Je třeba zabít Putina, aneb stopy vedou do Moskvy, o tom není...

Je třeba zabít Putina, aneb stopy vedou do Moskvy, o tom není pochyb!

Je třeba zabít Putina, aneb stopy vedou do Moskvy, o tom není pochyb!

Redakce AE News přináší materiál zralý na zhodnocení Centrem proti terorismu a hybridním hrozbám. Jsme si jisti, že nejde o dezinformaci, protože agentura, která informaci přinesla, je opravdu důvěryhodná, vskutku mainstreamová. Není sice ještě 1. Apríla, ale situace na ministerstvu vnitra tomu odpovídá, protože existence CTHH je důkazem toho, že dělat si blázny z občanů a ještě za jejich peníze z daní a ze státního rozpočtu je možné, a to nově už i od Nového roku a není třeba čekat do začátku dubna. Takže, tady to máte.

     Jak sdělil jistý spolupracovník centrály BIS, jehož jméno z bezpečnostních důvodů nelze uvádět, ale zdroj jeho jméno zná a může tedy potvrdit, že jím je nadplukovník Matěj Nemlčel, na Ministerstvu pro masové přijímání migrantů (MPMPM) v přesně nezjištěnou dobu, ale určitě někdy v nočních hodinách, došlo k loupežnému vloupání do jedné z kanceláří a z pancéřové kasy z r. 1927 byly odcizeny materiály, týkající se aktivit řídících pracovníků pobočky americké NWO, kteří se zabývají řešením přijímání migrantů těch zemí, které se vzpěčují jejich dobrovolnému přijímání. Šlo údajně o velmi cenné, důležité a utajované materiály IV. stupně mezinárodní výbušniny. Přivolaná Policie ČR, která se ihned, během několika hodin dostavila na místo a bez otálení, zbytečného byrokratického úřadování ještě ten den zahájila pátrání po neznámém pachateli.

kgb-9th-directorate-kremlin-guard.jpg
Nalezené dokumenty a vyfocené osoby z místa činu.

     K dosud zjištěným poznatkům nechce zvláštní oddělení vyšetřování Policie ČR podávat žádné bližší informace, protože by to mohlo ohrozit a zkomplikovat pátrání po pachateli nebo pachatelích. Nicméně je už předem zřejmé, ne-li jasné či jisté, že se jedná nejspíše o rusky hovořící pachatele s kasařskou praxí, kteří mají blízko ke kruhům, zabývající se kremelskou propagandou s Putinovým cílem rozvrátit Evropskou unii a  současně tak znemožnit plány A. Merkelové v jejím bohorovném úsilí o multifunkční a multikulturní uspořádání Evropy a národních států v rámci EU.

     Utajovaný zdroj, jímž je nadplukovník Nemlčel, také velmi nenápadně, opatrně  s téměř pětiprocentní jistotou naznačil, že zachycené stopy skutečně vedou do Moskvy, neboť jak otisky obuvi, v níž pachatel nebo pachatelé (počet nelze zatím upřesnit, protože jich tam bylo tolik, že se neví, která komu patřila), nicméně jak bylo zjištěno, otisk podešve obuvi ruského původu, (lze se prý konkrétně  domnívat, že pochází od moskevského výrobce „Obuvnovnoj zavod imeni Bačkorina V.M“.) a  také daktyloskopické stopy mají nejen typické ruské znaky, ale podle pachových stop to nasvědčuje tomu, že se pachatelé při loupeži  posilňovali ruským alkoholem zn. Московская водка!

     Předpoklad, že se možná jedná nejspíše či zcela určitě o pachatele ruského původu se zaúkolováním přímo od samotného Putina nasvědčuje také fakt, že kasa z r. 1927 byla ruského původu (zn.Nědobytnaja), která v podmínkách použitelnosti pro takové a podobné účely v Česku (pro přísně tajné materiály apod.) je naprosto ideální, protože je nedobytná. To, že byla pokořena její predikovaná „nedobytnost“ nasvědčuje a ukazuje na ruskou stopu. Kdo jiný by se v této mechanologii vyznal lépe, než samotní Rusové, že? poznamenal tajuplně nadplukovník Nemlčel.

tito-assassination.jpg
Stopy vedou ke Stalinovi a Titovi. Hlavně nenápadně!

