Investigativní bomba: Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se potají chystají na...

Investigativní bomba: Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se potají chystají na 1. migrační vlnu v ČR! České kontraktorské firmy zahájily rekonstrukce budov a staveb SUZ za účelem rozšíření ubytovacích kapacit pro očekávané uprchlíky, kteří mají dorazit do ČR po zvolení Jiřího Drahoše prezidentem! Známe veškeré detaily!

Investigativní bomba: Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se potají chystají na 1. migrační vlnu v ČR! České kontraktorské firmy zahájily rekonstrukce budov a staveb SUZ za účelem rozšíření ubytovacích kapacit pro očekávané uprchlíky, kteří mají dorazit do ČR po zvolení Jiřího Drahoše prezidentem! Známe veškeré detaily!

Redakce AE News exkluzivně ve spolupráci s redakcí Svobodného vysílače CS odhalily v rámci investigativní novinařiny největší zpravodajskou bombu jen několik dní před prezidentskými volbami. Zatímco veškerá pozornost českých médií je upřena na prezidentské volby, Ministerstvo vnitra ve spolupráci s nevládními organizacemi a neziskovým sektorem zahájily mohutné přípravy na zahájení logistického a operačního procesu přijímaní migrantů do České republiky na základě rozhodnutí Rady ministrů Evropské komise z roku 2015, které určuje jednotlivé kvóty, které musí členské země EU plnit a přijímat migranty z arabských a afrických zemí podle harmonogramu určeného Evropskou komisí. Server Aeronet.cz ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS přináší exkluzivní investigativní informace o procesech, které potají a v tichosti probíhají za zády veřejnosti a mainstreamových médií.

Ruzyňské letiště se připravuje na 1. migrační vlnu uprchlíků do ČR.

Už minulý týden unikla na veřejnost informace o pracovním inzerátu Ministerstva vnitra na serveru Jobs.cz, kde Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra (dále jen SUZ MV) hledá kandidáta na pozici “Organizační pracovník skupiny příjmu” pro letiště na Ruzyni. (Jen pro upozornění, neuznáváme dnešní název letiště se jménem bývalého protičeského prezidenta.) Z inzerátu [1] jednoznačně vyplývá, že jde o pozici tzv. “migration officer”, migračního úředníka, jehož úlohou bude registrace migrantů, ověřování identit migrantů v evropských bezpečnostních databázích a v neposlední řadě úzká a intenzivní spolupráce s neziskovkami a nevládním sektorem. Znění inzerátu na tuto pracovní pozici je následující:

SUZ MV hledá pro své pracoviště – přijímací středisko na Letišti Václava Havla vhodného kandidáta /kandidátku na obsazení pozice ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK (do skupiny nepřetržité služby příjmu klientů – cizinců)

Požadujeme:

 • min. úplné střední vzdělání s maturitou nejlépe se sociálním zaměřením
 • znalost práce s MS Office
 • multikulturní toleranci
 • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
 • organizační dovednosti a schopnost pracovat samostatně v zátěži
 • komunikativní znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

 • samostatnou a odpovědnou práci
 • platové zařazení PT 8 dle NV 341/2017 Sb. + příplatky za směnnost a neurozátěž
 • osobní příplatek po 3 měsíční zkušební době
 • výhody zaměstnance organizační složky státu (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, fond kulturních a sociálních potřeb)
 • profesní růst a systém průběžného vzdělávání

Pracovní náplň:

 • péče o klienty ve specifickém uzavřeném středisku
 • vedení administrativy související s příchodem, pobytem a odchodem klientů ze zařízení
 • podíl na správě informačních databází
 • koordinuje objednávání stravy, vydávání materiálního vybavení a hygienických potřeb klientů
 • spolupráce s dalšími státními institucemi, zejména Policií ČR a nevládním sektorem

Předpokládaný nástup dle dohody.

Místem výkonu práce je Letiště Václava Havla, Terminál 2, Praha 6 – Ruzyně.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracovišti MV v Praze. Případné bližší informace poskytne vedoucí zařízení pan Jiří Hlavička na tel. č. 974 883 797. Informace o naší organizaci na www.suz.cz. Jestli vás naše nabídka zaujala, zašlete životopis a motivační dopis prostřednictvím tohoto pracovního portálu.

Modlící se Arabové na letišti v Dallasu. Podobný obrázek už brzy uvidíme i v Praze na letišti v Ruzyni.
Informace o pozici
 • Společnost: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
 • Adresa: Praha – Ruzyně
 • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
 • Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Ruština (Mírně pokročilá)
 • Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Recepční, Referent
 • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
 • Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
 • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
 • Zadavatel: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitraLhotecká 559/7, 14300 Praha – Kamýk, Česká republika
Migranti budou do ČR proudit letecky přes vyhrazený terminál na pražské Ruzyni

