Je vymalováno! Český Trump převálcoval všechno, co mu stálo v cestě! Státní...

Je vymalováno! Český Trump převálcoval všechno, co mu stálo v cestě! Státní manažer Babiš se chopí moci v tandemu s Milošem Zemanem. ČSSD skončila s jednociferným výsledkem a lithium prý rozhodlo volby! SPD splnila misi, ale mohlo to být lepší!

Je vymalováno! Český Trump převálcoval všechno, co mu stálo v cestě! Státní manažer Babiš se chopí moci v tandemu s Milošem Zemanem. ČSSD skončila s jednociferným výsledkem a lithium prý rozhodlo volby! SPD splnila misi, ale mohlo to být lepší!

Dnes skončily parlamentní volby v České republice. Vítězem se podle očekávání stalo Hnutí ANO se ziskem téměř 30% hlasů [1]. Katastrofální odstup dalších stran je něčím, co se v USA nazývá “landslide victory”, tzn. lavinové vítězství. Andrej Babiš získal nejvíce preferenčních hlasů, téměř 50 tisíc. ANO zcela zmasakrovalo veškeré kraje a okresy, kde zvítězilo naprosto všude. Americká média mluví o Babišovi jako o českém Trumpovi. Je to miliardář, podnikatel, ve volební kampani veškerá mainstreamová média byla proti němu a stejně dokázal zvítězit lavinovým způsobem. Doslova a do písmene tak Andrej Babiš zkopíroval model Donalda Trumpa podle hesla “Dělejte to jako já!” a nikdo nenašel recept, jak Andreje Babiše, který je obviněný z dotačního podvodu a současně byl spolupracovníkem StB, odstavit z politického života. Včera před začátkem voleb jsem zde uveřejnil článek, který v závěru popisuje fungování mocenského tenzoru. Nyní všichni Vy, čtenáři Aeronetu, vidíte krutost a neoblomnost mocenského tenzoru. Varoval jsem dopředu už před časem v článku zde.

Volby v ČR ovládlo Hnutí ANO.

Je naprosto jedno, jaké špatné informace nebo špínu vytáhnou média na politika, je-li mocenským tenzorem předurčen k tomu, aby převzal v zemi tzv. řídící procesy. Mocenský tenzor je systém silových vektorů, které působí různými směry, do různých stran, ale ve výsledku tenzor sleduje společný cíl, kterému se nelze vyhnout. V přírodě je nejlepším příkladem tenzoru okenní tabulka při dešti. Všimněte si, že všechny kapky, které stékají po skle dolů, mají tendenci hledat jiné směry, klikaté cesty, ale nakonec všechny, když se na okno podíváte z odstupu, sledují společný cíl, kterému se nelze vyhnout, dolní okraj okna. Mocenský tenzor funguje v globální politice jako gravitační vlna v astrofyzice. Pokud se zajímáte o fyziku, tak víte, že gravitační vlny prochází veškerou hmotou a veškerým časoprostorem, nelze je ohraničit. A národní politiky zemí a procesy v nich jsou na tom stejně. Mocenský tenzor z okolního globálního světa prostupuje do ČR. Procesy voleb z USA se tento víkend okopírovaly do výsledku českých voleb.

Mocenský tenzor zboural skleněné zámky stovkám tisíc voličů

Nechtěl jsem před volbami nikomu z vás bourat skleněné zámky nadějí a iluzí. Krutost mocenského tenzoru je zničující, i pro mně, i když vím už velmi dlouho, jak tenzor funguje. Česká republika je země, kde rezonují dezintegrační a revoluční procesy, které se do země kopírují z globální úrovně světové moci. Není náhoda, že v USA je prezidentem Donald Trump, jehož rodina je napůl česká. Není náhodou, že ČR je centrem světového židovstva. Není náhodou, že lídrem nejsilnější alternativní strany nyní v parlamentu není paradoxně Čech, ale poloviční Japonec. Není náhodou, že ČR dosud nepřijala Euro. Není náhodou, že Miloš Zeman s Andrejem Babišem plní systém tandemové moci a že prezident mluví o Krymu jako o hotové věci. Není náhodou, že moc v jednotlivých zemích přebírají protestní strany a politická hnutí oligarchů. Je to proces zániku států, jejich hranic, rozpad národů a tradiční politiky.

Andrej Babiš převálcoval volby.

Andrej Babiš chce zrušit krajská a dokonce i místní zastupitelstva. Chce zrušit Senát. Stejně tak i Tomio Okamura chce zmenšit poslaneckou sněmovnu na 81 křesel a chce přímou demokracii. Stejný model ale navrhuje i Andrej Babiš, který chce takový systém, aby nebyla volena zastupitelstva měst, obcí a krajů, ale aby byli voleni jen starostové a hejtmani. A oni by si potom jmenovali své lidi do zastupitelstva. Odvolatelnost by potom spočívala ve vztahu k odvolání starosty nebo hejtmana. S ním by padlo i celé zastupitelstvo, které si přivedl. Nechtěl jsem před volbami o této podobnosti mezi ANO a SPD psát, abych si nevyslechl zase nekonečné útoky a pomluvy za to, že co si to dovoluji sahat na svatý grál alternativy v podobě SPD. Pravdou je, že mnoho tezí SPD je kompatibilních s volebním programem ANO. Dokonce tolik, až mně to trochu děsí. Tomio Okamura skončil nakonec se svojí SPD na 4. místě se ziskem přes 10% za druhou ODS se ziskem 11% a za třetími Piráty, kteří přeskočil SPD o několik desetin procenta.

