Jak se oblbuje veřejné mínění na Radiožurnálu. Aeronet opět jako ten zlý,...

Jak se oblbuje veřejné mínění na Radiožurnálu. Aeronet opět jako ten zlý, co děsí českou veřejnost. Proč lidé neplatí koncesní poplatky? Nemají už žaludek na propagandu!

Jak se oblbuje veřejné mínění na Radiožurnálu. Aeronet opět jako ten zlý, co děsí českou veřejnost. Proč lidé neplatí koncesní poplatky? Nemají už žaludek na propagandu!

Jak nás upozornila jedna z našich čtenářek (Aksal), na Radiožurnálu si Lucie Výborná (viz. foto nahoře), redaktorka Českého rozhlasu, povídala [záznam pořadu zde] se zástupci serveru “Manipulatori.cz”, což je server, který patří do kategorie fiat-alternativních serverů, které pracují v žoldu systému. Pánové Petr Nutil (bloger na iDnes.cz) a Ondřej Fér (redaktor iDnes.cz) se rozhodli vyrazit do boje proti alternativním serverům, které prý rozšiřují hoaxy. Jejich úkolem v pořadu bylo uklidňovat cestující na parníku (rozuměj občany a posluchače Radiožurnálu), který mění svojí plavbu z horizontální na vertikální, ale muzika hraje, aby byli všichni v klidu a důstojníci (elity a oligarchové) měli čas naskákat do člunů a zdrhnout. Obrazně řečeno. Nedovedu si vysvětlit, proč a kolik zla je investováno do diskreditace a dehonestace našeho serveru, který jako jeden z mála v ČR přináší skutečné obrazy kauz a problémů, které se mainstreamová média neodváží ani nakousnout, který jako první varoval před uplatněním Lisabonské smlouvy k vynucení kvót na Česku už před 2 měsíci, zatímco mainstream mlčel.

radiozurnal.jpg

Když už se někdo naváží adresně do Aeronetu a dokonce uvede článek, měl by se dotyčný chytit za nos a zjistit si všechna fakta. Že to neudělali sluníčkoví provozovatelé serveru Manipulatori.cz, to mně nepřekvapuje. Ale že se na to “vybodla” i redaktorka ČRo, to už je na pováženou. Milá paní Lucie Výborná, zbraně ze zadržené lodi v Řecku mířily do rukou albánského obchodníka, kterého řecká policie vyšetřuje v jiné kauze nelegálního obchodu se zbraněmi a jejich dovozu do Německa. Není to chyba Aeronetu, že řecká mainstreamová média drží kauzu pod zámkem a že řecká policie uvalila na případ informační embargo. My alespoň si dáme tu práci s tím, že si obstaráme informace z Řecka a Turecka přes naše spolupracovníky, ale dehonestovat takovýmto způsobem Aeronet, že jsme server s ruskou propagandou, to je na žalobu.

Nedávno se mluvilo o tom, že mnoho občanů v ČR neplatí koncesionářské poplatky. Ani České televizi, ani Českému rozhlasu. A vy se divíte, paní Výborná? My musíme dělat práci za vás, za vaše rádio. Musíme lidem přinášet pravdivé a nezkreslené informace, ze zákulisí, z nejvyšších pater politiky. Odhalili jsme americkou ambasádu a její rozkladnou činnost proti prezidentu republiky. Kde jste byli vy, když anglicky mluvící operátoři z americké ambasády rozdávali lidem červené karty z krabic od Tatranek a radili jim, jaká hesla mají lidé skandovat proti prezidentovi minulý rok v listopadu?

Byl to Aeronet, který odhalil skandální manipulace s průzkumy veřejného mínění dělanými na míru pro Českou televizi. Opět se zeptám, kde byl Český rozhlas? Nenapadlo vás, proč má Aeronet takovou popularitu mezi českými občany napříč sociálními vrstvami, od studentů, dělníků, přes manažery, podnikatele, lékaře až po důchodce? Protože přinášíme pravdu a nebojíme se ji prezentovat bez mašliček a bez obalu. Nebudu chodit daleko. Aeronet jako první přinesl začátkem léta informaci o tom, že kvóta 1500 uprchlíků na 2 roky pro ČR není konečná, že se chystají další kola kvót, a že Česko bude ke kvótám dotlačeno, bez ohledu na odpor občanů nebo vlády. Už v červenci byla v Evropské komisi kvóta 150,000 uprchlíků pro Česko do roku 2020. Informaci jsme přinesli jako první v ČR díky našemu kontaktu z Evropské komise. Kde byla mainstreamová média v ČR?

