Itálii zachvacuje panika, vláda oznámila, že od pátku zemřelo na Coronavirus již...

Itálii zachvacuje panika, vláda oznámila, že od pátku zemřelo na Coronavirus již 7 lidí a dalších 229 případů je v akutní péči lékařů! V Itálii došlo k vyhlášení karantény už ve 12 městech pro 50 000 lidí, největší Milán na severu se může dostat do karantény každým okamžikem! Lidé berou obchody útokem a vykupují veškeré zboží, nejvíce nedostatkovým artiklem jsou chlorové čističe, i když čínské úřady potvrzují, že virus je odolný proti většině domácích chemických přípravků! Coronavirus je už potvrzený i v Rakousku! Je čas zakoupit roušky, respirátory a vyhnout se hromadné dopravě?

Itálii zachvacuje panika, vláda oznámila, že od pátku zemřelo na Coronavirus již 7 lidí a dalších 229 případů je v akutní péči lékařů! V Itálii došlo k vyhlášení karantény už ve 12 městech pro 50 000 lidí, největší Milán na severu se může dostat do karantény každým okamžikem! Lidé berou obchody útokem a vykupují veškeré zboží, nejvíce nedostatkovým artiklem jsou chlorové čističe, i když čínské úřady potvrzují, že virus je odolný proti většině domácích chemických přípravků! Coronavirus je už potvrzený i v Rakousku! Je čas zakoupit roušky, respirátory a vyhnout se hromadné dopravě?

Itálie se doslova propadla do stavu naprosté paniky, a to zcela bez přehánění nebo nafukování stavu situace. Dnes v úterý před několika hodinami italská vláda pustila na svět první čísla [1], která zafungovala jako odjištěný granát. Od pátku zemřelo v Itálii na nákazu Covid-19 již 7 lidí a dalších 229 případů je v akutní péči lékařů. Vláda nařídila uzavřít již 12 italských měst, v karanténě je už 50 000 lidí [2] a celá věc nebezpečně eskaluje. Situace je nejhorší především na severu Itálie, přičemž největší obavy panují v Miláně, kde od dnešního rána Italové hlásí přesuny vojenské techniky a policejních aut. Jedná se zjevně o přípravy na uzavření Milána a jeho uvržení do karantény. Panika v Miláně se nedá prakticky popsat. Lidé se již včera v pondělí v předtuše vrhli do obchodů a začali je kompletně skupovat.

Situace v Miláně kvůli nákaze eskaluje.

Itálii se však zjevně nepodařilo infekci zastavit a první 2 případy Covid-19 již hlásí i Rakousko, údajně jde o člověka, který se minulý týden vrátil z Benátek a další pochází z Innsbrucku. Čísla, která oznámila italská vláda dnes ráno, dělají z Itálie 3. nejvíce nakaženou zemi na světě, po Číně a Jižní Koreji. Největším rizikem je zimní sezóna a velmi teplá zima v celé Evropě, která donutila stovky tisíc Evropanů odjet za lyžováním do přeplněných alpských center v Rakousku, v Itálii a ve Francii, kde je sníh na sjezdovkách. Obvyklé domácí lyžování je kvůli teplé zimě letos v mnoha zemích Evropy zcela vyloučené. Netýká se to ani tak sjezdovek, kde lze chybějící sníh nahradit technickým sněhem, ale milovníci běžkařských tras se bez přírodního sněhu na trasách prostě neobejdou. Proto i letos je v alpských centrech vysoká koncentrace běžkařů z celé Evropy.

Teplá zima vyhnala do italských lyžařských resortů stovky tisíc Evropanů, nikdo netuší, kolik nakažených lidí z Itálie zavlékne nákazu domů do svých zemí

Taková situace potom doslova nahrává šíření viru do celé Evropy, protože do italských Alp jezdí i tací lidé, kteří by normálně lyžovali doma. Klimatické změny tak nutí lyžaře vyhledávat alpská střediska, kde je vysoká koncentrace lidí z celé Evropy a šíření případného viru je tím ulehčeno. Přestože Itálie zatím neidentifikovala svého vlastního pacienta 0, který infekci do země zavlekl, je velmi pravděpodobné, že se mohl nakazit při pracovní cestě v Číně, mohl se nakazit v letadle, na letišti, mohl se rukou dotknout opěrky sedačky v letadle, které se dotýkal nemocný člověk atd. Těch možností nákazy je nepočítané množství. Itálie je přitom naprosto nepřipravena na čelení viru Covid-19, protože obyvatelstvo dostává pouze obecné informace, že se lidé mají vyhýbat místům s vysokou koncentrací lidí a mají používat roušky. Jenže, jak ukazují zkušenosti z Číny, tento Coronavirus má naprosto nevídané parametry vlastního přežití.