Český Trump a jeho “landslide victory”

Rozdíl mezi vítězem a druhou stranou je téměř 19% a podobný výsledek Česká republika nepamatuje. Všichni jsme svědky něčeho, co server fiat-alternativy Forum24 pana Šafra nazval “Velkou říjnovou revolucí” v české republice. Všechna fiat-alternativní média s napojením na Zdeňka Bakalu totálně selhala a nesplnila svoji misi. Kauza odposlechů Babiše, skupina Julius Šuman, která zveřejňovala kompra proti Babišovi, kauza Čapí hnízdo, trestní stíhání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka, Korunové dluhopisy, neustálá masáž Bakalových novin, serverů a časopisů jako Respekt nebo Aktualne.cz proti Babišovi, prostě nic z toho nedokázalo Andreje Babiše zastavit. Stejně jako nic nedokázalo v USA zastavit Donalda Trumpa, který čelil tomu samému od mainstreamu. Nikdo nerozumí a nechápe, co se to proboha děje.

Tomio Okamura u voleb.

V USA dodnes neví, jak se to stalo a snaží se najít důvod v ruském vlivu, ale nikdo tomu nevěří. Ukazuje se, že mainstreamová média v USA selhala a nyní selhala i ta česká v útoku proti Babišovi před volbami. Kauza lithium rozhodla volby. Naše analýza v redakci ukazuje, že náš článek o lithiu, který si již přečetlo přes 3 miliony lidí v ČR, se stal jakýmsi mechanismem k likvidaci ČSSD, která nedosáhla ani na 8% a tím se naplnila moje předpověď z článku, který jsem napsal v květnu zde. Dokonce mi vyšel i odhad, že ČSSD skončí až za ODS. Dozvěděli jsme se z poslaneckého klubu KSČM, že Andrej Babiš při mimořádné schůzi k lithiu toto pondělí měl u řečnického pultu v ruce vytisknuté papíry ze dvou webů, z oficiálního webu European Metals Holding a z našeho AE News, kde citoval informaci z mého článku. Dostáváme nyní dotazy do redakce, jestli jsme ovlivnili volby na zakázku z Ruska, nebo na zakázku Andreje Babiše. K této věci znovu opakuji, že kauza lithium měla pomoci alternativě, zejména SPD. Problém je v tom, že v SPD nedokázali toto téma mediálně uchopit tak razantně, jako to udělal Andrej Babiš, který k tomu svolal tiskovou konferenci a de facto si kauzu přivlastnil jako svoji zásluhu. To není naše chyba na AE News. Jenže tohle je zásadní problém nových nezkušených politických stran.

Bolest malých nových stran – Špatná komunikace s voličem

Nové strany nemají vybudovaný systém politické strategie a PR komunikace s veřejností. Když zájemce o členství v SPD pošle email s nabídkou daru na 15,000 Kč a s žádostí o odpověď na dotaz k věci lithia, a dotaz byl odeslán už v červnu, tak zájemce nedostal odpověď, ale jenom přílohu darovací smlouvy a jednu větu, poděkování za finanční podporu. Psali jsme o tom zde. To je klasický případ nezvládnuté PR komunikace. Když jsme my jako redakce toto úterý požádali o tiskové prohlášení ke kauze Kopal, dodnes nám nikdo neodpověděl. SPD to omlouvá tím, že má moc členů a moc emailů. Ale to není omluva, to je projev toho, že strana nemá PR, má hodně voličů a nestíhá s nimi komunikovat. V USA se o toto starají tisíce dobrovolníků zdarma, kteří sedí u počítačů a vyřizují obratem ruky emaily. SPD nic takového nemá. Na emaily odpovídá za pana Okamuru pan tajemník Jaroslav Staník, to my víme, ale pan Staník není natahovací a nemůže se roztrhnout, takže to nemůže zvládat. Máme v redakci stovky emailů od lidí, kteří nám potvrzují, že čekají od SPD na odpověď na email, který poslali v dubnu tohoto roku. Dodnes nemají odpověď.

Ivan Bartoš, předseda Pirátů.

Takže zkušenost našeho čtenáře [2], který poslal email s nabídkou daru, není ojedinělá a tuto zkušenost má mnoho dalších lidí. A v článku v odkazu jsem varoval, že u voličů SPD nesmí dojít ke zklamání. SPD prostě nestíhá komunikovat, anebo si pouze vybírá, na co odpoví, a na co nebude reagovat. A tento nezvládnutý PR systém se projeví na propadu preferencí. Paní nám napsala, že s rodinou se rozhodli volit Okamuru a SPD. Celkem 5 hlasů. Její manžel poslal SPD email s dotazem, jestli SPD plánuje zrušit povinný rok školky pro děti, protože dochází k indoktrinaci dětí inkluzí v těchto školkách, protože čtou AE News a já jsem o tom psal několik článků. Nedostali od SPD žádnou odpověď od 17. srpna. Poslali email znovu v září, žádná odpověď. Výsledek byl ten, že dnes nám paní napsala, že z celé rodiny volila SPD jen ona. Manžel, jeho otec a dvě dospělé děti ztratily zájem. Tady vidíte, jak se ztrácí voliči. SPD však udělala velkou chybu v pondělí, když vyloučila ze své strany známou postavu z národovecké fronty v ČR, pana Kopala.

Alternativa v ČR přeformátovala volby

Napsal jsem k tomu článek [3], ve kterém vyjadřuji zděšení nad takovým krokem 4 dny před volbami. Vyhození pana Kopala bylo zaregistrováno už v pondělí večer na diskusních fórech a sociálních sítích skupin vlastenecké fronty, kde se rozjela proti SPD nenávistná kampaň, rozesílaly se esemesky, že SPD se zbavuje vlastenců, zatímco do čel kandidátek dosazuje vedení SPD hodně divné lidi, jako např. lídra kandidátky v Pardubickém kraji, který je lichvář a tento rok v únoru dohnal na pokraj sebevraždy zadluženou maminku 4-letého dítěte. Máme připravené podklady pro článek, ale tohle prostě jenom ukazuje na špatné a nedomyšlené procesy uvnitř SPD, které stranu v konečném důsledku poškozují. SPD mohla udělat 15% od voličů, o tom jsem přesvědčen. Přesto ale je třeba mít dobrý pocit, že se alternativě podařilo Okamurovi a jeho SPD pomoci do parlamentu, navzdory mainstreamu.

Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek.

Zpravodajská alternativa v ČR zvítězila. Dokázali jsme v ČR přeformátovat politickou scénu. Bohužel, výsledek a práce alternativy byla částečně zneužita Hnutím ANO, zejména kauza cínoveckého lithia. Podařilo se nám zlikvidovat pozici a postavení ČSSD. Stejně tak jsme oslabili pozici KDU-ČSL, která se projevovala vlastizrádným chováním pana Bělobrádka a Hermana na Sudetoněmeckých slavnostech v Norimberku a v Augsburgu. Těší nás, že právě Daniel Herman se do sněmovny po těchto volbách vůbec nedostane. Co je však opravdu děsivé, to je zisk Pirátské strany. Tato globalistická neomarxistická skupina s napojením na americké hnutí Alt-Left a Antifu nemá nikde v Evropě obdoby, snad s výjimkou německých Zelených, kteří mají stejné názory, ale teze Pirátů na povinné kvóty a přerozdělování uprchlíků, to je opravdu alarmující výsledek, že v ČR se nachází takový počet voličů, kteří chtějí aktivní islamizaci a nasunování Arabů do ČR.

Reformátování Evropy a mocenský tenzor masakruje volby v Rakousku i v ČR

Mocenské nastavení ČR se přesune do modelu bližší spolupráce s Ruskem, protože to je zájem Agrofertu. Nicméně musím varovat před myšlenkou, že dojde k odpoutání od spojení s USA. Andrej Babiš je příliš úzce napojen na americké neocony, jeho ministr obrany Martin Stropnický předal velení nad brigádou z Žatce pod německý Bundeswehr [4] na příkaz vrchního velitele US ozbrojených sil v Evropě gen. Hodgese, Agrofert staví tady v Německu největší továrnu na průmyslová hnojiva v Evropě, takže snaha o propojení české armády s NATO a české politiky s Bruselem povede k těsnější spolupráci jak s Američany, tak i s Bruselem. Miloš Zeman použije Andreje Babiše jako údernou pěst v Bruselu, aby došlo ke změně postoje EU k Rusku. To je hlavní role, kterou Miloš Zeman bude mít pro Andreje Babiše. A není od věci zdůraznit, že výhra ANO drtivě, ale opravdu drtivě zvýšila šance na znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem na další období. Oba dva vytvoří nejen v ČR, ale v celé skupině V4 a v Bruselu mocenský tandem, který povede k dalšími vnitřnímu pnutí v EU. Kdo chce stavět nové, musí nejprve zbourat staré.

Všimněte si, kde se platí EURem a kde ne. A potom to srovnejte s mocí US neocons a politikou daných zamí. Už to chápete?

Nová Evropa, staré strany oslabují a padají, k moci se dostávají nacionalisté, antimigrační strany, v Rakousku došlo k zemětřesení po volbách minulý týden a k moci se dostala protimigrační Lidová strana Sebastiana Kurze, v Česku se k moci dostal český Trump, který voličům slíbil to samé, co pravý Trump, že začne v zemi dělat pořádky. Ekonomika nadřazená nad ideologii, a co říká Babiš? Česko na prvním místě? Ne tak doslova, ale jinými slovy ano. Ale co to bude znamenat pro ČR? Očekávejte to samé, co se děje a dělo v USA. Američané se pokusí ovládnout českou zahraniční politiku a přiklonit zemi blíže svým zájmům. Projekt Trojmoří. A budou k tomu využívat své kontakty a vlivy v Praze. A když se díváme na výsledek voleb, vidíme volební státní převrat.  K moci se dostane oligarcha, který si bude vybírat, s kým bude vládnout. Ale nic není rozhodnuté. Ještě se může stát, že s Babišem nikdo nebude chtít jednat. Teoreticky. Vidina moci a účasti na vládě však bude bourat veškeré zábrany.

Něco končí, něco začíná – Pan VK od 27. října na novém rádiu

Tímto bych si vás dovolil všechny pozvat k poslechu Povolební debaty na Svobodném vysílači CS v pondělí večer. Pořad bude předtočen. Přijal jsem pozvání k panelové diskusi k výsledku voleb, takže si můžete potom v pondělí poslechnout moje názory a také názory dalších hostů. Zároveň bych chtěl tímto oficiálně oznámit, že po ukončení mojí spolupráce se Svobodným rádiem moje páteční pořady nekončí. Dohodl jsem se na spolupráci se Svobodným vysílačem CS (zkráceně SVCS) a již od příštího pátku budete moci poslouchat můj pořad právě na této stanici v pravidelném čase od 19:00 do 22:00 hodin. Stránky rádia SVCS najdete zde. Pořadem bude provázet pan Vítek, se kterým jsem již spolupracoval před dvěma lety. Formát zůstane beze změny, každý pátek se budeme věnovat zásadním tématům za uplynulý týden a každý pátek budeme zvedat v interakci telefony, ne někomu, ale opravdu všem.

Perestrojka Evropy je v plném proudu.

Zároveň bych chtěl touto cestou požádat všechny naše čtenáře Aeronetu a všechny mé věrné posluchače, kterým opravdu záleží na pravdě a nekompromisním postoji k předkládání informací, aby i tento měsíc zvážili příspěvek pro zachování provozu našeho projektu, protože právě teď po volbách bude potřeba, abychom se jako nezávislý projekt tvrdě a nezaujatě zajímali o procesy, které budou probíhat uvnitř stran, které se dostaly do parlamentu. A pouze skutečná alternativa, která se nebojí čelit pravdě, i když je nepříjemná, i když pravda strašně bolí, potřebuje podporu vlastních čtenářů, kteří pochopili, že zbourané zámky iluzí a představ postavených ze skla nesmí svými padajícími střepy zabít to, co se krčí pod nimi. Fakta, realitu a surovou nezkreslenou pravdu. Tento boj nikdy nekončí. Pokud s námi chcete pokračovat na cestě odhalování pravdy a skutečností, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na zachování našeho provozu na obvyklé darovací stránce v odkazu zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní složenkou na účet. A to jak v ČR, tak i na Slovensku. Předem Vám všem děkujeme!

