Jiří Drahoš, který považuje občany za nesvéprávné, se podvolí nátlaku z Berlína....

Jiří Drahoš, který považuje občany za nesvéprávné, se podvolí nátlaku z Berlína. V roce 2015 podepsal výzvu vědců na podporu přijímání migrantů v Evropě! A kdo podepsal spolu s ním? Drahoš si na uniklé fotografii přiťukává s Kalouskem na zdraví!

Jiří Drahoš, který považuje občany za nesvéprávné, se podvolí nátlaku z Berlína. V roce 2015 podepsal výzvu vědců na podporu přijímání migrantů v Evropě! A kdo podepsal spolu s ním? Drahoš si na uniklé fotografii přiťukává s Kalouskem na zdraví!

Prezidentský kandidát Jiří Drahoš, o který o sobě prohlašuje, že by byl sebevědomým prezidentem, zapomněl dodat jednu důležitou věc.

A to, že v roce 2015 podepsal on a další akademici za vrcholné migrační krize výzvu Vědců proti strachu a lhostejnosti, jeho podpis najdete zde. K podepsání této výzvy J. Drahoše vybudil jeho soukromý názor. De facto názor, že by ČR měla pomáhat “uprchlíkům”.  Ale uvědomuje si prezidentský kandidát Drahoš, že mezi tzv. uprchlíky je mnoho teroristů? Chceme, aby se v České republice odehrávaly teroristické útoky, jako například v Německu, Francii či Anglii? V žádném případě.

Červeně: Drahošův podpis. Modře: Podpisy dalších známých “vědců”, které stojí za pozornost. Všimněte si, že výzvu podepsal i Jiří Grygar, který podepsal i výzvu Mantinely demokracie, kterou zastřešuje Sorosem a americkou ambasádou financovaná neziskovka Rekonstrukce státu, viz. článek zde. Obrázek a poznámka -VK-

V roce 2017 byl Drahoš pozván  na debatu Kolegia Paměti národa. A na této debatě se kladně  vyjádřil k možnosti přijmout 2 600 uprchlíků podle kvót. Co vlastně tento názor znamenal? Je to jednoduché. Jiří Drahoš řekl občanům, že se podvolí Berlínu. Protože Berlín na Česko neustále tlačí, abychom přijmuli nesmyslné kvóty. Přijmout tyto kvóty znamená ublížit vlastním občanům. Jak jsem psal, Jiří Drahoš je pro přijímání migrantů. I když teď v médiiích lehce svůj názor otáčí. Proč asi? To ať si každý odpoví sám.
A snad každý ví, co dělají někteří migranti v západní Evropě. Znásilňují, vraždí, loupí a šíří strach mezi normálním obyvatelstvem. Tento fakt nelze vyvrátit.

Drahoš chce urychlené přijetí Eura, které by zchudlo dolních 10 milionů občanů a obohatilo horních 10 tisíc. Referenda o EU a NATO rozhodně odmítá!

Dále se Drahoš kladně vyjadřuje k euru. Podle někoho by proces přijetí eura měl začít co nejdříve. Chceme zchudnout? Pokud ano, tak přijměme euro. Mimochodem, přijetí eura nejvíce negativně pocítí dolních deset milionů. Přijetí eura by v tuto chvílí bylo pro občany ČR velmi nevýhodné. Ale J. Drahošovi je to evidentně asi jedno. Vždyť je prezidentem horních deseti tisíc.

Jiří Drahoš neustále o sobě prohlašuje, že chce hájit demokracii. Ale položme si otázku, zda-li tomu tak opravdu je. Drahoš na otázku médií, zda-li by podpořil referendum k zásadním otázkam, odpověděl tak, že v žádném případě.  „Referendum v dnešní době, zejména v době internetu, v době možného snadného ovlivňování názorů lidí všemi možnými směry, je z mého pohledu – myslím referendum o zásadních otázkách – velmi nebezpečné. Proto bych ho nepodpořil”, odpověděl Drahoš.