Poloprázdné regály v obchodech v Miláně.

Virus odolává běžným dezinfekčním látkám, účinnou látkou se však zdají být trichlorany a především postřik na bázi trichloranů a formaldehydů, což jsou nejagresivnější dezinfekce. Rozprašování těchto látek je možné vidět na rozličných videích z ulic Wuhanu, kde pracovníci rozstřikují tyto látky po okolí. Použití těchto látek pro postřik je obecně zakázané, ovšem jak se ukazuje v Číně, použití proti agresivnímu a odolnému viru jaksi ospravedlňuje toto nasazení.

Lidé bez základních informací v Itálii netuší, jakou mechaniku Coronavirus používá pro své šíření. Očištění povrchů v bytě nějakým čističem na bázi chlóru jako je Savo je naprosto bezpředmětné, protože virus se šíří vzduchem ve formě aerosolu, který pochází z kašle nakažených osob. Ve vzduchu tyto aerosolové částice setrvávají až 6 hodin, pokud není v bytě zajištěno proudění vzduchu. Sekundární kontaminace pochází z rukou, kdy při zakašlání si dá člověk ruku před ústa a poté touto rukou otevírá dveře v bytě, ledničku, bere do ruky příbory, talíře, sklenice na pití atd.

Lidem chybí základní informace o parametrech viru, naprosto zbytečně vykupují obchody s čistícími prostředky a lékárny, které lék na virus nemají

Virus se potom přenáší na obličej ostatních lidí v domácnosti, protože člověk si sáhne v průměru na obličej až 150x za den, aniž by si to uvědomil. Nejčastějším místem doteků jsou rty a nos u člověka. Pokud se osoba dotkne místa, na které sáhla nemocná osoba, a následně se dotkne nosu, nasaje člověk do sebe virus po prvnímu doteku nosu. Běžné domácí čističe zmenšují počet bakterií na plochách a čištěných površích, ale nelikvidují všechny viry a bakterie. To je zásadní omyl drtivé většiny spotřebitelů. Dokonce ani Savo, které považujete za silný čistič, nelikviduje všechny bakterie, ale pouze nerezistentní kmeny do úrovně 99% všech běžných bakterií a virů. Agresivní viry rodiny SARS však přežívají i ve velmi nehostinných podmínkách a jeden jediný virus se dokáže v lidském těle agresivně namnožit.

V Miláně začíná být v nemocnicích nedostatek lůžek, personál přiváží další postele.

Ze samotného principu tak domácí čističe jsou naprosto neúčinné, protože nejde o průmyslová čistidla s koncentrací, která zaručuje 100% likvidaci veškerého biologického materiálu na čištěném povrch. Takové látky nejsou vůbec volně prodejné a dostupné, protože v mnoha ohledech jde jak o jedovaté látky, tak i poměrně nebezpečná rozpouštědla, což je hlavní mechanika účinku těchto průmyslových čistidel a dezinfekcí.

Tyto chemické látky rozpouští proteinový obal viru a provádí proces destrukce celého viru. Aby došlo k likvidaci virů nejen na površích, ale i ve vzduchu, používají se rozprašovače s náplní průmyslové dezinfekce. Látka se naváže na všechny aerosoly ve vzduchu a rozpustí biologický materiál viru. Tyto látky tak nejen vyčistí prostor, ale úplně jej sterilizují. Proti Covid-19 tak nejlépe funguje izolace, nedostat se do styku s nemocnými a nenavštěvovat místa, kde se nemocný nacházel.

