John McCain byl diagnostikován s rakovinou mozku. Agresivní glioblastom pro 80-letého senátora...

John McCain byl diagnostikován s rakovinou mozku. Agresivní glioblastom pro 80-letého senátora může být fatální. Rodina zvažuje chemoterapii i ozařování

John McCain byl diagnostikován s rakovinou mozku. Agresivní glioblastom pro 80-letého senátora může být fatální. Rodina zvažuje chemoterapii i ozařování

John McCain podstoupil 14. července operaci v Mayo Clinic Hospital ve Phoenixu v Arizoně na odstranění krevní sraženiny. Při biopsii tkáně bylo však zjištěno, že McCainův mozek je zasažený agresivní formou rakoviny, tzv. glioblastomem [1]. Rodina nyní zvažuje možnosti léčby, od chemoterapie až po ozařování. Lidé diagnostikovaní s touto formou rakoviny přežívají jen v 10% případů po dobu max. 5 let. V případě Johna McCaina se jedná o recidivu rakoviny, protože již v roce 2008 mu byl odstraněn maligní melanom při diagnostikované rakovině kůže. Z tohoto zákroku se vyléčil, ovšem jak dnes zaznělo v amerických médiích, glioblastom je jednou z komplikací pro určitou část pacientů, kteří v minulosti prodělali léčbu onemocnění melanomem. Spouštěcí mechanismus vzniku glioblastomu není dosud přesně známý, incidence se dává do souvislosti s dědičnou predispozici a rakovinovými buňkami, které v lidském těle spí po předchozí intenzivní chemoterapii.

Foto z roku 2008, po odstranění kožního melanomu v oblasti nosu.

Americký senátor John McCain patří do skupiny tzv. neoconů a válečných jestřábů americké zahraniční politiky. Velmi mnoho lidí na alternativě uvítalo zprávu o McCainově nové rakovině s nadšením. Je považován spolu s Victorií Nuland, bývalou náměstkyní ministra zahraničí USA Johna Kerryho, za hlavního architekta kyjevského Majdanu a plánu na odtržení Ukrajiny z vlivu Ruské federace. Stejně tak je obviňován z navazování styků a z přípravy vzniku Islámského státu, který vzešel z bývalých povstaleckých jednotek Free Syrian Army (FSA) ve válkou rozvrácené Sýrii. V roce 2013 se sešel v Sýrii dokonce s budoucím šéfem ISILu Abu Bakr al-Baghdádím a jeho pobočníky, tehdy to ještě byli členové FSA. Uniklé fotografie z jeho schůzky s pozdějšími předáky Islámského státu obletěly svět, především pak na alternativě, na mainstreamu už mnohem méně. John McCain je v mnoha ohledech spatřován jako nejsilnější figura tzv. amerického Deep State, zákulisní moci ve Washingtonu.

John McCain se v květnu 2013 sešel v Sýrii s budoucím šéfem Islámského státu Abu Bakr al-Baghdádím a jeho pobočníky. Na obrázcích je Baghdádí v červených kroužcích.
Prohlášení Úřadu senátora Johna McCaina

V pátek 14. července podstoupil senátor John McCain proceduru k odstranění krevní sraženiny z levého oka v klinice Mayo v Phoenixu. Následná tkáňová patologie ukázala, že primární mozkový nádor, známý jako glioblastom, byl spojen s krevní sraženinou

Skenování, které se provádí od postupu (minimálně invazivní kraniotomie s řezem v oblasti obočí) ukazuje, že tkáň zájmu byla zcela resekována zobrazovacími kritérii.

Senátor a jeho rodina přezkoumají další možnosti léčby se svým pečovatelským týmem kliniky Mayo. Možnosti léčby mohou zahrnovat kombinaci chemoterapie a radiace.

Lékaři senátora říkají, že se zotavuje z operace překvapivě dobře a jeho základní zdraví je vynikající.

Úřad senátora Johna McCaina vydal také následující prohlášení:

Senátor McCain oceňuje vyčerpávající podporu, kterou obdržel za posledních pár dní, je v dobré náladě, když se neustále zotavuje doma v Arizoně s rodinou a je vděčný lékařům a zaměstnancům Mayo Clinic za jejich vynikající péči. A je přesvědčen, že budoucí léčba bude účinná. Další konzultace s pečovatelským týmem kliniky Mayo naznačí McCainovi, kdy se vrátí do senátu Spojených států.

