Jak bude vypadat rozpad EU a kdo tím získá nejvíce? Diplomaté se...

Jak bude vypadat rozpad EU a kdo tím získá nejvíce? Diplomaté se již připravují na rok plný historických změn, přesně 100 let od VŘSR. Bruselu zvoní hrana, moc se přesouvá do Berlína!

Jak bude vypadat rozpad EU a kdo tím získá nejvíce? Diplomaté se již připravují na rok plný historických změn, přesně 100 let od VŘSR. Bruselu zvoní hrana, moc se přesouvá do Berlína!

Současné dramatické změny v americké domácí a zahraniční politice se mohou někomu zdát jako střípky informací, které daleko za mořem plní titulní stránky novin. Ve skutečnosti události, které probíhají v USA, mají přímou souvislost s Evropu, s následky loňského Brexitu a na co se zapomíná, mají souvislost s Arabským jarem z roku 2011, od něhož se datují současné krátkodobé procesy ve světovém řízení. Abychom mohli pochopit souvislosti, probereme si několik klíčových faktorů a seznámíme se podrobněji se scénářem Nové Evropy (Das neue Europa) a upozorníme na úskalí, která tento proces s sebou ponese, protože vyhnout se mu nedá, je to proces záchranného charakteru a globalisté do něj vrhnou veškeré své síly, prostředky, moc a vliv. To, co se nám odehrává před očima, to je krizový management NWO, který vykolejil před cílovou stanicí a nedobrovolní pasažéři z vlaku začali prchat zpět. Někteří z nich budou chyceni, jiní zastřeleni a jiným se podaří z vlaku NWO opravdu utéct. Tento příměr si záhy vysvětlíme.

CltJxzbWQAAxtwi.jpg

Letos oslaví levicová internacionála velký svátek. Bude to přesně 100 let, kdy v carském Rusku proběhla Velká Říjnová Socialistická Revoluce (VŘSR) a k moci byli dosazeni lidé, které financovalo Německo. Vladimir Iljič Uljanov, později Lenin, byl vyslán z Německa, aby zajistil pád carského Ruska a jeho stažení se z frontových linií I. sv. války. Německo potřebovalo uvolnit ruce na východě a vrhnout je na západní frontu. To se opravdu podařilo, po svržení cara bolševická vláda uzavřela s Německem separátní mír. Nástup marxismu k moci v Rusku byl největší geopolitickou změnou v Evropě 20. století a nyní, přesně po 100 letech, se bumerang vrací tam, odkud byl před 100 lety vyhozen.

Evropu čeká letos revoluce

Není vůbec náhodou, že Evropská unie je ve stavu, v jakém je. Celkem 27 zemí se snaží desítky let o politiku, která vede k jedinému cíli, i když mnozí se to boji nahlas vyslovit: ke společnému státu. A to je přesně vize Adolfa Hitlera, který se ke stejnému cíli chtěl dostat vojenskou silou. Proti tomuto plánu by nikdo nevedl žádné protesty, kdyby Adolf Hitler pochopil, že prosazování ideálů skrze vojenské útvary, divize, letectvo a tanky vyvolá odpor a nikoliv souhlas. I přesto, že Německo bylo na hlavu poraženo, západní elity začaly ihned Německo obnovovat, ale důsledně dbaly na ideologické očištění Německa a jeho přeprogramování pro účely multikulturalismu. A německá důslednost je nekompromisní. Němci dnes považují multikulti teze za stěžejní prvek své multirasové společnosti. Ovšem jedna teze se nezměnila. Role Německa, která má dovést celou Evropu do jedné společné tisícileté říše, i když to nebude říše třetí, ale čtvrtá.

burn-this-bitch-down.jpg
Angela Merkel vede Německo k modelu, který má od něj převzít zbytek Evropy. Multikulturalismus pod vedením Berlína.

Všechny procesy EU jsou k tomu nastaveny. Máme tu loutkový evropský parlament, který je fíkovým listem na zakrytí skutečné podstaty EU. Parlament nemá na nic vliv. Skutečnou moc drží nikým nevolená Evropská komise, která našla svůj vzor v Nejvyšším Sovětu bývalého Sovětského svazu. Veškerá rozhodnutí komise se zdají konsenzuální, ale když se podíváte, kdo stojí v čele komise, najdete tam nikoliv osobnost, ale závislého alkoholika a šaška, který za svého mládí zapaloval ve Štrasburgu při mládežnických levicových nepokojích auta bohatých obchodníků. Na svá mladická léta vzpomíná, že šlo o neuvážlivost a mladickou chybu. Dnes je z něho nejmocnější muž EU, ale každou chvíli je opilý. Mnoho lidí se ptá, proč ho tam nechají. Odpověď je stejně tak děsivá, jako je nepochopitelná. EU neřídí Juncker, ale Berlín.