Osobnosti, které se pod výzvu vědců podepsali spolu s Jiřím Drahošem
Podpisy veřejných nevědeckých aktivistů pod výzvou. Červeně osobnosti, které stojí za pozornost. Obrázek a poznámka -VK-

Co vlastně řekl Drahoš o občanech? De facto řekl to, že občany České republiky považuje za hlupáky! Toto je od Drahoše velmi urážlivé. J. Drahoš se povyšuje nad ostatní lidi. Toto je demokracie, o které Drahoš neustále mluví? Takto si představujete demokracii, pane Drahoši? Lidé nejsou hlupáci, a neopovrhujte jimi.

Prezident Miloš Zeman sice podporuje EU, ale v referendu o EU by občanům nikdy nebránil! Jiří Drahoš si přiťuknul s Miroslavem Kalouskem na zdraví!

Každý občan by měl možnost se zcela demokraticky vyjádřit k závažným otázkám prostřednictvím referenda. O tom přeci je demokracie. Všimněte si jedné podstatné věci. A to, že ačkoli prezident Zeman je pro setrvání republiky v EU, tak by neměl problém s vypsáním referenda o případném setrvání či odchodu ČR z Unie.

Zajímala by mne ještě jedna podstatná věc. Pokud J. Drahoš považuje občany za hlupáky, tak mu najednou jejich hlasy nevadí?! Co je to vlastně prezidentská volba? Vždyť je to “referendum” o budoucím prezidentovi. Toto Drahošovi nevadí?

Miroslav Kalousek s Jiřím Drahošem v létě loňského roku. Foto uniklo z Twitteru jednoho fanouška Jiřího Drahoše. Pozn. VK.

Pokud se J. Drahoš stane prezidentem, tak v ČR nastanou veliké změny: Zanedlouho přijmeme euro, které ekonomicky poškodí každého občana. Podvolíme se nátlaku Berlína. Budeme přijímat “uprchlíky”, mezi nimiž jsou teroristé, ve velkých počtech. Bude zakázáno referendum. Občané jsou vlastně podle Drahoše asi nesvéprávní, kteří nemají právo rozhodovat o důležitých věcech, týkajících se České republiky. Bylo by vhodné, kdyby si každý z nás uvědomil, jaké nebezpečí představuje volba Drahoše. Jiřího Drahoše, který o sobě šíří různé konspirace jen kvůli tomu, aby na sebe upozornil.

-Petr Cvalín-

Pozn. redakce: Sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech svým kamarádům a známým, stejně jako všechny ostatní články na AE News, které se věnují závažným kauzám a především v těchto dnech tématu prezidentské volby. Podpořte prosím u voleb Miloše Zemana, který je odpůrcem migrace a hájí národní zájmy obyčejných lidí. Rádoby elity mají svého Jiřího Drahoše, my máme našeho Miloše Zemana!

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

113 Komentářů o "Jiří Drahoš, který považuje občany za nesvéprávné, se podvolí nátlaku z Berlína. V roce 2015 podepsal výzvu vědců na podporu přijímání migrantů v Evropě! A kdo podepsal spolu s ním? Drahoš si na uniklé fotografii přiťukává s Kalouskem na zdraví!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000

  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Novák
Návštěvník

Jestli mi přijde na účet 50000,- kc nebo 2000€ je mi jedno. Každopádně díky CZK a jejímu umělému snižování hodnoty ČNB na tom zbohatli miliardáři typu Kelnera, Babiše atp. Zemanovi kamarádi… a obyčejný člověk utřel zádel. Dávno jsme mohli mít 1€ za 20kč a také vyšší mzdy a důchody v přepočtu na €ura. Nic z toho není. Díky výše uvedeným. Ale to obyčejný člověk neví.. a ani AE o tom raději nepíše. Proč asi!!!???

jmhp
Návštěvník

Myslete taky na naše děti.
Já jsem zabezpečená, miluji své děti a jejich budoucnost mě zajímá a proto budu hlasovat p Zemana.