V této souvislosti právníci neziskovky Organizace pro pomoc uprchlíkům [2] (Martin Rozumek) dokonce navštěvují žadatele o mezinárodní ochranu v přijímacích střediscích, na Letišti Václava Havla v Praze, v Zastávce u Brna a v Pobytovém středisku v Kostelci nad Orlicí. Holedbají se tím ve výroční zprávě za r. 2015 [3], lze se domnívat, že v následujících letech tomu nebude jinak. Před veřejností je skrytý tranzitní prostor mezinárodního letiště v pražské Ruzyni. Toto přijímací středisko slouží k ubytování nově příchozích žadatelů o mezinárodní ochranu, a to až do doby ukončení základních vstupních procedur: identifikace totožnosti, zahájení řízení o udělení mezinárodní ochrany, vstupní pohovor a sociální šetření, předepsaná vstupní zdravotní prohlídka. Je tu poskytováno ubytování, strava, základní hygienické potřeby a lékařská péče a žadatelé mají k dispozici sociální a psychologické služby a mohou se účastnit volnočasových aktivit, navštěvovat výtvarné dílny apod. Vedoucím střediska je Mgr. Jiří Hlavička.

Vstupní brána uprchlického tábora Vyšní Lhoty.

V Německu se již delší dobou šíří zvěsti, že federální vláda tajně nočními lety dopravuje migranty do Německa. Tyto zvěsti byly oficiálními místy označovány za pravicové konspirační teorie a fake news, ale jen do nedávné doby. Informace se totiž ukázaly být tvrdou realitou a šokem. Poslanec AfD Stephan Brandner oficiálně požádal o tyto informace německou vládu na základě zákona o veřejném přístupu k informacím a ukázalo se, že letecky bylo do Německa dopraveno cca. od roku 2013 celkem 45.766 migrantů. Lety byly rozděleny do kategorií

 • a) relokace ze zemí EU
 • b) přesídlení ze třetích zemí
 • c) humanitární příjmy ze třetích zemí

Roky – počty migrantů:

 • ad a) 2015 – 21 migranů; 2016- 1.078 migrantů; 2017 – 8.067 migrantů
 • ad b) 2013 – 279 migrantů; 2014 – 280 migrantů; 2015 – 511 migrantů; 2016- 1.239 migrantů
 • ad c) 2013 – 801 migrantů; 2014 – 3.470 migrantů; 2015 – 1.804 migrantů; 2016 / bez záznamu, 2017 – 2.737 migrantů

Zdroj informací: [4]

Navíc v neveřejné části na terminálu 1 a terminálu 2 letiště v pražské Ruzyni, tedy přímo na terminálu, kde by měl působit nový organizační pracovník skupiny příjmu imigrantů, se nacházejí muslimské modlitebny, jednoduše místnosti určené pro relaxaci, rozjímání a modlení pro Muslimy. Najdete tam kromě Koránu i modlitební koberečky a další propriety. Prý se jedná o ekumenické místnosti, čili i pro buddhisty, Židy, Křesťany. Informaci nám potvrdila sama tisková mluvčí letiště v Ruzyni Marika Janoušková.Jenže přípravy na příjem vyšších objemů migrantů neprobíhají jen v Praze v Ruzyni na letišti, ale i v samotných objektech SUZ MV, kde probíhají mohutné investiční akce ve vztahu k renovacím, rekonstrukcím, nákupům zchátralých a ekonomicky nerentabilních budov od soukromníků a jejích zateplování a rekonstruování.

Desítky firem začaly na konci roku 2017 na počátku zimy, počasí nepočasí, narychlo rekonstruovat vybraná uprchlická zařízení v ČR. Situace je vážná, něco se děje!

Když jsme pátrali po informacích, kdo je investorem a zadavatelem mohutných investičních akcí do rozšiřování ubytovacích kapacit Správy uprchlických zařízení, dopátrali jsme se k Ministerstvu vnitra. Jednotliví majitelé řemeslných firem, které se podílejí na rekonstrukcích, nechtějí o ničem mluvit, utíkají před dotazy, nemáme se prý na nic ptát, jiní nás rovnou odkazují na SUZ MV a někteří na rovinu přiznávají, že rozšiřují kapacity pro větší počty migrantů po skončení prezidentských voleb, ve kterých prý zvítězí Jiří Drahoš, a proto se spěchá, aby kvóty migrantů mohly být v ČR spuštěny ma začátku léta. Většina migrantů bude v 1. vlně do ČR distribuována letecky nočními spoji. Rozpis letů odpovídá strojům Ministerstva obrany ČR, které budou pomocí Airbusů vládní letky zajišťovat transporty migrantů kvótovaných podle pravidel Bruselu. Nebudou podle našich informací využita vojenská letiště, protože na nich chybí ubytovací, personální a logistická podpora pro příjem migrantů.

Uprchlické centrum Bělá pod Bezdězem.

Letiště v Ruzyni je mezinárodní dopravní uzel a přítomnost Arabů a a Afričanů, pokud by byla veřejností zpozorována, nevyvolá podezření. Rozšiřování ubytovacích kapacit Správy uprchlických zařízení je bohužel největším důkazem toho, že Česká republika podle všech informací sklonila hlavu a bude po vzoru Slovenska potichu a v utajení před občany přijímat řádově v 1. vlně stovky až tisíce migrantů ročně, přesně podle výroku Jiřího Drahoše, který pronesl v diskusním panelu Paměti národa a video nyní obíhá celý internet v České republice, zhlédnout ho můžete zde. Čeká se pouze na instalaci Jiřího Drahoše do funkce prezidenta, následně po jmenování Miroslava Kalouska premiérem, které je podle našich důvěrných informací již dohodnuté, bude Evropské komisi předáno memorandum s oznámením o přijetí kvót ze strany ČR, čímž Evropská komise zruší žalobu na ČR za nepřijímání migrantů.

