Je vymalováno, ČSSD půjde do vlády s Andrejem Babišem! Lidový dům obsadí...

Je vymalováno, ČSSD půjde do vlády s Andrejem Babišem! Lidový dům obsadí ministerstvo vnitra a další 4 ministerstva. Jenže Babiš může po získání důvěry vládu rekonstruovat a ministry vyměnit a pro vyjádření následné nedůvěry nebude mít ČSSD a opozice ve sněmovně dost hlasů. Socialistům tak hrozí, že poslouží Babišovi jako toaletní papír na získání důvěry. Přesto ale do vlády chtějí, to bude mazec!

Je vymalováno, ČSSD půjde do vlády s Andrejem Babišem! Lidový dům obsadí ministerstvo vnitra a další 4 ministerstva. Jenže Babiš může po získání důvěry vládu rekonstruovat a ministry vyměnit a pro vyjádření následné nedůvěry nebude mít ČSSD a opozice ve sněmovně dost hlasů. Socialistům tak hrozí, že poslouží Babišovi jako toaletní papír na získání důvěry. Přesto ale do vlády chtějí, to bude mazec!

A je to venku. Místopředseda ČSSD Roman Onderka neudržel jazyk za zuby a prozradil dnes médiím nabídku, jakou ČSSD dostala od Andreje Babiše [1]. Ten totiž ustoupil nátlaku Lidového domu a rozhodl se, že nabídne socialistům křeslo ministra vnitra a k tomu další 4 ministerstva, hovoří se konkrétně o ministerstvu zahraničí, ministerstvu obrany, ministerstvu práce a ministerstvu školství. Ovšem tyto jednotlivé resorty zřejmě nejsou nijak klíčové, protože ČSSD šlo hlavně o vnitro, protože se jedná o resort, který ovládá a kontroluje policii a především speciální vyšetřovací a zásahové útvary.

My si však musíme všímat i toho, že opět se mluví o o tom, že na ministerstvo školství by se mohla vrátit Kateřina Valachová [2], která odešla poté, co propukl skandál s financováním sportu a s rozdělováním dotací z ministerstva pro sportovní účely. Právě pod Kateřinou Valachovou začaly v českém školství nebezpečné procesy arabské inkluze a hluboké prosáknutí zahraničního neziskového sektoru do vzdělávacího procesu mateřských, základních a středních škol v ČR. Pokud by se vrátila na původní místo, byla by to facka do obličeje občanům ČR.

Jiří Zimola a Jan Hamáček (předseda) jsou hlavními vyjednávači koalice s Hnutím ANO.

Další fackou, ale tentokrát do obličeje voličů ANO, je Babišova nabídka jít do vlády s ČSSD, protože za ministerstvo průmyslu a obchodu bývalý ministr tohoto resortu Jiří Havlíček podepsal 17 dní před volbami memorandum s australským těžařem European Metals Holdings o těžbě lithia na Cínovci. Právě Andrej Babiš tuto kauzu využil před volbami a nenechal na ČSSD nit suchou.

A tragédií je, že zatímco kauza lithium uvízla na bodě nula a Australané hrají mrtvé brouky, tak Babiš nabízí koalici opět ČSSD. To prostě nevymyslíš, to je možné jenom v Česku, kde volič snese každou pecku, hlavně do ksichtu a záhy po volbách od politiků, které volil. To je realita. Jenže, každý si musí uvědomit, že Andrej Babiš neuvažuje jako politik, ale jako státní manažer a nechce se o řízení státní firmy s nikým dělit. V současné době jde Babišovi jenom o jednu věc, aby nemusel pořád v médiích slyšet ten dovětek, že je premiér, ale v demisi. Nejde mu tedy o nic jiného, než o vyslovení důvěry jeho vládě.

