Jak globalisté řídí volby. A kdo stojí za D. Trumpem. A skutečně...

Jak globalisté řídí volby. A kdo stojí za D. Trumpem. A skutečně “vypouštíme bažinu”?

Jak globalisté řídí volby. A kdo stojí za D. Trumpem. A skutečně “vypouštíme bažinu”?

Tento článek vkládám do kategorie “Krátké zprávy”, nepovažuji jej totiž za článek ve svém duchu, ale za rozšířenou odpověď na nedávný dotaz, týkající se dění kolem M. Le Pen:

“Jaký je Váš subjektivní názor na situaci kolem Marine Le Pen, její osobnost a její šance (úlohu) k vyvedení Francie z drápů EU, islamizace, případně globalistů? Zatím to tedy vypadá, že je pro někoho ještě nepohodlnější, než byl Donald Trump. Přitom to ale nedávno působilo, že se s Trumpem setkala dost možná, aby jí „dal tipy“, jak vést kampaň”.

Odpověděla jsem:

“Můj názor je, že Le Pen, stejně jako Farage, Trump i Orban, jsou postavami globalistů a že tyto byly dávno tomu připravené na dobu, až nastane ukončování globalizace ve smyslu unipolárního světa („globální globalizace“)a nastoupí budování globalizace ve smyslu multipolárního světa („regionální globalizace“). To znamená, že velké celky se mají rozpadat (dohody TTIP, TIP, rozpad EU, rozpad NATO) a místo nich vznikat „regiony“ (samostatné státy), které budou následně poskládány do jiných celků.

Celý proces začal brexitem (Farage) a naplno byl spuštěn zaváděním politiky izolace USA (Trump), v Evropě má pokračovat Francií (Le Pen), která má dokonat rozpad EU tak, aby se hlavní sídlo Evropy přestěhovalo do Německa. A má pokračovat Maďarskem (Orban), kde by to mělo nějak souviset s V4, resp. s Východní Evropou, v tom ale zatím nemám moc jasno. Paradoxem je, že postavy, kterým lidé fandí (Farage, Trump, Le Pen, Orban) ve skutečnosti dělají to, co si globalisté zrovna přejí: budování multipolárního světa.

A k Le Pen – můj dlouhodobý názor je, že volby vyhraje a že to, co se kolem ní děje (nyní právě s tím zrušením imunity), jsou snahy těch, kteří – stejně jako v případě Trumpa – nepochopili, že dosavadní podoba globalizace s USA v čele už není žádoucí. A to se týká i médií, která sice působí po celém světě (tedy globálně), ale pro globalisty jsou nežádoucí, protože ve skutečnosti mají kořeny v USA a proto pořád jedou na vlně unipolární globalizace (globalizace s USA v čele). A očerňují-li právě tato média Le Pen, není to práce globalistů a dle mého to těmto médiím (stejně jako v případě Trumpa) ani nebude k ničemu, naopak budou postupně likvidována (stejně jako v případě Trumpa v USA). V situaci, do jaké globalisté dostali nálady lidí přistěhovaleckou politikou, téměř s jistotou spoléhají na to, že čím větší dehonestování kandidátů v médiích, tím větší je jejich podpora na sociálních sítích a tedy i ve volbách. A že naopak mediální dehonestace k volbám ještě více lidí vyžene.

Dle mého má Le Pen ochranu globalistů a nevěřím, že to, co se kolem ní děje, jí opravdu ublíží – že snad bude trestána či jí bude jinak zabráněno v kandidatuře, od toho mají např. WikiLieks a různé jiné způsoby (např. aféra kolem protikandidáta Le Pen – Fillona). Ale jak říkám: paradoxně jsou nyní zájmy davů shodné se zájmy globalistů – tak to oni umí zařídit (viz např. 89.)”

Citovanou odpovědí jsem chtěla sdělit především ten fakt, že globalisté mají zcela jiné metody, jak volby ovlivňovat a že ty, kteří volby skutečně ovlivňují, nevidíme. A tak tomu, zdá se, bylo i v případě, kdy volby měl vyhrát D. Trump a kdy k tomu byla použita především dehonestace H. Clintonové (pozn.: nic proti tomu, D. Trump je lepší volba). Od ledna 2016 jsem tvrdila, že Clintonová volby nevyhraje, protože pro globalisty je nežádoucí a že skandál s její emailovou korespondencí byl ve skutečnosti pseudoskandálem. Ten byl podle mého očekávání udržován a rozehráván tak, aby pro případ vítězství Clintonové mohl posloužit k jejímu odstranění, přičemž na Clintonovou byly vytvářeny další skandály (viz říjen 2016).

