Jednání mezi Merkelovou a Erdoganem zkrachovala. Bezvízový styk nebude. Turecko v odvetě...

Jednání mezi Merkelovou a Erdoganem zkrachovala. Bezvízový styk nebude. Turecko v odvetě otevře stavidla migrantům. Připravte se na invazi!

Jednání mezi Merkelovou a Erdoganem zkrachovala. Bezvízový styk nebude. Turecko v odvetě otevře stavidla migrantům. Připravte se na invazi!

Je vymalováno. Angele Merkel se na dnešním jednání s tureckým prezidentem Erdoganem nepodařilo Ankaru přesvědčit, aby změnila své protiteroristické zákony a splnila i další z více než 70 podmínek, které si EU kladla jako podmínku pro zrušení vízového styku s Tureckem od 1. července [1]. Že jednání zkrachují, o tom psal německý tisk už před deseti dny [2]. Prezident Erdogan uvedl, že s teroristy se nevyjednává a že turecká armáda bude dál bojovat proti Kurdům, a to jak na území Turecka, tak i mimo něj. Dalším problémem, který Ankara odmítá řešit, je proces vydávání cestovních pasů a úroveň korupce, kdy není problém získat turecký pas na černém trhu za méně než 500 EUR. S tureckými pasy by po zrušení vízové povinnosti mohli do EU cestovat i džihádisté z ISILu, Al-Nusrá a také Al-Kajdy.

Merkel-L-and-Turki_3476418b.jpg
Angela Merkel v Ankaře. Všimněte si, Erdogan na její počest ani nevyvěsil německou vlajku na její straně, ponechal pouze vlajky turecké jako symbol dominance nad Angelou.

Mezitím Maďarsko hlásí, že prudce roste spolu s pěkným počasím počet zadržených migrantů [3]. Drátěný plot na hranici je pouze provizorní a nepříliš účinné řešení. Mezi maďarskými politiky padají návrhy na aplikaci izraelského modelu betonových plotů z montovaných prefabrikovaných dílců s výškou od 4 do 7.5 metru zakončených nahoře věncem z žiletkového drátu. Odborníci však upozorňují, že takové řešení pouze zkomplikuje průnik přes bariéru a zvedne cenu převaděčů.

Ploty a hradby nefungují

Jak to (ne)funguje v praxi je vidět na americko-mexické hranici, kde vláda USA investovala přes 3 miliardy dolarů na stavbu betonového plotu zapuštěného přes 3 metry hluboko do země, ale přesto to nijak nezpomalilo nelegální migraci do USA. Pouze jí to zdražilo, takže převaděči vybírají více peněz, aby mohli kopat podzemní tunely v hloubce více než 8 metrů pod povrchem země. Efektivitu potvrzují i americké úřady, které ví o tom, že mexickému organizovanému zločinu trvá vykopat tunel o délce 1 míle přibližně 3 měsíce. Kvalita tunelů stoupá a je vidět, že stavby řídí zkušení inženýři. Tunely se potom využívají nejen k převaděčství, ale především k pašování drog z Mexika do USA. Výstavba tunelu se zaplatí obvykle během jednoho týdne po otevření jeho provozu.

5082337194_dc4f5c4e62_b.jpg
Betonový izraelský plot oddělující pásmo Gazy

S tunely bojují i v Izraeli, i tam využívá Hamás sítě tunelů mezi pásmem Gazy a Egyptem. Stavění plotů a bariér není proto řešením. Zastavení migrace lze dosáhnout jedině tak, že námořnictvo EU provede blokádu námořních přístupových cestu do EU a lodě s migranty zadržené na moři bude vracet do místa vyplutí, resp. k nejbližšímu břehu mimo území EU. O této variantě však nikdo z politiků EU nechce ani slyšet. Všude se pouze jedná a diskutuje o tom, jak migraci “manažovat”, jak ji řídit. A jedním dechem slyšíme, jak Evropa vymírá, kolik je volných pracovních míst na trhu, do kterých zaměstnavatelé nemohou sehnat dělníky, např. šičky na autopotahy, viz. včerejší Televizní Noviny na TV Nova, kde si pán provozovatel manufaktury na autopotahy stěžoval, že musí svážet do firmy šičky z Polska.

Migranti nebudou pracovat tam, kde nechtějí makat ani domorodci!

No to je ale překvapení. A proč nejde v Česku na úřad práce a nezaměstná tu armádu magistrů a bakalářů z českých vysokých škol? Protože jsou nepoužitelní? Protože neumí dělat rukama? Protože se jim nechce dělat rukama? Protože se jim nechce dělat dvanáctky s ohnutými zády u šicího stroje za nezajímavou mzdu? No, ale v tom případě je chyba si myslet, že ty miliony migrantů, co jsou na cestě do EU, sem přicházejí kvůli tomu, aby pracovali a ohýbali záda nad šicím strojem za mzdu, ze které sotva poplatí nájem a výdaje na život. Migrace rozhodně nevyřeší chorobný stav českého školství, kdy systém generuje každý rok desítky tisíc maturantů a vysokoškoláků, kteří celý svůj dosavadní život byli vychováváni v rodině s vědomím, že se musí učit a učit, aby v dospělosti nemuseli těžce pracovat rukama za směšnou mzdu. A to je ten problém. A potom jde i o to, že někdo pracuje rukama, ale nedostane potom ani zaplaceno. Viz. kauza propuštěných šiček firmy Slotex na Slovensku.

ofpWxjL_Txrgnj4YlyS5CQ~Nahnevan-i-ky-zo-Slotexu-si-chc-vybojova.jpg
Šičky slovenské firmy Slotex demonstrují za nevyplacenou mzdu…

Migrace je spatřována naprosto falešně v té podobě, že migranti jsou méněcenní, méně inteligentní, s odpuštěním debilové a nýmandi, kteří přijdou do EU a ze samé vděčnosti vezmou ty nejhorší “ležáky”, tzn. pracovní místa od úřadu práce, o které je dlouhodobě nejnižší zájem. Třeba právě ty šičky. Podívejte se na složení těch zástupů migrantů. A myslím to vážně. Samí mladí lidé, především muži, mladíci. V drahém značkovém oblečení, s drahými mobily. Opravdu si někdo myslí, že migranti budou sedět v podniku u šicího stroje a šít autopotahy a koberečky do aut?