Andrej Babiš hledá partnera pro vyslovení důvěry, nikoliv pro vládnutí

Co se ovšem začne dít po vyslovení důvěry sněmovny, z toho se můžou potom leckomu protočit panenky. Andrej Babiš jako premiér totiž může kdykoliv rekonstruovat vládu a odvolat ministry za ČSSD, pokud mu nebudou zobat z ruky. ČSSD na to sice bude moci odpovědět vypovězením koaliční smlouvy a odchodem do opozice, ale háček bude v tom, že v celé poslanecké sněmovně se nenajde 101 hlasů pro vyjádření nedůvěry takové rekonstruované vládě, která bude jednobarevná a Babiš místa po vyházených členech ČSSD obsadí svými lidmi. Tady je třeba si uvědomit, že rekonstrukce vlády podle Ústavy nevyžaduje opětovné získání důvěry od sněmovny, pokud nedojde k výměně premiéra, protože s ním padá celá vláda. Takže ČSSD teoreticky hrozí, že Babiš zneužije Lidový dům jenom k tomu, aby tady a teď získala Babišova vláda důvěru, ale hned po získání důvěry může Babiš zahájit rekonstrukci vlády.

Vyjednávání o koalici mezi ČSSD (vlevo) a Hnutím ANO. Babišova přesilovka.

Pokud by k tomu došlo, ČSSD by získala nálepku užitečných idiotů a její preference by se zřítily hluboko pod 5%, protože v očích vlastních voličů by se strana stala nedůvěryhodnou. De facto by taková krátkodobá účast ČSSD ve vládě mohla být označována za “toaletní koalici”, se kterou by si Andrej Babiš došel jednorázově pro důvěru ve sněmovně a po jejím získání by tuto toaletní koalici spláchl.

Protože Hnutí ANO bez problému může vládnout v jednobarevném složení za podpory KSČM a SPD, i když to někteří členové ANO zatím Babišovi neschvalují, ale to se může změnit. Jeden z odpůrců spolupráce ANO s SPD je Martin Stropnický, současný ministr zahraničí v demisi. Zahraničí připadne nově ČSSD a podle posledních informací prý Martin Stropnický míří do Izraele na post českého velvyslance [3]. Babišovi tím zmizí ze strany jeden z hlavních odpůrců spolupráce Hnutí ANO s SPD. Babiš se může podobným způsobem zbavit i dalších odpůrců spolupráce s SPD.

Pohřeb ČSSD bude potřeba ošetřit ve stranickém referendu, vedení tuší, že to se stranou dopadne opravdu velmi zle

Vedení ČSSD nabídku od Andreje Babiše zvažuje a podle všeho bude chtít strana o vstupu do vlády rozhodnout v referendu, ale už dopředu je jasné, jak takové referendum dopadne, protože kdo by nechtěl být ve vládě, kdo by nechtěl mít své ministry a vliv na sestavování rozpočtů a chod vlády. A kdo by nechtěl mít vliv na policii a vnitro, nutno dodat. Lidový dům nechce dělat referendum jen tak z plezíru, vedení ČSSD se bojí podrazu od Andreje Babiše a právě referendem chtějí přenést zodpovědnost za vstup do vlády na koncové členy ČSSD.

Až to bouchne a Babiš ministry za ČSSD z vlády vyhodí, aby vedení Lidového domu mělo v ruce argument a řeklo by, že to není chyba vedení, protože o vstupu do vlády rozhodla členská základna v referendu, my nic, my muzikanti. Jediný, kdo tento Babišův vychytralý plán může teoreticky hned na počátku zhatit, je KSČM. Hnutí ANO a ČSSD totiž i tak mají ve sněmovně stále menšinu, takže Babiš bude potřebovat pro vyslovení důvěry podporu KSČM. Jenže komunisty Andrej Babiš nadzvedl ze židlí, a to hned třikrát po sobě v poslední době.

Miloš Zeman vloni v květnu během vládní krize, když se Bohuslav Sobotka snažil zbavit Andreje Babiš ve vládě.

Nejprve vyhostil 3 ruské diplomaty na základě zinscenovaného hoaxu o otravě Sergeje Skripala a jeho dcery v Salisbury a hned krátce poté jeho vláda vydala do USA Jevgenije Nikulina. A třetí pozdvižení přišlo minulý víkend, když Andrej Babiš podpořil americký útok raketami na Sýrii. Přesto se však očekává, že pokud bude v programovém prohlášení vlády něco zásadního, co komunisté prosazují, tak by Babiš a jeho vláda měla dostat důvěru i od komunistů, i když je to na hraně a mnoho komunistů bude mít problém zvednout ruku pro vládu někoho, kdo se přihlásil k raketovým útokům USA proti svrchované zemí bez mandátu Rady bezpečnosti OSN.

