Je vymalováno! Český Trump převálcoval všechno, co mu stálo v cestě! Státní...

Je vymalováno! Český Trump převálcoval všechno, co mu stálo v cestě! Státní manažer Babiš se chopí moci v tandemu s Milošem Zemanem. ČSSD skončila s jednociferným výsledkem a lithium prý rozhodlo volby! SPD splnila misi, ale mohlo to být lepší!

Je vymalováno! Český Trump převálcoval všechno, co mu stálo v cestě! Státní manažer Babiš se chopí moci v tandemu s Milošem Zemanem. ČSSD skončila s jednociferným výsledkem a lithium prý rozhodlo volby! SPD splnila misi, ale mohlo to být lepší!

Dnes skončily parlamentní volby v České republice. Vítězem se podle očekávání stalo Hnutí ANO se ziskem téměř 30% hlasů [1]. Katastrofální odstup dalších stran je něčím, co se v USA nazývá “landslide victory”, tzn. lavinové vítězství. Andrej Babiš získal nejvíce preferenčních hlasů, téměř 50 tisíc. ANO zcela zmasakrovalo veškeré kraje a okresy, kde zvítězilo naprosto všude. Americká média mluví o Babišovi jako o českém Trumpovi. Je to miliardář, podnikatel, ve volební kampani veškerá mainstreamová média byla proti němu a stejně dokázal zvítězit lavinovým způsobem. Doslova a do písmene tak Andrej Babiš zkopíroval model Donalda Trumpa podle hesla “Dělejte to jako já!” a nikdo nenašel recept, jak Andreje Babiše, který je obviněný z dotačního podvodu a současně byl spolupracovníkem StB, odstavit z politického života. Včera před začátkem voleb jsem zde uveřejnil článek, který v závěru popisuje fungování mocenského tenzoru. Nyní všichni Vy, čtenáři Aeronetu, vidíte krutost a neoblomnost mocenského tenzoru. Varoval jsem dopředu už před časem v článku zde.

Volby v ČR ovládlo Hnutí ANO.

Je naprosto jedno, jaké špatné informace nebo špínu vytáhnou média na politika, je-li mocenským tenzorem předurčen k tomu, aby převzal v zemi tzv. řídící procesy. Mocenský tenzor je systém silových vektorů, které působí různými směry, do různých stran, ale ve výsledku tenzor sleduje společný cíl, kterému se nelze vyhnout. V přírodě je nejlepším příkladem tenzoru okenní tabulka při dešti. Všimněte si, že všechny kapky, které stékají po skle dolů, mají tendenci hledat jiné směry, klikaté cesty, ale nakonec všechny, když se na okno podíváte z odstupu, sledují společný cíl, kterému se nelze vyhnout, dolní okraj okna. Mocenský tenzor funguje v globální politice jako gravitační vlna v astrofyzice. Pokud se zajímáte o fyziku, tak víte, že gravitační vlny prochází veškerou hmotou a veškerým časoprostorem, nelze je ohraničit. A národní politiky zemí a procesy v nich jsou na tom stejně. Mocenský tenzor z okolního globálního světa prostupuje do ČR. Procesy voleb z USA se tento víkend okopírovaly do výsledku českých voleb.

Mocenský tenzor zboural skleněné zámky stovkám tisíc voličů

Nechtěl jsem před volbami nikomu z vás bourat skleněné zámky nadějí a iluzí. Krutost mocenského tenzoru je zničující, i pro mně, i když vím už velmi dlouho, jak tenzor funguje. Česká republika je země, kde rezonují dezintegrační a revoluční procesy, které se do země kopírují z globální úrovně světové moci. Není náhoda, že v USA je prezidentem Donald Trump, jehož rodina je napůl česká. Není náhodou, že ČR je centrem světového židovstva. Není náhodou, že lídrem nejsilnější alternativní strany nyní v parlamentu není paradoxně Čech, ale poloviční Japonec. Není náhodou, že ČR dosud nepřijala Euro. Není náhodou, že Miloš Zeman s Andrejem Babišem plní systém tandemové moci a že prezident mluví o Krymu jako o hotové věci. Není náhodou, že moc v jednotlivých zemích přebírají protestní strany a politická hnutí oligarchů. Je to proces zániku států, jejich hranic, rozpad národů a tradiční politiky.

Andrej Babiš převálcoval volby.

