Izraelský ministr zdravotnictví nechal zapnutý mikrofon a ministryni vnitra na jednání vlády...

Izraelský ministr zdravotnictví nechal zapnutý mikrofon a ministryni vnitra na jednání vlády vysvětloval, že Zelené pasy v Izraeli nemají ani zdravotnické, ani epidemiologické opodstatnění, ale slouží jen jako vydírání obyvatel k podstoupení očkování! A celé to pohnojil komentářem o tom, že v arabských čtvrtích se Zelené pasy od Arabů nevyžadují vůbec, protože by mohly vypuknout nepokoje! Izrael je na nohou a Židé vyšli do ulic, proč mají Arabové jiné zacházení od sionistické vlády než oni? Židé se musí očkovat, Goyim se musí očkovat, ale Arabové ne! Válka mezi ž a Ž znovu v přímém přenosu!

Izraelský ministr zdravotnictví nechal zapnutý mikrofon a ministryni vnitra na jednání vlády vysvětloval, že Zelené pasy v Izraeli nemají ani zdravotnické, ani epidemiologické opodstatnění, ale slouží jen jako vydírání obyvatel k podstoupení očkování! A celé to pohnojil komentářem o tom, že v arabských čtvrtích se Zelené pasy od Arabů nevyžadují vůbec, protože by mohly vypuknout nepokoje! Izrael je na nohou a Židé vyšli do ulic, proč mají Arabové jiné zacházení od sionistické vlády než oni? Židé se musí očkovat, Goyim se musí očkovat, ale Arabové ne! Válka mezi ž a Ž znovu v přímém přenosu!

Čas od času se stane, že i mistr tesař se utne a v Izraeli tentokrát došlo k takovému utnutí, že jsou z toho nepokoje v izraelských ulicích. Izraelský ministr zdravotnictví Nitzan Horowitz se totiž na zasedání vlády dal do řeči s ministryní vnitra Ayeled Shaked a začal jí vysvětlovat, že Zelené pasy v Izraeli nemají žádné medicínské nebo epidemiologické opodstatnění, protože čísla nakažených v Izraeli rostou bez ohledu na očkování lidí, a rovněž i bez ohledu na kontrolování pasů, ale že prý ministerstvo zdravotnictví Zelené pasy po lidech vyžaduje proto, aby je donutilo k očkování, a to za každou cenu. Zelené pasy jsou prý nástrojem vydírání obyvatelstva. A to nebylo všechno. Kromě toho ministryni řekl, že v arabských čtvrtích se raději Zelené pasy nekontrolují vůbec nikde, protože Arabové by se vzbouřili a vypuklo by povstání, takže covidové hlídky kontrolují jen izraelské Židy. Panečku, a je to venku!

Zasedání izraelské vlády a zachycený rozhovor

V Izraeli ihned propukly protesty a Židé to považují za skandál, že Arabům se dostává lepšího zacházení, že Arabové nemusí nosit Zelené pasy, zatímco Židé se bez nich nesmí nikam pohnout. Tento incident pouze ukazuje, jak funguje válka mezi ž a Ž. Sionistické procesy totiž míří v první řadě proti Židům a ve druhé řadě proti Goyim. Arabové přitom slouží pro sionisty jako provokačka, tedy nástroj toho, aby Židé začali nenávidět Araby, že mají privilegia, že mají benefity, že nemusí mít Zelené pasy. Tím vzniká spor, nestabilita, hrozba povstání, střetů, občanské války, intifády. Přesně takto pracuje Dům Sion.

Je to ukázková práce konceptuálního rozbíjení židovského státu zevnitř. Halachim nevěří vlastním uším, když slyší ministra zdramini, jak Arabové mají  výjimku a nikdo je nekontorluje. Židé teď vědí, že Zelený pas je nástrojem na vydírání lidí, aby se nechali očkovat, a to za každou cenu. Arabové přitom mají výjimku. Jako v Evropě. Jako v USA. Nikde totiž Arabové se neočkují. Jednak je to haram, ale především je to konceptuální plán Domu Sion na rozpoutání nenávisti mezi Židy a Araby, a rovněž mezi Goyim a Araby.

