Jeffrey Epstein spáchal “sebevraždu” jen několik dnů poté, co byl na příkaz...

Jeffrey Epstein spáchal “sebevraždu” jen několik dnů poté, co byl na příkaz neznámé osoby z vedení vazební věznice přemístěn z jednotky intenzivního dozoru pro sebevrahy do obyčejné cely, oběsil se na roztrhaném ručníku, umíral asi přes 4 hodiny! Bill Clinton si oddechl, usvědčený pedofil již mluvit nebude, kdo všechno byli jeho zákazníci! Epstein byl po červencovém neúspěšném pokusu o “sebevraždu” ve speciální cele s nepřetržitým kamerovým dozorem! FBI spustila vyšetřování, kdo nařídil Epsteinův přesun ze Suicide Watch Unit!

Jeffrey Epstein spáchal “sebevraždu” jen několik dnů poté, co byl na příkaz neznámé osoby z vedení vazební věznice přemístěn z jednotky intenzivního dozoru pro sebevrahy do obyčejné cely, oběsil se na roztrhaném ručníku, umíral asi přes 4 hodiny! Bill Clinton si oddechl, usvědčený pedofil již mluvit nebude, kdo všechno byli jeho zákazníci! Epstein byl po červencovém neúspěšném pokusu o “sebevraždu” ve speciální cele s nepřetržitým kamerovým dozorem! FBI spustila vyšetřování, kdo nařídil Epsteinův přesun ze Suicide Watch Unit!

Usvědčený pedofil a obchodník s nezletilými dívkami Jeffrey Epstein dnes spáchal ve vazební věznici v New Yorku údajnou sebevraždu. Jeho sebevraždu okamžitě začala vyšetřovat FBI, protože Jeffrey Epstein byl na příkaz neznámé osoby dne 29. července přemístěn z jednotky pro sledování sebevrahů do obyčejné cely [1]. Kdo dal příkaz k tomuto přesunu, není známo a věc začala vyšetřovat FBI, protože přemístění sebevraha zpět do normální cely je podle amerických zákonů možné jen po vydání posudku odborného lékaře a o přesunu musí být informována i strana žalobce. Nic takového však neproběhlo. Jeffrey Epstein se již 23. července údajně pokusil o jinou sebevraždu, byl ovšem nalezen v cele na zemi a v bezvědomí. Jakým způsobem se měl pokusit poprvé o sebevraždu, není dodnes jasné a je to předmětem jiného vyšetřování FBI.

Jeffrey Epstein

Podle exkluzivních informací, které zazněly na Infowars, se měl Jeffrey Epstein dnes oběsit a podle informací k tomu měl použít na proužky roztrhaný a do provazu svázaný látkový ručník. Dozorce měl Epsteina najít po 4 hodinách při kontrole cely ráno v čase 06:30, obličej Epsteina byl promodralý, ale ještě žil. Podle listu The New York Times Byl okamžitě převezen do nemocnice, kde však následně lékaři již jenom konstatovali smrt [2].

Nikdo z odpovědných činitelů netušil a nevěděl, že Jeffrey Epstein již od 29. července není umístěn v Suicide Watch Unit, tedy v jednotce pro dozor nad sebevrahy, kde jsou senzory pohybu, kamery a zvukové snímače. FBI se proto začala zajímat o to, kdo nařídil, že Jeffrey Epstein byl po pouhých 6 dnech po prvním pokusu o sebevraždu v tichosti umístěn zpátky do samovazby.

FBI zahájila vyšetřování, kdo nařídil přesun Epsteina z dozorové jednotky do obyčejné cely

Vyšetřování zahájí i generální prokuratura, která je šokována, že Jeffrey Epstein se zabil ve federální vazbě jen dva týdny po svém prvním pokusu. Od začátku bylo jasné, že hlavním cílem Deep State je umlčení Jeffreyho Epsteina, protože výměnou za spolupráci a snížení trestu by mohl začít spolupracovat a začít rozkrývat masivní pedofilní kruh, který zasahuje až do nejvyšších politických pater ve Washingtonu a v okruhu královské rodiny v Londýně. Celé to nakonec povede k tomu, že nějaký lékař nebo zaměstnanec věznice bude obviněn z nedbalosti, že nařídil přesun Epsteina do normální cely. Přijde kázeňský postih, možná nějaké snížení platu, ale to jistě je úplně to poslední, to je ten nejmenší problém. Kdokoliv toto nařídil, velice se zavděčil velmi mocným lidem.