Andrej Babiš chce zrušit krajská a dokonce i místní zastupitelstva. Chce zrušit Senát. Stejně tak i Tomio Okamura chce zmenšit poslaneckou sněmovnu na 81 křesel a chce přímou demokracii. Stejný model ale navrhuje i Andrej Babiš, který chce takový systém, aby nebyla volena zastupitelstva měst, obcí a krajů, ale aby byli voleni jen starostové a hejtmani. A oni by si potom jmenovali své lidi do zastupitelstva. Odvolatelnost by potom spočívala ve vztahu k odvolání starosty nebo hejtmana. S ním by padlo i celé zastupitelstvo, které si přivedl. Nechtěl jsem před volbami o této podobnosti mezi ANO a SPD psát, abych si nevyslechl zase nekonečné útoky a pomluvy za to, že co si to dovoluji sahat na svatý grál alternativy v podobě SPD. Pravdou je, že mnoho tezí SPD je kompatibilních s volebním programem ANO. Dokonce tolik, až mně to trochu děsí. Tomio Okamura skončil nakonec se svojí SPD na 4. místě se ziskem přes 10% za druhou ODS se ziskem 11% a za třetími Piráty, kteří přeskočil SPD o několik desetin procenta.

Český Trump a jeho “landslide victory”

Rozdíl mezi vítězem a druhou stranou je téměř 19% a podobný výsledek Česká republika nepamatuje. Všichni jsme svědky něčeho, co server fiat-alternativy Forum24 pana Šafra nazval “Velkou říjnovou revolucí” v české republice. Všechna fiat-alternativní média s napojením na Zdeňka Bakalu totálně selhala a nesplnila svoji misi. Kauza odposlechů Babiše, skupina Julius Šuman, která zveřejňovala kompra proti Babišovi, kauza Čapí hnízdo, trestní stíhání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka, Korunové dluhopisy, neustálá masáž Bakalových novin, serverů a časopisů jako Respekt nebo Aktualne.cz proti Babišovi, prostě nic z toho nedokázalo Andreje Babiše zastavit. Stejně jako nic nedokázalo v USA zastavit Donalda Trumpa, který čelil tomu samému od mainstreamu. Nikdo nerozumí a nechápe, co se to proboha děje.

Tomio Okamura u voleb.

V USA dodnes neví, jak se to stalo a snaží se najít důvod v ruském vlivu, ale nikdo tomu nevěří. Ukazuje se, že mainstreamová média v USA selhala a nyní selhala i ta česká v útoku proti Babišovi před volbami. Kauza lithium rozhodla volby. Naše analýza v redakci ukazuje, že náš článek o lithiu, který si již přečetlo přes 3 miliony lidí v ČR, se stal jakýmsi mechanismem k likvidaci ČSSD, která nedosáhla ani na 8% a tím se naplnila moje předpověď z článku, který jsem napsal v květnu zde. Dokonce mi vyšel i odhad, že ČSSD skončí až za ODS. Dozvěděli jsme se z poslaneckého klubu KSČM, že Andrej Babiš při mimořádné schůzi k lithiu toto pondělí měl u řečnického pultu v ruce vytisknuté papíry ze dvou webů, z oficiálního webu European Metals Holding a z našeho AE News, kde citoval informaci z mého článku. Dostáváme nyní dotazy do redakce, jestli jsme ovlivnili volby na zakázku z Ruska, nebo na zakázku Andreje Babiše. K této věci znovu opakuji, že kauza lithium měla pomoci alternativě, zejména SPD. Problém je v tom, že v SPD nedokázali toto téma mediálně uchopit tak razantně, jako to udělal Andrej Babiš, který k tomu svolal tiskovou konferenci a de facto si kauzu přivlastnil jako svoji zásluhu. To není naše chyba na AE News. Jenže tohle je zásadní problém nových nezkušených politických stran.

Bolest malých nových stran – Špatná komunikace s voličem

Nové strany nemají vybudovaný systém politické strategie a PR komunikace s veřejností. Když zájemce o členství v SPD pošle email s nabídkou daru na 15,000 Kč a s žádostí o odpověď na dotaz k věci lithia, a dotaz byl odeslán už v červnu, tak zájemce nedostal odpověď, ale jenom přílohu darovací smlouvy a jednu větu, poděkování za finanční podporu. Psali jsme o tom zde. To je klasický případ nezvládnuté PR komunikace. Když jsme my jako redakce toto úterý požádali o tiskové prohlášení ke kauze Kopal, dodnes nám nikdo neodpověděl. SPD to omlouvá tím, že má moc členů a moc emailů. Ale to není omluva, to je projev toho, že strana nemá PR, má hodně voličů a nestíhá s nimi komunikovat. V USA se o toto starají tisíce dobrovolníků zdarma, kteří sedí u počítačů a vyřizují obratem ruky emaily. SPD nic takového nemá. Na emaily odpovídá za pana Okamuru pan tajemník Jaroslav Staník, to my víme, ale pan Staník není natahovací a nemůže se roztrhnout, takže to nemůže zvládat. Máme v redakci stovky emailů od lidí, kteří nám potvrzují, že čekají od SPD na odpověď na email, který poslali v dubnu tohoto roku. Dodnes nemají odpověď.