Arabům nikdo nekontroluje Zelené pasy v Izraeli, zaznělo na mikrofon

Co mají společného Izrael, Evropa, Miloš Zeman, Tomio Okamura, SPD, Hnutí ANO a všichni Židé? Ano, všichni varují před Araby! Buď před islámským terorismem, nebo před islámskou či arabskou migrací, a teď už dokonce budou všichni vědět, že ti Arabové mají výjimku a nikdo jim nekontroluje pasy, ani ty covidové, ani ty cestovní. A to vyvolává nenávist. Odpor. Židé odporovali v Izraeli covidovým pasům, ale odpor byl potlačen. Ovšem nikoliv odpor Arabů. Těm bylo ponecháno privilegium, aby provokovalo Židy. Tohle je vysoká škola konceptuálního rozvracení Izraele zevnitř, dámy a pánové. Naprostá vysoká škola, která vyžaduje podrobné studium a analýzu procesů, protože máte jedinečnou příležitost naživo vidět konceptuální proces rozeštvávání etnik v Izraeli proti sobě pomocí privilegizace. Podívejme se, co k tomu napsal [1] izraelský JNS:

(13. září 2021 / JNS) Zavedení pravidel “zelené propustky” na některých místech je nutné pouze k nátlaku na veřejnost, aby se nechala očkovat, a nikoli ze zdravotních důvodů, řekl v neděli před týdenním zasedáním vlády izraelský ministr zdravotnictví Nitzan Horowitz. Horowitz byl zachycen na nevypnutém mikrofon, jak to říká ministryni vnitra Ayelet Šakedové, která rovněž nevěděla, že rozhovor je nahráván a bude odvysílán ve zprávách na 12. kanálu.

V reakci na návrh Šakedové, že by mohla být zrušena “zelená propustka” jako podmínka pro venkovní sezení v restauracích, Horowitz řekl: “I u bazénů, nejen v restauracích.

Z epidemiologického hlediska je to pravda,” řekl Horowitz a dodal: “Jde o to, že vám říkám, že naším problémem jsou lidé, kteří se nenechají očkovat. Musíme je trochu [ovlivnit], jinak se z této [pandemické situace] nedostaneme.

V současné době podle něj “existuje jakási univerzálnost systému ‘zelených propustek’, kromě nákupních center, kde by podle mě měl být zaveden, [protože] teď je jasné, že neplatí nikde“.

Horowitz dále vysvětlil, že jediným způsobem, jak dosáhnout toho, aby neexistovaly žádné výjimky – protože lidé se diví, že když je v pořádku nemít propustku na bazény, “tak proč na aquaparky, venkovní zařízení a sporty?” – je, aby se předpisy prosazovaly jednotně.

Na jedné straně dodal, že “nechceme dělat věci, které nemají zdravotní opodstatnění. Ale říkám vám, že máme problém. ‘Zelená propustka’ není ani vymáhána; rozhodně ne v arabském sektoru, kde vůbec neexistuje. A vidím, jak se to projevuje v nemocnicích.”

K Horowitzovi a Šakedové se připojil ministr zpravodajských služeb Elazar Stern, který rovněž nevěděl, že rozhovor je nahraný, a vyjádřil znechucení nad neočkovanými.

Je nepříjemné, že zabírají [nemocniční] lůžka,” řekl. Na to Horowitz odpověděl: “Ti na jednotce intenzivní péče ano.

Izraelský premiér Naftali Bennett následně kabinetu sdělil, že tolerance vůči těm, kteří se rozhodli nenechat se očkovat, skončila, uvedl kanál 12.

Arabské jaro vehnalo Araby a Afričany do Evropy a bílý muž je teď nenávidí… přesně podle plánu!