adlup
Návštěvník

Dámy a pánové, pokud má někdo zájem a chce vědět s kým jsme v NATO spojenci, nechť si utvoří vlastní rychlý názor shlédnutím filmu “Malý velký muž, “12 let v okovech” a v seznamu vyhledáním pojmu “My-lai” a porovnějte jej s Lidicemi a Oredourem-sur-Glane. Vězte, že ze západu nám nikdy nic dobrého nekynulo. V r. 1938 nás zradil a prodal němcům, kteří chtěli náš národ zčásti vyhubit, zčásti přesunout za Ural a vhodný zbytek poněmčit. Podporou Hitlera západ doufal, že porazí SSSR a když tomu bylo naopak, narychlo otevřel 2 frontu, aby zachránil zbytek Evropy před bolševismem. Normálně uvažující člověk z toho vyvodí, proč nás SSSR osvobodil, proč jsme pak byli ve sféře jeho vlivu a proč k nám v r. 1968 po tajného dohodě s USA, že se SSSR nebude nadále angažovat ve Vietnamské válce, vnikla vojska Varšavské smlouvy. Mírotvůrce USA, jehož ekonomika je přímo závislá na zbrojení, pak v poválečném období do součanosti vovolávaly celu řadu konfliktů a bez ohledu na oběti si na nich budovaly svůj blahobyt.

Měli byste vědět, že jako 1. bylo založeno NATO a pak Varšavská smlouva jako následek spuštění “železné opony” po projevu W. Churchila na univerzitě ve Fultonu, kde SSSR přímo označil za nepřítele, kterého je třeba zničit s následnou “studenou” válkou, kdy byl svět několikrát na pokraji zničení v jaderném konfliktu. Po rozpadu SSSR v USA vyvstalo nebezpečí, že namá vlastně proti komu zbrojit a proto došlo k rozdmýchávání mnoha dalších ohnisek napětí v zájmu ekonomického růstu a zažehnání krize. Pro zajímavost – vypuštěním 1 střely s plochou dráhou letu Tomahawk získává rozpočet USA 200.000 dolarů čistého. Nyní je touto zásluhou destabilizován mj. i sever Afriky, kudy se k nám hrnou uprchlíci a to se všemi následky.

NATO nás tlačí do misí v zahraničí a do pro nás nejnebezpečnější na Ukrajině. Zde se již přímo naši vojáci střetávají s Ruskem, což pro nás může být likvidační v případě vojenské konfrontace NATO a Ruska, kdy ČR bude jako jedna ze zemí střední Evropy působit jako nárazníkové pásmo. Musíme si uvědomit, že EU kterou Makron narhuje jako dvourychlostní (ČR II rychlost) a která nám nutí euro, je nyní tvořena de facto již jenom Německem, které má ekonomiku nejsilnější a to do jisté míry i zásluhou našich občanů, pracujících v německých firmách za žebrácký groš, pro který by si německý bezdomovec ani na úřad nešel, Francií, která prochází složitým ekonomickým vývojem a dalšími státy jako je Řecko, Itálie, Španělsko a Portugalsko, které mají hospodářské problémy již tak velké, že v budoucnu není záruka, že se nebudeme v případě přijetí eura, podílet na sanaci jejich bankovních systémů a podílet se na obnově jejich ekonomik, s výjimkou Anglie, která ze zásady zdravého rozumu vyhlásila brexit a z EU odešla.

Volím Zemana, protože jej na rozdíl od Drahoše neovládá Kalousek a jemu podobní, má svůj rozum a nenechá si diktovat. Je svůj jako většina národa, netrvá na přijetí eura a nevylučuje přímou demokracii, které se kalouskovci bojí.