Clinton cash

Pro jistotu ale v polovině roku 2016 vznikla i filmová verze knihy “Clinton cash” – dokument s důkazy o tom, jak Clintonovy přes svou dobročinnou organizaci vydělávali miliardy.

Jako o dalším skandálu Clintonové tehdy psala všechna média (na AEN o tom psal i šéfredaktor pan VK –Hillary Clinton má další skandál. Jako ministryně zahraničí si přihrávala bohaté arabské dárce z Blízkého Východu pro svojí rodinnou nadaci!, později popsal dopad skandálu, tzn. dopad, jaký to mělo těsně před volbami v listopadu FBI: Soukromý server Clintonové byl hacknutý nejméně pětkrát. Vyšetřování nadace Billa a Hillary skončí zřejmě obviněním z korupce! či dopad po inaugurací D. Trumpa v lednu Globalisté končí s podporou Nadace Clintonových. Úkol nesplněn, globalisté balí kufry!).

Ono to sice mohlo vypadat, že globalisté balí kufry, ale jak předesílám výše, podkladem pro filmový dokument z května 2016 se stala stejnojmenná kniha z roku 2015. A když se podíváme dál, tak kniha vznikla ve spolupráci s deníkem New York Times (pozn.: podle V.V.Pjakina jde o deník globalistů) , ale za jejím vznikem ve skutečnosti stála organizace Government Accountability Institute (GAI). Ta byla jako nezisková výzkumná organizace založena v roce 2012 Peterem Schweizerem a Stephenem Bannonem a co je nejvýznamnější, je financována filantropickým miliardářem Robertem Mercerem a jeho rodinou, v souhrnu Mercer Family Foundation, kterou vede dcera Rebecah Mercer a která v letech 2012-2014 věnovala organizaci GAI, tzn. organizaci, pro kterou pracuje Trumpův muž číslo jedna, S. Bannon,  čtyři miliony dolarů.  Stejná organizace financovala jak vznik knihy “Clinton cash”, tak vznik stejnojmenného dokumentu. Ale to není celé.

Kromě toho, že tato organizace vlastní celosvětové (!) stránky World Wide Web (WWW), přes které údajně prochází 97% všech světových informací, spojení této organizace a S.Bannona tím nekončí – je tady ještě jeho web Breitbart News

Jak globalisté řídí volby. A kdo stojí za D. Trumpem

A jsou dva důvody, proč tento web zmiňuji. První je ten, že když se podíváme na stránky GAI, tak tento web je jedním, se kterými organizace spolupracuje (a za pozornost stojí NY Times či Fox News, o kterém nedávno proběhla zpráva, že je jedním z těch mála médií, se kterým D. Trumpa ještě má zájem komunikovat). A druhý důvod je ten, že výše zmiňovaná  Rebecah Mercer je jakožto hlavní představitelka Mercer Family Foundation hlavní sponzorkou webu Breitbart News. Jinak řečeno – web Breitbart News je sponzorován neziskovou filantropickou miliardářskou rodinou a konkrétně ženou, která je považována za jednu z nejmocnějších žen světa.

Uprostřed Rebecah Mercer, zdroj fota a více zde

Dcera miliardáře, filantropka Rebecah Merker, nejdříve přes svou nadaci podporovala Teda Cruise, později přešla k podpoře D. Trumpa.

Odkazy vedou k Braitbart News

V listopadu 2016 mělo vyšetřování The Washington Post odhalit podrobné vazby mezi vládními institucemi a stránkami Breitbart News. Podle toho tři zaměstnanci Breitbart News měli od organizace GAI obdržet odměny, a to od roku 2012 do roku 2015 měl spoluzakladatel GAI a výkonný ředitel Steve Bannon obdržet $ 376000 za práci na plný úvazek 30 hodin týdně ( v té době měl zároveň působit jako šéf  Breitbart News). Komunikační stratég GAI Wynton Hall měl za stejné časové období obdržet $ 600000, přičemž v té době měl pracovat jako hlavní dopisovatel pro Breitbart News, když od roce 2013 byl povýšen na vedoucího redaktora. Prezident a pokladník GAI Peter Schweizer, redaktor a dopisovatel Breitbart News, měl od GAI za stejné období obdržet $ 778.000.

 Zpráva Washington Post měla dále odhalit, že v období 2013-2015 měl Breitbart News od GAI obdržet dalších přes $ 200000 za reklamy na svých stránkách (zdroj zde). Na Rebeku Mercer má dále S. Bannon být napojen přes S. Rodrigueze, se kterým ho má spojovat nejen hollywoodská spolupráce, ale také dlouholetá v pozici účetního S. Bannona a v pozici daňového poradce pro charitativní organizaci, vytvořené společně S. Bannonem a R. Mercer.

