Jihočeská univerzita zakázala Václavu Klausovi ml. vystoupení na oslavách 30. výročí státního...

Jihočeská univerzita zakázala Václavu Klausovi ml. vystoupení na oslavách 30. výročí státního převratu poté, co šéf Trikolory odsoudil výroky generála Petra Pavla o prezidentu republiky! Generál sprostě a vulgárně napadl prezidenta republiky, že prý mu bodyguardi utírají pusu a dělají mu pečovatelky s pistolí za pasem! Český generál si tak s předstihem 4 let řekl o kandidaturu na českého prezidenta, od Bakalových médií už má zajištěnou podporu od října! Ano, je to kampaň a jede v tom i Jihočeská univerzita!

Jihočeská univerzita zakázala Václavu Klausovi ml. vystoupení na oslavách 30. výročí státního převratu poté, co šéf Trikolory odsoudil výroky generála Petra Pavla o prezidentu republiky! Generál sprostě a vulgárně napadl prezidenta republiky, že prý mu bodyguardi utírají pusu a dělají mu pečovatelky s pistolí za pasem! Český generál si tak s předstihem 4 let řekl o kandidaturu na českého prezidenta, od Bakalových médií už má zajištěnou podporu od října! Ano, je to kampaň a jede v tom i Jihočeská univerzita!

Blíží se 30. výročí Sametového podvodu a příští neděli se rozpoutá hotové peklo. Jenže cesta do pekel je lemována velkými ohni, jak říká jedno germánské přísloví, a právě tyto ohně a vatry jsou právě teď v médiích už v předstihu zapalovány. Určitě jste zaregistrovali neuvěřitelně nechutný útok generála Petra Pavla, který zaútočil na prezidenta republiky takovým fekálním slovníkem, že z toho zaskočilo i některým otrlým kavárníkům.

Bývalý šéf vojenské sekce NATO totiž o prezidentu Miloši Zemanovi prohlásil, že je na tom už tak špatně po zdravotní stránce, že mu jeho bodyguardi musí utírat pusu a tykají mu křestním jménem, takže de facto mají roli pečovatelek s pistolemi za pasem. Je to podle něho prý nedůstojné. A rovněž dodal, že pokud o to bude požádán a dostane důvěru, zváží kandidaturu na Pražský hrad v roce 2023. A právě tímto výrokem si o tu kandidaturu řekl. Samozřejmě, že za jeho kandidaturou stojí Zdeněk Bakala, je to naprosto zjevné a Koudelkova BIS mlčí, protože těm to vyhovuje, protože proces jede na objednávku amerických neoconů, kteří šéfa BIS úkolují přímo z Langley, dokonce mu dali medaili za vzornou spolupráci v kauze Novichok proti Rusku.

Václav Klaus, ml.

Celé to začalo již počátkem října, kdy Martin Fendrych na Bakalově serveru Aktualne.cz publikoval pro generála Petra Pavla de facto předvolební agitku [1] jako otvírák v podobě článku, kde je bývalý člen KSČ a poté šéf vojenské sekce NATO nabízen jako skvělá alternativa na ochranu Pražského hradu před kandidáty, které prý do prezidentských voleb vyšlou Rusové a Číňané. Generál Petr Pavel tak nepřímo naznačil, že je tudíž do boje o Pražský hrad třeba nasadit jeho, kterého vyšlou logicky Američané. Přesně takto ten výrok působí a je zjevné, že je myšlen přesně tak, křišťálové průzračně. Jenže přesně o měsíc později ten samý generál velmi brutálně a mediálně nepřirozeně zaútočí na prezidenta republiky, který se mezitím léčí pro poruchy výživy. Bez ohledu na Zemanův zdravotní stav je naprosto skandální, aby se generál vyjadřoval ke svému nadřízenému jako největší hulvát.