Bill Clinton použil Lolita Express celkem 26x po sobě.

Prokázaným klientem Jeffreyho Epsteina je Bill Clinton. Více jak 20x použil jeho služby a letadla při cestách do Evropy a do Afriky. Epsteinovy aerolinky totiž nabízely úplně jiné “občerstvení” během letu, takže tato letadla získala mezi americkou politickou a podnikatelskou smetánkou velkou oblibu.

Servírovány byly během letu lolitky, které uměly splnit všechna přání. Dalším zákazníkem podle Epsteinových záznamů byl i britský princ Andrew, třetí syn královny Alžběty. Stejně tak byla zákaznicí i jeho pozdější manželka, Sarah Ferguson, vévodkyně z Yorku. Klientem byl i Charles Althorp, bratr zesnulé princezny Diany. Všechny tyto 3 osoby jsou zmíněny v tzv. Epsteinově Black Booku a informuje o tom list The New York Times.

Létající bordel, kde se jako hlavní menu podávaly lolitky všeho druhu

Celý Epsteinův business fungoval na geniálním nápadu poskytování sexuálních služeb v mezinárodním vzdušném prostoru, kam se nevztahují americké teritoriální zákony. Lolitky byly podle informací servírovány klientům jeho aerolinek po opuštění vzdušného prostoru USA a před vstupem do vzdušného prostoru jakéhokoliv jiného státu v Evropě, s výjimkou Afriky. Během letu se podávala vybraná jídla a nápoje, ale tím hlavním chodem byly pokaždé lolitky, k čemuž sloužily malé apartmány přímo na palubě Lolita Expressu, tedy Boeingu 727, který spadá do Epsteinovy flotily a jenž pilotuje slovenská rodačka [3]. Služeb Jeffreyho Epsteina využívaly stovky světových politiků, obchodníků, ale především i šlechticů a bankéřů.

Boeing 727 – Lolita Express a jeho interiér.

Jeffrey Epstein musel zemřít, protože během soudu by začal práskat a mluvit o tom, jak šlechtici z britské královské rodiny a bývalí prezidenti USA podváděli své manželky a v Epsteinových letadlech se oddávali radovánkám s nezletilými lolitkami, které Jeffrey Epstein hledal po celém světě. Zákazníci si potom vytipovali své favoritky a do Evropy či přes Pacifik do Austrálie už potom létaly jenom s Epsteinovým Lolita Expressem.

Pokud by toto vyšlo najevo, tito šlechtici a bývalí prezidenti by stanuli před soudy, protože pedofilie je v jejich zemích trestná, i když ne ve všech případech šlo o pedofilní styky, protože mnoha lolitkám bylo více než 15 let. Ovšem v USA je minimální věk pro sexuální styk 16 let, což v mnoha případech Epsteinova cestovka ani náhodou nesplňovala. Na palubě byly dívky ve věku už od 12 let.

První údajná sebevražda, která nezanechala na krku Epsteina žádné stopy, byla provedena zřejmě igelitovým sáčkem nebo igelitovou taškou

Nejprve se tedy pokusili odstranit Jeffreyho Epsteina 23. července, ale to se nepovedlo. Není jasné, co se tehdy stalo, protože podle informací neměl na krku žádné známky zranění, pouze ležel na zemi v bezvědomí, jako kdyby ho někdo dusil igelitovým sáčkem nasazeným na hlavu. Pachatel si zřejmě myslel, že uspěl, když Jeffrey Epstein padl na zem, že je udušený, a tím to prostě hasne. Jenže Jeffrey Epstein to poprvé přežil.

Zastavení dechu totiž ještě neznamená smrt, do 5 až 7 minut lze totiž člověka znovu oživit. Ihned po tomto údajném pokusu o sebevraždu byl Epstein přesunut na jednotku intenzivního dozoru pro sebevrahy, ale tam pobyl jenom 6 dní. Pod kamerami a dozorem to zkrátka nebylo možné zopakovat a dokončit.

