Justice ve městě nad Mahralem: Veřejná výzva k podřezání prezidenta republiky Miloše...

Justice ve městě nad Mahralem: Veřejná výzva k podřezání prezidenta republiky Miloše Zemana není trestným činem, maximálně prý přestupkem s malou pokutou! Naproti tomu za gratulaci afghánským vlastencům v boji proti českým okupačním silám už padla podmínka a státní zástupce chce v odvolání pro autora letáků až 5 let natvrdo! Výzva k trestnému činu na území ČR proti hlavě státu je bagatelní v porovnání s gratulací Afgháncům v boji proti okupačním vojskům podřízených NATO a Pentagonu? Znovu se potvrzuje, že Česko se propadá do hlubokého područí americké moci v Evropě!

Justice ve městě nad Mahralem: Veřejná výzva k podřezání prezidenta republiky Miloše Zemana není trestným činem, maximálně prý přestupkem s malou pokutou! Naproti tomu za gratulaci afghánským vlastencům v boji proti českým okupačním silám už padla podmínka a státní zástupce chce v odvolání pro autora letáků až 5 let natvrdo! Výzva k trestnému činu na území ČR proti hlavě státu je bagatelní v porovnání s gratulací Afgháncům v boji proti okupačním vojskům podřízených NATO a Pentagonu? Znovu se potvrzuje, že Česko se propadá do hlubokého područí americké moci v Evropě!

Česká justice se v poslední době stává terčem kritiky, a to z mnoha důvodů. Nedávno to byl rozsudek Ústavního soudu, který zlegalizoval diskriminaci hostů v českých hotelech na základě etnického klíče, když v kauze majitele hotelu, který po ruských hostech vyžadoval podepsání pamfletu odsuzující anexi Krymu rozhodl, že to není diskriminace a majitelé hotelů mohou diskriminovat hosty na bázi politického přesvědčení. Rozsudku [1] se v ruských médiích dostalo velké pozornosti jako příklad fašizace české justice proti Ruské federaci.

Miloš Zeman přebírá cenu “Bojovník za pravdu” od prezidenta Světového židovského kongresu Ronalda Laudera (vlevo). 19. září 2017 v New Yorku.

Dnes došlo u dvou českých soudů k dalším bizarním incidentům, které jsou mnohem vážnější. Bývalý městský zastupitel středočeské Jesenice Martin Lang totiž před časem na sociálních sítích napsal text, že prezident republiky Miloš Zeman je druhý Hitler a je potřeba ho podřezat jako svini. Kauzu dnes řešil Obvodní soud pro Prahu 8 a soud Langa zbavil trestní zodpovědnosti, protože trestný čin se prý nestal [2]. Soud konstatoval, že mohlo dojít maximálně k přestupku a případ tak předal ke správnímu projednání městské části Praha 8 v rámci přestupkového řízení.

Výzva k podřezání prezidenta republiky není trestným činem, ale drobným přestupkem

A teď přijde macaté chucpe, to se podržte. Státní zástupkyně se proti rozsudku ihned odvolala, nesouhlasí s ním, ale pokud čekáte, že je to kvůli tomu, aby autor této výzvy k fyzické likvidaci prezidenta dostal nepodmíněný trest, tak jste na omylu. Státní zástupkyně se totiž odvolala proto, že se jí nelíbí, že Martin Lang nebyl dosouzen k peněžitému trestu ve výši 30 000 Kč za podněcování k trestnému činu. Chápete? Tomu se říká důvod k odvolání jako hrom. Představte si, že byste to udělali jako Martin Lang a vyzvali k podřezání někoho jiného, nikoliv Miloše Zemana. Třeba byste vyzvali k podřezání někoho jiného, třeba z neziskového sektoru, nebo z veřejnoprávních médií.

Miloš Zeman a detail plakety.

Dovedete si jistě představit ten řev a ten rozsudek soudu. Jenže, jakmile je terčem útoku Miloš Zeman, kandidát Chasidů v Praze nad Mah’ralem, potom je dovoleno naprosto všechno. Výzva k fyzické likvidaci prezidenta jako přestupek s pokutou 30 000 Kč? To je možné jenom v Česku, protože teď už se dá jenom čekat, kdy tu výzvu někdo vyslyší a opravdu na Miloše Zemana zaútočí. Však soud dnes dal všem takovým lidem zelenou, je to de facto návod, že se nikomu nic nestane, maximálně z toho bude přestupek, když někdo vyběhne na prezidenta s nožem.