Na informaci o McCainově rakovině již zareagoval i Barack Obama, který do tweetu napsal: “John McCain je hrdina a jeden z nejstatečnějších bojovníků, kterého jsem kdy poznal. Rakovina neví, proti komu stojí. Ukaž jí to, Johne!

Tento rok je brutální statistikou pro řady amerických neoconů a elit. Nejprve 20. března zemřel David Rockefeller, potom 26. května následoval Zbigniew Brzezinski. Oba dva byli hlavními postavami amerického Deep State a nejvyššími představiteli amerického neokonzervatismu. Pokud by je následoval i John McCain, byla by to výrazná ztráta pro americké národní elity a tzv. washingtonskou bažinu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
hanns
Návštěvník

zda se, že voda se již uvařila

M.G.
Návštěvník

..tak že by konečne Boží mlýny začly mlýt o něco rychleji?..už je nejvyžší čas.

Kari
Návštěvník

chtel jste snad napsat o neco pozde 😕

CML
Návštěvník

Boží mlýny…

titus
Návštěvník

možná chtějí takhle vysoušet washingtonskou bažinu.

zvědavá matka
Návštěvník

Pokud je tento uchylny pedofilni neocon illuminovany, chemo urcite nepodstoupi…
Spis to vypada na odchod stredem do “zaslouzeneho duchodu” po “dobre odvedene praci”, nebo naopak odklizeni dalsiho jiz nepotrebneho…

Miňo
Návštěvník

Dlho som nevedel , že tú katastrofu z roku 1969 má na svedomí tento zloduch.
https://adam.cas.sk/clanok/14031/po-51-rokoch-dosluzila-najvacsia-lietadlova-lod-sveta

smrt
Návštěvník

Konečně chcípne ta židovská svině……..

Karel Bodlák
Návštěvník

Svině ano, ale židovská spíš ne, nebyl to žid ani Žid.

Finist
Návštěvník

kain

Marie
Návštěvník

Žádné boží mlýny nejsou. Nebuďte jak malé děti.
Spíš je zarážející jedna věc, nad kterou jsem přemýšlel už dřív. Lék na rakovinu už dávno existuje. Vlastně nejde o lék jako takový, ale o způsob života, kdy musíte udržovat tělo v acidobazické rovnováze. Vědci ví, jak rakovina funguje a co je třeba dělat, aby byla v lidském těle zlikvidována. Na jakém žebříčku elit musí člověk být, aby se z takové banality jako je rakovina, vysekal? Havel byl debil, tomu nebylo pomoci, ale McCain je už jiná liga. To jako za jeho věrné služby mu páníček nabízí zabíjecí chemoterapii a ozařování jako pro ostatní pozemské gojimstvo?
Kissinger, Brzezinsky, Rockefeller a další hovna tady otravují vzduch skoro sto let a státní elita USA nemá ani na to, porazit blbou rakovinu? Dobře mu tak, jestřábovi. Celý život oddaně sloužil a nakonec ho elita po zásluze odmění. Ha ha.

Vedouci
Návštěvník

Jeste ze vy nejste jako male dite a popsala jste nam, jak se bojuje s rakovinou.

gonoSS
Návštěvník

Dovolím si trochu oponovat. Vědci neví jak rakovina funguje ani jak zabránit aby vznikla. Bohatí lidé mají proti zbytku obrovskou výhodu v prevenci. Zhoubná nemoc u nich je zhusta diagnostikována včas a tak i okamžitá léčba je šetrná a velice úspěšná! Navíc se o takových jejich potížích, pokud nechtějí zrovna mluvit oni sami, ani nikdy nedozvíme, tak máme pocit , že bohatým se nemoci vyhýbají. Není tomu tak.
A bez chemoterapie a radioterapie by zemřel každý později diagnostikovaný nemocný, skoro na 100%!

Marie
Návštěvník

Asi máte pravdu. I když s těmi vědci bych byl opatrný. Vědci moc dobře ví. Dnes už se ví spousta věcí. Ale pokud si vědec nechce pokazit kariéru a nebo nechce zničeho nic sebevražda, tak “nic neví”. To je celá dnešní věda.

gonoSS
Návštěvník

Na rakovině pracuje ohromný počet věděckých pracovníků po celé planetě! Aby se zbytečně neopakovali experimenty a neztrácel čas, tak jednotlivé týmy v různých státech, mají přidělené své úkoly. Jeden z mých přátel je v jednom z týmů . Jejich jediným úkolem je najít a stanovit optimální léčebnou dávku přidělených látek ! Nic jiného nezkoumají.
O všech výsledcích všech týmů jsou průběžně informováni, takže tam nelze nic tajit a ani se nic podobného nikdy nestalo!

