudet”, protože všichni tito architekti těchto demonstrací vědí přesně, jaká slova mají použít, nic neříkají z hlavy, ale pouze citují z textů, které jsou pečlivě sepsány a autorizovány dopředu. Jediné výroky, které zaznívají z hlavy, jsou povely k účastníkům demonstrace a technické záležitosti. To samo ukazuje, že Český národ je na pokraji generačního zhroucení. Starší pro-národní generace odchází a přichází mladí a liberálně globalizovaní, kteří se nezakecají. Minulý týden soud v Hradci Králové prolomil Benešovy dekrety, hned v neděli poté na největší demonstraci od listopadu 1989 zaznívají slova o vítání katolických zástupců církve ze Sudet.

Karel Schwarzenberg

Šlechtic Karel Schwarzenberg odhaluje, že z demonstrací může vzejít nová politická hvězda, která zopakuje proces s názvem “Zuzana Čaputová” na Slovensku. Pokud se jim podaří odstranit Andreje Babiše, bude to katastrofa, protože po Babišovi přijde útok na Pražský hrad, kam bude mít namířeno někdo z vítězných organizátorů likvidace Andreje Babiše. Nejde vůbec o to, jaký je Andrej Babiš, teď se hraje o přežití České republiky ve Střední Evropě.

Sudeťáci buší na dveře českých soudů, spolu s nimi buší šlechta, Lichtensteinové a další. A všichni mají v ČR tisíce kolaborantů, zrádců, kteří pracují na rozbíjení českých vlád, českého školství, české kultury a české státnosti. Vytahování Havla z hrobu zdaleka nekončí, jeho mrtvola bude politicky recyklována ještě mnohokrát do konce tohoto roku, který je 30. výročím státního převratu.

Zdroj úvodního videa: YouTube [3]

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 5 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 45% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Uno Universus
Návštěvník
Uno Universus

Pokud bude v politice slouzeni dvou panum, tedy penezum a jeste vetsim penezum, nebude nikdy slouzeno lidu. V politice by ti nejvyssi meli pracovat pro lid bez profitu financniho, bez bonusu a s holyma rukama. Meli by byt voleni jen lidmi, kteri na to maji. Maji hlavu v poradku, maji selsky rozum. A ti voleni by meli mit inteligenci vyssi nez ti kteri je zvolili. Pokud do roka a do dne budou videt dobre vyslledky za spravovanou oblast, muze byt zvolen jeste na dalsi rok. Pokud ne, nemuze kandidovat uz nikdy. Samozrejme musi projit kladne vsemi psychologickymi testy na inteligenci, psychicke a fyzicke zdravi, adaptibilite, miru agresivity a a empatie k lidem.

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Podpořte finančně prosím Aeronet! Já s tímto serverem nemám nic společného, nicméně na alternativních zprávách je nejlepším zdrojem, bohužel a bohudík, pravdivých informací!

Slava
Návštěvník
Slava

Podle mého, je ten Minářův chlívek v této podobě, na konci s dechem a jeho podpora nahoru už moc nepofrčí. Podle mě dosáhl maximum možného. Pokud mu nepomůže nějaká nečekaná událost (vražda novináře, megakauza vlády apod.), kterou by dokázali zneužít, tak se obehrajou a budou už jen trapní a zoufalí. Na silný mandát v PS je to málo. Chybí jim charisma i argumenty. Lidé jim nerozumí a řekl bych, že ani oni nerozumí sami sobě. Z chlívku strach nemám, ale co mě děsí, je ten revoluční potenciál ve společnosti. Sice zatím vše pod kontrolou, ale jen proto, že se máme relativně dobře. Ale podle všech ukazatelů je EU (i USA) na kraji recese. Čeká to už jen na nějaký Black Swan. Poté musí dojít k skokovému zvýšení sazeb (jinak by banky půjčovaly se ztrátou a to oni neradi). To musí mít vliv na nárůst dluhů, bankroty, nezaměstnanost atd. A pak teprve uvidíme ten tanec. Uvidíme co znamená revoluční mládež v ulicích a odborové stávky. Už vidím ta hesla. Zabavení majetku, garantovaný příjem, právo na příděl potravin a energie, zkrocení médií. Trochu se bojím, že se dožiju změny zřízení a vrátíme se zpět o 30 let, i když vedoucí úlohou bude třeba liberálně demokratické hnutí svobodných občanů.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Slava
souhlas! I trouba totiž musí vidět marnou snahu pár parazitů zmanipulovat normální rozumné lidi a kazit si neděli tím aby někdo poslouchali taková přiblblá individua col tam masturbují s podia i kdyby přidali k “účastnému” další tisícovku už půjde jen nějakej zoufalec.

