Italská módní firma rozjela v Evropě a rovněž i v Česku reklamu...

Italská módní firma rozjela v Evropě a rovněž i v Česku reklamu na spodní prádlo s bizarními podprahovými snímky ve stopáži videa, které zachycují něco, co vypadá jako subliminální obrazce z děsivých programů CIA pod názvy Monarch a MK Ultra! Frejmy obsahují obrazy s vláknem zkrouceného morgellonu, spermii a něco, co vypadá jako boky ženy s penisem! Podivné sekvence se v reklamě objevují na 3 místech! Čtenář Aeronetu si toho všiml, že v reklamě na spodní prádlo problikávají jakési šumy. Udělali jsme rozbor videa a zůstali jsme v šoku! Podívejte se, co jsme našli!

Italská módní firma rozjela v Evropě a rovněž i v Česku reklamu na spodní prádlo s bizarními podprahovými snímky ve stopáži videa, které zachycují něco, co vypadá jako subliminální obrazce z děsivých programů CIA pod názvy Monarch a MK Ultra! Frejmy obsahují obrazy s vláknem zkrouceného morgellonu, spermii a něco, co vypadá jako boky ženy s penisem! Podivné sekvence se v reklamě objevují na 3 místech! Čtenář Aeronetu si toho všiml, že v reklamě na spodní prádlo problikávají jakési šumy. Udělali jsme rozbor videa a zůstali jsme v šoku! Podívejte se, co jsme našli!

Do redakce jsme ve čtvrtek dostali podnět, jehož důsledky budou mít nejvýbušnější dopad na celý reklamní průmysl, a tím je myšleno nejen v České republice. Čtenář nás upozornil na naprosto neuvěřitelný objev, kterému se nám nechtělo ani věřit, a proto z opatrnosti jsme nejprve pátrali po důkazech a podkladech. A s hrůzou musíme konstatovat, že nejde o podvrh, ale je to naprostá realita a fakt. Náš čtenář se v neděli večer díval na stanici Prima COOL na film Transformers 3 a během první přestávky, když běžely reklamy, si všiml velmi podivného jevu u nové reklamy na dámské bavlněné spodní prádlo italské firmy Intimissimi. Jedná se o úplně novou reklamu tohoto italského módního domu a jak se nám podařilo zjistit, jedná se pouze o česky dabovanou reklamu jinak anglojazyčné reklamy.

11. června 1973 došlo k prolomení přísně utajovaného programu MK-Ultra ve Washington Post. Nástupnický program Monarch ovšem zůstal utajen

Jak uvedl server Media Guru [1], jedná se o novou reklamní kampaň spuštěnou od 10. května 2021 spolu s tím, že se v ČR znovu otevřely prodejny s oblečením, takže značka spustila po lockdownu v ČR reklamní kampaň. Zmíněné reklamní video má název „Krása se ukrývá všude, krása je v každé ženě” a ve videu jsou 3 ženy, běloška, černoška a Asiatka, což je dnes politicky korektní trend v reklamním průmyslu, protože video se vysílá globálně na všech kontinentech. Intimissimi umí dělat opravdu odvážné reklamy a nebojí se ukázat krásné ženy ve spodním prádle. Na politicky korektních západních médiích už to dávno není standardem. Jenže kvůli tomu se o video nezajímáme. Náš čtenář totiž ve videu objevil něco, co vypadá jako porucha obrazu, něco, co by tam nemělo být, ale je to tam. Nejprve si ocitujeme email našeho čtenáře.

Zdravím

Dnes 20.5.2021 ráno jsem si zpětně pouštěl film Transformers 3 ze 16.5.2021 od 20:15 na Prima COOL a dal jsem si pauzu, když běžela reklama na spodní prádlo Intimissimi. Za okamžik se podívám a říkám si, co to tam je a přišlo mi, že se dívám na spermii, a že to tam předtím nebylo. Reklamu přetočím na začátek a pustím si ji znovu. Při běžném shlédnutí je tam nějaký předěl, šum, nebo jak bych to nazval. Natočil jsem si reklamu na tablet a stáhl do počítače a video pouštěl po snímcích, ze kterých jsem pořídil několik fotografií které posílám v příloze.