Jedná se o mamutí skandál doslova v přímém přenosu, protože Izraelci na vlastní uši slyšeli, co se dosud označovalo jako konspirace izraelských alternativních webů provozovaných z USA. Jenže teď už to není konspirace, zaznělo to natvrdo. Zelené pasy slouží k vydírání obyvatelstva, aby se nechalo naočkovat, protože bez nátlaku by lidé na očkování nepřišli. Jenže výrok o tom, že covidové hlídky vůbec nevymáhají Zelené pasy v arabských sektorech, to byla pro Židy poslední kapka. Opravdu to vypadá, že jde o úmyslně někým zařízený únik nahrávky. Někdo chtěl v Izraeli rozpoutat nepokoje mezi Židy a Araby kvůli Zeleným pasům a privilegiím, která nadržují Arabům.

Nitzan Horowitz, ministr zdravotnictví

Je to součást procesu destrukce Izraele zevnitř. Je to sionistický proces, úplně stejný jako v Evropě. Arabové nechodí do očkovacích center, nikdo z nich není očkovaný, nenosí roušky, děti mají výjimky, v Německu to vyvolává nevraživost vůči Arabům větší než při migrační vlně v roce 2015. Je to součást plánu na indukci nepokojů. V konceptuální rovině je to stejné v Izraeli, v Praze i v Paříži. Lidem jsou utahovány šrouby, ale současně některým skupinám jsou ponechávána privilegia a informace o tom jako náhodně unikají na veřejnost. Objevuje se nespokojenost, lidé jsou naštváni a vzniká nenávist vůči Arabům. Znovu si řekněme, co se stalo v roce 2011 po vypuknutí Arabského jara.

Evropa nebude vylidněna pomocí vakcinace, ale populace Evropy bude nahrazena, doslova vyměněna!

Do té doby sociálně vyrovnaný a klidný arabský svět byl rozvrácen globalisty v monstrózní operaci, kdy došlo k rozvratu v Libyi, v Egyptě a v Sýrii, což vyvrcholilo v roce 2015 obrovskou migrační vlnou do Evropy. Dům Sion ve spolupráci s Mossadem a CIA rozvrátili Arabům jejich domovy a vyhnali je do Evropy. Tím vznikla obrovská nenávist vůči Arabům u evropské populace. Ta nenávist je logická, ale konceptuálně je to podvrh. Ti Arabové by se nikdy nevydali na cestu do Evropy, kdyby nepropuklo Arabské jaro. To je pravá konceptuální rovnice. Kdo vyvolal Arabské jaro? Mossad, CIA a skupina Bilderberg. Na pokyn koho? To jsou přece jen ometáci a smetáci, kteří plní povely. A koho povely? Ano, Domu Rothschild.

Ayelet Shaked, ministryně vnitra

Takže je to součást plánu rozvratu Evropy. Jenže to není celé. Tady na Aeronetu se v rámci konceptuální tmy, když není rozsvícená lampička, šíří v diskusích jeden nebezpečný blud, že dojde k vymírání lidí v Evropě, že se chystá snižování populace díky vakcíně atd. To je nebezpečný omyl způsobený opět nepochopením rozdílné funkce hodinek a holínek. V Evropě nedojde ke snížení populace, ale k výměně populace! Proces je nastavený v rámci operace The Great Replacement, tedy velké výměny.

Bílá rasa má být redukována, početně snížena, deviačně zneplodněna a sterilizována indukcí homosexuality a non-binárního kultu woke agendy, a uvolněný životní prostor bude nahrazen Araby, Afričany, Asiaty a Číňany, kterým okolo roku 2050 již bude Čína konceptuálně malá. To je součást modelu Euro-Afro-Asie. Tady vidím hlavní problém lidí, kteří nečtou tlusté knihy, kteří jinak často citují Georgijské poradní kameny.