Po této spolupráci plus po spolupráci s universitou v Cambridge, která dodávala potřebné analýzy, měly stránky Braitbert News nasbírat až 5000 datových bodů, přes které pak tlačily na 220 milionů Američanů ke změně veřejného mínění ve prospěch D. Trumpa (zdroj a více zde, zde).

“Left to dry out the swamp” – opravdu “vypouštíme bažinu?

Nakolik jsou tyto informace věrohodné, netroufám si soudit a vložila jsem je jen k uvážení, aniž bych jimi cokoliv tvrdila. Osobně však mám důvody, pro které je považuji za hodné pozornosti a tím prvním důvodem je v poslední době tolik opakující se věta:  “Je třeba vypustit bažinu”. Poprvé jsem ji zaregistrovala na stránkách A.Dugina, označovaného za novodobého ruského Rasputina, který ji použil hned po vítězství D. Trumpa v listopadu 2016:

Později jsem byla upozorněna, že stejný výraz použil i šéfredaktor AEN pan VK (dohledala jsem, že je to v čase cca  00.56:40 zde) a zakrátko stejný výraz v prvním projevu před americkým kongresem použil i D. Trump (v čase od cca 19.45 zde) – dokonce si toho všimla i jiná média (a pro tento případ nemám problém, že to byla zrovna i CNN, viz zde). Pak nebylo daleko k hledání stejného slovního spojení i v případě S. Bannona, kde na mě k “vypouštění bažiny” vyskočil např. tento obrázek:

Ale i tento:

Nedalo mi nedohledat, odkud se výraz “vysušit bažinu” vzal a došla jsme k tomu, že “drain the swamp” má kořeny v minulosti s tím, že se používal pro různé analogické situace. Pokud jde o současnost, zajímala mě především  analogie se stejným výrazem v případě A. Dugina. A dočetla jsem se, že v současnosti slovní spojení “vysušit bažinu” představuje označení pro konec globalizace. Přesněji – má jít o označení pro konec politiky homo a multikulti, ale pozor, současně má jít o označení pro konec hegemonie USA. A co je v souhrnu nejpodstatnější: má sice  jít o konec globalizace, ale nikoliv o konec vlády globalistů! Ve všech odkazech, přes které jsem se dostala k názorům Dugina, se totiž opakuje oslava euroasianismu a multipolarismu, a co není nepodstatné je, že se opakuje oslava Íránu – Árijců – jakožto počátku všech ras a kultur ( a to do v souladu s velkými vesmírnými cykly a s tím, že na území Íránu-Turecka-Arménie se nachází nejsilnější oblast planety Země). A tady nemůžu nepřidat svůj názor, že v souladu s vesmírnými cykly mají globalisté v současnosti v plánu skončit a nově začít na stejném území, kde před třemi tisíci lety své tažení k ovládnutí světa začali (s využitím židů a Bible), tzn. na území tehdejší Babylonsko – egyptské říše, přičemž Babylon ležel na území dnešního Íránu (viz Bitva u Kadeše).

Co tím chci říct? Nejvyšší poradce D. Trumpa, S. Bannon, je člověkem stejného založení, jako A. Dugin. Kromě toho, že oba spojuje výraz “vypustit bažinu”, oba dále spojuje oslava bílého člověka (a beru, že se to mnohým líbí). Je tady ale další věc, která je spojuje, a to je odpor k liberalismu – ke svobodě člověka – o kterém oba soudí, že se přežil jako poslední systém 20. století a že má být zrušen stejně, jako komunismus (socialismus) či fašismus (nacismus) a že po velké (apokalyptické) válce má být vytvořen nějaký zcela nový systém (oba jsou leninisté, takže konečně ten kýžený marxismus?).