Demonstrace proti Epsteinovi v New Yorku před budovou soudu.

Epsteinova smrt je velkou úlevou pro Demokratickou stranu v USA, která by v případném procesu s Epsteinem mediálně trpěla nejvíc, protože bývalý demokratický prezident Bill Clinton by byl vláčen bulvárem těsně před prezidentskými volbami v USA příští rok. Vzhledem k tomu, že obžalovaný zemřel, dojde k ukončení vyšetřování a vedení procesu. Samozřejmě, že FBI může paralelně k tomu rozjet vyšetřování Epsteinových klientů, to samozřejmě není vyloučené, ovšem vzhledem k tomu, že ke službám s lolitkami docházelo mimo území USA ve vzdušném mezinárodním prostoru, bude těžké hledat důkazy.

Konec vyšetřování, zhasněte a zapomeňte!

Jeffrey Epstein sice měl své budovy v USA, kde probíhala náborová činnost pod záminkou modelových agentur pro mladé dívky, ale vzhledem k tomu, že se nejednalo o místa, kde docházelo k pohlavnímu styku, bude pro FBI problematické někoho z něčeho obviňovat. To bylo možné jenom majitele tohoto businessu, ale ten je teď mrtvý. Deep State tak znovu ukázal, že je nad zákon.

Zapomeňte, jsme z toho venku!

Zákony platí i v USA jen pro někoho. Ale ruku na srdce, nejen v USA. Vždyť totéž se děje i v ČR, viz. česká dívka v Praze, která se prý zasebevraždila 13 údery kuchyňského nože do hrudi, a z toho 3x za sebou do vlastního srdce [3]. Pachatel nebyl ani obviněn, v pohodě odcestoval. Takže, zatímco v USA mají svého Epsteina oběšeného prý na ručníku, v Česku máme Anetu, která se třikrát bodla do srdce a potom ještě desetkrát do jiných oblastí hrudníku. V Americe mají Deep State, v Česku máme zakošerovanou Mafii. A tím je to dané!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
sestka
Návštěvník
sestka
sestka
Návštěvník
sestka

https://www.nytimes.com/2019/04/19/nyregion/nxivm-clare-bronfman.html
Apr 21, 2019 – The Seagram’s liquor heiress was one of two women who pleaded guilty on Friday in a racketeering case against the cultlike group that branded members. Image. Clare Bronfman arriving at Federal District Court in Brooklyn on Friday with her lawyer, Mark Geragos.

Toto je jina bronfman hledal jsem bronfmana z afery Epsteina ,ono je to ale jedno oni jsou vsichni stejni ,snad i deti

Jozo Magoc
Návštěvník
Jozo Magoc

Text odstraněn, čtěte pravidla pro komentáře. V komentářích je možné psát jen česky a slovensky. Cizojazyčné texty musí být doplněny o český nebo slovenský překlad v komentáři. Admin.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Je zajímavé, jak každý stát, který vlezl do toho Bruselského bordelu, má najednou problémy s ekonomikou a prý si žil do té doby nad poměry.

Španělsko, Řecko, nás už ani nepočítám, .. a nyní dokonce i Itálie..!

No jo!
Nikdo si ale nežil nad poměry, ale užíval si jen toho, co si sám vyprodukoval a udělal.

Jenže když se někdo rozhodně živit bezdůvodně parazity z celé Afriky a muslimských zemí, to se potom nikdo nemůže divit, že najednou prachy nejsou na nic, ani na ty bruselské povaleče v kvádrech, a lidem se musí utrhnout u huby i poslední sousto, aby paraziti nepochcípali hladem!

sestka
Návštěvník
sestka

ale pozor, nejsdna se jen o parasity z Afriky ,co Rumunsko Bulharsko a dalsi parasiti z nasi rodiny evropske

Jozo Magoc
Návštěvník
Jozo Magoc

He to kapitalistickej Sovetskej svaz, posunutej Židma do Bruselu jako Novej Gulag Národů!

