Ježíšek má v Česku a na Slovensku monopol, stěžuje si Santa Claus...

Ježíšek má v Česku a na Slovensku monopol, stěžuje si Santa Claus u Evropské komise! Veselé Vánoce!

Ježíšek má v Česku a na Slovensku monopol, stěžuje si Santa Claus u Evropské komise! Veselé Vánoce!

Dnes večer to propukne. Ježíšek navštíví miliony rodin a přinese dárky. Přichází jako tichošlápek a mizí zásadně po anglicku. Vždycky mně udivuje, jak dokáže za malou chvíli přitáhnout precizně zabalené dárky, mrsknout stromek veliký jako blázen doprostřed obýváku, naházet na něj koule, svíčky, řetězy a balené bombóny a než zmizí, ještě drze parkrát cinkne do zvonečku na stromku, aby jako dal rodině navědomí, že je hotovo a že u nich skončil, definitivně, až do příštích Vánoc. Prostě Ježíšek je pán se stylem, i když prý je ještě nezletilý, což je podle Američanů skandál.

Praktiky Ježíška neušly pozornosti konkurenční firmy z USA, která si říká “Santa Claus and Partners”. Ta si stěžuje na to, že Ježíšek porušuje autorská práva několika amerických filmových společností. Ježíšek se totiž chová jako Superman a několik dalších hrdinů známých z komiksů americké firmy Marvel. Dokáže totiž procházet zdmi a manipulovat s kvantovým polem, protože v jeden jediný okamžik se dokáže replikovat a zhmotnit se na milionech různých míst 24. prosince, obvykle po štědrovečerní večeři mezi 17. až 19. hodinou. Koncept replikace je podle všeho nedovoleným obchodním modelem, stěžují si Američané.

424346.jpg
Ježíšek se zvonečkem nad českou a slovenskou krajinou

Zatímco Santa Claus musí nákladně udržovat spřežení norských sobů, a ty hajtry něco sežerou za celý rok, Ježíšek nemá žádné náklady a jeho provoz celé firmy vykazuje prý mnoho podezřelých činností. Santa Clausovi vadí nejvíce, že Ježíšek naschvál zahajuje svojí replikaci už večer 24. prosince, zatímco Santa Claus vyjíždí na štaci až ráno na Boží hod. Na sociálních sítích tak potom děti z rodin, které mají ve svém obvodu Ježíška, se chvástají na internetu, jak už mají plno dárků 24. prosince večer, zatímco americké děti musí zalézt do postele a jít spát. To je prý týrání amerických dětí a americké neziskové organizace toto označují za provokaci, podle všeho ruskou!

S tím zásadně nesouhlasí Češi, kteří upozornili své americké partnery, že v Rusku nechodí Ježíšek, ale derivát Santa Clause, jistý pan Mráz, familierně oslovovaný “Děda”. A obléká se velmi podobně jako Santa Claus. To Američany prý šokovalo a zvažují tak další sankce proti Rusku. Češi zdůrazňují, že Ježíšek je polymorfní, může na sebe vzít jakýkoliv vzhled. V Rusku navíc se do rodin doručuje Jolka až na Nový rok, protože tam mají nějaký problém s kalendářem, nebo co.

Samozřejmě, že i Ježíšek občas neodvede svoji práci kvalitně, někdy ve spěchu zapomene před zabalením dárků odstranit cenovky a děti potom mají oprávněné obavy v právní rovině,  jestli dárky náhodou nepocházejí z trestné činnosti a nebyly Ježíškem odcizeny ze supermarketů nadnárodních řetězců v Česku. Tyto přehmaty ale rodiče dětem vysvětlují obratně tak, že Ježíšek musel věci na celnici prokázat finančákům a ti na něm umanutě požadovali, aby Ježíšek deklaroval cenu dováženého zboží, a proto musel Ježíšek na krabice nastřelit cenovky z ticketovací pistole, kterou nosí pro sichr stále u sebe. Děti se s takovým vysvětlením obvykle spokojí a již v dětství se jim proto v podvědomí vybuduje skrytá nenávist vůči berňáku, daním a všem ostatním povinným platbám, které je v dospělosti budou v ČR čekat, protože si budou už navždy pamatovat, že ti mizerové z berňáku oškubávali Ježíška na dovozu.

2205919-1432284854.png
Děti, pokud najdete na dárcích cenovky, můžou za to celníci a finančák!

Ježíšek navíc chodí pravidelně jako pán, s noblesou, protože se dokáže do obýváků dostat skrze zdi, nehmotně. Santa Claus se naproti tomu musí spokojit s komínem jako s přístupovým bodem. V Česku jsou komíny často v tak zoufalém stavu, že možná právě proto se Santa Clausovi nedaří v zemi oslovit více uživatelů. Nejmenovaný pozorovatel uvedl, že Santa Claus prohlásil, že komíny v Česku jsou tak často zakončeny ústředním kotlem namísto krbem, že dostat se do českých baráků je nadlidský úkol, a že by se na to nejraději vy****.