Je to nějaká podprahová zpráva-sugesce? Je to zákonem dovoleno? Jak máme vědět, že nás televize podprahově neprogramuje k nějakým činnostem. Zajímal by mě názor psychologů a právníků. Co to znamená, čeho tím chtěl zadavatel docílit, kontrolovala to televize, věděla o tom televize, jaký to může mít na diváky dopady?

Děkuji.

PS: Televize, rádia a RRTV by se měli vybavit technologiemi a přístroji na detekci podprahových zpráv, resp. signálů.

Krásné ženy v reklamě jsou nepochopitelně proloženy podivnými sekvencemi, které zrychleně působí jako šum, ale při studiu frejmů objevíte podivnosti

Po obdržení tohoto emailu jsme okamžitě v redakci začali pátrat po originálním videu. Z jedné streamovací služby se zpětným záznamem pořadů českých televizí jsme ověřili, že čtenář píše pravdu. V neděli běžela zmíněná reklama na Prima COOL v čase 20:37:41 a reklama s českým dabingem zatím nikde samostatně nahraná není, ale podařilo se nám najít její anglickou mutaci přímo na oficiálním YouTube kanálu italské oděvní firmy [2].

Tato verze se po obrazové stránce od té české v ničem neliší, ani v jednom frejmu. Liší se pouze jazyková stopa. Stáhli jsme proto z oficiálního kanálu toto reklamní video a prohnali ho video editorem, snímek po snímku. A to, co jsme tam spatřili, nám doslova vyrazilo dech. Není jasné, proč italská firma do videa takto zasáhla a nasunula tam do celkem 3 míst tyto obrazce, ale normální to rozhodně není.

Jelikož video není dílem žádné české reklamní agentury, má pouze českou zvukovou stopu, obrátili jsme se přímo na italskou firmu, na její tiskové oddělení. Zatím jsme nedostali žádnou odpověď. V reklamním videu se podle názoru odborníka, na kterého jsme se obrátili, nachází něco, co velmi závažně připomíná tzv. subliminální sekvence, nebo chcete-li podprahové programovací vzkazy, které byly předmětem brutálního výzkumu americké CIA od 50. let minulého století v rámci programu MK-Ultra a později od 70. let v navazujícím a mnohem pokročilejším programu Monarch.

Předmětem prvního programu bylo programování jedinců, obvykle agentů CIA, druhý program se naopak zabýval programováním davů pomocí subliminálních vzkazů v médiích a pomocí látek přidávaných do potravin, nápojů, do léků, do zemědělských hnojiv a do vakcín, doslova tedy programování celé široké populace. Oba dva programy používaly výstupy klíčových studií Sigmunda Freuda a Carla Junga, kteří položili základy tzv. psychoanalýzy.

Bez Freuda a Junga by nebyl MK-Ultra ani Monarch

Ve zkratce musíme na okamžik odbočit. Nejprve Carl Jung a po něm Sigmund Freud, částečně nezávisle na sobě, částečně v rovině vzájemné spolupráce, objevili v lidské psychice bizarní místo, které do té doby bylo sice tušeno, že může existovat, ale nebylo tehdy nijak prokázáno. Tomuto místu se říká nevědomí. Teprve až později a teprve nedávno se v odborných kruzích, pravděpodobně z výzkumu CIA, našlo přesnější pojmenování nevědomí, kterým je unitární prostor, neboť se jedná o kvantové informační pole kolektivního úložiště, kterému už staré indické védy říkaly “Akasha”, nebo-li Akašické záznamy.

1. snímek 1. a 2. grafotomu – Tento snímek pracovně nazývám jako “Morgellon na drátu”

Nevědomí podle Junga a Freuda, resp. unitární prostor pro fyziky, je kvantový prostor, který slouží jako kolektivní úložiště všech prožitků, všech pocitů, všech emocí, všech vyřčených vět každé inteligentní bytosti od jejího narození, okultního vyvolání, či mechanicko-bionického stvoření až do smrti, vypuzení nebo do okamžiku terminace, resp. odpojení od tohoto úložiště. Jenže toto úložiště není určeno jen k nahrávání a ukládání životů všech entit, přičemž jde o veškeré entity, nejen lidské. Unitární prostor je kolektivní pro všechny entity disponující tzv. komunikační triádou.