Jak dopadne ČSSD, tak dopadnou postupně i ostatní politické strany, nejen v ČR, ale v celé Evropě. Veškerá moc v zemi bude patřit státnímu manažerovi

Bez ohledu na to, jak dopadne referendum v ČSSD, politická realita znovu čtenářům Aeronetu ukazuje, jak funguje tzv. mocenský tenzor, tedy výslednice politických a společenských směrů, které jsou definovány dlouhodobými procesy a vývojem populace a jejího myšlení. Více pruhů, více Adidas. Přesně v těchto mezích uvažuje i volič, který de facto nehledá změnu, ale garantování sociálních jistot, bez ohledu na to, kdo je garantuje a co za těmito garancemi se skrývá. Národ nezajímalo, že je někdo trestně stíhaný, Andrej Babiš rozdrtil ve volbách všechny. Globalizační procesy se nasunuly do ČR spolu s velkými supermarkety a s bankovními půjčkami na přelomu tisíciletí.

A takto dopadl Bohuslav Sobotka. O rok později, co na něj Miloš Zeman na Pražském hradě namířil svoji hůl, je z Bohuslava Sobotky politická mrtvola a obyčejný cestující v metru.

A zatímco před rokem 1989 jsme budovali socialismus, dnes národ buduje kapitalistický neofeudalismus, novodobé nevolnictví půjček, hypoték a úvěrů, jak domácností, tak i veřejných rozpočtů.  Nikdo už nevěří politikům, proto ve volbách tradiční strany dopadly tak, jak dopadly. Dnes lidé volí manažery, oligarchy, businessmany a bankéře. A nikdo je k tomu nenutí. Je to objektivní proces, a to je ta největší zbraň dlouhodobých procesů. ČSSD přijde nakonec o Lidový dům, strana zanikne. Naproti tomu budou vznikat nové politické subjekty na bázi podnikatelských projektů. Babiš tak přináší do ČR tu nejtvrdší globalizaci, nejrychleji a nejviditelněji, než všechny politické reprezentace v ČR po roce 1989.

Nejen o chystané koalici Hnutí ANO a ČSSD budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme témata a událost z domova i ze světa a dostane se i na telefonické dotazy. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Vážení čtenáři, pokud se Vám líbí naše práce, naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka nám pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Já se Blbišovi divím, když to chce táhnout se socanama, že mu nevadí, že je to silně zadlužená stana, která nerespektuje rozhodnutí soudu o zaplacení milionů dědicům Altnera, když mají takové požadavky na jeho odchod z pozice premiéra…?’

kissák
Návštěvník
kissák

To vše se děje proto, že u nás v republice pro politiky neexistují občané, ale jenom blbý voliči sloužící k placení daní !?!?!?

Josef
Návštěvník
Josef

Předseda komunistů Filip říká tunelářovi Babišovi: “Nehledejte za mojí vstřícností vůči vám nic osobního. Multimiliardáři nám byli vždy sympatičtí jako třída.”