Kellyanne Conwayová (vlevo) a Steve Bannon (vpravo) byli jmenováni do vedoucích pozic v kampani D. Trumpa. Oba, Conwayová i Bannon mají být financováni společností Mercer – viz náhledový obrázek bilionáře Mercera (zdroj fota zde)

Jak výjimečnou pozici K. Conwayová v Bílém domě má, o tom svědčí nedávné fotografie, které obletěly svět s vlnou kritiky:

TOPSHOT-US-POLITICS-TRUMP

O jejím blízkém vztahu k D. Trumpovi i S. Bannonovi vypovídají fotografie z doby předvolební kampaně:

Jak globalisté řídí volby. A kdo stojí za D. Trumpem. A skutečně

K. Conwayová uprostřed mezi D. Trumpem a S. Bannonem

O blízkém vztahu se S. Bannonem pak vypovídají další fota:

K. Conwayová a S. Bannon na procházce

K. Conwayová, S. Bannon a R. Priebus před inaugurací Donalda Trumpa

Kromě toho však S. Bannona a A. Dugina spojuje scientologie, což má být  světové náboženství budoucnosti (pozn.: v jednom ze svých pořadů V.V. Pjakin řekl, že zřejmě i židovství bude zcela zlikvidováno a globalisté přejdou přímo ke scientologii – a dělá snad Bannon něco jiného, když vystupuje proti židům?). O scientologii se říká, že má sloužit k úplnému vymývání mozků (brainwashing) a když jsem nahlédla na stránky příštího festivalu scientologů, který proběhne v květnu-červnu 2017, ukázaly se mi obrázky, které nepotřebují další komentář – zde

A proč právě tento odkaz vkládám na závěr? Protože Rebekah Mercer, ta údajně jedna z nejmocnějších žen planety, která měla stát za volební kampaní D. Trumpa a která spolupracuje se S. Bannonem a k tomu má sponzorovat jeho stránky, je scientistkou z tzv. filantropické rodiny scientistů:

Rebekah Mercer s rodiči na Festivalu scientistů v roce 2014  (zdroj fota a více zde)

Pro úplnost přikládám – slyšel někdy někdo něco o těchto sponzorech a partnerech Science festivalů? A to už přidávám pouze jako sdělení, že zatímco se mnohá alternativa raduje, že “vypouští bažinu” tím, jak likviduje mainstream, ve skutečnosti se mnohá alternativa/”alternativa” stává pouze součástí nové bažiny, protože skuteční hybatelé dění nadále zůstávají skrytí. A i to málo, čeho se o nich lze dopátrat, je jenom špičkou ledovce.

A mám-li se vrátit k úvodu a k dotazu, kterým jsem začala, tak myslím, že podobně skryté síly budou stát i za “zvolením” Marie Le Pen (samozřejmě se můžu mýlit, proto, prosím, žádné sázky podle mě – nic netvrdím, jen to tak čistě subjektivně vidím).

-Pozorovatelka-  04.03.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Přemek
Návštěvník
Přemek

Solidní postřehy. Pozorovatelka ale nezpozorovala, že pojmy z její (a i naší) bývalé přítomnosti, kdy k řízení stačila rudá knížka a pokrytectví kašlající na spravedlnost, jsou součástí propagandy, nikoli reality. Komunismus? Leninův projekt? A co marxismus a trockismus? Kdopak to halasně šířil rudou víru trockistických anarchomarxistů po celém světě a plamenně vyzýval ke svržení tehdejšího tvrdě vykořisťujícího davově elitářského řádu jejich neméně davově elitářským řádem? S těmi si dokázal poradit pouze Stalin, proto jejich nemilosrdná eliminace (čistky podstatně “vylepšil” homosexuál Ježov zahrnutím mnoha nevinných ruských vlastenců). Ostatně na Stalina se nakydala spousta špíny, jejíž nositelé pak tančili na jeho hrobě. Stalin dobře věděl, že sociálně bezpečná národní společnost vyžaduje mnohem více než Leninovo “učit se, učit se, učit se.” Věděl, že lidé se postupně naučí radit se se svým svědomím – Bohem, byť to bude trvat nekolik generací. Komunismus? V pojetí ruských bolševiků (v podstatě národních socialistů) byla komunismem vnitřně jednotná a silná společnost vzájemné úcty a důvěry, činorodosti a odpovědnosti s omezením role peněz na nezbytně nutnou transakční funkci. Není náhoda, že mnozí Rusové vidi v Putinovi reinkarnaci toho dobrého ze Stalina v podmínkách, kdy bída liberálně kapitalistického systému již viditelně trčí z propagandistického nánosu. Sociální čas plyne pomaleji, proto až dnes začíná u mnoha lidí poznání nahrazovat víru. Nám netřeba ruského komunismu, nám by slušel měkce vědomostně řízený odpovědný národní socialismus lidského bratrství, nikoli diktátu hlupáků a despotů shora.

minami
Návštěvník
minami

Může mi někdo prosím vysvětlit, jak někdo může vlastnit World Wide Web? Pokud vím, je to informační prostor dostupný díky existenci protokolů jako HTTP, HTML, XML atd., které jsou otevřené a kdokoliv je může implementovat. Jsou vyvíjené W3C konsorciem složeným z mnoha členů [1] a jemuž předsedá jeho zakladatel T. Berners-Lee. Servery poskytující obsah v tomto prostoru jsou v privátním vlastnictví.

