Jen 20% lidí v Evropě souhlasí s migrační politikou EU. Bruselu hrozí...

Jen 20% lidí v Evropě souhlasí s migrační politikou EU. Bruselu hrozí v roce 2017 kompletní kolaps, odtržení od reality již proběhlo a europoslanci již pracují de facto jenom proti vlastním voličům!

Jen 20% lidí v Evropě souhlasí s migrační politikou EU. Bruselu hrozí v roce 2017 kompletní kolaps, odtržení od reality již proběhlo a europoslanci již pracují de facto jenom proti vlastním voličům!

Před týdnem uveřejnila britská průzkumová agentura Chatham House výzkum, podle kterého jen 20% lidí v Evropě souhlasí s přijímáním muslimských migrantů. Průzkum proběhl na vzorku 10,000 respondentů z 10 evropských zemí a v Bruselu způsobil pozdvižení [1]. A to hned z několika důvodů. Velký odpor proti muslimské migraci je ve Francii, což je klíčová země EU a budoucí partner Německa pro vznik Nové Evropy. To je největší rána právě pro Berlín. A pokud mluvíme o Německu, tam průzkum dopadl také neslavně, proti muslimské migraci se vyslovilo 53% Němců, což je pro Angelu Merkel katastrofa, ale z pohledu nás je to naopak alarmující a nízké číslo. Německo je evidentně natolik multikulturně přeprogramováno, že ani znásilňování dívek před rokem na Silvestra v Kolíně nad Rýnem nijak významně Němce neprobudilo a jenom těsná nadpoloviční většina je proti muslimské migraci.

Měla by být zastavena migrace z muslimských zemí do EU?
  • Polsko 71%
  • Rakousko 65%
  • Maďarsko 64%
  • Belgie 64%
  • Francie 61%
  • Řecko 58%
  • Německo 53%
  • Itálie 51%
  • Velká Británie 47%
  • Španělsko 41%

Výsledky průzkumu jsou šokující, a to hned ze dvou stran. V průměru 55% lidí v EU chce, aby muslimská imigrace skončila. To je v rozporu se vším, co dosud Evropská unie a hlavně Německo prosazovalo. Jenže průzkum ukazuje něco mnohem děsivějšího, že nejenom Německo je silně multikulti naladěno, ale zejména i Velká Británie a Španělsko, což je doslova šok. Průzkum potvrzuje, proč byl Brexit minulý rok v červnu tak těsný. Obrovská část obyvatel Velké Británie (úmyslně neříkám Britů) je nejenom pro-EU naladěná, ale podle tohoto průzkumu i silně pro-muslimsky, protože muslimskou migraci do EU (potažmo Velké Británie) nechce jenom 47% obyvatel země, proboha, to je méně než polovina a to prostě ukazuje, jak daleko Británie došla, nakolik je dnes brutálně islamizovaná.

Dalším šokem je katolické Španělsko. Země, která prošla v historii “reconquistou” a dobývala od Arabů zpátky svoji vlast se dnes v průzkumu vyjadřuje proti muslimské migraci jen ve 41% případů, což považuji za národní tragédii. Katolické Španělsko je na tom hůř, než jsem si myslel. Na zastavení migrace musí EU vynaložit ani ne tak peníze, jako spíš politickou vůli. Kolik politiků v Evropě je dnes ochotno se postavit před televizní kamery a říct, že muslimské migranty do EU nechceme? Kdo z českých politiků je toho schopen? Co takhle zkusit výzvu na politiky, až začne předvolební kampaň? Vyzvěte politika na předvolebním mítinku, aby řekl nahlas a natočte si ho na mobil, že se zasadí o zastavení muslimské migrace. Explicitně muslimské. Kolik z nich bude mít odvahu tohle říct? A co na to politici z alternativy a z fiat-alternativy? Co třeba pan Robejšek? Půjde s panem Dospivou z Penty do voleb s heslem “Stop muslimské migraci do EU!” a bude se zasazovat o přímou demokracii jako pan Farage nebo pan Okamura?

Ve volbách v evropských zemích v roce 2017 půjde o všechno!

