John McCain byl diagnostikován s rakovinou mozku. Agresivní glioblastom pro 80-letého senátora...

John McCain byl diagnostikován s rakovinou mozku. Agresivní glioblastom pro 80-letého senátora může být fatální. Rodina zvažuje chemoterapii i ozařování

John McCain byl diagnostikován s rakovinou mozku. Agresivní glioblastom pro 80-letého senátora může být fatální. Rodina zvažuje chemoterapii i ozařování

John McCain podstoupil 14. července operaci v Mayo Clinic Hospital ve Phoenixu v Arizoně na odstranění krevní sraženiny. Při biopsii tkáně bylo však zjištěno, že McCainův mozek je zasažený agresivní formou rakoviny, tzv. glioblastomem [1]. Rodina nyní zvažuje možnosti léčby, od chemoterapie až po ozařování. Lidé diagnostikovaní s touto formou rakoviny přežívají jen v 10% případů po dobu max. 5 let. V případě Johna McCaina se jedná o recidivu rakoviny, protože již v roce 2008 mu byl odstraněn maligní melanom při diagnostikované rakovině kůže. Z tohoto zákroku se vyléčil, ovšem jak dnes zaznělo v amerických médiích, glioblastom je jednou z komplikací pro určitou část pacientů, kteří v minulosti prodělali léčbu onemocnění melanomem. Spouštěcí mechanismus vzniku glioblastomu není dosud přesně známý, incidence se dává do souvislosti s dědičnou predispozici a rakovinovými buňkami, které v lidském těle spí po předchozí intenzivní chemoterapii.

Foto z roku 2008, po odstranění kožního melanomu v oblasti nosu.

Americký senátor John McCain patří do skupiny tzv. neoconů a válečných jestřábů americké zahraniční politiky. Velmi mnoho lidí na alternativě uvítalo zprávu o McCainově nové rakovině s nadšením. Je považován spolu s Victorií Nuland, bývalou náměstkyní ministra zahraničí USA Johna Kerryho, za hlavního architekta kyjevského Majdanu a plánu na odtržení Ukrajiny z vlivu Ruské federace. Stejně tak je obviňován z navazování styků a z přípravy vzniku Islámského státu, který vzešel z bývalých povstaleckých jednotek Free Syrian Army (FSA) ve válkou rozvrácené Sýrii. V roce 2013 se sešel v Sýrii dokonce s budoucím šéfem ISILu Abu Bakr al-Baghdádím a jeho pobočníky, tehdy to ještě byli členové FSA. Uniklé fotografie z jeho schůzky s pozdějšími předáky Islámského státu obletěly svět, především pak na alternativě, na mainstreamu už mnohem méně. John McCain je v mnoha ohledech spatřován jako nejsilnější figura tzv. amerického Deep State, zákulisní moci ve Washingtonu.

John McCain se v květnu 2013 sešel v Sýrii s budoucím šéfem Islámského státu Abu Bakr al-Baghdádím a jeho pobočníky. Na obrázcích je Baghdádí v červených kroužcích.
Prohlášení Úřadu senátora Johna McCaina

V pátek 14. července podstoupil senátor John McCain proceduru k odstranění krevní sraženiny z levého oka v klinice Mayo v Phoenixu. Následná tkáňová patologie ukázala, že primární mozkový nádor, známý jako glioblastom, byl spojen s krevní sraženinou

Skenování, které se provádí od postupu (minimálně invazivní kraniotomie s řezem v oblasti obočí) ukazuje, že tkáň zájmu byla zcela resekována zobrazovacími kritérii.

Senátor a jeho rodina přezkoumají další možnosti léčby se svým pečovatelským týmem kliniky Mayo. Možnosti léčby mohou zahrnovat kombinaci chemoterapie a radiace.

Lékaři senátora říkají, že se zotavuje z operace překvapivě dobře a jeho základní zdraví je vynikající.

Úřad senátora Johna McCaina vydal také následující prohlášení:

Senátor McCain oceňuje vyčerpávající podporu, kterou obdržel za posledních pár dní, je v dobré náladě, když se neustále zotavuje doma v Arizoně s rodinou a je vděčný lékařům a zaměstnancům Mayo Clinic za jejich vynikající péči. A je přesvědčen, že budoucí léčba bude účinná. Další konzultace s pečovatelským týmem kliniky Mayo naznačí McCainovi, kdy se vrátí do senátu Spojených států.