Ivan Bartoš, předseda Pirátů.

Takže zkušenost našeho čtenáře [2], který poslal email s nabídkou daru, není ojedinělá a tuto zkušenost má mnoho dalších lidí. A v článku v odkazu jsem varoval, že u voličů SPD nesmí dojít ke zklamání. SPD prostě nestíhá komunikovat, anebo si pouze vybírá, na co odpoví, a na co nebude reagovat. A tento nezvládnutý PR systém se projeví na propadu preferencí. Paní nám napsala, že s rodinou se rozhodli volit Okamuru a SPD. Celkem 5 hlasů. Její manžel poslal SPD email s dotazem, jestli SPD plánuje zrušit povinný rok školky pro děti, protože dochází k indoktrinaci dětí inkluzí v těchto školkách, protože čtou AE News a já jsem o tom psal několik článků. Nedostali od SPD žádnou odpověď od 17. srpna. Poslali email znovu v září, žádná odpověď. Výsledek byl ten, že dnes nám paní napsala, že z celé rodiny volila SPD jen ona. Manžel, jeho otec a dvě dospělé děti ztratily zájem. Tady vidíte, jak se ztrácí voliči. SPD však udělala velkou chybu v pondělí, když vyloučila ze své strany známou postavu z národovecké fronty v ČR, pana Kopala.

Alternativa v ČR přeformátovala volby

Napsal jsem k tomu článek [3], ve kterém vyjadřuji zděšení nad takovým krokem 4 dny před volbami. Vyhození pana Kopala bylo zaregistrováno už v pondělí večer na diskusních fórech a sociálních sítích skupin vlastenecké fronty, kde se rozjela proti SPD nenávistná kampaň, rozesílaly se esemesky, že SPD se zbavuje vlastenců, zatímco do čel kandidátek dosazuje vedení SPD hodně divné lidi, jako např. lídra kandidátky v Pardubickém kraji, který je lichvář a tento rok v únoru dohnal na pokraj sebevraždy zadluženou maminku 4-letého dítěte. Máme připravené podklady pro článek, ale tohle prostě jenom ukazuje na špatné a nedomyšlené procesy uvnitř SPD, které stranu v konečném důsledku poškozují. SPD mohla udělat 15% od voličů, o tom jsem přesvědčen. Přesto ale je třeba mít dobrý pocit, že se alternativě podařilo Okamurovi a jeho SPD pomoci do parlamentu, navzdory mainstreamu.

Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek.

Zpravodajská alternativa v ČR zvítězila. Dokázali jsme v ČR přeformátovat politickou scénu. Bohužel, výsledek a práce alternativy byla částečně zneužita Hnutím ANO, zejména kauza cínoveckého lithia. Podařilo se nám zlikvidovat pozici a postavení ČSSD. Stejně tak jsme oslabili pozici KDU-ČSL, která se projevovala vlastizrádným chováním pana Bělobrádka a Hermana na Sudetoněmeckých slavnostech v Norimberku a v Augsburgu. Těší nás, že právě Daniel Herman se do sněmovny po těchto volbách vůbec nedostane. Co je však opravdu děsivé, to je zisk Pirátské strany. Tato globalistická neomarxistická skupina s napojením na americké hnutí Alt-Left a Antifu nemá nikde v Evropě obdoby, snad s výjimkou německých Zelených, kteří mají stejné názory, ale teze Pirátů na povinné kvóty a přerozdělování uprchlíků, to je opravdu alarmující výsledek, že v ČR se nachází takový počet voličů, kteří chtějí aktivní islamizaci a nasunování Arabů do ČR.

Reformátování Evropy a mocenský tenzor masakruje volby v Rakousku i v ČR

Mocenské nastavení ČR se přesune do modelu bližší spolupráce s Ruskem, protože to je zájem Agrofertu. Nicméně musím varovat před myšlenkou, že dojde k odpoutání od spojení s USA. Andrej Babiš je příliš úzce napojen na americké neocony, jeho ministr obrany Martin Stropnický předal velení nad brigádou z Žatce pod německý Bundeswehr [4] na příkaz vrchního velitele US ozbrojených sil v Evropě gen. Hodgese, Agrofert staví tady v Německu největší továrnu na průmyslová hnojiva v Evropě, takže snaha o propojení české armády s NATO a české politiky s Bruselem povede k těsnější spolupráci jak s Američany, tak i s Bruselem. Miloš Zeman použije Andreje Babiše jako údernou pěst v Bruselu, aby došlo ke změně postoje EU k Rusku. To je hlavní role, kterou Miloš Zeman bude mít pro Andreje Babiše. A není od věci zdůraznit, že výhra ANO drtivě, ale opravdu drtivě zvýšila šance na znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem na další období. Oba dva vytvoří nejen v ČR, ale v celé skupině V4 a v Bruselu mocenský tandem, který povede k dalšími vnitřnímu pnutí v EU. Kdo chce stavět nové, musí nejprve zbourat staré.