Gratulace afghánským bojovníkům za zabití okupačních vojáků je trestný čin, státní zástupce chce pro autora gratulace 5 let natvrdo

Pokud si ale myslíte, že se jedná o nějakou soudní nedbalost, mírný metr soudů ke svobodě slova, že se ČR začíná blížit USA, kde je svoboda slova absolutní, tak vás vyvedu z omylu. Dnes totiž Městský soud v Praze odsoudil ke 6 měsícům podmíněně Jiřího Kopřivu, který v létě roku 2018 vylepil v ulicích Prahy leták, kde gratuloval afghánským vlastencům k úspěšnému usmrcení tří českých žoldáků [3]. Soud dnes konstatoval, že se sice nedopustil podpory a propagace terorismu, ale dostal podmíněný trest za schvalování trestného činu.

V roce 2018 zemřeli při patrole v Afghánistánu tři čeští vojáci – rotný Martin Marcin a desátníci Kamil Beneš a Patrik Štěpánek a Kopřivův leták gratuloval Afgháncům za to, že usmrtili 3 české žoldáky. Státní zástupce se v tomto případě rovněž odvolal proti rozsudku, ale ne kvůli pokutě 30 000 Kč za schvalování trestného činu, ale kvůli tomu, že chce pro Kopřivu nepodmíněný trest, a to 5 let natvrdo, dámy a pánové. Chápete?

Projev Miloše Zemana na židovském galavečeru v New Yorku.

Máme tady dvě prakticky identické kauzy, obě se týkají svobody slova a projevu názoru v písemné formě. V jednom případě člověk napíše na sociální sítě výzvu k podřezaní prezidenta republiky a trestný čin to prý není a státní zástupce chce směšnou pokutu po odsouzeném. Ve druhém případě člověk vylepí leták, kde gratuluje Afgháncům za usmrcení 3 žoldáků, soud to shledá trestným činem, padne podmíněný trest, a státnímu zástupci to nestačí a odvolá se, protože chce za tento psaný výrok pro obviněného 5 let natvrdo.

Dva totožné případy, dva diametrálně odlišné prvoinstanční rozsudky. A mají dokonce tu drzost, že oba procesy proběhnou u dvou soudů v jeden a tentýž den a v témže městě, což není náhoda, je to úmysl, aby byl gójům v ČR vyslán vzkaz, že justice je pod kontrolou Domu Sion. Český prezident a držitel Řádu světla a Řádu bojovníka za pravdu, ochránce Chasidů a Jeruzaléma, Miloš Zeman,  může být v Praze pomlouván a smí na něj být útočeno, smí mu být vyhrožováno nožem, podřezáním.

Praha je centrem mohutné kampaně na zničení a likvidaci posledních dobrých vztahů ČR s Ruskem a Čínou

Naproti tomu, v Praze nad Mah’ralem není dovoleno dotýkat se sionistických procesů a operací, není dovoleno schvalovat smrt okupačních vojáků v cizině, protože v té cizině tito vojáci slouží pod vrchním velením americké armády, Pentagonu, čili pod vedením amerických neoconů. Ti dlouhodobě usilují o začlenění Prahy do projektu Trojmoří, aby celá Česká republika byla v naprostém područí americké zahraniční a především vojenské moci. A to je protiruský proces v Evropě, rozuměj proces proti Chasidské Rusi, proti ochráncům Jeruzaléma a proti Domu JHVH.

Všechny procesy v ČR v této době sledují dva cíle. Tím prvním je destrukce a zničení posledních zbývajících dobrých vztahů ČR s Ruskem, a tím druhým je totéž provést s Čínou. Rusko je obviňováno z hackerských útoků na české nemocnice, za snahy zavraždit české starosty v Praze jedem, na Praze 6 dochází k odstraňování pomníku osvoboditele a sovětského maršála a v Řeporyjích se odhaluje pamětní deska sovětským kolaborantům s nacisty, tedy Vlasovcům.