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Reakce na několik komentářů v diskuzi níže, které by bylo škoda nechat zapadnout:

1) “Rusko bylo a stale je, prvnim globalizovanym spolecenstvim s centralnim rizenim na svete. Zapomente tedy, ze Rusko bude nekomu pomahat. V zajmu Ruska neni pomahat. V zajmu Ruska je pouze ovladat a anektovat. Rusko vsak nebude rozhodne anektovat nekoho, z koho nebude moci tezit vyhody a kdo bude delat problémy.”

Ne. Rusko (pravé Rusko – Svatá Rus) byla anti-imperialistická a anti-koloniální velmoc, stojící na míru a spolupráci s ostatními národy. Většina ruského území byla získána na základě svobodného urovnání. Rusko byla křesťanská pravoslavná civilizace a mnohonárodností říše, kde Rusové sdíleli tento prostor s ostatními neruskými národy jako rovný s rovnými. Neruské národy často byly na tom paradoxně lépe, než samotný ruský národ. Např. mnoho neruských národů (Finové, sibiřští indiáni, kozáci atd.) bylo vyňato z nevolnictví. Neruská území byla často bohatší, než metropole. Neruské národy měly také svou vlastní autonomii a jejich kultura byla respektována.

Rusko také nebylo žádné globalizovaném společenství (rozhodně ne globalizovaná společnost v dnešním slova smyslu – tj. ve smyslu globalismu – zničení všech národů, ras a kultur rozmixováním v jednom velkém multikulturním Babylonu). Rusko bylo mnohonárodností křesťanské impérium, kde žili Rusové/Slované po boku ostatních neruských národů jako rovný s rovnými. Tedy toto impérium v podstatě nebylo čistě ruské, ale vlastně v jistém slova smyslu nadnárodní. V tomto impériu také nezanikl ani jeden národ, kultura či rasa (jako se to děje dnes v EU, USA a bohužel i v dnešní západnické RF). 

Doporučuji tento skvělý článek, vyvracející mýtus o Rusku jako “vězení národů”:

http://www.telenir.net/istorija/_o_russkom_rabstve_grjazi_i_tyurme_narodov/p3.php

+ toto: 

http://www.rusnation.org/sfk/0603/0603-08.shtml

Připomínám také, že “ruská centralizace” (centralizace moci v rukou samoděržavného panovníka) v žádném případě neznamenalo vytvoření totalitní společnosti či omezování svobod ruského lidu. Carské samoděržaví nebyl žádný totalitní otrocký systém. Moc zde byla naopak přelozdělena mezi carskou mocí a svobodnými ruskými usedlostmi (občinami). Carská moc nezasahovala do záležitostí rolnických občin (rolníci tvořili většinu ruského obyvatelstva). Soudní, policejní, hospodářské aj. pravomoce byly v rukách samotných občin. Občiny se podřizovaly carské moci defacto jedině v oblasti výběru daní a zahraniční politiky. Takový byl tradiční ruský politický systém. Symbióza carské samoděržavné moci se svobodnými rolnickými usedlostmi (tento systém v Rusku byl prakticky celou dobu, s výjimkou doby západnických vlád typu Petra I. a Kateřiny II. atd. – tedy západnictví bylo příčinou pozdějšího omezování svobod ruského lidu). To mj. vyvrací tradiční rusofobní mýtus, že “Rusové po celá staletí nepoznali svobodu”. 

2) “Naší předkové utíkali na západ kvůli Rusku? Divný. Proč tedy desetitisíce Čechů odeslo ve 2 pol. 19. stol. do Ruska? A proč se desetitisíce Čechů za 1.s.v. radši vzdali Rusům, než aby umírali za císaře pana(zápaďáka)? Do Ameriky šli za prací do Ruska, Banátu, Srbska za levnou půdou a ne kvůli Rusku.”

Dobrý komentář. Jen doplním, že během posledních pár století do toho “zaostalého”, “asijského” a “barbarského” Ruska emigrovalo velké množství cizinců ze západní Evropy – Němci, Skotové, Italové, Švýcaři, Francouzi a mnoho dalších. Např. desetisíce Skotů raději odešlo do toho “zaostalého”, “nedemokratického” a “asijsko-barbarského” Ruska, než by zůstali ve “vyspělé”, “civilizované” a “demokratické” Anglii (která od časů Cromwella obdarovala Skoty “západními hodnotami” a brutálně opět okupovala Skotsko).

