John McCain byl diagnostikován s rakovinou mozku. Agresivní glioblastom pro 80-letého senátora...

John McCain byl diagnostikován s rakovinou mozku. Agresivní glioblastom pro 80-letého senátora může být fatální. Rodina zvažuje chemoterapii i ozařování

John McCain byl diagnostikován s rakovinou mozku. Agresivní glioblastom pro 80-letého senátora může být fatální. Rodina zvažuje chemoterapii i ozařování

John McCain podstoupil 14. července operaci v Mayo Clinic Hospital ve Phoenixu v Arizoně na odstranění krevní sraženiny. Při biopsii tkáně bylo však zjištěno, že McCainův mozek je zasažený agresivní formou rakoviny, tzv. glioblastomem [1]. Rodina nyní zvažuje možnosti léčby, od chemoterapie až po ozařování. Lidé diagnostikovaní s touto formou rakoviny přežívají jen v 10% případů po dobu max. 5 let. V případě Johna McCaina se jedná o recidivu rakoviny, protože již v roce 2008 mu byl odstraněn maligní melanom při diagnostikované rakovině kůže. Z tohoto zákroku se vyléčil, ovšem jak dnes zaznělo v amerických médiích, glioblastom je jednou z komplikací pro určitou část pacientů, kteří v minulosti prodělali léčbu onemocnění melanomem. Spouštěcí mechanismus vzniku glioblastomu není dosud přesně známý, incidence se dává do souvislosti s dědičnou predispozici a rakovinovými buňkami, které v lidském těle spí po předchozí intenzivní chemoterapii.

Foto z roku 2008, po odstranění kožního melanomu v oblasti nosu.

Americký senátor John McCain patří do skupiny tzv. neoconů a válečných jestřábů americké zahraniční politiky. Velmi mnoho lidí na alternativě uvítalo zprávu o McCainově nové rakovině s nadšením. Je považován spolu s Victorií Nuland, bývalou náměstkyní ministra zahraničí USA Johna Kerryho, za hlavního architekta kyjevského Majdanu a plánu na odtržení Ukrajiny z vlivu Ruské federace. Stejně tak je obviňován z navazování styků a z přípravy vzniku Islámského státu, který vzešel z bývalých povstaleckých jednotek Free Syrian Army (FSA) ve válkou rozvrácené Sýrii. V roce 2013 se sešel v Sýrii dokonce s budoucím šéfem ISILu Abu Bakr al-Baghdádím a jeho pobočníky, tehdy to ještě byli členové FSA. Uniklé fotografie z jeho schůzky s pozdějšími předáky Islámského státu obletěly svět, především pak na alternativě, na mainstreamu už mnohem méně. John McCain je v mnoha ohledech spatřován jako nejsilnější figura tzv. amerického Deep State, zákulisní moci ve Washingtonu.

John McCain se v květnu 2013 sešel v Sýrii s budoucím šéfem Islámského státu Abu Bakr al-Baghdádím a jeho pobočníky. Na obrázcích je Baghdádí v červených kroužcích.
Prohlášení Úřadu senátora Johna McCaina

V pátek 14. července podstoupil senátor John McCain proceduru k odstranění krevní sraženiny z levého oka v klinice Mayo v Phoenixu. Následná tkáňová patologie ukázala, že primární mozkový nádor, známý jako glioblastom, byl spojen s krevní sraženinou

Skenování, které se provádí od postupu (minimálně invazivní kraniotomie s řezem v oblasti obočí) ukazuje, že tkáň zájmu byla zcela resekována zobrazovacími kritérii.

Senátor a jeho rodina přezkoumají další možnosti léčby se svým pečovatelským týmem kliniky Mayo. Možnosti léčby mohou zahrnovat kombinaci chemoterapie a radiace.

Lékaři senátora říkají, že se zotavuje z operace překvapivě dobře a jeho základní zdraví je vynikající.

Úřad senátora Johna McCaina vydal také následující prohlášení:

Senátor McCain oceňuje vyčerpávající podporu, kterou obdržel za posledních pár dní, je v dobré náladě, když se neustále zotavuje doma v Arizoně s rodinou a je vděčný lékařům a zaměstnancům Mayo Clinic za jejich vynikající péči. A je přesvědčen, že budoucí léčba bude účinná. Další konzultace s pečovatelským týmem kliniky Mayo naznačí McCainovi, kdy se vrátí do senátu Spojených států.