comment image

konzerva
Návštěvník
konzerva
cormel
Návštěvník
cormel

Penebože kde tyhle politické články berete!
Bohužel si vedení ČSSD pořád drží bafuňářskou linku a nejsou schopni se poučit ze stejného osudu ODS. To je hold daň za to, že je člověk 8 – 12let ve vrcholné politice, ztráta obyčejné soudnosti a pokory. A dopadli bychom tak asi všichni?? Dále pak nejde především o nějaké ministerská křesla, ale na stalo leží tichá gilotina ČSSD a to výměna krajských koalic s vládou ČSSD tam kde to lze. V Ostravě Vondrák už dostal úkol na tom pracovat. (s ním nebo bez něj).
Dále pak není jasné, co straně uškodí více, jestli vládnou nebo nevládnou. Asi máte křišťálovou kouli.
Ale absolutně nejde souhlasit s naprosto manipulativní informací, že stranické referendum je jen nějaká formalita. Členská základna je proti, proto si Hamáček k referendu vyjednává modré z nebe.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Jílková Vas zve ve ctvrtek do poradu “MATE SLOVO “
Na téma, které se bude týkat mezinárodní situace – “ Sýrie, Rusko a riziko Studené války” .
Jsou jistě vitane vsechny nazory a hlavne ty ktere jsou opacne a budou rozvijet diskusi a mysleni ? ?
Co tak se prihlasit a sypat o tom informace a pozvat televizni divaky sem na tyto clanky. Je to snad porad jeste primy prenos bez moznosti cenzury a sestrihu, takze staci vyslovit obcas adresy alternat. medii – aeronet, ac24, orgo-net… a nabourat jim cenzuru.
Jdete tam prosim kdo bydlite v Praze a v okoli. Az se budete hlasit delejte ze sebe blbce ze vsemu verite v CT a Sobotkovcum a milujete Na to jako sveho novomanzela/ku.
A noste sebou fixy a piste adresy po ulici. Jeden novy ctenar to nasel na třech mistech na ulici, tak tu najel na clanky a libi se mu tu , tak se tu vrati.

Frank
Návštěvník
Frank

Na ten turecký jarmark uječené židovky se nedá dívat, ne tak tam ještě jít.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Lustrace E-mailu pokracuje uspesne dal.
Jak zjistuje znama neprochazeli clanky na Centrum.cz jen za minuly tyden utery a streda.

Pre lepšie pochopenie systému hodnotenia je potrebné nahliadnuť do zloženia komisie. Podľa Fábryho ju »prevažne tvoria novinári a autori tzv. mienkotvorných médií… Takmer tretinu riadnych členov komisie tvoria pravidelní alebo občasní autori Denníka N: M. Hvorecký, J. Smatana, F. Struhárik a P. Hardoš. Ďalšími členmi sú napr. autori z denníka Sme (M. Jaslovský, M. Ritomský), a pod. Zaujímavé sú aj mená čestných členov komisie: A. Fulmek, zakladateľ denníka Sme, V. Mužík, bývalý šéfredaktor Nového času a V. Zima, v minulosti tiež redaktor Nového času«. Všetky tieto mená sú na Slovensku známe ako vyhranení obhajcovia neoliberálnej politiky a proamerickí jastraby. Spája ich nenávisť k Rusku, nenávisť k ľavici a nenávisť k akejkoľvek kritike liberalizmu.

Iniciatíva Konšpirátori.sk funguje pod spoločnosťou NetSuccess, ktorej partnerom je, okrem iných, Petit Press (SME) a riaditeľom Ján Urbančík. Meno Ján Urbančík figuruje aj v prehľade vedenia Občiansko-demokratickej mládeže (ODM) za obdobie rokov 1991 až 2011. Nachádza sa tam tiež meno Alexandra Boteva – blogera sme.sk, VIP blogera hnonline.sk, podnikateľa, poradcu v oblasti podnikania, manažmentu, vzdelávania, investovania, či eurofondov. Alexander Botev je zároveň strategickým riaditeľom spoločnosti NetSuccess. Zdá sa, že bývalí mládežnícki funkcionári slovenskej pravice pokračujú v spolupráci v oblasti, ktorá stále súvisí s ich politickou orientáciou. Aktívna participácia Jána Urbančíka v rámci TREND Online Academy Bratislava jeseň 2017 to len potvrdzuje, podobne ako aj ľudia okolo nich. Peter Jančárik, stratég iniciatívy Konšpirátori.sk napríklad vystupoval na festivale Pohoda 2017 tak ako aj Karolína Farská a Dávid Straka – stredoškoláci známi organizovaním protikorupčných pochodov, Youtuber Expl0ited, ktorý robil kampaň pre Globsec, či v neposlednom rade prezident SR Andrej Kiska, diskusiu s ktorým moderoval Štefan Hríb, šéfredaktor Týždeň.sk. Skrátka, jedna veľká šťastná pravicová rodinka. A neopovažujte sa myslieť si niečo iné ako oni! …….