Všimněte si, kde se platí EURem a kde ne. A potom to srovnejte s mocí US neocons a politikou daných zamí. Už to chápete?

Nová Evropa, staré strany oslabují a padají, k moci se dostávají nacionalisté, antimigrační strany, v Rakousku došlo k zemětřesení po volbách minulý týden a k moci se dostala protimigrační Lidová strana Sebastiana Kurze, v Česku se k moci dostal český Trump, který voličům slíbil to samé, co pravý Trump, že začne v zemi dělat pořádky. Ekonomika nadřazená nad ideologii, a co říká Babiš? Česko na prvním místě? Ne tak doslova, ale jinými slovy ano. Ale co to bude znamenat pro ČR? Očekávejte to samé, co se děje a dělo v USA. Američané se pokusí ovládnout českou zahraniční politiku a přiklonit zemi blíže svým zájmům. Projekt Trojmoří. A budou k tomu využívat své kontakty a vlivy v Praze. A když se díváme na výsledek voleb, vidíme volební státní převrat.  K moci se dostane oligarcha, který si bude vybírat, s kým bude vládnout. Ale nic není rozhodnuté. Ještě se může stát, že s Babišem nikdo nebude chtít jednat. Teoreticky. Vidina moci a účasti na vládě však bude bourat veškeré zábrany.

Něco končí, něco začíná – Pan VK od 27. října na novém rádiu

Tímto bych si vás dovolil všechny pozvat k poslechu Povolební debaty na Svobodném vysílači CS v pondělí večer. Pořad bude předtočen. Přijal jsem pozvání k panelové diskusi k výsledku voleb, takže si můžete potom v pondělí poslechnout moje názory a také názory dalších hostů. Zároveň bych chtěl tímto oficiálně oznámit, že po ukončení mojí spolupráce se Svobodným rádiem moje páteční pořady nekončí. Dohodl jsem se na spolupráci se Svobodným vysílačem CS (zkráceně SVCS) a již od příštího pátku budete moci poslouchat můj pořad právě na této stanici v pravidelném čase od 19:00 do 22:00 hodin. Stránky rádia SVCS najdete zde. Pořadem bude provázet pan Vítek, se kterým jsem již spolupracoval před dvěma lety. Formát zůstane beze změny, každý pátek se budeme věnovat zásadním tématům za uplynulý týden a každý pátek budeme zvedat v interakci telefony, ne někomu, ale opravdu všem.

Perestrojka Evropy je v plném proudu.

Zároveň bych chtěl touto cestou požádat všechny naše čtenáře Aeronetu a všechny mé věrné posluchače, kterým opravdu záleží na pravdě a nekompromisním postoji k předkládání informací, aby i tento měsíc zvážili příspěvek pro zachování provozu našeho projektu, protože právě teď po volbách bude potřeba, abychom se jako nezávislý projekt tvrdě a nezaujatě zajímali o procesy, které budou probíhat uvnitř stran, které se dostaly do parlamentu. A pouze skutečná alternativa, která se nebojí čelit pravdě, i když je nepříjemná, i když pravda strašně bolí, potřebuje podporu vlastních čtenářů, kteří pochopili, že zbourané zámky iluzí a představ postavených ze skla nesmí svými padajícími střepy zabít to, co se krčí pod nimi. Fakta, realitu a surovou nezkreslenou pravdu. Tento boj nikdy nekončí. Pokud s námi chcete pokračovat na cestě odhalování pravdy a skutečností, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na zachování našeho provozu na obvyklé darovací stránce v odkazu zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní složenkou na účet. A to jak v ČR, tak i na Slovensku. Předem Vám všem děkujeme!