Evropu neřídí Evropský parlament, ale Berlín!

Mezi poslanci EU parlamentu se říká takové přísloví, že nejprve o věci musí rozhodnout Angela Merkel, potom se to dostane na stůl Evropské komise Junckerovi, který zavolá do Berlína, jestli to mají schválit a potom to jde do komise ostatním. Evropský parlament ostrouhá. K nim se nic nedostane. Celá EU funguje nikoliv na základě evropských zákonů, ale předpisů Evropské komise. Možná jste si toho všimli, ale spíš asi ne. Důvodem je skutečnost, že předpis komise je závazný pro všechny členské země EU na základě Lisabonské smlouvy, což je multilaterální mezinárodní smlouva, která je garantována podpisy vlád. Pokud by šlo o zákony Evropského parlamentu, musely by je všechny parlamenty 27 zemí schvalovat úplně stejně, jako tomu bylo u Lisabonské smlouvy. Desítky a stovky a tisíce zákonů by musely být schvalovány ve 27 zemích. Proto celá EU vládne jen na základě předpisů a nařízení Evropské komise.

theresa-may-brexit-means-brexit.jpg
Britská premiérka Theresa May narazila. Zjistila, že Berlín chce odříznout ostrovní království od veškerého vlivu na chod a budoucnost Evropy.

Tento systém vládnutí je dočasný. Pěkně se to ukazuje na migrační krizi, kdy se Evropské komisi nedaří prosadit migrační kvóty pro členské země. Nedaří se prosadit, protože nařízení Evropské komise nemají zákonný status legislativy. A tento status mít nemohou, protože členské země nejsou federativními státy EU, ale suverénními (de jure) státy, které tak mohou prostě evropské předpisy odmítnout. Evropská komise za odmítnutí může udělit trest, třeba zemi zastavit dotace z EU, ale tím by Evropská komise pouze odhalila svoji slabost a vnitřní rozpory. Do toho se nikomu nechce. Takže Berlín bouchl do stolu a před 3 dny vicekancléř Německa Sigmar Gabriel vyzval k vytvoření “další Evropy”, která se v kuolárech označuje jako Nová Evropa z německého Das neue Europa. Psali jsme o tom zde. To je model oné neslavné dvourychlostní Evropy, kde se EU rozpadne na dvě skupiny, tvrdé jádro směřující pod vedením Berlína ke společné federaci a ten zbytek, který v podstatě se bude dívat a buď odpadne, anebo za čas dostane rozum a k tvrdému jádru se nakonec připojí.

Globalisté vloni přejmenovali Českou republiku na Čechii kvůli Berlínu

Nová Evropa má mít model federativního uskupení. Jednotlivé země dostanou jednoslovné názvy (Germánie, Čechie, Austria atd.) a můžete si všimnout, že globalisté v ČR minulý rok prosadili změnu oficiálního názvu země z původního Czech Republic na obyčejné Czechia. To je práce globalistů. Má to ale důležitý akcent. Odstranění názvu “republika” (res publica – věc veřejná) byla přípravou na vstup ČR do Nové Evropy. Jenže k tomu nedojde. V polovině minulého roku došlo k něčemu, s čím globalisté v EU nepočítali. Velká Británie si odhlasovala odchod z EU. Brusel se dodnes z toho nevzpamatoval, a to už je leden 2017. Nikdo v EU teď neví, jak situaci řešit a z toho pramení i neschopnost Theresy May, premiérky Velké Británie, dohodnout se s EU na zachování společného obchodu. Theresa May si na BBC stěžovala, že v Bruselu po Brexitu je dosud takový chaos, že nikdo neví, kdo má mandát a oprávnění k jednání, nikdo tedy nechce s Theresou May jednat a všichni přehazují horký brambor jedním směrem: do Berlína. A Berlín tuto situaci využívá k jedinému účelu, k vytvoření německého snu o vytvoření říše pod vedením Německa. Bez vlivu Velké Británie a bez vlivu USA.

GettyImages-498043744-1200x628.jpg
Marine Le Pen má našlápnuto ve Francii k vítězství v prezidentských volbách.