Erdogan a vyšší procesy řízení

Turecký prezident Erdogan je na koni. Je to on, kdo diktuje Evropě své podmínky. Pokud Angela necouvne z požadavků (a ona už ani nemůže), tak Erdogan otevře počátkem června migrační stavidla. O dva týdny později migrační vlna dorazí do Střední Evropy. Jakkoliv se takový výsledek může zdát hrozný, je relativně pořád lepší, než druhá varianta, že by EU opravdu od 1. července zrušila vízový styk s Tureckem. Protože tolik džihádistů, kolik by do EU přijelo na turecké pasy, si teď nikdo ani nedokáže představit. Berlín ujišťuje, že rozhovory s Erdoganem a Ankarou budou nadále pokračovat, ale dokud Berlín nedostane páku, jak na Turecko zatlačit, tak žádná změna nenastane. Erdogan si totiž umí spočítat, že změna protiteroristických zákonů a konec útoků proti Kurdům by znamenal konec jeho prezidentství a později i konec Turecka a jeho rozpad. Protože v plánu je vznik Kurdistánu a změna režimu v Turecku je toho prvním krokem.

OHAL.png
Mapa Turecka. Barevně je vyznačená oblast s Kurdskou majoritou.

Pokud mluvíme o vyšších řídících procesech, Erdogan ovládá velkou část z těch, které se týkají řízení politiky a událostí na Blízkém východě. Jeho moc vychází ze znalosti těchto procesů. A je mu jasné, že Kurdové jsou uvnitř Turecka nástrojem na rozpad jeho země v jeho současné podobě. Kurdistán by totiž měl vzniknout na podstatné části území Turecka na východě země. Současná migrační krize a spolupráce Erdoganovy kliky s Islámským státem v Sýrii není náhodná. Destabilizace Evropy, vytvořením migrační vlny proudící přes Turecko, není náhodná událost. Erdogan by teoreticky vlnu neměl nijak brzdit, protože cílem globalistů je rozpad západních evropských kultur a destrukce politických stran v Evropě. Následovat má všelidový odpor v EU vůči tradičním politickým stranám a na jejich místa mají přijít manažeři anebo tzv. extremisté. Erdogan ale reguluje (zatím) migrační vlnu ve svůj prospěch ohledně tlaku na EU. Až zjistí, že mu to nic nepřináší, přestane migrantům bránit v úprku do Evropy.

Co je to systémová past NWO?

Mnoho lidí si myslí, že mezi tzv. oligarchy typu Babiš nebo Porošenko na Ukrajině a představiteli národoveckých hnutí a vlastenců je zásadní rozdíl. Jedni chtějí NWO, druzí představují anti-tezi NWO. Ve skutečnosti ale platí, že teze a anti-teze vyvolávají konflikt, rozvrat, revoluce, změny. A právě rozvraty, revoluce a změny jsou “procesními prvky” NWO. To je šílené zjištění, mimochodem. Je to tak trochu schizofrenní situace. Znamenalo by to, že když by neexistovaly anti-teze, nebyl by konflikt. Ovšem o to snadněji by došlo k nasunutí konceptů NWO. Chápete? Není úniku. A právě tomuto se říká “Systémová past NWO”. Koncepty Nového světového řádu jsou nastavené tak, že se jim nedá vyhnout činností nebo nečinností, dají se pouze zpomalit a korigovat v rámci vytvoření procesního konfliktu na bázi “teze vs. anti-teze”. To je do značné míry šokující zjištění. Instalaci NWO se proto nedá zabránit (bez násilného zásahu zvenčí, kataklyzmatickou událostí, jadernou válkou, genocidou…).

NYV3c1beb_011.jpg
Česká montovna čínské firmy Changhong

Je proto třeba se připravit na změny demografického spektra v Evropě. Migrace bude probíhat chvílemi divoce v podobě vln, chvílemi poklidně pomocí kvót. Všimněte si, že třetí cestu (zastavení migrace a deportace) si nikdo v Evropě z politiků ani nedovolí vyslovit nahlas, kromě opozičníků s nálepkou “extrémisté”. Občané mají mnoho možností, jak zpomalit procesy nasunování NWO v Evropě. Volbou opozičních stran, účastí u voleb. Ale vliv na dění v Evropě nebude takový, že by došlo ke zvrácení procesu migrace. Tento proces je rozhodnutý elitami a teď se hraje jen o to, jak moc to bude nebo nebude bolet jednotlivé země, státy a jejich občany. Koneckonců, podívejte se, jak dopadly prezidentské volby v Rakousku. Elity nedopustily instalaci protimigračního prezidenta a korespondenční lístky byly proto “přepočítány” podle skotského modelu, resp. podle modelu G. W. Bushe na Floridě neblahé paměti.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vjera
Návštěvník
Vjera

