Juncker poslal vzkaz Okamurovi a Le Penové: “Ti, kdož prosazují bláhový nacionalismus,...

Juncker poslal vzkaz Okamurovi a Le Penové: “Ti, kdož prosazují bláhový nacionalismus, za to zaplatí! I kdyby vyhráli volby ve svých zemích, jejich kandidáty na posty eurokomisařů odmítnu!” Prezident Evropské komise zopakoval pro polský deník na plnou hubu to, před čím Aeronet varuje už několik týdnů! Změna v Evropě může přijít jen zevnitř národních států, ne z Bruselu! Maďarský model ukazuje cestu, ale ta je příliš radikální i pro české voliče! Juncker promluvil o “zákonu času”, za pár let nás nacionalisté již prý trápit nebudou!

Juncker poslal vzkaz Okamurovi a Le Penové: “Ti, kdož prosazují bláhový nacionalismus, za to zaplatí! I kdyby vyhráli volby ve svých zemích, jejich kandidáty na posty eurokomisařů odmítnu!” Prezident Evropské komise zopakoval pro polský deník na plnou hubu to, před čím Aeronet varuje už několik týdnů! Změna v Evropě může přijít jen zevnitř národních států, ne z Bruselu! Maďarský model ukazuje cestu, ale ta je příliš radikální i pro české voliče! Juncker promluvil o “zákonu času”, za pár let nás nacionalisté již prý trápit nebudou!

Prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker poskytl už 28. dubna exkluzivní rozhovor [1] polskému listu Rzeczpospolita a polské redaktory šokoval výrokem, který by spíš někdo přisuzoval mým článkům na Aeronetu, ale slova prezidenta Evropské komise jsou natvrdo a doslova se nad nimi ztrácí dech. Juncker se v rozhovoru dostal i na téma voleb do Evropského parlamentu a řeč přišla na to, že polská strana Právo a spravedlnost (PiS) je silně protibruselská a naopak v poslední době kopíruje politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa a odpor proti migraci. Ve Francii navíc podle průzkumů Národní shromáždění Marine Le Pen má našlápnuto vyhrát volby do Evropského parlamentu a logicky tak Marine Le Pen by dosadila do jednoho z křesel eurokomisařů svého člověka. Jenže, Jean-Claude Juncker toto vyvrátil a šokoval redaktory.

Jean-Claude Juncker, prezident Evropské komise.

Juncker uvedl: “Ti, kteří v těchto volbách propagují bláhový nacionalismus, za to zaplatí! Nikdo neví, že posledně jsem odmítl 6 kandidátů na eurokomisaře, které mi nabídly jednotlivé členské země EU. Zapamatujte si, že vlády zemí EU pouze navrhují komisaře, ale je to prezident Evropské komise, který je jmenuje a přiděluje jim jejich resorty a rozsah působení!” Juncker těmito výroky tak natvrdo odhalil procesy, o kterých jsem nechtěl ani na SVCS příliš hovořit, abych lidem nebral iluze a naděje, protože bez naděje se nedá žít, život bez naděje se stává peklem a očistcem, ale když prezident EU komise toto odhalil před volbami a natvrdo, není důvod to nadále tajit.

Demokracie po jejich: “Volte si jak chcete, my jmenujeme vaše kandidáty do úřadu také tak, jak my chceme!”

Evropská unie je nereformovatelná a neopravitelná. Její mechanismy, jak sami právě vidíte přímo na výrocích Jeana-Claude Junckera, jsou nastaveny úmyslně tak, aby jednotlivé národy a lid nemohl nikdy ve skutečnosti v Evropské unii uchopit moc. I když v nějaké zemi se lid vyjádří ve volbách, co chce, v Evropské unii to bude ignorováno a křesla komisařů obsadí pouze pro-evropští kádři, nikdo jiný. Možná si pamatujete na rakouského prezidenta Alexandera Van der Bellena, který vyhrožoval, že když v Rakousku vyhrají Svobodní, že nepověří jejich předsedu Norberta Hofera sestavením nové vlády. Nakonec vyhrála Lidová strana s mladičkým Sebastianem Kurzem, kteří potom přizvali Svobodné do vlády, ale pokud by vyhráli Svobodní, Van der Bellen by Hofera sestavením vlády nepověřil, bez ohledu na vůli občanů ve volbách.