Stížnost americké společnosti tak směřuje Evropské komisi zejména v rovině autorských práv, ovšem šance na úspěch s žalobou jsou mizivé. Ježíškova klika má velmi silné lobby v Bruselu. Ježíšek operuje i v Německu, i když pod lehce pozměněným alter-egem, protože Němci by jeho české jméno těžko vyslovovali. Ježíšek tak v nejbližších letech o svoji dominanci v Česku a na Slovensku nepřijde, protože na rozdíl od Santa Clause je Ježíšek takový machr, že do vybraných rodin dokáže někdy dotáhnout i Betlém jako bonus, což je mimo současné logistické možnosti americké konkurence, pokud vezmeme v úvahu rozměry komínových šachet.

Vážení čtenáři a přátelé našeho serveru AE News, přejeme Vám krasné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška (pokud nepřitáhne Betlém, nic si z toho nedělejte, u nás byl jenom jednou a stejně jenom slepený z papíru, holt asi provozní úspory nebo co…), kapra bez kostí, bramborový salát bez cholesterolové dohry a žlučníkové epizody, vánoční stromeček bez nutnosti použití hasícího přístroje, televizi s hezkými pohádkami, plnou mísu lineckého a vanilkového dobrého cukroví a hlavně pevné zdraví Vám a Vašim blízkým přeje redakce AE News.

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
M
Návštěvník
M

JEŽÍŠ JE NĚKDO JINÝ, NEŽ SE NÁM CÍRKEV SNAŽÍ NAKECAT…

Důkaz o přemalování svátku narození SLUNCE 25.12. na den narození Ježíše:

Krom jiného máme svědectví o slavení svátku Sol Invictus dne 25.12. jakožto narození SLUNCE — a to ještě před zavedením státního papežského katolicismu. O převzetí svátku narození SLUNCE katolíky jednoznačně a výslovně píše syrský biskup z 12. století, kterým je Jacob Bar-Salibi známý také jako Dionysius Bar-Salibi…

Zavedení neděle, římského dne SLUNCE, porušuje biblické přikázání

Dalším zcela JEDNOZNAČNÝM důkazem je fakt, že první cézaropapež Constantin I. zavedl do státního katolicismu slavení neděle jako dne odpočinku — což je jasné porušení biblického příkazu o sobotě…

Dalším podpůrným důkazem je fakt, že prastarý způsob zobrazování slunečního boha převzal cézaro-papežský katolicismus pro zobrazování své falešné modly…

atd… atd…

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

Pro ty co se s tím ještě nesetkali, doporučuji ale začít nejdřív s textem o POCHOPENÍ SEBE-SAMA:

http://www.ragauian.cz/stvoritel-satan-a-studijni-program-lidske-duse-v-hmotnych-svetech-1/

Ježíš Kristus se především se nikdy nenarodil tak, jak je vám předkládáno. Ježíš Kristus totiž byl člověk, ne bůh.

Předložím vám později svůj pohled na to, že po svém narození měl k Bohu tak daleko jako kdokoli jiný z nás. Teprve v průběhu svého života se studiem a koncentrací na dosažení vlastní vnitřní duální rovnováhy svého lidského mikrokosmu dopracoval k tomu, že byl postupně schopen do takto připravené nádoby těla přijmout i ty nejvyšší duchovní a božské energie svých vysokých energetických „Já“ a manifestovat je tak ve svém těle v této realitě.

Lživá konstrukce příchodu Božího syna z neposkvrněného těla matky onoho údajně prosincového dne před dvěma tisíci patnácti roky byla a je jen jednou malou kapkou ve hře falší a manipulací, kterou s vámi, jako lidstvem, církev a papežové v každé době hráli a dodnes hrají.

Církevní pantátové si pro oporu své moci vycucali z prstu za ta dvě tisíciletí mnohá nesmyslná a ničím nepodložená dogmata. Samotné slovo „dogma“ je v chytrých knihách vykládáno jako článek víry v katolické církvi závazný pro všechny věřící, o kterém je možno říci, že je ustrnulou poučkou, ke které se pod hrozbou trestu nepřipouští diskuse, námitky nebo kritika.

atd…

http://www.ragauian.cz/jezis-kristus-clovek-nebo-buh-pravda-o-cirkevni-manipulaci-s-fakty-2/

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zachraňte Ježíška 🙂
https://youtu.be/BQ2H1yPvsyo

Ilona
Návštěvník
Ilona

Vánoce – Touto modloslužbou na čest královny nebes (Semiramis) se poskvrňovali i Bohu nevěrní Izraelité. „Ježíš – neboli Lucifer k nim opět promluvil a řekl: Já jsem světlo světa; kdo mě následuje, nebude chodit ve tmě, ale bude mít světlo života.

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/vanoce—touto-modlosluzbou-na-cest-kralovny-nebes–semiramis–se-poskvrnovali-i-bohu-neverni-izraelite.html

Mojmír Kříž
Návštěvník
Mojmír Kříž

Pokud vím, byla ustavena vyšetřovací komise ve složení Pére Noël z Francia a čarodějnice Tofana z Itálie, která případ prošetří a vyřeší.