Seznam kontraktorských společností, které renovují a rekonstruují ubytovací prostory Správy uprchlických zařízení Ministerstva vnitra pro 1. vlnu migrantů do ČR

7. 11. 2016

bss BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.

Stavební úpravy objektu SO 08 za 7,205,937 Kč

bss BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.

Chebská 53, Sokolov.

Jednateli je Ing. Miroslav Paparega z Tašovic, MARTIN VEDRAL ze Staré Role, Ing. MONIKA ŠIHOVCOVÁ z Březové. Za společnost může jednat každý jednatel samostatně.

17. 10. 2016

Pilecký s.r.o. Výroba a montáž atypických mříží za 403,663 Kč

Zároveň tato firma Pilecký s.r.o. provedla ve smlouvě z 17. 10. 2016 stavební úpravy objektu SO 12 za 311,159 Kč

PILECKÝ s.r.o. Mokrovraty 177, Nový Knín. Jednatelem je ZDENĚK PILECKÝ z Buše a DANIEL PILECKÝ z Nových Dvorů. Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.

2.12.2016

Tezao s.r.o.

Provoz elektronického zabezpečovacího systému v rámci. Cena neuvedena.

TEZAO s.r.o. Ládevská 416/15, Dolní Chabry. Jednateli jsou Tomáš Brázda z Lysé nad Labem, Roman Pech z Litole, Libor Zámostný z Dolních Chabrů.

Smlouvu pro Balkovou zajišťoval Ing. Petr Košťál, jeho zástupcem byl Mgr. Pavel Bacík

7. 11. 2017

SSPM Group, s.r.o.

Kamerový systém za 784,963 Kč

SSPM GROUP s.r.o.

Na Veselí 1206/14, Nusle, Praha 4. Jednatelem je Josef Piskáček, Počaply, Králův Dvůr, Havířov, Na Kopci 5, Dolní Suchá

3. 11. 2017

THERM, spol. s r.o.

Zateplení objektu č. 01 za 5,179,827 Kč

THERM, spol. s r. o. Pavlovova 1351/44, Zábřeh, Ostrava. Jednateli jsou Ing. Jiří Figala z Kopřivnice, Ing. Miroslav Stark Výškovice, Ostrava, Ing. Radim Barták Ludgeřovice. Za společnost jedná každý jednatel samostatně.

1. 11. 2017

CL-Evans s.r.o. za 414,796 Kč

7. 12. 2017

CL-Evans s.r.o.

Rekonstrukce objektu č. 04 za 35,786 Kč

CL-Evans s.r.o. Bulharská 1557, Česká Lípa. Jednateli jsou Ing. JAN NEUŽIL z České Lípy, Ing. JOSEF LÁF Jablonné v Podještědí, společníky jsou EVA LÁFOVÁ Jablonné v Podještědí RŮŽENA NEUŽILOVÁ, Česká Lípa, PETR VACEK, Kunratice

3. 11. 2017

Josef Voňavka

Oprava fasády objektu č. 11 za 356,239 Kč

27. 10. 2017

PILECKÝ s.r.o.

Úpravy vjezdové brány za 224,328 Kč

PILECKÝ s.r.o. si pamatujeme z výroby atypických mříží a rekonstrukce objektu v uprchlickém táboře v Balkové u Plzně. Adresa Mokrovraty 177, Nový Knín. Jednatelem je ZDENĚK PILECKÝ z Buše a DANIEL PILECKÝ z Nových Dvorů. Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.

3. 11. 2017

KM koupelny s.r.o.

Oprava balkonů za 289,910 Kč

KM koupelny s.r.o. Antonína Sovy 1777/11, Česká Lípa. Jednateli jsou JAROSLAV KUČERA Pertoltice pod Ralskem Karel Mojžíšek Mimoň.

Jezová, Bělá pod Bezdězem se bude zřejmě rozšiřovat. 2. 11. 2017 Vojenské lesy a statky ČR, s.p. bezúplatně převedly tři pozemky v katastru Bělá pod Bezdězem na Správu uprchlických zařízení Ministerstva vnitra. Vojenské lesy a statky ČR, s.p. Pod Juliskou 1621/5, Dejvice, Praha 6. Zakladatelem je Ministerstvo obrany ČR. Ředitelem je Ing. JOSEF VOJÁČEK, Lhota pod Libčany, jeho zástupcem je Ing. ZDENĚK MOCEK, Židlochovice, Kostelec nad Orlicí.

26. 6. 2017

VASPO VAMBERK, s.r.o.

Stavební úpravy 1,237,515 Kč

VASPO VAMBERK, s.r.o. Smetanovo nábřeží 180, Vamberk. Jednateli jsou Ing. JIŘÍ KRÁL Záměl, Karel Bačina Vamberk, Ing. Dalibor Kořízek Kostelec nad Orlicí 2. Máme tu dvě smlouvy na výměnu otvorových výplní.