Volby v roce 2017 čekají Českou Republiku, Francii, Německo, Holandsko a další země. Tyto volby budou jiné, naprosto jiné. Poprvé v nich opravdu o něco půjde. Bude se hrát o mandát Berlína k vedení a k realizaci vzniku Nové Evropy. Z těchto voleb vyjdou jenom dva možné směry. Směr k odchodu z EU a k posílení národních tezí a směr opačný, k hlubší integraci do EU v podobě německého projektu Das neue Europa a tím pádem ke ztrátě národních hranic, vlastní ústavy a vlastní země. Lidé si musí uvědomit, že knedlíková pohoda je založena na principu rakoviny. Zabíjí vás to, na čem jste závislí.

V Německu je proti islámu stále odpor daleko větší, než v Británii nebo ve Španělsku.

Závislost na politicích a jejich neomarxistické péči o občana, kterému stát sahá do kapsy pro peníze, kterému sahá do žaludku, co konzumuje, kterému zakazuje kouřit, kterému zakazuje topit v kamnech pevnými palivy, které mají tu drzost, že se z nich v zimě neekologicky kouří, kterému zakazují po 22. hodině na vlastní zahradě udělat si táborák nebo zahradní oslavu, kterému v jeho živnosti kouká do tržeb, aby měl přehled komu co, kdy, kde a jak prodává a kdo, od koho a co nakupuje, kterému vleze bez povolení do bytu, pokud je legálním vlastníkem zbraně, kterému postaví za obcí ubytovnu pro migranty, kterému stát vysvětluje z ministerstva pravdy, co je pravda a co není.

Politici kují pikle proti vám, neberte si od nich koblihy, ani klobásky!

Podívejte se na video nahoře, ani ne tak na pana Farage ale okolo něho, na tu reprezentaci europoslanců, která nehájí (až na výjimky) vaše národní zájmy, ale dnem i nocí kují pikle proti vlastním občanům doma, proti národním tezím, proti dětem svého národa. Situace ve Španělsku i ve Velké Británii musí být alarmem. Takhle bude vypadat Česká republika i Slovensko za 25 let, až nová generace dnešních dětí, které Sobotkova vláda multikulturně začala indoktrinovat, převezme řízení země a začne z pohledu multikulturní vzájemnosti infikovat zbytky populace.

Necháte se znovu letos “koupit” u voleb za pár klobásek a koblih?

Pokud slyšíme Donalda Trumpa říkat, že mainstreamovým médiím již nelze věřit, protože neinformují o událostech, ale prosazují vlastní agendu, potom to znamená, že situace je naprosto kritická. Všichni jsme zažili, jakou obrovskou propagandu a manipulace s průzkumy a veřejným míněním probíhaly minulý rok v USA a dá se očekávat, že to samé čeká letos Evropu v nadcházejících volbách, které čekají i Českou republiku na podzim. Úlohu alternativy, která přináší informace a analýzy skutečného stavu, nelze v současné době ničím nahradit.

V této souvislosti si proto dovoluji poprosit a požádat všechny naše věrné čtenáře, aby i tento měsíc zvážili, pochopitelně v rámci svých možností, finanční příspěvek pro zachování provozu našeho projektu AE News. Do konce krátkého měsíce února totiž zbývá jen 8 dní a zatím máme vybráno necelých 30% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu příští měsíc. Pokud se vám líbí, co pro vás děláme, pokud rádi čtete naše články, sledujete videa a případně i posloucháte mé páteční radiové pořady a neotravují Vás, podpořte prosím finančně náš projekt, protože nejsme neziskovka přisátá na státním rozpočtu nebo dotovaná z cizích fondů. Platební informace najdete na naší obvyklé stránce zde. Předem Vám všem moc děkujeme a zachovejte nám přízeň. Bez Vaší pomoci a podpory AE News nemůže fungovat.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Naši podpindosníci slaví úspěchy : Ani jsme si nevšimli, že nás za minulý rok obohatili o 37500 nových spoluobčanů, hlavně díky migrantům …
https://www.novinky.cz/domaci/432686-migranti-pomohli-zvysit-pocet-obyvatel-ceska-na-10-578-800.html

Martin
Návštěvník
Martin

Globalismus, New World Order, NWO, Nový Světový Řád, Agenda 21 a její nástupce Agenda 2030. Jedna stejná věc pod různými názvy. Cílem je vytvořit centralizovanou světovou moc. K tomu účelu se globalisté mimo jiné pokouší zničit národní státy i národy jako takové. A dělají to soudruzi sobotkovci a spol i v ČR.