Je to jen vysoká hra mafie. Co je mafie? To ani my nevíme, my obyčejní lidé. My nevíme, kdo tahá za nitky v Evropě, ani v celém světě. To není mafie z filmu ALCAPONE, to je celosvětový byznys a PENÍZE. Jen o to jde. My obyčejní lidé, nejsme dostatečně ekonomicky a politicky vzdělaní, vidíme jen to co je kolem nás a čím nás krmí media. Zdravý rozum už dávno převálcovaly prachy a moc. Moc ovládat cokoliv a kohokoliv za peníze. Já vycházím z toho, že svět už je hodně bohatý a furt nemá dost, na druhé straně bída a smrt ve všech podobách VÍRY V NĚCO , NEBO V NĚKOHO. . Ta propast mezi těmi stranami je větší a větší , nemůže to trvat věčně. Zde jeden citát, ten hovoří za vše.- Mír přináší bohatství, bohatství přináší zpupnost, zpupnost přináší válku, válka přináší chudobu, chudoba přináší pokoru, pokora přináší Mír…………..

dux
Návštěvník
dux

Rozhodne si nepomuzeme v ramci EU, ktera nam nainstalovala skodlivou agendu politicke korektnosti. Nasim nepritelem dale budou neziskovky, ktere maji ze situace obrovsky zisk. Jedine, co vidim jako schodnou cestu je VYSTOUPIT z EU, zrusit vse vyse recene a nastolit pro pricmoudle parazity tak neunosne podminky, ze se SAMI rozhodnou kontinent opustit. T.j., zadne davky, ale skromne jidlo, chleb a vodu, treba nejake zbytky, aby nezemreli, nic vic. Omezeni pohybu, internace. Sorry, jinak to nepujde.

Zdenek
Návštěvník
Zdenek

všechno je to nějak padlé na hlavu…..myslím, že si zastřílíme. Dřív nebo později nás zachrání opět Rusko.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Kdy nás naposledy “zachránilo” Rusko?

Miro
Návštěvník
Miro

napr. v 1945 r. a naposledy v 1968. Lebo dnes uz je jasne ze r.1968 bola prva ruzova revolucia organizovana CIA.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Aha. Tak podle této logiky ano. 🙂

omnibusko
Návštěvník
omnibusko

To nie je len “logika” – to sú už dnes fakty…

Pavel
Návštěvník
Pavel

Když jsem článek dočetl, tak jsem si říkal, že to VK zase schytá za svůj pesimismus ohledně NWO, to v lepším případě, v horším případě ho rovnou někteří označí za agenta NWO, který má ovečky připravit. A některé příspěvky zde v diskuzi tomu přesně odpovídají. A já osobně jsem v tomto spíše na straně VK, jedna věc jsou probouzející se lidé na alternativě (a nyní už i na mainstreamu), druhá věc je, co skutečně potom vidím v realitě. Někdo už to také zmiňoval níže v diskuzi, konkrétně mě jde o přístup okolí k aktuálním hrozbám a vůbec ochota o nich diskutovat.
Pokud vezmu aktualní hrozby jako migrace, válka v jakékoli podobě, finanční krize a nazvu je souhrnně jako “bubák”, tak v mém okolí je situace následující … Když se bubák objevil, tak pomalu, ale jiště začalo docházet k probouzení. Probíhaly diskuze o bubákovi, pozoroval jsem zájem některých o to zjistit, kdo za bubákem skutečně stojí, co je cílem bubáka atd. To nějakou dobu trvalo. Nyní ale okolí upadlo do stavu jakési hibernace, spousta lidí zalezla před bubákem do skříně a dělají, že neexistuje. Pokud někde vyslovím bubákovo jméno, tak všichni raději téma otočí jiným směrem, bavit se o bubákovi je některým vysloveně nepříjemné. Jeden kolega v práci dříve celkem intenzivně řešil politiku, narozdíl třeba ode mě, nyní vše v podstatě ignoruje a maximálně řeší sport.
A toto mě možná děsí více, než existence samotného bubáka. Ta rezignace na to, že vůbec existuje a pouze čekání, až bubák zaklepe na dveře a dětičky sežere …

Jaké máte zkušenosti z vašeho okolí, možná mám kolem sebe jenom specifickou sortu lidí ?

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Předstírat neexistenci problému a skrýt se v nějaké ulitě je celkem přirozené – podobné to bylo koneckonců i za normalizace (a podle mě i dřív). Lidé jsou prostě frustrováni současnou politikou, a tak nechtějí plýtvat energii tím, že se vždy naštvou, když uslyší zprávy. Pohodlnější je žít v iluzi. Je to pochopitelné, i když to nijak neschvaluji…určitě je třeba se připravit na to, co pravděpodobně přijde, což je zvýšená uliční kriminalita, potenciálně i nějaký hybridní konflikt či občanská válka. Většina lidí na to absolutně není připravena (já zatím také ne)…zatím máme čas, nevíme jak dlouho

nada
Návštěvník
nada

Dovolim si Vam oponovat.Mame par vterin po dvanacte.

pragmatik
Návštěvník
pragmatik

zaciatok konca povodnych Europanov treba datovat do r. 1969 ked bol v Helsinkach podpisany zakon o spajani rodin. V Turecku, severnej Afrike aj inde sedeli miliony ludi, pribuzni hostujucich pracovnikoch ktori sa nasledne prizivovali na socialnych sietach Nemecka, Francuzska, Velkej Britanie aj inych statov zapadnej Europy. Velke % tycto ludi sa neintegrovalo ani v 2. a 3. generacii a ani sa nikdy neintegruje. Vzhladom na strukturu terajsej vlny pristahovalcov /prevaha mladych zdravych muzov/ su znasilnovania zien, krcmove a poulicne bitky vopred naprogramovane.