2. snímek 1. a 2. grafotomu připomíná Freudovu psychoanalýzu… co vidíte? Prsa ženy pod blůzou? Podprsenku?

Komunikační triáda se skládá z vědomí, podvědomí a nevědomí. Vědomí je nezbytné pro život entity v kauzálním prostředí, kde vládnou zákony kauzality, tedy příčiny a důsledku. Podvědomí je navigátor, je to hlavní motor vedení entity k jejímu cíli, ale má funkci i překladače. Podvědomí je totiž interface a rozhraní mezi vědomím a nevědomím. Všechno, co za svého vědomí řeknete, pocítíte, zažijete, to se přenese a zapíše do podvědomí a odtamtud do depozitáře Akašických záznamů, tedy do nevědomí, což si můžete představit jako pořádně zatuchlý archív, anebo lépe, jako obrovský a mamutí systémový log serveru, kde je zaznamenáno úplně všechno. Jenže podvědomí má jednu velice nebezpečnou vlastnost. Je to obousměrnost.

Komunikační triáda dala základ programům CIA, jenom se muselo počkat na LSD

Za určitých podmínek je možné vyzvedávat informace z nevědomí, které tam uložili jiní lidé nebo entity a transportovat je z unitárního prostoru do podvědomí jiného člověka. Jenže, jak teoretizoval už Jung a po něm i Freud, dále než do podvědomí to z archivu už moc dobře nejde. Dostat informace z nevědomí přes podvědomí zpátky do vědomí je možné např. pomocí hloubkové hypnózy, ale tato metoda má tu slabinu, že mnoho lidí si po probuzení z hypnózy znovu nic nepamatuje. Informace tedy je vyzvednuta z nevědomí do podvědomí, ale lze ji vnímat a mít o ní vědomí jen pod hypnózou. Pro účely použití za stavu vědomí je to nepoužitelné. Jenže Freud objevil něco, co změnilo celý pohled na komunikační triádu.

3. snímek 1. a 2. grafotomu, ženské břicho s podprsenkou nahoře?

Freudova psychoanalýza spočívala na premise, že člověka ovládají 3 řídící procesy, kterými jsou Id, Ego a Superego. V češtině bychom je přeložili jako Chtíč, Úsudek a Vyšší princip. Ego se de facto stará o to, aby Id nepřivedl člověka na cestu zla vůči ostatním, zatímco ve stejné rovině se snaží o to, aby Superego člověka neparalyzovalo ve strachu z okolí a jeho důsledků. Superego všemu vystavuje zákazy, zatímco Id všemu vystavuje povolení, že je dovoleno.

4. snímek 1. a 2. grafotomu vypadá opravdu jako spermie, sorry jako.

Ego je tedy úsudkovým vyhodnocovacím mechanismem. Pokud se Ego porouchá, vznikne z člověka psychopat, pokud převládne Id, anebo sociopat, pokud převládne Superego. Psychopat si chce splnit všechny sny, i ty nejzvrácenější, zatímco sociopat chce ovládnout všechny lidi okolo sebe. Freud tuto teorii vypracoval opravdu dokonale, ale v podstatě se ukazuje, že popis Idu, Ega a Superega je pouze těžkopádným uchopením něčeho, co souvisí s vědomím, podvědomím a nevědomím. A skutečná odpověď přišla až s příchodem LSD.

Jung a Freud to nazývali nevědomím, indické védy Akašickou knihovnou a CIA unitárním prostorem kvantového pole. Obrazy jsou živé!

Tato droga umožnila lidem nahlížet do depozitářů Akašických záznamů, kdy lidé byli schopni při vědomí kreslit, co vidí. A když psychiatři viděli obrazce, zkusili je ukázat jiným osobám, rovněž pod vlivem LSD. Jakmile osoby obrazec spatřili, začali vstávat a mávat rukama. Při dotazu lékařů, co to dělají, odpověděli lékařům CIA, že přece na tom papíře je neodolatelná výzva k mávání. Pro lékaře však byla na papíru čmáranice, která nedávala smysl.