Nepochopení konceptu Georgijských poradních kamenů

Snížení populace na 500 milionů na planetě Zemi je myšlen bez nás, bez bílé rasy, která zůstane minoritním etnikem. Poradní kameny v Georgii jsou návodem na správu planety ve chvíli, kdy bude hotovo. Konceptuálně hotovo. Snížení počtu lidí v Evropě nejen, že není v plánu, ale počet lidí v Evropě se bude zvyšovat, do roku 2100 na trojnásobek. Jenže, nepůjde o bílou civilizaci.

To už bude jiná civilizace a v závislosti na iteraci bude mít otrocké nebo nevolnické postavení, přičemž práci nebudou zastávat lidé, ale autonomní systémy. K čemu budou tedy ti Arabové, Afričané, Asiaté a Číňané v Evropě? Budou rozvíjet novou a ne-bílou kulturu, pacifistickou civilizaci, sterilně odevzdanou a ovládanou. Všechny procesy jsou k tomu nastartovány. Buď dobrý, občane! Buď tak dobrý, jak je napsáno na kamenech poradních v Georgii!

Georgijské poradní kameny ve státě Georgia v USA

Celá šachová koncovka NWO je o likvidaci pracovní a válečné rasy bílého muže a bílé ženy na povrchu této planety. Jako potomci dobyvatelů Nephilim představujeme obrovskou hrozbu pro progos, kterým se krátí čas a role Správců planety. A bílá civilizace, ta skutečná a původní, je v pokrevní linii Amšelach ‘Haredim, tedy v linii po Abrahámovi. Bílý muž by se mohl vzbouřit a mohl by přestat sloužit po návratu “předků” a fenomén vyššího muže nikdo riskovat nebude. Proto se razí plán genocidy, destrukce a deviace bílé rasy a program The Great Replacement. A právě Židé v Izraeli budou terčem stejně jako Goyim. Proto událost v Izraeli se Zelenými pasy do toho dokonale zapadá.

Cílem je vytvoření konfliktu s Araby ve všech zemích západního světa, v Rusku a v Izraeli. A tento konflikt, jakmile vznikne, bude vyžadovat řešení. A ta budou spočívat v opatřeních… jak proti Židům (Halachim), tak proti Goyim… ale nikoliv proti Arabům, Asiatům, Afričanům a Číňanům. Ti totiž nepředstavují hrozbu pro progos. Proto si všimněte, v Číně žádná koronavirová krize není, i když tam prý vznikla. Nikde v Asii. Nikde v Africe. Nikde v arabských zemích. Zato ale všude v bílých zemích, v zemích bílého muže, včetně Izraele. A včetně Ruska. Tam všude probíhá covidizační teror. A nikomu to nepřipadá divné? Nepřipadá, protože konceptuální slepota je sladká, nevědomí je slastné a nákupní vozík je plný opiátů a dobrot napěchovaných éčky. A hlavně, na nákupní frontě klid!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lynn
Návštěvník
Lynn

Proti muslimům jsem nic neměla, naopak byli pro mě velice zajímaví jako jiná kultura, která je sice s tou naší nekompatibilní, ale neškodí. Až začala migrační vlna, tak jsem změnila názor. Vím, že to bylo naplánované, byl to zlý úmysl vyhnat muslimy do Evropy a nakukat jim, jak se tam budou mít skvěle. Když však s námi jednají jako s otroky, zabíjejí nás na potkání, tak je opravdu nelze milovat, lze je jen nenávidět.

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

Lynn
drž se Lynn vím co ti tady jeden provádí a co ti píše/psal

Budejcak
Návštěvník
Budejcak

V jedne knize od VK pise, ze potomci rasy Nephilim (pokud me pamet neklame, tak lide s krevni skupinou 0 rh-) jsou jimi monitorovany a maji byt ochraneni. Po precteni clanku to ve me vzbuzuje protichudne mysleni. Mozna mi neco unika….mozna ne a jen se to pokazde malinko zmeni.

vladimir81
Návštěvník
vladimir81

Prosím Vás umí zde někdo mimo pana VK hledět do budoucnosti ? Nebo znáte někoho kdo ano ?
Myslím tím ale opravdu vhled které se pár lidem díky jejich schopnostem daří.