Také např. přes sto tisíc francouzských napoleonských válečných zajatců po válce raději zůstalo v tom “špinavém”, “zaostalém”, “nedemokratickém” a “barbarském” Rusku, než aby se vrátili do “vyspělé”, “civilizované” a “demokratické” Francie (kde mj. tisíce francouzských napoleonských vojáků po válce živořily v ohromné bídě).

A nakonec, nejmilejší – podle statistik (které sestavil Vladimir Kabuzan) mezi lety 1828 a 1915 emigrovalo do Ruska 4,2 milionu cizinců. Nejvíce z Německa (1,5 milionu) a Rakousko-Uherska (0,8 milionu). Na začátku první světové války bylo Rusko druhým střediskem imigrace na světě hned po USA – před Kanadou, Argentinou, Brazílií, Austrálií.
Nu, kdepak západní soudruzi udělali chybu? Nějak to “špinavé”, “zaostalé”, “nedemokratické” a “barbarské asijské” Rusko bylo pro západní cizince nějak až moc okouzlující. 😉

tana
Návštěvník
tana

Názor ruských historiků na Čechy, že je to nástroj, který se podařilo “Slovanům” vzít “Germánům”.
Zamyslel se někdo nad osobami, stojícími v pozadí doby národního obrození – Dobrovský = jezuita a zednář, Náprstek = zednář…… .
Zednářstvo bylo řízeno z Anglie, tudíž některé fakty byly potlačeny, např. záležitosti Irska, otrokářství atd.

Jozo Magoc
Návštěvník
Jozo Magoc

Raději se informuji z Russia Insider, jakož z tvého zdrojě…Je to tam vše lépe rozepsáno , a taký s Varangskými Rusmi, potomkami Vikingů!

Jozo Magoc
Návštěvník
Jozo Magoc

Ty jseš Forever Slave, a ne Slovan!

Rusko potvrzeno v ČR
Návštěvník
Rusko potvrzeno v ČR

Češi fandí Rusům. Konečně oficiálně potvrzeno. Američané, Němci, Francouzi a Britové a spol. jsou zajisté zklamaní.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pruzkum-stem-slovensko-cina-turecko-rakousko.A190812_113759_domaci_knn

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

no jestli to napsalo idnes tak skutečnost bude ještě o dost lepší 😀 a vůči západu o dost horší

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Není divu!
Scenář likvidace států bývalého východního bloku, včetně jeho obyvatel, byl naplánovaný ještě před pádem železné opony….:

M. Mazurek: EÚ nie je taká skvelá, ako nám hovoria!

https://www.youtube.com/watch?v=k2WVmnSYBG8
(34 581 zhlédnutí)

Sledování videa doporučeno jen pro silné žaludky..!

poacher
Návštěvník
poacher

Lord Vetinary
Popisované poměry na Slovensku jsou jak přes kopírák identické s těmi v ČR. Snad jen to, že mají €uro. Takže můj žaludek už strávil větší porce…

Národní domobrana
Návštěvník
Národní domobrana

Krimigrantů se nebojte. Pokud se Vás budou snažit jakkoliv napadat, byť jen verbálně, zlikvidujte je pasívně-aktivní obranou.Brzy se začnou bát.Vytlačujte je z veřejných prostor, nenásilně, pokud bude problém a budete napadáni, volejte Policii ČR. Nikdo je nebude hledat. Passporty, které vydává hamáčkovo ministerstvo vnitra nic neznamenají.Jsou to jen kousky papírků.Ve večerních a nočních hodinách se po městech pohybujte minimálně ve třech lidech. Začínají se objevovat první vážné problémy, na které musíme reagovat, pokud záměrně selhává státní moc.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Nejlepší by bylo, aby si (nejen) “barevní rasisté” z Afriky, kteří opovrhují námi bílými, … z vlastního těla sami odstranili vše co je “bílé”,… a my zase vše, co je černé a hnědé, včetně Jebáků,… aby v rámci jejich rasové korektnosti bylo vše košer.