1. snímek 3. grafotomu, boky ženy s čímsi, co trčí z břicha nebo klína?

Pro osoby pod vlivem LSD však čmáranice představovala dokonale čitelný a doslova interaktivní vzkaz a povel, který byl podle jejich slov neodolatelný a podněcující k aktivitě. Po 2. sv. válce po objevu LSD v roce 1943 švýcarským chemikem Albertem Hofmannem se výzkumem LSD začala zabývat americká armáda, jmenovitě Pentagon, ale především Ústřední zpravodajská služba CIA. Uvedený incident s čmáranicí a máváním se odehrál v roce 1955 v rámci programu MK Ultra a objev byl hrozivý. CIA v programu tím okamžikem objevila něco, co se později začalo nazývat jako subliminální vzkazy. Co to je?

2. snímek 3. grafotomu

Subliminální resp. podprahový vzkaz je obrazec (grafotom) nebo zvukový záznam (audiotom), který byl nahrán, resp. zachycen na papír nebo rekonstruován do zvukové podoby osobou popisující ve stavu LSD objekty nacházející se v unitárním prostoru, tedy v nevědomí. Charakterem těchto objektů je fenomén nesení rozkazu nebo dokonce prožitku emoce, a to po pouhém vystavení se tomuto grafotomu či audiotomu ve stavu chemického pozměnění mozku za pomoci látek jako je LSD, ale zejména mnoha dalších, později vyvinutých CIA.

3. snímek 3. grafotomu, černé oko s koronou

Člověk pod vlivem těchto látek dokáže reagovat na nakreslené obrazce či při poslechu na restaurované zvuky jako na interaktivní a neodolatelné signály, povely, kterým osoba nemůže odolat a musí poslechnout. Grafotomy a audiotomy jsou totiž záznamy z kolektivního nevědomí Akasha, které po vyzvednutí se znovu aktivují a prožívají v lidech, kteří jsou těmto objektům vystaveni. Jedná se o spouštěče, paměťové a emoční nahrávky, matrice.

Progam MK-Ultra se snažil o extrakci grafotomů spouštějících vraždy dopředu vyvolených osob, podle zadání CIA. Počátkem 50. let CIA netušila, jak mechanismus funguje a kromě podávání drog byl používán i teror, mučení, vymývání mozku a další metody, které ale výsledný jev spíš potlačovaly. Následný program Monarch se snažil o totéž co MK-Ultra, ale ve vztahu k davům a široké populaci.

Subliminální vzkazy jsou zdánlivě čitelné jen pro lidi s otevřenými filtry v mozku po aplikaci LSD, ale není to tak. Podvědomí umí vzkazy přímo překládat a potom zpětně působit s výsledkem na vědomí

Ještě koncem 60. let minulého století se myslelo, že grafotomy a audiotomy fungují jen na lidi s otevřenými filtry v mozku v důsledku LSD či jiných látek. Ovšem projekt Monarch zjistil, že opakující se grafotomy vysílané po delší dobu příjemcům, fungují i bez drog a úplně stejně jako při aplikaci LSD. Pouze to trvá mnohem déle, než se efekt dostaví. A nejlepší cestou k šíření takových subliminálních zpráv jsou filmy, resp. záběry, které se na televizi neustále vrací a opakují. A které to jsou? Ano, jsou to reklamy. Podprahové vzkazy obvykle obsahuji grafotomický vzkaz v podobě rozkazu, např. “KUPUJ!” anebo “CHTĚJ TO!” a mozek si tyto obrazy uloží do podvědomí, protože vědomí si s obrazy neví rady.

4. snímek 3. grafotomu, boky ženy s penisem?