Na informaci o McCainově rakovině již zareagoval i Barack Obama, který do tweetu napsal: “John McCain je hrdina a jeden z nejstatečnějších bojovníků, kterého jsem kdy poznal. Rakovina neví, proti komu stojí. Ukaž jí to, Johne!

Tento rok je brutální statistikou pro řady amerických neoconů a elit. Nejprve 20. března zemřel David Rockefeller, potom 26. května následoval Zbigniew Brzezinski. Oba dva byli hlavními postavami amerického Deep State a nejvyššími představiteli amerického neokonzervatismu. Pokud by je následoval i John McCain, byla by to výrazná ztráta pro americké národní elity a tzv. washingtonskou bažinu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník

Mezitím, nenápadně:
BREAKING. Steve Bannon Sentenced To Death In Absentia.
Bannon odsouzen k Smrti v Nepřítomnosti….
http://www.redstate.com/streiff/2017/07/19/breaking.-steve-bannon-sentenced-death-absentia/

a Donald by mohl celit Trestu Smrti….

dovětek článku:
So, when you read an article in the next day or so about Bannon’s untimely and unexplained death you’ll know the real story.
( Takže, pokud budete číst v příštích dnech o Bannonově nejasném a nevysvětlitelném úmrtí, budete vědět o co opravdu jde.)

Carlos IV
Návštěvník

Bral bych to s humorem, matko. Asi jako tenhle (ci tahle) :
BREAKING: And for the first story tonite…General Francisco Franco is still dead.

zvědavá matka
Návštěvník

Carlosi, ne, ze bych kvuli tomu nespala 😉
Jen mi pripadlo, ze pokud uz nekdo zverejni titulek tohoto razeni, ze asi ta bitva v bazine US nabira na obratkach.
Cekala jsem spise nejakou reakci, treba od redakce, ktera je u zdroje, ze to potvrdi, nebo vyvrati…
Predpokladam, ze “redstate” jsou Soudruzi…

Carlos IV
Návštěvník

No vidim to jako “prani je otcem myslenky”, ac je to nechutne. Ale tam uz to jine nebude…

Kazatel
Návštěvník

A Benedikt XVI má také Rakovinu taky umírá dvě mouchy jednou ranou.Ty co jdou proti panu a zloreči mu a jednají proti mu a Božím dětem národům dostanou nemoc

desgusting
Návštěvník

To snad ne,…..

Ross
Návštěvník

Nechce se mi věřit vlastním očím, ty z toho máš snad radost… Jak můžeš něco takového napsat, myslíš že to na něj seslal Bůh, že se mstí? Dyť je to smutné a rozhodně mu to nepřejí. Dyť i Ježíš řekl na kříži, když umíral za naše hříchy: “Bože odpusť jim, vždyť nevědí, co činí.” Je doba, kdy i ti nejvěrnější podlehnou a já jen doufám, že Jej nezapřu….

jara
Návštěvník

Kdyby byl Bůh, tak by musel odpustit i Satanovi. A konkrétně tento hajzl je ztělesněním Satana celý život.

Rus
Návštěvník

Pravdou je , že i Satan může nastoupit cestu “světla” ! Vše záleží jen na orientaci mysli a vědomí . Když se Satan vzdá konání zla , “lásky” ke zlu , proč by pak nemohl postoupit v řádu stvoření ? Nic netrvá věčně , tedy ani peklo ani nebe 🙂

Karmické “plody” ovšem sklidí , to je jisté .

R.B.
Návštěvník

Na věčnosti se všechno dovíš.

Vabio
Návštěvník

@Ross
Proč by se měl Bůh mstít? Na takovou pitomost přijít či se s ní ztotožnit, to chce hodně nepochopení.

Ale jinak ano, pan McCain si užívá plodů svých myšlenek … uzdravit se stále může, ale to by pak už nebyl to co je teď a jen těžko by mohl ve svém okolí po takové změně přežit ze zcela jiných než zdravotních důvodů …. takže to má spočítané, ale stále platí, že to jako každý má ve svých rukách a že rakovina je v podstatě to samé co angína … tedy vyléčitelná choroba pro toho, kdo si to vyléčení vnitřně dovolí.

Kazatel
Návštěvník

Komentář odstraněn – Náboženský spam. Diskuse není od toho, aby do ní byly sypány litanie z Bible. Toto není duchovní fórum. Poslední varování, příště ban na 30 dnů pro neustálý spam.