BigBoss
Návštěvník

Doprdčic, já sem pátýho prošvih výročí! A vy?
https://www.ceskoamerickestoleti.cz/prispevek/217
Tvl a sedumnáctýho druhý! No toto…
https://www.ceskoamerickestoleti.cz/prispevek/222
Duvenblejt

BigBoss
Návštěvník

Tak já nevím jestli blbě vidím nebo hledám. Zadal sem na Gúglu do vyhledavače pikčrů Drahoš a Makrel a našlo to jen pár fotek uveřejněných na alternativních mediích. Už v minulosti se mi to stalo několikrát i se články. Khazars Group to rozjela ve velkým.

jenda
Návštěvník

A tahle je taky dobrá. Asi Shapirův odkaz. Dík Dony za ten matroš.
https://cz.usembassy.gov/cs/velvyslanectvi-vyhlasuje-nove-kolo-malych-grantu/

jenda
Návštěvník

https://cz.usembassy.gov/cs/stante-se-cleny-youth-advisory-board/
Tak já nevím,neměl to být Trumpův kámoš? 😁

M68
Návštěvník

EUR – dejte mi sem zdroj , který v číslech ukáže , jak moc přijetí EUR poškodilo Slovensko tzn podobně otevřenou ekonomiku jako jsme my . Nikdy bych nevěřil , že jim budu někdy něco závidět. Asi je to i tím , že oni , na rozdíl od nás , si už svým mečiarismem prošli …My si tím procházíme nyní .

Franta
Návštěvník

No,odpovím ti M68.Půlka slovenských přátel pracuje v naší republice za koruny.Euro je neuživí,jenom někoho!V Praze je to samý Slovák,hlavně ve službách..

M.C.
Návštěvník

Ve městech podél slovenské hranice je v sobotu před hypermarkety třetina aut se slovenskými značkami, v týdnu tak pětina. Totéž OBI, stavebniny apod.
Kdo může, nakupuje u nás.
Slovákům kromě krásné krajiny a lidové kultury není co závidět.
Dělám s nimi, mluvím s nimi a jezdím tam.

Martin
Návštěvník

Mám na Slovensku rodinu a toto není pravda – obecně jim přijetí eura přineslo nová pracovní místa, zlepšilo stav ekonomiky a když jsem tam byl naposledy, v sobotu tam u hypermarketů byli samí Slováci a několik Čechů k tomu. 🙂

M.C.
Návštěvník

Já píšu o městech na naší straně slovenské hranice.
Ty pracovní místa jsou jaká a kolik jich je?

minoltista.ca
Návštěvník

Slovensko se prijetim eura dobrovolne vzdalo financni a ekonomické nezavislosti. Slovensko uz nema moznost aktivne ovlivnovat vlastni ekonomicky rust a je systémove spojené s evropskou ekonomickou stagnaci vuci zbytku sveta. Prijetim eura se “chudé” Slovensko trochu pozvedlo na evropskou uroven, ale ten posun je pouze symbolicky a docasny.

Prijetim eura se Slovensko chytilo do pasti, nebot spolecna mena neznamena pouze par vyhod, ale také horu zavazku a nevyhod. Jak uz jsem rekl, eurozona je synonymem ekonomické stagnace, nesmyslnych regulaci, vysoké nezamestnanosti, dluhové krize (Recko, Italie, Spanelsko, atd.), chaos kolem migrace a prerozdelovani migrantu, atd.. Euro neni ekonomicky prostredek k zajisteni blahobytu a prosperity. Euro je ekonomicky nastroj k vytvoreni financni a politické unie, z které nebude uniku!

Jestli tohle vse slovakum zavidite, tak se nechte rychle vysetrit!