Během několika dnů se obrazy v podvědomí přeloží a začnou podněcovat člověka ke splnění vzkazu. Problém s grafotomy je v tom, že dokud člověk není vystaven LSD nebo jiným deblockerům mozkových filtrů, nedokáže grafotomu porozumět, je nečitelný. Ovšem pro podvědomí je vzkaz čitelný ihned, pouze to podvědomí déle trvá, než ovlivní vědomí, aby vzkaz začalo vnímat. Je to tedy časová lhůta, kdy Id anebo Superego, to podle typu vzkazu, tlačí na Ego, aby přijalo vzkaz a zrealizovalo jej. Grafotom si můžete představit jako čínskou větu složenou z obrázků, ale doplněnou o interaktivní část, která ovlivňuje neodolatelně vaše emoce. Jde doslova o něco, co by se dalo nazvat oživeným záznamem s osobním prožitkem toho, kdo záznam spatří, resp. přečte.

Morgellon skroucený na drátu, spermie, ženské boky s penisem?

Velice daleko jsem odbočil, ale to je nezbytné k tomu, abyste pochopili, o čem budu psát dál. Reklama Intimissimi totiž obsahuje něco, co opravdu vypadá jako 3 grafotomické sekvence, které jsme očíslovali od 1 do 3. První sekvence ve videu začíná v čase 04:07 a vidíme vodorovnou čáru nahoře, které říkám “drát” a uprostřed je na drátu stočené vlákno, které doslova připomíná morgellon. Následuje další frejm, který obsahuje červenou a zelenou část s tmavým obrysem, pravděpodobně ženy.

Další snímek obsahuje opět něco, co vypadá jako břicho ženy. Následující snímek potom obsahuje jakousi skvrnu, která opravdu vypadá jako spermie. A poslední snímek obsahuje neidentifikovatelný obrys s bílým pozadím. To je tedy podoba sekvence č. 1 této subliminální části. Druhá série začíná v čase 10:17 a opakuje první sérii.

6. snímek 3. grafotomu, černé oko s rudou a žlutou koronou

Třetí série začíná v čase 12:19 a obsahuje sekvence černé siluety ženy s červeným okolím. Frejm v čase 12:21 působí jako černé oko s rudou a žlutou koronou okolo. Následující snímek však vypadá jako černá silueta ženy s penisem. Potom následuje černé tělo a posledním frejmem je opět černé oko. Třetí sekvence postrádá předchozí dvě sekvence, které začínaly snímkem morgellonu. Podle odborníka, na kterého jsme se obrátili, jenž se zabývá parapsychologií, se jedná zcela evidentně o grafotomy, které používají červenou a černou barvu, v kombinaci se zelenou a žlutou, což jsou údajně hlavní synaptické barvy subliminálních vzkazů.

Proč italská firma vložila tyto podivné frejmy do videa, není jasné. Jakou roli má frejm se stočeným vláknem morgellonu, jaký význam má flek v podobě spermie, nebo černá silueta na rudém pozadí s něčím, co vypadá jako penis, to opravdu není jasné. Nelze ani říct, jestli je to umělecký záměr, nebo je to skrytý vzkaz, každopádně něco takového v komerční reklamě vyvolává značné otázky, co vlastně tyto poskládané frejmy mají za úkol. Pokud nám italská firma odpoví, uveřejníme zde v dodatku její odpověď.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 30% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 10 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Korčagin
Návštěvník
Korčagin

setkání Putin +USS vashek???? v Prágle??
Kdyby to bylo v Praze, tak by tam fašističtí a extrémističtí piráti, milion lží pro fašismus a Kapustin vyvolali urážlivou demonstraci a křivě a vulgárně by napadali nejlepšího lídra světa Putina. Praha nám nebezpečně zhnědla a zblbla “díky” Pirátům, pražské kavárně, demobloku a milion lží pro fašismus. Praze vládnou barbaři a mafiáni !!!

