Kardinál Duka povečeří s čínským prezidentem, nařídil mu to Vatikán – dochází...

Kardinál Duka povečeří s čínským prezidentem, nařídil mu to Vatikán – dochází už někomu, o co jde?

Kardinál Duka povečeří s čínským prezidentem, nařídil mu to Vatikán – dochází už někomu, o co jde?

U příležitosti návštěvy čínského prezidenta v Česku jsem napsala článek, který byl s velikou nadsázkou reakcí na to, jak sluníčkáči a havlisté šílí z návštěvy vrcholného představitele komunistické země, čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v České republice, zatímco sami jsou těmi největšími aktéry zavádění marxismu (prozatím jen v Evropě, jelikož veliká celosvětová socialistická revoluce se teprve blíží), a to přes prosazování politiky multi-kulti. Zmiňovaný článek byl mimo jiné o tom, jak velký je to paradox, když právě sluníčkáři a marxisté (neomarxisté viz zde či zde ) proti návštěvě čínského prezidenta nejvíce protestují.

Papež František, patriarcha Kirill, čínská stavba a socha Karla Marxe v časopisu The Economist pro rok 2016

Korunu všemu nasadili Schwarzenberg a Kalousek, kteří na protest vyvěsili vlajky Tibetu, ač jsou to ty hlavní postavy, které 1) prosazovali církevní restituce a 2) prosazují přistěhovaleckou politiku – v souhrnu obojí hlavní to podmínky zrušení křesťanství a jeho náhrady ateistickým marxismem, který má právě Čína realizovat!

A jak dění plyne, nepřestávám se smát tomu, jak Schvarzenberg a spol (=sluníčkáři a havlisté) pořád nechápou, která bije! Obzvláště k smíchu mi přijde jejich přesvědčení, že je to Čína, kdo se rozhodl poslat Spojené státy přes palubu, resp., že je to pouze a jen Čína, kdo Spojené státy posílá na smetiště dějin.

Avšak nepřehlédněme, že se tak děje v době, kdy se po tisíci letech (!) poprvé setkali papež František a ruský patriarcha Kirill (více)

Papež František a ruský patriarcha Kirill 

V dnešních souvislostech se mi vybavuje doba, kdy americká ambasáda (resp. Karel Janeček ve spolupráci s knížetem) zrušila Nečase a kdy stejná ambasáda chtěla zrušit i prezidenta Zemana (více ).  Za Nečase, který se omluvil Klausovi a přidal se na jeho stranu a poté padl, stejně jako za prezidenta Zemana, který se jen tak-tak vyhnul podobnému osudu, vnímám současné dění jako veliké zadostiučinění (ač si stokrát o Číně myslím své – ale to ukáže až budoucnost).

A v těchto souvislostech mi nejde nepřipomenout, že v době, kdy Petr Nečas přednesl svůj projev o pussyriotismu a dalajlamismu, z čehož byl kníže Schwarzenberg na infarkt a zmohl se pouze na větu “Stydím se za svého premiéra” , kardinál Dominik Duka  “odsloužil v Lánech bohoslužbu za prezidenta Miloše Zemana a za vlast. V lánském kostele, který je součástí zámeckého areálu, se tak stalo za přítomnosti hlavy státu poprvé. Návrh vzešel od katolické církve. Zeman Duku přivítal s oficiálními poctami.” – zdroj a více.

Kardinál Duka a prezident Zeman

A stejný kardinál Duka povečeří s čínským prezidentem, který právě přijel do Česka a důvodem je – přikázal mu to Vatikán (zdroj).

A podporovatelé církevních restitucí, pussyriotismu a dalajlamismu, stejně jako politiky multi-kulti, vše v čele s knížetem Schwarzenbergem, najednou nechápou, co se to děje.

Přičemž vysvětlení je prosté. Nabízí jej obrázek The economist pro rok 2016 a jmenuje se “marxismus” – viz papež František a patriarcha Kirill vlevo, socha Karla Marxe vpravo a uprostřed symbolická budova Číny a viz článek “Jsou papež a Merkelová marxisté?”:

A jestliže kardinál Duka povečeří s čínským prezidentem, tak to není o ničem jiném, než že církev ve spolupráci s Čínou právě zavádějí celosvětový marxismus a to na území nejvýznamnějším – na území Evropy, ze kterého vzešly i USA.