Marie
Návštěvník

Četl jsem minulý týden shodou okolností jeden článek, kde jeden doktor zkoumal rakovinu a zjistil, že pokud tělo vystaví určité frekvenci vlnění, okamžitě rakovinu zabíjí. Po úspěšných léčbách byl nakonec donucen všeho nechat a teď už nevím, jestli ho dokonce i sebevražda. To je jedno. V podstatě nechci být konspiratik, ale z vás zase naopak cítím strašného zastánce oficiální vědy. Nedělejte si iluze o tom, že svět vědy je čistý jako slovo boží. Farmaceutický průmysl a WHO jsou stejné sviňstvo jako cokoliv jiného. Byznys je bohužel až na prvním místě. A pokud globalisté chtějí snížit populaci, dávají si práci s vymýšlením umělých nemocí atd., tak nám přeci nebudou dávat do rukou léčbu rakoviny, když nám tak prudce stoupá úmrtnost právě na rakovinu.

Micanut
Návštěvník

Generatory vln, ktere rakovinu zabijeji,i jsou dnes dostupne, sice celkem drahe, ale jsou k mani.

jara
Návštěvník

Dovoluji si vás upozornit, že vaše výše uvedené příspěvky s gonoSS jsou nepodložené bláboly.

zvědavá matka
Návštěvník

Jaro, jestli Vas koment byl reakci na moje, tak jen toto:
Nejsem lekar, a lekaru si velmi vazim. Vetsina z nich opravdu cti Hippokratovu prisahu, a snazi se z celeho srdce pomahat a lecit nemocne.
Drive jsem byla zastancem striktne medicinskeho reseni zdrav. problemu – tj. na anginu ATB, a poskozene “dily” chirurgicky odstranit…
Je to ale nekolik let, kdy zvedave hledam odpovedi na otazky, na ktere jsem drive nemela cas (deti se stavaji samostatnejsimi 😉 )
Proto – pri prisunu mnoha novych informaci- prehodnocuji mnoho pohledu predchazejicich, zakladajicich se na informacich predchazejicich…
Proto take mnou drive vysmivanou “alternativni”, ” homeopatickou”, “holistickou” atd. lecbu uz dnes nepovazuji za “absurditu” , ale naopak za snahu hledani cesty k navratu k prirozenemu stavu lidskeho tela (a duse 😉 ) – v harmonii a souladu s Prirodou/Zemi/Vesmirem.
A zjistuji, ze podobny pohled dnes jiz zaujima i mnoho lekaru…a nejen lekaru.
Tj. navrat k prirozenemu, a nam vrozenemu.
Proto obdivuji ty, kteri pres vsemozne prekazky ze strany Estabilishmentu, drive, i dnes, se snazi OPRAVDU a UPRIMNE pomahat lidem vratit se ke korenum a prirozenemu. Nezistne!

V medicine konkretne, jeden priklad za mnohe: Skupina amer. a ital. doktoru (nejen lekaru, ale i biologu, biochemiku, fyziologu atd.) pred lety, po zjisteni, ze do ockovacich latek se pridava nagalase, ktera blokuje prirozenou funkci makrofagu, a tim znemoznuje normalni funkci leukocytu, zacala badat, jak lze tento stav – prakticky blokovani funkci imunitniho systemu, napravit.
Zkracene: po nekolika letech klinickych vyzkumu publikovali vysledky v odbornem tisku, nasledne vsichni americti doktori behem kratke doby zahadne zemreli/ukoncili zivot ( viz reportaze i na YT), ital- sef katedry Univ. v Padove Dr. Ruggiero byl odejit/expelovan z University, protoze chteli, aby BIOLOGICKA LECBA, jejiz protokol s vybornymi vysledky odzkouseli, aby byla pro vsechny pristupna.
Pokracovani ma pribeh ve Svycarsku, kde cca 2 roky na to “skupina svycarskych vedcu objevila zazracny lek na rakovinu”, ” lek” se jmenuje BIOLECBA, je VELMI DRAHY, a vsichni svycarsti vedci se jmenuji podobne, jako Kahn…
Takze z puvodni biolecby Prof. Ruggiera (jsem s nim v kontaktu – jinak jeho prednasky a konference, mj. i o Autismu, jsou i na YT), ktera zabira na cca 20 ruznych onemocneni, byla vytvorena “velmi draha Biolecba” – “specificka pro ruzne druhy rakoviny”, a ” ne pro kazdeho”.
Biolecba puvodni (Dr.Ruggiero -IT, Dr. Bradstetter-US, s jejich vyzkum. tymy)
neni nic jineho, nez inertizace nagalase, a po znovuaktivaci makrofagu nasledne nakopnuti imunitniho systemu na asi tricetinasobek… Telo si pak uz pomuze samo.
Vzhledem k tomu, ze “bio” znamena, ze se do tela dodava zivy biologicky aktivni material (mj. enzymaticke a bakterialni slozky), tak logicky chemoterapie, ktera je baktericidni, biolecbu velmi narusuje…Zalezi na stavu imunitniho systemu.
Receno brutalne zjednodusene a polopaticky: puvodni biologicka lecba je neco, jako aktivni jogurt z materskeho mleka, a ucinkuje pozotivne v pripade cca 20 ruznych, prevazne imunodeficentnich onemocneni, vcetne rakoviny 😉
V pripade zajmu muzu poslat kontakt.