Na informaci o McCainově rakovině již zareagoval i Barack Obama, který do tweetu napsal: “John McCain je hrdina a jeden z nejstatečnějších bojovníků, kterého jsem kdy poznal. Rakovina neví, proti komu stojí. Ukaž jí to, Johne!

Tento rok je brutální statistikou pro řady amerických neoconů a elit. Nejprve 20. března zemřel David Rockefeller, potom 26. května následoval Zbigniew Brzezinski. Oba dva byli hlavními postavami amerického Deep State a nejvyššími představiteli amerického neokonzervatismu. Pokud by je následoval i John McCain, byla by to výrazná ztráta pro americké národní elity a tzv. washingtonskou bažinu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Radour
Návštěvník
Radour

Ať chcípne zmrd!

Frank
Návštěvník
Frank

Brzy bude o jednoho pošahance méně a to je dobrá zpráva.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Zajimavé zjisteni. Postupem casu jsem dosel k presvedceni, ze lidi jako McCain nemaji mozek. Ted jsem na rozpacich. Asi si pockam na vyjadreni Evy Romancovové z CTHH, zdali se nejedna o dezinformacni kampan Kremlu.

Pozorovatelka
Autor

Vitalita v 94 letech – večer to bylo v tv a nedalo mi nedohledat a podívat se ještě jednou
https://www.youtube.com/watch?v=JCHJW1jVblk
A to jinde říká, že trpí silným revmatismem
https://www.youtube.com/watch?v=drsKXH8cTrE

Eduard
Návštěvník
Eduard

Menší návrat k USA. Na každé informaci je něco pravdy.
http://www.zvedavec.org/komentare/2017/07/7325-agent-cia-doznava-na-smrtelne-posteli-vyhodili-jsme-do-vzduchu-wtc-7-pri-911.htm

Agent CIA doznává na smrtelné posteli: „Vyhodili jsme do vzduchu WTC 7 při 9/11“

https://www.youtube.com/watch?v=972ETepp4GI

Micanut
Návštěvník
Micanut

Ne na kazde informaci je neco pravdy. Ne na kazdem sprochu je pravdy trochu….Nektere informace jsou totalni lzi. Proto se take informace, kterou svedek podava u soudu, musi zakladat na jeho vlastnim pravdivem svedectvi, a ne, co od nekoho slysel. I kdyby to tisickrat byla Pravda, soud to nesmi uznat jako svedectvi!!! (V anglictine je pro to termin “hearsay”.
Reknu nekomu, ze jste zabil pet lidi. K tomu pridam naslednou vomacku, a informace je na svete. Je na ni neco pravdy? NENI. Ani jedno slovo….
Proc stale lidi pouzivaji otrepana, validitu postradajici, ale k ni se hlasici, klise, v zivote nepochopim. Uz pak jen ten blud samotny normalne premysliciho cloveka odradi od dalsiho cteni a od Vaseho prispevku.

HumanaeLibertas
Návštěvník
HumanaeLibertas

Jako podpůrnou kůru bych člověku doporučil svařený javorový sirup s jedlou sodou. Nádorové buňky stejně jako ostatní milujou cukr. Vtip je v tom, že jedná soda pronikne spolu se sacharidy sirupu do buněk melanomu a šokově změní kyselé prostředí na zásadité, což by mělo buňky zničit. Někde jsem to četl. Ani nepříteli smrt na rakovinu ale nepřeji. Je to moc přirozené. Podle mého by mělo platit, že s čím člověk zachází, tím také schází. Assassinace by se k této osobě hodila více.

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

Nejoptimálnější podpůrná léčba pro takové je – 9g vysokorychlostního Pb do čela! Vůbec to nebolí (je to humánní) a účinek je okamžitý.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

V pripade tohoto pacienta by se vcasnou Pb lecbou soucasne zachranilo i mnoho jinych lidskych zivotu…

Micanut
Návštěvník
Micanut

Ano, v tom mate pravdu, ale to samotne vubec nepomuze, pokud neprovadite kompletni protokol se vsim vsudy. Samotny javorovy sirup s jedlou sodou, pokud nesplnujete pozadavky protokolu do pismene, jen uskodi.