Převzetí ceny se účastnily stovky hostů.

Naproti tomu v lednu za záhadných okolností umírá předseda Senátu, prezident Miloš Zeman je obviňován, že na Jaroslava Kuberu tlačil, aby nejezdil na státní návštěvu Taiwanu, pozůstalá rodina po Kuberovi čeká z nepochopitelných důvodů na pitevní zprávu o smrti otce čtvrt roku, přestože pitva byla provedena už druhý den po smrti Jaroslava Kubery. A nový šéf Senátu Miloš Vystrčil nelení a oznamuje, že asi prý pojede na státní návštěvu Taiwanu [4]. Proč? Protože dobře vědí, že tato provokace rozbije a zničí vztahy Pekingu s Prahou.

S tím začal už Zdeněk Hřib, primátor Prahy, který vypověděl partnerství Prahy s Pekingem, důvodem je otázka Tibetu. Tato trojka v Praze, Zdeněk Hřib, Ondřej Kolář a Pavel Novotný, je v rolích provokatérů, kteří mají zničit poslední zbytky vztahů ČR s Ruskem a Čínou. Všichni 3 mají společné vedení a velení, kterým je americké ministerstvo zahraničí, které skrze CIA úkoluje i českou tajnou službu BIS, která se podílí na protiruské provokaci okolo ruského diplomata a jeho kufříku, ve kterém si měl přivézt jed ricin. Jak uvedl [5] Michal Koudelka minulý týden, BIS informaci získala od anonyma. A tím je to dané.

Dva rozsudky ve stejný den, u dvou soudů a v prakticky stejné věci, vypadají diametrálně odlišně, a tím je vyslán vzkaz

Není dovoleno v městě nad Mah’ralem útočit na americké bratry, na jejich podřízené, na české žoldáky v Afghánistánu, kteří působí v zemi v roli okupačního vojska pod velením Pentagonu, není dovoleno chválit Afghánce za to, že bojují ve své zemi za odchod okupačních vojsk. Kdokoliv pochválí afghánskou domobranu a schválí jejich boj proti okupantům, dostane se mu v ČR odsouzení a státní zástupce bude chtít 5 let natvrdo pro takového člověka. A na straně druhé, když v ČR někdo zaútočí slovně na Miloše Zemana, dostane se mu ochrany, shovívavosti, uznání, úlitby, odpuštění, zbavení trestnosti, věc je diskrétně posunuta do přestupkového řízení na městskou část.

Když Miloš Zeman v září roku 2017 převzal [6] od Ronalda Laudera cenu Bojovníka za pravdu, na plaketě byl nápis a citát z ortodoxní židovské Bible, Izajáš 62:1 “V zájmu (vyvoleného národa) Sionu nebudu dál mlčet. V zájmu Jeruzaléma nebudu zticha.” Převzetím plakety se Miloš Zeman stal ochráncem Halachy, tedy bojovníkem za Jeruzalém a za ochranu vyvoleného národa. Tím vyhlásil paradoxně válku Domu Sion, protože ochrana Sionu (vyvoleného národa) a Jeruzaléma jde proti plánům světového sionismu na zničení Izraele.

Detail plakety Miloše Zemana, Bojovníka za pravdu.

A proč je to dovoleno? Pokud se podíváte na výše uvedený obrázek a detail plakety, potom vám vše musí být jasné. Miloš Zeman převzetím plakety převzal na sebe sliby Halachy, tedy slib obrany vyvoleného národa (Sionu) před zničením a obrany Jeruzaléma před destrukcí. Protože v Praze nad jámou zuří obrovský boj mezi ž a Ž o převzetí absolutní kontroly nad centrem světového okultního řízení, tedy nad Prahou, nelze se divit, že proti prezidentovi se už vytahují nože a sionistické soudy za to nikoho nechtějí trestat.