Den
Návštěvník
Den

Mimo téma: abysme nezapomněli:

22. června jsme si připomněli jedno smutné výročí, konkrétně den (22. 6. 1941), kdy bylo přepadením bez vyhlášení války zahájeno strašlivé německé tažení proti východním Slovanům pojmenované po německém císaři, kterému se přezdívalo “Drtitel Slovanů”, jako “Operace Barbarossa.” Dá se říci, že toto tažení bylo trochu odlišné než předchozí války, neboť šlo z velké části o vyhlazovací válku, jejíž cílem bylo dle vizí Adolfa Hitlera a hlavního ideologa nacistické strany Alfreda Rosenberga, “vyčistit” rozsáhlá východoevropská teritoria od slovanských obyvatel a následně je připravit na německou, popřípadě germánskou kolonizaci. Tento koncept však nebyl přímo Hitlerovým nápadem, ten ho jenom dále rozpracoval, ale vznikl v 19. století ve wilhelmovském Německu a Rakousku – Uhersku, kde byl nazýván “Drang nach Osten”. Zajímavé je, že například norští nebo holandští kolaboranté vznesli na Hitlera žádost, aby těmto národům bylo po válce také přiděleno východní území ke kolonizaci. Za frontovou linií Wehrmachtu postupovala zvláštní komanda SS, která měla na starosti likvidaci židovských a slovanských obyvatel. Na území SSSR v důsledku jejich působení zemřeli miliony lidí, obrovské množství vesnic i měst bylo spáleno a srovnáno se zemí, velká část kulturního dědictví zničena a rozkradena. Říká se, že například v Bělorusku byla zničena více než polovina obcí. Dokladem obludných rozměrů masového vraždění je například i památník s názvem “Pahorek slávy” nedaleko Minsku. Ten byl vytvořen tak, že za každého mrtvého člověka zabitého Němci v Bělorusku byla přidána jedna hrst hlíny. Mrtvých však bylo tolik, že nakonec vznikl pahorek vysoký 35 metrů. Celkové sovětské ztráty, civilní i vojenské, činily závratných 23 milionů občanů.

Jak víme z historie, nakonec se vše obrátilo proti Německu. Postup jeho armád byl zastaven u Moskvy a následně převzala iniciativu Rudá armáda. Cesta k vítězství byla ovšem ještě dlouhá a než sovětská armáda spolu s obnovenou polskou armádou obsadila v roce 1945 Berlín, trvalo to dalších několik let, které si vyžádaly miliony obětí…

Perun Hromovládný
Návštěvník
Dusis
Návštěvník
Dusis

Zrovna jsem včera a dnes přemýšlel, být premiér tak mě neděsí 200 a ani 250tis. na letné, ale spíše to ticho z toho lidu co me přece má tak rád a volí mě!
Ačkoli si myslím, že žádné volby nejsou čisté a vyhraje vždy ten určený. Možná je toto pouhým potvrzením.
Ještě bych si dovolil poupravit pana VK v tom, že situace je bohužel tak špatná. Lidé skutečně blijou z politiků a navíc podle vašich slov pane VK, a s tím souhlasím, tu skutečně nejsou kádry a elity pronárodně ukotvené. Takové které by byly ochotné se prát za národ.

Jeseritz
Návštěvník
Jeseritz
Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Ten Myšička se svým “NEDOPUSTÍME TO”, my přesně připomíná ony nadšené svazáky v modrých košilích z padesátých let. I ten jeho výraz a účes té době odpovídají. Tak soudruhu Myšičko, pěkně si se pro začátek uvedl…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Pesimista
na Myšičku se stačí podívat. Malinká pichlavá očička vlizko u sebe, trvalý debilní úsměv a
flustrace s neuznání opkolím a neúspěšností z něj jen čiší. Typický “revolucionář” a holým zadkem a jediným důvodem k revoluci: “prosím všiměte si mně”. Nepochopil totiž,že aby si
společnost takových jako je on všimla, musí jí být v něčem užitečný a ne na ní parazitovat.

Roman
Návštěvník
Roman

No, doufejme, že se Schwarzenberg plete. Slováci si dokázali zvolit i Kisku.