Blondyna z Londyna
Návštěvník

M68, na Slovensku je ” draho jako prase”. My mame stabilni korunu. Slovaci maji euro. Kdyz se maj Slovaci s eurem tak skvele a vzkveta to tam, co tedy ty statisice Slovaku, co ze Slovensksa jezdi za praci do CR, jsou jich statiice. Spej po ubytovnach mezi ukrajincema v ne zrovna v luxusnich podminkach, nebo plati drahe podnajmy, a ziji ze dne na den. Kolik Cechu jezdi za praci a vydelkem na Slovensko a kolik Slovaku k nam? Jsou oproti nam hospodarsky v prcicich a bouzel vzdy byli. Nepreji jim to, ale je to tak. A hlavne, Slovaci myslim, prijali.euro v uplne jine dobe, nez bychom ho prijali.my dnes. Tehdy nebyla migracni krize, ktera se muze stupnovat a poradne cloumat eurem. Nebyly jeste tak velke ekonomicke problemy v Recku (tam to malem na tvrdo uplne krachlo), ve Spanelsku, Italii, tam jsou velmi velmi tezke ekonom.problemy, ve Francii musej delat obrovske skrty, zeme s eurem tehdy nepodlamovaly problemy jako dnes, USA ekonomika mela o bilion mensi statni dluh 😀, ( nemit na vyplatu statnich zamestnancu, jako v USA, to se snad nestalo ani v jedne vychodoevropske zemi i kdyby se stokrat nedohodli o rozpoctu, proste dolarove kralovstvi jde do.haje), Cina zacina ovladat drive dolarove trhy, proste, muzou prijit otresy dolaru, eura, neni vubec doba, abychom ted prijimali euro, je to blbost. Euro se muze prijmout jedine ve stabilni dobe a ta bouzel v Evrope diky mnoha krizim neni a dlouho nebude. Bouzel. Na prijeti eura proste neni vhodna doba.

Zvědavá matka
Návštěvník

M68, jen pro vaši informaci, jelokož je zřejmé, že jste paty z ČR ještě nevytáhl ( tím nemyslím např. týden v uzavřeném resortu např. v Hurgádě 😉 ):
tak třeba v Itálii, kterou dobře znám, se nástupem Eura ze střední vrstvy, která dosud žila důstojně ( rodina – 2x ročně dovolená, v sobotu celá rodina restaurace, děti kroužky, zubní péče pravidelná/hrazená pacientem, atd.)
Po transitním roce při zavedení Eura, kdy byly u všeho povinně uváděny ceny v obojích měnách, nastala taková divočina, že vše z toho výše popsaného předcházejícího můžete vygumovat, platy a důchody zůstaly stejné, ale bydlení, služby, jídlo, a vše potřebné zdražilo na 2-3 násobek!
Střední vrstva, obzvláště s dětmi, tak-tak přežívá, v itálii přibývá sebevražd, obzvláště u starších lidí a otců rodin, kteří se stydí přiznat, že neuživí rodinu…
Jeden příklad za všechny: zdravotní bratr, který pracoval v nemocnici, žil v nájemním bytě, v létě 14 dní moře (místní), v zimě týden lyže, v sobotu s přáteli pizza –
dnes nic z dříve popsaného, vrátil se k rodičům, protože byt už neutáhne, a aby přežil trochu důstojně ( tedy příspěvek rodičům na byt, jidlo, inkaso, pak oblečení a obuv, jízdné do práce, daně a poplatky), na obědy chodí do Charity! Dovolené skončili, takže pouze práce, a na provou auta už také nemá peníze – naštěstí bydlí ve větším městě, kde funguje městská doprava – jinak už by byl i bez práce….
Tak asi tak je Euro – jestli toto postrádáte, zkuste vyrazit na půl roku do Itálie, a uvidíte, jak rychle se z toho vyléčíte!