Schengenský prostor je časovanou bombou pro šíření viru napříč zeměmi bez jakéhokoliv zpomalení

Jak totiž přinesla informaci už dříve studie čínských vědců, Coronavirus se může dostat ze vzduchu do těla člověka i přes oko, přes rohovku, takže pokud projdete v místnosti, kde před hodinou zakašlal nakažený, tak klidně můžete mít roušku, ale když nemáte brýle a aerosol ve vzduchu vám vlétne do oka při chůzi v místnosti, tak se nakazíte stejně, jako kdybyste vůbec žádnou roušku neměli.

Proto lékaři chodí v infekčních centrech v biohazard oblecích, aby nedýchali vzduch v místnosti a aby se jim aerosoly nedostaly na obličej. Itálie na podobnou epidemii není připravena a vzhledem k Schengenu se dá očekávat, že lidé budou chtít z Itálie narychlo odcestovat domů z lyžařských středisek. Příštích několik dnů bude klíčových a do týdne se virus může z Itálie rozšířit do dalších zemí Evropy. Teplá zima a lyžařské resorty přeplněné hosty z celé Evropy jsou velmi nebezpečnou kombinací pro šíření viru.

Česká republika by se měla na Coronavirus také připravit. Nákup respirátorů je rozumná věc, stejně tak nákupy trvanlivého pečiva, abyste v případě karantény nemuseli chodit nakupovat nebalené pečivo, které by zřejmě hlavní hygienik ČR zakázal dočasně prodávat, to samé se stalo dnes v Itálii v Miláně, kde mnohé obchody přestaly nabízet nebalené pečivo. Některé obchody nabízí trvanlivý chléb s dobou trvanlivosti 2 týdny, ty budou v případě krize vykoupené okamžitě. Spekulanti začnou vykupovat lékárny.

Totéž se stalo v Číně, totéž probíhá v Itálii. Pro vykupování lékáren přitom není důvod, protože proti Covid-19 dosud žádný oficiální lék nefunguje a lékaři používají na léčbu nemocných plicní antibiotika, která ale průběh onemocnění zmírňují, avšak neléčí. Proto jediným rozumným krokem je investice do respirátoru, vyhýbání se místům s vysokou koncentrací lidí, nošení rukavic a úplné vypuštění hromadné dopravy a její nahrazení dopravou individuální. Inkubační dobu viru je zhruba 14 dní, takže lidé, kteří se v Itálii nakazili dnes, budou manifestovat první známky nemoci až okolo 9. března. Jistě tušíte, co to znamená.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen 45% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Bez šance. Pomôcť vám môže iba maska, ktorá vám chráni aj oči. Vírus sa do teľa môže dostať aj očami. Máte tam predsa sliznicu, či nie? A to je bránou pre vírus do vášho tela. Tak, že iba kompletná maska, alebo maska + okuliare.

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

toto co sa spustilo je kampan globalistov lebo su zufali v poslednom tazeni a potrbuju xaviest restrikcie, je to nacvik a riadia spolocnost strachom, VBK je mimo, 7 l;udi v taliansku je komedia

na liecitelne choroby zomieraju tisice ludi v cechach aj na slovensku, zase VK porogramuje ludi na strach a podriadenostm pekne sluzi globalistom
https://youtu.be/9i5LjWnIYts?t=31

rimsky klub v publikacii “prvni globalni revoluce” jasne deklaroval ze spolocnost je mozne zjednotit (za ucelom jej riadenia) len na zaklade hrozieb (prrodzenych alebo vymyslenych) takze tento virus je megahoax, ze moze byt aj obete je vedlajsie dolezite je naprogramovat populaciu na podriadenost a zavadzanie bezhotovosti, potravin na pridel a dalsie fasistcke opatrenia lebo prehadzuju vyhyku z kaptialsitickeho labratoria na “udrzatelne”, pokial nezacnete mysliet normlane a rozlisovat genocisu ktora uz relane prebieha uplne inym sposobom akym vas zahlcuju aj v tychto B-ckovych alternativach tak pachate samovrazdu bez priciny

https://cs.wikipedia.org/wiki/Římský_klub
https://kremlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=244376