Kareel
Návštěvník
Kareel

Vidím, že je to tu samá přející slovanská duše, co se od těch hnusných anglosasů odlišuje citlivostí a pochopením:)

Petka54
Návštěvník
Petka54

Kde berete jistotu, že se tu k tomu vyjadřují “samé přející slovanské duše”? Nechme to na Pánubohu, co s tím udělá a nepřejme nikomu nic zlého. A k vašemu jedovatému komentáři sděluji, že spíše tento bude asi produktem myšlení nebo příznivcem “hnusného anglosasa”, který po staletí do všech národů jenom škodolibě rýpe a na světě pouze šíří zlobu, nenávist a smrt!

Pozorovatelka
Autor

K McCainovi jsem taky chtěla napsat článek, ale protože už tady je, tak jen stručně, o čem také jsem v souvislosti s jeho nemocí chtěla psát:
18. července došlo k velmi důležité události, když lídr Doněcka Zacharenko vyhlásil vznik” Malorouska”
http://rusvesna.su/news/1500363741
Událost je to velmi významná v tom, že tzv. “Malorusko” nemá být o dělení Ukrajiny (resp. její federalizaci, za což velmi bojoval Dugin), ale o tom, že Malorusko s hlavním městem Doněckem se má stát základem pro příští JEDNOTNOU Ukrajinu, ve které Kyjev bude mít roli pouze kulturního centra. A právě k této velmi důležité události se McCain vyjádřil tak, že zodpovědnost za vznik Maloruska nese Putin, který si tím uspokojuje mocenské choutky a obnově ruského impéria a že je třeba vůči Rusku zpřísnit sankce a – Ukrajině poskytnout smrtící zbraně
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2017/07/19/7149971/
http://rusvesna.su/news/1500436662
z čehož se Ukrajina velmi radovala
https://znaj.ua/world/u-trampa-rozpovily-hto-spravzhnij-avtor-malorosiyi

A hned 20. července přišla zpráva o jeho nemoci. Nevěřím, že se o ní nevědělo už dříve (já bych řekla, že už někdy od roku 2014 ta nemoc existuje, resp. se obnovila) a že nyní byla použita k odstavení McCaina. JInak můj názor je, že pokud přežije podzim a zimu, tak mu dávám max rok a půl až dva, v žádném případě ale nevěřím v jeho návrat.

cenda.prochazka
Návštěvník
cenda.prochazka

v pekle se na něj už těší…

R.B.
Návštěvník
R.B.

Čendo, přej a bude ti přáno.

Pozorovatelka
Autor
Micanut
Návštěvník
Micanut

McCain as semigod.

Micanut
Návštěvník
Micanut

McCain k smrti nenavidi Rusy…mimo jine jeho patologicke “prednosti”. Nikdy jsem o tom nikde zadnou information necetl, ale mozna s nimi ve svem zajeti prosel do styku, a urcite to nebyl piknik na loucce u lesika. Ten clovek se primo dusi nenavisti ke Slovanum, a nejen jim. A je zatracene zly. I Rush Limbaugh, popularni republikanska radio talk show host, mu nemuze prijit na jmeno uz takovych 25 let, a McCain je oblibenym tercem jeho satirickych komentaru.
Nejhorsi je, ze takovych McCainu zije mezi Americanu hrozive velke procento…..arogantnich, valky chtivych, jine staty a narody neuznavajich parchantu.

SilentPysk
Návštěvník
SilentPysk

Doufám, že ty boží mlýny přece jenom melou.

konzerva
Návštěvník
konzerva
LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Voda se vaří a prasátko neví co ho čeká. Může opět zaznít dnes již známá věta:byla mu rakovina podá, jako několika prezidentů Jižní Ameriky! Nebo ji rozséval sám?
Otázka za milión.

zdeněk
Návštěvník
zdeněk

Jak můžete škodlivého debila srovnávat z užitečným prasátkem???