Generál zaútočil na svého nadřízeného jako největší hulvát, kterého armáda vynesla až do pozice čela vojenské sekce NATO. Tyhle manýry ho naučili Američané v Bruselu, proslýchá se ve sněmovně

Na co se totiž opět zapomíná, to je skutečnost, že prezident Miloš Zeman je nejvyšším nadřízeným generála Petra Pavla, protože prezident má funkci vrchního velitele ozbrojených sil ČR a tyto výroky generála proti vrchnímu veliteli lze bez problémů označit za těžké porušení subordinace, za což by měl být generál degradován. Tento útok proti prezidentovi znovu ukazuje, že americkým neoconům dochází nejen trpělivost, ale dochází jim i to, že procesy v Praze začínají ovládat Chasidé. A signály o tom, že to znepokojuje sionistické kádry, můžeme najít i v dnešním výroku premiéra Andreje Babiše, který šokoval americkou ambasádu v Praze. Andrej Babiš totiž podpořil jako jediný politik ve Střední Evropě nápad Emmanuela Macrona na vytvoření Evropské armády proto, že dnešní NATO prý prochází mozkovou smrtí [2].

Gen. Petr Pavel v době, kdy šéfoval vojenské sekci NATO.

Emmanuel Macron to uvedl ve vyjádření k současné situaci v Sýrii, kde má Francie své vlastní zájmy, ale Turecko jako člen NATO provádí agresi, bez konzultací s Paříží a s NATO. Jinými slovy prý hrozí, že pokud syrská armáda spustí ofenzívu a zaútočí na turecké pozice, může dojít k tomu, že Ankara aktivuje článek 5 Washingtonské smlouvy a požádá o pomoc ostatní členské země, které ovšem s tureckou agresí v Sýrii nemají a nechtějí mít nic společného. De facto by tak mnoho zemí NATO aktivaci článku nevyslyšelo, a to by znamenalo prokázání nefunkčnosti kolektivní obrany NATO.

Emmanuel Macron proto navrhuje jednak zahájit dialog s Ruskem v oblasti bezpečnosti, stejně tak s Čínou, a rovněž navrhuje začít budovat Evropskou armádu. Šéf NATO Jens Stoltenberg to ostře odmítl, stejně tak ale i Angela Merkel, která nemůže takové požadavky prohlašovat otevřeně, když na území Německa jsou dosud stále americká okupační vojska jako relikt po konci II. sv. války. Ona sama ale vznik Evropské armády prosazuje, zavázala se k tomu podpisem Aachenské smlouvy mezi Německem a Francií v lednu tohoto roku, více v článku zde. Jenže Německo musí nejprve vyřešit Američany, teprve poté může Německo budovat Evropskou armádu.

Generál Petr Pavel půjde do boje o Pražský hrad s podporou Bakalových médií, univerzita zakázala mladému Klausovi mluvit se studenty

Americkým neoconům tak začíná znovu hořet půda pod nohama, a proto dochází k typickým a násilným projevům prosazování americké moci Pax Americana v Evropě. Neoconi v jedné rovině mají jednu velkou výhodu pro pozorovatele, protože jejich kroky jsou natolik primitivní, násilné a brutální, že je prostě nelze přehlédnout. Neoconi vždy prosazují své cíle z pozice síly a tento proces je natolik zřetelný, že jej nelze zaměnit s ničím jiným. Nikdo neprovádí takové procesy s takovou bezohledností jako právě neoconi. A tím se potvrzuje, kdo stojí za generálem Petrem Pavlem.

Jsou to američtí neoconi a jeho mediální podporu mu v ČR zajišťuje neoconský koník a importér, který do ČR z USA před lety přivezl slavný Aspen Institute, tedy Zdeněk Bakala a jeho média. Generál tudíž cítí podporu z USA, a proto si dovolí mluvit o svém nadřízeném v roli vrchního velitele takovými slovy, jaká použil. Ví, že si to může dovolit, protože má za sebou Američany. Jenže Andrej Babiš už tuší, kam se korouhvička na Bílé hoře pootočila, vítr momentálně fouká od Chasidů a z Izraele, ne od amerických neoconů a jejich moci Pax Americana. Jenže, Česko není jenom Praha.

Budoucí prezident a věrný přítel USA?