Zde si už jen připomeňme, že 1) “Od dob křesťanství lidstvo nevynalezlo lepší systém, než marxismus” a 2) že marxismus je o zrušení všech států a o jedné velké celosvětové socialistické revoluci (komunismus-jehovismus?), zatímco stalinismus (Rusko) je o přesvědčení, že stát (národ) je nutné zachovat.

Závěr? Je fajn se dívat, jak amifilové nechápou, že USA končí a že Čína je toho pouze zprostředkovatelem nikoliv strůjcem , na druhou stranu není důvod tleskat Číně : marxismu-komunismu. A když nad tím člověk přemýšlí, tak nakonec stejně skončí u Ruska jakožto u jediné nové budoucnosti (a to včetně toho, že Bible je zotročujícím nástrojem lidstva).

A tím se ve finále dostáváme k tomu, čím velmi vadí A.B.Bartoš, kterého právě havlisté a sluníčkáři paradoxně zatýkají. Ale to už je na jiné téma – to už je o Kurdech/Jezídech a Araratu a Arménech, o gregoriánském kalendáři atd. (a občas se obávám, že i o tomto, ač v tom zatím pro sebe nemám jasno a ač by to ladilo s postavou Kadyrova    – viz Krym a Putin a viz Purim 2014 )

-Pozorovatelka- 30.3.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
anonym
Návštěvník
anonym

jakékoliv náboženství je mor lidstva

Martin
Návštěvník
Martin

Už jsem to několikráte opakoval, mrzí mne že se nad tím paní Pozorovatelka ani nezamyslela…. není pravda že, cituji: “Bible je zotročujícím nástrojem lidstva”

tím otrokářem je síla, která toto duchovní poznání zneužívá… stejně jako např. dalajlama překroutil Buddhu úplně dokonale naruby, to stejné udělal Vatikán s Kristem…

Martin
Návštěvník
Martin

…původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu za posledních 2000 let!

Zkuste teď prosím použít otevřenou mysl a prostý selský rozum…

Řím se pokoušel před 4.st. ORIGINÁLNÍ Kristovo učení zničit, ale jeho hnutí nebylo možné žádným násilím vymý­tit. Vznikla proto ďábelská myšlenka a římští mocipáni si řekli: Jak zničit Kristovo hnutí, když to nejde silou? Uděláme to podvodem! Vytvoříme falešné křesťanské náboženství! Tak vznikla římsko-katolická cézaro-papežská církev, která je jen falešnou napodobeninou originálního Kristova učení o poznání-sama-sebe.

Jediným způsobem, jak zničit vliv (originálního) křesťanského hnutí, bylo vytvořit falešné křesťanské náboženství. Řešení bylo v Římě. Římské po­hanské náboženství vycházelo ze starověkého Babylonu. Jediné co potřebovalo, bylo dostat křesťanskou roušku…

A TOTO FALEŠNÉ KŘESŤANSTVÍ POD NÁZVEM KATOLICISMUS DĚLÁ Z LIDSTVA OVCE DODNES… jako mocenský nástroj ovládání lidí bylo dlouho vysoce úspěšné… Mezitím ve Vatikánu mimo jiné vymysleli islám, který jim umožnil ovládnout Araby, kteří katolicismus odmítli…

no a to jsme u současnosti: Lidé utíkají Vatikánu z lopaty, katolicismus ztrácí ovečky… a síly co stojí v pozadí za Římem se tedy rozhodly nasadit islám i do Evropy aby znovu myšlenkově a duchovně ovládli národy…

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

je to prosté milý Watsone 😉

Martin
Návštěvník
Martin

HLAVNÍ KLÍČOVÁ OTÁZKA zní: Proč to ti, co nám vládnou, prosazují? Proč nás chtějí islamizovat?! PROČ SE všechny ty tzv. světové elity snaží nastolit GLOBÁLNÍ vládu? Je jedno zda to nazvete NWO nebo zcela jinak…

…a proč vlastně chce církev, a síly co stojí za ní, tak MOC zlikvidovat původní Kristovo učení? Učení o poznání sama-sebe, KTERÉ NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO s papeženci ani s dalajlamy…

TO JE OČ TU BĚŽÍ! BÝT ČI NEBÝT!!