Dům Sion chce Prahu pro sebe, pro svoji výlučnou potřebu, pod svoji kontrolou, a proto chasidský místodržitel na Hradě je nežádoucí, je dovoleno na něho plivat, nadávat, vytahovat na něj nože, prozatím jen obrazně, písemně a verbálně. Ale je to jen začátek. Ten krk by totiž Dům Sion prezidentovi podřezal rád a s velkou chutí, o tom nepochybujte ani na okamžik, protože soudy jsou v ČR jejich, pod kontrolou Domu Sion. A ty rozsudky potom podle toho tak vypadají, zcela licoměrně a diametrálně odlišně, rozsudky v jeden den, u dvou soudů, v jednom městě, ve městě nad Mah’ralem.

Nejen o této kauze budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témat z domova i ze světa za poslední týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 8 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 31% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Šárka
Návštěvník
Šárka

Veřejná výzva k podřezáni našeho prezidenta;je neuvěřitelně nacistická a satanistická věc;za tyto výhrůžky by měl dotyčný člověk strávit v Bohnicích a nikdy by neměl být propuštěn na svobodu.Aby svýma výroky neohrožoval Morální a slúšný kodex člověka.Jeho výrok je zářným příklad teroristického chování -Šarka

veverlík
Návštěvník
veverlík

Vážení, neberte to jako útok na vaše miláčky Irán a Venezuzuelu, ale proč proboha Irán vozí ropu do Venezuzuely ?
https://cz.sputniknews.com/svet/2020052411985034-do-venezuely-dorazil-prvni-iransky-tanker-doprovazela-ho-venezuelska-armada/
vždyť Venezuzuela je snad největší naleziště ???
Irán riskuje potopení lodě a veze takovou dálku něco, co jim tam crčí ze země????
Proč?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

veverlík
ty neumíš číst? USA se pokouší bránit vývozu Venezuelské ropy. Takže Íránské tankery v rámci pomoci budou ropu odvážet,ne dovážet. A to proto, že parchant amík už zase přemýšlel jak Venezuele bránit svou ropu zobchodovat. A drzej amík a pitomec Trump , kteří tam ropu kradli a byli vyhnáni chce ještě vyhrožovat? Tady jasně vidíte co jsou USA za parchanty. Jenže mají smůlu Ropné společnosti které těží ve Venezuele prodali svá práva a akcie ruskému státu, takže tam nyní těží rusové. A na ty zbabělej amík nemá. A pro Venezuelu je to velmi dobře, protože rusko jí za vytěženou ropu řádně platí, na rozdíl od amerických všiváků kteří ji sprostě kradli a mysleli si,že když si tam “zvolí” nějakého šaška ” prezidentem” a tak ten jim to bude umožňovat. To je krásněj příklad US demokracie v praxi. Řádně v demokratických volbách zvoleného Venezuelského prezidenta neuznávají, protože jim nedovolil vykrádat ložiska a sami si “zvolí” kašpara, který by pro ně “pracoval”. To je domokracie, co? Jenže zase jen vyhodili hromadu vypůjčených peněz za “převrat” do hajzlu. A CIA si připsala další zpackanou akci. To jsou matlalové , co Koudelka? Že se ty židofašistické špíny už nestydí. Jenže Putin je opět mistrným tahem přečůral a Venezuelu zachránil od US okupace a vykrádání. A Trump a židi co jim visí na nitkách jen čumí jak puci. A vše rusové provedli naprosto legálně, dle mezinárodního práva a ve spolupráci s řádnou vládou Venezuely. Tak se dělá seriozní zahraniční politika a ne s křivárnami nějkých šašků z CIA.

veverlík
Návštěvník
veverlík

Jarýnku a Vás 6 plusařů, kdybyste klikli na vodkaz tak byste četli :
“První z pěti íránských lodí s palivem dorazila do Venezuely. Informovalo o tom íránské velvyslanectví v Caracasu. Na svém profilu v Twitteru diplomatické zastupitelství poděkovalo venezuelské armádě za doprovod tankeru. ”
a to píše Spůtnik… tož to bude pravda, a píše… “lodí S PALIVEM dorazila” tedy né , že prázdný , ale S PALIVEM …. ano, jak píše někdo poněkud normálnější níže, asi s benzínem, i když si nejsem jist zda vozit tankery benzín je to nejbezpečnější… ale možná jo, ale i tak… když ty paka neumí udělat z ropy benzín přesto, že už několikrát znárodnili americký a možná i jiný rafinérie a Rusko jim pomáhá s hou nou … no nic… jak jsem předpokládal… nikdo z Vás neví nic, jen to, že venezuzuela je super a irán je pupek světa …. tak zase za čas 🙂
Takže né já , ale TY, buzno s 20+ votrokama, neumíš číst… zato píšeš dost, to jo a porád to samý 🙂
https://cz.sputniknews.com/svet/2020052411985034-do-venezuely-dorazil-prvni-iransky-tanker-doprovazela-ho-venezuelska-armada/