Šéf Trikolory Václav Klaus ml. chtěl promluvit ke studentům Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích v rámci tzv. Týdne demokracie. Mladý Klaus chtěl se studenty pohovořit o polistopadovém vývoji v dnešní společnosti a o tom, jak postupně v liberální demokracii ztrácíme osobní svobody. Jenže děkanka ekonomické fakulty Jihočeské univerzity, Dr. Dagmar Škodová Parmová, diskusní panel Václava Klause ml. se studenty zakázala, protože půda univerzity prý není určena pro politické agitace a pro politiky [3]. To je sice správný názor, kdyby se jím ale univerzita opravdu řídila.

V minulosti totiž univerzita bez problému umožnila na akademické půdě vystupovat bývalým členům Sobotkovy vlády, před studenty vystoupil např. bývalý ministr spravedlnosti za Hnutí ANO Robert Pelikán, nebo třeba europoslanec za TOP 09 Jiří Pospíšil. Takže, vystupování politiků na půdě univerzity zjevně nevadí, pokud jsou z TOP 09 nebo od Babiše. Univerzita dokonce povolí příští týden vystoupení Milionu chvilek na tzv. Festivalu demokracie [4]. Jakmile ale chce vystoupit Václav Klaus ml., okamžitě dostává stopku. A čím si to vysloužil?

Pražský hrad se prý pokusí obsadit Rusové a Číňané svými kandidáty, a to prý nesmí NATO připustit

No, to je přece jasné. Šéf Trikolóry se obořil na generála Petra Pavla za jeho útok na prezidenta republiky, postavil se na stranu prezidenta Miloše Zemana a prohlásil, že generál si tím řekl o kandidaturu, ale Václav Kluas ml. ho rozhodně volit nebude, zejména ne poté, co předvedl ve vztahu k prezidentovi. Takže na 30. výročí Sametové habaďůry se dostáváme do situace, kdy akademické obce zakazují jedněm politikům vstupovat před studenty, zatímco jiným politikům to dovolují.

Obranná aliance NATO, které donedávna šéfoval generál Petr Pavel z pozice vojenského velení, je dnes ve stavu klinické smrti, protože právě to slavné NATO a jeho druhý největší člen právě páchá agresi a genocidu na Blízkém Východě v Sýrii. A tento generál má tu drzost, že namísto toho varuje před údajnou agresí Ruska a Číny. Pjakin to řekl trefně o těchto podpindosnících, éto děbily. Mají plné huby demokracie, ale přitom zakazují některým politikům mluvit se studenty a nadávají na své nadřízené a vrchní velitele.

Jihočeská univerzita.

Největší zbraní dnešní doby je svobodné slovo, které má ničivou sílu zbraní hromadného ničení. Proto se snaží umlčovat nejen alternativní servery, ale útoky směřují už i na nekonformní politiky, kterým je zakazováno vystupovat na akademické půdě, která je placena z peněz daňových poplatníků. To nejsou totiž soukromé vysoké školy, jako mají např. v USA, toto jsou všechno veřejné vysoké školy placené z veřejných peněz a je skandální, že univerzita na jihu Čech provádí propagandistickou selekci politiků, kteří smí před studenty vystoupit, a kteří nesmí. Pokud má politik správný kádrový profil, je mu vystoupení dovoleno. V opačném případě si škola najde důvod pro zákaz.

Autogenocida národa se projevuje jako rakovinový proces uvnitř organismu společnosti, která se rozkládá zevnitř a není k tomu již potřeba externí faktor

Co je to za zemi, kde jeden z nejvyšších generálů plive na svého nadřízeného velitele a prezidenta, přičemž promo a mediální agitku mu zajišťuje uprchlý uhlobaron ve Švýcarsku a jeho média? Co je to za zemi, kde veřejné univerzity kádrují politiky, kteří smí a kteří nesmí popovídat se studenty? Ano, je to země, která ztrácí vlastní kulturu, hodnoty, zásady, integritu a hlavně svoji vlastní budoucnost v podobě nových generací a dětí, které jsou vychovávány k nenávisti vůči všemu, co ztělesňuje i třeba jen lehké náznaky pronárodních obrysů, suverenity a národovectví. Víte, co by se stalo v dobách komunismu, kdyby generál plival na prezidenta? Víte, co by se stalo, kdyby ruský generál plival na Vladimira Putina? A víte, co by se stalo, kdyby americký generál zaútočil na amerického prezidenta?