[1] http://www.w3.org/Consortium/Member/List

Jan Novak
Návštěvník
Jan Novak

Ano, ta informace je podivna … svetovou sit pokud vim nikdo nevlastni ani nemuze, protoze se jedna o propojeni serveru. Hodne tato informace podle me zneverohodnuje Aeronet.

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

“Skutečnosti” popisované v článku jsou víceméně zmatečné. Korektní popis současného stavu světa i s představou jeho možného vývoje jsou uvedeny např. v článku: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

Jaromír Hruška
Návštěvník
Jaromír Hruška

Inženýre, tolik lidí na tolika fórech vás už poslalo .. vy víte kam a vy máte ještě stále tu drzost do nekonečna parazitovat na svobodných informačních stránkách!
Jste spammer a parazit nic víc.
A jediné řešení je vás ignorovat!

Jfz
Návštěvník
Jfz

Pozorovatelko, mohla byste prosím nějak okomentovat Pjakinovu ”nápovědu” ohledně pádu letadla s Alexandrovci ? Děkuju

rikardox
Návštěvník
rikardox

worldsciencefestival.com je nejaky vedecky festival, co to ma spolocne so scientologou, co to sirite za bludy. Ktore obrazky z tej stranky su take znepokojujuce ze neptrebuju dalsi komentar

petut
Návštěvník
petut

Ano, věda o manipulaci a vymývání mozků. Říkejte tomu třeba dianetika, aby jste nemusela moc přemýšlet :d

Gabriel
Návštěvník
Gabriel

Informace z jiné strany:
Utajovaná fakta o pozadí revoluce roku 1917 v Rusku
http://www.zvedavec.org/komentare/2017/03/7198-utajovana-fakta-o-pozadi-revoluce-roku-1917-v-rusku.htm

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Přesně jak je psáno bude měnit zákony a navzájem si budou dávat moc Židé špinavý

Kari
Návštěvník
Kari

Možná to ke komentu k tomuto článku moc nesedí. Ale přesto. Zkusme se co nejvíce oprostit od návštěv německých obchodních řetězců jako Kaufland, Penny Market, Lidl.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

J prodávají hnuse GMO.Neda se to jist se zemí co podporuje Monsanto.

kari
Návštěvník
kari

Zajimave fotky ☺. Sama nejsem jeptiska, ale kdybych byla pani Melanie, zretelne bych manzelovi zduraznila, ze tu je spolecne male dite a ze jakykoliv verejny skandal nesmi neprichazet v uvahu. ☺.

petut
Návštěvník
petut

Něco jako Venca a Bára s koloběžkou 😀

petut
Návštěvník
petut

comment image

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

RFIDčip znak Šelmy se bliží!!!!!Radeji nebudu kupovat a prodávat než mět něco mimozemského puvodu pod kuží!!!!!Buh mě hladovět nenechá od toho je Mana.
Co se stane s vaším e-mailem po roce 2020? Čeká vás změna
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/co-se-stane-s-vasim-e-mailem-po-roce-2020-ceka-vas-zmena-28630?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

suchoj
Návštěvník
suchoj

Nevím, zda si uvědomujete co vše s emailovou schránkou souvisí. Podlele této reportáže klesl počet doručených zpráv na Seznam,cz ze zhruba 89 milionů denně na 62 milionů denně ( to že to bylo 89 milionů se zde neuvádí ale já to vím), seznam.cz je snad nejhorší free emailová schránka jakou si dovedete představit, zabezpečení je nula nula a opět nula, kdo chcete lepší zabezpečení, používejte protonmail, riseup, lavabit ne – povstal z popela ale mám tam noho otazníků.

Takže prozatím doporučuji protonmail, používám ok pouze v poslední době a to možná admin řekne jak a co – v poslední době jsem zprovoznil několik účtů namísto 1giga je polovina a co mě vadí na nově otevřených schránkách je nepotřeba dvojího hesla a to mě osobně vadí, dle prohlášení Protonmailu to mají snad všechny adresy vzniklé od nového roku, to ale a pokud to je pravda snižuje zabezpečení emailové schránky, nicméně zde jsou vaše data a na Riseupuv bezpečí. narozíl os seznamu.cz, google atd

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Šak Seznam je svinstvo nikde nejsou chráněné Emaile a kor aj Bankovnictví ochrana k Ho…. Vše je falešné a lidi to žerou jim