GrandTour
Návštěvník

Či na neho čaká peklo,alebo niečo iné,už nie je až tak náš problém . No je fakt že ak to chceme posudzovať aj takto je rozdiel ak dvaja ludia majú na rukách krv. Jeden z dôvodu nedostatku súcitu a všetkých tých vecí čo zdobia človeka a iný z dôvodu sebaobetovania a všetkých tých vecí čo robia z každého v predstavách ľudí krásnu ľudskú bytosť. Jeden i druhý sa počas života dostanú do situácií v ktorých im zostane obrazne “krv na rukách” , ale presne tak ako keď niekto okolo seba šíri len utrpenie sa stane aj dobrému človeku že sa v živote dostane do situácií,na ktorých riešenie nie je práve hrdý,ale jeho zámer bol pomáhať a zmierňovať neštastie a utrpenie ktoré im je spôsobované. Žial,súčasná doba a morálka nie je ešte tak ďaleko,aby bola schopná a ochotná posúdit a rozpoznať takýchto dvoch ľudí a často krát si ľudia utvárajú názor ktorým hádžu všetkých do jedného vreca/pekla. Splnit teda podmienku pre zatratenie v pekle môžeme všetci. Ešte že je tu niečo/niekto čo sa nedá len tak ľahko oklamať.

PS: a stačí rozšíriť že niekto je milionár a on sa ním s veľkou pravdepodobnosťou aj stane. Informačné pole dnes funguje s inou dynamikou ako pred 20-30 rokmi. Choroba nie je ničím….podmienky sú všetkým.

Kazatel
Návštěvník

Je pro něho pripravenej oheň jak byl pro J.Pavla 2

R.B.
Návštěvník

Do stejného nebe jako já? To nemyslíš vážně, anděli. 😀

kladivo na jandu
Návštěvník

ještě by se mohl odporoučet do pekla ten hajzl Sóroš a krvavá Madlenka ať to máme komplet

Lac\'o
Návštěvník

Nějak mi nedochází, jaký má smysl psát články o zdravotním stavu jednotlivých bestií?

SilentPysk
Návštěvník

Význam to má. Víš kolika lidem taková zpráva udělá radost?

Vabio
Návštěvník

@SilentPysk
Radost, to ne. To určitě ne. Ale uvědomění, že je něco jinak než dříve to ano.

Nepamatuji si, za posledních X desítek let tolik “vysokých” úmrtí … a ono to bude muset samozřejmě v rychlém sledu dále pokračovat, pokud se dotyční nezmění …. jakože tito typové se asi hned tak nezmění

BPN
Návštěvník

Ten notorický blb a darebák už opravdu asi přestane otravovat…škoda jen,že tenkrát za vietnamské války přežil to faux pas,kdy při přípravě svého létadla omylem odpálil PL raketu ještě na palubě letadlové lodi,což mělo za následek požár a zničení a vážného poškození několika desítek letadel a smrt a zranění okolo 70 námořníků us navy…vysekal ho z toho fotr,toho času sloužící v hodnosti admirála…za ten bengálský oheň mu chtěl Ho Či Minův legendární gen.Giap udělit nejvyšší vietnamské vyznamenání…Jeho zářnou voj.kariéru završilo sestřelení vietkongem a zavření do klece z bambusových klacků,kde pro získání lepších podmínek věznění,než měli ostatní zajatci, spolupracoval s vietnamci a styčným důstojnictvem z KGB a GRU….má ten opičák Obama pravdu,jako vždy,McKain je to hrdina hoden následování každým Američanem,v tom se s ním shodnu…

MIROSLAV
Návštěvník

To bol vážne on co odpálil vtedy tu raketu??!!

Micanut
Návštěvník

Samozrejme

Carlos IV
Návštěvník

Mne zdravy sarkasmus vzdycky potesi. Zejmena kdyz se jedna o takovouhle svini. Kez by ho nasledoval taky Dick(head) Cheney. Saddamuv duch pry mu neda spat !

mechanik
Návštěvník

Člověka to potěší, když vidí druhýho v neštěstí…

Holy
Návštěvník

Lecete to ihned obema metodami! Bude alespon chcipat v poradnych mukach. Nepreji mu to, ale zaslouzi si to za sve jednani.

Drak
Návštěvník

Už to dlouho. Dokonce tak dlouho, že už se nejedná o rakovinu mozku, ale jen o rakovinu.
Mozek je dávno pohlcen, aniž si toho kdo všiml.

alek
Návštěvník

Reminiscence
comment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment image

lubajs
Návštěvník

Jen aby McCain nechtěl do pekla vzít sebou i celý svět.