Mikuláš Minář má dovoleno vystoupit se svým programem na Jihočeské univerzitě. To bude síla.

Jenže v Česku je to jinak. V Česku je generál v médiích mainstreamu pomalu za hrdinu a jeho nadřízení mlčí. Jste svědky objektivního procesu autogenicidy, tedy okamžiku, kdy se národ již nedokáže zevnitř bránit rakovinovým procesům ve společnosti, které se stávají objektivními. Zasaženo rakovinou je školství, univerzity, média, armáda, kultura, politika, ekonomika a v poslední době už dokonce i rodina a vnitřní kruh. Nenastala přitom žádná válka, nejsme okupováni vojsky nepřítele, ale přesto evropské národy čelí genocidě a jsou likvidovány, neboť veškerou moc v zemi po roce 1989 ovládli sionisté a zednářské spolky. Parlament nechrání národ, chrání ale Izrael. Nechrání prezidenta, chrání ale Českou televizi. Nechrání vlast, chrání setrvání v Evropské unii, lépe řečeno v Kalergiho unii. Stačilo k tomu 30 let a procesy řízení zejména ve školství, v médiích a v bankovním sektoru a národ je na pokraji kolapsu. Národní elity zmizely, kádry nejsou. Stav čekání na protektorátní ukotvení, na povely z Berlína a z Washingtonu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

https://www.youtube.com/watch?v=-9ugPsA_NVY&feature=youtu.be&t=1054

ziadne kadre sa nebudu konat, kto stale veri ze ho nejaky napr klaus zachrani mu nestacilo ani 30 rokov a to ako sa metamorfuje moc prave pomocou vzyvanych kadrov, system vam vygeneruje cokolvek a stale to bude to iste vzdy v ramci dvoch imaginarnych protistran

stale potrebujete elitne klany co si to tu pohadzuju medzi sebou a nechcete aby pochadzala moc od vas ako je to v ustave a nemaju pravo si to uzurpovat ?

aj prakticky cela tzv. alternativa cenzuruje tych, ktori odmietaju system politickych stran a volby v kotrych volia peniaze a to uz davno v stave ktory je analogiu hlasovania vaznov v koncentracnom tabore, nikoho na alternative nezujimaju ani len slobodne volby kazdy kolaboruje a chce vyhrat v rulete , hrate hazardne hry , hrac v dlhoch je nesvojpravny a prakticky nezodpoveda za svoje ciny, je nesvojpravny

v linku je priklad cloveka ktory ak nestaci tak uz lepsi inspiracia nebude ludia ktori nie su usluzni ziadnej ideologii alebo rezimu je ich par desiatok, zvysok je nemohuca znormalizovana alternativa sluziaca fatamorgane zmeny

kto aj po tom videu veri ze napr na slovensku v ilegalnych volbach nas zachrani napriklad velkomozny kader, pohrobok meciara (ktory odstartoval rabovacku a dodnes si sam nepriznal ze k tomu aby narod bol slobiodny ho najskor treba vychopvat nie ako mesias sam alebo s pomocou odpadu okolo seba to meisassky zachranovati harabin nech dalej magori, aj on potreboval; peniaze na kampan mate aj vy take sance, volit a byt voleny, a opatovne, volia vazni v koncentracnom tabore ? nie, bud sa prebiju von a top sa da len ked si uvedomia ze su vazni alebo sa uvolia k smrti

nic osobne ale VK svojou volebnou maniou normalizuje altermnativu a je jedno ake projkektory a super tajne informacie ma, clovek s takym rozhladom je nepochopitelne ze takto sa snazi legalizovat (jedno ci vedome nevedome) ilegalne volbene procesy a stake omiela ze volici si sami navolili co maju (buduje v ludoch porazenecky komplex a natahuje stav), absolutny nezmuysel, tu realne nie je funkcne volebne pravo plus ked davno padol pravny proiadok uz vobec nie je o com volit