2. 11. 2017

RI OKNA s.r.o. za 4,599,273 Kč

6.12.2017

RI OKNA s.r.o.

Výměna otvorových výplní, cena neuvedena.

RI OKNA s.r.o. Úkolky 1055, Bzenec. Předsedou představenstva je Petr Ingr Bzenec a předsedou dozorčí rady je Ing. BRONISLAV FORMÁNEK, Mistřín, Svatobořice, členy dozorčí rady jsou Ing. MILAN ŽÁK Chodov, Praha 4, Ing. PAVEL SOCHOR Sudoměřice. Předlice, Husitská cesta 217/4, Ústí nad Labem

16. 11. 2017

JKN stavby s.r.o.

Výroba mříží za 90,736 Kč

JKN stavby s.r.o. Staré Město 107, Bruntál. Jediným jednatelem je ROSTISLAV KLECH Staré Město. Vyšní Lhoty č.p. 234

1. 11. 2017

Velidor, s.r.o.

Rekonstrukce sociálního zařízení 225,022 Kč

Velidor spol. s r.o. Rodinná 232/3, Hradiště, Těrlicko. Jediným jednatelem je JAKUB VOZNICA Hradiště, Těrlicko.

7. 11. 2017

THERM, spol. s r.o.

Zateplení objektu za 3,527,388 Kč

THERM, spol. s r. o. si pamatujeme ze zateplování objektů v ubytovacím zařízení pro uprchlíky v Havířově. Pavlovova 1351/44, Zábřeh, Ostrava. Jednateli jsou Ing. Jiří Figala z Kopřivnice, Ing. Miroslav Stark Výškovice, Ostrava, Ing. Radim Barták Ludgeřovice. Za společnost jedná každý jednatel samostatně.

18. 10. 2017

Europrojekt build and technology s.r.o.

Rekonstrukce objektu č. 02 za 2,585,002 Kč

Europrojekt build and technology s.r.o., Hasičská 551/52, Ostrava, Hrabůvka. Jediným jednatelem je MARTIN ČECH Stará ves, Dukelská.

20. 10. 2016

DO, a.s

Ubytování pro 14 osob z Afghánistánu za 128,700 Kč.

V tentýž den, 20. 10. 2016

DO a.s

Ubytování pro 9 osob z Afghánistánu za 294,780 Kč.

5. 1. 2017

DO a.s

Ubytování pro 9 osob z Afghánistánu za 238,500 Kč.

DO, a.s Vodňanská 974, Kyje, Praha 9. Předmět podnikání: Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor, tedy v jejich prostorech pravděpodobně poskytují ubytování migrantům z Afghánistánu. Členem představenstva je PETR KOVANDA Kyje, Praha 9, členkou dozorčí rady Lenka Kovandová Záběhlice, Praha 10.

Chystají se mříže, kamerové systémy, ploty, nové brány, ostraha!

Takže si to shrneme. Dochází k masovým rekonstrukcím, zateplováním a rozšiřováním uprchlických táborů po celé ČR. Neustále nám lžou do očí, budují uprchlická centra a jedním dechem lžou o tom, jak nikdo nebude přijímat uprchlíky.

1. Balková u Plzně: rozšiřování elektronického zabezpečovacího systému firmou Tezao s.r.o. a kamerového systému firmou SSPM Group, s.r.o. za téměř 800 tis. Kč. Proč, když nejsou nebezpeční, a jen vyvoláváme paniku? Tyto systémy rozšiřují zcela nedávno, smlouvy podepsány 7.11.2017.

2. Havířov, Na Kopci 5, Dolní Suchá: probíhá zde masivní zateplování firmou THERM, spol. s r.o. např. objekt č. 01 za 5 mil. KČ. Proč, když se žádné migranty prý nechystáme přijmout? Zateplování je prováděno nestandardně nyní v zimě, narychlo, smlouva uzavřena 3.11. 2017.

3. Jezová č.p. 1501, Bělá pod Bezdězem: Probíhají zde obrovské rekonstrukce objektů v listopadu a prosinci 2017 firmou CL-Evans s.r.o. za půl milionu Kč. Také tu probíhá oprava fasády objektu č. 11 Josefem Voňavkou za cca 350 tis. Kč, úprava vjezdové brány firmou PILECKÝ s.r.o. za 224 tis. Kč atp. Záchytný uprchlický tábor v Jezové, Bělé pod Bezdězem se bude zřejmě dokonce rozšiřovat. Vojenské lesy a statky ČR, s.p. bezúplatně převedli tři pozemky v katastru Bělá pod Bezdězem pod Správu uprchlických zařízení MV. Jak si to máme vysvětlit?

4. Kostelec nad Orlicí, Rudé Armády 1000: Masivní stavební úpravy pobytového centra firmou VASPO VAMBERK, s.r.o. za 1,2 mil. KČ. Dále tu probíhá výměna otvorových výplní firmou RI OKNA s.r.o. za neuvěřitelných 4, 5 mil. Kč.