Alexander Van der Bellen a Norbert Hofer

A toto se stalo uvnitř Rakouska v jejich politickém procesním systému. Kdo se potom chce divit tomu, že totéž a v mnohem větším měřítku probíhá v Bruselu? Prezident EU komise vyhrožuje, že ať skončí volby jak chtějí, národně ukotvené partaje v EU své komisaře v Evropské komisi prostě mít nebudou, i kdyby se na hlavu postavily. Jenom připomeňme, že systém jmenování eurokomisařů je zakotven v zakládacích listinách EU a také v Lisabonské smlouvě a případná změna jmenování členů Komise, o které mluví Marine Le Pen, že se pokusí prosadit reformu i v oblasti jmenování eurokomisařů, by vyžadovalo s největší pravděpodobností souhlas všech 27 zemí EU.

Zákon času pracuje pro globalisty jako největší zabiják protivníků na světě

Změny zakládacích listin EU a pravidel obsazování křesel po volbách by vyžadovaly souhlasy všech národních parlamentů a v některých zemích by kvůli tomu musela být i referenda. Strach eurofederalistů, že by do EU komise mohli vstupovat i kádry nepřátelské EU federaci, nejen národní strany, ale i pro-americké kádry v Evropě, je spolehlivým garantem toho, že by se minimálně našel jeden parlament, který by změnu vetoval. Ke změně základních listin EU by totiž byl stále nutný souhlas všech členských zemí. A právě z tohoto titulu vyplývá, proč je EU nereformovatelná. Je to z toho důvodu, že i kdyby pro změnu byly všechny země, Německo pro takovou změnu nebude. A spolu s Německem ani ty země, které jsou k Berlínu ve vazalském postavení. Jistě víte, o jakých zemích se zde bavíme.

Marine Le Pen, předsedkyně Národního sdružení.

Jean-Claude Juncker však pro polský deník odhalil i něco z oblasti procesů řízení, zavedl totiž řeč na “Zákon času”, tedy закон времени z koncepce řízení pomocí nože největšího zabijáka na světě, kterým je čas. Prezident EU komise totiž uvedl, že Evropská unie je založena na vládě práva a i když v některých zemích EU jsou vlády, které dělají EU problémy v závislosti na politickém cyklu v dané zemi, tak je přesvědčený, že za pár let nás tyto problémy již trápit nebudou.

Díky zákonu času si stačí jenom počkat, děti národů dnes vychovávají globalistické školy

Juncker tím vyslal jasný vzkaz ve vztahu k zákonu času, o kterém často hovořím na SVCS v různých příležitostech. Šéf evropské komise měl na mysli to, že každý rok vyrůstají noví Evropané, nepřátelé nacionalismu a plně oddaní globalisté vychovaní v globalistickém a multikulturním školství. Za pár let budou volební elektoráty zemí Střední a Východní Evropy, které dělají migraci, multikulti a globalistům největší problémy, demograficky překresleny novým voliči, kteří vycházejí ze škol.

Zákon času: Toto jsou budoucí voliči a vůdcové Evropy. Greta Thunberg na demonstraci Fridays for future jako bojovnice za globalistickou klimatickou agendou.

Globalisté nemusí ani nic dělat, protože to hlavní udělali v posledních 30 letech v Evropě, zcela reformovali školství v post-komunistických zemích s cílem indoktrinace globalismu do hlav nové populace. Dnes už jim stačí si jenom počkat, až vyjdou ze škol a demograficky překreslí volební elektoráty ve svých zemích, protože stará populace, která byla národně ukotvená z dob komunismu, postupně stárne a konečně v důsledku stárnutí umírá. To je Zákon času, který je největším zabijákem světových politických procesů a změn.