vyserte sa na vsetkych klausov okamurov cokolvek a pripustte, ze je davno game over ze treba si zacat stavat nove pravidla hry, inak kasino pokracuje, VK nechce burat vzdusne zamky asi preto propaguje volby. propaguje ich lebo hovori ze vysledok stavu je zla volba ludi a je mu jedno ze volby su ilegalne ? to iste robi pan lichtner na slovbesnkej falternatove, je to dokonala zakladna politickych band, kto sa nazve aletrnativou v tom momente skoncil, tento system muiluje alternativy ma ich tolko varizacii za zamestna nas na 100 rokov o to ide, vytvarat nove kadre na dalsi prvrat a cim dalej maju neropoznatelnjsiu formu

tu na aeronete je to o super analyzach ale chyba aj tu obycajne zjednodusenie, netreba ziadne projektory ani konceptualne nastudovane romany

Zdeněk Dymáček
Návštěvník
Zdeněk Dymáček

Generál Pavel? Jemu ta hloupost kouká z očí, jako sláma z bot. Minář? Ten se měl narodit ve třicíátých letech minulého století v Německu. V dnešní době je to jen fosílie, která na tomto světě nemá co pohledávat.

Milda
Návštěvník
Milda

Minář je židovský mladíček, má v zádech obrovskou podporu svých souvěrců…to se nelze divit, že mu to mladý lidi žerou i s navijákem. Škoda, no…

Lukáš M.
Návštěvník
Lukáš M.

Napsal jsem email ohledně zákazu vystoupení Václava Klause ml. paní děkance na Jihočeské univerzitě, k její cti musím uznat, že mi brzy odpověděla. Cituji :
“naší zásadou je apolitičnost akademického prostředí, jak správně uvádíte. To samozřejmě neznamená, že politiky jako takové prostě nevpustíme nikdy přes práh. Politici, myslím teď aktivní politiky, mají dveře otevřené za dvou podmínek:
1. jde o odbornou diskusi a ne o agitaci (tedy např. přednáška o měnové politice ministra financí, o reformě VŠ od ministra školství, o legislativě národních parků od ministra životního prostředí apod. Případně jde o návštěvu prezentačního a zdvořilostního typu (přijede se podívat předseda Senátu a provedeme ho po univerzitě apod.)
2. není čas blízko před volbami – to se raději vyhýbáme i těm výše zmíněným odborným diskusím.
V tomto případě šlo o obojí. Bohužel akci pod názvem Trikolora jede odmítám brát jako odbornou přednášku. Navíc v našem kraji je před volbami – za měsíc budou opakované volby ve Strakonicích.
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ve-strakonicich-bude-kandidovat-i-trikolora-ano-meni-lidra/1806680
Proto byli pořadatelé požádáni o změnu prostor přednášky, a nejednalo se o zákaz.

S pozdravem”

Laudon
Návštěvník
Laudon

A bude se zpívat:

Jenerál Pavel, jede skrz vesnici,
jenerál Pavel, jede skrz ves.

Jede skrz vesnici,
hlavu má v zadnici,
jenerál Pavel
jede skrz ves.

Stůj!
Kdo tam?
Patrola!
Jaká?
Evropská?
Kdo ji vede?
Ženská!
Jaká?
Merkelová!

Merkelovou, Merkelovou, tu já mám nejradši,
Merkelovou, Merkelovou, tu já mám rád,
Já ji zadotuju, ona zase mě mě mě,
Že je Merkelová, zadek podrží.

😀 😀 😀

ema
Návštěvník
ema

jo někdo dovoleno má, jiný ne
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zamlcovani-pravdy-tak-to-se-asi-uci-na-masarykove-univerzite-v-brne/
Něco je v těch universitách divného nemyslíte?