5. Předlice, Husitská cesta 217/4, Ústí nad Labem: Vzpomínáme si na Terezu Hyťhovou (SPD), která upozorňovala na bezpečnostní riziko spojené s Předlicemi? Vysmívali se jí, že jde o standardní azylové centrum. Proč tedy firma JKN stavby s.r.o. bude osazovat všechna okna tohoto centra železnými mřížemi podle smlouvy z 16.11.2017? Zřejmě asi tak bezpečné centrum to nebude, že?

6. Vyšní Lhoty č.p. 234: Vzpomínáte na Tomia Okamuru, kterak navštěvoval Vyšní Lhoty a varoval před bezpečnostním rizikem? Tedy firma Velidor, s.r.o. bude provádět rekonstrukci soc. zařízení Vyšní Lhoty za 225 tis. Kč, dále je prováděno masivní zateplování objektu Vyšní Lhoty firmou THERM, spol. s r.o. za 3,5 mil. Kč, dále firma Europrojekt build and technology s.r.o. bude provádět rekonstrukci objektu č. 02 Vyšní Lhoty za 2,5 mil. KČ.

Rekonstrukce budov a infrastruktury pro potřeby Správy uprchlických zařízení má pokrýt ubytovací kapacitu až pro 3,000 migrantů v 1. vlně, přesně podle předpovědí Jiřího Drahoše!

Toto je jenom lehký seznam a ukázka společností, které v posledních týdnech a měsících provádí rozšiřování ubytovacích kapacit v budovách a objektech pod správou SUZ MV, aniž by si česká veřejnost čehokoliv všimla. Neexistuje setrvání členství v EU bez přijímání migrantů. Toto je pouze potvrzením toho neblahého faktu. Všimněte si, že Ministerstvo vnitra se opět inspiruje u Německa, které malou část svých migrantů transportovala do své země letecky. Česká republika použije stejnou metodu, bude zpracovávat migranty na vyčleněném terminálu Ruzyňského letiště. Podle odhadu naší redakce současné stavební úpravy v zařízeních SUZ MV odpovídají kapacitě migrantů mezi 1,500 až 3,000 migrantů v 1. vlně. To nám potvrdily i zdroje naší redakce z okolí SUZ MV. V posledních dnech však dochází k nárůstu intenzity prací, i když je zima, což má přímou souvislost s možností zvolení Jiřího Drahoše prezidentem ČR. Pokud by byl zvolen, kapacity SUZ MV nebudou nejen stačit, ale 1. vlna bude odstartována v řádu týdnů po inauguraci Jiřího Drahoše.

Fotoseznam vybraných voličů Jiřího Drahoše od našeho čtenáře.

Původně se očekávalo, že ČR přijme cca. 2,600 až 3,000 migrantů poté, co prohraje soud s Evropskou komisí, která na ČR podala v prosinci žalobu za nepřijímání migrantů. Konec soudu se odhaduje na polovinu roku 2019, možná až 2020. Ovšem příchod Jiřího Drahoše na Pražský hrad by znamenal, že Česká republika se připojí ke Slovensku a přestane vzdorovat Evropské komisi a začne dobrovolně migranty přijímat. Nový inzerát SUZ MV narychlo podaný na Jobs.cz a vysoká aktivita firem rozšiřujících kapacity v uprchlických centrech tak dává tušit, že se opravdu počítá s tím, že Jiří Drahoš bude zvolen prezidentem a ČR začne přijímat migranty. Potichu, potají, za zády občanů se chystá přijímací terminál pro migranty na Ruzyni a rozšiřují a renovují se uprchlické tábory v ČR. Sami víte, co to znamená, jestli bude prezidentem zvolen Jiří Drahoš.

Hra na schovávanou skončila. Ministerstvo vnitra chystá infrastrukturu pro migranty na Ruzyni, rozšiřuje a narychlo renovuje tábory pro migranty uprostřed zimy, kontraktorské firmy na výrobu mříží, instalace nových oken a podlah se nezastaví. Jakou chcete budoucnost? Odpor proti migraci se Zemanem, nebo servilní poklonkování Bruselu s Drahošem?

Pokud nechcete připustit, aby se ČR podvolila diktátu Evropské komise, musíme zvolit prezidentem Miloše Zemana. Nedělejte si iluze o Jiřím Drahošovi. Je připraven pozvat do ČR Středoevropskou univerzitu mezinárodního zločince George Sorose, je ochoten akceptovat tisíce (podle jeho slov “prověřených”) migrantů. Drahoš je připraven jmenovat Miroslava Kalouska premiérem tzv. “Koalice pro Evropu”, což je jejich zákulisní název pro projekt vlády opozičních stran spolu s hnutím ANO, které ovšem bude zbaveno Andreje Babiše, který bude donucen rezignovat na pozici předsedy Hnutí ANO.