Druhý zásah proti globalizaci přišel 8. listopadu minulého roku. Zvolení Donalda Trumpa. Jeho kritika migrace v EU rozpálila doběla evropské politiky, francouzského prezidenta Hollanda a stejně tak Angelu Merkel. Trumpovi vzkázali, aby se nestaral o vnitřní záležitosti EU. Současně však začaly unikat informace o tom, že Donald Trump chce na post velvyslance v ČR někoho, kdo umí mj. mluvit i rusky a ČNB oznámila, že překvapivě tento rok skončí s regulací kurzu koruny, která byla na příkaz Berlína držena uměle dole, aby česká subdodavatelská výroba směřující k německým odběratelům byla pro německé firmy tzv. “za hubičku”. Na úkor českého zaměstnance a jeho skandálně nízké mzdy ve srovnání s německým dělníkem na stejné pozici, nutno dodat. Co se to proboha stalo? Odpověď je jednoduchá, Berlín přišel ve vyšších procesech řízení o kontrolu nad Českou republikou. Tuto kontrolu získají USA a Trumpova vláda. Spolu s Českem se pod kontrolu Trumpa dostane i Polsko. Německo tak bude muset ustoupit a v Evropě vznikne nový mocenský blok, který má zabránit geopolitickému spojení Berlína a Moskvy.

Německo se bojí ztráty kontroly nad projektem EU

Sigmar Gabriel varoval i před tím, co se může stát tento rok, více zde. K moci ve Francii se může dostat Marine Le Pen. V Holandsku Geert Wilders. To, k čemu v EU dochází, je důkazem toho, že nepotřebujeme více Evropy, ale nějakou další Evropu, uvedl Sigmar Gabriel. Rok 2017 bude proto rokem revolučním, plným neuvěřitelných a donedávna nemožných změn. V USA je u moci “kat globalismu”, Evropa je naplněna segregačními a hlavně protimigračními tlaky, které v Evropě prosazují pouze ty země, které globalisté ovládli nejvíce. Německo, Francii a Švédsko. Schopnost nebýt xenofobním Němcem, ale být tolerantním Evropanem, to je našim cílem, pronesla Angela Merkel v roce 2015 k otázce migrace. Tento výrok odhaluje naprosto vše, co vlastně globalisté sledují. Zániky národních států, přeměna občanů států na občany Evropy, zánik národních tradic, jídel, pokrmů, obyčejů, Oktoberfestů, vzdělání, školství a nahrazení tohoto všeho multikulturalismem, kde nikdo nebude moci říct, že toto je moje republika, protože žádné republiky v Nové Evropě existovat nebudou.

84930fb6dd213eb141f0fd1f3f9ed5d7_1396556081.jpg
Geert Wilders v Holandsku je lídrem proti-islámského politického hnutí.

Nová Evropa bude tvořena jediným státním útvarem, který se bude dělit na správní regiony s jednoslovnými názvy, z nichž budou odstraněny názvy a přívlastky, které by připomínaly někdejší svrchovanost. Názvy jako “republika” nebo “království” budou z názvů zemí odstraněny a regiony se stanou de facto správními kraji, které nebudou mít jiné, než pravomoci místní správy. Veškerá vyšší politika, domácí, zahraniční, daně, obrana, rozpočty, to všechno bude řízeno centrálou Nové Evropy, Berlínem. Název Czechia bude v blízké době opět zrušen a nahrazen názvem “Czech Republic”, ale globalisté se jen tak nevzdají své moci v ČR, budou nadále pracovat a usilovat o podporu migrace a hlubší integraci do EU a tím pádem o integraci do Nové Evropy. Různé pro-evropské neziskovky sponzorované fondy G. Sorose a fondy EU (Berlína) se o to postarají.

Německu se po 100 letech vrátí, co samo zaselo

Po 100 letech se revoluce z Ruska vrátí do Evropy. A Německo bude opět za touto revolucí stát jako hlavní aktér. Opět se bude hrát o kontrolu mocenského rozložení vlivu v Evropě a opět to bude Rusko, které bude hlavním cílem snah o ovládnutí. Německo bude chtít ve spolupráci s Ruskem ovládnout ruský průmysl a zdroje, podobný zájem mají Američané, kteří budou v tomto chtít Německu zabránit, a to společně s Velkou Británií. Jenže Velká Británie si možná neuvědomuje, že Donald Trump bude chtít jednat s Vladimirem Putinem bez asistence Londýna. A Berlín si je toho vědom, že Londýn ztrácí geopolitický vliv. Proto Angela Merkel zabouchla dveře před Theresou May, a ta bude muset provést tzv. tvrdý Brexit, bez vyjednání společného trhu s EU, což Velké Británii zpočátku velmi ublíží. Velká Británie se tak na exportu stane závislou na USA a na vůli Donalda Trumpa.