Dan
Návštěvník
Dan

Je to benzín. Udělat jej samozřejmě umí, ale holt když jim občas “někdo” zničí technologii, není přísun náhradních dílů atd., to se potom špatně vyrábí a je holt nedostatek. A o tom to je – uvést tu zem do svrabu za každou cenu, aby konečně vyšel ten vytoužený “demokratický” převrat.

veverlík
Návštěvník
veverlík

Kde je to napsaný , že to byl benzín ?
ale jo, ty nejsi magor, jako Jarýn… ale i tak… za A je to vostuda a za B to stejně neustojí… a až někdo do toho tankeru štochne to bude fagule 🙂
Pět tankerů s benzínem… takovou dálku… to je jasnej průser 🙂
No halt se pár čmoudů přismahne ….

Dan
Návštěvník
Dan

Veverlíku, vždyť o tom již píší i v mainstreamu co tankery vezou – viz:

https://www.euro.cz/byznys/benzin-pro-venezuelu-do-tamnich-vod-doplul-prvni-iransky-tanker-zeme-pry-platila-zlatem

Mohlo mě napadnout, že když dám první odkaz na web “plukovníka Cassada”, kde jsou relevantní informace, tak že to nepoberete, jelikož zřejmě neznáte azbuku.

P.S: Méně číst iDnes, hovna.cz apod. zdroje, kde je to samý hloupý novinář.

veverlík
Návštěvník
veverlík

OK, díky za odkaz , na kolo ne lovi jsem byl a sice azbuku umim , ale nebylo to tam nějak “na kráji” a tak jsem to nehledal… pak platí moje teze č. 2 , tedy , že jsou to nemehla a že jim to vybouchne …. ale když maji tolik zlata, to maji fajn. Dokud budou mít zlato ať platí…. černý zlato je asi teď nějak na prd. Ani nechci vědět, kolik tam bude ten benzín stát… ale možná ho , jako všechno, bude madura rozdávat zadarmo 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

veverlík
ano s “palivem”. A ropa není palivo. Tankery přivezly bezín. Bylo by hodně neekonomické aby přijely s prázdnou. Firmy z USA které sipostavili rafinerie na Venezuelskou ropu kterou ve Venezuele kradli totiž nyní v rámci “sankcí” dělají Venezuele potíže. A rafinovaní Venezuelské ropy které je hustější konzistence než běžná potřebuje speciální zařízení k rafinaci , které Venezuela zatím zřejmě nemá. Proto potřebuje svou ropu vyvážet a
produkty z ropy nakupovat. Ale hlavně tam jde o to,aby šlo o normální seriozní obchod a ne o vykrádání tou nejsprostší formou jakou praktikují USA. A tvé vyjdřovací schopnosti tě jasně definují. IQ šumící trávy a vyjadřování na úrovni debila z řeporyj. Nějaká nula se zachlazenou pubertou mě nemůže urazit.

Dan
Návštěvník
Dan

Řekl bych, že tam vezl benzín, kterého je díky nefunkčním rafinérkám ve Venezuele nedostatek.

Dan
Návštěvník
Dan

Takže je to tak, jak jsem napsal – zde potvrzuje také “plukovník” (veze více než 1,5 miliónů litrů benzínu a dalších ropných produktů).

https://colonelcassad.livejournal.com

Že díky US tzv. “sankcím” (čtěte světový terorismus/banditismus) nemohou rafinérie pracovat jak by měly (personál, náhradní díly, občas teroristy zlikvidovaná trafostanice apod.) jsem věděl, ale zřejmě je již situace např. oproti době před rokem již tak vážná, to ne. Benzín se tenkrát přenášel v kanystrech ve velkém do Kolumbie, bylo to jako řady mravenců ti lidé s kanystry na hraničním přechodu Cucuta. Za stržený peníz kupovali potraviny, léky a věci, které díky tzv. “sankcím” ve Venezuele nemají.