Vladimír Androvič
Návštěvník
Vladimír Androvič

Nie, u mňa na severe Slovenska je to také isté. Keď sa chcem rozprávať s ľuďmi o bubákoch, nemusí sa jednať hneď o NWO, alebo imigrantoch, ale o bežných a pekne prehnitých témach ako je súdnictvo, platy, zamestnanosť… tak ja som až zdesený, že skoro nikoho to nezaujíma. ignorujú to a keď sa chcem o tom rozprávať, dobre že ma v hysterickom záchvate neidú ukameňovať. Jedine cigáni sú alfa a omega všetkého zla na Slovensku, o čom ešte Slováci vedia diskutovať (nadávať), inakšie dôležité veci (a už vôbec nehovoriac o NWO) to pomaly neexistuje vôbec žiadna debata medzi bežnými ľuďmi. Jednoducho; ,,Všetko je v pi*i.” alebo ,,Slovensko je na ko*ot, treba odísť na západ.” to je bohužiaľ najčastejšia a jediná reakcia mladých ľudí na veci verejné.
Podľa mňa nič sa už neblíži. Už pár rokov to tu je. Tretia svetová vojna začala odkedy USA napadli Irak, a postupným dlhodobým procesom sa nám ukazuje, že táto (ešte stále regionálne kontrolovaná vojna) začína naberať na globálnych grádoch. Novodobé otroctvo, to nie je otázka neďalekej budúcnosti, ale nedávnej minulosti. Už sa začalo. Chceli by ste mladým ľuďom (hovorím o mladých, pretože sám som mladý) vysvetliť, že to už dávno nie je iba o novom aute, iPhone, lízingoch… ale, že boli uvrhnutí do otroctva, žijú v podvode utopistickej bubliny a blíži sa koniec pohodlného moderného sveta… kdeže sa nad tým zamyslieť, už radšej mi ani nevolajú, pretože; ,,Ten otravný Vlado už nie je ako pred tým, nepije ako pred tým, nechodí na párty ako pred tým, nehulí ako pred tým, nefláka sa snami ako pred tým, len rieši pytomú politiku…” nuž, hnevalo ma to, že ľudia to ignorujú a namiesto toho, aby sa začali aspoň trocha zaujímať o veci verejné, len stále riešia obyčajné banálne hlúposti priblblej kapitalistickej ilúzie, čo by nebolo nič zlé, keby sa zo svetom v dnešných dňoch skrátka nedialo to, čo sa deje. Toto už nie je svet snov o krásnej budúcnosti, ako to možno ešte zvyklo byť 10 rokov dozadu. Toto je svet nového otroctva a vojny, no väčšina ľudí si to odmieta uvedomiť. Nuž, ako sa hovorí na Slovensku: ,,Kto chce kam, pomôžme mu tam.” Ľudia, a bohužiaľ mladí ľudia, dostanú od života tak na držku, v blízkej budúcnosti, že naši starí rodičia a rodičia budú už iba prosiť boha o to, aby už umreli a nemuseli sa na ten koniec našej krajiny a Európy dívať. Ja som síce psychologicky na tento proces konca moderného sveta už nejaký ten rok pripravený, takže o seba strach nemám, ale ignoranti, žiaľ bohu, aj keď deň čo deň o trošíčka zmenšujúc sa, ale stále drvivá väčšina ľudí, tí … tích už nejdem riešiť, rozhodli sa. Aj ja som sa rozhodol. Ja ak mám umrieť, aj mladý, tak umriem. No ostatní, si pripadajú nesmrteľní a najväčší problém je to, ako si vybaviť lízing na auto, čo o mne za chrbtom hovorí nejaký deško sused, a zaobstarať nový iPhone 6. Nuž, kto chce kam, pomôžme mu tam. 😉

Wenger
Návštěvník
Wenger

Netreba sa nad reakciou okolia prilis cudovat. V prirode je to nastavene tak, ze 10 percent vie o co v zivote ide a tych zvysnych 90 sa necha tymi 10-timi riadit. Nas problem je v tom, ze 10 percent nevie co chce. Cast kolaboruje s NWO, cast sa uzavrela do seba a cast sa snazi robit osvetu a zdanlivo hadze “hrach na stenu”… no nie je to az tak beznadejne. Dolezite je aby tych 10 percent, ktori robia osvetu naslo k sebe cestu a vytvorili nejaku informacno-spolocensku bazu, ktora by pritiahla tu cast z 10 percent, ktora sa uzavrela do seba. Toto je jedina cesta nie ako prezit, ale ako vidiet riesenie z tejto zdanlivo neriesitelnej situacie. Vizia spolocenstva “spravodlivych” dava ludom velku dusevnu silu a ta je zakladom akejkolvek moznej buducej zmeny.