Ještě jednou bych chtěl požádat všechny čtenáře, aby si vryli dnešní den a výsledek voleb do paměti. Krutost mocenského tenzoru se bude prohlubovat. Procesy lze moderovat, ne zvrátit. A je úlohou pravé a nezkorumpované alternativy, aby tvrdě hájila svoji integritu, postoje a zásady ve vztahu ke zpravodajství a informacím. Pokud na okamžik zavřeme oči před nepříjemnou pravdou, v ničem se nebudeme lišit od zbabělců a úplatných mainstreamových a bohužel i některých alternativních serverů. A děkuji všem, kteří šli k volbám a volili opozičně a alternativně. Mocenský tenzor nejde porazit, ale lze s ním pracovat a moderovat ho. Všichni teď musíme napnout síly a získat maximum z toho, čeho bylo dosaženo. SPD má potenciál moderovat Andreje Babiše v koalici. Pokud neudělá chybu, může ochránit ČR před některými velmi tvrdými procesy globalizační perestrojky v Evropě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

528 Komentářů o "Je vymalováno! Český Trump převálcoval všechno, co mu stálo v cestě! Státní manažer Babiš se chopí moci v tandemu s Milošem Zemanem. ČSSD skončila s jednociferným výsledkem a lithium prý rozhodlo volby! SPD splnila misi, ale mohlo to být lepší!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Jan Kádek
Návštěvník

“Český Trump” (Andrej Babiš) je ve skutečnosti “slovenský” Žid!

Zino
Návštěvník

noo .. jako frňák by na to měl, to je pravda 🙂

kaBala
Návštěvník

Přesněji je rusínký 100% chazar po otci Babischovi a matce Scheibnerové.

dastin
Návštěvník

Po ukrajinske matce…..

brutopýr
Návštěvník

Vítek Jirásek – OK

blondyna
Návštěvník

No, z tehle voleb nemam radost, protoze dle meho nazoru vyhrala galerka, jaka se hned tak nevidi Babisem pocinaje, prez zlodejskou ODS, od boku striliciho za sebe jedouciho Okamuru, pitome piraty vitajici migrose konce, vlastenecti komuniste snad az pati. To nebude parlament, to bude spolek padlych amoralnich holek. No proste s amoralnimi lidmi se ty svetle zitrky moc nevybuduji, s priznivosti pro pitiku v CR to s temi zvolenymi gaunery moc nevidim. Jak mohla po tom vsem, co Ceske republice provedla, ODS skoncit druha, to je mi tedy skutecne zahadou. Kdo chce kam, pomocme mu tam 😕

RRR
Návštěvník

Gaussova křivka inteligence ve společnosti. Většina rozhoduje volby. Může být ve státě 1.000.000 Einsteinů, ale stejně nic nezmůžou, protože k urnám napochoduje většina a bude budoucnost navolena. Dokud toto lidi nepochopí, budou si furt dělat naděje při každýách volbách a poté prožívat své opakované zklamání.

brutopýr
Návštěvník

Ajnštajni, to jo. Ajnštajn jednak byl podvodník a volil by sionismus v jakékolibv podobě.

Hestie
Návštěvník

RRR

kdybyste přestal, prosím, kecat blbosti
žádné další volby nebudou
a co se týká těch hlupáků, jak jistě taktně naznačujete, tak prosím poslouchejte,

TO JE VINA TECH EINSTEINU, že lidem nic nevysvětlovali dostatečně dopředu, prostě těm CHYTRYM !!!!!!! narostlo takové EGO, že nakonec nechají zničit tím davem i sebe
blahopřeji střední třídě,inteligenci a stydím se, že i já tam patřím, snažila jsem se, ale…

blondyna
Návštěvník

Ja takhle pitome vysledky voleb v CR nemuzu rozdychat. S meganaskokem zlodej Babis, premier CR bude obvineny z podvodu, nasleduji zlodejska ODS, pak pirati co chtej migtrose, pak nakonec Japonec, to se mi snad zda, to je snad spatny vtip. Pane Boze, kam jsi me to zase seslal…

.lak
Návštěvník

Pravda, paradoxy to jsou tak absurdní že tak pitomou pohádku vykládat dětem tak pepíček dojde pro lopatku a dá tatínkovi po papuli. To je snad jak podle scénáře z halivůdů, tak tedy tento výsledek extrémně morbidní. https://ulozto.cz/!3DUiWxGJM/absurdistan-idiocracy-2006-cz-dabing-mkv

raspberry
Návštěvník

Trump je podnikatel!

Babiš je smradlavý chazarský tunelářský gangster z podkarpatské Jasiny, jehož rodina vlezla za první republiky na Slovensko a v 90. letech do Česka. Agent StB.
Babiš má české občanství od roku 2000.

V USA by Babiše odsoudili asi tak na 500 let (tresty se sčítají) a už by měl odpykáno dvacet let za mřížemi. Do politiky by se nedostal ani náhodou.

Babišovou prioritou vždy bylo, aby nepřišel o svůj holding a neseděl v base.

Prioritou vlády ANO, KDU-ČSL, STAROSTŮ + někoho dalšího pod vedením Andreje Babiše bude privatizovat zdravotnictví, státní lesy, Čepro, Mero, Letiště Praha, ČEZ, Budvar, hotel Thermal, zámek Štiřín, Českou poštu a České dráhy (kámoš Jančura se už těší) apod. a přihrnovat dotace Babišovi.