Historik
Návštěvník
Historik

Venezuela má už 130 let tu smůlu, že tam imigrantům, “něco” crčí ze Země. Nevím už přesně, ale zhruba 1900-1903 tam bylo několik převratů, protože někteří ˇprezidenti” jsou prostě lepší, než jiní.

veverlík
Návštěvník
veverlík

Když je někdo ortodoxní pako, a crčí mu tam něco ze země, tak má udělat společný podnik nebo to prodat na stojáka někomu, kdo ví co to je a jak se to zpracuje… no jo , ale to by museli mít aspoň takovou štábní kultůru aby si to vošéfovali a ne aby se tam jako porád hrdě ničili… ale i tak… proč proboha Irán vozí dříví do lesa ???

Dan
Návštěvník
Dan

Veverlík, jste korunovaný vůl s prominutím. Raději nereagujte s nesmysly a studujte více světové dění.

veverlík
Návštěvník
veverlík

Nejen že nejsi magor jako Jarýn, ale jsi navíc slušňák… vykáš mi a jsem Korunovaný a s prominutím… dost dobrý… kouknu se na to světový dění více 🙂
Kuk…. více… study study hmmm … stejně to proserou 🙂

Dan
Návštěvník
Dan

Írán žádné potopení až tak neriskuje. Neporušuje z hlediska mezinárodního práva zhola nic. USA byly varovány, kdyby si něco jejich vláda tentokrát něco dovolila, tak kromě toho, že by ji mezinárodní splečenství muselo jednoznačně označit za bandity, tak si myslím, že by na to tvrdě doplatili odvetnými akcemi na jejich tankery v Hormuzském průlivu.
https://pbs.twimg.com/media/EYsS4gaXkAAqpxT?format=jpg&

veverlík
Návštěvník
veverlík

Done, nevím jestli to bylo na mně , ale já netvril že něco riskujou… já jen čumim s votevřenou hubou na to, jak někdo vozí dříví do lesa… a co se týče potopení… no tak pokud nic neriskuje co ta patrola co je chránila ?
Píše to Spůtnik… a navíc … proč by je museli potápět… jestli vozí benzín… no to stačí jiskérka 🙂

Dan
Návštěvník
Dan

To byla neco jako uvitaci patrola, navic tankery ocekavala az ve svych vysostnych vodach.
US Navy se tam mota v te oblasti stale – udajne proto, ze kontroluje nezakonny obchod s drogami 🙂

veverlík
Návštěvník
veverlík

Taky si myslim, že ta patrola nebyla na nic. Po cestě jí neměli. Asi chtěli aby , až to chytne, zařvalo víc lidí, nebo aby se kaki hoši měli kde ukázat v “akci”.
Ale jo, jasně, já to beru… chtěji dorazit svoje finance , tak kupujou to co maji (benzín) za to co nemaji (zlato). Teda vlastě naopak. Benzín zrovna teď nemaji a zlato zrovna teď jó. Takhle ten komunismus nevybudujete sou druzí.
BTW… neměl by jim to ten Ajrán, pupek světa a budoucí centrum koncentráků řízení dodat zadáčo jako internacionální pomoc? Za Zlato ??? to by jim možná dodali i amíci 🙂 , ne asi né… leda za hooodně zlata přes prostředníka
comment image

vlcek
Návštěvník
vlcek

Protože surová ropa z vrtu je něco zcela jiného než benzin, petrolej, motorová nafta. To vše jsou její upravené části technologickým procesem nazvaným rafinování. To je tak těžké pochopit?

veverlík
Návštěvník
veverlík

a to je to tak těžké vyrobit ?
Jsou to přeci nadlidé , tihle venezuzuelci… tak kde to vázne?