Přemýšlejte, pokud můžete, prosím…

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

Martin
Návštěvník
Martin

*a nenaznačuje ten obrázek náhodou, kdo tomu všemu tady na Zemi šéfuje?*

!přesně to vám paní Pozorovatelko říkám neustále!

Všem s láskou vzkazuji… POZNEJTE SAMI SEBE! Pracujte na sobě, na svém vnitřním jin-jang znovusjednocení… Kristovská cesta… to je oč tu běží!

Na nejhlubší úrovni, pod všemi NWO elitami, tajnými spolky, GP… jej jedno jak jim říkáte… pod vším tím na nejhlubší úrovni: tohle je válka o myšlení člověka, o jeho duševní zotrročení… jinak řečeno o jeho DUŠI!

Plkal
Návštěvník
Plkal

Je to sice zpráva z ČT24, ale stejně je to zajímavé: Rockefellerové dávají ruce pryč od ropy, na které zbohatli. Nadace vlivné rodiny Rockefellerů, která před lety vydělala jmění na podnikání s ropou, co nejdříve omezí investice do fosilních paliv a odprodá i podíly v obří ropné společnosti Exxon Mobil, spojované s rodinným bohatstvím. The Rockefeller Family Fund rovněž zastaví své investice v uhelných společnostech a také ve firmách, jejichž podnikání je založeno na ropných píscích. zhledem k hrozbě pro přežití člověka a přírodních ekosystémů „nemají společnosti žádné logické odůvodnění, aby pokračovaly v průzkumu nových zdrojů uhlovodíků“, uvedl fond v prohlášení.

Kurvos
Návštěvník
Kurvos

Nejdřív vydrancuje nejdostupnější ložiska uhlovodíků a teď ze sebe bude ten zmrd špinavej dělat ekológa a zachránce planety? Utopit celou tu svoloč jako jarní koťata!

LCZ
Návštěvník
LCZ

Ti už potichu a v klidu přešli na plasmu a indukci.

Tím jejich velmi medializovaným GESTEM chtějí jenom hrát divadlo, aby nevypadalo tak okatě divně, že si všechny uhelné doly už koupili ( také díky Bakalovi), a teď je zavírají – a (nejen) náš stát tím skrytě obírají o ZDROJE!

V pátek vyfárali horníci v Ostravě “poslední tunu”, a teď by se o ně údajně měl postarat STÁT!
Proč za těch mizerných 250 mega, za které OKD odprodal stahující se účinkující Bakala skupině AD HOC (!) – Lehman Brothers a comp., to raději neodprodal ZPĚT STÁTU?
Proč to Sobotka nekoupil, aby se staral o SVOJE zaměstnance, a ne z našich peněz o cizí dluhy vůči jejich zaměstnancům.
A jen tak mimochodem – zdroje by zůstaly NAŠE!, A TĚCH 6 MILIARD údajných ZTRÁT by se mohlo DOVYŠETŘIT!
Vypadá to, že NÁM Sobotkova vláda JIŽ PODRUHÉ ( z nedbalosti ?) ZPRONEVĚŘILA ty samé ZDROJE tepla a energie, a ve spolupráci s ODBORÁŘI nechala stovky rodin na ulici.

Mimochodem, teď zrovna si poslušný Bohoušek v Americe zapisuje poznámky k převodu NAŠEHO Temelína – na ” Kongresu o JADERNÉ BEZPEČNOSTI”.
Kdo ví, jestli je tam přítomna i šéfka ERÚ paní Vitásková, a šéfka naší jaderné bezpečnosti paní Drábová?

Aksal
Návštěvník
Aksal

S postřehem Putin a Krym 2014 a Purim 2014, tak to je zásah do černého. Bravo.

mark
Návštěvník
mark

pozorovatelka koriguje svuj předchozí článek ve prospěch židofila Zemana, hrajete na nás boudu všichni, zmrdi!!!