(Neo)marxistická revoluce se vrátí do Německa.
Slovenský policejní prezident podepsal text proti migrační politice EU

Zvolení Donalda Trumpa má své důsledky i na Slovensku. Tamní policejní prezident našel odvahu a podepsal se pod text prohlášení, že současná migrační politika EU dělá z Evropanů nevolníky a navíc, že tato migrace je organizována protinárodně organizovanými strukturami, jinými slovy globalisty [1]. Slovenský prezident Andrej Kiska to okamžitě odsoudil. No, jak jinak. Slovenská média jsou na nohou a hned dokument dala na úroveň konspiračních webů. Přitom náš server AE News v minulosti přinesl informaci i s důkazem o tom, jak evropská pohraniční služba Frontex ve spolupráci s neziskovkami z Evropy se podílí na pašování uprchlíků z Libye do Itálie. Článek jsem přinesli zde. To není žádná konspirace, ale podložená fakta. Policejní prezident podepsal dokument, který vydal Hospodářský klub Slovenska a podepsalo se pod něj celkem 18 osobností slovenského veřejného života, např. děkan Univerzity Komenského v Bratislavě. Krok slovenského policejního prezidenta je signálem, že lidé na na postech státních správy a státní moci přestávají mít strach a spolu se změnami v USA nachází odvahu i k vlastním krokům vyjádření odporu vůči globalistické tezi multikulturní migrace.

O událostech v USA a v Evropě, o změnách v Evropské unii, o plánu na budování Nové Evropy a o dalších věcech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 3 dny a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 70%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky fungovaly i příští měsíc.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
husita
Návštěvník
husita

Postrádám komentář vztahu Turecka k EU , jelikož má nejdisciplinovanější vyzbrojenou armádu . Absorbovalo množství ” mochamedánů ” kteří nebudou oslavovat letošní 11.září , výročí 320 let porážky u Vídně.

monika
Návštěvník
monika

Tak proto rekl kdosi z politiku, ze nas ovlada nemecko. Hezky to zapada.

.lak
Návštěvník
.lak

V americe řeší Trump kalivody a tady se na to přispívá z rozpočtů zemí bleděmodrým dobrotrusům, bruselem. Výňatek, odkaz.

Mezi nimi je společnost Donald Trump for President.
Všimněme si, co bylo oznámeno prostřednictvím stránek této společnosti na Facebooku:
„Nedovolíme, aby Soros a jeho společnosti
ovládly veřejné sdělovací prostředky,
rozpoutaly nepořádky,
svrhly demokraticky zvolenou vládu,
jako to udělaly na Ukrajině.“ Administrátoři stránky Donald Trump for President odhalují některé části mechanismu na rozvrácení veřejného pořádku v USA. Zejména fakt, že Soros převádí peníze ze svého fondu na účet organizace MoveOn.org, která rozděluje peníze místním aktivistům Majdanů v různých městech Ameriky.
http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/v-davosu-hlavni-paraziti-prisahali-na-mesiase-a-prijali-plan-na-odstraneni-trumpa.html
Stejné síly si tu s euálem hrají škatule hejbejte se

Pozorovatelka
Autor

Exvelitel izraelských tajných služeb – Krvavá prognóza pro Ukrajinu
https://www.youtube.com/watch?v=nwPPApy5SN4
O amerických tajných službách, které od Vietnamu přes Líbyi, Irák, Sýrii atd. vždy měly za úkol pod nějakou záminkou zatáhnout USA do války.
A kdo je novým šéfem tajných služeb USA?
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/sefem-tajnych-sluzeb-usa-bude-coats-hlasity-kritik-ruska_412707.html
A je to veliký přítel antiruského viceprezidenta Pence, který chce v Česku umístit raketový štít
http://www.rozhlas.cz/zpravy/svet/_zprava/viceprezident-mike-pence-muz-za-trumpem-chce-umistit-v-cesku-protiraketovy-stit–1667905
Své přátelství oba považují za něco, jako dobré manželství
https://www.youtube.com/watch?v=jQvPXzDXNDA

Globalisté jdou do finále – další tažení na Rusko. Nedávno i Vondra řekl, že kdyby v Brdech už stál radar, bylo by Česko pro Trumpa ještě významnější. A pokud jde o Polsko, tam momentálně jsou problémem nic moc vztahy mezi Polskem a Ukrajinou.