Zástupci ANO hlásali už v roce 2014, že podporují kvůli větší stabilitě vlád změnu Ústavy na většinový volební systém nebo posílení většinových prvků v systému současném. Není to až taková marginalita, aby to vypadalo, že Babiš má nějaký hodnotový politický program.

K ústavní změně je nutný souhlas obou komor Parlamentu. Protože senátoři by Babišovy ústavní změny směrem k diktatuře nikdy neodhlasovali, bude to chtít udělat referendem.

Tady by bohužel Okamura mohl nalítnout a sehrát roli Babišova užitečného idiota, ačkoli Okamura většinový volební systém či zrušení obecních zastupitelstev (obec by řídila jen starosta – jedna neodvolatelná osoba) vůbec nemá v programu.

Len
Návštěvník

No, pokud by se stalo, že se časem bude zase majetek novodobé “šlechty” znárodňovat, alespoň to bude přehledné a jednoduché.

.lak
Návštěvník

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11309-putin-varuje-technologie-hrozivejsi-jaderna-zbran Time 21:44 Jinak souhlasím za zjevných předpokladů s blondýnou tady v čase Říj 21, 2017 23:49 A ovšem by to svědčilo o ochlokracii oligarchizace kdy fašismus co by kolektivní tyranie by byla překonaná v tvorbu satanátu bez skrupulí a se smíchem instalátorů okolí.

milan
Návštěvník

rasberry: v munduru pro trestance, jo v tech pruhovanejch se mi zdal sen, ze v nem budou za tunely, vlastizradu a lzi lidem, sedet v zalari kalousek,sobotka,bakala,herman,belomrdek a dostanou tak milion let! Babis ted chlape ne, ten dostane kulku

Micanut
Návštěvník

Bohuzel jenom sen

hirameki
Návštěvník

“Prioritou vlády ANO, KDU-ČSL, STAROSTŮ + někoho dalšího pod vedením Andreje Babiše bude privatizovat zdravotnictví, státní lesy, Čepro, Mero, Letiště Praha, ČEZ, Budvar, hotel Thermal, zámek Štiřín, Českou poštu a České dráhy ….”

ano, taková koalice mi přijde pravděpodobnější nežli spojení Babiše s Okamurou, které predikuje pí Pozorovatelka!

nexen
Návštěvník

Teď si mohou všichni ti, kteří v dobré víře volili Svobodné, Rozumné, Realisty, SPO, DSSS, SPR-RSČ, Řád národa, BPI a Referendum o EU, omlátit hlavu o zeď. Kdyby byli volili racionálně, tak mohli vlastenci být druhou nejsilnější stranou ve sněmovně a něco dokázat. Komu není rady, tomu není pomoci.
A ještě si povšimněte, že ANO dostalo 29,6 % hlasů, ale dostane 39 % křesel ve sněmovně. To je d’Hondtova metoda v praxi. Kdopak ji u nás zavedl? Taková nepoctivá kouzla se většinou nakonec vymstí svým původcům. Poučte se, prosím, z toho všichni do budoucna a nekouzlete.

Administrator
Admin

Metodu navrhl počátkem 90. let dnešní předseda Ústavního soudu, Pavel Rychetský (ČSSD). Hoši sobě.

brutopýr
Návštěvník

židi sobě

Radek
Návštěvník

A to se jako mají navzájem schazovat? Oni nejsou jako vy. To jen pan VK to tam vidí Ž vs ž… oni se nenávidí tak porůznu, jako většina lidí, konkurence… ale proč by měli jako dělat opak. Je to snad nějaká výhoda nedržet pospolu?

RRR
Návštěvník

který je velký oblíbenec pana prezidenta

P.Stoupal
Návštěvník

ANO mohlo získat dokonce křesel ještě více. V průběhu voleb jim to i před koncem vycházelo na 81 křesel – pokud by se do sněmovny nedostala TOPka (propadlé hlasy by se přepočetly hlavně vítězi). Vlastně děkujme , že tam Kalouska zase máme, Babiš by byl bez něj jinak ještě silnější.

Radek
Návštěvník

To je taky jediný důvod, proč jsem vyndal šampus z mrazáku. Topka měla vypadnout. No ale zase, ať si Kalousek dál kazí zdraví. Mohl jít do důchodu, takhle bude dál ňafat na páníčka… když ho to baví …
Piráti jsou nepříjemnost, ale odčerpali jen komouše z KSČ a SOCDEM… Topka je práce pražské kavárny, a hlasy jim naneštěstí nepropadly…škoda.
Teď je díky tomu babiš odsouzen domluvit se s ODS. Pokud by tam kalousek nebyl, mohl se domluvit s okamurou. Okamura mohl mít taky víc ,ale to by musel vědět kde je jeho místo a nepřetahovat se s konkurencí o sluníčkáře. Stejně mu to žádný navíc nepřineslo. Ale zase , ti co to díky tomu nehodili okamurovi, já, to hodili babišovi, takže to zůstalo na správný straně barikády. ANO mělo získat víc, a mohlo bejt jasno. Takhle bude handrkovačka a babiš bude moct kličkovat a vymlouvat se. Takže slavit to, že mu Kalousek ubral je naprostá naivita.

Micanut
Návštěvník

Babis je v nejlepsi situaci, ktera se mohla stat. Vitez, ktery je jak ryba ve vode se svymi neprateli. Typiicka zidarna – v pripade potreby hrat obet, a vydirani na druhe strane. Vic snad rikat nemusim

Radek
Návštěvník

Vidíte to moc složitě. Židárna to bude jen proto že nyvyhrál víc. Každý , i židák, radši vládne než se handrkuje. Jasný je , že když mu není dáno vládnout , tak se handrkuje.