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Asi dnes velmi prudce spadnul tlak..

rakos
Návštěvník
rakos

Tecou Vam nervy, co?

comment image

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Která “nezávislá” agentura tenhle “objektivni” graf zplodila? ;0))

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Hej, hlava moje nepozorná – prohodil jsem důvěru a nedůvěru – pak mi ten graf přijde odpovídající.

rakos
Návštěvník
rakos

Jmeno agentury je uvedeno primo pod grafem, CVVM – Centrum pro vyzkum verejneho mineni
Cela zprava zde:
http://cvvm.soc.cas.cz/media/com_form2content/documents/c1/a7534/f3/pi160329.pdf

PetrZam
Návštěvník
PetrZam

Můžete vysvětlit rozporuplnnost u A.B:Bartoše – nechal se fotit s izraelskou vlajkou, byl členem Rotary clubu, pak sepisoval seznamy pravdoláskařů. To, že nechal lidi na demonstraci pokleknout a přísahat, mi nepřijde normální.

Holy
Návštěvník
Holy

Kazdeho nazory na tento svet se vyviji postupem casu a kazdy muze delat mladicke nerozvaznosti. Take jsem si drive myslel, ze tento svet funguje krasne a na jeho pozadi nejsou ve vedeni zlocinci a sioniste.

David Hibsch
Návštěvník
David Hibsch

Tohle je vážně komické. Asi jste se už narodil jako úplně hotový se vším. Tedy žádné poznávání a chápání reality v nějakém časovém sledu, že? Každý skutečně normální jedinec se totiž v čase mění (k lepšímu či horšímu), poznává, překonává vlastní omyly, hledá odpovědi na proud otázek, které přicházerjí postupně jeho životní zkušeností. Jen člověk dávno mrtvý není v duchovním pohybu, přičemž ten kdo zapomněl, odkud sám vyšel a čím vším člověk prochází než se někam dostane, ten uvíz jen v tupé aroganci, se kterou pak shlíží na ostaní kolem sebe. NA vyšehradě nikdo přísahat nemusel, pokud sám nechtěl, ale chápu, že přísahy či slibu se lidé obecně bojí. Inu, vše co by mohlo k něčemu zavazovat jim přijde jako omezování osobní svobody, tedy svobody pojaté tak, že člověk prý může porušit vždycky cokoliv, neb je prý sám sobě zákonem a bohem. V tom tkví podstata všech našich problémů.

PetrZam
Návštěvník
PetrZam

Nevím, proč píšete o aroganci. Já mu prostě nevěřím a přijde mi, že je někým řízen. Na demonstracích předtím nebyli žádní těžkooděnci a na této poslední ano. Přišlo mi to jako pěkné divadlo, aby se vytvořil mučedník. Ale je to můj názor.

David Hibsch
Návštěvník
David Hibsch

Tak byste měl mít silnější argumenty, než jen minulost Adama Bartoše. Znám mnoho lidí, co kdysi věřili v uskutečnitelnost komunismu či rasovou nadřazenost a dalším hloupostem, přičemž z toho vyrostli. Dnes by o takové věci nezavadili ani bidlem, protože prostě jen v čase pochopili, že v těchto ideologiích žádná pravdivost není. Samozřejmě nikdo po vás nechce, abyste důvěřoval Adamu Bartošovi, jde mi jen o povahu vaší argumetnace, když už tedy zpochybňujete jeho lidskou solidnost.

Holy
Návštěvník
Holy

Rekl bych, ze vim odkud fouka vitr a muj doplnek o varici se praseci krvi zde plati dvojnasob. Pokud na ty demonstrace nechodis, tak nemuzes vedet o tezkoodencich a nebo spis z duvodu sionistickeho trollovstvi nechces vedet. Jenom u radu vlady 17.11. jich na nas bylo kolem 200. Jenze to je to co vas loutkovodice nesmirne stve, ze Cesi se nedaji lehce vyprovokovat k nasili nebot nejsou primitivove jako vy. V sobotu na Vclavaku by tezkoodenci dostali tezkou nakladacku nebot na cca 700/lidi jich tam bylo maximalne 30. Jenze i prislucnici PCR jsou Cesi a my se proti sobe vami sionisty nenchame proti sobe postvat!

PetrZam
Návštěvník
PetrZam

Na demonstrace chodím, dokonce i na ty, které pořádala ND. Situace u Úřadu vlády bylo něco jiného. A označit někoho, kdo má jiný názor za loutkovodiče nebo sionistu, to už teda ujíždíte.