     Vzhledem k závažnosti případu se jeho vyšetřování zřejmě ujme nově vytvořený útvar ministra vnitra Chovance, tedy CTHH, neboť tento případ nese všechny známé znaky propagandistických ruských a kremelských (tj. Putinových) zájmů na znemožnění řešení migrantské problematiky formou bezpodmínečných kvót, jak o to usiluje A. Merkelová a EU, čemuž se v rámci působení ruské propagandy brání některé členské státy EU, zvláště země V4, které kvóty považují za nedemokratické vnucování a diktát silnějšího vůči slabšímu.

     Pan nadplukovník  Matěj Nemlčel přislíbil, že pokud nebude v nejbližší době v tom lepším případě „jen“ suspendován, rád se podělí o další velmi tajné informace, které jak sám říká, se nesmí dostat na veřejnost, protože by to posílilo nežádoucí vliv a nesporné úspěchy ruské propagandy v české kotlině a současně se tím posílily militantní plány V. Putina na vojenské napadení a uchvácení jak Ukrajiny, tak celé Evropy, zvláště pak České republiky, která má pro Rusko neobyčejně velký, snad přímo rozhodující význam. Není proto od věci se už zabývat myšlenkou, že je třeba zabít Putina, чем раньше, тем лучше, dodal nadplukovník Nemlčel, vyškolený v KGB.

(Tuto zatím neověřenou, ale naprosto věrohodnou informaci dodala Agentura JPP ČR.)

Konspirativně vložil Jiří Baťa. 🙂

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Paroubek
Návštěvník
Paroubek

Jirka Keř má taky radost.
comment image

anazuz
Návštěvník
anazuz

Pane Baťa,díky.Po ránu jsem se zasmála.Bohužel,stačí změnit jména id!otů,čas a místo a z konspirace je skutečnost.Někdy,když jsem málo naštvaná (to se stává stále méně) ,je mi těch vypatlanců,pracující za amícký a “Sérešův” dolar až líto.Mít plnou hlavu pilin….☺ ,ty kreatury tomu snad i věří.Tuším,že to byl Jan Werich,který prohlásil,že s hlupáky je třeba stále bojovat,ale zvítězit nad nimi nelze.Proto je třeba se těch vlastizrádných krys zbavit co nejdřív.Včera bylo pozdě.

Kozel
Návštěvník
Kozel

Teto prasata již neví jak na Rusko plivnout a americký dobytek vychvalovat. Jsem zvědavý, jestli půjdou po boku USA “vojáků” do první linie chcípnout za jejich zájmy. Škoda jich nebude.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Prase je užitečný a docela sympatický tvor.
Tohle jsou paraziti.
Pozdrav parazitům od V. Vysockého
https://www.youtube.com/watch?v=rGexAhklCwg

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Tak ja nevim, co mam na tohle napsat.?. No, radeji no koment. ?

nývlt
Návštěvník
nývlt

Když nevíš, tak nač píšeš, troubo?

DžeiDžei
Návštěvník
DžeiDžei

Zcela a kategoricky se ohrazuji proti použití termínu “bezpodmíněčných kvót”, protože tyto kvóty jsou samozřejmě podmíněny případným neudělením dotací.

krtek
Návštěvník
krtek

Co jsou to ty dotace?
1. Kvantitatívní tisk ničím nekrytých peněz v ceně papíru na ně tištěný.
2. Milostivé vrácení ukradených, nebo odevzdaných peněz naši kolaborantskou, fašistickou vládou.

koniferka
Návštěvník
koniferka

Ne webu p.Nemlčela bylo uvedeno, že pochybnosti čtenářů milerád rozptýlí soukromé očko s licencí na území usa-nějaký džon o b-146-42-3250, 9/22/1955
Bydlící tamtiež-13251 Point Rider Herndon,VA 20171.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Miluji sarkasmus ale tohle je trochu moc. Nepil tu vodku sam pan Bata ?

Čtenář
Návštěvník
Čtenář

Proč moc? Mně to přijde trefný a vtipný, jestli to bude číst někdo z CTHH, tak aspoň doufejme pochopí pointu. Kdyby to bylo mírnější, tak bych pochyboval o potenciálu doručení myšlenky do hlav jejich analytiků.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

G.Soros je za vše zodpovědnej!!!!
G.Soros za uprchliky muže ten, aji plati Mainstriem 500,000USD našim mediim podsouváni lži.A našim političkum jde dost Eur do kapes 4,500-5,600,atd.Prostě nechcou aby se vědělo kdo to vše platí.