Bylo mi řečeno že jsou schopnosti co člověk má ale ztratil je. Dokáže prý prohlédnout do budoucnosti jako takové přes medium / člověka skrz jeho oči a vědomí. Něco jakoby se napojil na jehou mozek/auru/ entitu a tam je zapsáno vše.
Stále tomu nerozumím ale prý je to něco jakoby filmová páska a díky schonostem umí někteří lidé na této planetě prohlížet od konce do začátku takže vidí minulost i budoucnost a přítomnost.
Někteří dokáží vidět jen u člověka co prožije a co jej potká ale někteří se dokáží podívát dál a hlouběji než je jedno století člověka.

Pak znám jednu osobu co se mi svěřila že má zvláštní schopnost. Je to schopnost kdy cítí určité vůně a pachy z lidí co jsou chvilku kolem. A pozná u člověka podle specifického pachu že brzy zemře …během pár týdnů většinou a vždy se tak stalo. A je jedno zda na rakovinu nebo má autonehodu.

Další osoba po autonehodě co přežila na JIP a měla těžký otřes mozku má schopnosti komunikovat s mrtvými lidmi či dušemi. Moc se mi nechtělo věřit ale když mi vyprávěla vše kolem co se děje a proč ji furt obtěžují je to velice zajimavé. Když jsme jeli autem sami tak mi na křižovatce třeba řekla že si k nám někdo přistoupil atak podobně případně dokázala říci co jsem kde dělal a kde jsem byl a kteří lidé zemřelí kolem mě chodí a co potřebují vědět a dost mě to vyděsilo co vše o mě ví.
A kdy jsem teprve uvěřil bylo u nich doma když jsem seděl sám v obrovském obyváku a zavřené dveře i okna a v létě kdy je teplo mnou prošel mráz ale silný ledový závan až jsem se zděsil co se děje …
Po chvilce přišla z kuchyně za mnou a řekla mi at se nebojím že za ni došel starej známej kousek od slavkovského bojiště že ji často navštěvuje. Dle mého dost často komunikují pomocí telepatie – nějaká mimosmyslová komunikace.

Nevím byl jsem z toho dost zděšenej ale sama mi řekla že tyto entity duchové nebo jak je nazvat dokáží i donést informace a umí procházet zdmi atd. Takže se dají využívat i tajnejma rozvědkama atd kdyby to uměli využít.

Bylo mi dál řečeno že někteří po smrti odchází do jiných světů pokračovat ve své cestě a dál plnit ukoly a jiní naopak tu musí dořešit své ukoly na zemi.
Další teorie kterou se mi stím slučuje je ta že některé duše zemřelých se znovu narodí jako dítě je jim vymazána paměť a dodělají zde své ukoly.

no abych pravdu řekl jsem z toho trochu rozladěný protože sice hodně jsem se dověděl ale stále ne dost abych všemu uvěřil že tomu tak je.

Proto se ptám zda mi někdo něco dokáže potvrdit a jak dál studovat kolem tohoto. Je tu nějaké učení či kniha jak umět číst tento svět / vidět mrtvé či umět telepaticky komunikovat ?

Vše co říkám je holý fakt a moc by mě zajímalo kam se v tomto vědění dá zajít.

Doufám že jsem nikoho neurazil ani nepobouřil nemám až tak daleké vědění jen mě to zajímá.