Amus
Návštěvník
Amus

Pěkný příspěvek. Naší šancí je, že velká část těch neaktivních, ani nepůjde k volbám a poté i těch 10 procent může mít značný vliv na směřování budoucnosti. Samozřejmě mám s okolím podobně negativní zkušenosti, ale člověk musí bojovat, dokud může dýchat. I přes tu netečnost vnímám, že přece jen některé informace jim v hlavách zůstanou. Dříve jsem se snažila sdělit co nejvíce, dokud jsem nezískala dojem, že už jim s tím lezu na nervy. Nyní se snažím méně a po trochách, mezi řečí o banalitách. Tak to prostě je. Vládnoucí elita zaměstnává odborníky na manipulaci z různých oborů a my tyto možnosti nemáme.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Díky za vyzvání o sdílení zkušeností. Moje zkušenost je taková:
Z generace mých rodičů a ještě starších (jsem dítě 80. let) je to jak kdo, ale najde se dost lidí, kteří vidí, co se děje, nelíbí se jim to, diskutují o tom a někteří jsou i politicky činní. Jiní se starají jen o “přízemní” problémy života, protože Bubák je daleko za humny, tak proč se vzrušovat.
Jiná situace je mezi mými vrstevníky (plus mínus 10 let). Většinově jsou to lidi z Prahy a okolí či jiných velkých měst, VŠ vzdělaní, mající slušnou práci. Bavit se s nimi dá leda tak o počasí, protože jsou to perfektní ukázky antikomunistů, rusofobů, kavárny, dobroserů atp. Demoralizace se u nich povedla na výbornou. Na všechny, co s nimi nesouhlasí, jsou agresivní či se je (v lepším případě) snaží přesvědčit o jejich pomýlenosti různými technikami včetně manipulace. V každém případě přístup “Bubák mě nezajímá, protože se mě netýká” mají všichni. Že mají hodnoty dost konzumní asi nemusím dodávat. Výjimek se najde málo, ale díky za ně!
Musím se přiznat, že si už taky začínám říkat, jestli není lepší se nevzrušovat. Než si krátit život stresem, tak se snažit žít normálně dokud to jde a až něco přijde, tak se s tím popasovat nejlépe, jak umím. Nevím, možná je to dnešní špatnou náladou, že to vidím tak černě, ale přijde mi, že snažit se něco změnit nikam nevede. Na druhou stranu mi zkušenosti velí nic nevzdávat, protože i beznadějně vypadající situace se může v posledním momentě zvrtnout k lepšímu.
Díky za článek i příspěvky.

Fanny
Návštěvník
Fanny

Je to tak jak říkáte,také to pozoruji ve svém okolí a je mi to stejnou záhadou,jako Vám,myslela jsem si že to tak vidím jen já.Je to možná tím,že to ještě k nám nedorazilo a tak si hodně lidí myslí,že nás se to netýká a navíc v TV stále dokola hovoří o tom,jak k nám migranti nechtějí a že se není čeho bát,toto ujišťování ze strany médií dost možná hodně lidem stačí,nechtějí si připustit,že jsou obelháváni a dost možná,že se stydí,že o tom tak málo vědí.Nevím,ale díky,že jsem to mohla napsat.

nada
Návštěvník
nada

Mate uplnou pravdu.Dovolim si,po vlastnich zkusenostech,pridat jeste skupini tech POHODLNYCH.

nada
Návštěvník
nada

Bohuzel,naprosto stejne. Citi se otravene ti,s kterymi o nynejsi situaci promluvim. A druha sorta-naprosty nezajem,i neinformovanost. Nenarazila jsem na jedineho Ceskeho obcana,ochotneho proti tomu cokoliv udelat. Dokonce ma dlouholeta pritelkyne prohlasila, ( kdyz jsem ji podrobneji seznamovala s NWO a vsim,co se v souvislosti s tim deje ) ze je to nuda. Cesky narod je ztracen. Vubec mu nerozumim.

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Optimistický článek 😀 nejsem si nicméně jistej, že NWO tady prostě bude a už je to dané a nedá se nic změnit…samozřejmě pokud se tomu někdo postaví, tak bude konflikt…v tom však proglobalistické síly také můžou prohrát a nevím, jestli to je také součástí NWO plánu…viz. např Putin, který je tu tak oblíben

LCZ
Návštěvník
LCZ

Od pátku do pondělí se bude přes Českou republiku přesouvat konvoj americké armády, který bude mířit do Pobaltí.
“Podobný konvoj projížděl ČR i loni na jaře, tehdy se vojáci ze cvičení v Pobaltí vraceli.”
Má z toho vyplynout, že teď už mají NACVIČENO, a že už se vracet nebudou?
http://www.novinky.cz/domaci/404362-americky-konvoj-se-pres-cesko-presune-v-deviti-kolonach.html

Rusko již Evropany osvobozovat nebude.
http://www.zvedavec.org/komentare/2016/05/6899-rusko-jiz-evropany-osvobozovat-nebude.htm

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Neměla byste přikládat tolik významu stylistické neobratnosti redaktorů Novinek. Tehdy jeli (vraceli se) ze cvičení, teď jedou na cvičení.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Bohužel se obávám, že se mýlíte.
Teď pojedou o 5.000 tun vybavenější…..
http://www.nbcnews.com/news/world/u-s-army-germany-takes-delivery-5-000-tons-ammunition-n523501

Forever
Návštěvník
Forever

Pane VK, v tomhle s vámi nesdílím váš pesimistický postoj k možnostem odvrácení hrozby NWO! Věřím, že je šance a naděje NWO odvrátit! Proč? Už se to mnohokrát v historii povedlo!
Když použiji i duchovní pohled:

dám jsem některé příklady:

1. můžeme říct, že první pokus na NWO (království Satanovo) se datuje, když to vezmeme i z duchovního hlediska, do doby, kdy se Satan pokusil dostat do pozice Boha – došlo k válce v Nebi a výsledkem bylo svržení Satana z Nebe!

2. další pokus byl v době Adama a Evy a v předpotopní době, tj. před Potopou světa! Bůh zareagoval tzv. Potopou světa – dochází i k Božímu příslibu vykoupení!