” V knize „První světová revoluce“, v kapitole „Vakuum“ Římský klub navrhuje šalamounské řešení. Nepřítele stačí si vymyslet a nemusí to být ani živá bytost: „Sjednoťme národy proti vnějšímu nepříteli, buď skutečnému, nebo k tomu účelu vymyšlenému…. Při hledání nového nepřítele, který nás sjednotí, nás napadlo, že se k tomuto účelu dá využít znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobně…”

v originale strana 75 a 70:
https://archive.org/details/TheFirstGlobalRevolution/page/n9/mode/2up/search/enemy

tolko ste pozerali do globalneho projektora ze ste uplne mimo, to iste s pocasim, nastolili vam otazku a vy sa hadate ci je teplejsie alebo chladnejsie presne v priestore aky vam vyclenili, ze pre globalistov je jediny sposob prace vitanie katastrof prrodzenych aj umelych a inscenuju mvam velkolepe predstavenia vam stale nedochadza vy anlayzujete ich babky ktore vam davaju argument za a proti ktore nic neriesia minate cas, tak operuju a vy to analyzujete zo vsetkych stran ale presne pouzivate jazyk a sposob myslenia aky vam natalcili, keby ste necitali tu alternartivu ako pismo bozie vedeli by ste viac , ale to by ste museli najskor milovat pravdu, ak nie, prichadza bozi trest, tie veci sa daju pochiopit aj bez tych analyz v ktorych ste uviazli

trtal
Návštěvník
trtal

Tak co to koloidnistribro, funguje to nebo ne?

Liberecký zvědavec
Návštěvník
Liberecký zvědavec

Ano, na bakterie. Určitě neužívat vnitřně, pokud máte rád svoji střevní mikroflóru.

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Chřipka

Jak zde psal již někdo dule doporučím pořídit Horské slunko (Chirana UVIR, ) produkuje záření UV-A, UV-B UV-C.
Při nákaze virozou, anebo když jsou doma kojenci či malé děti (lze i preventivně) je možnost desinfikovat místnosti(UV). Místnost pak “jinak voní”, cítím ozon. Podobné jako výboj od svářečky. Lze se i krátce opalovat (zprvu pouze 1 minutu a stačí, druhý den prodloužit jen o 30vteřin atd). VŽDY CHRÁNIT OČI, hrozí trvalé poškození zraku při přímém pohledu do té výbojky která dává po nažhavení ostré bílé světlo.

Název toho starého H.S. od Chirana je UVIR (uv=UV záření+ir=infra záření) a nám to napoví že ničí viry, stačí zapnout v místnosti cca 10-15min ale bacha, odnést z místnosti předem kytky pryč!! jinak pojdou, a nedívat se přímo do výbojky která se nejprv žhaví cca 2-5 min. Na opalování použít černé (svařečské) brýle.

Dále dobrá homeopatie – při současných respiračních potížích pomohly Litsea Cubeba, citrusové kapky, cca 65kč a velmi se ulevilo krku a průduškám. Litsea má vlastnost desinfekční.
Ať jsme zdraví!

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga
Lančár
Návštěvník
Lančár

Horských sluníček už moc mezi lidmi není, po zastrašování rakovinou kůže jsem ho také vyhodil.
Zdroj UV záření se dá jednoduše pořídit ze zastaralých venkovních lamp (ne oražové sodíkové, ne LED) namodrale svíticích. Po rozbíti vnější baňky s luminoforem, zůstane uvnitř křemíková výbojka a to je ono. Dalším, ale slabým zdrojem jsou UV lampy na desinfekci třeba bazénové vody. To jento co si pamatuji z fyziky sedmé třídy (v inkluzi tam nikdy nedojdete!).
Také musím zkritizovat novináře VK je to panikář, 10x vše zveličuje, vše je výbušné a všude je granát. A vždy mi kritiku na něho smaže a nechce se poučit. Spíše událostí věští, je to 50 na 50, když mu to náhodou vyjde, zdůrazňuje, že byl první. A všude byl 3x. Je odborníkem ve všech oblastech – nyní je chemik, jindy počítačový expert. Musí to být tým spacialistu, kteří nás potřebují přesvědčovat o své pravdě.

Kuna
Návštěvník
Kuna

!!! SOUVISLOSTI!!!

FACT: This extremely virulent form of coronavirus was released in Wuhan, China during the same year that the city was designated a 5G demonstration zone which indicates the intention to commit genocide.

FACT: The glow of an electrically induced corona is a manifestation of radiation being discharged into the environment. The degree and distance of the discharge beyond the visible corona is much less understood by scientists, physicists, electrical engineers and electricians. However, one thing is certain, and that is that this type of radiation is harmful to the human bio-organism the longer it is exposed to it.