Micanut
Návštěvník

Slavna DEMOKRACIE v akci….

blondyna
Návštěvník

Ty volby v Evrope musi nekdo vytvaret a manipulovat s nimi. Ja tomu proste neverim ani za mak. Tak v CR drtive valcuje z podvodu a po uniku trapnych odposlechu miliardar Babis, druha ODS, v Nemecku se na kanclerku zase provalcuje Merkelova, ktera islamizovala Evropu, a ve Francii vyhraje pritepleny Markon, ktery se propada ihnet pot tom, co ho zvolej.To mi nerikejte, ze tohle nikdo neovlivnuje.

Комитет государственной безопасности
Návštěvník
Комитет государственной безопасности

Já zase nevěřím Vaší tezi o manipulaci s volbami, neboť alespoň v tom mém okolí před volbami padaly v debatách s kamarády a přáteli jen dvě strany: Babiš a Okamura. Lidé napříč republikou jsou neuvěřitelně (s prominutím) nasraní na to, co v posledním roce předváděl (pseudo) premiér Sobotka a vůbec celá ČSSD. A paradoxně celý ten tyjátr, který Sobotka připravil na Babiše s jeho odvoláním za kauzu Čapí hnízdo a podobně přihrál politické body a hlavně sympatie paradoxně panu Babišovi ? Ptáte se, jak se to mohlo stát ? Na obyčejného českého člověka to totiž působilo tak, že má ČSSD a hlavně “premiér” Sobotka tak obrovský strach o svoje korýtka a dohozené obchody svým kamarádům kmotrům, že na Babiše vytáhnou cokoliv špinavého či vymyšleného, jen aby jej odstavili. Normální člověk u televizní obrazovky z toho měl dojem, že Babiš je snad první politik, ze kterého mají opravdu, ale opravdu strach. Zoufalí lidé dělají zoufalé věci a tak se v případě pana Sobotky i stalo, zbytek příběhu, to byla opravdu nepovedená komedie, při které však slzy netekly smíchem, ale pláčem. Co si říkali běžní lidé ? No jo, ten Babiš na Sobotku a Česany asi opravdu něco hodně závažného musí mít, když teď není dne, kdy by Babiše nepomlouvali, nešpinili a nedehonestovali úplně všude, tj. v tisku, v médiích, na internetu, prostě všude. No a stal se přesný opak, Sobotka v čele ČSSD kopali Babišovi jámu, do které ve finále spadli sami. Sobotka měl jít od válu už při posledním sjezdu ČSSD, už tehdy byl nevýrazný a táhl preference výrazně dolů. O míře jeho sebereflexe bude svědčit, zda ze včerejších výsledků vyvodí osobní zodpovědnost. Vsadím se, že tradičně nikoliv, za vše může pochopitelně Babiš a hloupí občané, kteří vůbec nic nepochopili…

Dle mého si Sobotka krásně naběhl na svoje vlastní vidle a kdyby nechal od jara Babiše být, nevšímal si ho a spíše by se soustředil na předvolební práci, tak by ČSSD dopadla v těchto volbách zcela jinak. Vsadil na jednu špinavou kartu a ta se ve výsledku obrátila proti němu. V celé éře Sociální demokracie neznám a nepamatuji většího hrobníka této strany se 140 léty tradice, než je právě Bohuslav Sobotka. A všimněte si, jak se včera rychle vypařil z volebního štábu ČSSD. Neměl ani koule přijít před kameru, omluvit se a říct normálně, se vztyčenou hlavou a jako chlap, že to prostě (s prominutím) posral. Naopak jeho výraz byl takový, že bych mu ze soucitu snad dal i pětikorunu…

wiKing
Návštěvník

Sobotka? Většího sráče a zbabělce jsem osobně nikdy neviděl. Když se v loňském září vypískávala Makrela, jež přiletěla do Prahy za Sralbotkou na návštěvu, tak je v podvečer přišli někteří demonstranti “přivítat” na Kampu. Lichtenštejnský palác (kde byla závěrečná žranice) byl za policejním kordónem 100m daleko. Přesto bylo vidět, jak Sobotka ze svého auta přeběhl po svém příjezdu oněch 6-7m po červeném koberci ke vchodu. V předklonu a v rekordním čase. Připomínalo to prosmýknutí slizkého úhoře… On se ten pískot asi opravdu nedal poslouchat!

Iva
Návštěvník

Také to tak vidím. A nejsem sama.

RRR
Návštěvník

Navíc mě zarazilo, že během sčítání přestal fungovat ten sčítací web a museli otevřít jiný. Pevně doufám, že to nebylo kvůli instalaci “vhodného” sčítacího algorytmu.

Jana
Návštěvník

Mohu Vás ubezpečit, že se o žádnou levárnu nejednalo, v mém okolí snad všichni (až na vzácné výjimky) volili pana Babiše a jeho ANO.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

No vono spíš bylo dost přičteno pyrátům.

Janaz
Návštěvník

To je už tradícia pri voľbách kdekoľvek v EU, že akosi záhadne vypadáva elektronický systém a nastáva pauza vhodná pre kejkle .

LenkaP
Návštěvník

Jak vidíte dnes budoucnost projektu “Nová Evropa”? Jak prognozujete zapojení ČR vedené Babišem do jejího jádra? Začne duo Babiš/Zeman pracovat na sloučení EU a Ruska – v jaké formě? Děkuji.

Hestie
Návštěvník

to se zajímáte LenkaP dost pozdě

všechno jsem psala, ale nějaký guru Vám to jistě vysvětlí tak, že to pochopíte

LenkaP
Návštěvník

Hestie
Bohužel jak dopadnou volby JÁ vím až dnes, možná že VY jste je znala už dříve. Založte si třeba druhé. Já chci názor p. VK, jak to vidí dnes, když už známe výsledky voleb.