EUtanasia
Návštěvník
EUtanasia

EU slíbila vymítit chudobu do roku 2030:
https://youtu.be/SR0BdNeWfFQ

No, nejjednodušší způsob je, ty chudé vyhubit 🙂
A je po problému 😐

Stejně z nich Jelita, Exekutoři, Lichváři, Šmejdi, Judovládky, … níc nemají.
K volbám nechodí, nebo volí “radikály”.
Čtou “alternativu”.
Nemají rádi imigranty.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

EUtanasia
s tím “vymícením” u nás, by měli začít v Praze. Tam jsou největší chudáci česka. Jinde problém až tak není.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

uz nas dali na seznam, kdyz z nas udelali bananovou republiku?

Kacíř
Návštěvník
Kacíř

Taková kacířská myšlenka:

Není to “Globální voteplování”, změny klimatu, vysychání kontinetu, …
… způsobené těma Mega – Giga – Tera – Peta – Watama vyzářenejma z antén?

Když se vyzářenou energií ohřívá vzduch nad kontinenty, tak to musí přece narušit proudění/toky mas vzduchu kolem planety, vyrovnávání teplotních a tlakových potenciálů nad mořem a pevninou, …

Kdyby ta hypotéza platila, pak by zavádění 5G, za deset let 6G, … znamenalo urychlování klimatické destrukce planety … nezávisle na jakémkoli snažením Jelit o zastavení oteplování 😐

Není tady nějaký odborník který o tom něco ví?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kacíř
to,že jim jde právě o tu destrukci , přece ví každý kdo nemá v hlavě hnědo.

Vladimir81
Návštěvník
Vladimir81

V posledních dvou měsících nezaměstnanost v USA dosáhla úrovně nevídané od časů Velké deprese z třicátých let minulého století, a stejně nevídaně američtí miliardáři ve stejném období zbohatli.

Nová zpráva společnosti Američané za férové danění (AFP) a Institutu pro politická studia uvádí, že bohatství amerických milardářů se od poloviny března do poloviny května zvýšilo o 435 miliard dolarů, a to z 2948 miliard na 3382 miliard.

Pět největších amerických boháčů, kterými jsou Jeff Bezos, Bill Gates, Mark Zuckenberg, Warren Buffet a Larry Ellison zvýšili svůj kapitál o 75 miliard dolarů ( to je o 19 procent), a z celkového zisku, který v daném období dosáhlo 600 největších amerických boháčů, tak pro sebe urvali celých 21 procent.

Majetky Bezosova Amazonu a Zuckenbergova facebooku vzrostly z celkové jejich sumy 434 miliard dolarů o téměř 60 miliard (to je o 14 procent). V březnu se na Forbesově seznamu amerických miliardářů nacházelo 614 jmen, kterýžto počet dodneška vzrostl na 630 jmen.

Uvedená zpráva uvádí, že ve stejném období více než 38 milionů pracujících Američanů ztratilo svá zaměstnání, 1,5 milionů se jich nakazilo koronavirem a víc ne 90 000 jich na něj zemřelo.

„Pandémie odhalila zničující důsledky stále se rozšiřující americké propasti mezi bohatými a chudými, v níž miliardáři představují do očí bijící symbol naší ekonomické nerovnosti“, řekl výkonný ředitel AFT Frank Clemente.

Zdroj: https://www.rt.com/business/489466-billionaires-wealth-growth-pandemic/

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Vladimir81
ano,dle jejich vlastního přiznání z 11 milionů se zvedla nezaměstnanost v USA za dobu “koronaviru” na 30 milonů. Tomu se říká střelba do vlastní nohy.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Jaryne, pro mne jsou USA nejokatějším důkazem, že s koronavirem jde o mega podvod!!!

Lidi nechodí do práce, hromadná doprava tam neexistuje ( každý má auto ), kde by se jich tolik nakazilo a od koho?

Tady u nás jede další podvod s dolem Darkov. Uvidíš, že to bude pokračovat. Až vylikvidují Moravskoslezský kraj, přijde na řadu další, počítám plzeňský.

Jde jednoznačně o likvidaci průmyslu, o vyvolání hospodářské krize, podstatně horší než v třicátých letech minulého století.