čundrbabka martaB
Návštěvník
čundrbabka martaB

Tímto článkem jsem nadšena, je velmi zajímavě a vtipně napsán.
Ježíška Čechům nikdo nevezme, i když je tento svátek odvozen z původně pohanských slavností Slunovratu. Nevím odkdy existuje “Дед Мороз”, ale zcela jistě má Ježíšek delší tradici nežli Santa Claus v Americe nebo v Kanadě !!!
Jeho jméno údajně vzniklo zkomolením slova “Sint Nicolaas” = Svatý Mikuláš-jemuž je též podoben !
Jen by mne zajímalo, kudy přichází v rodinách, kde nemají KRB ? – to náš Ježíšek to má vyřešeno navždy !

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Admine, dost dobrý! 🙂 Pište častěji. Máte takový neotřelý styl a oživil jste už tak dobrý server.

Šťastné a veselé Vánoce!

xerox
Návštěvník
xerox

na jéžíška věří děti na alzasofty někteří dospělí … děti z toho vyrostou , dospělí už nemají kam růst …

pro redakci – Plyšový mimozemšťan Alza – https://goo.gl/uOIMIs

bantustan
Návštěvník
bantustan
xerox
Návštěvník
xerox

tra bant u stan u … měl jste raději mácháč nebo balatón … ? … :–)

spravce
Návštěvník
spravce

pobavilo :-). stejně mě vždycky zajimalo, to má jako ten Santa furt čistý hadry když leze tím komínem, nebo jak vypadá když má po šichtě.
Šťastné a veselé 🙂

Nobody
Návštěvník
Nobody

Moc děkuji za hezký článek, který jednoho potěší. Přejí všem v redakci radostné Vánoce, hodně dárků a prostě hezké svátky.

bantustan
Návštěvník
bantustan

ještě tak člověka pobaví rozevlátý Santa v podání Gene Hackmana na začátku skvělé Francouzské spojky…Jak tuším správně,tak nyní v pražském Metru je reklama na Coca Colu a tam figurující Santa Claus…Jako tehdy v třicátých letech,kdy to puvodně právě byla tato reklama na Colu a NIC VÍC. Je to každoroční,alespon v mém případě trénování emočního těla při pohledu na nevědomé lidi,jak jsou v tom dresu,nebo alespon mají na hlavě ten odporný kulich. No a tento svátek by měl připadnout na správně narození Ježíše a nikoliv nyní,kdy se to má nazývat SATURNALIE…

albatros
Návštěvník
albatros

Církev potřebovala přebít původní rodnou víru našich předků něčím jejich, protože ani po zákazu a represích se jim nedařilo původní víru vymýtit. Proto většina církevních svátků, obřadů apod. jsou vlastně naše původní svátky zabalené do křesťanských šatů. Vánoce, velikonoce atd. Kostely stojí na místě bývalých Svatohájů, původních svatých míst. Nepíšu to jako hejt, mám vánoce rád, ale je potřeba znát pravdu. No a ten českej Ježíšek je takovej originál. Všichni ostatní maj nějakou odvozeninu od Santy.

yvosa
Návštěvník
yvosa

Vánoce jsou připomínkou fyzické přítomnosti skutečné historické osoby Ježíše z Nazareta. Křesťané věří, že je to hmotné zpodobnění jediného Boha, který je.Na památku jeho přichodu na svět, který chápou jako dar, si jeho jménem dávají dary a oslavují jeho příchod. Toť vše. Žádné napodobování pohanských svátků. Pohanství u Slovanů vzalo za své příchodem a nezvratným učením Cirila a Metoděje. Kdo zpochybňuje jejich přínos pro Slovany a naši kulturu, uměle převrací dejinná fakta, aneb je nezná.

albatros
Návštěvník
albatros

No to sem nevěděl, že Ježíš se narodil v době zimního slunovratu, slavného “pohanského” svátku, rozšířeného po celé Evropě. Přínos pro naši kulturu, to myslíte těch 900 let temného středověku? No tak to potom ano.

Jan
Návštěvník
Jan

Jen aby Ježíšek přežil ten dnešní “osvícený” eurověk.

yvosa
Návštěvník
yvosa

Kde máš napsané, že křesťané tvrdí, že Ježíš se narodil v době zimního slunovratu??? A jestli si ještě nezjistil v čem je přínos křesťanství pro naši evropskou kulturu, je to jen a jen Tvůj problém.

kobr
Návštěvník
kobr

V dnešní době opravdu platí, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou. Pokud Vám někdo předkládá, že Ježíš Kristus je fyzická postava, měl byste si to ověřit studiem historie a studovat i ty tisky, které církev nepoužívá, protože tam jdou i proti církvi, viz například evangelia, je jich pět, i více, a přesto se používají jen čtyři. STUDUJTE historii.

kobr
Návštěvník
kobr

Přesto se slaví narození Ježíše Krista v den slunovraru, studujte historii. Velikonoce – pohanské svátky jara, příchodu života..