Radek
Návštěvník
Radek

Tento bezpáteřní kariérista se dopouští několika smrtelných hříchů a to pýchy (1. Pýcha předchází pád – bible, Přísloví 16,18) Pýcha je sebehodnocení, které neodpovídá vlastním schopnostem, je to přehnaný pocit převahy nad druhými lidmi. Pyšný člověk se domáhá pozornosti, uznání a obdivu (viz. jeho rozhovory například pro aktuálně.cz). Závist jde ruku v ruce se žárlivosti. Hořkou zášti naplnění lidé jsou krutí a schopní všeho. Lakomství bývá příčinou podvodů, lhaní, krádeží, vydírání, často i vražd. Bible říká:”Milování peněz je kořen všeho zlého (je jasné, že tento člověk tyto věci nedělá jen z přesvědčení 💰). https://youtu.be/aTZUnkHxjEs , naštěstí v naši zemi jsou i vojáci, za které se nemusíme stydět, kteří jednají v rámci svého svědomí a páteře (jak řekl kdysi mistr Jan Hus “Můžu volit jen mezi pravdou a lží a pravdě chci zůstat věren až do smrti!”) https://youtu.be/kkFGaUI2YsE , https://youtu.be/LCeTj95Cte8 , https://youtu.be/XmVZgnzZ0CQ

jara
Návštěvník
jara

Ono, většinou hodně těch zelených mozků má mezi čelem a nosem takovou hlubokou rýhu. Nevím, jestli je to od brigadýrky, od míření nebo od mračení. Další hlubokou rýhu mívají na mozku. Ale ta je jen od brigadýrky…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

jara
pak mají ještě jednu hlubokou trýhu vzadu a do té je třeba takovým šaškům jako je tenhle obraceč kabátů a zrádce přísahy nakopat. Vystudoval za socializmu, přísahal socialismu, hodností postup měl za socialismu a zradil vše co mu bylo umožněno a čemu přísahal. Obyčejný převlékač kabátů a žádnej generál, ta hodnost mu od 89 něpatří. Je to nespolehlivej a křivej slouha komukoliv kdo je u lizu a v hodnosti vojína. Nevím,že by mu tenhle režim udělil hodnost. Tu měl jako voják ČSLA. A na tu nelze navazovat. To byla
jiná armáda. To jsou hodnosti přenosné jak chřipka?

Jarda
Návštěvník
Jarda

Narodil se 15. července 1955 v Praze. Vystudoval Vysokou vojenskou školu pozemního vojska ve Vyškově a Vojenskou akademii v Brně (postgraduální studium absolvoval v roce 1986). V roce 1994 vystudoval vojenskou akademii Bundeswehru v Německu. Působil jak v Československé armádě v době socialismu, tak v Armádě České republiky. Generálmajor Hynek Blaško odešel do zálohy ke 31. červenci 2012.

AŤ ŽIJE RUSKO
Návštěvník
AŤ ŽIJE RUSKO

To je ten který se marně snažil před časem dovolat z Bruselu do generálního štábu ruské armády?
Rusové šmejdům telefony neberou. Toho chudáka to tehdy hodně vykolejilo. Chtěl se před zápaďáky výtáhnout jakej že je frajer. Kokot jeden sprostý. A následky jsou patrné dodnes.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

AŤ ŽIJE RUSKO
kdo by se proboha s tímhle vořešprutem a vojenskou nulou v rusku bavil. Tam je hluboce zakořeněno vlastenectví a se šmejdy kteří zradili se nemalují. Žádná pořádná armáda by nestrpěla ve svých řadách někoho kdo už jednou zradil .

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

…právě to slavné NATO a jeho druhý největší člen právě páchá agresi a genocidu na Blízkém Východě v Sýrii….
Je třeba dodat, že i první největší člen slavné NATO USA páchá agresi na Blízkkém východě a v Sýrii. Podtrženo a sečteno – NATO je zločinecká organizace, ve které ČR dělá stafáž těm největším zločincům. A média a politici drží hubu a krok. To je také vizitka 30 letého budování “svobody a demokracie”.