3. jeden z pokusů na NWO byla snaha zbudovat tzv. Babylonskou věž, tj. věž, která by sahala už do Nebes, ale Bůh zasáhl a zmátl jazyky stavitelů věže – utvořili se tak národy (pozn.: GP se dnes pokouší národy sjednotit jedním jazykem i vytvořením jednoho “národa”)

4. Satanova (GP) snaha svést a zničit Krista – výsledek – Kristovo vítězství nad smrtí a hříchem!

5. jeden z dalších pokusů Satana (GP) vytvořit své království byl pokus skrze pohanský Řím – pokusil se skrze něj zničit pravověrné následovníky Božího syna Ježíše Krista a vyznavače pravého Boha – křesťany – opět s neúspěchem – většina křesťanů raději položila život – a křesťanské hnutí i přes obrovské represe přežilo – nebylo možné jej žádnou silou vymýtit

6. proto přichází na věc Papežský Vatikán – další nástroj Satana (GP), skrze nějž chtěl vytvořit svou říši – a zničit všechny pravověrné křesťany – mnoho upřímných a skutečných křesťanů ale se postavilo na odpor a opět řada za to raději zaplatila životem, než aby přijali tento pohanský systém – nakonec došlo i k oběti Jana Husa a následně k husitské revoluci, která zasadila antikristovskému papežskému Vatikánu zdrcující rány, ze kterých se už nevzpamatoval!

7. na věc přichází židovský národ (ve skutečnosti chazarský národ vyznávající judaismus), skrze nějž se dodnes GP pokouší nastolit své světové království – nejdřív se o to pokusil skrze světovou komunistickou revoluci – výsledek – porážka židobolševiků v Polsku a v dalších oblastech Evropy a nakonec na konci třicátých let porážka židobolševiků Stalinem v Rusku – a snaha zničit stalinské Rusko – postavit stalinský SSSR a nacistické Německo proti sobě se ale také setkalo s neúspěchem – Stalin a Rusko z tohoto konfliktu vyšlo dvakrát silnější a plány Satana (GP) opět přišly vniveč!

8. další pokus byl skrze snahy ovládnutí a zničení Ruska v 90. letech minulého století – tentokrát dojde k zásahu Putina, co se postaví proti NWO a plány na Satanovo království byly opět odsunuty!

9. snaha na vytvoření NWO pokračuje – co udělá Satan (GP) teď a jaká bude Boží odpověď?

Dějiny ukázali, že čelit Satanovi a jeho pokusům na vytvoření svého království (NWO) jde!
To, čemu říkáte, že dají se pouze zpomalit a korigovat v rámci vytvoření procesního konfliktu na bázi „teze vs. anti-teze“, je ve skutečnosti princip – zničíte -li jeden plán GP, vymyslí hned druhý, useknete -li jednu hlavu, nahradí ji hned další! Samozřejmě, že GP je velmi vychytralý a jeho nástroj je schopen dělat kompromisy – vyhodíte -li ho např. dveřmi, vleze oknem, když chce! A samozřejmě je schopen používat princip teze vs antiteze. Ale přesvědčení globálních elit o neomezené moci a nevyhnutelnosti příchodu Antikristova království je jen iluze! Už mnohokrát za celé dějiny byl příchod Satanova království (NWO) odvrácen! Vždy přijde Boží odpověď, když se GP pokusí vytvořit své království – i teď, když dojde k pokusu GP vytvořit své království, přijde Boží odpověď – je jen otázka, kdy a v jaké podobě!

Děj se Vůle Boží!

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Velmi hezký výčet. Díky, že jste si dal práci.
To se ale s panem VK příliš nerozcházíte. On také píše, že nám teď pomůže jen zásah zvenčí. Všechny znaky, že je nejvyšší čas na Rozhodnutí, jsou splněny. “Jen” píšete každý z jiné strany. On burcuje, vy mluvíte o naději. Obojí je správně.
Jen je v dnešní situaci jeden podstatný rozdíl. Dnes mnohem více než kdykoli předtím bude záležet především na samotném člověku. To my, kteří si toto uvědomujeme, musíme sebrat všechnu svou duševní a duchovní sílu (tedy i zdrženlivost), abychom přivolali na pomoc síly ukryté uvnitř každého z nás. V podstatě jsme novodobé kněžstvo, které má přesvědčit co nejširší okruh lidí, aby si sáhl do svého svědomí a nalezl tam odpovědi na všechny otázky. Potom se to zlomí. Protože to již máme uvnitř a můžeme to šířit. Dal to tam původně Kristus a přiživili to hlavně Václav, Jan Hus a selští buřiči.
A ta práce je právě informační, neboť informace se nese myšlenkou a to je stvořitelská síla. Proto nám satáňata zakazují myslet, přemýšlet a hlavně – publikovat, otevřeně diskutovat a usvědčovat je ze lži. Až dostatečně vyčistíme naše vlastní myšlenkové pole, kde nebude záludnost a klam, nebudeme již potřebovat kompy a servery. A ti druzí? Ti ať si toto vezmou k srdci. Jinak je čeká smrt (konečná).

pedros
Návštěvník
pedros

Závidím váš optimizmus.Nezapomínejte,že i zlo se učí!A co myslíte,že dělají stovky tisíc nesmírně chytrých lidí s neomezeným rozpočtem ve všech těch “službách” ve spojených státech,všechny ty nejlepší mozky z us univerzit?ŽE SE NECHAJÍ PŘEMOCT NĚJAKOU DEMOKRACIÍ???Kdo nevystřízlivěl u “skotského referenda”,tak mu není pomoci!Bylo naprosto jasné jak dopadnou volby v Rakousku,stejně jako dopadne “BREXIT”,naprosto stejně jako dopadl”GREXIT” a jak dopadnou všechny ostatné…xity!
Dokud nebude spálena hlava hydry,nic se nezmění!Je jediný lék-ruské satany!

Forever
Návštěvník
Forever

No, zas takový optimista nejsem. Určitá katastrofa (další úder GP) přijde a bohužel jí asi nezabráníme – mám na mysli teď islamizaci západní Evropy! Můžeme alespoň ale zmírnit následky a zabránit některým věcem, které GP potřebuje ke své cestě za světovládou!