.lak
Návštěvník

Zajímavý byl názor že u voleb by mohli být občanské hlídky s pararelním hlasováním příchozích a tam stačilo klikat na klávesnici a potom by se mohlo porovnat jestli se to rozchází s oficialitou zájmových abolicerů a přesvědčit se tedy občanskými hlídkami s mnoha neodmítanými svědky o faktickém výsledku i když tam by byli patrně nasazení provokatéři falze flagů ale už by se mohli zůčasnění přesvědčit o čistých zájmech “ziskovců. Podle mne se potvrzuje vláda peněz a ta je bezpochyb nejhorší možná zvlášť v outsorstátu eu zřetelných zájmů pindostanu likvidace konkurence a zaslepené plačky ameriky dominantních řezníků z voltsrýtu by si mohli konečně protřít oči.
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

Micanut
Návštěvník

Ja Vam poradim: vezmete si presny opak toho, co politik rika, a dostanete vysledek

Hestie
Návštěvník

lenkaP,

ano, já jsem výsledek znala a psala jsem ho tu, a vyjádřit se ještě stále mohu i bez Vašeho dovolení
to co chcete ted!!!!!!!! vědět tu už bylo taky mnohokrát napsané
p. VK pracuje, je aktivní i mimo práci, má rodinu, co po něm chcete?
možná by stačilo si dohledat, načíst, nebo vážně potřebujete předžvýkání, asi ano, když se zajímáte až ted
jen pro Vás, nějakého spojení s Ruskem nebudeme mít šanci se dočkat, díky myším,
to, co je na západě tu budeme mít už příští rok
a budeme mít specialitu, totiž to úplně nejhorší, oni na tom západě si to lepší nechají, víte
Babiš i Okamura si půjde za svým, volby už nebudou, rozhodovat bude EK, to přece pánové potřebují a lidé jim to splnili,
a navíc dnes ještě nic nevíme, oni si musí zahrát nějakou dobu hru na sestavování vlády,
v každém případě jsme v tvrdém jádru s euro,….ale budete mít referendum

LenkaP
Návštěvník

Ještě dodatek k dotazu. Nedávno jste psal článek o vizích Macrona. Jednou z vizí je společné ministerstvo financí pod kontrolou Rothschildů. Pak jste uveřejnil článek o napojení Bakaly/ČSSD na Rothschildy. Ale několikrát jste říkal, že do Nové Evropy nás nažene Babiš. Takže se v tom nějak ztrácím. Mohl byste to vysvětlit? Bude podle vás prioritní pro Babiše při sestavování koalice to, která strana bude pro jádro (příp. co jiného)?

Radek
Návštěvník

Pan VK mlží, má pro to výraz “mocenský vektor”. Komisař Kluzó, by to nazval “svině lano” 🙂
Babiš bude především sát z EU prachy. Jádro nebo nejádro… EU se buď změní nebo zanikne. To jak funguje teď je neudržitelné. Jediné co může změnit vývoj je AI. Pokud AI převezme svět, je možné cokoliv. Nebe nebo Peklo. Pokud ne, Nebe a Peklo se odkládá. Já volím odklad.

Pozorovatelka
Autor

V poslední době jsem napsala několik komentářů, že Babiš a Okamura se po volbách spojí a že hlavním výsledkem těchto voleb bude to, že “Hnutí” (ANO a SPD) porazí klasické strany. Teď ten proces budu jen pozorovat a tím se také přiznávám, že jsem volit nebyla – systém totiž všechno má pojištěno tak, že nejen “antistranu”, ale především alternativu vždy používá jako zichr (viz film Země naděje s Matt Damonem, o kterém jsem v jiné diskusi psala). A jediné řešení, které vidím, je směr Rusko a toho se i dál budu držet. A když to vezmu touto optikou, tak duo Zeman-Babiš je pořád nadějí …

Pozorovatelka
Autor

A protože Zeman zná a Zeman ví, tak zopakuji, jak Zeman už v květnu výsledek voleb “předpověděl”
Poražený a vítěz v dnešních volbáchcomment image

A když si za Babiše dosadíme Zemana a za Bakalu Sobotku (fyzicky dokonce téměř dvojče), tak vítěz byl velmi symbolicky oznámen už zdecomment image

P.Stoupal
Návštěvník

geniální foto , které vejde do historických análů. Tykačka premiérovi: “Ustav si pořádně ten mikrofon” Kde jinde zažil premiér větší ponížení z nejvyšších míst, než právě u nás, v Česku.

Pozorovatelka
Autor

P.Stoupal – až na to, že to ve skutečnosti byl Zemanův vzkaz Bakalovi/ havlistům/ neoconům/sionistům/chazarům. A že ten vzkaz přišel z Česka a z prezidentského úřadu, to není jen tak

Radek
Návštěvník

Zeman je sice Dead Man Walking, ale tohle se mu fakt povedlo 🙂
To po něm zbyde navěky. Nakonec co taky s takovym trdlem žejo.

Iva
Návštěvník

Ruku na srdce, on si to ponížení zasloužil.

Carlos IV
Návštěvník

Na co si ale vsadit muzete ze vzdy pujde zid se zidem, a to i bez ohledu na velikost pocatecnich pismen. Coz v historii vzdy jednu skupinu (tradicne tu s malym “Z”) stalo vice Zivotu. A take se ukaze jak moc to myslel Zeman s tim svym tvrzenim v AIPACu, ze “jsme vsichni Zide” (a nejsem si vubec jist jestli on tu nuanci v “Z” a “z” umi rozlisit!). Cili jinak receno – s Okamurou se z nich nespoji NIKDO.

Carlos IV
Návštěvník

Oprava – samozrejme “v historii vzdy jednu skupinu (tradicne tu s malym “Z”) – melo byt “tradicne s velkym Z”.

Ereinion
Návštěvník

Můžeme se vsadit, že se Babiš a Okamura nespojí…Babiš daleko spíš půjde s Piráty

Pozorovatelka
Autor

Ano, můžeme, že se spojí.