Ještě jednou bych chtěl požádat všechny čtenáře, aby si vryli dnešní den a výsledek voleb do paměti. Krutost mocenského tenzoru se bude prohlubovat. Procesy lze moderovat, ne zvrátit. A je úlohou pravé a nezkorumpované alternativy, aby tvrdě hájila svoji integritu, postoje a zásady ve vztahu ke zpravodajství a informacím. Pokud na okamžik zavřeme oči před nepříjemnou pravdou, v ničem se nebudeme lišit od zbabělců a úplatných mainstreamových a bohužel i některých alternativních serverů. A děkuji všem, kteří šli k volbám a volili opozičně a alternativně. Mocenský tenzor nejde porazit, ale lze s ním pracovat a moderovat ho. Všichni teď musíme napnout síly a získat maximum z toho, čeho bylo dosaženo. SPD má potenciál moderovat Andreje Babiše v koalici. Pokud neudělá chybu, může ochránit ČR před některými velmi tvrdými procesy globalizační perestrojky v Evropě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

ad “2017-10-27 – Šéfredaktor Aeronet.cz VK komentuje aktuální události ”
byt na pražských Vinohradech Renata Vesecká od Okamury koupila za 15 000 000,- protentokrátních kaček.
Místní honorace zvedla ceny ad absurdum. Bydlet tam je v kurzu u všech zbohatlých potomků komunistických sráčů. Jsou to kvartýry po čerstvých českých elitách z přelomu 19. a 20. století. vytěhovali je v 50. letech.
Praděd měl na Vinohradech restauraci kolem roku 1907.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Může mi někdo vysvětlit, proč na řušných křižovatkách dnes policisté ( cca 5 ks) trénovali vojáky v maskáčích ( cca 50 ks/ 1 křižovatka) v ŘÍZENÍ DOPRAVY ???
Děkujiza vysvětlení, pokud bude 😉

r.m.
Návštěvník
r.m.

Regulovčík – jednou jsem to dělal na křižovatce u Karlových Varů. Bohužel poslední jednotka mi neřekla, že je poslední. Zbytek si domyslete ))
Chystají je na přesun nějakých kolon v rámci běžné dopravy.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Děkuji r.m., to mě totiž také napadlo, ale neznám postupy vojenského výcviku 😉
Mimochodem, ten minulý týden to bylo v Brně…

Jana
Návštěvník
Jana

Sorosova nadace cílí na mladé lidi… je myslím dobře vidět vliv na Piráty … M. Ferjenčík např. absolvoval dva roky svého středoškolského vzdělávání s podporou OSF…

” V této době také díky stipendiu nadace Open Society Fund dva roky strávil na Brentwood School v Essexu ve Velké Británii, kde složil i tamní maturitní zkoušku. Od září 2011 studuje na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy obor Základy humanitní vzdělanosti.

Kromě činnosti v Pirátech také pracuje pro iniciativu Rekonstrukce státu. Píše sloupky pro Deník Referendum, kde se věnuje především politickým tématům”…

Mikuláš Ferjenčík
Poslanec Poslanecké sněmovny PČR
Úřadující
Ve funkci od:
21. října 2017

Zastupitel Hlavního města Praha
Úřadující
Ve funkci od:
11. října 2014

2. místopředseda
České pirátské strany
Ve funkci:
28. srpna 2010 – 25. srpna 2012

miloš klepal
Návštěvník
miloš klepal

nestačím se divit co jsou “diskutéři” schopni všechno naložit na bedra pana VK,Pozorovatelky a nyní i Administrátora. Všichni tři jsou pro mne kompasem života a světa, lidé o jejichž intelektu a cti nemám nejmenších pochyb. Dnes se musí cítit jako kdysi Masaryk, když proti němu po jeho vystoupení v Hilsneriádě obrátili i jeho studenty a uvažoval o odchodu z vlasti. A to nebyl žádný měkota! Prostě: práce pro český národ přináší jen utrpení-Přesto vytrvali! Děkuji za vše.

Honzas
Návštěvník
Honzas

Že prej volby….já tomu říkám volba katastrofy. Od doby OF volímm vždy menší zlo. Vybírat strany podle slibů je nesmysl, zadarmo mi ještě nikdo nic nedal tak proč naletět na sliby. Nic nechci a nic mi neberte….nebo alespoň co nejmíň.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

PIRÁTI

Na jedné straně máme hnutí a strany, které jsou všemožně umlčovány a napadány, a na druhé jiné, kterým se dostává všemožné masivní podpory. V první řadě se jedná o Piráty, kteří se tváří pomalu jako vlastenecká strana a média je v tom všemožně podporují. Přitom Piráti, pomineme-li fakt, že piráti byli a jsou vrazi a lupiči, jsou odnoží německé strany stejného jména. Ta úzce spolupracuje s německou stranou Zelených, která je v podstatě produktem německého ekonacismu. V současnosti jsou Zelení a Piráti v Německu oporou tamní sociání demokracie vedené primitivním eurodemagogem Schulzem, který podporuje totalitu a afroislámskou migraci.