A ti miliardáři, o kterých píše Vladimír, ti vydělávají na vymyšlené pandemii. Testy, desinfekce, léky, vakcíny. To jsou šílené prachy.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Ruští prankeří Boban a Lexus si udělali legraci pomoci telefonu se starostou Prahy Gribem udělali s něho duraka..? Cca 8 minut telefonní rozhovor? https://www.youtube.com/watch?v=c6yadUmCFVA

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
udělat si srandu z hlupáka moc práce nedá.

ACC
Návštěvník
ACC

V současném režimu se o justici a naplňování práva vůbec nedá hovořit. Justice je skrz naskrz prolezlá havloidy a ódéesáky, kteří ji zpolitizovali do té míry, že je naprosto paralizovaná a nepoužitelná. Podobá se to spíš nějakým náboženským soudům z islámského světa, než civilizovanému právnímu systému.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jsme v centru dění. A to je dobře.

Není pak pravděpodobné, že se u nás najde někdo, kdo uprostřed vší té hysterie vyleze na štokrdle a konečně podá trestní oznámení u místních i světových orgánů činných v trestním řízení na neznámého pachatele, který rozpoutal falešnou pandemii v zájmu jednak sebeobohacení a hlavně s cílem redukce světové populace prostřednictvím očkování neznámými neověřenými vakcinami, čímž omezil osobní svobodu a integritu nošením roušek, které mnohým lidem způsobily psychickou újmu a zhoršení zdravotního stavu, vystavil je stresu, který vznikl nemožností provádět běžné činnosti tak, jak jsou zvyklí. Další omezení lze bez omezení připojit.
Klidně bych to i udělala sama, ale neznám všechny právní kličky a fráze, které lze použít. Taky už je to nějakou dobu, co jsem na úřadě u Šípkového Růžena občas dala razítko na rozhodnutí s Červeným tygrem a už mi leccos vypadlo z hlavy.

Ještě mě napadlo, jak by se změnila situace, kdyby se “chasidský prezident” začal profilovat jako ostře “pročeský a proslovanský” prezident.
Jestli by tím neprobudil ty miliony těmi šábesníky otrávených Čechů a Moravanů, kteří už skoro rezignují.
Je klidně možné, že těch, co mu vyhrožují podřezáním, by přibylo. Ale je to Velitel, tak by měl na sebe vzít odpovědnost. Roky na to už má!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Dášo,
zdravím. Vy mi čtete myšlenky! Zrovna nedávno jsem psala o tom plánu na TO jednomu kamarádovi! 😉
Jestli chcete do holpecu, tak napište 🙂
c s r (housenka) p o s t (puntík) cé zet

Dáša
Návštěvník
Dáša

ano, bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic
kterou housenku na poště máte na mysli?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Dasa
Zavinac 😉

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tak jsem Vám psala, milá Dášo, a zase to zmizlo …
většinou se pak některé mé komenty objeví za pár dní, kdy už nejsou na dohled, nebo je mezitím objeví někdo jiný … 😉
No jo … zdravím 😉

Willbr
Návštěvník
Willbr

Dáša
Za posledních třicet let už padlo takových trestních oznámení, demonstrací, tolik bylo napsáno petic a to mluvím jen o těch, které zveřejnila média. A výsledek? Aparátčíci a jejich pohůnkové Jsou čím dál a víc drzejší, přímo očividně mezi lidmi rozpoutávají zlo, nenávist, podporují udavačství, zákony staví zločince nad oběť, Bezostyšně ostouzejí Českou republiku, tak prosím nevěřte, že se najde někdo, kdo vyskočí na štokrle a probudí národ k sebeobraně. To už se nestane, protože lidé už rezignovali. Paní Dášo, hrob České republiky se jmenuje Lhostejnost.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Kdyby v roce 1989 nevypustili Václava Krakena, tak by národ seděl doma a šoupal nohama. Jak jsem napsala, chce to osobnost, za kterou lidi půjdou s nadšením. Na štokrdleti bych sama nic nezmohla.

Viktor
Návštěvník
Viktor

…jak je s lidstvem promyšleně manipulováno….

http://www.novarepublika.cz/2020/05/genius-hybridni-valky.html#more

konzerva
Návštěvník
konzerva

A mají tohle..comment image