Radek
Návštěvník

Ne, to si právě pan Okamura podělal tim že se obrátil zády k náckům.
Babiš se nemůže spojit JEN s okamurou.
Buď se spojí s ODS, nebo bude menšinová vláda, nebo budou nové volby.
Nejšílenější verze by byla ANO + SPD + KSČ. Ale moc tomu nedávam.
Jasně že je i možnost ANO + SOCDEM + Lidovci ale to už by nebylo to ANO, ti SOCDEM a ti Lidovci jak je známe. Tomu dávam víc ale sere mně to. Za to může to, že se Kalousek dostal a že Okamura zradil.

Plkal
Návštěvník

Jenže dohromady mají jen 100 hlasů a až Okamurovi někdo uteče (a jako že uteče), tak budou namydlení. A ústavní většinu nemají ani s komunisty.

Pozorovatelka
Autor

Plkal, ono to také může skončit tak, že bude menšinová vláda ANO, kterou v určitých bodech/hlasováních podpoří nejen Okamura, ale i mnozí jiní (komunisté to dokonce berou už teď). Čímž by v tom zásadním, o co těmito volbami šlo z “vyšší perspektivy”, bylo hotovo.

bobesh
Návštěvník

…a kdo neuteče,toho demokraticky vyloučí….to oni umí

Forever Slav
Návštěvník

A co říkáte na toto:

Šlechtová vidí Okamurovo SPD jako „fašistické“, odmítl ho i Stropnický
http://zpravy.idnes.cz/slechtova-vlada-s-cssd-bez-lidovcu-dry-/domaci.aspx?c=A171021_144416_domaci_kop

Babiš: Okamura, to je taková snůška lží. Vůbec nechápu, jak někdo může napsat takové obludnosti. Začnu s Piráty
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-Okamura-to-je-takova-snuska-lzi-Vubec-nechapu-jak-nekdo-muze-napsat-takove-obludnosti-Zacnu-s-Piraty-508738

A chci se zeptat, jak ladí Babišův “boj proti us-neokonům” s jeho pozváním Sorosovy maďarské univerzity do ČR či jeho přátelství s krvavou Madlou?
http://blokprotiislamizaci.cz/babisovo-ano-je-napojene-na-zrudu-sorose/

Nehledě na to, že jeho strana ANO je velkým podporovatelem NATO, včetně protiruských sankcí a nasouvání vojsk NATO k ruským hranicím.

Pozorovatelka
Autor

Forever Slav, tohle vidím tak, že po odchodu Teličky z ANO kvůli Babišově podpoře Zemana dojde v ANO na další čistky/vyhraňování. A myslím, že jako o prvním uslyšíme o Stropnickém.

A k “Babiš-Soros” – porážka neoconů/Pax Americana a stěhování světové moci do Číny je jedna věc, ruské zdroje jsou druhá věc. Globalistické elity USA chtějí ruské zdroje k udržení Pax Americana, globální elity (celosvětové, tzn. americké, čínské, asijské) chtějí ruské zdroje pro sebe a chtějí likvidaci Pax Americana, protože jako vzor fungování světa je tento konzumní životní styl neudržitelný.

Jinak řečeno: v obou případech stále jde o ruské zdroje. A Soros je mým pohledem takový další užitečný idiot (protože mistr barevných revolucí od Ukrajiny po Ocuppy Wall Streat), který se v tažení na Rusko hodí oběma stranám, ovšem s tím, že on stále více neví, které sloužit, proto je na jedné straně tak nečitelný a na druhé tak odepisovaný (usměrovávaný) tu jednou, tu druhou stranou.

Radek
Návštěvník

To že vykopli teličku je super, to jestli vykopnou stropnickýho bude super na druhou.

jan
Návštěvník

jak už jsem vyjádřil v jiném článku, věřím, že myšlenky tvoří realitu… proto vyzívám aby jste vy i pan VK měli více těch pozitivních myšlenek… váš pesimismus je strašný. podle těch komentářu a článku jsme za jakekoliv situace v prdeli, všichni jsou špatní, zlí a budem se mít vždy špatně. že jste nebyla volit beru za absolutní fail, jelikož brečíte nejvíce, ale pro změnu jste neudělala bohužel vubec nic. každopádně ať pišete cokoliv a články jsou sebelepší, vašim rozhodnutim nevolit ztrácí vaše názory věrohonost. píšete a bojujete za pravdu, ale když mate možnost něco změnit, tak hodite flintu do žita. nepochopim.

pozn. chapu, že nikdo není dokonalý a zejména v politce, ale já osobně myslím, že upečou li to Okamura a Babiš tak to je nejlepší možný a pro nás poziivní výsledek.

exray
Návštěvník

me to spis pripada, ze Babis Okamuru cilene prehlizi. pokud Ano a Spd maji vyznamnejsi prekryv programu, tak si myslim, ze mel Babis tzv populisticke teze zcela ucelne aby nachytal volice do pavuciny. ve skutecnosti je babis globalista, velkej kamos s neoconama a jeden z proponentu noveho zidovskeho svetoveho poradku. uz to, ze se tak pozitivne vyjadruje o piratech a stan-u (asi nevidel povolebni debatu kam poslal faltynka). uz to jak hlasuji jeho poslanci v europarlamentu, ze zamestava lidi s minulosti v OSF (Krnacova) atd a jak se jeho stab vyjadruje o spd jako fasistech.
Babisovo Ano jako vseobjimajici chameleon nemuze jit do spojeni s SPD, protoze by hrozilo riziko, ze by byl nucen neco z pronarodniho programu SPD vymenou za podporu realizovat.

zvědavá matka
Návštěvník

Docela me zamrazilo, kdyz Babis opakovane a durazne tvrdil, ze jsou “Stranou pro VSECHNY”….
OSN taky chce byt pro vsechny…

wpDiscuz