Piráti v Česku svým programem jednoznačně podporují migraci, tak genderové programy likvidace rodiny. O tom samozřejmě mlčí, protože naprostá většina voličů programy stran nečte a vychází z mediální propagandy. V jejím rámci Piráti pouze házejí populistickými hesly a volají, abychom je pustili na ně. Na koho? Na děti, aby je mohli svěřovat homosexuálům, nebo na vlastence, kteří brání afroislámské likvidaci rodiny a státu, migraci a rasistickým etnosociálním experimentům.

Piráti nejsou protirežimní ani vlastenecká či sociálně laděná strana. Navíc se stále více potvrzují informace o spolupráci Pirátů s fašistickými bojůvkami Antifa, které jsou shodou okolností podporované i jednou z našich tajných služeb k útokům na vlastenecké demonstrace. Zde lze jen konstatovat, že současný název Antifa a jeho nositelé jsou stejně antifašističtí jako námořní lupiči-piráti, hrdinní bojovníci za spravedlnost podle románových předloh. Ale takové jsou evropské hodnoty. Z fašistů antifašisti a levičáci, z ničitelů vlasti a rodiny, kteří se označili za námořní vrahy a lupiče, protirežimní hrdinové. A média je v souladu s přáním EU srovnávají s vlasteneckými stranami.

Piráti podporují totalitní programy EU, počínaje rozbíjením rodiny, napomáhají narkomafii propagací volné konzumace drog, jsou klonem Zelených. Nelze se zbavit dojmu, že jejich mazaný šéf a velmi dobrý manipulátor Bartoš si z pubertálních českých voličů dělá doslova legraci, počínaje názvem svojí strany. Pirátskou stranu lze jen hodnotit jako podvod na voličích a dýku do zad všem vlasteneckým stranám a politikům, kterým s pomocí masivní mediální kampaně, lží a pokrytectví sebrali hlasy.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pavlíno, mnozí nezapomínají, jak Piráti vzikli – pirátským způsobem vykrádali obsahy a majetky Autorů na síti, protože se jim asi zdálo, že za práci jiných není třeba zaplatit. Oni, kterí se často považují za Mistry Ajťáky, určitě nepracují zadarmo!
Faktem zůstává, že jsou to pouze sprostí ZLODĚJI – PIRÁTI, a dnes už i prodejné děvky Soroše, a služebníci Agendy 21…
… kteří se neštítí jít i proti vlastním rodičům.
Otázkou je, jestli ti rodiče na tom nenesou vinu, když je možná v dětství, místo pohádek, uplatitli, a posadili ke komplu….

RXa RXb
Návštěvník
RXa RXb

Az na to, ze Ceska Piratska strana nema s piratama na internetu nic spolecneho, naopak.

Hestie
Návštěvník
Hestie

Zvědavá matko,

posílám to co jste chtěla a mám na mysli
důležité je aby se s tímto materiálem seznámil každý občan, jeto ” naše BIBLE”

https://www.psp.cz/docs/laws/constitution.html

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ústava_Československé_socialistické_republiky

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ústava_České_republiky

je tam obsaženo všechno, měla jsem i právní a další podklady, ale asi ta Ai zapracovala, nemohu zatím dohledat a čas kvapí
jména a podpisy jsou tam dané a pokud nemáte čas, vytáhnu a zesumarizuji

jinak bych chtěla položit otázku pro všechny

u Soukupa na TV Barandov se Babiš několikrát zajímavě dotkl referenda v tom smyslu, že rozdělení republiky proběhlo bez referenda, zatím co vstup do EU již referendem podložen byl

a ptám se, víte někdo něco podrobného o této skutečnosti? dlouho se diskutovala, občas se to znovu otvírá, jasné stanovisko já jsem ale nedohledala?

pro mne ze všeho co beru v úvahu by byla možná i třetí cesta a to neutralita a proč

naše země se říká, že je střed Evropy, Praha srdcem Evropy, druhým Jeruzalémem, baštou Zidů/ nejde mi háček/, ……. jsme moudrý a bohatý státní útvar, nejsme kolonizátoři, jsme tolerantní a otevření světu,……. proč to nevyužít
i ty naše rozpory, které nás samotné výrazně oslabují nejen vnitřně, lidsky, ale i světově by se dali zakomponovat ke spokojenosti všech
dokonce z tohoto pohledu není ani ta konstalace nyní zvolená tak úplně špatná