16 Reasons for the Deployment of this Devastating Bioweapon in 2020
http://stateofthenation.co/?p=7517

CHINA Activated 60 Ghz Throughout the Country with Wuhan City Hosting the Pilot Project
http://stateofthenation.co/?p=7704

ČTÚ uvolnil pásmo 60 GHz, které může změnit bezdrátový trh
https://www.lupa.cz/aktuality/ctu-uvolnil-pasmo-60-ghz-ktere-muze-zmenit-bezdratovy-trh/

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Jaro se blíží, slunce virus silně omezí v rozletu, lidem zlepší náladu a zvýší imunitu. Tím pádem bude po další zbytečné panice. Lidstvo se sice opět nepoučí, ale korporace budou muset vymyslet zase něco jiného, čím lidi dostatečně vystrašit.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jen jsem mrkl na novinky a hrůza. Proboha lidé nevědí,že plátěná rouška je k ničemu. Po minutě spíš zvyšuje nebezpečí protože v místě úst zvlhne a je lépe propustná. Navíc netěsní kolem. Někteří nešťastníci tam vymysleli,že koupí prostěradla aby ušetřili a nadělají roušky pro celou rodinu. Hergot vždy jsme platili za inteligentní národ. Je možné aby byl někdo tak naivní a nepoučený. Rouška která netěsní po okrajích a nemá ventilek s nanotechnologií je horší než žádná!

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Už jsem to psal, nechystám se ji ani kupovat, ani nosit. N95 snad by mohly chránit, ale ty běžně nejsou.

judita
Návštěvník
judita

treba si dat arsenicum album, 3 dni po sebe na lacno

na chripku bezchybne funguje oscilococcinum, vylieci sa do 3 dni

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Šéf WHO v JEWropě Hans Kluge uklidňuje (zdroj Novinky on-line):
https://is.gd/novinky
“Opravdu není žádný důvod k panice. Úmrtnost na Covid-19 je 2 % a v Číně (která eviduje 96,5 % všech případů), je 1 %. Čtyři z pěti (80 %) pacientů mají jen mírné příznaky a uzdraví se.”
p.s. zbylí pacienti (cca 18%) si ponesou celoživotní následky (invalitida).
Dnes dopoledne (26.2) bylo v Itálii 322 nakažených. Stejný den odpoledne (17h) již 374. Mapa výskytu coronaviru:
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

tana
Návštěvník
tana

Kolem mne teď všichni kašlou, smrkají a je jim zle, ač z rodné vísky paty nevytáhli. Živí se paraleny a spol. a je jim tak zle, že zalezli do postelí.
Brzo se k nim přidají ti movitější, co brousili stráně v Alpách, i těch Italských.
I oni se budou živit paraleny a zapíjet je čaji s citrónem a mlékem s medem, v horším případě si vezmou ponožky napuštěné octem a prsa si namažou rozpuštěným sádlem.
Myslím si, že až se s našim životním programem pro případ nemoci seznámí Coronavirus osobně, uteče.
Sv. Václav nenechá zahynout nám, ni budoucím. O činnosti strany a vlády si jista nejsem.
Ví někdo, jak na vira půdobí slivovice?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

tana
no slivovice nás moráváky ochránila zatím před vším. Uvidíme!.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jako na každého. Chvíli se bude motat.
Kupte sud kysaného zelí, střídavě ujídejte a kilové plátěné pytlíky naplněné zelím přikládejte na tělo podle vlastní úvahy kam.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo
pro misku kysaného zelí si chodím do sklípku 3x týdně. Máme vynikající. A u velkého kameňáku
se zelím mám skleničku a vždy se napiji vody ze zelí. Není nic lepčího. Paráda!

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ve sklépku pít vodu z kysaného zelí je legrační. Nezrychluje vás to?

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Pampers senior to jistí ,soudruzi kapitalisti nás milují téměř jako naše ,,maminky,,

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo,
to není vinný sklípek, ale sklípek pod domem k uskladnění trvanlivých potravin. A netrychluje to tak jak je zřejmě myšleno. Jen to čistí a zkodonaluje trávení a je to vitamínová bomba. Ostatně WC máme v domě devoje takže nikdy k němu není daleko. Ale ten vinný máme taky.