Pokud na 1. prioritě globalisté vychovají naše děti, přijdeme v budoucnu, až dospějí, o naše vlastní národy a kultury. Proto pořád a neustále burcuji a alarmuji, že změna je pouze v ochraně 1. kruhu a rodiny. Tam leží odpověď, jak odporovat zániku národů a jak zvítězit nad Zákonem času. Když globalisté ve školách vychovají Evropany namísto vlastenců, s národy bude definitivní konec.

Na demonstracích vlastenců okolo Marine Le Pen a dalších úplně chybí Fidesz a lidé od Orbána. Proč?

Prezident Evropské komise je dobrá figura ke sledování právě proto, že si nedává pozor a vypouští natvrdo pravdivé informace o tom, jaká je doopravdy Evropská unie a jak to v ní doopravdy funguje. Občanům se slibují reformy EU, které jsou falešným slibem falešných proroků. Národ musí především sledovat procesy, které vedou k výsledku. Procesy v Maďarsku a vnitřní odpor proti migraci ze strany národně ukotvené Orbánovy vlády. Mnoho voličů si všimlo, proč minulý čtvrtek v Praze na Václavském náměstí chyběl Viktor Orbán, nebo někdo z vysokých představitelů Hnutí Fidesz.

Viktor Orbán a Matteo Salvini na hranicích u plotu proti migrantům.

Není to poprvé, kdy Marine Le Pen, Geert Wilders a Tomio Okamura pořádají akce, ale z Maďarska není nikdo pozván. Přitom právě Maďarsko by mělo mít vedoucí úlohu v odporu proti migraci, protože jako jediné se v roce 2015 postavilo Evropské komisi a postavilo plot proti migrantům. Maďarsko má nejvíce zkušeností s odporem proti migraci. O to více je podivné a podezřelé, že na akcích těchto tzv. vlasteneckých stran se neobjevují vrcholní zástupci Maďarska, největšího odpůrce migrace v celé EU. Maďarsko by totiž mohlo ukázat, jak změnit domácí politické scény v jednotlivých zemích. Zkušeností má Fidesz a Viktor Orbán na rozdávání.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vlk
Návštěvník
Vlk

GERMANIA a Slovania…
Hmmm, svatá pravda!!

Pokaždé, když se Rusové podívají do Stalingradu, dnešního Volgogradu, tak musí vidět, že to bylo místo,
kde došlo k obratu celé II. sv. války, ale především to bylo místo,
kde byl ukončen plán na vyhlazení slovanské rasy z povrchu planety.
Neustále se hovoří o židovském holokaustu, ale že Německo v Rusku provádělo holokaust mnohem větší, holokaust slovanské rasy, o tom se mlčí.
A to je chyba.
Po skončení války plánoval Berlín velkolepý plán “GENERALPLAN OST” na etnické vyčištění evropské části Ruska od slovanské rasy a vysídlení slovanských národů z Evropy za Ural, kde měli Slované jako otroci až do vymření pracovat v dolech, ze kterých by Říše zdrojově zajišťovala budování projektu“Germania”.
Evropská část Ruska by byla zcela zbavena původního obyvatelstva,
RUSOVÉ MĚLI SKONČIT V PLYNOVÝCH KOMORÁCH STEJNĚ JAKO ŽIDÉ a pozemky měly být rozdány za odměnu německým vojákům a dosídlencům z Říše.
Projekt Generalplan Ost měl být “mistrovským”dílem realizačního týmu Reinharda Heydricha.
Na jeho konečnou realizaci nedošlo jen díky obrovské oběti ruských obránců Stalingradu.
Jenže už během německého tažení byly jednotlivé prvky Generalplan Ost realizovány na úrovní vyčišťování území od ruského obyvatelstva, na což dohlížel osobně právě Heydrich.
Etnické vyhlazování prováděly jednotky SS, které šly těsně za
wehrmachtem ve druhém sledu a frontovou linií.
Jenže ani wehrmacht nebyl bez viny, protože celé vesnice byly vypalovány a srovnávány se zemí, protože wehrmacht nechtěl za svými zády centra odporu Rusů.
Obsazované Rusko bylo pro německou armádu tak rozlehlé, že armáda neměla dostatek mužů, aby mohla za sebou nechávat okupační jednotky, které by dobyté vesnice a malá městečka mohly kontrolovat.
Wehrmacht proto vesnice kompletně srovnával se zemí.
Dobře je to vidět na dobových filmových záběrech wehrmachtu hlavně z roku 1941.
Proto bylo zastavení wehrmachtu před Moskvou a posléze u Stalingradu tak důležité. Bez vítězství Rusů u Stalingradu by dnes nebyla ani Česká republika, ani Slovensko, ani Polsko, a hlavně nebyly by naše slovanské národy.
A ti, kteří takový osud nám chtěli dopustit, zrádci z Velké Británie, Francie a Itálie, dnes poučují Ruskou “demokracii”.