Náš server přinesl jako první informaci o utajované americké útočné doktríně Steel Rose, podle které je navržena novela branného zákona v ČR. Je smutné, že pan ministr obrany Stropnický se odpovědi vyhnul a neodpověděl tak Miloslavu Ransdorfovi z KSČM v Otázkách Václava Moravce minulou neděli, který se ho na doktrínu Steel Rose ptal [záznam pořadu zde]. Občané by se asi hodně divili, kdo že to stojí za brannou novelou. Kdyby nebyl Aeronet, nic z tohoto by se občané v ČR nedozvěděli. Díky naší informaci o záměrech americké armády s českými odvedenci vláda nakonec stáhla ze Sněmovny novelu branného zákona a v upravené verzi z ní tak povinné odvody vypadly. Bez odkrytí informací o doktríně Steel Rose našim serverem by k tomu nikdy nedošlo a dnes by se povinně odváděly do armády i dívky.

profimedia-0098311210-50cb673563da8.jpg
Aeronet nechce připustit, aby v Česku vznikaly islámské “no-go” zóny, kam nesmí ani policie, podobně jako tomu už je ve velkých městech ve Velké Británii. Toto reálně hrozí i Česku, to není žádný hoax, ale důrazné varování!

My jsme na naši práci hrdí, protože pomáháme svými skromnými silami zachraňovat Česko před imperialistickými plány amerického agresora v Evropě. Každý čtenář Aeronetu má přehled o geopolitické situaci větší, než většina redaktorů mainstreamových médií dohromady. Blábolení o ruské propagandě je tak ubohé a trapné, že to ani nemůžete myslet vážně.

K tématu diskuse jste si do rozhlasu pozvala nevhodné hosty a otřela jste se o špatný server. Aeronet hoaxy nepublikuje, hoaxy hledejte v produkci jiného média, třeba zde. Nálepka proruského serveru je zábavná. Pokud bychom psali pěkně o americké vládě, byli bychom serverem proamerickým? A není to spíš o tom, že se bojíte pravdy? Že se bojíte spolknutí červené kapsle a raději věříte systému, který je založený na iluzi volby? Jakou volbu má teď Česko, když bylo přehlasováno v Bruselu? Kde je jaká možnost skutečné volby? Komu sloužíte Vy, paní Výborná?

Doslova mi vyrazilo dech, když jeden z hostů ve zmíněném pořadu na Radiožurnálu uvedl, že doporučuje posluchačům používat kritické myšlení, a tudíž čerpat informace z “ověřených” zdrojů, a jako příklad uvedl “Reuters” a “Bloomberg”… 🙂 Panebože, do koho jsi to duši dal? To je jako posílat jeptišku ke zpovědi do luxusního “bordello”. A aby to bylo zabité, pan redaktor vzápětí označil kurdskou tiskovou agenturu za napojenou na kurdské teroristy. To je ta agentura, která přinesla onu nepěknou informaci o podraženém uprchlíkovi ze Sýrie v Maďarsku, který prý byl jednoho času stoupencem fronty An-Nusrá, která je napojená na Al-Kajdu. Páni redaktoři z iDnesu tak ihned se snažili o diskreditaci této informace, aby veřejnost dál považovala pána s dítětem v náruči, jemuž redaktorka maďarské televize podkopla nohy, za oběť a chudáka. Tomu říkám mediální manipulace v podání Radiožurnálu a redaktorů iDnesu.

Aeronet bude psát i ve chvíli, kdy vám, redaktorům ve státním rozhlase, zakážou vysílat rozhovory bez prověření hostů a jejich “background checku”. A regulace vysílání, to je velké téma v Evropské komisi v rámci telekomunikační reformy. Víme první. Můžete to říct Vy? Pokud útočíte na Aeronet, nás tím neurazíte. Pouze znechutíte další posluchače Radiožurnálu, kteří používají vlastní hlavu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 6 dnů a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 40% potřebné částky. Všem, kteří do konce měsíce přispějí jakoukoliv částkou (zde) na záchranu AE News, moc děkujeme. Bez Vaší pomoci náš server nepřežije.
Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Alojz Janiga
Návštěvník
Alojz Janiga

Nemám televizi a rozhlas si poslechnu jenom občas, hlavně pořady o historii. Zprávy v hlavních českých mediích bývají silně zkreslené, neobjektivní. Kdysi tyto „media velebili“ všechno, co bylo „Sovětské“ a od roku 1990, zase všechno „Americké“. Příště bude na řadě zřejmě všechno „Čínské“.
Podobně se chová i většina tzv. „politiků“ České republiky.
Mimo jiné mluví a píšou „o demokracii a svobodě projevu v ČR“. Co mi je platná svoboda projevu, když „nikdo z odpovědných nereaguje adekvátně, na moje oprávněné žádosti nebo stížnosti, případně veřejné protesty“. Za svoje „aktivity“, jsem se dočkal zatím akorát „osočování, zastrašování a křivého obvinění“. Dnešní „mocní, se snaží udělat z každého nespokojeného občana, který nezapadne do stáda, psychicky vyšinutého anebo kriminálnika a to nejenom s pomoci tzv. Justiční mafie, ale i s pomoci sdělovacích prostředků“
Je dobře, že existují i nezávislá media na internetu.
Alojz Janiga.