Weave
Návštěvník
Weave

Mnooo 🧐
Jestli je to opravdu morgellom na začátku tak mám teorii, že ti co se nechali spejlovat špejlema kontaminovanyma morgellony tak prez reklamu můžou být dálkově ovládání…
Přičemž morgellon se aktivuje a nějak zasáhne do rozhodování a jednání lidi…

A teď otázka, ovládání k čemu… K tomu si koupit to prádlo… To by bylo to nejmenší a spíš by to poukazovlo na demo zkoušku ovladače, ale co když pomocí tohohle přístupu k zadním vratkum v nějaké další reklamě dostanou lidé neodbytnou chuť jít se hromadné očkovat… ❗

StredSK
Návštěvník
StredSK

Vyvážené informácie (v TV, Reklame, Besedách… sú opakom
1) šírenia informacií zkreslených, lživých a neobjektivních
preto:
2) Musia byť informácia a vysvetlenie možných opačných hodnôt a postojov
3) V živej relácii musí byť prítomná druhá strana názorov
4) Pomer (napr. časový) musí byť 1:1
5) Námietky od verejnosti musia byť zverejnené

rytier
Návštěvník
rytier

Uplne ilum.natske az strach z temnoty ma reklamy Tatra b.nka.
Aka b.nka, taka reklama.
Jednooke, tmave, temne, spus.ta roznych podprahovych zableskov….fakt ako z katalogu MKUl.ra, co sa tu spomina.

Marek Košice
Návštěvník
Marek Košice

Čitateľ Aeronetu pozerá Transformers 3 ? To som dosť v šoku…. pozerať taký odpad….

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Víš prd, ty šokovanej, kdo a z jakého důvodu si to pustil.

George
Návštěvník
George

A ty čo pozerás, deb. il? Prím. itíva Andera z Košíc?

vese
Návštěvník
vese

Reklamy neřeším, zvlášť ty s neEvropany, je to čas na kafčo a tak.
Co mne štve (a prosím kolegy o pomoc, co s tím), že mne náhle Avast nechce pustit na Sputnik.

Juraj
Návštěvník
Juraj

Už sú pomaly v reklamách len neeuropania… Kým stihnem zmeniť program tak občas reklamu vidím. Pripadám si ako keby som býval v Afrike… 😁

Jarek5_2
Návštěvník
Jarek5_2

Děkuji panu VK za velmi zajímavý článek (pro mě tedy) a měl bych velkou radost kdyby se tomuto tématu věnoval více. Velmi mě to zajímá.

Jana
Návštěvník
Jana

Bude mít Feri a TOP 09 Problém?
‚Ty jsi v topce? Znáš Dominika Feriho? … Po kamarádce/po mně chtěl, abych mu ho ‚vykouřila‘ … ‚Tak mi ukaž ty vaše kundičky tady,‘“…
O Feriho sexuálních výpadech se má hojně diskutovat po celé Praze. „Na ty příběhy člověk naráží doslova v každém kolektivu,“ sneslo se ke kauze s tím, že je až překvapivé, že se věci nechytla žádná média, když již jde o „veřejné tajemství“.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Feri-ma-problem-Znicujici-skandal-nebo-pomluva-Mlceni-mozna-skonci-664654

jkml
Návštěvník
jkml

Tyden z5 se mi objevily modriny na stehnech. Dr. mi tvrdil,ze jsem s podobnym problemem dnes uz 3.. Dnes pri sexu partnerka krvacela. To jse nikdy nezazili. Oba jsme neockovani, ale v kontaktu s ockovanci. Sledujte svuj zdravotni stav, neco se deje.

Jana
Návštěvník
Jana

?? “dle nejnovějších výzkumů z Izraele vypadá, že lidé, kteří podstoupili očkování dvěma dávkami vakcíny Pfizer, mají po 3 měsících od druhé dávky ve své krvi stejný počet protilátek jako neočkovaní lidé”..
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uz-to-prasklo-Lhali-nam-Advokat-rozmazl-skandal-ministerstva-664716

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jana
a kde by se tak nějaké protilátky po to stříknutí toho biologického roztoku, drze vydávaného za m”vakcínu” v tom těle vzaly? Ta sračka má úplně jiný účel. A sice roztok napadá zdravé buňky v těle a ty v reakci začnou produkovat patogen. Je tak nastartována pomalá otrava a ničení orgánů. Snad si někdo nemyslí, že židé kteří za výrobou těch sraček stojí by chtěli někoho chránit před tím svinstvem kterým v zoufalství napadli populaci.