zvědavá matka
Návštěvník

Farmaprůmysl dnes již fakturuje mnohem více, než zbrojní průmysl.
World Estabilishment nepotřebuje zdravé lidi, ale pacienty, kteří jsou a) oslabení fyzicky a psychicky díky “nemoci”
b) plynou z nich bezproblémové a jisté příjmy přes “státní” zdravotní pojišťovny na celém světě ( a lobbysté se spolehlivě postarají o potřebné zákony…) – úhrady= zisky jejich nadnárodním korporacím.

Výzkumníci – většinou omezení “luštěním” jednoho problému/kamínku nevidí nikdy celou mozaiku. To není žádoucí.
A i když mají pocit, že “vidí” výsledky ostatních izolovaných výzkumníků, vidí jen to, co je žádoucí, aby viděli – tedy publikované údaje a závěry, kterým musí věřit ( případně z nich vycházet, ci navazovat), málokdy však kompletní postupy a souvislosti.
Globální management má na starosti někdo jiný.

Zajímavé v případě McKohna je, že se ani nezmiňuje dnes již oficiální Bioléčba, která funguje, je přirozená, a neškodí organismu (pokud není “pro jistotu” kombinována s chemolikvidací všeho biologického).

Marie, “pokud tělo vystaví určité frekvenci vlnění, okamžitě rakovinu zabíjí”… je zřejmě objev Dr. Royal Raymonda Rifeho z r. 1920, který přišel na to, že určitými frequencemi světla lze zabít různé viry a bakterie, aniž by se poškodily zdravé buňky a také na to, že rakovinu způsobuje virus ( sestrojil k tomu zkoumání na tu dobu neslýchyně výkonný mikroskop, který “viděl” i viry…).
https://youtu.be/oLFt-bja244
Samozřejmě ho, jako mnoho jiných opravdových Vědců Medicínská a Farmaceutická Mafie inertizovala…
http://www.naturalnews.com/027104_cancer_WHO_Chi.html

Potom někdy v 80´tých letech oprášil tuto léčebnou technologii v Austrálii Dr John Holt – Radio Wave Cancer Cure – Electromagnetic Healing
https://youtu.be/BKdMbUR4rJI

gonoSS
Návštěvník

Seděl jsem u toho generátoru několikrát, jako doprovod nemocného. Bohužel na nemoc to nemělo vliv. Možná nastavili špatnou frekvenci, nebo co!
Poté jsme drželi takové dvě válečkové elektrody na vyhánění škrkavek….ten přístroj byl i ke koupi za pouhých 15 000.

zvědavá matka
Návštěvník
gonoSS
Návštěvník

Ty “frekvence” jsou známe už hezky dlouho, sám jsem se několika zúčastnil u generátoru ,za bratru – půl milionu korun. Zaujímal jsem se o tu tematiku, ale bohužel jsem neměl štěstí potkat někoho vyléčeného z nějaké nemoci. Už dlouho se snažím najít někoho kdo byl vyléčen ze zhoubné nemoci alternativní terapií, no asi chodím a hledám mimo jejich chodníčky. Často slyším o zázracích např mms, bikarbonáty, lněný olej s tvarohem…ale vyléčení se asi stydí, tak se schovávají. Jinak si to neumím vysvětlit. Věřte, moc rád bych si s někým takovým popovídal.

Vabio
Návštěvník

@gonoSS
Vyléčené z rakoviny není zase tak těžké potkat … ale je otázka, kudy chodíte. Po jakých (informačních/sociálních) cestách?