… V posledných dňoch sa zdá, že Economia prehodnocuje svoj postup a ruší blokovanie a mazanie informácií. Spoločnosť ČD Telematika taktiež prestala blokovať server AC24.cz pre užívateľov jej DNS serverov. Otázkou je, či ide len o dočasný strategický ťah, alebo pochopenie, že svojvoľne vyhodnocovať a nakladať s informáciami tretej strany nie je v súlade so zásadami demokracie a právneho štátu.
Podľa informácie hnonline.sk z 5. marca 2018 je druhá možnosť málo pravdepodobná: v týchto dňoch totiž s iniciatívou Konšpirátori.sk uzavrel partnerstvo najväčší spravodajský portál Seznam.cz. Pre iniciatívu to znamená nárast prestíže a vplyvu, pre iné ako »dobre« hodnotené médiá riziko útokov na ich reputáciu a finančné ťažkosti. Iniciatíva Konšpirátori.sk sa totiž netají, že jedným z jej cieľov je odstrihnúť nespriaznené stránky od finančných zdrojov pochádzajúcich z inzercie a reklamy.

Na Slovensku sa medzitým ozvali aj ďalšie weby, ktoré čelia rovnakej blokácii, stránka hlavnespravy.sk spomína, že podobné »triedenie pošty« vykonáva aj portál Centrum.sk, ktorý vlastní News and Media Holding, patriaci investičnej skupine Penta. Táto finančná skupina má vlastnícky podiel aj v pravicovom denníku SME a je spájaná s najväčšou korupčnou kauzou v dejinách Slovenskej republiky, tzv. Gorila,….

http://www.halonoviny.cz/articles/view/47495765

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Lide bdete a studujte peclive moznosti osobni obrany.
Jde to I bez strelne zbrane ovsem ne s holyma rukama, to je jen pro ty co se tim zabyvaji kazdy den od rana do vecera po mnoho dlouhych let, ani tak ovsem neni zarucen uspech, ze se ubrani proti vyrazne pocetni presile.
Predstavte si co by dokazal udelat jeden usmevavy a pritom dobre pripraveny strazce restaurace v historickem kostymu ovsem opatren skutecnou halapartnou a treba I ctyrnohym pritelem v zastoupeni argentinske dogy.
Zda se Vam to hloupe? Verim, ze zcela jiste mnohym z Vas.
Skutecnost je vsak takova, ze jedna halapartna ve spravnych rukou by bez problemu vyresila tech 7 prismahlych lidumilu co temer k smrti ukopali onu obsluhu restaurace.
Dnes se daji docela jednoduse poridit i jine zbrane se vsim je ovsem nutne naucit se zachazet tak aby se moznosti daneho predmetu dali vyuzit, pouhe vlastnictvi ci noseni nestaci ba naopak muze se vam stat, ze o kontaktni zbran pri vlastni obrane prijdete a budete ji nasledne ubyti k smrti.
I obycejna hul z dobre zvoleneho material je ve vyskolenych rukach smrtici zbrani a nikdo vam jeji noseni nemuze odeprit.
Cepele ruznych profilu i delky ukryte ve vychazkovych holich byli velice oblibenym doplnkem getlemanu v minulosti.
Retez kolem pasu zatizny vysacim zamkem je rovnez vhodnym modnim doplnkem dnesni doby.
Musi se s tim vsim ovsem umet zachazet a to vyzaduje vuli a poctivy trenink.
Doporucil bych misto idiotskeho behani na gumovem pase ve fitness centrech.
Pratele kdo z Vas je jeste mlady a muze at dba na svou pripravu v tomto smyslu, budete to jednoho dne potrebovat.
Vsechno co je kolem nas muze poslouzit jako zbran kdyz je se to stane nutnosti i ulomeny dekl od popelnice.
Nechat temer k smrti ukopat cloveka je zlocin I tech kteri mohli, nepomohli a nechali je vsechny utect.
Nelze nad tim mavnout rukou ci to nejak obhajovat, pokud nebudeme drzet spolu, jednoho dne prijdeme o vsechno.
Dovedete si predstavit, ze by se tohle stalo v Rusku jak by to dopadlo?