Pokud se týká letošních slovenských prezidentských voleb, myslím, že zásadní strategické chyby se v těchto volbách dopustil Marián Kotleba. Kdyby nekandidoval, získal by jeho hlasy JUDr Harabín, pro mnohé asi akceptovatelnější než Marián Kotleba, JUDr Harabín by pak postoupil do druhého kola a to by nakonec vyhrál.

Vidí to na Slovensku stejně?

Peter
Návštěvník
Peter

Nevyhral by ani Harabin. Kotleba len pomohol smeru. Volby u nas boli zial vopred urcene. Po Caputovej vyhra aj nova opozicia parlamentne volby. Po tychto blaznoch nastupi uz len Kotleba

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Roman,
ano , jenže rozhodující roli hrála masivní kampaň Čaputové kterou platili židé a vedl ji
nechvalně proslulý darebák z Mosadu který má v takových ovlivňovacích akcích bohaté
zkušenosti

r.m.
Návštěvník
r.m.

Od roku 2008 má ČR od EU zadržených 17 miliard. O 35 miliard jsme už přišli nevratně.
comment image
Náš zdroj, mimochodem vysoce postavený zástupce Evropské unie, nám před několika dny uvedl až šokující informaci. „Právě tento pán, pan Jirman, mohl být vynašečem informací proti panu Babišovi,“ konstatoval a odkazem na provázanost špiček Pirátů, audity a kontroly z EU.
Tento pán se objevil na kandidátce Pirátů
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pirati-si-vzali-auditora-Bruselu-na-kandidatku-Sledujte-co-se-delo-kdyz-jsme-na-to-prisli-585713
a samozřejmě nosatej

r.m.
Návštěvník
r.m.

jen jako doplněk: Jirman s nápisem Volím Piráty
https://www.facebook.com/petr.jirman.1

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Vypadá jako pěkný šmejd.
Ovšem kdo dokáže 13 let pracovat pro evropskou komisi, nemůže z principu být slušný ani normální.

anonym
Návštěvník
anonym

jasně, že se tihle parchanti pokoušejí převzít moc, ale nic není na věky. ostatně máme řádně zvolenou vládu, nedávno Babiš ustál hlasování o nedůvěře, nic mu nebrání, nebavit se s lůzou z ulice, není to politická strana a nemá právo dělat jakékoliv návrhy. Liberální, respektive neoliberální svoloč, kterou zneužívají flanďáci a zrušená šlechta, se snaží dobrat k moci všemi prostředky, nejen u nás, pokud by se jim snad zadařilo, budou se divit, jak rychle ten jejich liberalismus skončí. Věřím, že svět se točí doprava a nic takového nenastane. Ostatně taková Británie je na tom o mnoho hůře než my, tam tyhle globálně-liberalistické tendence mají opravdu velkou sílu a přesto lidé věří, že bude líp, tedy ne jako u nás s ANO, ale nakonec i to ANO, kteří mnozí z nás nevolili, je nyní potřeba podpořit, když jde o naši budoucnost a nějací rozvraceči státu se chtějí ujmout moci proti naší vůli, jako lůza z ulice, co má v úmyslu nás okrást a zotročit.
Jestli se tomu chceme vyhnout, potřebujeme spojence, sami nestačíme odolávat, tlaku z venčí, s Rusy se dnes už nedá počítat, vidím jako jedinou možnost, udělat to co udělali Poláci, i když jsem vždy byla proti NATO, skočit do náruče ‘Američanům, nebo zůstat natrvalo otroky třetí říše. Ekonomicky v tom nebude asi velký rozdíl, ale co se týká osobních svobod, bych to viděla lépe. Možná jsem vůči EU a hlavně Němcům zaujatá, to si musí každý rozhodnout sám, kam víc míří, ale na nějakou svobodu a samostatnost zrovna v tuto chvíli nemáme kapacitu.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/matka-vas-nenaucila-slusne-se-chovat-proc-rozbalujeme-koberec-svet-reaguje-na-trumpa-v-britanii-73365