Micanut
Návštěvník

Ja jsem mel ted prvni dovolenou za poslednich 15 let, a neziju v zadnem pripade nedustojny zivot.
Proc je jako jedno z meritek “dustojnosti zivota” narok na dovolenou nebo kolikrat do roka ta dovolena je, by me strasne zajimalo. Ackoliv s Vami, zvedava matko, souhlasim casto, mate bohuzel socialismus zaryty ve Vasem pohledu na svet az prilis hluboko. Jakym pravem, ptam se Vas, jsem povinen platit nekoho, kdyz neprodukuje a vali se dejme tomu 14 dni u toho more? To mate take v Listine “Prav”, aby jeden mohl parazitovat na druhem, at je to z jedne, ci druhe strany?
Pokud si zacnu business, delam to ne jako dobrocinny spolek, ale pro to, abych generoval profit, protoze z toho profitu pak operujici business samotny a samozrejme mi dava formu sve vlastni obzivy. (Uz jen tim, ze produkuji, delam obrovskou sluzbu zakaznikum a spolecnosti!). V zadnem pripade muj business neni dojna krava, ktera by mela financovat volny cas mych zamestnancu, kdyz si usmysli, ze chteji na dovolenou. To jim nejprve musim DOVOLIT, a samozrejme by si meli nasetrit na dobu kdy pak pro me (nebo jinou firmu) nedelaji, a ne, ze jim ja jeste za to musim platit. To je praktika socialismu…
Nechces tyden nebo ctrnact dni delat? Fajn, ale nezaplatim ti ani halir, a bud rad, ze si nenajdu nekoho jineho.
Jak Vam, lidicky doma, socialismus pretocil mozkove zavity, je neuveritelne!

Clovek ma PRAVO na zivot, a na budovani sveho stesti. Ovsem jeste nikde jsem necetl, a ze jsem toho precetl dost reputabilniho, ze by mel PRAVO budovat stesti na ukor jineho, a vubec nezalezi, jestli nekoho zamestnavam nebo on zamestnava me. Protoze ve finale kazdy nekoho zamestnava.

To, jak merite uroven zivota a stupen dustojnosti, je pro me chapani uplne smesne a naprosto nepochopitelne. Merite dustojnost tim, jak dlouho se muzu flakat za nekoho jineho penize – no neni to bajecne?

Kdyz jsem byl pred aai deseti roky v Kutne Hore, prisel jsem si ty chodbicky, kde svobodni lide dobyvali syribro (Tito lide nebyli poddanymi). A dozvedel jsem se ze tehdy, tedy zhruba pred 700 lety, meli lide temer 5 mesicu volna – vetsinou to byly cirkevni svatky, jejichz oslavy vyzadovaly nicnedelani. To znamena, ze nasi predkove si vegetili 5 mesicu v roce plus nedele. Predstavte si, a zamestnavatel Jim za tu dobu neplatil ani gros! Jak to ti lide delali?
Odpoved je strucna a jasna: setrili na tu dobu, kdy se budou flakat, tancit, pit medovinu a jine jim prijemne aktivity….byli skromni, a hlavne nevymahali po nikom penize za to, ze nic nedelali!
Dnes by na nas tito lide – nasi predkove, koukali jak na vysoce nemoralni, totalne zkazene antikristy (vse se tocilo kolem viry v Krista).

Zastavte se na chvili a logicky o tom popremyslejte. Zjistite, ze mam v tomto smeru nezvratitelnou pravdu (Nejde mi o to mit pravdu, ale najit pravdu). Vse se odviji od prirodniho prava na zivot. Ne od socialismu.

pablo
Návštěvník

Micanut: Pokud se vám líbí středověk, dnes nemáte problém podnikat například v Turecku, my ostatní raději zůstaneme v sociálně spravedlivější republice. To, že lidé si dnes nejsou schopni našetřit na pětiměsíční dovolenou, je vina právě vás podnikatelů, že jim neplatíte mzdu, která jim náleží, ale usurpujete si ji hlavně pro sebe a za peníze, které jste svým zaměstnancům nevyplatili, se sami válíte v exotických zemích.

brutopýr
Návštěvník

Serešova kafárna U hnědky že prochází “mečiarismem”? No, tak povídej ještě dál, havloide….

Teodor
Návštěvník

Jirku do septiku!

Drahošiáda
Návštěvník

Zásadní prohlášení Václava Klause mladšího – Migrace je dílem Evropské unie. Je na čase začít hájit naše národní zájmy jako Polsko a Maďarsko. Co všechno jsme ještě ochotni strpět?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=84&v=T7rH4-A_0YM

DuchyXP
Návštěvník

Doufam, ze jednou bude prezident a Okamura premier ci naopak.