*Proč a jak takovou šílenost globalistické »elity« realizují?*

Možná si myslíte, že se vás to netýká. Jste ve smrtelném omylu. Tato věc se naplno realizuje právě teď před zraky všech, zcela otevřeně pomocí plánu tzv. Agendy 2030. Vše je hezky maskováno pod zdánlivě „hezkými“ cíli Agendy… ovšem když věnujete alespoň chvilku studiu, pochopíte že vše je jinak než se zdá na povrchu…

Ve skutečnosti jde o zotročení lidí, resp. lidských duší… Pochopte prosím, život na Zemi je o vývoji ducha, podstata tohoto světa je ENERGETICKÁ, nemateriální = duchovní. Jde i vaše myšlenkové zotročení!

Jen pravda nás osvobodí, řekl kdosi moudrý… POZNEJTE SAMI-SEBE!

http://www.ragauian.cz/category/nwo-globalismus-snaha-o-svetovou-vladu/

comment image

.lak
Návštěvník
.lak
LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Kdysi za doby těžké studené války při demonstracích v demokratických zemích,, nám tady v socialistickém a svobodném Československu ukazovali, jak používají slzný plyn a plastovou munici na demonstranty.
Tak si kladu otázku.Je možné, že veškerou plastovou (gumovou) munici už spotřebovali? je třeba něco začít dělat. Ne se jenom těšit na dotace. Když na to nemám tak to nedělám nebo nekupuji.
Hláška: kdo po mě kamenem, já po něm chlebem už neplatí. Proto byly křižácké výpravy a Turci byly zastaveni před Vidní.

.lak
Návštěvník
Galuppo
Návštěvník
Galuppo

71% v Polsku? Člověk se podívá na to číslo a hned je jasné, že výsledek je minimálně o 25% cinknutý. Vzpomeň si na svůj slavný článek – výsledky se přiohýbají podle zadání, nebo se pro plebs zveřejní požadované čísla a skutečná čísla zůstávají pouze zadavatelům, kteří tak mají i velkou informační výhodu.
Fakt bych chtěl vidět, kdybych se postavil před obchoďák v Polsku a ptal se: Jste pro migraci muslimů do Polska? Jestli by mi někdo z těch 100 oslovených Poláků řekl ano.
Takže poznámka – “výsledky průzkumu jsou dle našeho názoru o xx% jiné, viz naše zjištění” a odkaz na daný článek o výzkumech, by bylo dobré do článku doplnit.

Martin
Návštěvník
Martin

Jde o zotročení lidí v rámci NWO! a víte proč to chtějí?

Ve skutečnosti je tím, kdo NWO islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… který sám původně islám stvořil za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… proto dnes papeženci a mohamedáni tak kamarádí…

HLAVNÍ KLÍČOVÁ OTÁZKA zní: Proč ti, co nám vládnou, prosazují NWO? Proč nás chtějí islamizovat?!

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ono je to celé jako hra na kocku s mysi, ktera trvala prilis dlouho. Doslo to uz tak daleko, ze Francie je ochotna zaplatit letenku a 2000 – 5000 euro kapesného kazdému migrantovi, ktery je ochoten vratit se dobrovolne zpet, odkud prisel. Dnes o tom probehla reportaz na france2.

http://www.francetvinfo.fr/france/hauts-de-france/migrants-a-calais/migrants-une-aide-financiere-pour-favoriser-leur-retour_2067231.html

Zda vse, ze uz jim dochazi, ze soucasna migracni vlna negramotu je absolutne nepouzitelna. Bud budou parazitovat socialni systém a ten se polozi, nebo se jim nasypou nemalé penize, aby mohli bezstarostne vegetovat mezi svymi. Kdo to zaplati? No preci danovy poplatnik!

Je to jen dalsi zoufaly krok, ktery nikam nepovede. Az se tohle dozvi zbytek Afriky, tak ve stredozemnim mori bude vice biologického odpadu nez je v nem vody.