Dobryden
Návštěvník
Dobryden

333 Vs 666.- odpoved je primo pred Vami

Nevedomci jdou jednosmernou cestou za autoritou falesneho Ega hledajic zpravce planety , postavu vudce , puvod cloveka v hmote a jejich chtic je zene k nutkani poznat ,ale Bez prace…. Osud neni Dany , CAS je iluze ,hmota tez , prosvetlete ji vstupte do podstaty predmetu a zjistite ze jste tam ,uvnitr a muzete SE v nem projevit ,Pak ,vystupte a pozorujte jestli SE vyssi nadrazena bytost zjevi , je hyerarchie linii nad nim( predmetem) ale rovnost byti s duchem Vasim a zaroven vsim najednou , ptejte SE a dostanete odpoved , rozkresavejte svetlo ,budte svetlem budte duchem zijte ten moment a Sami dostanete odpoved o Vas samych , urcenou vam na dalsi cestu vzhuru…

Lovci senzaci chteji komunikovat s duchy ( astralem a jinymi realitami ) aniz by byli duchovne vyspeli na kontakt jak s temnymi tak svetelnymi bytostmi nemluve o ……..
Do tecek si doplnte Kdo jste a Jake mate duchovni vlastnosti ,zivotni hodnoty , co delate pro svuj rozvoj

Dalsi zase chteji umet telepatii aniz by vedeli v jakem bode duchovniho vyvoje SE prave nachazi , proc umet neco takoveho? Staci navstivit vedomi Jineho cloveka a komunikovat primo. Nebo vstoupit do sveho nevedomi …..to je vice hodnotne nez hledat novy zpusob komunikace , telepatie je pomala ….

Proc proc a proc?

Odpoved je prece jasna. Existuje Jen jedna zpravedlnost kazdy clovek je na duchovni urovni takove ke ktere se prozrel , postupnou praci s svetlem poznani ,Sam sebou a nekonecnem byti absolutni hodnotou zivota v zivote svetla , tady a ted.

Covid zpoustec reakce tela je jako castecka informace 0-1 , hmota NIC Vic , vypnete Jej , vstupte do nej svetlem , vsichni co SE na tom podileli zanechali veskere vjemy sveho vedomi a otisk Cinu v hmote.

Pamet je v duchu ne v hmote , dnes miliony ovci kupuje pamet a uklada si do ni svuj zivot ktery sdili s sberaci informaci z vaseho vedomi aby vas mohli vyonout….odstrihnout od ducha Nebo aspon v hmote zduplikovat a Vas Pak prohlasit za lhare , zlodeje,vraha

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

vladimir81
Ruda nový domov na trubce, zkuste videa např. dr josef staněk
https://www.youtube.com/channel/UCRO8BoXKj3c76onDQ5gIfUg/videos

vlaha44
Návštěvník
vlaha44

jen mám dotaz, ještě jsem se nesetkala s termínem progos (jak píšete, že to jsou správci planety), zajímalo by mne kdo jsou, dále jsem netušila, že všichni bílí lidé jsou potomci nefilim, domnívala jsem se, že jen některá část bílé rasy patří k pokrevní linii nefilim, určitě by mě zajímala literatura, do které mám případně nahlédnou, děkuji

Aziza
Návštěvník
Aziza

Stávající dění je odrazem toho, jak mezi sebou neustále soupeří staré mocnosti Země, které byly kdysi dávno zneviditelněny pro náš svět v rámci tzv. Mohamedánské úmluvy. Tyto mocnosti se dobře zabydlely v paralelních dimenzích, odkud se snaží prosazovat si své zájmy skrze stávající lidské civilizace. Pokud se podaří zrealizovat transformační projekt, při kterém bude mít Země plný přístup do úrovní páté dimenze, mělo by dojít k ukončení této temné minulosti. V páté dimenzi se totiž nacházejí tzv. úrovně Bezčasovosti, které lze dobře využít k promazávání starých pamětí a také k tvorbě nových začátků pro jednotlivé rasy – bez starých zátěží. Mizí nepotřebný balast, konfliktní červeno-černá energie se transformuje do neutrální bílé. Tento proces Velké Proměny je přirozeně nastavený Jednotou Univerza. V páté dimenzi nelze nic zatajit, vše se ukazuje v holé pravdě, zejména přes vodní živel, který funguje jako mediální nosič. K urychlení transformačních procesů byla proto planetě Zemi poskytnuta vysokovibrační Diamantová voda, kterou její tvůrci z andromedské civilizace Delphinia nazývají “Voda osvobození a zviditelnění pravé podstaty věci“. Součástí transformačního procesu je rovněž podchycení obtížně zaměřitelných technických civilizací, které tady mají záměr postavit se nad přírodní zákony a nahradit přírodní evoluční matici umělými technickými světy s takzvaným chytrým životem. Otevírání portálů do páté dimenze berou jako obrovskou výzvu k plnému ovládnutí pátého rozměru. Mají nezměrné ambice vybudovat si zde řídící technická střediska, odkud by si mohly hrát na boha a diktovat druhým, jak mají žít (nebo spíš živořit). Tím, jak jsou omezeny svým technickým egem, netuší, že je to rafinovaná past na jejich odchycení s následnou likvidací.