já vím, že namítnete, že to by znamenalo,….
jenže změnit , přetvořit EU vidím naprosto stejně a ve výsledku budeme na tom neskonale hůře

vycházím i z toho, že je poslední možnost využít toho, že dle ústavy tu stále platí ” vláda lidu”
proto vkládám ústavy
tato vůle lidu, právo na rozhodnutí není popřena, dosud, ovšem změní se to a i to Babiš v tom rozhovoru naznačuje

anazuz
Návštěvník
anazuz

Prakticky jsme byli rozděleni v souladu s právem,protože se rozdělily již nyní dva federativní státy..Teoreticky k tomu bylo třeba referendum..Myslím,že i renomovaní právníci by si v bitvě z očí do očí ,vylámali zuby.Tak,jako nelze reformovat EU,nelze ani rušit smlouvy nadnárodních korporporací…lidsky ano,politicky ne….Bohužel..Ale nejsem právník..

Hestie
Návštěvník
Hestie

anazuz,

jsem ekonom, taky nejsem právník a o vše co jsem si dávala stranou jsem přišla
vím, že se právníci přou, to není nic neobvyklého

jen se opírám o ústavu

navíc tím, že vládnout by měl člověk, který chce stát změnit ve firmu, a on to udělá pokud bude premierem, tak si říkám, že máme plné právo na prostest, který by mohl vést ke změně celkové
tím protestem nemám na mysli násilí, dá se jednat

tady bych chtěla slyšet názory abych si utřídila, co je nejlepší podniknout
vlastenců je tu hodně

JEN SE NIJAK NEHLASI

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zuzko, ano, federaci si připravili, Soudruzi s “disidenty z US” už v r. 1968-69, a i když nejsem právník, hrabu se v tom již poměrně dlouho, a máte pravdu – je to “zmanažováno” velmi profesionálně…
Jednoduché to není 😉
Ale jak říká můj Advokát : Na každej Zákon je pro jistotu vymyšlenej i Protizákon 😉 Jde o to – jen najít ty “zadní vrátka” …
Dobrou.

gabreta
Návštěvník
gabreta

Nějaký bankéř Mayer,vulgo Meyrink napsal v jednom románu…Bdění,tot vše..Jak probudit SPÍCÍ..? Jak spal TŘÍSKA na mostě, když dostal impuls SKOČ a skočil?

Hestie
Návštěvník
Hestie

gabreta, jak probudit spící??????, musíte radit a ne to nechat být, neříkejte mi, že Vás nechává v klidu, že si z nás dělají co je napadne, a to ze všech
podívejte, radí se mi tu, že mám zachovat klid, ono se to nějak,….

jenže to je právě to stálé točení se v kruhu, mně už se motá hlava a chci vypadnout a mít opravdový klid, nejen ten hraný

každý v životě zažil, že se přihodilo něco, co do té doby bylo nemyslitelné

tak jednou třískněme do stolu, jsme v situaci kdy už nic víc zkazit nemůžeme, jsme už na konci, spojení Babiš a CETA, vždyt je jedno s kým bude ve vládě, je to oligarcha a půjde si za svým, on věděl kdy se má do politiky dostat

opravdu nechci aby došlo k nepokojům, občanské válce
nechci to proto, že všechno ještě můžeme změnit

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vřelé díky, milá Hestie 😉
vidím až teď – dopovím zítra, za 3,5 hod musím vstávat 🙂
Zdravím, a ještě jednou děkuji.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hestie, díky za ty VEŘEJNÉ odkazy – je v nich přesně to, na co stále apeluji:
KAŽDÝ by měl vědět, než bude komentovat, kam ten TENZOR již DLOUHO míří!
Hlavně ti nešťastní “sluníčkáři” a “kavárníci”, kteří ani nechápou, jakým “havlům” slouží k jejich účelům, a jejichž znalosti se, bohužel, omezují jenom na “demokratické” příručky z neomarxistické Kalergi-kuchyně….

Pro objasnění zkopíruji některé podstatné pasáže z Vašich odkazů, které by měli všichni VĚDĚT:

“Ústavní zákon o československé federaci byl přijat Národním shromážděním Československé socialistické republiky dne 27. října 1968 a vyhlášen ve Sbírce zákonů pod číslem 143/1968 Sb. Tímto ústavním zákonem byla dosud jednotná Československá socialistická republika transformována na federaci. Byla zásadně změněna struktura vlády. 1. ledna 1969 vznikly Česká socialistická republika a Slovenská socialistická republika, které byly součástí federace.”
a
“Na základě ústavního zákona o československé federaci z roku 1968 nejenže 1. ledna 1969 vznikla Česká socialistická republika,[P 1] ale bylo také počítáno s přijetím republikových ústav, které však do roku 1989 přijaty nebyly.[6] Po roce 1989 byly zahájeny přípravné práce, avšak nejasnosti kolem budoucnosti federace způsobily, že práce v České republice stagnovaly.[7] Nakonec začala být první česká ústava připravována až v časové tísni, jež souvisela s blížícím se zánikem Československa.[8]”

Jinak toho, že u Soukupa na TV Barandov se Babiš několikrát zajímavě dotkl referenda v tom smyslu, že rozdělení republiky proběhlo bez referenda, zatím co vstup do EU již referendem podložen byl, jsem si také všimla, a překvapilo mne to.