Jíra
Návštěvník
Jíra

Díky za vaše zprávy,jsou přesnější než ty oficiální.Od čechů kteří byli nebo pracovali v Syrii a Lybii jsem se dozvěděl věci -úplně odlišné ,co se uvádějí v mediích.Např. zpráva v televizi a boji v jedné oblasti kde tito češi byli obchdně – ptali se mistních kde jsou ty boje co uvádí televize CNN atd. -a lide se smáli a ukazovali planinu v blízkosti města,kde zrovna nic nebylo.Říkali ,že tojsou záběry staré 10 let.Jak potom mohu věřit oficiálním zprávám?
Je to jeden velký hnus.Moc pravdy v tom není.Vaše zprávy jsou velmi přínosné.

pepan
Návštěvník
pepan

Ono by stačilo prosadit zákonem, že bude u zábavnejch programů zavedeno placení dle sledovanosti (např. kredity jako u mobilů či satelitu) a u státem dotovanejch jako zprávy, přenosy slavnostních akcí a koncertů a t.d. bude vše zdarma – dotací státu. Ovšem zároveň by se mělo zákonem určit, že zastoupení vedoucích, redaktorů a t.d. bude kopírovat stav v parlamentu, anebo to oněm protagonistům bude umožněno. Žádná komise, ale jasně formulovanej zákon. A pak by se ukázalo, kolik “umělců” se jen přiživuje, a kdo skutečně pracuje. A jelikož nedodržování zákona je trestným činem, odpadly by debaty o mediální zainteresovanosti či žumpě.

Frank
Návštěvník
Frank

A ty sračky v TV a rádiu ještě někdo opravdu poslouchá?

zombie
Návštěvník
zombie

na AE news chodím skoro denně,ale o nějaké stanici radiožurnál jsem pomalu ani neslyšel-myslím,že nebudu jediný,protože ze svého okolí neznám absolutně nikoho,kdo by to poslouchal,takže myslím,že můžete být v klidu a ono shemale Lucinda Výborná má alespoň dobrou zašívárnu,když ty jejich bláboly nikdo neposlouchá…:-)

Alije Brazilovič
Návštěvník
Alije Brazilovič

Lucka je jen obyčejná holka,která hubu otírá o mikrofony všeho druhu.Tato moderátorka různých trapáren,určených pro populaci s nižším IQ,je mezi těmito lidmi občas vnímána i jako celebrita,ale není se co divit!?Je!!!Celý život mele pantem,ale to že s ní padá jedno hovno za druhým,to už těm méně chytrým je jedno…A tak se na Lucku nezlobme,že pro jedny je za hvězdu a pro druhé pouhá UCHECHTANÁ BLBKA!!!

Manicka
Návštěvník
Manicka

Zprava pro Administratora.
Chtel jsem neco napsat pres formular uvedeny v Kontaktech. Bohuzel nelze nic poslat. Pise to “Vaše zpráva nebyla odeslána…” Tak nevim jestli to nemate pokazene.

Mr-Hu
Návštěvník
Mr-Hu

V rozhovoru zazněla další lež, že prý maďarská kameramanka podkopla uprchlíka. Existuje video, kde je jasně vidět, že do nikoho nekopla, protože byla 1m od něj, ani se ho nedotkla. Takže manipulátoři.cz dosahují svému názvu, jen manipulují. Takže pravda je vždy na opačné straně, že manipulátoři hlásají.

Nemo
Návštěvník
Nemo

Paní Lucie Výborná.
Vím, že zde si to přečtete určitě a tak Vám vzkážu prostřednictvím ,,proruského,, aeronetu toto. Nesleduji Vás a ani Vaši práci, ale slyšel jsem si dva pořady s Jaroslavem Duškem a Vámi jako redaktorkou. Líbilo se mi jak jste s Duškem rozhovor vedla. Říkal jsem si, ta holka je fajn a má otevřenou mysl. Tak se toho držte a nedělejte politiku a nebijte se s ,,proruskou,, propagandou. My sem nechodíme proto, že si tady děláme dobře u slova Putin, ale proto, že tady hledáme a snažíme se dopátrat pravdy bez redaktorů, kteří slouží systému a kteří vedou rozhovory tak, aby se toho hodně nakecalo a výsledek nebyl žádný. Vím prachy se vydělávají těžko a životní úroveň redaktora, hypotéka a popularita. Je to věc každého redaktora komu chce sloužit a jaké má životní priority. Ovšem nedělejte si kariéru na nikom jiném a nepomáhejte udržovat lidi v bludech a utvrzovat je ve lžích tohoto rychle se rozpadajícího systému. Buď hledejte pravdu, nebo to nedělejte vůbec. Zlý úmysl se Vám může od osudu vymstít. Myslel jsem, že Vám to je po několika rozhovorech s Jardou Duškem už jasné. Vypadala jste jako jeho velká fanynka, která má něco v sobě.

sandal
Návštěvník
sandal

Jen okrajově to co píše evropský rozhled je přinejmenším lež.Moje IP adresa na seznamu není a Jelikož se někde mohla vloudit chybička v toku těch splašků co napsali , tak upozorňuji , že aenews čtu denně.což je tedy zarážející , protože z Prahy do Soběchlebů ta jejich pravda dorazí až já budu mnět fúsatý děcka a to upozorňuju,že jedno je žena.Tož držím palce.