Jakov Kedmi s cz titulky o Německu, Polsku, Rusku
https://www.youtube.com/watch?v=zo3vRddhxmU

A ještě zajímavost staršího data – Brexit a zrození čtvrté říše
https://www.youtube.com/watch?v=4OWy3gmAkCc

Pozorovatelka
Autor

Porošenko přerušil návštěvu Německa kvůli bojům v Adejevce
http://www.interfax.ru/world/547695
https://www.youtube.com/watch?v=NGIeB_F23t4

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Soros financuje neziskovky v Maďarsku, které mají svrhnou legálně zvolenou vládu. Referuje v rozhovoru pro RT maďarský ministr zahraničních věcí i Peter Szijjarto. Stálo by to video a za překlad do Aeronetu.

vladimir vašek
Návštěvník
vladimir vašek

Pane VK, vracím se ještě k Vašemu pátečnímu vystoupení na Svobodném rádiu, protože prostor pro reakce posluchačů je velmi omezený. Možná by stálo za úvahu, abyste dělali místo zbytečných 15-ti minutových přestávek jen 5-ti minutové ( nemusí někteří hulit od rána do večera, že ?) a pro posluchače povolili pouze jeden, např. 1-2 minutový vstup a ne, aby někdo ( asi víte o kom je řeč) se tam telefonicky předváděl několikrát za sebou ! Vím, že to není Vaše rádio, ale mluvím o tom zde proto, že jednak pan Kapal uveřejňuje kritiku v diskusi na svých stránkách jen, pokud se mu to hodí, a pak Vaše stránky jsou asi lépe zabezpečeny – o tom nepochybuji. Takže pokud můžete a chcete, předejte prosím dál.
Pokud se tedy mohu zde svobodně vyjádřit, tak mám několik připomínek :
1/ k problému případné registrace vzduchovek bych chtěl podoktnout, že se nejedná podle mne v žádném případě o to, že by se hromadně vzduchovky převrtávaly na malorážky. To je z více důvodů nesmysl. Jedná se pouze o to, aby mohla být opět porušena domovní svoboda a orgány měly důvod k neomezené kontrole.
2/ Někteří Turci v Německu z minulých generací možná dosáhli na manažerské pozice, ale to není případ dnešní muslimské invaze. Tito pracovat nebudou a nechtějí a o naše vzdělání a podnikatelské posty v našem systému nemají zájem ! Takže z tohoto důvodu nám asi nebezpečí moc nehrozí. Mají zájem jen o náš sociální systém a volební právo za účelem nastolení chalífátu se vším všudy. Ale kdo toto všechno řídí – toť otázka.
3/ Nějak mi připadá, že se smiřujete se sionismem. A nemluvte o tom, že si lidé nemají půjčovat. Samozřejmě na blbosti, jako dovolenou nebo nový mobil ne. Ale jestliže chtějí bydlet, musí vzít hypotéku – nebo myslíte, že budou desítky let šetřit, aby si mohli pořídit 1+1 a do té doby budou bydlet u rodičů nebo na lavičce v parku ?
A dále – myslíte si, že mezi zlými globálními elitáři nejsou žádní hodní sionisté ? Sionisté se chovají jako národovci jen vůči sobě, ale vůči světu jsou to globalisté.
4/ Pán, který hovořil o tom, že můžeme náš rozpočet udělat ( časem) vyrovnaný, má pravdu. Ty miliardy a biliony, které odtékají do cizích kapes ( dividendy, cenové a daňové podvody a pobídky, dotace, neziskové bestie, nepřizpůsobiví, …….. atd.). Vyrovnané rozpočty nikoli za Klause, ale ještě dávno před tím, byly v ČSSR naprosto běžné ! A to i bez výnosů ze zločinné privatizace. Peněz v rozpočtu je i dnes dost a lidé hodnoty tvoří, jen jejich rozdělování jaksi není adekvátní.
5/ Poslední poznámku si neodpustím k Lidovým milicím, které pan Kapal přirovnal k národní gardě. Tak to byl opravdu už hustý úlet. Aby se Lidové milice, coby úderná pěst dělnické třídy a komunistické strany, tedy ozbrojená složka jedné politické strany ( která mimochodem v r.1989 nějak zdechla a přehodila výhybku), rovnala národní gardě, která má chránit prezidenta a ústavu, jak tomu je myslím v USA i v Rusku, tak to už je nejen skandál, ale totální humus. Ani ve Švýcarsku nevlastní zbraně jedna strana, ale obyvatelstvo obecně k obraně národa jako takového proti vnějšímu nepříteli. Vnitřně to mají tam tak uspořádané, že nemají mezi sebou strach. Zajímavé, že ? Jak to ti kluci dělají ?