MilinaK
Návštěvník
MilinaK

Anonyme, naprostý souhlas. Největším nebezpečím pro naši zemi je neoliberální a extrémně levicově orientovaná svoloč a aktivisté všeho druhu, to je jedna parta s mnoha negativními vlastnostmi. Jednou lezou po střeše Kliniky, podruhé se přivazují na Šumavě ke stromům, potřetí demonstrují v Praze za krásný vzduch, počtvrté řvou na Letné, aby řádně zvolený premiér a vítěz voleb odstoupil, popáté chtějí znárodňovat soukromý majetek, pošesté chtějí šmírovat elektroměry, posedmé vítají kdekoho a ohání se lidskými právy atd. atd. A my, ta mlčící většina mlčíme, ale až nás tihle řvouni, netáhla a žvanilové pořádně nas…ou, tak se také zmobilizujeme a za žádnou cenu je vládnout a řídit tuto zemi nenecháme. My jsme ta mlčící většina proti té křičící menšině. V tom má ten tuneldědek Klaus pravdu – je to demonstrace zneuznaných a frustrovaných lidí.

anonym
Návštěvník
anonym

MilinaK
jasně, jenže jak vidíte podle mínusů, tak to většina lidí nechápe. Stačí napsat NATO a mají rudou mlhu před očima. Bohužel, Rusové už nás dávno hodili přes palubu, mají více zájmů v Africe, v Evropě ropovod více méně jistý a rozhodně si k vůli čecháčkům neudělají z Němců nepřátele. Zbývá nám jedině to, co udělalo Polsko, nebo sloužit Němcům. O NATO též nestojím, ale nevidím jinou a přijatelnější cestu, jak se nestát občanem třetí říše. Národní stát v současné době pokládám za utopii. Je jisté, že pokud se dáme do holportu s Amíky a otevřeme jim dostatečně trhy, je to zcela jasný pokyn, podporovat ne globalčíky, ale sionisty, což by nám mohlo v budoucnu dopomoci k tomu vytouženému národnímu státu, právě prostřednictvím Američanů. Ovšem říkejte to pitomcům, na které působí slovo NATO a SIONSISMUS jako na býka červený hadr. Je samozřejmě otázkou, zda i sami Američané ten tlak neoliberálů ustojí bez úhony, ale pokud bude Tramp zvolen znovu, mohlo by to vyjít dobře.

MilinaK
Návštěvník
MilinaK

Trump bude znovu zvolen ve většině zemí, kromě Californie a států východu. Amerika se ekonomicky s Trumpem hodně zvedla a lidé to pozitivně vnímají. Vnímá to i naprostá většina tam dlohodobě žijících a pracujících přistěhovalců z jižní Ameriky a všechny země střední části USA. V Ca a NY žijí podobně pomatení liberálové s tou levou tváří, co by rádi třeba to zdravotní pojištění a péči pro každého bezdomovce, ale ti běžní pracující američané to tvrdě odmítají. V USA žije dnes cca 46 mil. tzv. “welfare”, to jsou nemakačenka na dávkách, bylo jich 51 mil. a Trumpovi se toto číslo podařilo snížit a to se tam velmi cení. Amerika je jiná než Evropa, tam skutečně vládnou peníze a není to sprosté slovo jako u nás.
Je hrozné, že tady lidé dávají na tak jasné věci mínusy, mají asi místo mozku kaší nebo trpí amnézií nebo si neumějí ty informace správně utřídit.

anonym
Návštěvník
anonym

MilinaK
Tady ještě vládne 19 století s obrozenci, oni ti pitomci si nespočítali, že všichni chtějí nosit značkové oblečení, mít plné markety žrádla, kvalitní lékařskou péči, a všechny výdobytky moderní vědy u mobilů počínaje a kardiostimulátory konče, ale zapomněli, že to jim mohou poskytnout jedině židovské firmy a peníze. Kdo maká, má se dobře, a hlady neumře ani ten, kdo práci nemá. I tohle je židovský systém. Jestli Ameriku řídí židi, dosti pochybuji, jak se zde neustále tvrdí, ovšem jsou schopní a v řídících funkcích je jich hodně. Proč ne, když to umí. od Ameriky i židů je třeba se učit a ne jen nadávat a ničit. Budeme se mít tak, jak si zasloužíme, a nedej bože, aby se opět dostali k moci flanďáci a šlechta. Pak by český národ opravdu padl na držku jako za Rakouska Uherska.

MilinaK
Návštěvník
MilinaK

To neumím posoudit, kdo se skrývá v USA za majetkem a penězi, ale nesporným faktem je, že židi byli vždy šetrní a hleděli do budoucnosti s cílem něco vybudovat, zatímco šlechta vždy jen hýřila penězi a prací poddaných a ukradla zemědělskou půdu poddaným. Židi jsou tedy svým přirozeným založením předurčeni k budování a výsledky jejich práce se pak stávají trnem v oku všem líným a neschopným a hlavně té hýřící novodobé šlechtě.