Pjakin už dříve naznačoval, že Československo se zase spojí,
a faktem je, že publikované Rozdělení Republiky, s následným deklarovaným zánikem Československa, NEPROBĚHL na základě REFERENDA, jež bylo v tehdejší Ústavě výslovně uvedeno, jako PODMÍNKA k tomuto kroku….

Z mnoha mých konzultací různých právníků na toto téma, z těch informovanějších vypadl asi tento závěr – ve zkratce:
Zákonodárce “naznal” (!), že nebylo CO dělit, když už BYLO ROZDĚLENO V 1968-69, takže REFERENDUM NEBYLO POTŘEBA (!!!???)

Vyvolávání této otázky dělení Republiky bez referenda Babišem evokuje myšlenku, že NĚKDO dobře ví, že to dělení nebylo úplně “kosher”, a že stejně tak ví, KDE jsou ta “zadní vrátka” 😉

gabreta
Návštěvník
gabreta
gabreta
Návštěvník
gabreta
Milan Benčík
Návštěvník
Milan Benčík

Teraz Kapal hnusne ohovára VK a nehorázne klame. Relácia sa volá Nad dopisy posluchačů s interakcí. Kapal klame, že on chcel aj tak vyhodiť VK a že by to urobil aj tak … Kapal tvrdí, že VK nie je novinár a že VK ušiel zo skype ako malý chlapec. Ten človek je chorý,vypočujte si to : https://youtu.be/eLThYNCFNE0

Kapal dalej nabáda ľudí, aby neprispievali na AE, ludia mu vraj píšu, že rušia trvalé príkazy pre aeronet. Podla neho vraj VK “podrazil” SPD. Podla Kapala, SPD malo o 5% menej hlasov 🙂 Relácia je cirkus, s nasadenými “poslucháčmi” je to umelé a je to cítiť … Kapal by mal pocítiť že je aj niečo väčšie ako je jeho ego. Je to strašné …

Sleva
Návštěvník
Sleva

Ne, neposlouchejte to, nic jiného než ingnorování Kapala není správný přístup. PS: ono se to Kapalovi vrátí, až ty jeho zfanatizované ovečky z rádia pochopí, že Okamura není univerzální spasitel

Milan Benčík
Návštěvník
Milan Benčík

to nie sú jeho ovce, Kapal to má všetko dopredu pripravené. Ani jeden negatívny telefonát, nikto kto by sa zastal VK, nikto kto by niečo Kapalovi vytkol, normálne cirkus Humberto, s dopredu pripravenými telefonátmi. Ten hajzlík útočil na prispievateľov na AE vymýšľal si sms vraj od ľudí ktorí vraj nechcú odrazu na AE prispievať … Kapal je tu na rozbiti alternaívy, to je viac než jasné.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ale su to jeho ovce …prave proto, ze nikdo nevznesl kritiku proti tomuto radeni na jeho vysilacce. Ovce nemaji soudnost a postradaji smysl pro kritiku. Jako stado jdou smerem, ktery jim vytycil jejich guru, v tomto pripade Kapal.

Jinak pochybuji, ze nekdo z techto ovci sem kdy neco poslal. Mozna hazeji nejaké drobné Kapalovi, ale sem urcite ne. Ja jim také nikdy nic neposlal, nebot jejich pristup k veci mi nikdy nesedel. Chudym lidem nekdy neco dam na prilepsenou, ale na somraky a prostituty jsem alergicky. To, co zde predvadel Dukat nebylo nic jiného, nez prostituce a somrovani.

Sleva
Návštěvník
Sleva

možná je jenom blbec

Bariak
Návštěvník
Bariak

Benčík, ty troll. nevymýšlaj si !

anazuz
Návštěvník
anazuz

Já volila SPD a pan Kapal pro mne jen klape..co s tím?;-)

Alex
Návštěvník
Alex

Presne receno. Kapal a dukat si mysli, ze vetsina lidi jsou blbci a skoci jim na ty zm…..i tance.