Jan
Návštěvník
Jan

Nemůžu s Vámi souhlasit. Pes ano, v pořádku, halapartna je nesmysl, možná by poranil dva, ostatní by mu ji vzali a hádejte co? Kdyby tam byli policajti vyřeší pokutou, v nejlepším případě předvedení za výtržnost. Střílet v téhle situaci máte dlouholetý trest zajištěný. Navíc pokud je u nás od nového zákona o zbraních zakázán prodej víc zraňující munice ( střely se deformují a předávají energii prvnímu cíli – letecká ochranka)tak použitím 9mm náboje rozesejete smrtelná zranění po celém náměstí. Uvědomme si, že ONI chodí ve skupinách úmyslně, že nejde o náhodu, jde o průzkum bojem, co vše si zde můžou dovolit. Pokud se nezmění zákon a nic nenasvědčuje že by taková snaha byla, jsme vše těmhle vydaní na pospas.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Když jde o život, zákony nic nezmění a nezměnily nikdy. Vemte si jen teroristu, jak se smíchy za břicho popadá, když vejde v platnost zákon o zákazu vlastnění např. samopalu. Opravdu si myslíte, že se zločinec podělá strachy před cárem papíru? Naopak, bude mít mnohem snažší pozici, protože mu v úmyslu nikdo nebude bránit. Já osobně jsem dospěl k názoru, že nelegální držení zbraně má své výhody a je jich víc než nevýhod. Použitím nelegální zbraně nikdo nezjistí, že jste to byl vy. Jednoduše proto, že nejste ke zbrani zaregistrovám. A vytrubovat do světa, že vlastníte nelegálně zbraň, přece nebudete. Tak se chovají dementi, ale ne rozumní lidé… no, je toho víc, stačí přemýšlet.

Axel
Návštěvník
Axel
Axel
Návštěvník
Axel

Teď jsem to zrovna chtěl napsat, že to mohl být testovací balonek, aby bubáci ještě před invazí zjistili, jak bude reagovat obyvatelstvo a hlavně jak bude reagovat policie.

Radek
Návštěvník
Radek

Policie bude reagovat jako všude jinde, NIJAK.
Přece policie je tu od dávání botiček a terorizování slušnejch lidí , ne ?

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Drahy Jane,

vas prispevek me potesil a nazorum ktere jste uvedl rozumim.
Myslim, ze nase policije se rovnez sklada z uvedomelych obcanu, kteri jsou sice omezeni ve forme sveho jednani zakonem ale jsou to zase jen lide a jiste I jim je kosile blizsi nez kabat a tak si myslim, ze casem to dojde do tech mezi, ze kdyz dojde k opravnene obrane dle zdraveho rozumu a snedy cizojazycny utocnik nekde na rohu vykrvaci tak se to uzavre jako ,,nestastna nahoda,,.
No a ta halaprtna byl spise urcity primer ale verte, ze zbran je to velice efektivni a pokud s ni nekdo obratne vladne tak mu ji z ruky hned tak nekdo nevezme.
Zasah touto zbrani ve cvicenych rukach Vam utrhne cele rameno i s rukou ale jak rikam je to jen primer.

Radek
Návštěvník
Radek

Slušnej vyhazovák v kapse je dobrý řešení. Jasně, u soudu pak můžete mít problém bo žijeme ve zkurvený realitě, ale jizvička na čmoudovi potěší na těle i na duchu 🙂

M.C.
Návštěvník
M.C.

,,Proč chcete nosit zbraň?” – ,,Protože policajta neunesu.”
Vždycky když jde o vteřiny, je policie vzdálena několik minut.
Lépe je být třemi souzen, než šesti nesen.

Osobně žádnou zbraň nemám, zatím se mi daří řešit konflikty bez bitky, rozvážným a asertivním vystupováním. Ale nevím, jestli by to v tomto případě stačilo.

Jan
Návštěvník
Jan

Nestačilo.