karpi
Návštěvník
karpi

…a vy si zase projektujete to co znáte, ale čemu nerozumíte někam do nedohledna.
Ty vaše “mocnosti” mají stejné zájmy, ambice, způsoby uvažování a řešení problémů jako lidé zde na zemi. (Kteří jsou však hmotní a musejí jíst)
To je ale náhodička co ?
Krystaly a portály zapomeňte, to jsou jen rekvizity.

4info
Návštěvník
4info

comment image

Tady je k tomu zajímavý článek 🙂

“How long will the vaccinated live?” The answer from the inventor of graphene oxide will shock you
https://michael-mannheimer.net/2021/09/06/wie-lange-werden-die-geimpften-leben-die-antwort-des-erfinders-von-graphenoxid-wird-sie-entsetzen/

Prý to nechal postavit L. Ron Hubbard …
… zakladatel Scientologie …
… a cíl 500 milionů obyvatel planety je kvůli tomu …
… aby “rezervovali” planetu pro Scientology 😐

DeBill Gates byl prý taky Scientolog.

Odkazuje se na Henry Makowa
Georgia Guidestones Were Built by L. Ron Hubbard
https://www.henrymakow.com/2021/04/Georgia-Guidestones-Were-Built-by-L-Ron-Hubbard.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Scientology
https://en.wikipedia.org/wiki/L._Ron_Hubbard

Jaris
Návštěvník
Jaris

4info
Ron Hubbard byl jen dalsi prolhany zidak, jak jinak. Scientologie je zalozena na penezich, ktere musi clenove povinne odevzdavat. A nejsouto zadne drobne.

Sivul
Návštěvník
Sivul

Bude to znit uplne jako ,,chucpe,, Omlouvam se ze prebiram ten vyraz od pana VK. Ale CAS lide nemaji. A pokud se nekomu zda ze plyne obcas rychleji a obcas pomaleji tak je to prave proto, ze vnimame cas jen jako obeh planety kolem hvezdy. Dokaze si nekdo prestavit ze CAS neexistuje ?! Tady na teto planete ty elity-pokud jsou to lide, premysli stovky let dopredu, jak kdyby byli nesmrtelni. To je mozna prave ten CAS, ktery je nuti vse uspechat, at jde o cokoliv. A esi jde o nejake mimozemstany nebo ufony nebo nevim co konspirace…no pokud jsme ve vesmiru sami, tak jsme odsouzeni k zaniku. Nikdo nam nepomuze a sami sebe znicime, jednou ci pozdeji i kdyby tady planovali nevim jake projekty. Kazda civilizace si tim musi projit. Ufoni sem litaji jak do ZOO, divat se jak funguji penize. Mame tolik penez, ze…lidi delaji blbosti. Kazdy dostal jen 100 let. Beztak uz jsou tu davno, i kdyz proti entitam nic nemam. Ale neco tu nehraje. I buh a bohove muzou zemrit. Cas vyprsel. Radeji umru na C19, nez si dat injekci. I kdyz mam od prirody imunitu. Alespon se na delsi dobu trosku vyspím. Preji si aby se ti ufoni fakt obevili, protoze todle lidstvo nema budoucnost, i kdyz vyjimky se najdou.