Takže oni všichni by si měli vydloubnout oči, protože mají rasisticky bílé bělmo, … a vytrhat všechny zdravé zuby,..

A my bysme měli zase pravidelně vyprázdnit tlusté střevo, zvláště po použití “živočišného uhlí”, a vytlačit všechny ne-židy z kůže.

To si myslím, že bylo fér. : DDD

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lorde
přece mi nechceš namluvit, že se zabýváš tím, jestli tebou opovruhuje nějaké “žirafí hovno”
s holou prdelí, které neumí číst a psát, nikdy nejedlo u stolu, o přboru ani nemluvě, jehpž
jediným majetkem je plovací vesta a mobil kterou mu dal nějakej parchant z neziskovky když ho sem pašoval. To bys mě sklamal.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Epstein (66) se rval o život ze všech sil. Po zemi v cele byly poházené věci, miska, jídlo…

Ale Clintonovic vrazi byli v přesile…

Pijack
Návštěvník
Pijack

Schvaluji sebevraždy uchyláků, pedofilů, kriminálníků a obecně všech zločinců. Bude mít s mým názorem problém servilní slouha Koudelka se svými elfy v BIS, nebo Hamaček? Schvaluji totiž a veřejně deklaruji násilí 🙂 Budou mně stíhat za šíření takového názoru, který štěpí společnost, protože jistá část veřejnosti je útlocitně poblblá a sluníčkově vyhraněná, jakože neprovokuje liberální pohlaváry a exponenty Bruselského režimu? Víc takových sebevražd. Elitářská hovada si je zaslouží a udělají hodně práce za slušné daňové poplatníky.

Maftík
Návštěvník
Maftík

Informoval vůbec AE News nebo SVCS předem o konání této akce?
http://jakubmoravcik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=723903

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Asi se začínají “oteplováním” v minulých dnech v Praze (LGBT) hýbat ledy nejen na polárním kruhu, ale i u nás v médiích, když se na iDnes objeví takový text…:

Češi ztrácejí důvěru k Západu, naopak stoupla náklonnost k Rusku.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pruzkum-stem-slovensko-cina-turecko-rakousko.A190812_113759_domaci_knn

Ani se nedivím, protože těm skutečných Čechům, kteří byli po 40 let pod nadvládou komančů v pozici “tažných”, už taky došlo, že iluze o tom spravedlivém nezadluženém západu, byly jen falešnými iluzemi, horšími jak “neškodná Potěmkinova vesnice”, …. a že nás západ ve skutečnosti jen zneužil a okradl víc, jak jím tolik obviňovaný Rus za 20 let pobytu na našem území, …. kde nám tehdy patřilo všechno, nikomu jsme nic nedlužili…. a dnes pod nadvládou zdegenerované západní šlechty z Bruselu, nám tady nepatří už nic, protože Skopčák je zpět tam, kde byl za války s Wehrmachtem, jen ekonomicky, a vše už patří jemu…!

Smrdí nám tady jejich fabrikami, které k nám přestěhoval z Německa (různé lakovny),….a ještě nám hajzl bude nařizovat, kolik si sem máme vzít ekonomických krimigrantů z Afriky a muslimských zemí, abysme se náhodou v tom srabu, co nám tady zařídil, neměli moc dobře…!!!

r.m.
Návštěvník
r.m.

pod záštitou ruských a ukrajinských tanků tady přišli k moci rodiny, ze kterých pochází všichni! privatizační zloději, všichni!

.lak
Návštěvník
.lak

2x měř a jedou řež. No, co takhle jako pátá kolona západních ho.not (fakt žádné neznám kromě propagandy trha, vexláka či skořápkáře blbům) a přisli by k lizu od 68 a ne v 89. Že převlíkli kabát hned po hadráku většinově bude patrně o tom, no a že se infiltrovali mezitím do organismu společnosti jako rakovina, dominantní. Dnes zadlužené rozvojovky na dluhovém systému lidí za mrzké mzdy. Po ovoci je poznáte.