Informaci máme z vnitřních kruhů Drahošovy volební kampaně, děkujeme tímto whistleblowerovi Arnold42, který nám poskytuje zevnitř Drahošova týmu důležité informace. Nejprve chtějí odstranit Miloše Zemana a vzápětí odstraní Andreje Babiše z čela ANO ve spolupráci s lidmi, kteří uvnitř ANO stojí proti Andreji Babišovi. Spolu s Drahošem přijde do ČR nejen migrace, ale i podobná vláda a politika jako v Polsku. Americké vojenské základny v ČR, rozmístění amerických vojsk v republice a nasunutí amerických raket krátkého a nově i středního doletu na kótách Brdy, Břeclav, Opava a Pardubice, což jsou dopředu vytipované lokace pro rozmístění amerických prvků raketových vojsk v ČR podle nové americké doktríny Steelrose v Evropě.

Arabští uprchlíci v uprchlickém centru v Bělé pod Bezdězem.

Realita je mnohem horší, než jsou nejhorší představy obyčejného voliče. Sdílejte tento článek na sociálních sítích a v emailech, zmobilizujte rodinu, své příbuzné, vysvětlete situaci svým dospělým dětem, klidně je finančně zamotivujte, když půjdou volit Miloše Zemana, protože jde naprosto o všechno a jde o budoucnost národa. Za zády občanů se už stát pomalu chystá přijímat migranty, veřejnost je přitom krmena historkami o tom, jak nikdo migranty z vlády přijímat nechce a nebude. A právě proto vadí Miloš Zeman, protože říká otevřeně a na rovinu, co si myslí, jeho názory jsou nepohodlné Bruselu a současně i USA, protože Miloš Zeman chce spolupráci východu se západem a chrání zájmy našeho průmyslu.

Hrajeme o všechno, o naše děti, o naši kulturu, o náš vlastní národ. V souvislosti s tím bych chtěl jménem redakce požádat a poprosit naše čtenáře, aby i tento měsíc zvážili finanční podporu našemu serveru. Nejsme veřejnoprávní médium, ani neziskovka napojená na fondy uhlobarona nebo cizí fondy. Stojíme a padáme s finanční podporou našich čtenářů. Pokud se Vám líbí, jak pracujeme a jaké informace přinášíme, přispějte nám prosím jakoukoliv částkou na naší obvyklé darovací stránce zde. Dobrovolný dar můžete zaslat na bankovní účet v ČR a v SR, na PayPal, Bitcoin anebo poštovní složenkou na účet v ČR nebo v SR. Podpoříte tím naši práci, investigativní novinařinu a zajistíte pokračování našeho nezávislého alternativního zpravodajského projektu. Moc Vám děkujeme!

O všech aktuálních událostech za poslední týden budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZEXIT2018
Návštěvník
CZEXIT2018

v Německu a v Polsku zbylo z druhé světové války spoustu zařízení, která by se měla zrekonstruovat a zmodernizovat z eurodotací a použít k vyřešení migrační krize.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

me v te debate uplne nejvic zarazila ta veta Drahose, ze Zeman je prezidentem dolnich 10 milionu. On to fakt rek. Musela jsem si tu cast pustit dvakrat, protoze jsem neverila svym usim. To je neskutecne

muslimobijec
Návštěvník
muslimobijec

pěkně slimáci pasou koníčky jen mě hned napadlo co by se s tím dalo udělat ale nemohu to napsat aby mě neblokly

Hermes
Návštěvník
Hermes

Děkuji panu VK za trefný článek! Teď už masky opravdu spadly a hraje se o vše! Satanova Hydra zahájila útok na všech frontách. V mém okolí se také začínají objevovat slimáci – především v nákupních centrech! Je třeba být připraven a všímat si okolí a vlastizrádců. Drahoš je nastrčený koník žido-zednářské kliky – navíc je členem Římského klubu. Nevolit!!

Tomáš Podskalský
Návštěvník
Tomáš Podskalský

To ale Zeman také… 🙂

LadyJane
Návštěvník
LadyJane

Miloš Zeman byl na počátku devadesátých let také členem naší národní asociace ŘK. V porevoluční době jimi byli všichni naši významnější politici, dokud sami nezjistili, že některé závěry Římského klubu jsou zavádějící a činnost pomalu upadala až do roku 2008, kdy byl ustanoven nový výbor klubu. Otázkou tedy spíš je, proč se zakládal výbor v době, kdy už bylo známo, že organizace je dlouhodobě pro většinu společnosti nepřijatelná i díky mylným studiím a skandálním závěrům některých svých členů a myslitelů. Proč pan Drahoš nikde neuvádí členství v ČAŘK, na dotazy neodpovídá, ba dokonce to prostřednictvím médií popírá?
Prezident Zeman už v roce 2017 při udílení státních vyznamenání k výročí 28. října 1918 ve slavnostním projevu veřejně uznal, že se v této otázce dopustil omylu.

sajgon
Návštěvník
sajgon

Ahoj všem, koho budu volit si ještě pořádně rozmyslím, ohledně tohoto článku, pokud se už staví a chystají ubytovny, tak uprchlíky přijmeme i když vyhraje Zeman to přece rozhodnou poslanci na to žádný prezident nemá rozhodující vliv a poslední slovo ne? 🙂

babička
Návštěvník
babička

Něco už podepsal Sobotka, ještě když byl premiérem.

a.Ladislav
Návštěvník
a.Ladislav

Pokud vybraní uprchlíci zůstanou v Praze a vrchního dozorce bude dělat Kalousek, který stejně na víc nemá, tak dobře.