TREX
Návštěvník
TREX

Čekají nás po volbách těžké časy!
Bez ohledu, kdo ze tři! Všichni stejní!
Totalita frčí na plné pecky…
A “náš vzor”? Ž/ž svět ?
Ještě chvíli, a uvidíte fičák!
Opakuji , nezlobte se:
– žádná energie/ mrtvý průmysl
– žádná rodina/ mrtvá společnost
Zamrzneme/ ale korektně:-))) Hold hodnoty západní degen civilizace
– vše jede z kopce, ale jednu nejapnou si neodpustim:
NE v Číně
NE v Íránu
Nebo ještě někde?

ALE U NÁS:-(!!
A opět Evrpka se postará o marazmus a depopulaci!
London City:-))) FED:-)))
Opět ta rasa! Jako vždy v historii.
Stagflace – a následně Válka!

Můj Praděd, vytesán na pomníku ve Velkém Meziříčí, už se v hrobě neobrací… on nás už zavrhl… :-(((( a sere na nás..cink, cink
Lež a nenávist zvítězí!
Venca Flaska jednička

Ne u mě!
Já vas znám už 30let SMRADI

Rammon
Návštěvník
Rammon

Ne v Rusku,minimálně dokud žije Gosudar a jeho nejbližší.. Lavrov..Šojgu..
Samotář Grey

Ramík
Návštěvník
Ramík

Pokud si někdo usmyslí, že vyeliminuje bílé Evropany, určitě použije vícero praktik. Původní Nostradamova předpověď byla o tom, že v roce 2010 budou evropské civilizace zasaženy jadernou bombou a Evropa se takřka vylidní. Postupně ji zalidní Muslimové, kteří budou mít k dispozici speciální technologie na očistu přírody kontaminované radioaktivitou. K tomu nakonec nedošlo, což nejspíš někoho pěkně naštvalo, tak je tu najednou falešná pandemie s covidem, rozprašování toxických chemikálií do vzduchu, budování zářičů 5G sítí, kvantové počítače na programování denního vědomí apod. Vůbec bych se nedivil, kdyby už všeho toho bince měla naše planeta plné zuby a dovolila si takové malé mírumilovné přepólování:-)

astra
Návštěvník
astra

Tenhle článek není na jedno letmé přečtení, protože je to studijní materiál na hodně dlouho. Alespoň pro mne.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Ono spájať „orientáciu v teréne“ s hrúbkou knihy, to je skutočne odvaha.

Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem (V.I.T.R.I.O.L.), okultistickí psychopati a tie ich kamene netvoria žiaden koncept na pochopenie, či nepochopenie. Skôr ide o to, že ak už chceme prenášať koncept autoregulácie DNA myšacej populácie na tú ľudskú a tvrdiť, že to spôsobili mimozemšťania s Rh negatív s dátumom cca 6000 rokov tomu nazad, potom sa aj smelo pýtajme, ako vznikol a KEDY Homo Sapiens. Na tú odpoveď som teda skoro tak zvedavý, ako na ďalšiu otázku: „A tomu všetkému predchádzalo ČO/KTO?“ A o ktorom z časopriestorov vlastne ide reč? A neváhajme otvoriť otázku najnovších poznatkov o fungovaní mozgu, teda to, že čo je týmto orgánom „iba“ vyhodnocované s veľkou pravdepodobnosťou v ponímaní vyučovanej fyziky „v našej realite“ vlastne neexistuje. Inak povedané, de facto komplet realita okolo nás sa podľa všetkého vôbec neodohráva …

PS: Pokiaľ ide o údajne neporušené telo skutočného Christiana Rosenkreuza, netreba chodiť ďaleko, do 1. apríla 2009 bolo možné podobný úkaz vidieť v Tepličke n/Váhom na tele Žofie Bosniakovej …