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Dobře děláš Jaryne, tak to má byt.

Pro dotaz navrchu “Ví někdo, jak na vira působí slivovice?”
—–
Ale jo ví, sejme ho a “tím je to dané”.
A hlavně je u teho kopa srandy.
😀

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Likérka Drag by si se za korunu virem poradila zcela jistě s heslem ,,slepý je lepší než mrtvý,, by dobývala náš trh s methylalkoholem. To všechno jsou vymoženosti postplyšáku sluníčkovýho.

co myslíte
Návštěvník
co myslíte

Upřímně, v této făzi, kdy se zo nepovedlo zastavit, bude už mít víc obětí panika, zmatek, restrikce a chaos, než kdyby tomu tvor zvaný člověk nechal volný průběh, jenom se to nebude přisuzovat přímo koronaviru. Vojáci v ulicích, je to příprava Evropy na Big Formát, vlhký sen samozvaných ředitelů Země. Pokud jsou infekční i vyléčení, není jiná možnost, než že si to prodělá každý sám, aby se s tím poprala imunita. Nebo chřipka se snad léčí? Teď přiznali, že vakcína na chřipku vlastně nefunguje.

oskar
Návštěvník
oskar

Na Seznamu je článek: “Vyléčení pacienti znovu v karanténě. Koronavirus mohou šířit dál” Pokud tak tomu je, pak nikdo na Zemi neuteče setkání s koronavirem a přidám malou konspiraci…V první fázi se máme všichni setkat s koronavirem, který v této 1. fázi vyřadí jen staré a s podlomenou imunitou. Výsledkem bude populace “naočkovaná” koronavirem (z mého pohledu jde o zbraň nebo chcete-li, o očipování lidí). Až toto očipování lidí proběhne kompletně po celé Zemi, může přijít fáze číslo 2 – vir (čip) ve vás v poklidu čeká na impuls, který vás bleskově usmrtí (spouštěčem může být třeba síť 5G, Elonovi družice, cokoliv). Chápu to tak, že vir se má v první řadě roznést mezi všechny ve smyslu vyléč se člověče, pokud na to máš, ale já zůstanu, nebudu škodit, ale budu se skrze tebe roznášet dál….a budu čekat na impuls, kterým tě člověče totálně vyřadím z provozu. Kdo viděl film “Vyměřený čas”, líp mě pochopí. Taky je třeba upustit od představy, že čip musí být za každou cenu malý váleček vsunutý pod kůži, protože zvlášť v postsocialistických zemích by s tím neuspěli, ale koronavirus, o kterém nemůžete rozhodnout, že ho nechcete? Nikoho se nemusí ptát, nikoho nemusí přesvědčovat…jde to samo 😉 A ano, nejde o čip na placení a otevírání dveří, ale určený k vaší okamžité likvidaci, bude-li třeba. A z mé hlavy určitě není, že je Země přelidněná a je třeba provést pořádnou redukci obyvatel, to vyšlo z úst bohatých elit a v USA je k tomu postavený monument, který mluví o potřebném půl miliónů otroků. Taky pokud máte normální chřipku, můžete jiného nakazit, ale už ne po vašem vyléčení, pak už nejste roznašeč, což tady očividně neplatí.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

oskar
je to hrozné, ale máš bohužel pravdu.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

oscare,dobrý

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ono to bude ještě navíc umocněno tím, že viru předcházelo již “přípravné řízení”. Celý minulý rok bylo vidět, jak houstne aktivita poprašku zezhora. Taky podle toho vypadaly ty příznaky. Stálé posmrkávání a další různé nespecifikované stavy. Vypadá to, že viru připravovali takříkajíc “brázdu” k lepšímu ujmutí.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Buď usmrtí nebo tzv. zombizace a co to je zombie se zeptejte Vašich vnuků – oblíbená videogame tématika .

sajgon
Návštěvník
sajgon

😀 Tak jediná KLDR bude imunní, to jsou vyhlídky 🙂

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

.
Malujete si to na ružovo ale Kim to táhne s PRC ale nema jejich neomezené prostředky za tejden postavit nemocnici a za další zprovoznit

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

co myslíte
no o imunitě ,prevenci a přísné hygieně , je to především, to je beze sporu.