Znovu se opakují chyby slovanských národů.
Znovu se dostávají pod křídla západu, který se pokusí slovanské národy zničit, přeformátovat, tentokrát ne válečně,
ale migračně.

NĚMECKO OPĚT VELÍ SLOVANSKÝM ARMÁDÁM, ZNOVU SE SLOVANSKÉ NÁRODY STAVÍ PROTI RUSKU,
KTERÉ ZACHRÁNILO NAŠE NÁRODY PŘED GENOCIDOU V RÁMCI PROGRAMU GENERALPLAN OST.
I dnes zažíváme takový projekt, Generalplan Islam.
Nasunování muslimských migrantů do Evropy, do společnosti, do školních tříd…

Opět nám Západ diktuje osud a úděl, a co je nejvíce hrozivé, opět v tom údělu není budoucnost pro slovanské národy.
Zrádci národa promítají našim dětem propagandistická videa o dobrotivých džihádistech v Čečně, našim dětem je vnucována inkluze s dětmi Arabů.
Média přináší programovací články o tom, že Islám je tolerantní.

Největším zabijákem národů je čas.
Čas vede k zapomínání, národy zapomínají na procesy a události minulosti, a proto budou nuceny si je zopakovat. Jenže tentokrát už nemusí přijít na pomoc Stalin nebo obránci Stalingradu.
Tentokrát slovanské národy mohou zaniknout v tichosti a dokonce – z vlastního rozhodnutí.

omnibusko
Návštěvník
omnibusko

Juncker je veľký demokrat – ozaj veľký…(:-)))

Lynn
Návštěvník
Lynn

Tady selhávají rodiče. Děti nevychovává jen škola, nýbrž i rodiče. A právě ti by měli ve vlastním zájmu vychovávat své děti a vést je k vlastenectví i k úctě a respektu starších i slabších i soudržnosti rodiny (její členové by si měli vzájemně pomáhat). Dělají to nejen kvůli nám všem, ale i kvůli sobě. Pokud výchovu svých dítek nechají na škole, tak se nebudou moci divit, že jejich dítka se jim odcizí, budou je brát za zaostalé, hloupé a jen jako přítěž, která je dobrá leda na to, aby jim dávala peníze. A až nebudou schopni pracovat, vlivem nemoci nebo stáří, tak šup s nimi na LDN nebo do domova důchodců a navštěvovat je jednou měsíčně, vzít si od nich peníze a jít. Co s nimi? Pokud nechtějí tak dopadnout, měli by své děti vychovávat a nenechat to jen na škole a s výchovou je třeba začít již od raného dětství. Tak to dělala generace mých rodičů, protože jinak by kdekdo chtěl komunismus, v tom jsme byli vychováni, to nám bylo vtloukáno do hlav, ale skoro nikdo tomu nevěřil. Proč asi? Jen proto, že si mnozí rodiče udělali čas na výchovu svých dětí,

r.m.
Návštěvník
r.m.

dejte si trochu severský magie: https://youtu.be/kmWTZ3KfnXE?list=RDkmWTZ3KfnXE&t=233
tak trochu jiný Majdan Maidjan

Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

Je fascinujuce sledovat alternativu ako sa ide pos… z Orbana, Sorosovho verneho poskoka ,ktory sa teraz tvaria ,ze su uhlavnymi nepriatelmi.
Orbanova uloha je stabilizovat Madarsko ekonomicky a pripravit stat pre prijatie velkeho mnozstva zidov zo zniceneho Izraela, vsak tu bol aj clanok o tom aky je plan sionistov…
Zidia bubdu presidleny do Madarska (Orban – Sorosov poskok a zid), na Krym (Putin – Chabad) a do Ukrajiny (novy prezident Kolomojsky o tom rozpraval uz davnejsie).
Orban “chrani” Madarsko pred prilevom zidmi nenavidenych moslimom aby sa tam citili ako doma, to je vsetko…

hanns
Návštěvník
hanns

Nonsenszm
dobře, dejme tomu, že Váš konstrukt je reálný
nicméně, právě si tady vrabci cvrlikali takovou zajímavou myšlenku: “Nepřítel mého nepřítele ….. “, ale to vy přece znáte, že?

BLM
Návštěvník
BLM

Áno, to je pravda, to sa už dávno na Slovensku hovorí. A budú presídlení nie len do Maďarska, ale do celej Východnej Európy. Izrael údajne končí. Je tam nedostatok vody, teploty stále vyššie, hrozí im likvidácia zo strany arabských štátov, hlavne ak sa zapojí Irán. Izrael má vyhliadnuté územia vo Východnej Európe a potrebuje sa zbaviť pôvodného obyvateľstva, nechajú iba obslužný personál. Preto sa aj na Slovensku vytvárajú neznesiteľné ekonomické podmienky. Ľudia sú nútení pracovať v zahraničí, z SK už odišlo vyše 700 tisíc ľudí. Rodí sa málo detí. Očkovanie, chemické lieky, toxické potraviny plné chémie a iné prostriedky ešte viac zhoršujú stav populácie. To všetko je cielené. Východná Európa preto bude bez moslimov, aby tu mohli existovať Židia, už teraz ich je tu neuveriteľné množstvo. Sú infiltrovaní aj v tzv alternatívnych médiách, kresťanských cirkvách a hlavne v zdanlivo národných a nacionalistických stranách. Izraelské firmy získavajú naše zdroje, pôdu a hlavne vodu a minerálne pramene. Vy ste si to isté u vás v ČR nevšimli?

Vlasta
Návštěvník
Vlasta

“O to více je podivné a podezřelé, že na akcích těchto tzv. vlasteneckých stran se neobjevují vrcholní zástupci Maďarska, největšího odpůrce migrace v celé EU. Maďarsko by totiž mohlo ukázat, jak změnit domácí politické scény v jednotlivých zemích. Zkušeností má Fidesz a Viktor Orbán na rozdávání.”
Proč by to Orbán dělal? Zkušenosti s vývozem socialismu, demokracie, lidských práv, atd. jsou více než trpké. Stačí se podívat po světě – rozpadem koloniální soustavy počínaje přes kulturní revoluce, barevné revoluce atd a neoliberalismem EU konče. Každý si musíé najít svou cestu a ve spolupráci s ostatními kráčet dějinami kupředu. Vodění za ručičku nikomu ještě neprospělo. A pokud je národ líný, čeká na Spasitele, který nepřichází, nebo voli stále dokola ty stejné kádry, tak si na svůj nový úsvit pěkně počká. Když něco chceš, musíš pro to něco udělat. Tato stará pravda platí i dnes.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Požár katedrály Notre-Dame v Paříži je vyšetřován stejně pochybně jako předchozí teroristické útoky ve stejném městě (1/2)
http://www.exanpro.cz/udalosti-a-jevy-ve-svete/498-pozar-katedraly-notre-dame-v-parizi-je-vysetrovan-stejne-pochybne-jako-predchozi-teroristicke-utoky-ve-stejnem-meste-1-2
Požár katedrály Notre-Dame v Paříži je vyšetřován stejně pochybně jako předchozí teroristické útoky ve stejném městě (2/2)
http://www.exanpro.cz/udalosti-a-jevy-ve-svete/499-pozar-katedraly-notre-dame-v-parizi-je-vysetrovan-stejne-pochybne-jako-predchozi-teroristicke-utoky-ve-stejnem-meste-2-2
Nejpodivnější v celém případu je však chování francouzských úřadů: především Policejní prefektury pro oblast Paříže a Úřadu prokuratury hlavního města Paříže. Jejich jednání s velmi rychle učiněnými závěry ještě v den požáru a se svedením vyšetřování* do jednoho chtěného směru se velmi podobá způsobu vyšetřování teroristických útoků* v Paříži spáchaných v lednu 2015 a v listopadu 2015. V té době byly teroristické útoky vyšetřovány takzvaně při zemi a nikdy nebylo prověřováno celé pozadí incidentů ani všechny existující vazby nastrčených útočníků.