.lak
Návštěvník
.lak

Tomu se dá říci zadarmo drazí, neví někdo kdo je sem láduje? https://www.youtube.com/watch?v=ZEUdBYMQJLc

anna
Návštěvník
anna

Zaplatit letenku ? Ale to by nejdříve museli chtít se vrátit. Většina z nich byla neziskovkami a imámy zpracovaná doma tak, že se rozlezou raději po Evropě, než se vrátit tam, kde už nic nemají a o vše je mafie obrali. Pokud se nepodnikne něco proti neziskovkám a mafiím co je sem tahají toto je jen náplast, která problém řeší jen minimálně.
Sebrat jim podpory a posílit policii, deportovat imámy !

imho
Návštěvník
imho

vidím to podobně, obávám se ale, že na to není žádný aparát připraven ani vybaven..a také jsem si jist, že je v tomto případě třeba zametat schody ze shora.. imámy deportovat, zavřít, pacifikovat a případně se infiltrovat mezi ty islámské mírumilovné ovce jako noví imámové a trochu je pokřesťanovat..

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Koller: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-nema-obdoby-Stropnicky-predal-polovinu-nasi-armady-pod-nemecke-veleni-Vojensky-analytik-vstava-ze-zidle-476428

V roce 13 to byla nevinná zoufalá naivita voličů Bakšiše. Jenže výsledky přichází později. Přežvýkavci koblihy ale nechápou ani teď. Protože jsou mentálně schopní jen slepě věřit, ale ne selsky myslet.

mantid
Návštěvník
mantid

Kdoví, možná to divadelní přiblble Babišovi jeho podzimní turné dokáže svými profesionálními kroky i nabourat. Byla by to celkem sranda, kdyby část koblihářů kvůli divadelním krokům ministra obrany přešla jinam – kamkoliv jinam. A za sebe říkám, že ještě pár takových zveřejněných, okatých přešlapů a moc bych se tomu nedivil.

shango
Návštěvník
shango

Proc, pane VK, ve vztahu k Brexitu opakovane zminujte “berevnou” imigraci? Pokud mela imigrace nejaky vliv na Brexit, tak to byla imigrace z vychodoevropskych zemi, a to jeste z clenskych zemi EU, do UK. Barevna imigrace je v UK navic totalni tabu. Anglicane doslova živočišně nenávidí Východoevropany, zejmena Slovany a asi i Rumuny, ale barevne, vcetne muslimu, neskonale miluji. Nedelejte si zadne iluze, ze tomu tak neni a nesirte dezinformace, ze Brexit byl kvuli imigraci barevych z Afriky a Asie. Slo jim jen imigraci z Polska, Bulharska etc. do UK, udajne o praci a o davky.

pazdera
Návštěvník
pazdera

Vždycky platilo, že strach z komunistů byl mnohem větší než z afrických šamanů a sklízečů banánů!

4321
Návštěvník
mantid
Návštěvník
mantid

Myslím, že děvče předem tušilo, co rozpoutá a proto se do toho opřela tak, jak se opřela. Tak či onak, dávat jí za to flastr je obyčejnej politickej alibismus – měl jsem o slovenské vládě vyšší mínění. Už vidím, že kdyby muslim takhle zatopil Biblí plus ty nesmysly kolem, že by někdo kecnul proti. Za chvíli na tohle začnou vznikat smutné vtipy. O ohrožení republiky nemůže být řeč – hadrové hlavy řežou hlavy všemu, co neuteče nebo nevyleze na strom. Jsou to jen kecy. Vedle v Levných knihách maj Korán za pár kaček, jestli ta demonstrace někde bude, půjdu na ní z principu a spalím tak celou kupu toho hnoje žvástů. A jestli něco takového uspořádá Okamura, tak má podzim v kapse.
Už ta fotka, jak jí vedou zakuklenci – to je jak kdyby spáchala 11. září! Ale zmrdgranta, co znásilní dítě, pustěj s odvoláním na jazykovou bariéru!! Teď tu sice míchám jednu verbeš s druhou, ale na tom zvráceném výkladu trestního zákona to nic nemění. Jestli neodtáhnou, tak shořej sami a přikládat se bude Korány.

Díky za vložení super příspěvku.