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Jen vzpomeňte, zde se sionisti museli leknout. Soudím, že Vladimír Vladimírovič Putin se snaží konat vždy pokud čas k akci dospěl, ale ne předčasně.

https://www.youtube.com/watch?v=kDFVNhlBE7U

Pane VK, já i moje rodina Vás stále podporujeme, i finančně, a děkujeme za pravdu.

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Dekuji za upozorneni ze strany zdejsich diskutujicich na incident brutalne napadene obsluhy restaurace ci kavarny v Praze skupinou turistu.
Podle zverejnenych fotografiji je zrejme, ze se jedna o vzorky snedeho etnika vyznavajiciho hlubsi formu islamu coz doklada typicky stylizovany porost na jejich tlamach.
Ptam se kde byla statecna policie a predevsim ta mestska, ktera dokaze pokojneho obcana strhnout ze zadu k zemi a nasadit mu zelizka jen proto, ze odmita predlozit doklad totoznosti protoze k tomu nezavdal zadny duvod. Viz, historicky pripad Pavla Hlavky zakladatele a redaktora SVCS.
Tam vzapeti dojela zasahovka az dojemne rychle.
Je to hnus.
V kazdem pripade tyto incidenty se budou mnozit, jedine co muze jejich vyskyt znacne omezit je aktivni obrana obcanu, ktera bude koncit fyzickou a nevratnou likvidaci agresora.
I kdyz to jeste vetsine obcanu nedochazi protoze to zatim neni vsude a kazdy den, situace je naprosto katastrofalni a v nic jineho nez obcanskou valku to ani nemuze vyustit.
Osud jiz je zpeceten a v podstate neni jak jej zvratit.
Vystoupeni z evropske unie i z nato je jen touzenym snem, ktery nema sanci dojit naplneni.
Pokud dojde k aktivnimu odporu obcanu ceske republiky v jakekoliv forme tak to bude bez pochybu potlaceno.
Na politicke prosazovani vyse uvedenych zmen nemame ani kadry ani cas.
Z meho pohledu je bohuzel hotovo.
Nikdy by me ani ve snu nenapadlo, ze budu vzpominat na nektere veci z dob soicalistickeho zrizeni jako na pozitiva a ze toho opravdu neni malo.

Axel
Návštěvník
Axel

Před časem se stalo něco podobného, trest směšný, tak proč by to kluci nezkusili znovu. 🙁 https://www.novinky.cz/krimi/439100-opili-nemci-v-praze-hazeli-pivni-lahve-a-ohrozovali-lidi-baseballovymi-palkami.html

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Bylo by vhodne pripomenouti si pamatku Transilvanskeho knizete Vlada Draculy zvaneho narazece.
Nasel recept nato jak znejistit bojovne sebevedomi nepritele.

Lumpír
Návštěvník
Lumpír

A proč osmanské turky narážel na kůl? Protože jako chlapec byl znásilňován samotným sultánem. https://uzunoglu.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=571324 Jak by Poláci o nich řekli – aby žyčie mialo smaček, raz džievčynka, raz chlopaček..

M.C.
Návštěvník
M.C.

To video jsem tenkrát viděl.
Pánové Hlávka a Ponert se tehdy zachovali jak malí chlapci, Ponert to víceméně vyprovokoval a pan Hlávka si nepřečetl pořádně zákon o policii, paragraf o prokazování totožnosti.
Městapáci si následně taky uřízli svůj díl ostudy, protože situaci naprosto nezvládli, nedokázali panu Hlávkovi srozumitelně vysvětlit, proč po něm průkaz totožnosti chtějí a na základě čeho, v druhé fázi už vykřikovali naprosto nesmyslná spojení slov.
Zásahovka se taky moc nevyznamenala, měli se to pokusit řešit domluvou spojenou s demonstrací síly a početní převahy, ne hned strhávat člověka, který se nijak agresivně neprojevoval na zem.
Takových případů, kdy městapo nebo zásahovka zbytečně tvrdě zakročili proti člověku, který si dovolil projevit nesouhlas s jejich chováním už bylo více.