Holy
Návštěvník
Holy

Dikuze se ma vest vecne. A pokud jedna stana hraje nevidomeho a neslysiciho a jediny argument je kritka kritiky odlisneho nazoru, tak takova diskuze nema cenu.

Holy
Návštěvník
Holy

Prezident Ciny pri ceste do USA se zastavil v Praze. Kardinal Duka veceri s prezidentem Ciny.
Euroasijske kridlo GP prostrednictvim sveho mluvciho (Zeman a navsteva CR) dava jasne na jevo ve spolupraci s Euroatlantickym kridlem GP (Vatikan) statni elite USA, ze proste konci. Moc nyni prebira EuroAsijsky GP vcetne rezervniho platebniho sytemu BRICS. USA brzy zkolabuji jako predtim SSSR a budou preformatovany pro dalsi vyuziti. V Evrope je na postupu vznik Kalifatu. Turecko bude rozlozeno a vedouci ulohu nad muslimy v Evrope prebere Iran (ma znalosti pro jaderne technologie). Whabismus bude opet postaven do role terorismu a banditismu jak bylo jiz zacatkem minuleho stoleti a bude vymazan. To je duvod proc Schlefenberg a Kalous cumi jako puci, protoze nemaji vyssi znalosti rizeni nez jejich chlebodarce Schapiro a statni department USA. KAdyrov je prikladem cesty pro Evropu, jak integrovat islam v miru i v Evrope. V Moskve nepostavili nejvetsi mesitu v Evrope z duvodu podpory terorismu, ale z duvodu pragmaticke vnitrostani politiky! Narodni a nabozenske usporadani RF nech je Evrope prikladem! Nelze tupe bojovat proti islamu bez rozlisovnai jeho formy. Do takoveho boje nas mohu hnat pouze sluhove sionismu pro ktere je jakykoli islam uhlavnim nepritelem. Nelze preci bojovat proti kazdemu vericimu v islam, kdyz jiz dnes je takovych vice jak 1,5 miliardy a do roku 2050 jich ma byt vice nez 2,8 milirady!. Poucme se v historii, kdy jiz nasi predci dokazali zkrotit islamskou expanzi a za pomoci vudcu islamskeho sveta dohodnout spravedlivy mir pro vsechny strany, ktery vydrzel po cela staleti. Vudci jako Kadyrov, Assad a dalsi prestavitele islamskeho sveta musi byt nasimi spojenci pri budovani miroveho souziti zde v Evrope a ve svete. Islam v Evrope je realitou stejne jako krestansvi nebo judaismus. My nesmime dovolit, aby nabozenstvi ovladlo nase zivoty. Staty musi dodrzovat dusledny princim sekularismu a jakekoli pokusy o nastoleni nabozenskych vlad nekompromisne potirat. Zakony v Evrope jsou jen jedny. Zadne pravo saria zde nema misto, Kdo che zit podle prava saria at se vrati do sve domoviny, kde bez prekazek muze podle tohoto prava zit pod vedenim svych islamskych vudcu.

tana
Návštěvník
tana

Bohužel císař Fridrich II zemřel ped 800 lety

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

“Narodni a nabozenske usporadani RF nech je Evrope prikladem!”
A právě proto, že Rusko je fakticky nesekulární příkladný silný křesťanský stát, je nyní světovým lídrem (a také proto, že Satan je spoután). Zeptejte se Kadyrova, co se mu líbí na Putinovi. A Asada. A Zemana. Si tjin pchinga. Nebo mě.
Nerušte všechna náboženství. Nevylévejte s vaničkou dítě. Jeďte vy všichni paliči Bible do Ruska za tou mámou nebo tátou od rodiny a zkuste jim vyrvat Krista z těla! Dopadnete jako Napoleon, Hitler nebo NATO.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jiri Fencl,
vyborny komentar. Mam tako vypocit, ze podle mnoha lidi za vsechno zlo muze bud Bible nebo Putin.