tana
Návštěvník
tana

Dobrý den, chtěla bych se vyjádřit k bodu 2.
Často sleduji diskuse na ARD, kde jsou diskutující na téma dobře připraveni. Také publicistické pořady jsou velice poučné. Jeden z nich se věnoval propustnosti společnosti, srovnávala se situace 70-tých let a současnosti.
V 70-tých letech byla většina studentů z rodin, kde nikdo neměl akademické vzdělání, dnes je to cca 20%. Studenti, dle pravidel, jsou na VŠ přijímáni podle výsledků maturit, nejlepší na medicínu.
Obvykle s průměrem do 1,2. Jenže v rozhovoru byl i student, který se na medicíu dostal s průměrem 1,8, prochází školou bez problémů. Jeho otec je lékař – majitel ordinace, kde chlapec již od dětství vypomáhal a považuje za samozřejmé, že po atestacích a praxi na klinice bude pracovat s otcem a potom praxi převezme.
Ostatní studenti z neakademického prostředí – dcera Polky , která ji sama živí. Druhá slečna měla tatínka Němce a maminku Rusku, která ji ve studiu odmalinka podporovala. Tyto děti studovaly s obrovskou podporou rodiny.
Další případ – mladý Turek, kterého “objevil” Turek, který přišel do Německa s rodinou z 70-tých letech, ač měl negramotné rodiče, vystudoval VŠ a dnes se věnuje sociální práci.
Mladí Němci v současnosti nemají žádnou motivaci ke studiu, protože nevidí po studiu žádnou perspektivu, adekvátní místo dostanou přednostně děti z rodin akademiků.
Společnost se zkrátka uzavřela.

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

V Merkelovské EU Evropě již nevládne právo, ale anarchie, pokud je tohle pravda..cizinci, lidi říkají jim narovinu okupanti, zabírají domy místních a pak je vydírají. Policie údajně nic.

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5245-ve-spanelsku-se-rozmahaji-unosy-domu

Jako, je mi z toho na blití. Lidi ve Španělsku vystupovali proti vládě, demonstrovali, ve Francii také a jejich reakcí (vlády) bylo, utažení šroubů, pokuty za slova proti vládě, vyhazov, vězení. EU je nejhorší diktatura, která na jednu straně mele o humanismu, toleranci, soucitu a pochopení, ale všechno je tak nějak alibistické, populistické, falešné, myšlené jen tak naoko, a schovávající nějakou děsivou podstatu a pravdu.

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Polsko cvičí vojenské studenty ze Saudské Arábie jako by se nechumelilo. Patnáct wahhábistů ze Saúdské Arábie už měsíc pobývá na Vysoké důstojnické škole pozemních vojsk ve Vratislavi. V říjnu jim pak začne tříleté vojenské studium.

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5401-polsko-se-chvali-tim-ze-cvici-islamisty

Co si o tom myslíte? Já teda, že to je skandál a na Polsko by se měly zavést mezinárodní sankce za podporu terorismu.

Oliver
Návštěvník
Oliver

Polsko cvičí wahhabisty je závažná informace. Prognóza – Německo mladé islamisty začne verbovat do armády, cvičit je budou lidé, kteří mluví jejich řečí a po výcviku dají islamistům povel – hurá na Rusa. Němci jsou Ruskem poučení, a proto nebudou obětovat své životy. Islamisté za ně udělají špinavou práci. Islamisté mají přece svou filosofii, že po smrti budou žít v ráji. Padne jeden či několik islamistu co na tom……

sys
Návštěvník
sys
smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Aspoň ještě název videa. Určitě nejsem sám, komu se nechce klikat na kdejakou “anonymní” kravinu.

sys
Návštěvník
sys

My Techno Lab – Je na čase převzít roli Bohů, aneb jak ve skutečnosti funguje svět Titulky CZ