A pokud jste vystudovaný v lékařském oboru, tak to asi jsou pak jiné cesty než těch, kteří se vyléčili. Z těch se těžko vyskakuje v podstatě k opozičním proudům.

Osobně znám minimálně dva zaručené způsoby vyléčení z rakoviny. Ale, né každý si dovolí (někde uvnitř) učinit to rozhodnutí, že se skutečně 100% vyléčí. Většinou však každý chce být léčen … a to je zatraceně velký rozdíl v úhlu pohledu a tedy i ve výsledcích.

Micanut
Návštěvník

Velmi se mylite. Rakovina u zdravych zivocichu pozivajich potraviny pro ne urcene prirodou naprosto neexistuje. Priiciny rakovin souvisi v drtive vetsine s nasi stravou, na kterou nase jeskynni tela proste nejsou uzpusobena. Presne jak autor prispevku, na ktery jste odpovedel, rika, rakovina nema sanci prezit v tele, ktere neni acidicke, tudiz kysele, a puvod rakoviny spociva v prilisne acidite tela, kdy toto se premaha zbavovat toxinu, a tim spaluje prilis mnoho kysliku, ktery by jinak okyslicoval bunky. Rakovinove bunky nesnaseji kyslik….dale, nase tela jsou prekyselena diky nadmerne spotrebe karbohydratu a cukru, a ty podporuji rust candidy. Kazde lozisko rakoviny je zaroven obaleno candidou, ktera zije v symbioze s rakovinovymi bunkami. Paradox je ten, ze tyto bunky mutuji prave proto, ze je Candida napada nejrpve jako potravu (diky nadmerne urovni cukru v bunkach z nasi zpatlane diety). Ty SE samozrejme nejprve brani, a nektere z nich najdou reseni mutovat, a naucit se zit v symbioze s candidou. (Konzumuji veskerou energii zze zdravyvh bunek, aby mohly nabidnout candide stravu misto jich samotnych) Protoze obe Candida I rakovinove bunky vytvareji telu neznamy, toxicky odpad, jatra a pancreas musi vypoustet obranotvorne latky ve vetsi mire, nez na kterou sou designovany.
Protoze konzumujeme me tak nezdravou stravu bohatou na rafinovane cukry, prazdne kalorie a karbohydratu, nase slinivka spolecne s jatry jsou stale pretizeny, a jednoho dne proste vzdaji boj s candidou i rakovinovymi bunkami.
Proto kazda prirodni lecba zacinaji vzdy detoxifikaci jater a jejich naslednou stimulaci, mezi jinymi napriklad kavovym klystyrem, a dalsimi superefektivnimi, a hlavne nechemickymi postupy. Existuje rada velmi efektivnich protokolu, ktere, pokud jsou striktne dodrzovany, umozni telu se s nadory vyporadat na 100%, coz zadna chemo ani ozareni nedokazi.
Tzv. Moderni lecba je jen jeden obrovsky business, ktere vubec nejde o to vylecit pacientu, ale vydelat na nem co nejvic penez, nez se odebere na onen svet s jejich pomoci.

gonoSS
Návštěvník

Lidé dělají strašně moc věcí naprosto nelogických a odporujících selskému rozumu a přírodním zákonům, co si budeme povídat? Nadměrná konzumace cukrů je jedna z nich a nesmírně rozšířená. S tím ve vašem komentu naprosto souhlasím. Když si vlastní hloupostí neustále rozvracíme vnitřní prostředí tak musíme nést i následky! Ale to je osobní volba každého. Přirozená strava s vysokou biologickou je dokonce méně nákladná než předzpracovaná tzv.potravinářským průmyslem. Už jenom to slovní spojení je odstrašující!
Farmabyznys je byznys se vším všudy, nic překvapivého. Ale na druhou stranu je dobré vědět, že správná dlouhodobá medikace, třeba v kardiologii, prokazatelně prodlužuje seniorům aktivní život a život vůbec.
S těmi alterprotokoly bych si nezahrával, ale je to osobní volba každého. Mediálně známý příklad je Steve Jobs- léčil alternativně karcinom pankreatu s 96 %-ní úmrtnosti spravidla do jednoho roku, a on přežil cca 5 let! Ale Steve patřil mezi několik procent “šťastlivců” s méně zhoubnou variantou a včas poskytnutá klasická péče by mu zachránila život. Zemřel zbytečně.