Pokud chceme minimálně aspoň trochu globálním elitám zavařit, tak je třeba:

– zabránit vzniku tzv. Spojených států evropských (tj. jednotnému multikulturnímu státu s jednou primitivní hnědou lehce ovladatelnou rasou)

pozn.: Je nutno si uvědomit, že zničením původní tisícileté Evropy, jak ji známe, bude dalším velkým vítězstvím mezinárodního židovstva a Izraele na cestě za vybudováním světového pozemského židovského království, kde budou Gojímové poslušně sloužit svým židovským pánům jako otroci!Islamizace Evropy a vyhlazení původních bílých evropských národů je už dlouhodobým cílem mezinárodního židovstva, událost, kdy Židé zničí svého velkého nepřítele – Židé se tak budou moct stát neomezenými pány Evropy (snad s výjimkou Ruska a možná střední a zemích východní Evropy) – a proběhne podle tolik známého židovského hesla (které Židé používali např. při vyvražďování Rusů a dalších neruských národů v Rusku ve 20. letech a na konci 30.let):

Nejlepší z Gójů musí být zabiti!

V lipském „zednářském almanachu“ z roku 1884 bylo dokonce možné číst:
„Jestliže se v celé Evropě zřídí republika pod názvem Spojené státy evropské, bude to okamžik, kdy Izrael autokraticky ovládne celou starou Evropu.“

http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Talmudismus_arcinepritel_lidstva_Dil_2.pdf

Už chápete, proč nesmíme dovolit vzniku USE (United States of Europe)

– zachovat tradiční hodnoty a národní státy (pokud GP nezničí všechny národní státy a vlády a tradiční hodnoty, nemá šanci uspět ve své snaze o světovládu)

Bohužel, jak už jsem řekl, islamizaci západní Evropy nejspíš už nezabráníme, ale můžeme zabránit aspoň těm dvoum vyjmenovaným věcem! Ale bohužel, pokud se nám podaří uspět, tak to bude bohužel, jak to bylo vždy v dějinách lidstva (jak jsem výše v komentáři popsal), vykoupeno lidskou krví – je to bohužel tak – bez obětí není vítězství. A bude to platit i v tomto případě.

Forever
Návštěvník
Forever

Něco ke Spojeným státům evropským:

comment image
comment image

Spojené státy evropské je název možné federace evropských států. Podle tohoto modelu by evropská federace fungovala na stejném či podobném principu jako Spojené státy americké.

Prvním, kdo přišel s představou takovéto federace, byl George Washington. Na toto konto prohlásil: „Lidé někdy budou chtít založit Spojené státy evropské, Spojené státy americké se stanou modelem tohoto státu.“ V polovině 19. století několik osobnosti, jako např. Giuseppe Mazzini nebo Giuseppe Garibaldi, požadovalo federaci evropských států. Již od 20. let 20. století je tento termín často používán. V roce 1922 bylo založeno hnutí Panevropská unie. Po druhé světové válce – v roce 1946 – navrhl Winston Churchill vytvoření Spojených států evropských. Jeho záměrem byla evropská federace, podobná Spojeným státům americkým. Podle bývalého německého kancléře Helmuta Kohla by však federace evropských států nebyla s tou americkou srovnatelná.

Od začátku dluhové krize v eurozóně se tento termín opět velmi často objevuje v diskusích a vyjádřeních evropských osobností.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Spojen%C3%A9_st%C3%A1ty_evropsk%C3%A9

okal
Návštěvník
okal

Naprosto se v Rakousku odhalili, zastupitelská demokracie zkolabovala, a je s podivem k čemu se uchyluje, fasáda demokracie v EU se zhroutila. Hračka pro lidi /voliče/ “volby”, dostala pro ještě nevymyté mozky vážou trhlinu. Nejhorší na tom všem je, že ani tyto nerežimní weby na situaci nic nezmění. Revolučnost byla zavřena do systémových půjček, kde každý drží hubu, aby nepřišel o produkt spotřební společnosti, který mu byl vnucen, motorem kapitalismu 24 hod. denně prezentací reklamních lživých audiovizuálních i jiných reklam, a jak říkal, už Hitlerův propagandista Goebels, ” tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou”.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Alexej Stoljarov se ptá na metodologii, podle které by bylo možné identifikovat nepřítele a najít přítele. …

-Chtěl bych říci Alexeji, že tento náhled na věc je třeba již překonat. Musíme se společně dívat na život tak, že nemáme nepřátele. Jsou okolo nás pouze lidé omámení, kteří něco nechápou, a právě z těchto pozic musíme vycházet nejen při styku mezi sebou, ale se všemi lidmi v našem okolí. A chápat, že to často není jejich vina ale neštěstí, že se ocitli v takové situaci z hlediska vnímáni a chápání světa. Bylo jim to uměle a záměrně vnuceno. Je třeba jim pomáhat dostat se z toho zajetí.

(Otázky a Odpovědi V.A. Jefimova ze dne 18.4.2016, 25:30)

M.C.
Návštěvník
M.C.