Amus
Návštěvník
Amus

Rusko má jediné štěstí, že křesťanské slovanské obyvatelstvo je ve výrazné populační převaze a nikdo jim tam další muslimy nestěhuje, v opačném případě by tam již měli kalifát oni. Pokud chcete žít s muslimy v míru, musíte to vysvětlit především jim. Já považuji islám za nebezpečnou ideologii v mnohém odporující Listině lidských práv s svobod a islám si zde nepřeji, ať už korán kdokoliv vykládá jakkoliv. A Íran jako vzor muslimů místo SA no to potěš, jak se říká. Teokratická země vedená duchovními. Ale děkuji, že tak snaživě podporujete plán elit na multi-kulti společnost. Co kdyby se všichni muslimové vrátili do svých zemí a budovali vyspělou muslimskou společnost tam pod vedením Iránu. Budu jim držet pěsti. Ještě by mě zajímalo, jakým způsobem mají g elity v plánu řešit jejich populační explozi, jestliže se jejich počet během jedné generace vždy zdvojnásobí.

Mokoša
Návštěvník
Mokoša

Ideální řešení by bylo všichni muslimové vraťte se do svých zemí a v míru a pokoji si je pod vedením Iránu vybudujte, Evropa bude potřebovat investice, není důvod Vám u Vás doma pomoci. Tady ale bydlíme my. Další dobrá věc pro Evropu i celý svět by byla kdyby ruská pravoslavná církev přebrala světové křesťanstvo od Vatikánu. O něčem takovém mluvil nedávno Pjakin když se setkal Kiril a falešný papež na Kubě. Východní pravoslaví je mnohem čistější forma křesťanství než vatikánský pamflet na Kristovo učení.

jakpro100
Návštěvník
jakpro100

V tomle bodě to tak růžové není, Amusi, Slovanské obyvatelstvo naopak zažívá úbytek, všichni chlastají, nikdo se o nic pořádně nestará, spousta Rusů odjíždí do EU A USA. Není to propaganda, vím to od lidí, kteří tam byli. Naopak se množí Číňané v Rusku, pomalu obsazují Sibiř, mohou tam být svobodnější než v Číně a dostanou půdu na hospodaření, jsou pracovití a tak si snáze hledají nevěstu. Na Kavkaze Dagestánci, Čečenci a další muslimy se daří udržet na uzdě jen silou a neustálými přísnými policejně-vojenskými manévry. Východ Ruska pak neobývají příliš Slované, to je velmi pestrá směsice národností a vyznání (šamanismus, buddhismus, judaismus, ateismus, sem tam islám). Rusko má štstí v něčem jiném – většina jeho obyvatel bez rozdílu národnosti a víry se stotožňuje s jeho státností a přijímá jeho kulturu a ochranu. To třeba v Evropě tak silné není. Ale je otázka, jak dlouho se to bude dařit. Až bude Sibiř plná Číňanů, až muslimským Dagestáncům, už tak dost pošahaným, rupne v kouli… Rizika tu jsou velká, ale podle všeho Rusko vše ustojí a stává se úhelným kamenem civilizace pro budoucí svět.

marmaris
Návštěvník
marmaris

No jo, Ti pitomci sluníčkáři zapomněli na to, že Číňané také spadají do plánu multikulti, to nejde dělat jen napůl. Muhehe.

Lenka B
Návštěvník
Lenka B

Je to tak trochu mimo téma článku- ale proč není na orázku mezi ostatními i D. Trump. Nebude prezidentem? A kdo tedy, Hillery nemá taky barevný obličej, ale ten má Bill Clinton. Bude snad on, letos nějakou výraznou osobností?

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Pozorovatelko, “církev” rozhodně nebude nic zavádět. Ti milovníci klučíků vysvlečou sutany a začnou šoupat nohama, je-li jim život milý.
A nepřeháníte to s tím čínským marxismem? Kašlete už na všechny -ismy. Prase, aby se v tom vyznalo.
Nechápu, jak může kniha někoho zotročit. To snad dělají zlí lidé, ne? 😉
Na panu Si mě nejvíce zaujal pravý čínský ordnung, který je potřeba a veliký odpor k “univerzalitě lidských práv”, jak je “marxistický” Západ od Americké a Francouzské revoluce silově a krvavě prosazuje. Jestli něco Číňany osvobozené od západního marxismu nejlépe charakterizuje, pak je to nefalšovaná národní loajalita (zlí jazyci by řekli nacionalismus) a otevřenost novému – třeba křesťanství (ale tomu pravému, co mají v srdci Slované). A zvrhlíci kteří kopulovali se šelmami, které jim někdo zabil, se lísají k novým pánům.
Vyvraťte to!