Micanut
Návštěvník

Jednoho casu jsem chtel zjisit CO nejvice o rakoviny, jejich pricinach, manifestation (symptomy), a samozrejme jeji lecbu, pravdepodobnost vyleceni nebo jen prodlouzeni zivota o nejakou dobu. Moji pribuzne SE totiz vratila rakoviny po nejakych 30 letech, na jine misto v tele. Pred 40 lety uradoval v Hradci Kralove spickovy onkolog, ktery lecil tehdejsimi modernimi metodami, hlavne ozarovanim. Byl vyhlaseny umenim ozarovani pouzivaly tak presne, ze jeho pacientu meli ve srovnani kdykoliv ve svete mnohem vetsi procentualni sanci se bud vylecit, a nebo prodlouzit zivot.
To, ze ma pribuzna dostala tu rakovinu zpet, a to do jineho organy, me primelo ke studiim reokurence rakoviny, a samozrejme jsem SE ponoril do oblasti, ktere me predtim be snu nenapadly.
Muj poznatek je ten, ze moderni lecba muze zpusobit remisi, ale nikdy ta remise neni kompletni CI uplna. Je pouze PROZATIMNI.
Kdyz s tim srovname seriozni lecbu znamymi protokoly, kdy pacient se stane aktivnim partnerem doktora, kdy pacient neceka na zazrak, ale aktivne zmeni zpusob zivota (a hlavne stravy), jeho sance na uplne vyleceni se zmnohonasobi, a to i v extremnich pripadech.
Zajimave je, ze nektere lekari, kteri pouzivaji nejenom protokoly, ale I citlive usporadani chemo nebo ozarovani (takove kliniky jsou v Mexiku), maji take znacny uspech s takovou lecbou. Vetsinou vsak pouzivaji mnohem slabsi davky i komponenty, a v konjunkci s rucne tlacenymi dzusy.
Samozrejme, nekdy ani TA nejlepsi lecba uz nepomuze tem pacientu, jejich tela jsou tak zdevastovala, ze uz nepomuze ani protokolova terapie. Ovsem I tam SE na pitvach ukazuje velmi casto zmenseni nadoru, a dost rapidne.

V podstate, pokud SE tyka vyberu mezi modernimi lecbou tezkymi jedu a lecbou prirodni, je na kazdem, kterou lecbu podstoupi.

Dulezite je vedet jedno: nikdy by zadny pacient nemel prni delay chemo/ozarovani, protoze zadny protokolova uz nedokazes zvratit devastaci naseho bunecneho systemu, ktere nase tela vystavime ve slepe duvere k lekarum.

Je na kazdem se vzdelat a zkoumat PRED Tim, nez je mu sdelen nalez, a pak udelat rozhodnuti s lecbou: bud pasivne prijimat jedy a zareni do sveho tela, a trpet, a nebo zvolit totalni zmenu zivota, aktivne SE podilet na sve vlastni lecbe, a vybrat si protokol, ktery je ucinny na jeho druh rakoviny, a zacit bojovat – a pak ma jeste alternative v chemo/zareni.

Opacne to ovsem na 1000% nefunguje

Vabio
Návštěvník

Základ je fungovat tak, aby se rakovina nedostavila … není to složité, ale pro někoho je to zatraceně těžké.

Každopádně, ten, kdo rakovinu již má (stačí náběh), tak by si měl především uvědomit, že je to jen důsledek jeho života. A to především jeho myšlení/myšlenek … protože strava je jen důsledek toho myšlení.

Návštěvník
Návštěvník

Jde o Cainův fake, brzy se uzdraví, Mayova klinika si nahrabena reklamě za super léčbu smrtelné nemoci a i hrabivý neocon shrábne tučný peníz. navíc reklama pro neporazitelného.

Micanut
Návštěvník

Jak rekl Mr. Putin o McCain: kdyz jste 5 let v dire, zanecha to na mozku nasledky….

Forever Slav
Návštěvník

A to není vše. Pro neokony (neotrockisty) přichází zřejmě další rána!

Trump ukončil pomoc syrským povstalcům, podle médií kvůli Moskvě
http://zpravy.idnes.cz/syrie-trump-usa-zbrane-asad-povstalci-dxe-/zahranicni.aspx?c=A170720_090128_zahranicni_aha

Kari
Návštěvník

Trump ukoncil pomoc syrskym povstalcum proto, ze mu Putin dal urcite dost jasne najevo, ze sesazeni Assada nepripusti. Tak si v tomhle jdou s Trumpem vzajemne z cesty.

wpDiscuz