hanns
Návštěvník
hanns

a z diskuze 27.4.2019 (23:01):
… Už jsem viděl pár požárů krovů z více hořlavého dřeva. A po požáru byly krovy sice ohořelé – opálené – ale stály, protože neprohořely tak, že by se mohly zhroutit. A na rozdíl od běžných krovů tady byly dubové, tj. z velmi špatně hořlavého dřeva. Jak to, že tady lehly popelem? V něčem se ten požár musel lišit. Teplotou, přidanou hořlavinou, přidaným okysličovadlem, akcelerátorem hoření nebo i něčím jiným. A shořelé do mrtě jsou všechny krovy. A přitom by bylo obvyklé, že by shořely drobnější prvky krovu a latě, na nichž je připevněna krytina, ale trámy by zůstaly opálené stát. Co když ten ……
…………………………………………………………………
následující vlastní úvahu smazal sám autor příspěvku s přihlédnutím ke skutečnosti, že ještě není po dvaadvacáté hodině

Neznama
Návštěvník
Neznama

MATEJKA : Problém je, a málokdo to ví nebo si to v plné síle uvědomuje, že euro jsme se zavázali přijmout vstupem do EU, a že o jeho zavedení u nás mohou po Lisabonské smlouvě rozhodnout většinovým hlasováním za našimi hranicemi i proti naší vůli . ☝️☝️☝️
Proto říkám, že jediná cesta, jak si bezpečně uchovat naší českou korunu, je vystoupit z EU.
.. Lisabonská smlouva je největším politickým podvodem 500 milionů lidí v novodobých dějinách Evropy. Ještě nikdy nebyli lidé tak podvedeni, jako přijetím této smlouvy bez referend v jednotlivých státech. Problém je, že návrat do období před jejím přijetím není možný. Proto chceme pryč z EU. Jsem politikem, který by bez sebemenšího zaváhání a ztráty jediné další vteřiny okamžitě zmáčkl tlačítko a zahájil proces vystoupení z EU.
Všimněte si, že ve skutečnosti hodně lidí nechce zůstat v EU z radosti či dokonce z nadšení. Oni v ní zůstávají ze strachu. Mají strach, co by nám chtěli provést třeba Němci nebo Francouzi. To je prostě šílené…
Téměř hodinový film Pryč z EU má na všech platformách, kde je umístěn k puštění nebo stažení, v součtu už přes 700 tisíc zhlédnutí. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jeste-nikdy-nebyli-lide-tak-podvedeni-jako-od-EU-Lisabonskou-smlouvou-Lzou-primo-do-oci-Pryc-z-EU-nevahejme-ani-vterinu-pobizi-pravicak-Matejka-580246

MILION CHVILEK https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Milion-chvilek-na-Britskych-listech-Vrchni-elf-si-tam-povidal-s-organizatorem-Vaclavaku-a-stalo-to-za-to-580292

Na CT24 v 18,20 byl rozhovor Vrabelem z neziskovky o lzivych zpravach. Dostali oceneni a dotace z Britanie a USA. Pouziva jazyk kteremu moc nerozumim a hlavne plno kecu o nicem. Jen jsem pochopila ze jsme ve velkem nebezpeci protoze neumime odhalovat lez ze zapadu, sory dnes pry z vychodu a blabla 😋 jen zapomeli rict kolik nas stoji?

Pijack
Návštěvník
Pijack

Máte vynikající postřehy…

bobesh
Návštěvník
bobesh

… další díl je venku https://youtu.be/SrpT_QYbRm4

bobesh
Návštěvník
bobesh

…právě teď na čt 24 zase řeší desinformace, a nečekaně ty ruské… ze všech stran mainstreamu čiší zděšení a panika…