To je pěkná ptákovina.
Že to má cháska prosazující NWO na nás dobře vymyšleno je sice fakt, ale až tak stopro to není, podcenili a zanedbali celou řadu věcí, kvůli kterým jim to vrže a bude vrzat stále více. Už teď má zavádění NWO zhruba deset let skluz.
A bude hůř – nebo líp, jak pro koho. Ti sráči se už tak odkopali, že budou muset dělat stále zoufalejší akce, aby se udrželi nad vodou a lidí, kteří jim to žerou je stále méně.
Základní lží ďábla je: Já nejsem.
V okamžiku, kdy se podstata věci odmaskuje, je její realizace stále složitější.
Proti NWO sráčům se postavily ozbrojené síly USA, nejsilnější a prakticky neporazitelná konvenční ozbrojená síla na světě, která má vlastní tajné služby a speciální jednotky, tam velmi dobře chápou, co se ve světě děje, proč se to děje a kdo je za to odpovědný.
Potom tady máme putinovské Rusko, které se odmítá nechat rozložit.
I na iDěs přiznávají, že přes všechny hospodářské problémy se podpora Putina drží na 80%. Zapomínají k tomu dodat, že dalších 14% lidí si myslí, že je příliš měkký a moc se s tím sere.
On není příliš měkký, on dobře ví co dělá, resp. nedělá a proč a kdy přijde čas to udělat.
Potom tady máme různé asijské kliky, klany a společnosti, které k tomu mají také co říct a udělat. Viz Ben Fulford.
Blbě to vypadalo v letech 2006-7, dneska je situace mnohem nadějnější a hlavně má vývoj světových událostí globálně pozitivní trend. Určité vyostření situace je nutné, aby se ukázalo kdo je kdo a o co mu jde.

Děj se vůle Boží! (Inš Alláh!)
Bůh je veliký!! (Alláh akbar!!)

Forever
Návštěvník
Forever

Co jsem cpete Alláha?! 🙂 Jestli chcete tvrdit, že Bůh, o němž hovořil Ježíš, je tentýž, jako ten bůh muslimů, tak jste hrozně na velkém omylu.

Jinak v řadě věcí, co jste napsal, souhlas!

Bulšit
Návštěvník
Bulšit

pravdepodobne ano protoze fanatici obou stran se chovaji stejne uboze

Forever
Návštěvník
Forever

Opravdu, Bůh z Nového zákona a Alláh není tentýž bůh!

Jelikož křesťanský Bůh je milosrdný a láskyplný! Naproti tomu Alláh (to byl předtím nejvyšší pohanský bůžek (démon) arabského obyvatelstva v té oblasti) je krutý a krvežíznivý bůh-démon – žádá lidskou krev – který normální člověk by vyznával náboženství založené na získávání lidské krve pro svého boha-démona!
Požaduje smrt křesťanů a židů – tedy lidí uctívající pravého Boha!

Křesťanství hlásá svobodnou volbu a osobní odpovědnost! Boží Pravda nemůže být nikomu vnucena, člověk musí přijmout Krista osobně svojí svobodnou volbou celým svým srdcem! Křesťanství (to biblické) je postaveno na svědomí, na srdci člověka.
Islám naopak hlásá absolutní podřízenost vůli Alláha, schizofreního bůžka, co požaduje lidskou krev! Islám je náboženství, která je postaveno na získávání krve nemuslimů pro Alláha – jde o uctívání démonů – je to náboženství lži a klamu! Islám nezná svědomí, je to systém bez srdce.

Pokud křesťan páchá zlo, činí tak v rozporu s Božím zákonem!
Pokud muslim páchá zlo, činí tak v souladu se zákonem Alláhovým!

JD (jujidu)
Návštěvník
JD (jujidu)

Náboženství lži a klamu je každé náboženství. Speciálně křesťanství, islám, a judaismus. Všechno je to stejná sračka ze stejneho soudku na ovladani tupych mas.s vicemene stejnym puvodem. Krestanstvi neni vyjmka. Staci si udelat poradnej pruzkum a ne verit tomu hnusu zaobalenym v ruzovem darecku. Vedle toho vzpomenme na inkvizici, americke indiany, krizacke vypravy , sireni slova krista ve svete, pedofilama do dnes i napr v asii.a jine .Krom toho i obycejne masy krestanu stoji za hovno. Hlasaji lasku a jezise a vsechno to dobro, a sami pak napr. projdou kolem člověka bez domova, majic ho uplne u prdele hlavne ze maji oni znackove hadry, mobily a muzou se prezirat, utracet za picoviny jako je jedovata balena voda, obal na mobil s zirafou , a dalsich 1000 hovadin. A nic z toho co hlasaji tak se ani podle toho neridi.Ve skutecnosti kdyz se nekdo hlasi ke krestanstvi tak je z 99’99% tupec jako vsichni ostatni. Radeji se zkoumat puvod těchto náboženství , a nebo spoustu nesrovnalosti a skomolenin kolem toho. Krom toho byly postavy jako jezis s charakteristikou shodnou davno predtim. Zkratka krestanstvi, islam, judaismus = hnusna lez pro manipulaci s masami. Avsak je mi jasne ze psat cokoli takove tem co haji krestanstvi nebo jiny jiz zmineny hnus je az na vyjmky zbytecne, protoze to budou branit za kazdou cenu.

Jinak souhlasim s prispevkem od M.C.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Jděte svůj názor stejně plamenným způsobem sdělit do Ruska, Srbska nebo jiným pravověrným, kteří celý tento svět svou dlouhodobou křesťanskou obětí drží pohromadě.
Anebo si jen pletete křesťanství a vatikánské antikřesťanství?

pragmatik
Návštěvník
pragmatik

krestania upalili v plynovych komorach miliony zidov, v stredoveku upalili statisice bosoriek, este predtym fransky krestania zmasakrovali cca. 200 000 sasov, krestania viedli kriziacke vypravy do svetej zeme a rabovali tamojsie bohatstvo, krestania zmasakrovali juhoamericke vysoko kulturne kmene inkov a inych kmenov, krestania zavreli severoamerickych indianov do rezervacii, krestania vzali do otroctva cernochov ktori zili v afrike na svojom uzemi a nikdy predtim krestanom nic zleho neurobili, krestanstvo je najpokryteckejsie nabozenstvo na svete…