Simon Jan
Návštěvník
Simon Jan

Ať je to jakkoli, jedna věc mi nesedí. Pokud by se taková migrační vlna měla uskutečnit, jak by jí mohl Miloš Zeman zabránit, pokud už je to takto dohodnuté a připravené? Mimochodem tedy logicky ze jeho prezidenství.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Viz moje odpověď Nostradamovi o příspěvek níže.

Olga Stojanová
Návštěvník
Olga Stojanová

To bych nechala na něm, je chytrý dost, potřebuje jen zvolit a mít tak podporu parlamentu…

Simon Jan
Návštěvník
Simon Jan

Ať je to jakkoli, jedna věc mi nesedí. Pokud by se taková migrační vlna měla uskutečnit, shouting removed.

nostradamus
Návštěvník
nostradamus

Toto vše se ale bohužel připravuje za prezidentování a s tichým souhlasem Miloše Zemana!!!

Tochceklid
Návštěvník
Tochceklid

Přesně, Miloš o tom nemůže nevědět. A když nemá pravomoc/moc/vůli s tím něco dělat za současného prezidentství, proč si myslet, že to zarazí po druhém zvolení?

M.C.
Návštěvník
M.C.

Viz moje reakce na Nostradama o příspěvek výše.

pavel
Návštěvník
pavel

Úplně stačí, že by na návrh poslanecké sněmovny nebo vlády nebo po obdržení petice splňující všechny potřebné danosti, vyhlásil referendum v té věci, nebo ještě lépe referendum o vůli českého lidu zrušit platnost Lisabonské smlouvy na území ČR. Toto zatím nikdo z politiků nezmínil (ani Okamura ne, ač jsem s ním toto diskutoval po mailu) a při tom je to úplně dostačující – zrušit platnost LS, spolu s tím si vzít zpět suverenitu o kterou jsme díky LS přišli a Bruselu vzkázat, že nám co se týká jeho sociálního inženýrství může tak akorát políbit zadní část těla. LS byla v České republice přijata bez referenda, tak jistě může být občany v referendu odhlasováno zrušení jejího přijetí. Je to právně čisté, jak to bylo v tom filmu Pekařův císař a Císařův pekař – je to stavovské a rychlé a nejúčinnější. Je škoda, že každý z politiků vyhrožuje nutností opustit EU a podobné nesmysly. To je i při největší nasranosti českých občanů značně nejisté protože velmi mnoho firem dělá pro podniky spojené s EU a lidé by se báli, že přijdou o práci. Znovu opakuji a budu dokud se to nestane součástí našich informačních polí – stačí zrušit LS, netřeba rušit EU. Navíc je to mnohem jednodušší a snazší – z hlediska prohlasování v referendu. A ihned poté nás podobné šílené nápady jako je přidělování migrantů z Bruselu vůbec nezajímají.

Zvědava matka
Návštěvník
Zvědava matka

Protoze Belobradek a Sobotka v predchazejici vlade.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Protože Zeman přisouvání uprchlíků může ovlivňovat, ale výkonnou moc má vláda.
A dokud tam seděli Sobotka a Zaorálek, kteří by vlezli Bruselu až …. ano až tam, kteří tvoří v socdem křídlo proti Zemanovi a ještě tam smrděli lidovci, tak to je těžká práce.
Teď se situace poněkud změnila a ještě je pořád ve vývoji.
Když to klapne podle Zemanových představ, tak ta dvoukolejnost vlády a prezidenta zmizí a bude se moct pracovat daleko efektivněji.
Navíc pozice Bruselu a neokonzerv slábne, Makrela vládu taky ještě nesestavila a za chvíli už na nás nebudou schopni vykonávat efektivní nátlak, pokud se budeme aktivně bránit.
Zeman ví co dělá, akorát nemůže vždycky všecko na plnou hubu říct, aby si nepokazil dlouhodobé záměry. Ani já tu nepíšu všecko, co jsem vydedukoval, abych mu to nekazil.
Klidně mu to hoďte a uvidíte, že nebudete litovat. Nakonec všecko dobře dopadne, ale musíme aktivně pracovat a hlavně se nepotentovat předem. Není k tomu důvod.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ještě sám sebe doplním:
Už jsem to tu párkrát napsal: Zeman není s Babišem spolčen, Zeman celkem nemá jinou možnost než to dát Babišovi, ať se snaží vládu sestavit, protože Babišovy šance na sestavení vlády jsou za současných poměrů ve sněmovně malé, kdežto u ostatních jsou vyloženě v teoretické rovině. Museli by dost poslanců koupit.
Jestliže to Zeman prezentuje jako by ho to těšilo, tak ho to skutečně těší, pohled na pěnícího a bublajícího Kalouska a spol musí být za všechny peníze.

Nepověřit sestavením vlády nikoho Zeman nemůže a vyhlásit předčasné volby nemá smysl, dokud se v pár stranách nevymění vedení a ty se nezačnou jinak chovat navenek a dokud se i díky Babišovým pokusům sestavit vládu a reakcím ostatních nepozmění volební preference natolik, aby nové volby nedopadly skoro stejně a aby, když už se bude taková věc organizovat (a platit) to vedlo k jinak rozdaným kartám ve sněmovně, které by umožňovaly i jiné řešení osoby premiéra.
Zeman ví co dělá a proč, že to každému nedochází je věc druhá.

Co z toho plyne stran imigrantů z asijských a afrických zemí:
Zvolením Miloše Zemana (nebo i jeho těsným nezvolením) by se ukázalo, že u nás je polovina aktivně volících občanů zásadně proti příchodu dalších migrantů z mimoevropských zemí.
Všechny politické strany by s touto informací musely pracovat dále a zohlednit ji při své činnosti, neboť u nás jsou volby do něčeho každou chvíli. Letos na podzim nás ještě čeká Senát (a obce), příští rok europarlament, 2020 kraje.
Rovněž případný pokus o vyvolání předčasných voleb by s tím musel kalkulovat.

Všeobecně by tím naši představitelé získali silný mandát se proti dalšímu přisouvání imigratů postavit a cokoliv dalšího odmítat.
Bude-li v této věci vláda a prezident spolupracovat a hledat i mezinárodní podporu, tak s námi nehnou.
Premiér, ať už jím bude nakonec kdokoliv, tím bude moct v Bruselu operovat:
,,Já vám nemůžu ustoupit, protože bych se obratem stal politickou mrtvolou, viz Sobotka a Zaorálek, či bezvýznamným opozičním politikem, viz Kalousek, Schwarzemberg, Bělobrádek a Hermann.”

Na Nově Zeman odcitoval svoje zdůvodnění k Makrele:
,,Když si pozvete domů hosty, také je neposíláte na oběd k sousedům”
Makrela ještě nedávno vykřikovala: ,,My to zvládneme.” Tak prosím, ale bez nás.

nostradamus
Návštěvník
nostradamus

To všechno je každému myslícímu člověku jasné a známé. Nic to však nemění na tom, že Zeman pro to, za celou dobu svého “monarchování”, vůbec nic a zhola nic neudělal.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Není to v kompetenci Prezidenta – to se musíte obrátit s dotazy na vašeho Bohouše, Anreje, a Bělobrádka…. – to je ta podepisující Vláda, která si to dojednala s Bruselem.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jestli politiku trochu sledujete, tak by jste si mohl umět odpovědět sám.
Protože to EU tlačí různými spodními kanály mimo prezidenta.
Prezident do fungování vlády a parlamentu zasahuje jenom nepřímo, bezstrukturně.
Když to šlo zastavit z pozice prezidenta a Klaus to zastavit chtěl, když nechtěl Lisabonskou smlouvu podepsat, že je pro nás nevýhodná, tak ho k tomu dotlačili. Vyhrožovali mu, že ho nechají lékařsky prohlásit nesvéprávným, případně se cíleným útokem na jeho zdraví postarají o to, aby se skutečně nesvéprávným stal. Topolánek byl mezi nimi.
Tak to Klaus, za kterého se tehdy skoro nikdo nepostavil, podepsal.
A od té doby si vedení EU neustále hledá cestičky, jak nám něco posouvat, co bychom jinak nikdy neschválili.
Dneska je situace jiná, protistrana značně zeslábla a už si nemůže dovolit to co tehdy a nálady ve společnosti se taky změnily.
Před deseti lety, když někdo řekl nebo napsal cokoliv negativního, i když na reálné příhodě založeného na téma multikulti, tak se na něj vrhli jak supi a nikdo se ho nezastal. Dneska se ještě stále vrhají, ale už jsou slyšet hlasy na obranu neprávem napadeného. Lidé prozřeli. Někteří.
Nastal čas a je to zároveň asi poslední možnost, vystavit tomu stopku a zhoupnout kyvadlo zase nazpátek.
Jak jsem uvedl výše, s vládou Sobotka, Zaorálek, lidovci a ANO se dalo těžko něco rozumného vyřešit. Když ten kdo je přímo odpovědný nemá koule ani páteř, tak mu podpora z Hradu není nic platná.
Dnes je situace mnohem lepší a ještě je to ve vývoji, tak budou pro odpor vůči Bruselu mnohem lepší podmínky a je reálná šance to ustát do doby, než se jim to tam sesype na hlavy.
Včera se Zeman předvedl v televizi v dobré kondici, on to dá.
Ještě aspoň dva roky, než se přežene to nejhorší, třeba mu do té doby vyroste důstojný nástupce.

DuchyXP
Návštěvník
DuchyXP

Nezapominejte tyhle odkazy sirit vsude po internetu!
Drahos je vitac https://vimeo.com/251319473
Drahos nechce referendum https://www.youtube.com/watch?v=_UM7ydiSWJ0
Drahos vs. Zeman migrace https://www.youtube.com/watch?v=MYaXyPkVUFc
Co nas ceka s Drahosem https://www.facebook.com/navodyatriky/videos/540388499663058/
Drahos s Kalouskem
comment image
Drahos a Soros
comment image